Új privát üzeneted érkezett!

Kistörpe nem szól bele.azt próbálná meg......csak gyűlöl minket......ki is rakna innen minket....ez a célja....
folyton azzal jön hogy ővé a ház fele+haszonélvező is....de a ház másik fele viszont a páromé......
meg folyton káromkodik..hangosan kiabál.....már nem birom...elköltöznék de hitelt nem akarunk felvenni 2 gyerek mellé...így nem tudunk költözni se......
a házat nem tudjuk bepucolni,meg befejezni mert ő is kell hozzá....de ő nem fog belemenni.....szóval amíg él ez a ház félkészen fog rohadni.:((((( :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát Nita nem egy egyszerű helyzet, sajnállak benneteket, nem lehet könnyű. Nem is tudom hogy hogy bírod.
Mi tegnap voltunk ctg-n, minden rendben volt. Olyan görbét produkált a lányom, hogy azt mondta a doki, hogy ha a jövő héten is ilyen lesz, akkor nem is kell dokit megkeresni, hanem nyugodtan mehetek haza ctg után :D majd szétrúgta a hasamat a gyerek. Szerintem nem is ott fog kibújni szülésnél ahol minden jó baba, hanem kirúgja majd a ház oldalát :D Megvizsgálat a doki, teljesen zárt a méhszáj és szép hosszú a méhnyak. A jövő héten nem lesz dokim, így remélem kibírjuk majd ezt az időt, jó lenne megvárni őt. Egyébként átadott egy másik dokinak ha mégis elindulna Lilike a nagy úton. Voltunk uh-n is, 3300g-nak mérték a kiscsajt, a doki szerint szép nagy baba lesz. Szerintem beigazolódik amit 4d-n mondtak, hogy szép hosszú vékony baba lesz. Nem is bánnám ha nem lenne több 3500 g-nál, mert valahogy ki is kell neki férnie :oops:
Lányok segítenétek nekem abban, hogy a dokinak mikor kell majd szülés után odaadni a pénzt? Azt tudom, hogy császárosok a varratszedésnél szokták, de ha símán szül az ember, akkor mikor? Az öt ágyas szobában nem akarok borítékot odaadni neki és lemenni pedig nehézkes lesz hozzá a rendelésére, mivel velem lesz kint a baba. Amikor hazafele jövünk, akkor pedig nem szívesen várakoznék egy újszülöttel a folyosón. Szóval nem tudom, ebben egy kicsit tanácstalan vagyok. Előre is köszi a válaszokat.
Megyek vasalok még egy kicsit és holnap pedig elrendezem a bőröndöm, még kicsit hiányos.

KépKép
csige-bige
 
 


nita

nem vagy könnyű helyzetben :?

csige

ebben sajnos nem tudok neked segiteni.

KépKép
bettike83
 
 

 
 

sziasztok
hát Nita nagyon nehéz lehet igy élni.nem hogy segitene neked inkább idegesit téged.ez egy igazi SÁRKÁNY.
CSige-a kiscsajszi biztos jól érzi magát odabent.én simán szültem a fiamat,szülés közben kicsit repedtem és a dokim szedte ki a varratokat,akkor adtam neki a pénzt.
MONI??????tud valaki valamit róla?
Nika -rég voltál hogy vagytok?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


hát csajok pokol így az életem....most anyuékat kértem hogy segítsenek...van ismerősük aki ilyen dili házba dolgozik...megadják a telszámom s elmondom hogy miket csinál.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok tudnátok nekem segíteni? Végig szedtem a terhesség alatt a magne b6-ot, de én úgy tudom és a vődőnő is azt mondta hogy a 37. hét betöltésétől le kell állni vele. Nekem ezt nem mondta a dokim én pedig elfelejtettem megkérdezni. Tudtok erről valamit? Sajnos a dokim a jövő héten szabin van, így nem tudom megkérdezni.
Nita: hátha tudnak neked segíteni és könnyebb lesz az életetek. A férjed nem próbált meg tenni valamit?

KépKép
csige-bige
 
 


nita

ez nagyon gáz azért :?

tényleg én is kiváncsi lennék mónira

csige

raktál már fel valahova babaszoba képet?úgy megnézném :)

KépKép
bettike83
 
 


köszike olvaslak benneteket de annyira nem történik semmi különleges velünk ezért nem írok:)

Móni drukkok mennek lehet már meg is szültél.

Nita csudaszépek a képek

nyuszi gratula :)

csige sajnos nem tudok segíteni

Minálunk egyenlőre apa kanos három napja majd meglátjuk :):):)tettünk az ügy érdekébe :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika

hát már jó lenne ha jönne nálatok is a baba :)

KépKép
bettike83
 
 


Csige nekem a doki azt mondta hogy a 35 hétig lehet szedni,én porban szedem.azért kell leállni mert tompitja a jósló fájásokat.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


kistörpe

hát hogy mennyire tellik az idő,már te is a 25. hétben vagy :shock: csak néztem ám,az a kevés idő meg már hamar elrepül :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike-nagyon repül az idő mintha most tudtam volna meg hogy babánk lesz és nemsokára eltelik az idő.rendbe jöttél ?ne keseredj el,de már jó lenne ha valaki jönne jó hirekkel.CSige is hamarosan szül ,valaki álljon sorba helyette.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Csige már milliószor beszélt vele...de semmit se ért.....csak rosszabb lett........ :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita. Tegnap már csak három szemet szedtem, ma már csak kettőt, holnap is csak kettőt és kedden már nem fogom szedni. Kicsit késve de akkor én is leállok vele.

KépKép
csige-bige
 
 


kistörpe

tényleg nagyon repül az idő,de legalább nemsokára ott lesz veletek,és az boldogitja az embert...

ha belegondolunk,lassacskán elfogy ebből a topikból a kismama..

csige nemsokára,móni:lehet már megszült...te pedig több mint félidőnél tartasz...fogy a kismama,mostmár jó lenne megint egy adag :lol:

KépKép
bettike83
 
 


SZIA CSIGE ÉN SIMA SZÜLÉS UTÁN ADTAM ODA VAGYIS A PÁROM ADTA NEKI ODA MIKOR KI JÖTT A SZÜLÖ SZOBÁROL KI HIVATTA ÉS ODATA NEKI A PÉNZT!!NA EZT JPL MEGFOGALMAZTAM :D :D :D :D DE REMÉLEM ÉRTED
80olgi
 
 


mia pénzt a szülésznőnek szülés utáni 2. vagy 3 nap adtuk oda.......szintén kihivattuk...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

te jól vagy?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok lányok,
Köszönöm az ötleteket, majd csak találunk rá alkalmat mi is. Igazából van aki azt mondta, hogy a hat hetes kontrollon adta oda a pénzt, de én azért annyit nem szeretnék várni.
Mi megvagyunk, szépen állok le a magne b6-al. Van egy-két keményedésem és néha egy kis menzi szerű alhasi görcs, de nagyon enyhe, lehet hogy az idő miatt van. Tegnap voltak itt anyukámék és szerinte lentebb ment a hasam, hát én is úgy látom.
Lefényképeztem a csigamobilt, dobok fel képet róla.
Kép
Hát majd kiderül hogy mennyire fogja szeretni a gyerkőc, én már most megszerettem, néha előveszem és tolom egy kicsit, tiszta gáz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


ja és ezt gyártottam a kicsi lánynak
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


nagyon szép csige :) azért izgalmas lehet várni a pici lányra,tudni hogy pár nap és őt tológathatod kocsiban :)

KépKép
bettike83
 
 


Csige nem gáz hogy tologatod.....én is tologattam míg nem volt meg Barni.....most meg azért már nem mindíg olyan jó tolni.... :) :oops: :oops: :oops:
egyébként gyönyörű a csiga mobil!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen Bettika. Ma este arra gondoltam, hogy ma is vége egy napnak és ezzel is közelebb vagyunk Lilike érkezéséhez :D
Akkor örülök Nita hogy nem csak nekem van ez a dilim :D

KépKép
csige-bige
 
 


:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok Móniról nem tud senki semmit?? Nem tudom Laura kibújt e már?! Lehet hogy ezek a frontok meghozták az eredményt :D

KépKép
csige-bige
 
 


Szisztok én is pont ezt akartam Csige kérdezni mit tudtok Móniról?

Csige te is türelmetlen vagy már amint látom :lol: :lol: :lol: én is az lennék :oops:

Kistörpe megvolt a cukorterhelés? Hogy rohan az idő te leszel lassan a következő hiszen Lili is kibujik hamarosan Laura után :lol:

Pedi drága nagy őlelés neked, ha nem irtál a mult hónap is kárbaveszett, fránya piri :evil: :evil: :evil:

Babszika ha erre jársz puszi neked is!

Nika titeket is kerül ez a fránya gyólya :evil:
Én már tudom, hogy a mi gyólyánkat Maya zavarja el, utálja a madarakat égész nap öket hajhásza, ha szegény gyólya arra ját őt is elekegette :evil:

Olyan halott ez a topik, hogy nem is tudom kienk irjak még :oops: Nita, Bettike nektek irtam tul :D

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok
nem volt netünk azért nem irtam
Melisch-igen megvolt a cukor terhelés,kilehetett birni-holnap megyek az eredményért.Hát igen rohan az idő -a kis csajok lassan megérkeznek(Lilike),a kisfiamnak kellene egy "sors társ",csajok mindent bele-egyedül leszek kismami?????Már csak nektek is 13 nap,ha elkezditek nektek is rohanni fog az idő...
Móni????-szerintem ha meglenne a kis Laura üzent volna.
Csige szuper a babakocsi-praktikus nem az a nagy -könnyű lesz vele közlekedni,és nem kiván nagy helyet.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Csige még nem írt Móni hogy esemény lenne!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sajnos ma 1. cn. :(

De ezúttal kicsit örülök is, mert holnap után megyek vérvételre, hormoneredmények miatt!
Volt már vki ilyenen? Van tippetek, hogy miért csak a 3. napon kell mennem?
Ja, és ebben a hónapban a férjem eredményeit is megnézik. Esetleg nem tudjátok, hogy megy az ilyen? Mármint a dolgok menete lépésről-lépésre, nem a konkrét mintavétel... :oops:
Nekem csak azt mondta a doki, nézessünk spermaképet, és vigyem majd az eredményt. Ja, meg adott egy magándoki elérhetőséget ezzel kapcsolatban, de ha nem muszáj, miért csinálnánk ezt magánúton?

Kép
lujzici
 
 


Sajnálom Lujzici hogy nem sikerült, de az nagyon jó hogy mész hormonvizsgálatra.
A hormonvizsgálatot mindig a 3. és a 20 vagy 21. napon szokták csinálni attól függően hogy milyen hosszú a ciklusod, nekem is így volt.
A spermavétellel kapcsolatban nem tudok nyilvatkozni, mert nekünk megvolt a beutalónk és az időpontunk, de szerdán derült ki sikerült a baba így a csütörtöki mintavétel elmaradt. Nekünk a kórházban kellett volna mintét leadni és így ugye ingyenes lett volna a vizsgálat. Nem tudom hogy privát mennyibe kerülhet, de szerintem kár fizetni érte, ha kórház úton is el lehet intézni. Lehet hogy ezt kórháza válogatja. Minden esetre érdemes megnézetni, mert lehet hogy nála van a probléma, ami ugye nem szégyen, mert gyógyszerrel tudnak segíteni.
Remélem mihamarabb sikerrel jártok és azt kívánom nektek, hogy a férjed már el se jusson a vizsgálatra, hanem lepjen meg benneteket a gólya addigra.

KépKép
csige-bige
 
 


lujzici-mint ahogy Csige irta ha korházi úton mentek akkor ingyenes-urologián csinálták.4 napos önmegtartóztatás szükséges,maszek úton 13000ft volt(ez kaáli ár).
Nita-fiúk hogy vannak?-anyósod nem csillapodott?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


sziasztok!

melisch!
köszönöm és hidd el, h én sem felejtkezem ám el!!!!
csak nem igazán van értelme jönnöm... :roll:
puszi!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


sziasztok!!!!
Kistörpe fiúk elvannak..Máté nyúzza az apját Barni eg nézelődik vagy alszik.....

Babszika de jó,hogy jöttél..olyan sokat gondolok rád hogy mi lehet veled!!!!!!!!!!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
megvan a cukor eredményem 7,2.a doki azt mondta hogy 5,5-7,8ig jó.Patrikkal anno 8,6 lett.ma nagyon rossz napom van.fálnak a lábaim,keménykedik a hasan,a kisfickóm majdnem kirúrja az oldalamat.biztos a front teszi....
bettike veled mizujs?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


törpe akkor jó ha a dokid azt mondta nincs gond!!!!!
manókád bizti érzi a frontot.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe: örülök hogy jó lett a cukorterhelésed. Sajnos a babók is megérzik a frontot és tudnak fura dolgokat produkálni. Nekem most bepunnyadt erre a frontra.
Voltunk ctg-n, minden rendben volt, aktív volt a kiscsaj. Mondta a doktornő, hogy akkor hazaenged, mert jó lett az eredmény, én pedig mondtam neki, hogy az eszembe sem jutott, hogy esetleg bent kell maradnom :D Pénteken megyünk újra.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige most már bármikor jöhet Lilike...olyan izgi!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne is mond Nita. Figyelem a jeleket, de eddig nem sok mindent éreztem :D vannak keményedések, de hát az eddig is volt, meg az lehet az idő miatt is és hogy már nem szedem a gyógyszert.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige -sokat gondoltam rád,hogy ez a fránya frontok lehet előbb meghozzák Lilikét.Nem emlékszem rá apás szülésetek lesz?-mert valaki az szembe van hogy császáros lesz.(vagy másik topikon olvastam)

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Csige jó tanács ne figyeld a jeleket mert még be is tudod képzelni őket....és akkor begolyózol....... :)

ma megmérték Barnit.....3700 gramm és 54 cm-re nőtt!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok én is megvagyok ... fagyva is olyan hideg van!!!!

Babszika örülők, hogy írtál gondoltam megint elhagytad a babanetet :roll: de látom még mindig a körünkben vagy és adsz néha életjelt.
Hát igen ha az emberrel nem történik semmi nincs is miről írjon.
Azért figyelmesen be-be nézek hiszen van itt 2 kismama is akinél bármikor beállhat a szülés :wink: , bár Móni lehet már meg is szült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.10.15 16:46-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


még nem szült meg Móni......ha esemény van akkor ír nekem smst.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi még mindig egyben :D Reggel voltunk ctg-n és nagyon jól érzi bent magát a kiscsaj, bolond lenne kibújni ilyen hidegben :D hétfőn megyünk majd legközelebb.
Igen Kistörpe, apás szülés van tervbe véve, de hogy majd hogy bírja a férjem, az kiderül. Minden esetre anyukám is jön majd ha szülünk és a szülőszoba előtt fog izgulni, hogy ha apa nem bírná, akkor legyen ott velem valaki. Majd kiderül, de azért én bízom a férjemben, hogy annyira izgatott lesz, hogy nem lesz ideje gondolkodni hogy mi is történik körülötte.
A frontot elég jól bírom, bár a melegfronttól tartok egy kicsit. Az éjszakák elég rosszul telnek, már fáj mindenem és sehogy sem jó, de majd csak eltelik ez a pár nap.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!Én egy 2 gyermekes anyuka vagyok,most ügyködünk a 3. bébin,de sikertelenül.2 hónapja vetettem le a spirálomat,ami 1,5 évig volt fenn.Valaki megtudná nekem mondani,hogy mennyi idő kb. a levétel után,mire végre teherbe esem?Segítségeteket előre is köszönöm!


m-edina28
m-edina28
 
 


üdv itt Edina-sajnos nem tudok neked ebben segiteni,de majd lassan jönnek a csajok hátha tud valaki segiteni neked.szerintem két hónap hiába próbálkozás nem sok idő,ne izgulj emiatt,nem szabad görcsössen a babára koncentrálni,mert vannak közöttünk csajok akik ezt belátták,és próbálnak nem erre koncentrálni.De és tiszta szivemből kivánom nekem hogy ne kelljen sokáig rá várnod.mennyi idősek a gyermekeid?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Csige-nálunk is apás szülés volt Patriknál,nagyon jó érzés volt hogy ott volt apa,nem volt rosszul,állitólag nem is látott semmit....de nagy élmény volt neki mikor eggyütt láthattuk meg a babikát...pár nap és anya leszel......de jó....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Szia kistörpe!Nagyon köszönöm a jókívánságodat!A kisfiam,Szabolcs 5 és fél éves.A kislányom,Hanna 3 és fél.Igyekszem nem görcsölni,de nagyon szeretnék már terhes lenni!
m-edina28
 
 


Üdv itt m-edina. Sajnos én sem tudok neked segíteni, mert mi gyógyszerrel védekeztünk. Ennek köszönhetően nekünk egy év kellett, hogy terhes legyek a hormonok miatt. A dokid nem mondta, hogy egyáltalán kell e várni a spirál levétele után vagy egyből lehet próbálkozni? Igaza van Kistörpének, nem szabad görcsösen akarni. Hidd el tudom hogy ezt a legnehezebb. Nekem tavaly nyáron mikor is egy év után összejött a baba, sajnos nyolc hetesen elvetéltem. Utána annyira görcsösen akartam, hogy hiába szedtem gyógyszereket nem sikerült, pedig mind a ketten egészségesek vagyunk a párommal. Az utolsó gyógyszeres hónapomban pont peteérés után influenzás lettem és nagyon beteg voltam. Akkor meg is állapodtunk a férjemmel, hogy ok, ebben a hónapban nem is próbálkozunk. El is mentem a dokihoz és megbeszéltük a továbbiakat. Erre abban a hónapban lettem terhes, amikor teljesen letettem róla. Hihetetlen volt, de sokan vannak ezzel így. Nekem is sokan mondták hogy ne foglalkozzak a baba témával annyit, de már én is nagyon szerettem volna babát, mégis az volt a megoldás, hogy nem is figyeltem rá abban a hónapban. Kívánom nektek hogy mihamarabb sikerüljön a hármaska :D
Ne is mond Kistörpe, már annyira várom. Tényleg a legvége a legnehezebb még akkor is ha teljsen jól vagy fizikailag, mert akkor már annyira izgatott vagy és kíváncsi, hogy csak arra tudsz gondolni, hogy mikor jön végre a baba. Már teljesen ráklészültem a szülésre is, nem félek egyáltalán, inkább kíváncsiság van bennem :D

KépKép
csige-bige
 
 


Szia Edina!!!!!
szerintem is a dokidat kéne meg kérdezni.ő bizti jobban tudja mint mi........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edina én sem tudok semmi okosat, mi is gyógyszerrel védekeztünk.



Mindenkit puszilok.


Én hol leszek hol nem, ma jönnek szüleim és 1 hétig itt lesznek így csak a munkába leszek neten, ott is csak mértékkel, mert van dolgom is.

Legyetek jók!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: