Új privát üzeneted érkezett!

Léni!
az már jó! Nekem a dokim a 7 mm feletti vastagságot ítéli annak, és ez még csak nőni fog.

A 2 hét valóban nehezen fog eltelni, remélem azért a munka és a család lefoglalja majd a gondolataimat. :D
20150601134430
 
 


desviki!

köszi :oops:
léni
 
 


Igazán nincs mit! :D
20150601134430
 
 

 
 

léni:
szerintem az teljesen jó! Hová jársz kezelésre?

Mi lakást veszünk éppen, aztán remélem lassan beköltözik a második baba is a pocakomba! Szobája már lenne! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!
Hű nálatok is zajlik az élet. Kiválasztották már a lakást?
20150601134430
 
 


Nálunk is megvan a szoba csak a pocaklakó hiányzik hozzá. Ma sajna megjött pedig késett és kezdtem azt hinni már babó miatt. De sebaj majd a következő hónapban sikerül :)))

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt Lányok!

Mágnes: Pécsre járok a klinikára a meddőségi szakrendelésre.
olyan rendik vagytok :D
nagyon bizom hogy jövő hónap az én hónapom lesz. :oops:
léni
 
 


Sziasztok!

MIndkét oldal átjárható! :lol:
Vendég
 


boniko: Ez nagyon jó. Túl lehetett élni, ugye?



vicky79
 
 


Boniko!
Gratula! Mi lesz a köv. lépés?
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

inszemináció a következő ciklusban! :lol:
Vendég
 


vicky abszolut nem fájt, utána amikor a kontrasztanyag leért, akkor elkezdetem görcsölni, addig amíg fel enm szívódott, de kb 1/2 óra. ki lehet bírni. Nekem az UH-s volt állítólag az a humánusabb, de ezt ingyen sehol nem csinálják, így a KAáliban csináltattam! a röntgeneset támogatja a TB
Vendég
 


Na mi lakást vettünk, költözünk jövő hónapban. Nagyon reménykedem, hogy így, hogy lesz hely mindkét gyerkőcnek, sikerülni fog a tesóka is!
Amióta szültem, érzem, mikor van peteérésem! :shock: Nagyon tud fájni! Mondjuk előny, hogy tudom, mikor kell akciózni! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


boniko: Tudom, nekem az volt. Csak azért kérdeztem, hogy ugye nem kínoztak vele meg nagyon?



vicky79
 
 


boniko: Bocsi, úgy emlékeztem, hogy te kérdezted, hogy milyen, de megnéztem a priviket és tnati-val társalogtunk erről. :?



vicky79
 
 


Mágnes: Csak így írod vettünk lakást ? Úgy hangzott mintha egy liter tejet vettél volna :))) Hol vettetek és milyet? Tök jó akkor most lesz ami lelkesít. Olyan jó érzés ilyenkor, hogy csak na, le sem lehet írni. Nem? És milyen jó lesz beköltözni :)) Már egy hónap múlva költöztök is? nagyon frappánsan csináljátok, gratula :)

Kép
csucsu05
 
 


vicky no problémo

nem kínoztak meg :wink:

kivel mi a helyzet? lemaradtam. :shock: :oops:
Vendég
 


Na csajok merre vagytok??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!

Én dolgozom 1000rel, eléggé behavaztak. :cry:

nálam eddig minden ok, nem érzek semmit.
20150601134430
 
 


Desviki : Akkor az jó hír. Sehol sincs a piri. És reméljük 9hónapig nem is lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Én is remélem. Szedem a duphastont, de a 8. napon még nem nagyon illik pirinek lennie.
20150601134430
 
 


viki Kép
Vendég
 


DEsviki: Az igaz. Néha elvagyok varázsolva. Már keverem a dolgokat. De reméljük késöbb sem lesz piri :)

Mágnes: Merre vagy? Költözködési lázban vagy?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:
Eddig intézkedéssel teltek a napok, nem olyan könnyű egy rohadt szerződést aláírni. Már többször úgy volt, hogy mégsem a miénk a lakás, de a lényeg, hogy tegnap végre sikerült aláírnunk. :)
Költözni a dec. első hetét tűztük ki, jó lenne már Annám első szülinapját ott ünnepelni, a karácsonyról nem is beszélve.
Alig merem elhinni, hogy lakátrulajdonosok vagyunk, amíg ott nem vagyunk, szerintem nem is merem beleélni magam :)
Csajszikám ráadásul beteg, lázas, folyik az orra, köhög. Mostmár kifelé lábalunk, de nem volt egy leányálom az elmúlt pár nap.
Remélem, ha költözünk, végre nekiláthatunk a tesóprojektnek,mert most nagyon elhanyagoltuk ezt a témát... És az idő sürget...:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
gratula az új lakástulajoknak!
Jöhet a tesóproject!
Desvikiről tudtok valamit?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Mágnes gratulálok!

reméelm vikinek nem jó a vonalzója :?
Vendég
 


Sziasztok!

A vonalzóm tényleg nem jó, mert pár nappal előrébb vagyok. Sajna ez az inszem sem sikerült.

Ezt a hónapot kihagyjuk, de nov-ben újra nekilátunk. :D
20150601134430
 
 


Viki! :cry:

Hajrá Következő hónap! :lol:
Vendég
 


Viki!
sajnálom nagyon reménykedtem! :cry:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


desviki: én is sajnálom, de hajrá november!!



vicky79
 
 


Köszi lányok!

Hát bevallom én is nagyon reménykedtem, főleg, hogy jó sok tüszőm volt.

De hát sajna ezek mennek és a bárányfelhők!
20150601134430
 
 


Desviki: Sajnálom én is de bizzunk a novemberben :) A hónap nevében is benne van az ember szó .Remélem az a kisember akkor tényleg összejön :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, már ha él még ez a topic... Valószinűleg január környékén próbálkozunk a babával, most még csak a felkészülés időszakában vagyunk. Jó lenne, ha az ezzel járó kérdéseket feltehetnénk egymásnak, és segitséget adhatnánk, kaphatnánk.

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: Működik ez a topic is, csak akkor szoktam speciel írni, ha van valami különleges. Azt már nem írom le, hogy még mindig nincs baba. Kérdezz nyugodtan és ha tudok, válaszolok.



vicky79
 
 


Szia Vicky!

Köszönöm a gyors választ! Igazából azért próbálkozom egy frissebb topicban, mert a régiekben, amik már vagy 2-3 éve működnek, nemigazán találom meg a kérdésekre a választ. De ez érthető, gondolom az ottaniak már kibeszélték anno ezeket a témákat maguk között. Néhány olyan lányt keresek, akivel lehet az ilyesmikről beszélgetni, megosztani velük a szorongásokat, felkészülni a jó és rossz dolgokra. Rólam annyit, hogy 7 hónapja vagyunk együtt a párommal, nyáron költöztem hozzá. Az elejétől fogva tervben volt az esküvő, a baba. Az esküvő anyagi okokból még nem tudni, mikor lesz, szeretnénk tavasszal, nyáron, de ha a baba akar jönni előbb, annak is örülünk. Januártól kezdünk el valószinűleg belecsapni a ,,lecsóba''. Párom már alig győzi kivárni.:)
2.hónapja nem szedem a gyógyszert, hőmérőzöm és szabadidőmben próbálom magam beleásni a témába. Rólad vagy a többi itt irogatóról lehet tudni valamit? Mi a ti történetetek?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szia Jenny. Jól hangzik amit írtál. Mármint, hogy már készültök a babára. Remélem minnél hamarabb sikerrel jártok.
Én egy 21hónapos kislány anyuja vagyok és most szeretnénk július vége óta összhozni a kistesót. Eddig sajna nem jött össze azonban most 2napja késik és tegnap csináltam tesztet ami halvány de két csikos lett. Hányinger már péntek óta kisér a hasam megvan puffadva. Viszont ma reggel csináltam egy másik tesztet háth az más sötétebb lesz de sajna csak 1csik lett. Most nem tudok mást csinálni mint várni. Hátha nem volt olyan érzékenységű a teszt mint a tegnapi. A remény hal meg utoljára :)

Kép
csucsu05
 
 


((((((((((((((((((csucsu))))))))))))))))) ez csak az idegeskedésre egy ölelés drukkolok, hoyg a legközelebbi teszted kétcsíkos legyen :lol:
Vendég
 


Köszönöm Boniko :))

Kép
csucsu05
 
 


jenny29: Én PCOS-es vagyok, ami miatt nem menstruálok rendesen. Januárban lesz két éve, hogy nem szedem a fogamzásgátlót. Azóta túl vagyok egy endokrinológiai kivizsgáláson és egy hsg-n. A párom is volt spermavizsgálaton. Átjárhatók a petevezetékeim és apánál is minden rendben, csak a PCOS hormonzavarral jár és ezért nincs peteérésem. Jelenleg clostyt szedek és ultrahangra járogatok. Én a hőmérőzést már vagy fél éve csinálom, de mostanság már kezdem unni, mert sosem látok rajta pé-t (peteérést). A lényeg az, hogy ne görcsölj rá nagyon, mert az megnehezítheti a dolgotokat. A dokim azt mondta, hogy 2-3 naponta sex és akkor a legnagyobb az esély.

csucsu: Hajrá BABA!! Drukk...drukk...drukk



vicky79
 
 


Sziasztok!

Csucsu, nagyon drukkolok Neked én is!!!! Sok olyat olvastam, hogy az elején még nem mutatja ki biztosra, ha nem jön meg, az UH a legbiztosabb, ami kimutatja, ha ott a babuci. Szurkolok nagyon!
Vicky, akkor sajna te is megszenvedsz az anyaságért...:(
A hőmérőzést én is azért kezdtem el, hogy lássam, visszarendeződnek-e a folyamatok, és van-e peteérés. Múlt hónapban volt, de ez a hónap elég cikkcakkos...Az ovuláció biztos közeleg, mert vannak jelei, csak ez a hőingadozás idegesit kicsit.
Na de minden jó, ha jó (lesz) a vége.:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok! Piri sehol de tesztet nem csináltam első pisiből mert a lányom egész éjjel fent volt szinte. Lázas volt és fájt a torka. Hálistennek reggelre nem olyan vészes a dolog de nagyon bújos. Igy a reggeli pisit nem tudtam félre tenni. Na mindegy holnap reggel ha nem jön meg majd tesztelek. Ma már nem merek mert félek az egy csíkos teszttől :(

Kép
csucsu05
 
 


Szai Csucsu! akkor holnap reggel együtt tesztelünk :lol:
ha addig nem indul be nekem
Énnekem sem jött meg ,, nincsenek tüneteim, kizárólag reggelente( 5 napja) szokott lenni egy nagyon kevés barna, így nem fűzök hozzá nagy reményeket, de biztos ami biztos.
Vendég
 


Boniko: Az a barna lehet a beágyazódástól is. Hiszen ha megakarnajönni akkor meg is jött voln a abarnázás után. Hú szorítok neked. Remélem együtt leszünk babásak :)
Reggel egyből írj mi van.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam nődoki bánál, és azt mondta, januárig spontán próbálkozás, ha nem sikerül pocakosnak lenni, akkor megnézzük van-e peteérésem, kell -e megint stimulálni gyógyszerrel, és akkor újra belevágunk. Ja és plusz Apa vizsgálata is!
Hát nagyon remélem, hogy házi berkeken belül megoldjuk a hugit :)

csucsu:
én sosem reggelipisiből teszteltem :) na de ha kibírod addig, akkor az a legjobb! :) Drukkolok!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szaisztok!

nekem nega lett ma atesztem

tegnap délután már azért volt pirosasnyálkáscucc is(bocsi) most már akkor jöjjön meg rendesen és hajrá closty és spontán baba

CSucsu továbbra is drukk
(és egyetértek veled a másik fórumban írt dolgokkal kapcsolatban)

Mágnes hajrá+++++++++++
Vendég
 


Boniko: Ha nem jött meg még bármi lehet.
Melyk fórumon írt dolgokkal? Kicsit szőke vagyok :)


Amúgy nekem a reggeli tesztem nega lett. Piri sincs sehol. Szóval nem értem. Szerintem itt nem baba van akkor hanem valami más. Hétfőn lesz a dokim akkor el is megyek hozzá. Meglátjuk lehet addig meg is jön.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ne mááár! Biztosak ezek a negativ tesztek? És ha csak még koraiak voltak?
A cikkcakkos görbém ellenére megvolt a süllyedés, aztán a hő felugrása, voltak jelek is, úgyhogy nekem sztem volt most is peteérés. Ennek örülök. Én még nagyon az elején tartok, ennek is örülök, ha rendben zajlik a ciklus.Nagy volt a kisértés is, hogy élesben hancúrozzunk...apa nagyon örült volna neki, ő már simán belevágna.
A hőmérős topicban azt javasolták a lányok, hogy ne hónaljban mérjek, mert a belső hő biztosabb. Szerintetek?
Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Na itt vagyok lányom megjártam a doki bácsit. Elmeséltem neki a tesztek eredményét. a hasamat ha nézte kézzel úgy nem érzett semmit. Majd uh-al is megnézett. Ott volt egy kis pötty amit még nem tudni micsda is. Lehet éppen most fejlődik de lehet, hoyg vissza szivódik. Az , hogy nincs mensi jó hír bár akkor lesz nyugodt a doki ha jövő héten is ezt mondom. Ciszta nincs azt megnézte attól nem késhet. Azt mondta most várjunk egy hetet. Viszont mondta, hogy náthás vagyok nem a legjobb dolog de azért ne irjunk le semmit.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu halk gratula olvastam a másikban :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: