Új privát üzeneted érkezett!

Kírus
szia itt is!:wink:

Suzytündér, Joli
Siófokon voltunk nyaralni...nagyon jó volt, csak hamar elmúlt. :roll:


Szia Réka, üdv.itt!
Drukk, hogy sikerüljön a kistesó!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Réka
Üdv köztünk!

Látom mindenkivel történt valami rossz, aki idáig erre tévedt.
De nem baj lányok, meglátjátok meghozzuk egymásnak a szerencsét, és szép sorban mind babásak leszünk. Ez jár nekünk! :)

Nekem a ciklus. hu szerint holnap lesz peteérésem, már mondtam apának, hogy este az enyém. :lol:

Ami érdekes, hogy nagyon érzékenyek a melleim. Az szokott lenni mensi előtt 1 héttel, de 15 nappal nem. :roll:
De nem reménykedem még, és nem képzelgek...

Joli
Milyen fotózásra mentek a Balcsira?

Szép délutánt lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kirus

Igen, az alvégen lakunk. Szoktunk Tescoba járni, minden hónap elején ott intézzük a nagy bevásárlást. Akkor jövő pénteken ezek szerint nem találkozunk. Akkor megyünk legközelebb.
83.03.30.-án születtem. Te mikor?
A férjem a Polgármesteri hivatalban dolgozik.
Vaskúton laktok? Mert ezt még nem írtad, csak azt, hogy a szomszéd faluban.

Réka

Üdv a csapatban!:) Hát neked sem lehetett egyszerű...
De most már bizakodjunk, hogy fordul a kocka! Mikor várandós voltál, neked voltak tüneteid?

Susytunder

TTD fotózásom lesz. Ennek az a lényege, hogy menya ruhában extrémebb helyszíneken történik a fotózás. Az eredeti elképzelés alapján tönkre teszik a menyasszonyi ruhát, mondjuk összefestékezik, széttépik, elégetik.
Ez nálunk nem lesz. Inkább sziklák közt fekve, vízbe sétálva, stb.
Itt egy link. Ez a klip az alapja az elképzelésünknek:

http://www.youtube.com/watch?v=8IRSRkD4 ... r_embedded

Remélem mindenkinek tetszik majd.
A ruhát a fotósom biztosítja, fátylat én vettem hozzá.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 

 
 

Sziasztok Lányok, örülök, hogy csapattag lettem :D

Susytunder!

Ezek bíztató jelek, biztos szép egészséges petécske érik most. Hajrá, Apát rabold csak el :lol:

Joli!

Sosem volt semmilyen tünetem, talán én is többet tudtam aludni, de ezenkívül egy kósza rosszullétem se nagyon volt. Én inkább a várandósság végét viseltem nehezen.
Megnéztem a videót, és érdekes, te vagy a a ruhákban? :D

réka80
 
 


Réka
Úgy lesz! :)

Joli
Akkor nem is vagy munkanélküli. :)
Érdekes dolog ez, mik nem jutnak az emberek eszébe.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Réka

Nem én vagyok a videón. Csak ez az alap koncepció a keddi fotózáshoz.

Susytunder

Ezért én nem kapok pénzt. Szívességből csinálja meg a fotós nekem ingyen, mivel még nem csinált ilyen képeket és jó referenciák lesznek neki. Különben sokba kerülne.
Úgy látszik egy időben leszünk termékenyek is. A ciklus.hu keddre írja nekem a pé-t. Egyelőre semmi jelét nem veszem a dolognak.
Így majd legalább egy időben izgulhatunk, hogy mikor nem kéne megjönnie. :D

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Szép du-t!
Joli! Én 08.25.én születtem :)
Pár hónap van csak köztünk... :wink:
Igen Vaskúton lakunk..bocsi hogy nem írtam ..
Tök jó lehet ez a fotózás :),érdekes..

suzytunder,joli,réka,betty!! Akkor mindent bele csajok ha közeleg a pé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Szorítok
Vendég
 


Suzytunder,réka,joli!
Fent vagytok iwiw-en???
Nem jelöljük egymást?? :)
Vendég
 


Jacsó Jolán-Baja

Jelölhettek! Ott láthattok esküvős képeket is.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Fent vagyok igen az iwiw- en, Szabó Zsuzsanna Maglód!

Joli
A bátyám is fotós, de milyen érdekes az élet, rólunk készül a legkevesebb fotó. Nekünk az esküvőn fotózott ő.
Ha kész lesz mutatsz majd képet? :)

Nagyon megfájdult a fejem. Vajon a melegtől, pé- től, vagy csak úgy? :roll:

Megyek befejezem a vacsi készítést. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Csajok!
Jelöltelek titeket!! :)

Szép estét nektek!!!!!! :wink:
Vendég
 


Joli! Szépek a képek nagyon!!!

Suzy! Milyen vacsit készítettél??
Vendég
 


Susytunder

Bejelöltelek IWIW-en. A kisfiad pedig csodaszép. Komolyan megingattál a lánypártiságomban.:)
Természetesen majd mutatok képeket, amint lesznek, de az minimum 2 hét.
Egyébként a mensi vége óta nekem is érzékenyek a melleim és mellbimbóm is. Néha úgy érzem már inkább beképzelem magamnak az egészet. Meg agyaltam, hogy már lassan pé, de semmi hasfájás, és lám pár órával később elkezdett fájdogálni egy picit, de csak néha-néha érzem. Ennyit a psziché hatalmáról. :shock:

Kirus

Visszajelöltelek. A te kislányod is tündéri. Egyébként köszi a bókot!

Jó éjt nektek!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Hidd el, egy kisfiútól annyi szeretetet kapsz, hogy belefulladsz. :)
Csak egy a lényeg, hogy egészséges legyen a babád! A neme hidd el mindegy!

Hát nem tudom mi a csuda van, de meg van dagadva mind a két lábam!!! :shock:
Utoljára akkor volt ilyen, amikor Kristóffal terhes voltam. De nem akarok képzelegni, csak ez annyira fura, na ennyit a pszichéről Joli. :)

Kírus
Elfogadtam a jelölést. Szép család vagytok!
Rántott hús készült, krumplipürével ubi salival.

Én is elteszem magam holnapra, nagyon meleg volt ma, a fejem is fáj még, kicsit kinyújtóztatom magam. Jó éjt lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó éjt mindenkinek :)

Én épp most altattam el a lányt, szabadon garázdálkodhatok magamban :P

Suzy!
Lehet ennyivel előbb volt pé? :shock: Legyen úgy, és legyenek igazak a megérzéseid :D

Joli!
Egyetértek Suzyval, mindegy a neme, beleszeretsz mihelyt megfogan, talán már azelőtt is...Én kisfiú párti voltam talán, és most már el sem bírom képzelni, hogy ne legyen lányom :) Gondolom a fiús anyukák ezzel pont így vannak, bár hogy ellentmondjak magamnak sokat hallom, hogy az anya-fia szeretet az más... :lol: Olyasmi lehet, mint az apa-lánya "szerelem"

Az én pém még várat magára egy hetet, de ami késik ugye... :lol:

réka80
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, hogy mindegy a neme, csak egészséges legyen! Csak már lenne a pocimban...
Nekem elvileg holnap lesz termékeny napom, habár a hőm ennek még mindig semmi jelét nem adja. A tegnapi poci fájás is szerintem inkább képzelgés volt. Legalábbis remélem, mert csütörtök óta nem voltunk együtt a férjemmel, mert most már 30 fok van a lakásban és még lélegezni is nehéz... Na mind1. Ma azért jó lenne valami..
Igaz délután megyünk fel Taksonyba, anyámékhoz, aztán holnap onnan megyünk a Balcsira délután, és hát anyáméknál nem túl zavartalanok a körülmények, de remélem azért lesz valami...

Susytunder

Aztán kapd el a férjed, te is. Tök jó, hogy egyszerre vagyunk termékenyek. Legalábbis remélem. Így pont egyszerre izgulhatunk majd, amikor nem kéne megjönnie.

Én már csak szerdán leszek! Addig mindenkinek kellemes időt, apára fel! :D

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Jó reggelt!

A környezetváltozás mindig segít, nálam mindig az a ciklus volt a nyerő, amikor történt valami, ami más volt, mint a szokásos. Úgyhogy én figyelek, és mindent jelnek veszek :lol: :lol: , ha másért nem akkor hogy önbeteljesítő jóslatként működjön.
Izgulok értetek Joli, Suzy!
Suzy!
fokozódnak a jelek?
Joli!
Jó kikapcsot 8)

réka80
 
 


Suzytündér
Pé.-nél is lehet érzékeny a melled, nem csak piri előtt.
Nekem is néha érzékeny akkor, de nem mindig.
LH tesztet használsz?

Joli
jóó pihit!!
Remélem el tudod kapni Apát időben egy-párszor!!! :wink: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli!
Jó kikapcsolodást nektek!! Kalandra fel!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok, itt vagyok újra, de még csak visszaolvasok, mert van mit... :)
Üdv. az új csatlakozóknak:)))
Szép napot!

zsu
suzy78
 
 


Szia suzy!!
Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kírus
A naptáram Kira napot mutat, így szeretnék boldog névnapot kívánni a lánykádnak! :)

Délután jövök, ha Kristóf alszik.

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder!
Nagyon köszi a nevében is !!!!!!!!!!!!!!! Ari vagy! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy sokára mindent elolvastam, de már e gépet sem nagyon akartam bekapcsolni itthon ebben a nagy hőségben az is melegít rendesen!
Muszáj, mert érdekel, hogy kivel mi történik, főleg, hogy így gyarapodunk szépen... :)

Betty
Miért nem volt inszemetek?
Milyen volt a nyaralásotok?

Kírus
Üdv. itt ebben a fórumban, gratula a kislányodhoz!Sajnálom, hogy elvesztetted a kisbabádat, de most aztán fel e fejjel, jövőhéten újra tesztelj, reméljük erősödik az a vonalka!!!drukkolok ezerrel!!! :)

Réka
Sajnálom a vetéléseidet, de ne keseredj el lesz kistesója Zsókának hamarosan és tényleg fontos legalább egy fél év szünetet hagyni, hogy az ember egy kicsit regenerálódjon és lelkileg is helyre tegye önmagát, amennyire csak lehet!
Nagyon drukkolok és kívánom, hogy összejöjjön és utána minden rendeben legyen :)

Joli
Jó kikapcsolódást és ráhangolódást a "dologra"!Ne türelmetlenkedj!!!
Vigyázz magadra!

Suzy
Nagyon aranyos a tündéri kisfiad, nem csodálom, hogy az a kedvenc képed róla
:)
Majd Én is megkereslek benneteket az iwiw-en!!!
Valószínű, hogy a peteéréstől van, hiszen dolgoznak a hormonok és az idő is elég jó erre, hogy még be is dagadjon az ember lába, de ha már volt ilyen tüneted miért nem lehetne ez még egyszer? :) Megy a drukk ezerrel, ti pedig csak gyűrjétek azt a lepedőt!!!

Nagyon jó volt a parti itthon teljesen ki tudtam kapcsolni és nem gondolni a fantasztikus mhelyre és a babás dologra!
Most már dolgozom egészen szerdáig, mert csütörtökön megyek Bp-re a keresztlányommal a Camponaba és az Ikeába, mert nagy kedvencem az IKEA!
Jó neked Suzy, hogy közel van hozzád, ebből a szempontból laknék Bp-en, de amúgy nem vonz a hely!

További szép napot!
Még jelentkezem!

pusszantás

zsu
suzy78
 
 


suzy!
Köszi ari vagy! :)
Már most szerdán tesztelek újra...
Oksa majd jelölj iwiw-en: Bolváriné Schőn Anikó Vaskút :wink:
Vendég
 


Kírus!

Bírod tesztelés nélkül? Azóta egyszer sem? :shock:
és persze Boldog Névnapot a kicsi lánynak

Én is ismertem a babatervezős oldalt, fórumoztam is ott, a hőmérőzés jó, de engem párszor becsapott.

Joli!

Szerintem jobb hüvelyben mérni, sokkal pontosabb. Néhány lány próbálta hónaljban, de nekik kevésbé volt megbízható. Kicsit macerásabb belátom, de pontosabb :)

Zsu!

Én is bp-i vagyok, szeretem az Ikeát, de a múlt héten hatalmas átrendezés alatt álltak még. Átrámolják az egészet, vagyis az Örsön lévőt. A barátnőm azt mondta ő menten kifordult, mert nem talált meg semmit. :shock:
Örülök, hogy jól sikerült a party, minden figyelemelterelés hasznos, szvsz :lol:

Jó éjt mindenkinek

réka80
 
 


Sziasztok!

én is azon gondolkodtam ma, hogy mikor lehet leghamarább tesztelni? meg kell várni, hogy ne jöjjön meg? :roll:

Zsu
Köszönjük a dicséretet. :)
én is örülök, hogy ki tudtál kapcsolódni.
Igen, én is abból a szempontból szeretem Pestet, hogy itt mindent megtalál az ember.
Bár most gondban vagyok, nyakamon a házassági évforduló és nem tudom mivel lepjem meg apát. Csoki szívre gondoltam a mi képünkkel, de aki foglalkozik ezzel annak ki van írva az oldalán, hogy augusztusban a szolgáltatás szünetel. :?

Megyek letámadom apát! :lol:
Jó éjt lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Kírus

Régebben Én sokat csináltam, sajnos feleslegesen és aztán rátaláltam egy 300ft-os tesztre, de azt azóta meg megszüntették, most marad az ujjbegyes szúrás, amit annyira utálok:)
Nagyon szorítok és ne idegeskedj sokat!!!

Még mindig nem jött meg, már most a hasam sem görcsöl, már Én is kezdek beképzelni dolgokat :oops:

Réka
Én a szájban mértem anno és úgy is pontos volt és működött, de igaz a legjobb módszer, ha a hüvelyben méri az ember!

Remélem azért Én megtalálom az Ikeában, amit szeretnék :)

Suzy
A legnagyobb ajándék egy két csíkos teszt lenne, kívánom, hogy az legyen a meglepetés... :)
Én úgy tudom a nőgyógyászok mindig azt mondják, hogy ha peteéréskor vagy előtte 3 nappal vagytok együtt, akkor utána 14 nappal tudja a teszt kimutatni a pozitivitást!
A legjobbakat...

Jó éjt lányok, megyek korán van a reggel nagyon, fél 6-kor szoktam kelni minden nap!
Sikeres együttlétet és megy a drukk ezerrel Mindenkinek!!! :D

zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:40-kor.
suzy78
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!
Réka! Szombaton reggel csináltam tesztet utoljára :).
Azon gondolkodtam veszek ma 2-t és akkor az egyiket megcsinálom ma(persze az 1. pisiből már nem tudom), a másikat meg holnap reggel az 1.-ből...
De végülis ha már ma kimutatná erösen a csíkot akkor a másikat már nem biztos hogy megcsinálnám...

susytunder! Lehet hogy 2-3 nappal elötte már kimutatná nagyon halványan! Probáld ki!!! :roll:
Tüneteid megvannak még? 8)

suzy! Nagyon ari vagy!!! Hát igen gazdaságosabb lenne :)
Így elvagyok..na de mikor eszembe jut hogy egyszer a nögyogyhoz is el kell menni...akkor elkap a gyomor ideg
:? :cry: ...Félek egy újabb csalódástól!!
Na lehet hogy te is bebabásodsz???? :shock:
Szorítok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!

Meg persze a többieknek is!!!!! :wink:

Joli! Remélem jól érzitek magatokat...meg egymást is :lol:
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Kírus
Igen vannak még tünetek. Tegnap este is bedagadt a lábam, és tényleg 3 éves spsem, csak amikor terhes voltam akkor, és csodálkoztam is, de akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok! De nem bízom el magam, majd kiderül jövő hét végén.

Lányok most olvastam a neten, hogy a Clearblou a legérzékenyebb teszt DM- ben kapható. Használta már valaki közületek?

De jó, hogy nincs ma az a nagy meleg, jobb még a kedvem is. Viszont éjjel össze csipkedtek a szúnyogok, most mindenem viszket, Kristóf arcát is 3 helyen csípték meg.

Zsu
Igazad van, a legszebb ajándék ez volna. De majd csak kiötlök mást is. :wink:

Szép napot lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder! Hát igen érdekes...reméljük annak a jele!!!! Én szorítok!!
De jó lenne mindannyian együtt lennénk kismamik :)
Én nem használtam még clearblue tesztet..

Hát igen jó ez a kis lehülés...de szerintem nem sokáig fog tartani..
Mit főztök ma csajok??
Vendég
 


susytunder! Hát igen érdekes...reméljük annak a jele!!!! Én szorítok!!
De jó lenne mindannyian együtt lennénk kismamik :)
Én nem használtam még clearblue tesztet..

Hát igen jó ez a kis lehülés...de szerintem nem sokáig fog tartani..
Mit főztök ma csajok??
Vendég
 


bocsi hogy 2-szer ment át :oops:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!
5-kor keltem ma , mert már nem lehet nyugodtan aludni ebben a kurva melegben!!!

Kírus
Én már nem tudom, hogy mi van, de már kezdek megőrülni, most annyira rossz a kedvem, hogy azt el nem tudom nektek mondani.
Gondolok Én a frontra és a mensi előtti napokra... ja meg a fantasztikus mhelyre:(
Sajnálom a sok csalódást és persze, hogy fél az ember így menni orvoshoz, a sógornőm is elvetélt már 3x és most újra terhes, de nem hisz még benne, mert elkezdett pecsételni, fél nagyon Én teljesen megértelek benneteket!Fel a fejjel...

Suzy
Itt nemsokára esni fog nagyon be van borulva, de jó lenne, ha egy kicsit lehűlne az idő :)

Én sem használtam a Clearblou-t és nem is hallottam soha!

Szép napot!

zsu

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:40-kor.
suzy78
 
 


Kírus
Lehet, hogy ma lesz kedvem főzni, mert nem szoktam minden nap.
Gondoltam gyümölcs leves és brassói lesz ma.

Már esik is az eső:-)
zsu
suzy78
 
 


Zsu
Apa két kedvence, küldenél egy adagot? :lol:

Én ma lecsót csinálok.

És Zsu, hogy ne legyél szomorú! :)

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Hát persze nagyon szívesen... :)

A lecsó is nagyon finom kajcsi!!!

Annyira aranyos vagy és figyelmes, köszönöm jól esik! :)

pusszantás

zsu
suzy78
 
 


Zsu
Azért nem volt inszemünk, mert a doki azt mondta, nincs sok értelme, mivel kevesen vannak a kiskatonák nagyon, és azzal nem sokat segít nekik, ha 5 cm.-ről feljebb indulnak, mert akkor sem hiszem, hogy felérnek. Én sem nagyon hiszek ebben egyébként.
Inkább legyen akkor lombik, az a biztos!
:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kírus
tesztet, tesztet!!!!!
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Így már értem, és mikor mentek?(lehet, hogy írtad már,de annyi volt az info :) bocsi)

Kírus nagyon türelmes kivárja a holnapot, Én megértem, hogy miért nem mer csinálni, megy a drukk ezerrel!!!

pusszantás

zsu
suzy78
 
 


Na újra itt vok!
Csináltam tesztet(de nem az 1.pisiből) és már jóval erösebb mint a szombati :)!!!!!
Holnap csinálok az 1.-ből is.
Vendég
 


Kírus
annyira örülök :)
Várjuk a holnapi eredményedet is :)
Kitartást, meg lesz az eredménye!!!

pussz

zsu
suzy78
 
 


Kírus
majd ide is kérünk ááám képet!!!


Suzy
jövő héten megyek a dokihoz, megbeszéljük az előkészületeket, vizsgálatokat...stb....és azt mondta szeptemberben indul.
Szal már a kapuban vagyunk
:D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Akkor nagyon fogok drukkolni, hogy elsőre sikerüljön.
Sok sikert!

pussz

zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:42-kor.
suzy78
 
 


Ide is teszek képet!! Meg akkor már lánykámról is biggyesztek fel ha már rájöttem hogy kell kicsinyíteni :lol: . Tegnap készült róla a játszótéren...

Kép

és íme a teszt: Kép
Vendég
 


Kírus
Gyönyörű a kislányod gratula :)

Nem is halvány a teszt, már Én is várom, hogy tartsak a kezemben ilyet... :)

zsu
suzy78
 
 


Kírus! :D Juppié, ez nagyon határozott második csík. A holnap reggeli még erősebb lesz!!
A kislányod nagyon helyes :)

Susytundér!
Nekem a pé utáni 12. napon már jelzett a teszt, de vannak akik már 9-10 Dpo-tól kezdenek tesztelni. A Clearblue úgy tudom 25-ös teszt, jobb gyógyszertárakban van 10 érzékenységű is. Szerintem a CB ráadásul nagyon drága is, ha jól emlékszem. Bár a bizonyosság minden pénzt megér :)
Szerintem érdemesebb olcsóbb tesztből többet venni, és figyelni az erősödést 8)
Én hatalmas teszt-fogysztó voltam, szerintem vagy 20 tesztet elhasználtam az első időkben, jól esett látni ahogy megjelenik a második csík :)

Lassan én is kezdem a középidőt :roll: , ideje lesz a főpróbákat megtartani :lol: 8)

réka80
 
 


BettY!
Kívánom hogy az "elsőre sikerült" táborát gyarapítsátok!

réka80
 
 


Köszi csajok a dicséretet :),arik vagytok!!

Réka! Akkor mindent bele,támadás!!!! :wink: ,aztán majd meglesz az eredménye!!
Zsóka mondogatja hogy kell neki kistesó?
Most kezdi majd az ovit szeptemberben,vagy már elkezdte?

többiek: susytunder,suzy,betty merre vagytok??? Jolit nem írtam a listába :), de holnap már jön ö is!! :)
Vendég
 


Itt vagyok ragyogok! :)

Amikor Kristóf ébren van nem nagyon tudok ide ülni, most alszik, elaludtam picit én is vele, de hamarább felébredtem. :)

Én eddig csak egyetlen tesztet csináltam az is pozitív lett, utána és előtte sem soha. Szerintem megvárom a 17- ét és akkor csinálok egyet, ha addig nem jönnek be az oroszok. :)
Mire hazajövök a nyaralásból hozom a híreket majd nektek. :lol:

Kírus
Ilyen kétcsíkos teszttel nem sokáig fogsz te a Tescoban dolgozni!!! :wink: :wink: :wink:
Csak nagyon halkan kiabálok, hogy gratulálok!!! :lol:

Megyek, apának császármorzsát csinálok, aztán lassan pakolászgatok, mindjárt itt a szombat, és indulunk, ne tudjátok meg mennyi mindent kell összekészíteni egy gyereknek! :shock:

Később még bekukk.

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: