Új privát üzeneted érkezett!

Gabci, en allergias vagyok a macskaszorre :) a tied meg jo szoros :) szep nagy szore van :)

Mit fogsz vele csinalni? en tartanek tole h. elkapok ezt azt.. ja, fosis vagyok :)

azt nezem hogy osszeallt a ciklusunk :)

semmi kedvem semmihez, msot alszom egyet :D
20140211131327
 
 


jaj, egy ujabb lapteto :) volt mar akinek vbejott amugy?
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt az inszem. Ahogy múltkor, minden most is úgy zajlott. Kivéve, hogy bunkó volt a doki. Reggel arra ébredtem, hogy k...ra fáj a jobb oldalam, derékszögben mozogtam. Bevettem egy fájdalomcsillapítót, kicsit jobb lett. A doki mikor hozzámnyúlt, ugrottam egyet, pofát vágott, de tök fájt, inkább érzékeny volt. Azt mondta,hogy a tüszőrepedéstől fáj. De ennyire? Mindegy, megvolt. Jövő péntek az eredményhirdetés. Nem bizakodom, csak rohadt kíváncsi vagyok.
Regi, múltkor én voltam a laptetőn, 31-én megmondom bejött-e.
Gabci, szép ez a macska, kiállításra való. Komolyan!
Terhesség alatt csak a szobamacskák lehetnek a közelben, amelyik kint lakik (az én macskám például, a Kormi ) ahhoz nem lehet nyúlni. Ezt olvastam. Az ürülékükben van vmi, ami a gyereknek fogyatékosságot okozhat, úgyhogy komolyan kell venni. Ember és más állat is elkaphatja.
Megyek csajok, mert dolgoznom kell pedig rohadtul nincs kedvem.
pannuska12
 
 

 
 

Sziasztok!

Pannuska mennek a drukkok ezerrel! Nagyon szorítok,hogy sikerüljön! :) Jó lenne ha már valaki elkezdené a babásodást! ;)

Gabci nagyon szép a cicus! Mondjuk nekem sokkal jobban tetszik hosszú szőrrel,de tudom,kell neki is a frissítés!Én annyit tudok,hogy ha majd már babás leszel akkor csak kesztyűben lehet az almot takarítani,de én is úgy tudom szoba cica nem gáz :)

Regi veletek mizus?

Képzeljétek tegnap megvolt a lombikos tájékoztató.Nos nekem nem mondtak semmi újat.Viszont azon nagyon elgondolkoztunk,hogy ha nem sikerül az első akkor megcsináltatjuk a másodikat fizetősön.Azt mondta a doki,hogy 100.000 ft.És akár a köv. ciklusban is lehet próbálkozni.Nem tudjuk még.Ezt meg kell azért jól gondolni.Viszont mondtam páromnak,ha 5 alatt lesznek a tüszők akkor válalom a leszívást ébren viszont felette csak altatásban!Nagyon kicsi a fájdalom küszöböm ahogy kiderült az átjárhatóságin...Nem merem ébren csináltatni.
Meg azt is mondta a doki,hogy ők 2 szoktak javasolni vissza ültetésre 36 év alattiaknak...Szerintetek mi ha hármat szeretnénk akkor nem fognak ellenkezni velünk?Vagy nem rág be a doki,hogy ellent mondunk neki?
Most ilyen kérdések vannak bennem...

Jók legyetek csajok és mindenki vigyázzon magára!Szedjetek vitaminokat,nehogy elkapjatok valami vírust most!!!

Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Na tegnap voltam a klinikán és felszívódott hála istennek!!!!!
Megkaptam a tájékoztatót,és a recepteket,de még nem váltottam ki csak akkor ha majd február 6.-án az uh. jó lesz. Mert akkor 7.-én kezdődik a szurizás!!!!!

Pannus szurkolok én is nagyon nagyon!!!!!!
Igen nagyon szép,ő szoba cica,soha nem volt még kint csak ha viszem a kozmetikába akkor is hordozóba. Úgyhogy nem veszályes ráám!!!!

Szisza!! 
Nemtudom hogy berág-e a doki azért kérdezzétek meg hogy mi lenne ha ti hármat szeretnétek inkább. Ebben nincs semmi szerintem.

Puszi!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Gabci de örülök,hogy felszívódott!!!! :D Nagyon szupi!! :D :D :D Akkor 7.-én?Hú de izgi! Én ma eldöntöttem (reggel ahogy felkeltem ),hogy ebben a hónapban menni fogunk!Mivel már megint késik!7 napja nem jön meg,csináltam tesztet.De persze negatív!És hát így nem nagyon tudunk kezdeni februárban,ha még nem jött meg.Na így fogalmazódott meg bennem,hogy ha most megjön irány a klinika!Nem bírok tovább várni!Este,ha párom hazajön meg is beszélem vele :) Biztos nagyon fog neki örülni!

Szép napot lányok! Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok Csajszik!

Végre előkerültetek!
Gabci, gratulálok a felszívódáshoz, hajrá február! Mindjárt itt is van! Nem félsz a szuriktól?
Szisza, basszus 100.000 Ft rengeteg!!!! Jól gondold meg. Egyrészt anyagilag, egyrészt meg ha első nem sikerül ( pedig FOG!!!), jobb várni, hogy a hormonok visszaálljanak. Nem gondolod? Nem véletlen, hogy 3 hónapot kell várni. Magamon is észrevettem a változást.
Én meg nem bírom ki JÖVŐ PÉNTEKIG !!!! Akkor lesz a teszt....
Megyek, dolgozok
Puszi mindenkinek!!!
pannuska12
 
 


Sziasztok!!!
 

Pannuska egy kicsit félek,bár a klinikán beszéltem egy lánnyal azt mondta nem gáz ne féljek mert csak bőr alá kell adni és nagyon vékony a tű!!
Na majd meglátom.
Szisza!! A szurik is kb 120ezer plusz még 100ezer elég húzós. Meg azért jó lenne tisztulni ettől a sok hormon inelciótól,de nekünk úgysem kell második mert az első sikerül nyugi!!!!!
Megjött már amúgy????

Pannuska nagyon szorítok nagyon nagyon!!!!!!

REgi veled mizu???

Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


En kesz vagyok, azt hiszem bejezem ezt a hulyeseget, eleg volt: ma pozitiv lett az LH teszt :( es csak holnap megyunk megnezetni, akkor max szerdan lenne inszem ami ugye mar tokre keso lesz, egyertelmu, csak szurom magam ezekkel a szarokkal es semmi ertelme, mergezem magam :(

Azt hiszem ezek egyertelmu jelek hogy jobb ha feladom ezt a dolgot, van akinek nem adatik meg h. gyereke legyen, ezt kell szeretni.

Nem tudom hogy ezt nekem kene jeleznem hogy a ciklusaimmilyenek , de nem igaz hogy nem latjak ezt.. na mindegy.. ez a honap is elment.
A legrosszabbrol pedig nem is beszelek :(

Most hogy igy jol feldobtalak titeket azt hiszem elkoszonok. Olvaslak titeket tovabbra is , szurkolok mindenkinek! :) FEL A FEJJEL, HAJRA :)

Gabci, en nem tudnam magam szurni nekem a parom csinalja :) najo persze ha ravisz a szukseg..
20140211131327
 
 


Regiiiiiii,ne csináld már nem adhatod fel!!!!!!!!!Holnap hívd fel őket hogy mit mondanak erre.

De mi a baj még??? Mi a legrosszabb?? Ne tartsd magadba jobb kimondani!!!!
 El ne tünj nekem,maradj velünk,és folytasd kérleeek!!!!!

Sajna nekem meg kell tanulnom mert nincs itthon a párom így maradok és aki beadja a szurit.

Puszi.


gabci75
Érd
 
 


kuldtem privit mindegyotoknek

es ami hab a tortan: holnap kell visszamenni, ma mar pozitiv volt az LH teszt :( szoval ennek a honapnak sincs semmi ertelme :( csak magamat teszem ki egy szar dolognak eselyek nelkul, es raadasul meg egy alkalom is elveszik...:(
20140211131327
 
 


Reginand! Fel ne add!!! SZerintem holnap megnézik hogy áll a dolog, és akkor megcsinálják kedden. Tüszőrepit beadod azonnal(biztos ami biztos alapon), másnap reggel meg inszem. Volt itt babaneten akinek így csinálták. Ezért el ne keseredj!!! ++++++++++++++++++++++++++++

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Regi, EZT MOST FEJEZED BE !!!!! ILYEN NINCS ! EGYIKÜNKNÉL SINCS ! KELL 2 DB POFON JOBBRÓL-BALRÓL, VAGY MI BAJOD VAN?
Nem hiszem el, tiszta ideg vagyok. Tudod miért, mert annyira átérzem és hidd el mindannyian átérezzük, hiszen ugyanezt csináljuk!!!!! Nem tűnt fel????
Nem akarod, hogy gyereked legyen? Jó akkor, hagyd abba. De ha azt akarod, hogy ANYA légy, AKKOR ADDIG CSINÁLOD, AMÍG NEM SIKERÜL ! El lehet keseredni, de feladni soha!!!!!!!!!
Amit meg priviben írtál - egyértelmű, hogy kiidegeled magad rajta! De a mi életünkben most mi is a legfontosabb???? A baba. AKKOR, A TÖBBIT MEG LESZAROD!!!!!!!!!
Megírom priviben miért is ilyen nagy az arcom, és hinni fogsz nekem.
MEG MI AZ DUMA, HOGY JÓL VAN SZIASZTOK, AZÉRT OLVASGATLAK TITEKET!? Mi ez?!!! Ne búcsúzgass, ITT A HELYED, OLVASOL ÉS ÍRSZ. Elkenődsz, mi összekaparunk és csináljuk tovább.
Tudod nagyon jól, hogy pénteken lesz a tesztem. Nem akarod tudni, mi lesz velem, nem akarsz velem sírni, vagy velem örülni ???? Dehogyisnem!
Figyelj, holnap mentek, ott megmondja a doki mi lesz, ha nem lesz beavatkozás, megfogod aptyukat és szarrá szexelitek magatok. Akár az esélytelenek nyugalmával is mehet, az lényeg, laza légy. 24 órát él a petesejt, belefértek. Megtettél mindent. A többit meg Jóisten intézi. Sosem tudhatod, mikor jön össze! Már olvastunk, meg hallottunk ilyen történeteket, nem?
Remélem, most megijedtél és meggondolod magad.

CSAJOK ! CSAJOK !
Segítsetek Regit visszatéríteni!!!!
pannuska12
 
 


Sziasztok!

Na nem vagyok pár napot és mire kell vissza jönnöm?
Ne haragudj Regi de én most leírom a véleményem ide,és nem fog tetszeni!
Amikor elkezdtünk ide írni egymásnak már akkor elkezdted mondogatni,hogy ez nem neked való stb...Nem írtam le soha,de akkor minek is kezdtétek el?Megmondom őszintén,hogy nagyon szorítottam neked,hogy sikerüljön az első inszemed,mert én úgy érzem,hogy benned nincs annyi akarás mint bennünk!Tudom én is sokat rinyálok,meg Pannuska is,de mi soha nem mondtuk,hogy nem kell gyerek!Próbáltunk mi nem egyszer gatyába rázni,de úgy nézem nem megy!Sajnálom!Mellesleg hozzátenném,hogy attól,hogy pozitív az LH teszt nem azt jelenti,hogy most van péd,hanem,hogy 48 ÓRÁN BELÜL lesz pé!!!!Egy kicsit nézz már utána a dolgoknak!
Bocs,de ez most nagyon kijött belőlem,mert ez a hozzá állás amit te mutatsz baromira nem jó!Tudod mi már egyszer ezen össze kaptunk,de én a te helyedbe a te koroddal szarnék bele mindenbe és küzdenék,hogy legalább egy gyerekem legyen!Akár még munkát is váltanék!Ennyi idő alatt már nézhettél volna másikat is (még akkor is ha nem kapsz végkielégítést)! Kellene lenni egy fontossági sorrendnek aminek nem a munka kellene ,hogy legyen az első helyen!De tudod nem most fogod meg bánni,hogy nincs gyerek!A te szavaiddal élve jobb ez így!Hanem majd ha ott leszel 60-70 éves a férjed már nem lesz és nem lesz senki aki rádnézne,hogy élsz e még!Tudom,hogy nagyon szélsősége,de ez lesz! 
Na most meglehet kövezni,de én válalom a véleményem!

Pannus mennek a drukkok péntekre!!!!!

Gabci sajnos még nem jött meg.Amit írtatok még átgondolom,lehet igazatok van ebben,de már nagyon szeretném,ha itt lenne velem a picurkám :)

Puszi csajok!
szisza87
 
 


Sziasztok,
hát Szisza kemény voltál vazze.....
Persze azért vagyunk itt, hogy egymást lelkesítsük és meghallgassuk és segítsünk ahogy tudunk.
Regi rohadtul el van most keseredve, sajnálom. Mindannyian tudjuk milyen érzés ez. Csak gatyába kell rázni!!! Nekem is tök jól esett és nagyon sokat segített a TI útmutatásotok. Remélem Regi meggondolja a dolgokat.
Egy dologban nagyon egyetértek Sziszával és Regi kérlek fogadd meg: 1. a gyerek, az összes többi csak másodlagos!!!! Úgy kell rendeznünk a dolgokat, hogy 100%-on rá tudjuk koncentrálni. Nem kell még mellé 10 dolog ami szarrá stresszel. Nehéz, de valahogy meg kell oldani.
Én úgy vagyok vele, leszarom a pénzt. Majd kihozom a háztartást annyiból, amennyi van. Párom keres, én is kapok majd vmit. Nem akarok dúskálni a lóvában, soha nem voltam olyan, szükölködni meg nem fogok. Nekem ennyi elég, csak kapjam meg a gyerekem. Én így leszek boldog.
Regi, remélem ezt olvasod. Hidd el, te is erre a boldogságra vágysz, ne add fel!

Puszi
pannuska12
 
 


Sziasztok!

Nálam nagyon felgyorsultak az események :D
Az este megjött a menszim :D reggel mentem UH-ra és már fel is írták a szurikat :)
Hétfőn kell vissza mennem,addig napi 3 ampulla Merionalt szúr a párom :) Azt mondta majd ő csinálja,mert én fal fehér lettem mikor mutatták,hogy hogy kell :) Csajok úgy örülök!Tegnap még meg sem fordult a fejemben,hogy ma már egy adag szuri bennem lesz! Minden nagyon szupi :D :D :D 

Pusszi!
szisza87
 
 


Sziasztok,
Szisza mi ez a Merional? és mire való?
pannuska12
 
 


Szia!

Ez tüszőérést serkentő hormont tartalmazó injekció. 3 ampullával kell beadni egy nap 5 napon keresztül.Hétfőn megyek vissza,hogy mi a helyzet és akkor kell majd a következőt szúrni.Azt még nem tudom melyik lesz,mert van egy olyanom,hogy Cetrotide, Pregnyl, Crinone 80 mg hüvelygél.Azt tudom,hogy a gél a beülti után van.De hogy melyik a repesztő,meg a másik mi azt nem tudom,mert még nem váltottam ki.Azt majd hétfőn kell.
szisza87
 
 


Na örülök neki szisza!!!!!

De akkor neked rövid protokoll lesz mert én a 20.-ik napon megyek az lesz 6.-ika és az a hosszú. 
Nekem 7db Gonapeptyn,10db Menopur,és 3db choragon van szurikból,és 10db Klion-D hüvelykúp van. 

De ahány korház annyiféle szuri és kezdés úgy látom. De legalább hamarabb túl leszel rajta!!!

És elmondod milyen volt!!!Vigyor

Ma jön haza a párom és egy hétig itthon lesz,én is csak pénteken megyek majd és utána csak a jövőhét pénteken,úgyhogy eggyütt leszünk most sokat!!!!Vigyor

Puszi!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Gabci majdnem én is menopurt kaptam,de a doki meg változtatta merionalra :) .
Ma beadta első szuriját a párom!Olyan ügyi volt,hogy szinte meg sem éreztem!Bszke is volt magára,gondolhatjátok! ;)
De jó,hogy jön haza párod és nem csak 2-3 napra! :)
Gondolhatod egyébként,én is a hosszú protokolra készültem azért is mentem most,nem a kövibe mert sose kezdenénk akkor!Hát amikor a kezembe nyomták a recepteket és mondták,hogy váltsam ki és utána megtanítják,hogyan kell beadni...2 méterrel a felhők fölött voltam meg kétségbe is estem,mert nem vittem magammal pénzt,de hívtam párom,hogy jöjjön és szerencsére hamar oda ért :)

Ugyhogy szupi minden :)

Pannus még egy nap és teszt :D Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi
szisza87
 
 


Sziasztok,
ma reggel teszteltem, negatív.
Tegnap délután felmondtam a munkahelyemen.
Holnap megyek Tapolcára, szerintetek? Én félek. Nem megyek oda! Vasárnap úgy is megjön!
Ideges vagyok.
pannuska12
 
 


Szia Pannuska!

Ne tesztelj előbb!Nem tanultál belőle?Nagyon szurkolok,hogy a benti teszt pozitív legyen!!!Egész délelőtt izgulhatok érted,mert én meg reggelre megyek!
Meg kérdezhetem miért mondtál fel?A baba ügy miatt?Vagy magánügy?

Nyugodj meg!Holnap okosabb leszel!

Puszim és nagyon szurkolok!!!!!!!!!!
szisza87
 
 


Sziasztok,
negatív lett ott is a teszt. Ráadásul maradt a jobb oldalamon egy db tüsző. A menzesz 3. napján kell visszamennem, hogy eltűnt-e, mert ha nem, nem szedhetem a clostyt és nem lesz inszem. Előjegyeztek lombikra: JÚLIUSRA. Akkor van hely. Ó, de 95000 Ft-ért van előbb is! Hát basszák meg...
pannuska12
 
 


Pannus nagyon sajnálom 
Nincs másik intézmény a közelbe?Győr?Vagy nem is tudom!Július az nagyon messze van!!!!Vagy fizettek inkább?Ki kell számolni,hogy jöttök ki jobban...Párod hogy van?Fel a fejjel!

Puszim!!!
szisza87
 
 


Pannus nagyon sajnálom,pedig olyan sokat gondoltam rád és szurkoltam neked!!!!

A július az tényleg nagyon messze van,nem hiszem el hogy nincs hamarabb hely!!!! Azért ez durva!!!!!!

És miért mondtál fel??? Mi a baj???

De azárt remélem nem adod fel!!!!!
Puszi!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,
nem adom fel, de ez a július brutális.
Még nem jött meg, holnap kell neki, de reménykedem.
Párom készen van, jobban mint én. 95000 Ft-ért hogyhogy van előbb hely??? Mondja.
Ha tuti lenne, kifizetnénk. De így?
Reginek írtam,hogy priviben küldje át nektek, amit írtam.
Számolgattam ma, nem biztos hogy fel kéne mondanom.... július k..va messze van.
pannuska12
 
 


Pannus gondolom ha kifüzetitek ezt a pénzt akkor nem a tb-s lombikra mentek hanem ti fizetitek,így nem kell "sorba állni" júliusig! Meggondolandó!!!Ha tudjátok fizessétek ki szerintem!
Levelet én nem kaptam Regitől!te nem tudod elküldeni?

Puszi csajok!Ja és holnapra szurkoljatok,megyek uh-ra :)
szisza87
 
 


Sziasztok!!!

Ez a beszéd Pannus,ezt már szeretem!!!! 
Ha van rá pénz akkor fizessétek ki én is azt mondom mert julius az nagyon messze van!!!!

Én sem kaptam levelet Regitől,ugyhogy légyszi küld át Te!!!!

Regi tényleg eltünt????
De egy másik iopikban látom a budai meddőséginél. 
Regi gyere vissza!!! Ne hadj itt minket!!!!!!!
Szisza szurkolok hogy jo legyen az uh.!!!!
Én csütörtökön megyek!!! Remélem minden ok,és pénteken kezdek!!!!

Puszi!!!
Olyan szépen süt a nap!!!!!



gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Olyan szépek lettek az eredményeim,hogy a héten tuti (szerintem péntek) meg lesz a leszívás!
Na az adataim:
jobb oldalt: 1db 15 mm,3 db 12 mm, 1 db 10 mm
bal oldalt:2 db 17 mm,2 db 15 mm,1 db 12mm és 1 db 10mm :D

Szerintem ezek jók!Ma már jött a merional  mellé a cetrotide :) Szerda megint UH :D 
Jajj csajok úgy izgulok,hogy el sem hisztek!

Puszi mindenkinek!!!
szisza87
 
 


Ja mellesleg Regiről is megvan a véleményem!Szerintem elég gusztustalan,hogy nekünk itt sír,hogy minden az ő nyakába szakadt a melóhelyen és nincs ideje jönni és már csak olvasgatni fog minket,meg nem is biztos,hogy ő akar gyereket és társai...
A BMC-s topikba meg azt írja,hogy egy hete tp-van és nincs kedve dolgozni megy vissza tp-re és ott meg harcol a babáért!
Arra lennék kíváncsi,hogy melyik oldala az igazi????Remélem Regi olvasol most is és légyszives válaszolj,hogy most akkor mi is van veled?
Ha nem szeretnél ide írni akkor ne írj és kész,de ne hazudj!!!
szisza87
 
 


Sziasztok csajszik,
Regi nem találja, de meglett amit kerestünk. Én nem tudom átküldeni.... igen, egy számítógézseni veszett el bennem.
pannuska12
 
 


Szisza!!!

Ezek szerintem is nagyon jó eredmények,de jóóóóóóó,remélem nekem is hasonló lesz majd!!!!

Átküldte regi az üzit pannus,priviben teljesen igazad van!!!!! 100%-ban. Én is csak addig vagyok a melóhelyen amíg össze nem jön a baba,mert utálok ott állni 11óra hosszát és még figyelnek is kamerán!!! Utálom!!!!!!

Szisza igazad van regivel kappcsolatban,csak azt nem tudom hogy nekünk miért nem ír??????
Ő tudja ha nem hát nem!!!

Puszi mindenkinek !!!Igaz kevesen maradtunk már.
gabci75
Érd
 
 


Húúúúú Szisza, tök jó!!! Nagyon okés a nagyságuk is!!!!!! Mindent bele, nagyon örülök!!!! Végre valami jó hír!!!
Csajok köszi az együttérzést. Annyi minden kavarog bennem......
Ja, ma megjött.... a k...a anyjáját.... na mindegy. Remélem a tűszőm is eltünik, habár Gabci neked is 1 hónap kellett hozzá nem??? Véresen fognak megvizsgálni... basszus. Én nem bírom ki. És az orvos??? Gyönyörű lesz, már most égek. Ha eltűnik, akkor jöhet az inszemre készülődés. Már rutin.
Nem tudom igaz-e a Regis ügy, priviben megkérdeztem tőle. Majd válaszol. Valami nem okés.
Én bírom a kemény dumát, sőt szeretem, mert ha valaki (pl: Szisza) keményebben megmondja, az azt is jelenti, hogy tényleg őszintén foglalkozik a másik problémájával és segíteni akar. Ha leszarná és nem is igazán érdekelné, nem baszcsizná le, csak megvonná a vállát és kész. Nem? Én így gondolkodom. És így is cselekszem. Úgyhogy csajok ti nagyon megkapjátok a magatokét!
Gabci, rohadt nehéz ez a munkahely helyzet, menekülő útvonalam is ez a terhesség. Ami lehet emiatt a feszkó miatt nem jön össze. Ördögi kör. Rájöttem,hogy nem akarok itthon maradni, mert abba megörülnék és a páromra az anyagi terhet nem akarom ráerőltetni. Nehezen húznánk ki csak az ő fizujával és persze csak vasárnap lennénk normálisan együtt, amit végig aludna.
Puszi!
pannuska12
 
 


Sziasztok csajok!

Nyugodjatok meg a munkahelyek miatt!Most mindnki babós lesz és nem kell menni :D Még egy kicsit bírjatok ki!!!

Na nálam meg PÉNTEKEN lesz a leszívás :D :D :D :D Nagyon izgulok!Én még így nem vigyorogtam mint ma mikor nézte a doki,hogy mi a helyzet oda bent és közben megkérdezte,hogy ébren vagy altatva szeretném a leszívást :D
Én altatva kérem (egyértelmű,nem bírnám ki...)
Adatok:
nyálkahártya 10 b (?) mm (nem tudom mi az a "b" és jó e a vastagsága  )

Jobb oldalt 2 db 20 mm
2 db 16 mm
bal oldalt 6 db 20 mm 
2db 18 mm

Csajok el sem hiszitek mennyire boldog vagyok!Remélem mindegyikba lesz sejt! Most ezért imádkozom,meg,hogy szépen megtermékenyüljenek!
Szorítsatok légyszi :)

Ja amúgy köszi Pannuska,hogy egyet értesz velem!Azt hittem,hogy majd meg fogtok haragudni a véleményem miatt,de szerencsére nem így lett :)
Igan ahogy írtad nekem fontosak vagytok,meg hogy mi van veletek ezért lettem ideges,hogy itt is mást ír Regi meg a BMC-s topukba is!

Gabci 2 nap és te is kezdhetsz szúrni :D
Pannus most akkor nektek hogy lesz?Meg beszéltétek?Kifizetitek,vagy vártok inkább?

Puszi!

szisza87
 
 


Sziasztok!!!!

Pannus igen nekem 2hét mire elmult gyógyszerrel,és a 3.-ik napon kellett menni de akkor már nem nagyon van meg a menzi ugyhogy ne aggódj!!!!

Na túlvagyok a szemöldök tetkón nem fájt és szép is lett!!!
Igen holnap megyek 1-re uh-ra és ha minden jó márpedig jónak kell lenni,akkor pénteken szuriiiii!!!!

Nagyon sok petécskéd lett és jóhogy megfognak termékenyülni!!!! Nagyon szorítok!!!!!!!!!!

Szép Estét!!!

Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Változott a helyzet...Tegnap hívtak,hogy valami nem volt jó a vérembe,valami hormonnak még nem elég az értéke.Így ma mennem kell még szuriért és hétfőn lesz a leszívás :( 
Kicsit csalódott vagyok,mert már nagyon készültem.Remélem nem lesz késő hétfőn!Ja mellesleg van amikor alig bírok mozogni úgy fáj a hasam!

Gabci biztos nagyon szép lett a szemöldököd!Tuti,hogy minden rendben lesz UH-n is és kezdheted a szurit :D

Pusszi!!!
szisza87
 
 


Szia Szisza!!!!

Nyugi Szisza minden rendben lesz!!!!!!

Én is hazaértem már,minde oké holnap kezdem a szurit,20.-án kell mennem addig napi 1db szuri a gonából.Akkor lesz uh. és vv., meg kell várni az eredményt és ha minden ok akkor folytatom egy másik szuriva. Nagyon várom már én is a leszívást!!!!!!!!

A másik topikbö
ól akik ide járnak  két lánnyal is találkoztam olyan jo volt velük személyesen is beszélni. Az egyikkel eggyütt kezdek csak ő ma adja be az elsőt én meg holnap. Én ugyanazt írta fel neki a doki mint nekem. Ő is 20.-án jön vissza ugyhogy megint talizunk pont!!!!


Puszi!!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!
Szisza, igen szépen növekednek a peték, szinte mindegyik TÖKÉLETES!!!! Tök örülök!!!!! Ne csüggedj, minden rendben lesz... túl nagy gond nem lehet a hormonjaiddal, hiszen akkor ezek fejlődése se ment volna rendben. Na nyugi, legalább hétvégén rápihensz! Tervezz programot-pihentetőt-kikapcsolódóst!!!
Gabci, nem sza..d össze magad a szemöldök tetkótól? Basszus az nagyon fájhatott!!!!!! Nekem a lapockámon van egy sas. 10 éves, soha nem felejtem el mikor készült, én annyit fájdalomtól még izzadtam. De megérte! Terveztem még egyet. Egy rózsafűzért, de 3D-ben! Bokára mondjuk... De azt meg nem lehet takarni és én azt nem szeretem. Hát hogy néz ki egy könyvelőn ???!!! Elveszik a komolyságom az ügyfél előtt.... Na, leszakad a plafon ????? Felnéztem. És majdnem!
Gabci ezek a petesejt gyártó szurik? Gona? Ez is mi? Agyon leszünk hormonozva csajok!!!!!
Nekem is JÓ hírem, ismétlem: JÓ HÍREM van. Mai vizsgálaton kiderült, hogy eltűnt a maradék tűsző! Indul a 4. menet, fel is írták a clostyt. Én olyan idegroncs voltam, engem még vérzés alatt nem vizsgáltak! Kellemetlen szó gyenge is rá, égtem mint az állat! A járólap is véres lett, mikor kihúzta a műbrokit ( hüvelyultrahang ). Úgy számolom, hogy 17-én hétfőn lesz az inszem.
Most megyek, nagyon kajás vagyok. Tegnap zöldbabot főztem. Kétszer eszek belőle aztán elég, bundáskenyérre folyik a nyálam most.... húzok is...
Ja, tegnap este szulejmán volt és csak hogy tudjátok: TI juttok az eszembe róla és bele is nézek már!
Puszi mindenkinek!
pannuska12
 
 


Pannus!!!!!

Nem fájt ezek már nagyon speckó gépek,majd még vissza kell menni korrekcióra 4hét múlva de én a leszívás előtt akarok mert utánna csak pihiiiii!!!!!!

A gona leállítja a petefészek műkődését,ésmajd a másik szuri lesz a stimuláló!!
Kíváncsi vagyok mennyi petécske lesz majd!!!!
Remélem sok-sok-sok!!!!!!!

Örülök hogy kezdhettek ti is és hogy felszívódott a tüszőmaradvány!!!

Én krumplifőzeléket csináltam fasírtal,meg egy kis hagymás csirkemájat krumplipürével!!! 
Nyam-nyam!!!
Holnap ér haza a párom pedig úgy volt hogy ma,de még holnap itthon leszek,de szombat-vasárnap meló,rossz lesz visszarázódni egy hét után,de remélem már nem sokáíg megyünk melózni Lányok!!!!

Szép Estét!!!


Puszi!!!Csók



gabci75
Érd
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Akkor most Regi tényleg itt hagyott minket???????

A budaiban tényleg máshogy beszél mint itt,igazad van Szisza!!!!

Megőrülök,hogy mik vannak!!!!!

Nembaj ti el ne tünjetek mert akkor nagyon mérges leszek!!!!!!


Puszika!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Szisza!!!!!

Mit mondtak hogy mi nem volt jó amúgy????
Kíváncsi vagyok rá.
És még milyen szurit kaptál???

Puszi!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Pannus!!!!

Ja elfelejtettemhogy mondtad a szulejmánt,nagyon jó volt!!!

Hogy-hogy belenéztél???

A végén még megtetszik neked is!!!

Én ki sem hagyok egy részt sem soha!!!!

Azért olyan jó leenne majd egyszer veletek is talizni,majd mikor mindenki pocakos lesz,valahol összefuthatnánk!!!!
Nem???

Pusszancs!!!Csók



gabci75
Érd
 
 


Hahóóóó Lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hol vagyzok??????????????

É beszélgetek csak vagy mi van???

Ma adom be az első szurit,jujj de izgi!!!!!!!!!!!

Puszi!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Még jó hogy itthon van a párom ,mert ha nem merem beadni akkor majd ő fogja,ajjjjajjjj!!!!

Kicsit félek!!!!


Hahaha!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Gabci a doki azt mondta,hogy az a hormon ami még nem elég jó az azt mutatja,hogy mennyire érettek a tüszők.A méretek tökéletesek,minden szép,csak még ennek kell utol érnie.De a dokim azt mondta,hogy minden rendben lesz :) Kezdem megszeretni,már mosolygott is :D

Hajrá szuri!!!Én nem merem beadni magamnak,így a párom adja.De már reggel nagyon elegem volt,el is sírtam magam.Még holnap lesz 3 aztán remélem egy időre vége! :D

Pannus remélem neked is mihamarabb felszívódik az a tüsző és akkor minden rendben lesz!

Ja annak meg örülök,hogy a dolgokat ti is úgy látjátok ahogy én! (Regi)

Puszi és vigyázzatok magatokra!
szisza87
 
 


Húúúúú,beadtam az első szurit,alig mertem.  Egy kicsit felpúposodott amiétr csak a bőr alá kell adni,de utána eloszlik hálaistennek!!!!

Ezt meg kell szokni lányok!!!

Jó éjt,

PzsziCsók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Gabci gratulálok a szurihoz! A muszáj nagy Úr!
Ne reménykedj, nem leszek a Szulejmán rajongók magyar klubjának megalapítója!
Szisza, látod a doki is mondta, hogy minden okés lesz. És úgy is lesz!
Én zabálom a clostyt, meg gyűtjőm a lelkierőt, hogy ismét lelkesedni tudjak. Nehéz és egyre nehezebb!
Most megyek, mert a párom most jött munkából ( én eddig a házat nyaltam meg főztem ). Tök ideg, azt mondja menjünk el valamerre. Úgyhogy készülök! Gondolhatjátok hogy nézek ki így takarítás után!!!! Ja, és egy hetes a hajam, szerintetek szexi? Szemöldököm boglya !!!!!!!!!!
Puszi
pannuska12
 
 


Sziasztok!

Gabci nagyon bátor vagy! Büszke vagyok rád ;)
Én este megkaptam a tüszőrepesztőt! :D Hétfőn leszívás!!!!Alig aludtam valamit az este úgy izgulok! 


Pannus megértelek,hogy még nem tudsz annyira lelkesedni!De most akkor mi van?Most lesz még egy inszem?Le vagyok maradva!Vagy spontánkodtok? Bocs,lehet elsiklottam felette 
Merre mentek?Kirándulni vagy csak csavarogtok?

Szép napot mindenkinek!

Pusziiii
szisza87
 
 


Sziasztok4

Nem mentünk sehova, lefújtam. Elment a kedvem már a készülődés gondolatától is!
Inszemre megyek, a 4.-re a gyengébbek kedvéért, drága Sziszám!!!
Jól van, elnézem neked, a helyedben én is így lennék! Nem tudsz úgy figyelni másokra. Ne is, most magadra koncentrálj.
Holnap leszívás! Állat, végre... de akkor a héten vissza ültetik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ugye? Nem fogod kibírni az eredményhirdetésig, elhiszed?
Én is alig bírtam ki, most bezzeg mennek a napok, de akkor?!
Mindegy szisza, mit hadoválok itt a lényeg, hogy HAJRÁ, és ALUDJ VALAMIT ÉJSZAKA !
Ezer puszi!!!!
pannuska12
 
 


Szia Pannus!

Ezer bocsi,de én ott ragadtam,hogy 95 e. a lombik és akkor előbb mehettek  Nagyon szégyenlem  de köszönöm Neked is,hogy mellettem állsz!
Nagyon izgulunk már!Párom is simizte a pocimat ma,meg meg puszilta,hogy legközelebb már sok sejtesen találkozunk!Olyan cuki volt,elolvadtam tőle!
Olyan jó volt,hogy ma már nem volt szuri!!! 

Na megyek fürdeni,mert holnap nagy nap vár ránk!

Puszi!
szisza87
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: