Új privát üzeneted érkezett!

Koszi Gabci,
Tuti h. ki kell majd hagyni a kovetkezo ciklusomat:) kizart h. barki karacsonykor ezt nezegesse :D
De sebaj, ha ez nem majd a kovetkezo..
20140211131327
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy jöttél Gabci te is egy kicsit!Még Pannuska is be jelentkezhetne! :)
Regi,nyugodj meg!Sikerülni fog,a kolléganőd meg sz@rd le.Hagy bökje a csőrét,hogy mi van!Remélem belebeszéli a babát a pocidba 

Gabci az igaz,hogy lombik után nem szabad szexelni amíg a doki rá nem bólint?Te erről tudsz valamit?Mert azt tudom,hogy inszem után javasolják a szexet,de lombiknál nem tudom! 

Tényleg Regi hogy megy a szúrás?Belejöttél már?


szisza87
 
 


Szisza, en nem, de a parom igen :) o szurkal, sztem meg elvezi is :)

Amugy meg nehezen.. irtozom a tutol.. de ha ravinne a szukseg csak megcsinalnam :D
20140211131327
 
 

 
 

@szisza87:


Szisza,szerintem nem szabad de úgyis fogja mondani majd a doki.Pihenni,pihenni ,pihenni. Ezt lehet majd,dolgozni nem szabad,én kiíratom magamat az tuti!!!!

Képzeljétek el hogy csütörtökön bekamerázzák a boltunkat és figyelnek minket,nekünk annyi!!!
Már egy pár bolt be van és ha nem tetszik nekik valami akkor jön a telefon. Fasza lesz!!!
Remélem nem sokáíg leszek már ott!!!!
Max januárban 2hét!!!!
Ma jön haza a párom!!!

Jók legyetek!!!
Puszi!!Csók

gabci75
Érd
 
 


Gabci,

ez egyaltalan nem jo hir:( de mit remelnek ettol egyaltalan? Ennyire kontroll alatt akarnak tartani titeket?
Remelhetoleg nem is kell sokaig elviselned ezeket a korulmenyeket :)

Fajdogal a hasam.. remelem jo jel. Nektek volt ilyen stimu alatt?

neha meg most sem hiszem el hogy mar elkezdtuk..

Pannus, mizu arrafele? megint takaritasz ezerrel ? :)
reginand1pont0
 
 


Reginand! Nekem stimu alatt néha nagyon feszített, pl színházban voltam, és az előadás alatt végig izegtem-mozogtam, mert sehogy nem volt jó, majdnem kiszakadt a petefészkem :) Mennek a drukkok!!!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Ahugika, koszi, kivancsi vagyok mi lesz az eredmeny csutortokon..
mar azt is gondoltam h lehet nem is jol erzem..
annyira nem veszes am, csak neha erzem egy kicsit
20140211131327
 
 


regi!!! 

Igen nekem is feszített és éreztem hogy nőnek a peték!!!

Biztos lesz egy pár!! Nekem mindíg az egyik oldalon volt 2db,hol a jpbb hol a bal oldaliba. 

Úgyhogy nyugi lesz neked is. 

Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Regi,nyugi minden rendben lesz!

Gabci ne aggódj a kamerák miatt,nem titeket fognak figyelni (remélem).Nálunk is van egy csomó kamera,de minket nem nagyon izgat!Nem minket figyelnek :) Akkor most párod itthon van?Élvezzétek ki amíg nem kell vissza mennie :)Lassan SZULEJMÁN!!! :D

Pannus hol vagy?Aggód érted!Remélem nem zuhantál megint magadba!Gyere írd ki ha bánt valami!Nagyon rég voltál itt köztünk!Ölellek!

Ahugika hogy vagy?Te is nagyon ritkán jössz!Most akkor nálatok mikor mi és hogy lesz?Kitartás neked is!El jön a mi időnk is hidd el! :)

Csajok velem minden rendben,szerencsére párom mindenben mellettem áll és ha kell össze kapar.De mostanában nem volt rá szükségem!Nyumozgatok,hogy hogy lesz ez a lombik dolog,meg élem a hétköznapi életet.Most készülődünk a karácsonyra,szépítgetem a lakást és csak azt veszem észre,hogy megy az idő.Remélem hamar február lesz és minden rendben lesz :)

Puszi csajok és vigyázzatok magatokra!


szisza87
 
 


Szisza, hidd el nagyon hamar februar lesz. Ha meg majd benne leszel a programban azt sem tudod hol all a fejed :)
en ma azt vettem eszre h. az utolso szurit kapom, mert holnap megyunk megnezetni :)
jo persze ettol meg valszeg szurni kell magam :)

Mar elegge erzem a hasam, irto kivancsi vagyok a tuszokre! Hogy tenyleg jol erzem vagy fals erzes, de az egesz hasamon at, egyszer jobb aztan bal aztan gorcsol kozepen mint mensikor. Ezt te is erezni fogod Szisza :)
20140211131327
 
 


Ma csak este f 8 kor kaptam meg az adagom, remelem nem lesz belole baj :( most ertem csak haza, bent a meloban nem tudtam elintezni..

Megyek kesz a sajt, remelem
jok legyetek!
20140211131327
 
 


Izgulok..
20140211131327
 
 


Szia Regi!

Na mi volt a dokinál?Gyere mesélj!
szisza87
 
 


Haliho,
szombaton meg vissza kell menni. Nincs sok tuszo, de sztem eleg lesz:) 2 db 15 es 14, mindegyik a jobb oldalon. Erdekes mert ereztema  bal oldalamat is. Mindegy
Az endom 11 mm . Dokit kerdeztem azt mondta jok az adatok.
Hat meglatjuk szombaton is az lesz e :)
Azt mondta h. hetfo kedd v. szerda lesz az akcio idopontja :)
en hetfore tippelek
megint megindult mar a tojasfeherjes cucc..
20140211131327
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

BOLDOG MIKULÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!

Na végül tegnap nem jöttek kamerát szerelni mert nem ért rá az informatikus,hála istennek,még nem tudjuk mikor jönnek. De jönnek mert tegnap kiküldték a központból a rutereket.

Regi,nagyon szurkolok hogy sikerüljön ,azért már én is nagyon várom hogy kezdjek.

Mivan Pannussal?? Eltünt mint Petőfi a ködben!!!!!!
 Ma itthon vagyok és a lakás díszítéssel foglalkozok,mert szombat-vasárnap-hétfő dolgozok,nagyon hosszú lesz!!!!
Buli lesz a camponába tuti sokan lesznek!!!!


Puszi!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Kellemes Mikulást!!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Mindenki jó volt idén?Kaptatok Mikulást? :) 
Regi két tüsző az jóóó!Tudod,babához egy is elég ;) Nagyon szurkolunk ám!Akkor hétfőre mennek  a drukkok ezerrel! :D

Gabci neked jó lakás szépítgetést és bulizást! :) Párod mikor jön haza?Tényleg,karikor azért veled lesz ugye??

Pannus mi van veled?????Nagyon eltűntél!!!!Gyere!!!!!!

Csajok,tegnap felmondott a váltóm,nem bírta az igazságot!Sajnos nagyn sok mindent nem úgy csinált ahogy kellene,vagy amit csinált is rosszul csinálta,vagy meg se csinálta!Össze vissza vagdosta a kódos füzetem,az árcimkéket mindenhova eldugdosta meg ilyenek...Szóval tegnap rászóltunk a csajokkal,erre felmondott.Pedig nem is voltunk durvák,csak szóltunk neki.De hát akinek büdös a munka....Na mindegy nem fogok sírni utána!
Hétvégén dolgozom mind két nap.Ma is bent akart fogni a főnök,de mondtam neki,hogy szó se lehet róla!Ne délben találja ki,hogy maradjak bent estig!

Meséljetek kicsit ti is magatokról!

Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok,
boldog mikit:)
jaj a paromtol kaptam egy mikit , en nem vettem semmit :( mindig csak rohanok, semmire sincs idom :( utalom..

Holnap megyek ismet. Ma mondtam h. terhesnek erzem magam :) tenyleg olyan volt. Olyan erdekesen feszitett a pocakom. Kivancsi vagyok mennyit nottek..

Szisza, nem lesz igy most tobb munkad? gondolom csak felvesznek vkit helyette, nem?
Na igen, nektek is jobb ha inkabb nem csinal semmit, mint meg helyette is melozni. Eleg gaz ha ilyen konnyen feladja...
Sajnalom hogy meloznod kell hetvegen, de csak februarig :)

Pannus, tenyleg merre vagy? sztem kifestette az egesz lakast es fel is forditotta..
20140211131327
 
 


Sziasztok,
megvolt a mai vizit is, hat nem sokat nottek: 18 &16 . ma meg kell egy merional, majd holnap esta tuszorepi. kedden megyunk a beavatkozasra!
Igy pont 24 re lenne egy nagyon jo ajandekom :)
20140211131327
 
 


Mi a helyzet veletek Lanyok?

Jol van mindenki? Dolgoztok, keszulodtok? A heten kellene nekem is sutni mezes kalacsot..
20140211131327
 
 


Sziasztok,
akkor egy rossz hirrel kezdem: ugy erzem megrepedtem az ejjel :( Igy ez a honap elment..
ilyenkor bemenjek meg? parommal nem is csinaltuk ugye a tiltas miatt, de most megis jol jott volna.. vagy sztetek este meg megprobaljuk?

Szep napot!
20140211131327
 
 


Szia Regi!Szerintem menj be!Lehet,hogy csak úgy érezted!Nem szabad még feladni!Majd megnéz a doki és elmondja,hogy mi a helyzet!!!Szurkolok,hogy csak a szuri szórakozzon és ne legyen most igazad!++++++Majd írj,hogy mi volt!Puszi és kitartás!!!
szisza87
 
 


jaj Szisza! Barcsak igazad lenne! Drukkoljatok legysz!

Gabci, Pannus, nektek volt ilyen?!
reginand1pont0
 
 


Szia Regi! Na mizu?Voltál a dokinál???
szisza87
 
 


Ma megyek, nemsokara indulunk _( drukk drukk
20140211131327
 
 


Szia Regi! :D Mennek a drukkok!!!!

Gabci???
Pannuska????Mi van veled????????

Csajok gyertek szurkoljunk most Reginek eggyütt!!!

Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok!!!!

Ittvagyok csak dolgoztam. Tegnap hazajött a párom is és a héten itthon lesz, Szombaton megyünk céges karácsonyi vacsira az ő cégéhez,meg a pannonhalmi apádságba visznek minket. Remélem jó lesz.

Regi! 
Nekem nem volt ilyen érzésem hogy megrepedt volna. Nem tudok mondani erre semmit sajna. Majd a doki megmondja.

Majd írd meg mivan. És szurkolok nagyon nagyon!!!!!!!

Szép Napot!!!
Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok, megjottem

Haaat nem volt egy tul jo elmeny..remelem jo lesz es nem kell tobbet menni :) konkretan majdnem bogtem az asztalon.
Reggel 7 re odaertunk, parom leadta a mintat, majd 12 kor hivtak be.. addig kint ultunk.. raadasul kiderult h. nekunk is kellett volna vinni haloinget, pedig a papiron azert nem volt egyertelmu. meg jo h. azert vittem es parom gyorsan be is hozta :) volt egy masik csajszi aki szinten nem hozott, hat megismertuk egymast h. akkor nekunk ez az elso. Rajtunk kivul ugy tunt mindenki jartas vagy csak jobban figyeltek.
Aztan a mutoben felmasztam az asztalra, na az.. letakartak h. mindjart jon a doki, igy is volt, elforditom a fejem jobbra es ott volt egy masik lany.. de fasza.. na szoval futoszalag, nem gondoltam volna. Nem is nezett meg elotte a doki h. elrepedt e vagy sem e , van e pete sem e. Bar ha elrepedt ugysem lat semmit, nemde? csak folyadekot. Kerem szepen szurkoltatni hogy megis legyen egy jo kis randi!!
na ez amugy kb 5 percig tartott, majd ugyhagytak, kicsit megdontve meg 3 percig talan vagy 5 , majd leszall, vissza a szobaba be az agyba es 20 percet irtak elo, de en vagy fel orat is fekudtem :)
Szoba is alltam egy lannyal aki sejtleszivasra jott: Szisza ez lesz neked is, meg a tobbieknek is, es 11 et szivtak le neki. Kepzeljetek azt mondta h. semmi problemat nem talaltak naluk, megsem jott ossze 4 inszembol a baba. HIhetetlen szamomra, hogy ilyen van. Remelem most sikerul nekik, es nektek is lanyok!!
Jah, es kb 2 ora korul tudtunk eljonni, utana fel kellett menni a dokihoz a zarojelentesert.
Amugy tenyleg rendesek voltak, lent a mutonel is.

Azt mondta  adoki, ami nekem furcsa volt, h. 30 an kell tesztelnem, ha negativ igy jartam-- ezt nem mondta, ha pozitiv akkor oszinten szolva nem tudom mi van, de majd felhivom oket :) ja, es kepzeljetek ami tenyleg furcsa volt h. ha megjon elobb , az elso napon akkor is teszteljek.. Hat ezt nem is ertettem, Kaptam utrot vagy mit, nem is tudom, ilyen tamogatot.
Megkerdeztem a tuszorepedest, azt mondta h. elofordulhat barmi, majd megnezte a lapom es azt mondta h. szte kizart. Neki legyen igaza!

Ha nem sikerul akkor januarban mehetunk ismet.

Szoritsatok nagyon hogy ne kelljen visszamennem!

Mikor is mentek pontosan? Sziszaval kepben vagyok de Gabci, Pannus? Pannus ugye jol vagy?

Gabci, az nagyon jo lesz! Sztem, en is szivesen elmennek oda! Jo vacsizast!

Jok legyetek, irjatok, Puszi mindenkinek!


20140211131327
 
 


Szia Regi!

De jó,hogy túl vagy rajta!Látod mondtam én,hogy csak a szuri szórakozott veled!Minden rendben lesz!
Szerintem azért mondta a 30.-át mert biztos olyan szurit kaptál ami addigra ürül ki a szervezetedből és akkor mutat már biztos eredményt!Tudod ilyenkor adnak HCG-s szurit!Bízz a dokiban!Tudja mit miért mond!A menszesz első napját szerintem azért mondta,ha előbb megjönne tesztelj,mert nem is tudom pontosan hogy mondják,de az lehet ilyen emlékező mensze.Mármint,hogy a tested reagál még a menszeszre,és gondolom,ha megjönne,de pozitív a teszt akkor még kapnál utrót vagy valami más támogatót!De nyugodj meg sikerülni fog és nem kell semmi ilyennel foglalkozni!

Hát a csajszi akival beszélgettél nagyon ügyi volt,hogy 11 pete lett neki :) Remélem sikerül neki is!Én mindenkine szurkolok,mert ez olyan nem jó dolog és jobb csak egyszer menni!
Te meg gondolj bele,hogy 1 napos kismami vagy :D :D :D
Már nagyon várom én is a februárt!Azt olvastam,hogy nagyon sok vizet kell ugye majd inni,hogy elkerüljük a túl stimulálást és hogy előbb el kell kezdeni.Azt a példát adták,hogy ha egy kiszáradt cserepes virágot megöntözöl azon is csak áttfolyik a víz.Ugyan így működik a szervezet is.Elsőbb csak áttfolyik rajtunk.Így én már elkezdtem bevezetni a napi 4-5 liter vizet,de még csak 3-nál tartok.Nagyon nehéz ennyit inni,főleg ha nem vagy szomjas...Így most úgy kb fél óránként járok pisilni :)

Hajrá csajok!Vigyázzatok magatokra!

Puszi
szisza87
 
 


Szia Regi!!!

Végre túl vagy rajta,sikerülni fog tuti!!!
Mindíg arra gondolj hogy sikerült,és pihenj sokat,ne emelj!!!
Sziszának igaza van mindenben amit írt.
Én január elején kezdem majd a hosszú protokolt,és a januári peteérésnél szívják majd le az kb. 23-a. Nagyon várom már!!!

Holnap megyek dolgozni sajnos.
De hétvégén buli buli buli!!!!!

Puszi mindenkinek!!!Csók

Pannus????????????????????????????
Hol vagy????????????????????????????

gabci75
Érd
 
 


Orulok Gabci h itt vagy te is :)

Annak tenyleg orulok is hogy tulvagyok rajta, es tenyleg nem szeretnek megegyszer odamenni.. Le a kalappal mindenki elott!
Tornazni sem mehetek ? a walkenergiere? mondjuk ha csak lassabban setalok ? mondjuk jovo heten? el kell mennem kicsit..

keszultok mar a karacsonyra? ajadekok megvannak? mi lesz a menu?
20140211131327
 
 


Szisza, ezt a hasonlatot en nem hallottam es azt sem mondtak h igyak sokat. Bar ez nalam nem gond, en iszok eleg sokat. Sztem napoi 3 L megvan.
Egyszer az nagyon gaz volt, 6L volt a csucsfogyasztasom, es nem nyaron hanem osz v. tavasz. Na amikor ezt elmondtam a dokinak egybol mertek a cukromat:) mert mondtam h. folyamatosan szomjas is vagyok.. de nem tudom mi volt, a cukrom rendben volt.

Amugy ez az ivas olya, h. elkezded akkor nem tudod abbahagyni :) de tenyleg, akkor szomjasabb leszel, Csak az eleje a nehez.
En probalok eves elott is inni, h. eltelitsen egy kicsit.

Mondtam h. csinaltam egy terhessegi tesztet mikor mentunk reggel? kivancsi voltam h. tenyleg mutatja e, de eleg halovany volt.. viszont az LH tesz azonnal mutatta jo erosen.
20140211131327
 
 


Boldog Névnapot Gabci!
szisza87
 
 


Köszönöm szépen,és neked is ez kívánom.Puszi. :-);-):-);-)
gabcí75
 
 


Köszi Gabci!  Ünnepeltetek?Mi csak egy kis szerényen!Milyen volt a munka vacsi?

Csajok merre vagytok?Úgy eltűntetek!

Regi van valami érzésed?Vagy ilyenkor még nincsenek?

Pannus???Gyere már!!!Nem engedtünk el "szabira" !!!!!!!!Gyere vissza most azonnal!!!!!Hiányzol csajszi!!!!

Tegnap megvettük a fánkat :D Olyan szépike :D Ki mit süt karira?
Gyertek dumcsizni!

Pussssz
szisza87
 
 


Szisza, nem tudom h. vannak e ilyenkor nekem nincs semmi :(
azt sem tudom ez jo e vagy sem e.
Ill. annyit erzek h. sokszor gorcsol a hasam, olyan mensis gorcs.. nem tudom miert, talan felfaztam?? de mast nem erzek, nem csip a pisi, nem jarok sokszor csak ha iszom sokat :)
Egyelore remenykedem..

Nekem is hianyzik Pannus, nem tudom mi lehet vele.

Dejo nektek, mi meg nem vettunk fat:) en akarok csinalni bejglit, kalacsot, meg mezest is. Aztan lehet a kakaos kalacs majd kesobb lesz meg.

kaja, meg lesz mindenfele :D
Annyira szeretnem ha lenne egy pozitiv tesztem..

azt tudom h. meg a hcg nem urult ki a szervezetembol teljesen, csinaltam reggel LH tesztet, es kicsit halovany volt. Szoval meg mindig van, de ez normalis is.
20140211131327
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Ittvagyok már!!!!
Mi is csak szerényen ünnepeltünk,megittunk egy pezsgőt,egy kis süti és ennyi.
A céges buli nagyon jó volt,voltunk lovardába,az apádság is jó volt,ebéd,és vacsi is volt,ja meg teke és csocsó,jól éreztük magunkat. Ott aludtunk egy holetban,és másnap reggel jöttünk haza. 
Aztán neki láttam főzni mert ma hajnalban ment is ki a párom.

Holnap kéne hogy megjöjjön,és hívom a klinikát az időpont miatt!!!! Végre!!!!

Mi sem vettünk még fát,de szerdán itthon leszek és veszek egyet,én kicsi fát szoktam venni mert nem fér a nagy el.
 Regi szerintem nem kell érezni még semmit,nyugi sikerülni fog!!!!
Pozitív lesz az a teszt!!!!!
Holnap is megyek dolgozni. Szerdán jövök lányok ,addig remélem már PANNUSKA is előkerül!!!!!
Jó éjt!!!!

Puszi!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok, volt mar vkinek rota virus fertozese? vagy fosos hanyos?
reggel felkeltem eleg szarul ereztem magam, kicsit "koptem" bocsi nem tudom jobban mondani, mert ha vki hanyos az nem ilyen.
Elkaphattam valamelyiket? Ja, az egyik kollegano igy jar melozni..
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Regi,ha egy WC-t használtok,meg a közeledbe van könnyen elkaphatod :( De remélem nem ez van a dologban!

Gabci,na kértél időpontot?Megjött? Mikor kezdhetek?

Képzeljétek el az este csak úgy "potyogtak" a babák :D Megszült párom kollégájának a felesége is meg az unoka tesója is :) Egyik baba fiú a másik kislány :) A rokon baba a kislány :)
Remélem jövő karácsonyra már mi sem ketten leszünk :D Kívánom ezt mindannyiónkank!!!!:D

Regi kezdi most egy szép pozi teszttel,utána jön Gabci és Pannus is és így szépen sorban mindenki :)
Már alig várom,hogy február legyen és mi is kezdhessünk :)

Tök jó mostanában a kedvem,nem stresszelem magam,időben meg is jött most (31 nap,most erre álltam be ).

Gabci láttad a Szulejmánt?Tök ki vagyok miatta!Most haragszom rá,hogy elment a hercegnőhöz és megcsókolta!Úgy sajnálom a Hülremet! :( Most néztem meg,mert az este bealudtam és még a hatása alatt vagyok :) Amúgy tök jó volt,csak egy kicsit most stagnálnak benne az események ...

Puszi csajszik!

PANNUSKA?????HOL VAGY????
szisza87
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Na szóval,igen megjött,kétem időpontot. December 30. altató orvos, január 6. klinika Murber doktor!!!!
Végre lehet majd kezdeni!!!

Tegnap voltam Ekg-én meg mellkasröngenen,holnap megyek vérvételre. Ezeket kell vinnem az altató dokinak.

Jaja,elég szemtelen ez a szulejmán,én is haragszom rá.De szerintem nem lesz több csak a csók.

Én nemtudom mi van PANNUSSAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!

GYERE!!!!!!!!!!!

Puszi!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Lanyok, eddig ugy nez ki nem kaptam el :)
ugyanis csak akkor voltam rosszul, meg meg aznap de nem kluttyogott a pocakom sem.
Nem tudom hogy egy WC t hasznalunk e, sztem nem.

Napok ota mensis gorcseim vannak :( a derekam majd leszakad..:( nem indul ez jol..
nincs semmi terhes tunetem sem..
ma vagyok a 10. napon inszem utan..

Ma sutottem mezessutit:) holnap diszitem- holnap meg keszitek beijglit, aztan a kakaos kalacsot :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Gabci akkor január 6.-án kezdtek?Nekem nem is mondták,hogy még az altató orvoshoz is kell menni,nagyon félek attól,hogy februárban sem fogunk kezdeni...Gabci neked most bárányhimlő ellen kellett az oltás ugye?Már csak azért kérdezem,mert én sem voltam bárányhimlős.Nekem nehogy februáran találják ki még azt is,mert abba már bele halok!Bár mondjuk mindegyik klinika mást kér.Ha jól tudom neked nem volt átjárhatósági sem ugye?Vagy Pannuskának nem volt?Azt tudom,hogy Reginek megvolt,mert ő írta...Akkor nektek már szép kari lesz,teli izgalommal,hogy mindjárt kezdhettek! :D Nagyon szupi :D

Regi nyugodj meg,gondold el,hogy ott van bent a Ti picikétek!A pozitív hozzá állás sokat segít ám!Örülök neki,hogy már jobban vagy :)Remélem nem jön meg!Nagyon izgulok,hogy sikerüljön!Nem akarsz valamikor tesztelni?DE ha tesztelsz nekem 10 erősségüt vegyél ám!Nehogy erősebbet,mert az még nem mutatna semmit!Hajrá :D :D :D

PANNUSSS?????????????????????????

Én is most sütöm a beiglit,tegnap este linzert holnap meg valami krémeset (ezt még nem találtam ki) Vasárnap dolgozok,meg hétfőn kedden is :( 
Kaptunk ma ajándékot a főnököktől :) Bort,meg bon-bont.Tök arik voltak,mert ugye ők nem ünnepelnek karcsonyt,de úgy örültek neki,hogy ajándékozhatnak most ők is :) Tiszta cukik voltak,komolyan fülig ért a szájuk :D

Jók legyetek csajszik!

Puszi
szisza87
 
 


Szisza,
nem, nem akarok tesztelni.. Baratnom is megtiltotta, meg en sem akarok. Ha megjon akkor is kell :( eloiras, de lehet h. nem csinalom meg. Ha megnem jon meg 30- ig akkor tesztelek.
Viszont fel is kell mennem a BMC be akkor mert ott is megnezik, meg kell iratnom bogyot is.
Jaj, most ugy erzem mintha fajna a cicim.. de nem annyira inkabbmegint ugy mint par honapja, mintha megutottem volna.. De arra emlekszem h. nem tudtam ejjel rendesen hasra fordulni :(
Meg nagyon pozitiv vagyok am, csak arra gondolok hogy ott van a bogyokam:) ma meg beszeltem is hozza, gondolatban persze :) 


Nem adatod be magadnak a baranyhilos oltast meg januarban? bar 3 honap varakozas van uutana, nem? Gabci ezt mondta ha jol tudom.. Csak nem fogjak kitalalni.
asszem kaaliban nem kertek gyorben a baratnomtol..

ez nem hangzik tul jol h ennyit melozol :( kitartas :)  Akkor rendeesek voltak, ha ennek ellenere ajandekoztak.:) az apro oromok.:)

Pannus merre jar?

20140211131327
 
 


A vegennem irtam amit akartam:
szisza ismered Anne Olson szakacs vagy cukrasz nem tudom. A multkor csinalt egy nagyon finom csoki mousse tortat, Azt meg akarom sutni! sztem isteni lehet!
20140211131327
 
 


@szisza87:



Sziasztok!

Nekem a rubeola=rózsahimlő elleni védőoltás nem volt meg,ezt akkor nézték amikor a hív vizsgálat is volt. Nekem is volt átjárhatósági vizygálatom,még inszem előtt.


Pedig az altató orvoshoz menni kell neked is,mert altatnak amikor majd leszívják a petesejteket.
El megy gyorsan a január és már február is lesz és kezdhetsz te is!!!!

Én is dolgozok szombat-vasárnap sajna,és még kedden is de akkor csak kettőig!!!!
Holnap jön haza a párom is és úgynéz ki hogy már ebben az évben nem megy!!! Végre!!!
Karácsonykor megyünk haza anyukámékhoz is,két napra. 

Lesz eszem-iszom dínom-dánom!!!!!!!

Regi!!!!

Nem kell érezni szerintem semmit,majd 30-án kiderül minden,leginkább az hogy terhes vaaaagy!!!!!

Nyugi sikerült!!!!

Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


JAAAAAA!!!!!

Nemtudom mi lehet Pannussal,kezdek aggódni!!!

Miért nem jelentkezik ugyan????

Remélem nincs baja!!!

Pannuuuuus!!!!!

Gyere!!!!!!!


gabci75
Érd
 
 


Gabci akkor te most a rubeola ellen kaptad,nem is a bárányhimlő ellen?Mert az jó,mert én azon átestem csak a bárányhimlőn nem :D
Mi is megyünk majd anyuékhoz,már alig várom nagyon hiányoznak!Végre akkor most nem csak 1-2 napot lesztek együtt a pároddal :) Kell egy kis lazulás eggyütt!

Pannus miatt én is nagyon aggódom,hogy mi lehet vele!Jó lenne ha írna egy pár sort,hogy minden rendben vele :(
szisza87
 
 


@szisza87:



Na akkor az jó ha te már voltál rózsahimlős,akkor védett vagy hála istrnnek!!!!!

És februárban lehet kezdeni!!!


gabci75
Érd
 
 


en is aggodom Pannus miatt, remelem jol van csak megunta a tarsalgast..

Januar, februar :) nemsokara itt van :)
20140211131327
 
 


Hali lanyok,

jelentem ma viszontlattam a reggeli kakaomat.. Remenykedem h, ez egy jo dolog kezdete
20140211131327
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: