Új privát üzeneted érkezett!

@horgoltsapkasnyunyo:


Ha jól értem, akkor a menzeszed késik, de a terhességi tesztek negatívak? Mennyit késett?
Ugyanolyan fajtájúval teszteltél? Én ilyenkor mindig azt szoktam tanácsolni, hogyha az ember másodszorra tesztel, hogy egy másik márkájút próbáljon ki.
szappanka
 
 


@szappanka:

Igen késik. 6 napot.
Ennyit még soha nem késett.
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


Akkor én mindenképp kipróbálnék egy másik tesztet. Ha baba lenne, ki kell már mutatnia. Nem értek hozzá, hogy milyen és hánas erősségűek vannak, de akkor vegyél inkább egy érzékenyebbet. Szerintem simán lehet Baba.
szappanka
 
 

 
 

eddig több fajta tesztet próbáltam, rendeltem 10-est (a legérzékenyebb), illetve pénteken megyek dokihoz.
persze amikor s.o.s. kellett volna időpont a dokihoz gyógyszer miatt, mert elfogyott, akkor 3 hétre tudtak volna adni, most amikor még ráérne a jövőhétre, azonnal péntekre kaptam....

mondjon valamit, baba-kezdemény, ciszta, bármi van is ott, de tudjam...

köszönöm a segítségedet!
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Jobb is, hogy előbb mész, annál kevesebbet idegeskedsz. Majd írj mindenképp!!
szappanka
 
 


Sziasztok! :)

Úgy tűnik hogy jól éreztem. :) Peteérésem van. 4 napja kezdődött a feszülő érzés a jobb petefészkembe, azóta egyre durvább. Tegnap este óta már leülni is fáj és a derekam is sajog.
Tudom hülyeség volt, de 4 napja elkezdtem hőmérőzni és tegnap reggel leesett a hőm, ma reggel pedig elindult felfelé.
Kérdés? Jártas valaki a hőmérőzésben? Mikor kell ovulációnak lenni?Amikor leesik, vagy amikor már megy fel a hő. ( Bocsi de nem értek hozzá. ) Mert a petefészkem most is feszít nagyon.
Konkrétan se ülni se állni nem jó.
Tegnap este volt akció, remélem hogy a katonák kitartóak! :D
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:

A hőmérőzésre én is kíváncsi vagyok! ;)

Nekem ma extra pozi lett az ovu tesztem.
Akkor ma is el kell kapjam? :P
mutymurutty
 
 


mutymurutty    

Naná! :) Kapd csak el Apát! :D  ( Ártani nem árt, az biztos! :) )

Most én is szóltam Párocskámnak hogy készülődjön, mert ma is kell küldeni egy felmentősereget a biztonság kedvéért! :D Ráadásul a Libidóm az egekbe van, a nyákom is szuper. :D Bíztató jelek ezek :D
Viszont a durva petefészek és derékfájás elmúlt. Kb 3 óra hosszán keresztül szenvedtem a kanapén, remélem hogy megérte :)
Tehát ha most utána számolok akkor 20.-a körül nem várom. :)

Drukkolok mindenkinek! :D
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Én is akkorra nem várom. ;)
mutymurutty
 
 


mutymurutty


:D Micsoda véletlen :) Tök jó. :)      Akkor most egyszerre működünk :D

Találtam egy szülés kalkulátort, beírtam az utolsó menstruációm dátumát, és ha ez a hónap sikeres lenne, akkor a Párom születésnapja lenne a  kiírt dátum :D   Milyen szép is lenne! :)
Egy percre elmerengtem. :D Na de aztán leszálltam a földre :D
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok!

Én szivesen segitek a hőmérőzésben. peteérés akkor van amikor leesik a hő és utána azért indul el felfelé mert a progeszteron emeli a hőt ami a peteérés után kezd ermelődni, tehát ha a hő már megemelkedett akkor megvolt a peteérés.


https://www.fertilityfriend.com/home/45 ... rt%3C/a%3E

itt vannak az én eddigi görbéim, ahol a piros vonal van ott volt a peteérés. Az a baj a hőmérőzássel hogfy csak utólag jelez, előre nem tudod mikor van a peteérés.

Drukkolok mindenkinek. Én még mindig aggodod szakaszban vagyok szerintem kell egy hét hogy felfogjam:)
indimami
 
 


@indimami:


Szia!

Remélem, sikerült csatolni az enyémat. Ránéznél légyszi?
Valahogy sehogy sem jön össze a hű és az ovu teszt... lehet, nem is volt peteérésem...

http://ciklus.hu/images/diagramok/7ee8d ... 31200_.png
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Érdekes elég magas a hőd, én azt mondanám nem volt még peteérésed, korábban is mérted, mindig ilyen magas alapból?
indimami
 
 


@indimami:
Mindig magas, igen. :/

A vége felé tartósan 36,9 - 37,15 között szokott mozogni.

Viszont ugye írtam, hogy tegnap, tegnap előtt pozitív lett az lh teszt.
mutymurutty
 
 


indimami    

Köszi az infót. :)
Viszont, nekem tényleg hülyeség volt elkezdeni a hőmérőzést, mert a héten éjszakásba dolgozok, szóval az így mért hők, nem mérvadóak! :(  (Most olvastam pontosan utána.) Sajna.
Ma ébredés után 37,1-et mértem. Tegnap 36,8 volt és délután éreztem az ovulációt ami eltartott jó 5 órán keresztül, aztán mintha elvágták volna. Szóval véleményem szerint nekem tegnap este repedt meg.

Érdekes volt hogy eléggé fájt a derekam és a petefészkem is húzott-nyúzott görcsölt, de ettöl függetlenül nagyon kívántam Apát. :D Érdekes az emberi test. :D






lillajee1
Regensburg
 
 


@indimami:
Talán igazad is lehet, mert valószínű ma van az ovuláció, mert az ovu teszt ma már negatív, és érzek szúrkálást a hasam alján. Tehát lehet, holnap lesz alacsonyabb a hőm. Elvileg úgy kell lennie igaz?
Am.tényleg mindig magas az alaphőm. Viszont az is igaz, hogy most egy icipicit meghültem.

Jövő hét kedden megyek 21.napi hormonvérvételre, hátha ott kiderül valami. Bár remélem minden rendben lesz.
mutymurutty
 
 


Sziasztok!

Teszteltem, az egyiket ~17 óra körül, azon nagyon halvány, a másikat ~20 óra körül, az már jobban látszik.. a két csík :lol:

Nem tudom, hogy kell képet beilleszteni....

Reggel csinálok még egyet :oops:
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


A magas alaphőről még nem hallottam rosszat amugy, az alacsony inkább a gond szerintem. 
Én is szoktam érezni az ovut, de ebben a hónapban nem mult el a hasszurka ovu után már azt hittem vmi bekavarodott.

Muttymurutty amugy holnap szerintem inkább már fel fog menni a hód, ha megvolt az ovu, de van hogy csak fokozatosan emelkedik, akkor lehet tudni hogy megvolt ha legalább 2 napig már fent van. A ciklus.hu nem mindig jó helyre huzza be amugy, én a fertylityfriendet jobban szeretem pontosabb és ellát infokkal is.
indimami
 
 


@indimami:
Köszi.
Nem ment feljebb. 36,7 lett.
Sajnos nem tudok angolul, uh. nem értem ott a dolgokat. Próbálkoztam, de inkább hagyom.
mutymurutty
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Mi újság ma reggel?
mutymurutty
 
 


telefonról nem tudok sajnos feltölteni a képet, a munkahelyi gépről meg nem engedi...
szóval majd otthonról.
nagyon sápadt a második csík... nagyon.
de a két tegnapi meg a ma reggelin is ott van.


jelent az valamit, hogy ennyire halovány?
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Hanyadik napodon vagy?
Túl vagy a nemvárton?
Szerintem ha tegnap du.nem első vizeletből 2 csíkos lett kettő is, akkor az már csak jót jelent. Nyugi. ;)
mutymurutty
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Telefonról úgy tudsz csak azt hiszem, hogy csak a képet töltöd és ne írj hozzá szöveget, meg ha látod h a feltöltőcsík a végére ért rögtön nyomj egy feltöltést mert eltűnik a kép.

Nem jelent semmit h halvány, erősödni fog ;)
szappanka
 
 




Próba cseresznye
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 




Ez meg a mai.... ☺
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


Ez terhességi teszt, ugye? :D még ilyet nem láttam :D de teljesen egyértelműen ott a két csík ;))) gratulaaaa!
szappanka
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


ezek a tesztek nem a legjobb minőségűek, nekem is pont ilyen halvány én vettem végül egy clearbluet azon meg már szinte leugrik a csik, szóval ne aggodj ez totál pozitiv nekem a kislányommal soha nem lett erősebb ezen a fajta teszten
indimami
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Mind a 3 tagadhatatlanul pozitív. ;) dejó
mutymurutty
 
 




Ez a csomagolása, gondoltam, hogy ha 10-es akkor jók lesznek....


Köszönöm a segítséget!
Holnap doki, majd megmondja a biztosat!!!
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


igen nekem is totál ez van, a lényeget mutatja:) szerintem a doki nemsok mindent lát még, de vérvételből már biztosan megmondják
indimami
 
 


indimami    

Szia. Tudsz nekem segíteni abban hogy a FertilityFreind-ről hogyan tudom belinkelni a görbémet? :)
Ma jelölte be a piros vonalat, és szeretném ha megnéznéd és véleményezéd. :)
Köszönöm. :)

lillajee1
Regensburg
 
 


horgoltsapkasnyunyo

Gratulálok Neked! :D

Boldog Babavárást! :)


 
lillajee1
Regensburg
 
 


lillajee1
Regensburg
 
 


Hát nem .   
Ennyire azért nem vagyok analfabéta, de ezt nem tudom belinkelni :D
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:

Köszönöm szépen!!!
☺☺
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 





Képben feltöltve? :)

Bocsi hogy itt szerencsétlenkedek egy görbével. :D
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok!

Már hetek óta olvaslak Titeket, de most érzem azt, hogy szükségem van a tanácsotokra, támogatásotokra.

Már kb fél éve próbálkozunk, eddig nem sikerült a baba.
Ebben a hónapban beteg lettem, így azt hittem, hogy esélytelen.. Viszont az ovuhoz képest (amit csak megerzek, de mindig be is jön) vasárnap, hétfőn kellett volna megjönnie. Szombat óta vannak pms tüneteim, de a megszokottnál kevesebb, enyhe hasfajas csupán. Kiszámíthatatlan a ciklusom, 28-33 nap között mozog, de az ovuhoz képest max 15 napra meg szokott jönni.
Ehhez képest az ovutol számított 18. napon vagyok, a ciklus 32. napján. Részben még belefér, részben már meg kellett volna jönni. Kedden és ma is negatívat teszteltem.. Most már azt érzem, hogy jöjjön meg inkabb, de ez a bizonytalanság zavar... Szerintetek lehet negatív még a teszt, vagy valami más van a háttérben?
(nem vagyok gyakorlott tesztelő, általában kivártam, hogy megjön-e, csak 25ös tesztet vettem.)

Köszönöm a segitsegeteket!
furmint
 
 


Sziasztok!

Már hetek óta olvaslak Titeket, de most érzem azt, hogy szükségem van a tanácsotokra, támogatásotokra.

Már kb fél éve próbálkozunk, eddig nem sikerült a baba.
Ebben a hónapban beteg lettem, így azt hittem, hogy esélytelen.. Viszont az ovuhoz képest (amit csak megerzek, de mindig be is jön) vasárnap, hétfőn kellett volna megjönnie. Szombat óta vannak pms tüneteim, de a megszokottnál kevesebb, enyhe hasfajas csupán. Kiszámíthatatlan a ciklusom, 28-33 nap között mozog, de az ovuhoz képest max 15 napra meg szokott jönni.
Ehhez képest az ovutol számított 18. napon vagyok, a ciklus 32. napján. Részben még belefér, részben már meg kellett volna jönni. Kedden és ma is negatívat teszteltem.. Most már azt érzem, hogy jöjjön meg inkabb, de ez a bizonytalanság zavar... Szerintetek lehet negatív még a teszt, vagy valami más van a háttérben?
(nem vagyok gyakorlott tesztelő, általában kivártam, hogy megjön-e, csak 25ös tesztet vettem.)

Köszönöm a segitsegeteket!
furmint
 
 


Szia Furmint!

teljesen átérzem a helyzetedet, kicsit feljebb kértem én is nem olyan rég segítséget, nekem is késett (azaz késik :) ) de a 28 napos ciklusban a 35. napig negatív volt minden féle-fajta teszt. Én is így voltam vele, inkább jöjjön már meg, mert az legalább biztos, mint ez a bizonytalan.

Kicsit nehezíti a helyzeted, hogy változó a ciklusod, szerintem ha szinte biztosra érzed az ovu-t akkor talán lehet, hogy sikerült, de pár napon belül el fog dőlni. Vagy lehet, hogy Te is úgy jársz mint én, hogy a 36. napomon még olyan halovány a második csík, hogy azt hittem halucinálok...

tudom nehéz a várakozás, de sajnos nem tud mit csinálni az ember ilyenkor. Én ma megyek dokihoz, de szerintem még olyan picike, hogy semmit nem fog látni!

kitartás, és ha van valami, írj! :)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


Köszönöm a választ! :)
Nálam még mindig semmi. Annyival lettem okosabb, hogy egy védőnő ismerősöm azt mondta, hogy már ki kellett volna mutatnia, valószínűleg azért vannak a fajasaim, mert a megtermekenyules megtörtént, de nem agyazodott be. Nagyon ritka szerinte az, hogy később mutassa csak ki, mint ahogy nálad is volt és pár napon belül meg kell jönnie. :(
Szomorú vagyok, másrészt örülök, hogy legalább az egyik felé működik a dolognak. Viszont akkor mostmár jöhetne, hogy kezdjük a következő hónapot. ;)
furmint
 
 


Köszönöm a választ! :)
Nálam még mindig semmi. Annyival lettem okosabb, hogy egy védőnő ismerősöm azt mondta, hogy már ki kellett volna mutatnia, valószínűleg azért vannak a fajasaim, mert a megtermekenyules megtörtént, de nem agyazodott be. Nagyon ritka szerinte az, hogy később mutassa csak ki, mint ahogy nálad is volt és pár napon belül meg kell jönnie. :(
Szomorú vagyok, másrészt örülök, hogy legalább az egyik felé működik a dolognak. Viszont akkor mostmár jöhetne, hogy kezdjük a következő hónapot. ;)
furmint
 
 


Sziasztok.
Mi van veletek babások, ill. "várakozók"?
Jelenleg még én is várakozó vagyok. Ma van a ciklusom 18.napja, ma már 37,1 volt reggel a hőm.
Kedden megyek 21.napi vérvételre.
Jövő hét vasárnap pedig tesztelek egy 10-essel. :)
mutymurutty
 
 


Én jól vagyok köszi, egyenlőre semmi tünet.

@lillajee1:


szerintem jó a görbéd de még látni kell több adatot is ahhoz hogy tudjuk mi is a helyzet, ugy tűnik megvolt a peteérésed de fura hogy utána leesett a hőd
indimami
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy minden kétszer megy el (vagy egyszer sem)

Ti mindannyian hőmérőztök/ovu teszteztek? És hogy álltok a terhesvitaminokkal? Én ellenezték eleinte, azt mondtam, hogy ha meglesz a pozi teszt. De meguntam, hogy valamiért mindig sikertelen és elkezdtem folsavat szedni. Talán ennek köszönhető, hogy a megtermekenyules megtörtént?
Tudtok arról valamit, hogy a beágyazódás miért nem sikerülhet, vagy mi az, ami segíti?

Bocsánat, hogy rátok törtem a problemaimmal.

Remélem a tavasz mindenkinek meghozza a pocaklakókat. :)
furmint
 
 


indimami    

Szia. Köszönöm hogy válaszoltál. :)

Viszont most bizonyosodik be hogy nekem nem érdemes éjszakás műszak mellett hőmérőznöm.
Az a görbe amit feltettem ide, az rossz volt, mert azap amikor úgy felment a hőm 2x mértem meg és az első mérésnél csak 36,7-et mutatott, a másodiknál kb 1 óra múlva 37,1-et és én a második mérést írtam be. (azért mértem 2x mert felébredtem,automatikusan nyúltam a hőmérőért majd visszaaludtam még 1 órát, és akkor is megmértem)
Szóval én a második mérést vettem alapul. Aztán ezt megváltoztattam az első mérés eredményével és átrakta a Pé-m másnapra, ami jobban stimmelt, mert aznap éreztem a fájdalmat, ami hajnalban múlt el.
Viszont ma reggelre akkorát esett a hőm hogy el se hittem. 36,5. Ennyit mértem az állítólagos Pé napján is.Át is pakolta a Pé-t az eredeti helyére, bár szagatott vonallal.
Hozzáteszem hogy most rendes időben aludtam, éjféltől reggel 8-ig. Szóval az éjszakás műszak nagyon megkavarja a hőgörbét, legalábbis ez az én véleményem.
A héten reggeles leszek és folytatom tovább kíváncsiságból. Azért felteszem a jelenlegi állást, de ez durva! (ilyen görbéje biztos nincs senkinek! :D)

Ja és örülök hogy jól vagy. :) Maradjon is így :)

 
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok!


Voltam az sztk-ban, és semmit nem látott a doki.... enyhe sokkban, elküldött a kórházba ambulanciára.
Fent a szülészeten álltam újszülött babák és terhes anyukák között méhen kívüli terhesség gyanújával....

Egy nagyon kedves orvosnő vizsgált meg, mindent elmondott. Mutattam a ciklus.hu-n pontosan vezetett ciklusomat, meg a papírjaimat amit az sztk adott

Azt mondta h nagyon korán van még ehhez. Biztos h nem a 14-16. napon estem teherbe, és a méretek alapján ~3 hetes terhes vagyok, egy kis maszattal a méhemben.
Drukkolni kell, h baba legyen, de semmi olyat nem lát ami miatt ne lenne az.

Én végig zokogtam az utat, leendőapuci is öregedett 10 évet.

Gondoltam, h nem félidőben estem teherbe, de ha 3 hetes a baby akkor megvan miért olyan halovány a teszt.... mert a mensi előtti 3 napban fogant...

(Anyukám is számolt, h mikor nem kell mensi előtt védekezniük, h ne legyek..... hát nem sikerült.... én nekem is sikerült a 25-28.napon teherbeesnem...) fantasztikus :mrgreen:

2 hét múlva uh
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


Szia! Én is így estem teherbe (menzesz 1. napján), persze nem jött meg. 11 nappal utána lett halvány pozi a tesztem, vagyis durván 42 nap múlva. Nyugi! :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@horgoltsapkasnyunyo: "Sziasztok!Voltam az sztk-ban, és semmit nem látott a doki.... enyhe sokkban, elküldött a kórházba ambulanciára. Fent a szülészeten álltam újszülött babák és terhes anyukák között méhen kívüli terhesség gyanújával....Egy nagyon kedves orvosnő vizsgált meg, mindent elmondott. Mutattam a ciklus.hu-n pontosan vezetett ciklusomat, meg a papírjaimat amit az sztk adottAzt mondta h nagyon korán van még ehhez. Biztos h nem a 14-16. napon estem teherbe, és a méretek alapján ~3 hetes terhes vagyok, egy kis maszattal a méhemben. Drukkolni kell, h baba legyen, de semmi olyat nem lát ami miatt ne lenne az. Én végig zokogtam az utat, leendőapuci is öregedett 10 évet. Gondoltam, h nem félidőben estem teherbe, de ha 3 hetes a baby akkor megvan miért olyan halovány a teszt.... mert a mensi előtti 3 napban fogant...(Anyukám is számolt, h mikor nem kell mensi előtt védekezniük, h ne legyek..... hát nem sikerült.... én nekem is sikerült a 25-28.napon teherbeesnem...) fantasztikus 2 hét múlva uh"


Szia! Ne haragudj, hogy ilyesmiről kérdezlek, de hátha többet tudsz nálam az orvosodtól (én 20-ra kaptam csak időpontot, addig van egy hét...tele kétellyel). Nekem ált. 26-28 nap között szokott lenni a ciklusom, de inkább 27-28 nap. Viszont jövőre terveztük volna a babát és az alap biológiai műveltséggel mi is úgy kalkuláltuk, hogy akkor ovu előtt 4-5 napig, vagy utána 4-5 nappal már nincs sok esély a teherbeesésre. Erre lett egy babánk :). Ami szuper, mert igazából eredetileg 2017-est akartunk, csak ősszel módosítottuk 2018-ra...Ami az én dilemmám az az, hogy nagyon szerettem volna elsőre fiút. Ehhez gondoltam, hogy ha majd élesben megy, akkor az ovu környékén kell akcióba lendülnünk. Viszont most voltunk együtt a ciklus 8. napján és a 18. után is többször. Így viszont fogalmam sincs, hogy melyik járt sikerrel? A nyolcadik napi túl korainak tűnik, akkor is, ha pár napig elélnek még benn a sejtek...a 18. nap utáni meg túl későinek tűnik...Igazából tudom, hogy majd meglátom, de némi tanács vagy ötlet jól jönne...
Ne haragudj, hogy ilyen hosszú lett...kicsit parázós (újdonsült) kismama vagyok :)
cirmi25
 
 


szappanka, indimami: Olyan kérdésem lenne, hogy ha nem vagyok túl indiszkrét...milyen pózban sikerült? 

Most jövök a nőgyógyásztól, ott volt a nagy tüszőm, azt mondta 24-36 órán belül kiszabadul, úgyhogy hajrá. Persze apa ment dolgozni éjszakára, de azért gyorsban elkaptam. Most nem használtunk sikosítót, hátha az volt a gond múltkor. Viszont (tudom, hogy badarság) de olyan, mintha az egész cucc kifolyna belőlem. Ez normális? Marad azért bent valami? Hihetetlen hogy mindig agyalok valamin. :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@cirmi25:


Esedékes menzesz napján fogant, fiunk van. Elvileg a plusz peteérés (nem középideji) a fiúknak kedvez, mert egyből ott van a petesejt és a spermium is.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: