Új privát üzeneted érkezett!

8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty laptető :)

Judy: mi volt a dokinál?

Timi
titimee
 
 


Titimee
jó a görbid, mikor tesztelsz :?: Vagy csak 14 DPO körül :?:


Judy
gyere mesélj, mi van :?: :?: :?: :?: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Betty: egyenlőre még nem tesztelek. Főleg most hogy elindult lefelé a görbém...

Timi
titimee
 
 


Rá se ránts, megy az majd feljebb is no para 8) hisz még csak a 8. DPO-n vagy :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó lenne ha igazad lenne :) Utólagos engedelmeddel lenyúltam a lóherét amit betettél Judynak. Betettem a blogomba (hátha szerencsét hoz) :lol:

Timi
titimee
 
 


Persze nyugodtan :!:
Ha gondolod küldök még..van egy csomó :lol:
És neked mi a blogcímed :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok,

Megvolt a tüszőkukucs, bal oldalon és jobb oldalon is van 1-1 db 12mm-es tüszőcske. :lol: :lol: :lol: :lol:
Méhnyálkahártya 6mm-es, ennek még nőnie kell, de még csak a 10. napon vagyok, szóval van még ideje. :lol: :lol:
Csütörtökön kell újra mennem, és ha úgy nő mint múlt hónapban, hogy 2 nap alatt a 9-ből 17mm-es lett, akkor csütörtökön vagy pénteken kapok tüszőrepit, de nem biztos hogy ad, erről még nem beszéltünk. A lényeg, hogy valszeg hétvégén lesz tüszőrepedés. :lol: :lol:

Betty,
Sajnálom pirit, de most már ne szomorodj el, lassan te is babás leszel.Amúgy mikor indul a lombik? :lol: :lol:
Timi,
Szerintem jó ez a hő, az nem baj, ha egy ici-picit ingadozik, a lényeg hogy fent maradjon. :lol: :lol: :lol:
Ari az avatarod. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


betty: áttolom priviben a címet. ok?

Judy: ezek tök jó hírek (szerintem). látod, tudja a dokid hogy miért csak ennyit írt fel a clostiból.Csütörtökig meg jól megnő még a két tüsző :) A méhnyálkahártyát hogy méri le a doki? uh alapján mondja meg a vastagságát?

Timi
titimee
 
 


Timi,
Hüvelyi uhu-t csinál és azon látja a méhnyálkahártya vastagságát is. :lol: :lol: Hát tényleg jobb hogy 1-et szedek csak, mert lehet a 2-től extra mennyiség nőne. :oops: :oops: :oops: Az meg nem lenne jó, mert állítólag nagyon tud fájni az ember hasa a sok tüszőtől, na meg akkor lehetséges a cisztásodás, ha 1-2 tüsző nem reped meg. :oops: :oops:
Amúgy neked hány tüsződ szokott nőni??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Őszintén szólva én nem kértem uh-os kontrollt. de a legutóbb azt mondta hogy 4-5 van. Akkor pont félidőben voltam.

Timi
titimee
 
 


Húúúúúúúúú...az nem semmi, még a végén 4-5 babád lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nekem a clostit azért írta fel mert rendszertelen volt a ciklusom meg félidő után pecsételő vérzésem volt. A vérképem jó volt, nem progi hiány miatt pecsételtem. Ezek elmúltak. ( 26-27 naposra teszi a closti a ciklusomat - kivéve a mostanit.) Én nem bánnám az ikreket se, csak lenne már :)

Timi
titimee
 
 


Hát nagyon szép a hőd, ebből még bármi lehet. :lol: :lol: :lol:
Azért kösd fel a gatyád, ha ikrek lesznek, nem is amíg kicsik, de amikor elérika kamaszkor küszöbét, akkor aztán annyi gond van velük. Bazsi nagyon az idegeimen táncol már egy fél éve. :oops: :oops: :oops:

Alig várom, hogy tesztelj, jajjj nagyon szorítok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi, sok esély nincs az iker babavárásnak. Nálunk egyik családban se fordult elő ikerterhesség :)

Most hogy lement a hőm most várok még legalább két napot. Aztán meglátom. Végülis van 10es hcg tesztem, de sok értelme nincs még ellőni.

Timi
titimee
 
 


Szerintem a closti mellett tök mindegy hogy volt*e a családban ikerszülés vagy nem. Ha sok tüsző reped meg és mind megtermékenyül akkor nem igen számít a genetika. :lol: :lol: :lol:

Igazad van hogy vársz még, 8. dpo-n még nem igen mutat semmit a 10-es sem persze vannak kivételek, de inkább a 10-12.-en érdemes.(mondom én aki sosem bír várni :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi
köszi, megjött, olvasni fogom... 8)


Judy
ezek tök jó hírek :!: Nagyon örülök a tüszőidnek, és a mnyh. vastagság is tökéletes ilyen időben :!:
Drukk a hétvégi talákához :!: :lol: ++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy: énse bírok várni. Persze ellőttem már egy lh tesztet reggel ami csont negatív lett. Berendeltem egy rakás tesztet úgyhogy szabadon tesztelgethetek :)

Betty: ok :wink:

Timi
titimee
 
 


jó reggelt,

Pocsék egy éjszakánk volt. Apa hegesztő, és begyulladt a szeme, egész éjszaka mászkált, csöpögtetett meg fújta az orrát. Aludt vagy 1 órát. Nem is tudom hogy tudott reggel felkelni. :oops: :oops:

Timi,
Na úgy látom szépen alakul a hőd. :lol: :lol: Szépen visszament 36,9-re. Ez nagyon jó jel. :lol: :lol: Ha minden igaz, akkor 2 nap múlva már valami haloványka csíknak meg kell jelennie. :lol: :lol:
Betty,
Köszi szépen. A nyálkahártya miatt aggódom kicsit, mert múlt hónapban a 13. napon már 9 mm-es volt. Azt olvastam, hogy a closti növeli a tüszőket, de vékonyítja a nyálkahártyát. :oops: :oops:
Remélem azért nő egy kicsit még mire megreped a tüsző. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:

Jobbulást Apának! Nem lehetett könnyű szegénynek reggel felkelni.
Ne aggódj, nem fogja vékonyítani a closti a méhnyálkahártyádat. Én ebben a hónapban ittam cickafark teát. Állítólag erre (is) jó.

Természetesen ellőttem ma egy csont nega tesztet :) csak hogy meglegyen mára a csalódás érzése is... :?
Mostmár nem tesztelek csak két v. három nap múlva. a görbétől függ.

Timi
titimee
 
 


Timi,
Köszi szépen. Hívtam ma már párszor, de nem veszi fel. Valszeg sok a meló. :oops: :oops:
Én E vitamint szedek, azt mondják az is vastagítja a nyálkahártyát. :lol: :lol:

A mai teszted persze hogy még negatív, 9.dpo korán van.
Amikor Barbikával teherbe estem, akkor is 10-es tesztet használtam és nekem először a 12. dpo-n lett egy nagyon halovány, de látható csíkom. Aztán naponta teszteltem és írtó gyorsan erősödött. :lol: :lol: :lol:
Szóval, ha a 12. napig csak negákat tesztelsz akkor sincs semmi veszve. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi
látod, mondtam, hogy no para 8) , és vissza fog menni a hőd..úgy is lett. :wink:
Ráérsz még tesztelni (mondom én, aki már a 9 DPO-t is alig tudja kivárni :lol: )

Judy
sajnálom Apát...nem lehetett neki kellemes reggel elnindulni, ha ilyen volt az éjszakája :?
A closti jól tudod, növeli a tüszőket, és vékonyítja a mnyh-t.
De nem parázni te sem...nem úgy van, hogy már fél éve szeded, és csak napi 1-et fogyasztasz belőle :wink:
Egyébként jó az E vitamin erre (is).
Én is szedem, férjemnek is adagolom minden nap. :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Betty: úgy látszik csak átmeneti volt a hőmérséklet emelkedés :cry:

Judy: hogy van Apa?

Timi
titimee
 
 


sziasztok,

Délelőtt csavarogtunk megint, játszóházban voltunk Barbikával. Nagyon élvezte a kis szaros. :lol: :lol: :lol: Még csak most állok neki főzni. :roll: :roll: Még jó, hogy apa csak -ra ér haza. :lol: :lol:

Szeme már jobban néz ki, de be van dagadva, olyan neki mint egy bagzó macskáé. :lol: :lol: :lol:

Holnap megint megyek tüszőt nézetni, remélem szép nagyra nőttek. :lol: :lol:

Timi,
Hát szerintem a hőd teljesen ok, ennyi ingadozás bőven belefér, szépen fent van. :lol: :lol: Csináltál ma tesztet???(naaa, de komolyan :wink: :wink: )
Betty,
Úgy vagyok vele, ha 9-re megnő, akkor az már nem rossz. Úgyis a tüszőrepedés után kezd el rohamosan vastagodni, hogy be tudjon ágyazódni a babóca. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: dobhatnál fel képet a kislányodról :) Játszóházba jártok? Jó buli lehet, gondolom élvezi :)

Nem csináltam terhességi tesztet. lh tesztet csináltam, de csont negatív az is. Megvárom a holnapot. attól tartok hogy mostmár csak lefelé fog menni a hőm.

Drukk a holnapi tüszőkukucshoz :lol:

Timi
titimee
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi,
Tessék bizakodni, még van pár nap a 2 csíkig. :lol: :lol: :lol:

Az én LH-m is még negatív, de most már azért kezdhetne egy kicsit csíkozódni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nagyon édi kisbaba :) A fiaid vannak az uccsó képen? Nagyon helyesek. Nemsokára majd hozzák haza a csajokat :)

Sajna nem bizakodok már. Ráadásul egész nap fáj a fejem. Remélem nem leszek beteg :(

Timi
titimee
 
 


Judy
Nagyon arik a gyerkőcök :!: :wink:
Drukk neked holnapra 6000-rel :!: :!:

Kép


Timi
a hőd csak 1 fokot esett, mint előtte is...ez teljesen belefér :!:
Drukk neked is nagyon....


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
szeretnék "bejelentkezni" hozzátok.
Mi 2008. január óta próbálkozunk a tesóval (eddig sajnos eredménytelenül). 2009 elején 3 hónapot kihagytunk, de aztán áprilistól újra megy a próbálkozás. idén májusban kezdtük el a kivizsgálást. Peteérésem van, két hónapban is voltam uh-n és mindegyiknél látszódott hogy van peteérésem. vérvétel is kipipálva, hormonjaim a határértéken belül vannak. párommal is minden ok. kiskatonák elegen vannak és 95%-uk mozog. még az átjárhatósági lenne hátra, de ha következőre megjön (október eleje) 3 hónapon át megpróbáljuk a clostyzást. kicsit félek tőle. ismerőseimtől hallottam negatívumot is róla: mellékhatások terén. (hízás, szőrösödés stb.)

Titimee
szia! téged már ismerlek! :wink: azért ne add fel még ezt a hónapot, szerintem. hátha....

Judy
téged is olvasgattalak már más topicban korábban. jól látom, hogy ti már a többedik babával, tesóval próbálkoztok?

Ti mióta szeditek a clostyt?

(ja, még valami, Máté fiam spontán fogant, 3/4 év próbálkozás után, már épp dokihoz akartunk fordulni, hogy akkor nézzen meg minket.) Persze lehet, hogy a korom miatt is jön nehezebben a tesó (38 :oops: ) bár valaki még 40 felett is simán teherbe esik. ki tudja min múlik ez.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia syrynx: de jó hogy jelentkeztél. Rég írtál. Mi is itt tartunk. én novemberben megyek átjárhatóságira, ha addig nem leszek babás.
A szőrösödésről nem tudok beszámolni, de tény hogy én híztam az elmúlt két hónapban.
Máté jól van?

Timi
titimee
 
 


Betty: köszi a drukkot :lol:

Timi
titimee
 
 


jó reggelt,

Syrynx,
Örülök, hogy csatlakoztál, már több topic-ban találkoztam a neveddel én is. :lol: :lol: :lol:
Reméljük a closti kúra mindegyikünknek meghozza a várva várt eredményt. :lol: :lol:

Nekem ez az első hónapom, hogy szedem. Nem örültem neki, mert a 3 gyerkőc spontán azonnal összejött, de mit lehet csinálni, már én is elmúltam 35 és az orvosom mondta, hogy sajna ilyenkor már közrejátszik a kor. :cry: :cry: Szomorú, de így van. Szerintem nekem is ez az uccsó esélyem a babásodásra, már ő is nehezen akar jönni, így valszeg nem lesz több. :oops: :oops: (pedig legszívesebben egy ovit szülnék :lol: :lol: )
Aztán persze vannak szerencsések is akik 40 körül is azonnal babásak lesznek. :oops: :oops:
Timi,
Látom teszteltél. :cry: :cry: De tudod, hogy ebből még simán lehet pozitív. :lol: :lol: :lol:

Nekem meg remeg a lábam, fáj a gyomrom az idegességtől, hogy mekkora tüszőket fogunk látni, mert az LH-m elég gyatra még mindig, így nem számítok túl nagyokra. :oops: :oops: :oops:

Ja, és amúgy szerintem ez a hízás dolog csak tudatalatti lehet, mert a closti ugye nem hormon, csak az agyalapi mirigyeket stimulálja. De aztán lehet rosszul gondolom. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: ne aggódj, majd gyere a hírekkel. Addig is szorítok, hogy minden ok legyen a dokinál :)

Sajna nem tudatalatti a hízás, hanem tudatos :) Nem vagyok doki és nem is tudnám jól elmagyarázni hogy miért, de sokaknál okoz hízást.

Timi
titimee
 
 


megjöttem, és hát nem vagyok túl lelkes. :oops: :oops:

Jobb oldali tüsző 15mm-es a bal oldali 16mm-es, a méhnyálkahártya viszont szépen vastagodik, már 8mm-es. :lol: :lol:

Azt mondta az orvos, hogy ez nem rossz, főleg hogy nekem 30-31 naposak a ciklusaim, így valszeg a 16-17. napra várható a tüszőrepedés.Hétfőn újra megnéz, de én azért reménykedek, hogy akkor már nem lesznek ott a tüszőcskék. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
jó ez az eredmény mit akarsz :!: :wink:
A tüszők naponta 1,5-2 mm-ert nőnek, tehát sztem 2-3 nap, és repedni fog...lehet mindkettő :?: :lol:
A mnyh. pedig már most jó vastag :!: 8)
Most az elkövetkező napokban ki sem szállni az ágyból :!: :!: :lol:


Titimee
még ne add fel sztem sem...még bármi lehet ebből :!:


Syrynx
Én is olvastalak már pár topicban :wink:
Megy a drukk neked is :!: ++++++++++++++++++++
És ne félj a clostizástól :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Köszi szépen, és az infót is. Azt nem is tudtam, hogy csak ilyen keveset nőnek. Akkor hétfőre elvileg már érett állapotban kell lenniük. :lol: :lol: :lol:

Csiguszoddal mi történt???Egyre távolodik??Vagy összement??
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
olvastalak az előbb a másikban....én mindegyik hónapnál kaptam tüszőrepit, mikor clostiztam, mert azt mondta a doki, hogy jól stimulálható vagyok, és nem akar átesni a ló túloldalára, hogy esetleg több tüszőm érik meg, és nem repednek, ezzel cisztákat okozva... ezért kaptam tüszőrepit. :wink:
A szerencsecsiguszomat odaadtam valakinek, akinek most nagyobb szüksége van rá, mint nekem... :wink: (
Babszika), én beraktam egy másikat addig, egy sokkal kisebbet 8) :lol:
Remélem szerencsét fog neki hozni... :!: :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy: szerintem is jó az eredményed. :D

csajok nekem meg fog jönni... érzem. :cry:

Timi
titimee
 
 


Betty,
Köszi, hát majd meglátjuk, majd az orvos eldönti, hogy ad-e szurit vagy nem. :lol: :lol: :lol:
Babszikáért nekem is csuriban a kezem. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Nem fog megjönni. Ezt honnan gondolod a 11. napon???Még legalább 3-4 nap van vissza a ciklusból.Simán lehet még pozi. Ahogy mondtam Barbika is először a 12. dpo-n jelentkezett be, akkor is olyan halvány volt, hogy a barátnőm azt mondta, hogy ő nem lát rajta semmit, tuti nem vagyok terhes. Aztán mégis itt ül az íróasztal tetején egy alig látható kis csíkocska, miközben én netezek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

Eltűnt mindenki????? :lol: :lol: :lol:

Timi,
Láttam a teszted.Megadrukkokat küldök, hogy megjelenjen végre a 2. csík is.+++++++++++++++++++

Nekem nagyon fáj a hasam, nagyon nyomnak a tüszők, ülni is alig bírok.LH még nega, de szerintem holnapra pozi lesz. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: köszi a megadrukkot :) nem akarok nagyon panaszkodni, de tegnap majdhogynem leszakadt a méhem, ami a mensi előjele szokott lenni, ma meg hát asszem elkezdődött :cry: úgyhogy elteszem a drukkot a jövő hónapra.

Azért ma is adjatok az érzésnek, hátha ma még becsíkozódik a teszt. :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi,
Nem mondom, hogy sajnálom, mert még bármi lehet. Azért még van 1-2 nap ebből a ciklusból. Amúgy hány napos szokott lenni a ciklusod második fele? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


11-12 napos szokott lenni.

Timi
titimee
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De még piri nincs. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi
még nem feladni :!: A hőd stagnál egyenlőre :wink:
A menszi érzés pedig még nem minden....tudod....amíg nincs piri, van remény :!: 8)
Ölellek, kitartás :!: :!: :wink:


Judy
szaggassátok még azt a lepedőt, szaggassátok :!: :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt,

Timi,
Basszzus... :cry: :cry: :cry: :cry:
Pedig olyan szép volt a görbéd. :cry: :cry: Istenem de utálom én is azt a pillanatot amikor látom, hogy piri jön. :twisted: :twisted: :twisted: De már nem sokáig zargat minket. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: a próféta szóljon belőled :wink:

Timi
titimee
 
 


Timi
sajnálom pirit :!: :(
Kövi hónap tudood... :wink:

Judy
még mindig minusz az LH-d :?: Vagy már alakul :?:



Kellemes hétvégét nektek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy: Sötétedik már a második csíkod? látom szépen leesett a hőd. Mindent bele :)

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: