Új privát üzeneted érkezett!


Kép
megcsi
Németország
 
 


Ma vana  nem várt napja... Eddig semmi jele, hogy megakarna jönni... Egyre jobban feszíti a pocim, meg az idegeim :$ Veletek mi újság?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Szia,

Én megy vagyok! A hétvége jól telt gyerekmentesen.  Túlságosan is jól, K.O-ra kiütöttem magam.  Soha többet nem iszok alkoholt. Még ma is szédülök, így két nap után, ami nem tudom, h lehetséges-e, mert még nem volt ilyenem.
Nekem holnap kéne megjönni, de már tegnap elkezdett fájni a hasam, meg ma is, plusz fáj a cicim, hát nem tudom. Elvileg nem sok esély a teherbe eséshez, de sose lehet tudni, majd hamarosan kiderül...
Emma megint beteg. Egy hetet járt oviba, és megint itthon "nyaral", úgy köhög, hogy egész éjjel alig aludtam.  Délután megyünk dokihoz!!!

Verus: Nagyon izgi! Drukkolok nagyon!

Megcsi: Először azt hittem, hogy pozitívat tesztetltél, és azért raktad be ezt a profil képet, de aztán olvastam a másik topikba, hogy nem tesztetltél....

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Evita kitartás, ill. jobbulást 

Verus, megy a drukk 

Megcsi??

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@evita10:


Holnap lesz 1 hete, hogy nem teszteltem. Ma van a ciklusom 40. napja, menzi nincs, de ma fájt a hasam eléggé. Szerintem nem vagyok terhes, nem érzem annak magam, és a tüneteim is egész jól "elkoptak". Jobbulást a kislányodnak!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Emma 39,1 fokos lázzal ébredt, sírva. :( Adtam neki lázcsillapítót, várunk egy kicsit, aztán indulunk a dokihoz. :(

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!
Sajnálom  Hűtő borogatás v hűtőfürdő ha más nem segít. 
Remélem nem lesznek sokan az orvosnál.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Evita jobbulást mindketőtöknek. Köszönöm a drukkot lányok. Majd szét szakad mind a kettő női szervem... feszít nagyon holnap tesztelek, ha addig nem jön meg... :) Csak félek, hogy negatív lesz :(

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Meglátjuk a dokit, tüdőgyulladás van Emmának. :(

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita mielőbbi gyógyulást a kislányodnak!!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Szép jó reggelt! 


Na most kezdek félni, hogy mi van.... Tegnap volt a nem várt napja és nem jött meg, délután teáztam, de csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett... Tünetek ugyanúgy megvannak... Ilyenkor mi van? Valaki tunda segíteni?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Lehetséges lenne, hogy nagyon korai a teszt és azért?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Verus: Simán lehet, hogy korai, főleg, hogy délután csináltad a tesztet, ugye a reggeli első pisi a legjobb... Helyedben reggel csinálnék inkább. ;)

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Várok pár napot, és utána de jó jelnek tűnik, hogy 2x hánytzam am :) Remélem a kicsikémnek nem tetszik a kávé :D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Csajok megint egy felesleges reménykedés volt.... MEgjött kicsit vérzek.... Ezt most nem tudom hová tenni de majd eldől... :(

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sajnálom, hogy megjött. Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm ahogy megy a drukk oda is :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Ezt nem hiszem el  Pecsételó vérzés volt csak semmi görcs nincs azóta semmi vérzés. :) Magándokit felhívtam, ha estig vérzés megindul akkor megjött ha nem akkor meg beágyazódási :)))

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Verus!! 
Szorítok!! REmélem csak beágyazódás 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Nyuszifül Én lennék a legboldogabb ^^(nem mert Párom :D ) remélem nem jön több vérzés és tényleg a babám csinálja a helyet magának ^^ :D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Hajrá, remélem beágyazódás!!! Nekem félreérthetetlenül megjött ma hajnalban. :( Kívánom, hogy veled a lurkó tréfálkozzon a pociban. 

Kép
megcsi
Németország
 
 


MEgcsi köszönöm  és remélem én is a kicsikém szórakozik már :D De picit elkezdtem görcsölni megint :(

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Verus: mi helyzet? Megtört vagy nem? Újabb teszt? Nekem még mindig nem... :roll: Viszont továbbra is görcsölök. Tegnap már annyira fájt, hogy gyógyszert kellett bevettem. Nem értem én ezt... Ja és tegnap csináltam hajnalban tesztet, de negatív...

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Megtört=megjött :lol: a hülye okos telefon kijavít.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sajnos megjött, de nem tudom mire vélni mert nagyon kevés... Semmi baj értem :D Remélem ebben a hónapban sikerül a kicsi :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Hajrá, hajrá.... drukkolok!!! 

Kíváncsi nálunk, hogy mi lesz....Mondjuk mi elvileg májustól kezdünk...



evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@verus92:


Sajnálom, hogy megjött. Úgy látom, most sokan 1 cipőben járunk sajnos.  Lehet babázni is egyszerre fogunk. 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Nekem is megjött. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


De kár 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Hát ugye mi még nem próbálkozunk, majd csak májustól, úgyhogy nem olyan gáz. Persze örültem volna nagyon, de ezt az évet végig szeretném dolgozni, eg a hónap végén elutazunk wellneszezni, és terhesen nem igazán tudtam volna menni. És ez lett volna az első ilyen közös utunk hármasban. Eddig sajnos nem volt rá pénzünk, úgyhogy várom nagyon. Emma imádni fogja, nagy vizikacsa 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Akkor visszaszívom, mert ürömben az öröm. Remélem jól fogjátok érezni magatokat, és a kis Emmának is nagy élmény lesz! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Evita: Akkor Nektek tényleg nem tervezett lett volna. Wellneszezzetek helyettünk is :D


Megcsi: Nagyon jót nevetnék, ha tényleg egyszerre sikerülne :P :D Itthon mikor szoktatok járni?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok. Még új vagyok, de végig olvasgattalak titeket :)


Mi 2 hónapja próbálkozunk, első baba lenne. Feb. 10-én nem kéne megjönnie:) 


Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


@verus92:


Sziasztok. Nekem tetszene az ötlet, hogy együtt babázzunk!  Szeptember és december között szinte egyáltalán nem, mert szabistop van a cégnél, nálunk az a szezon. Most januárban voltunk 1 hetet otthon, jövő hét végén is megyünk kb. 1 hétre, aztán húsvétra, akkor 4 napot, és májusra is tervezzük. Tehát kb. 1-2 havonta járunk haza, szinte mindig 1 hétre. Ezzel csak az a probléma, hogy ilyenkor külön vagyunk a párommal, mert ő békéscsabai, én meg ceglédi vagyok, és ilyenkor megy a családlátogatás (kb. amikor peteérésem van).  Ez van, érzékem van a rossz időzítéshez!

Kép
megcsi
Németország
 
 


@doorcsu:


Üdvözöllek körünkben, és mielőbbi ++++ tesztet kívánok neked, és hogy ne is jöjjön az a bizonyos "nem várt"!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Duurcsu üdvözöllek én is szeretettel :) Mielőbbi pozitívat kívánok :)

Megcsi: Szolnoki vagyok, tehát nagyon örülnék, ha csak egy kávéra összefutnánk  és beszélgetnénk :) 
            Én most lehet fanatikus vagyok, de letöltöttem a telómra olyan anptárat ami csipog, ha nyuszi módba      "kell" kapcsolni az emberemmel és akkor van peteérésem. Remélem bejön és márciusban pozitívozok én is :P

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Én is mielőbbi + tesztet kívánok nektek:)


 


Verus,nekem is van olyan naptáram:D
Bár én már lassan egy éve vezetem,eleinte a ciklusom rendszertelensége miatt töltöttem le,ami általában 28
( +,- 1-2 nap) emiatt a peteéresemet sem tudom nagyon behatárolni, de most vettem erre a célra szolgáló tesztet, úgyhogy ha megjön ebben a hónapban,(ne úgy legyen) akkor most figyelni fogom,hogy alakul a pé-m:)


Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Doorcsu: Én is akarok még ovulációs tesztet venni (remélem Te is arra gondolsz) ugyanez van az én ciklusommal is hogy 1-2 nap +- van benne de miután meglett Lili azután éreztem a peteérést, de mióta elment a kicsi 5 hetesen azóta semmit nem érzek.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Ó, sajnálom,ami történt:/


 


Igen,arra gondolok:) Netről szereztem be, pár száz forint darabja,gondoltam egy próbát megér. Én sem érzem egyáltalán, orvoshoz is megyek ebben a hónapban, kérni egy rendes kivizsgálást.

A kislányod pedig csodaszép:)
Régóta próbálkoztok újra?


Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


@verus92:


Szia! Igen, akár össze is futhatnánk egy kávéra, jót beszélgetnénk! Ami a telós alkalmazásokat illeti, nem is hinnétek, de az egyik telóm olyan egyszerű, hogy még kamera sincs benne, a másik viszont okos, de soha nem netezek rajta. Ez a maradi style! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Doorcsu: Köszönöm szépen. nézőpont kérdése mert pár hónapja kezdtük el megint, de május után olyan októberig próbálkoztunk és most decembertől Szóval olyan 1 hónapot nem húztunk bele. Én is venni akarok ovu tesztet, de nem rossman meg dm mert ott 5 db 3000 forint. Elmondanád hol rendeltél?

Megcsi: Mondod mikor jöttök és összehozhatjuk :) Viszont Készülj, hogy nem lesz nyugtunk a kicsikém miatt

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Verus, megírtam privátban honnan rendeltem:)

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


@verus92:


Okés, megbeszéltük.

Kép
megcsi
Németország
 
 


Csajok mi lenne velem nélkületek :) Köszönöm :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok,

Üdv doorcsu köztünk, mielőbbi + tesztet! ;)

Verus: Én vaterán láttam 50Ftért ovu tesztet, meg terhességi tesztet is.

Tegnap voltunk Emmával dokinál kontrollon. Sajnos szinte semmit nem javult, úgyhogy még egy adag antibiotikum kúra, jövő héten sem mehet oviba.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Jobbulást neki. Nem akarok okoskodni, de nem lenne jobb egy teljes körű kivizsgálás? Nehogy rámenjen a tüdejére még jobban?
Hogy bírja a kicsi lány? És te hogy bírod?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Teljesen jól bírja. Egyáltalán nem tűnik betegnek. Szerdán volt utoljára láza, és mára a köhögése is csökkent. Nehezen bírja a bezárálságos, de már napi fél óra kint lét engedélyezett, ha nincs láz.
Én annál inkább szarul vagyok. Köhögök, tegnap este elment a hangom, fáj, ha beszélnem kell.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Így szokott lenni, szülőknek nehezebb kikászálódni belőle. Lili kicsit taknyos volt és elkaptam Tőle. Rajta 3-4 nap alatt átfutott bezzeg rajtam 1 hónap köhögés 2 hét takony kór... Szóval tudom milyen érzés. Jobulást akkor mindkettőtöknek!!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Evita! Úgy legyen,köszi:)
Jobbulást a kislányodnak és Neked is!

Hát csajok..én ma vagyok a ciklusom 25.napján, semmi mensi tünet nincs leszámítva a mellfeszülést ami nálam minden hónapban jelentkezik + 1-2 nappal előtte görcsölök kicsit, mensi napján pedig annyira, hogy fel sem bírok kelni plusz hátfájás társul hozzá. :S (múlt hónapban 27. napon jött meg.)
Most semmi..csak a feszülés,viszont nem tudom tünet-e vagy sem,nem reménykedek,tudom korai is még, de állandóan melegem van, és délután óta hányingerem is. Nem is értem mi ez...Lehet már bebeszélem magamnak :D

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


@evita10:


Jobbulást nektek! Sok sok vitamin kell a járványos időszakban.

Kép
megcsi
Németország
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: