Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, hogy erőt adtok, remélem én is fogok tudni erőt adni nektek. Most még nem vagyok nagyon kétségbeesve, mert bár júniusban hagytam abba a bogyót, igazán csak két hónapja próbálkozunk. Bár az sem könnyíti a helyzetet, hogy az igazán termékeny napjaimon látogatunk haza (külföldön élünk), és pont olyankor sok időt töltünk külön. De eldöntöttem leleményes leszek. Most azt "várom" megjön-e a nem várt, bár sajnos azt valószínűsítem, hogy meg fog jönni  viszont azt is eldöntöttem, hogy a nem várt után kivizsgáltatom magam egy nőgyógyásszal, hogy tuti rendben legyek. A ciklusom most 34. napnál jár, bár szerintem nálam ez nem sokat mond.

Kép
megcsi
Németország
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, és nem vagyok sokat fent, ugyanakkor arra a következtetésre jutottam, hogy lehet megér egy ide való posztolást a kérdésem, avagy az elmúlt heteim összesürítve. Nem vagytok Ti sem orvosok, ahogy én sem, így nem diagnózist szeretnék (dokihoz megyek jövő héten), csak addig is valamilyen módon kiírnám magamból ezt az egészet... Hiszen tapasztaltabbak lehettek bőven, mint én. A válaszaitokat pedig előre is köszönöm. 

Nekem  ciklusaim átlag 26-29 naposak szoktak lenni. Januárban a menszimet 19 és 21-e között vártam, de csak január 23-án kopoktatott és csak 4 napos volt. Ez sem a megszokott formában.

Tudom valahol normálisnak modható a hormonok és minden más miatt, hogy ha késve érkezik meg az ember lányának a havija, amivel nem is lenne gondom, de...

- körülbelül 2,5 hete fáj a derekam,
- tény, hogy fejfájós vagyok, de most mindennél jobban és sokat fáj a fejem,
- bal oldalon görcsöl brutálisan sokat az alhasam,
- hányingerem van a nap bármely szakában rám jöhet, de mindig valami mástól nem csak ugyanazon ételektől, illatoktól,
- sokat eszek, ha megkívánom, ha nem, akkor semmi nem megy le a torkomon,
- sokat járok mosdóba pisilni,
- fáradtabb és néha türelmetlenebb vagyok (utóbbit kollégáim és barátaim jelezték),
- sokat bírnék aludni és
- mostanában kicsit nagyobbnak is tűnik a mellem.  

Hogy miért írtam azt, hogy a havim nem volt számomr a megszokott:
- valamikor félidőben barnás pöttyözésem volt a bugyimon (SOHA! eddig ilyen nem volt),
- bő 1 héttel a havim előtt mindig "mindjárt elkezdek ömleni" érzésem volt, de nem volt semmi,
- fehér folyásom volt a menszim eredeti napján teljesen mindaddig a napig, amíg meg nem jött ténylegesen(23-án),
- a menszim első napján inkább barnás folyásom volt első nap, utána minimális vér, majd keveredett barnával utána csak a 3. naptól sima barnázásom volt. (Ha azt írom, hogy egy alap menstruáció alatt elmegy egy 32 darbos tampon több, mint fele... de most 3-5 is elég volt (nem számolom, ne haragudjatok)... ez lehet szabadabb fogalmazás, de szemléltetőbb is. 
- a menszeszem utolsó napján már csak fehér folyásom volt és utána is egy napig. 

Ugyanakkor a derékfájásom nem csitult, görcsöl néha a hasam, a bal oldalon a hasam alja szintén tompán, de jelzi, hogy "itt vagyok" - igaz nem folyamatos ez az érzés, de van amikor erősebb van amikor kevésbé) no meg húzódik, és érzékeny. Kaják közül válogatok, hogy mikor mit eszek meg és rengeteget járok mosdóba továbbra is (ha nem többet).

A bűvös kérdés, hogy teszteltem-e: igen, megtettem. 3 alkalommal (egyszer menstruációm kimaradásának reggelén, egyszer mikor vége lett a menszimnek és egyszer tegnap este) Az eső két tesztem X-Epil volt... negatív. Az utolsó ClearBlue... és negatív, de komolyan mondom, hogy ebben annyira nem vagyok biztos, mert vagy csak én haluzok, vagy csak oda képzeltem már fáradtan, de olyan, mintha ott lenne egy csík, de a halvány nem a legjobb szó rá, mert tényleg alig látszik (két csíkos verziós gyógyszertári, nem értek hozzá)... 


Szóval van itt gond nem is kicsi... de én arra gondoltam, hogy nem-e lehetnek ezek a tünetek esetleg valamilyen betegség előjelei. Nem csíp a pisi, nincs más színe se szaga és nem is fáj, amikor folyik. 

Hosszúra sikeredett, kérlek ne haragudjatok. Válaszaitokat köszönöm, de remélem, hogy a jó topicba írtam.   (Védekezés nem volt az ott léteknél.)
miniamano
 
 


Sziasztok! Teljesen új vagyok az oldalon. Látom mindenki mennyire lelkes és teli reménnyel,ahogy én is :)
Én a mai nap reggelére vártam a "nem vártat" , igaz fájdogál a hasam,de az érzés mégsem a megszokott. Nagyon szeretnénk egy kistesót a nagyfiúnknak. Remélem könyebb lesz a várakozás egy reménnyel teli hölgyek/anyukák társaságában :) Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok! Sabina!
sabyna1989
 
 

 
 

Sziasztok! 

Csináltam egy Babaprojekt 2015 topikot, ha van kedvetek, gyertek oda, és izguljunk együtt, hogy minél hamarabb mindenkinek pozitív tesztje legyen. 

Sabina: Drukkolok, hogy pozitívat tesztelj! Nekm is van már egy kislányom, és neki szeretnénk kistesót. Mi májusban állunk neki. 

miniamano: Hmmm...érdekes, amiket írsz, ugye a kevés menszi és minden tünet simán lehet terhesség is, de hogy negatív a teszt, az is fura, persze attól még lehetsz terhes. Pár nap múlva csinálnék a helyedben tesztet. Egyenlőre nem mennék még orvoshoz. Ha terhes vagy se látna semmit még.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Megcsi szurkolok h sikerüljön :-) èn is külföldön tartòzkodom, ès jelenleg itt nincs is orvosom! Mikor mèsz dokihoz?
Minimano azòta teszteltèl már?
Sabyna veled mi a helyzet? Hát lányok mindenkinek nagyon szurkolok :-)
dili90
 
 


@dili90:


Köszönöm neked! Egyenlőre menzi van, aztán teljes gőzzel próbálkozás. Febr. 10.-én reggel 9-re megyek a dokihoz.

Kép
megcsi
Németország
 
 


minimanó:attól hogy mensid volt attól még lehetsz akár babás is egytesztet mindenképpen megér...mert ugye nem jó jel ha vérzel szóval ha időben jelzed a doki felé még történhet bármi!!!Drukkolok neked hogy babás legyél:-)


Üdv mindenkinek én nem sűrűn vagyok ezen a topikon de jó volt olvasgatni titeket.én éves vagyok férjemmel tavaly augusztus óta próbálkozunk a babával de még semmi.Ebben a hónapban megrendeltem a méhpempőt és eszegetem...sőt most van elvileg a peteérési időszakom szóval most pár nap  aktív hancúr következik:-)


 

ungiadri
 
 


Megcsi akkor csak pár nap a dokiig, remèlhetőleg tud valami jò hìrrel szolgálni :) Ha gondolod majd ìrd meg a fejlemènyeket
Nekem azòta se jött meg... ès ha most nem sikerült akkor is biztosnak tartom h a hormonok szòrakoznak velem.... csak ùgy nem nőnek ès fájnaj a melleim....hát nem tudom! Az orvosommal beszèltem telefonon ès annyit mondott hogy mèg bármi lehet....de most már tènyleg nem tudom h mi a helyzet!
Ungiadri akkor ti is rajta vagytok az ügyön rendesen :) sok sikert lányok
dili90
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok még ezen a fórumon.
Szeretném elmesélni nektek az én történetemet, mi a párommal decemberben volt 1 éve h próbálkoztunk, valamikor dec. közepén sikerült teherbe esnem.Január 15 -én csináltam tesztet ami pozi lett,naon örültünk h végre sikerült, és már terveztem is h nemsokára megyek dokihoz stb..és jan 18-án reggel mentem wc-re. amikor elöntött a vér, elkezdtem remegni a félelemtől, irány a kórház. Természetesen vetélésem volt:( nagyon megijedtem, bent maradtam a kórházban 2 napig, közben duplára nőtt a hcg hormon, és láttak petezsákot is uh.n,
várakozó állásban voltunk. de sajnos 1hétig, azután mütéttel kellett befejezni.
Nagyon elvagyo k keseredve h legközelebb mikor próbálkozzunk, vagy ugyanigy járok e mint 2hete?
Szeretnénk már babát de most már bennem van a félelem is.
Volt esetleg valaki közületek ilyen helyzetbe? Tudnátok irni valami pozitivumot?
Köszönöm elöre is.

monica84
Bugyi
 
 


Mónika!
Sajnálom ami történt...
Tudom ilyenkor nem vígasz, de sajnos a 12. hétig a mindent v semmi elv működik, ha a szervezeted úgy gondolja akkor "selejtez". Persze nem tudhatom h pl progeszteron hiány lépett e fel.
Szerintem három hónapot érdemes várni a következő próbálkozásig. 
Ha mész dokihoz, mond el neki h mi történt. 

Milyen helyen dolgozol? esetleg nem ott történhetett valami? 

Nekem személy szerint nem történt ilyen eset. 
Remélem mielőbbi sikerrel jártok!



"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Monica 84!

Pozitívumként csak annyit tudok: nézd meg a vonalzómat. :)
De az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én többször is így jártam.

(2 éve én is irogattam ide, ezért néztem be. )

Sok sikert mindenkinek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Monica! Sajnálom! Nekem is volt egy vetélésem, műszeres befejezéssel. Mi a következő ciklusban próbálkoztunk, orvosok javaslatára, gyógyszeres támogatással. A többit látod a vonalzómon!
Nehéz túltenni rajta magunkat, de tovább kell lépni. Minél előbb!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt. Sajnos jó pár évnyi próbálkozás után. Most volt a 8 lombikom. Eddig egy terhességem indult el, de sajnos a 8 héten meg kellett műszeresen szakítani.
Eddig még sose teszteltem, most nem bírtam ki a vérvétel időpontjáig.
Szerintetek a beültetés után 6 nappal jelent valamit, nekem nagyon haloványnak tűnik.

Köszönöm előre is.
kipilla
 
 


Sziasztok! Még új vagyok itt. Szabinának hívnak. A párommal 4-dik hónapja próbálkozunk, eddig sajnos sikertelenül.
Március 7-én lenne a következő mensi időpontja (ami remélem elmarad). 27-28 napos a ciklusom. Múlthéten csütörtökön reggel igen erős hányingerem volt és azt hittem meghalok ha nem eszek valamit. Azóta is kicsit émelygős vagyok és állandóan ehetnékem van. Péntek este olyan "mindjárt megjön" érzésem volt kb egy óra hosszáig. Szombaton nagyon erős alhasi görcsöm volt. Hol mintha kést szúrnának belém hol olyan mintha éppen ki akarna szakadni. Most is néha néha szúrkálgat a hasam egyszer jobb egyszer baloldalon.
Szerintetek ez jelenthet már valamit? Nagyon örülnénk ha összejönne a csöpség, csak félek, hogy megint csalódás fog érni. Tudom nem próbálkozunk még olyan rég óta.

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Sziasztok én + tesztre várok :) Üdv nektek ! 
lare13
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!
Ma csatlakoztam a csoporthoz, teljesen új vagyok itt!
30 éves vagyok, párommal szeretnénk régóta kisbabát, tavaly januárban volt egy 2 hónapos terhességem, ami sajnos elment...
Megvártuk a félévet, amit a doktor mondott, hogy ajánlott betartani vagyis várni! Aztán belevágtuk újra, hónapok teltek el, legbelül mindig reménykedtem hátha most összejön, de sajnos mindig megjött igaz kicsit késve a havi vérzés.
Most arra jutottunk, hogy kivizsgáltatom magam, voltam menzesz alatti és utáni vérvételen, cukor és inzulinos vérvételen, AMH vizsgálaton, most lettek meg az eredmények.
TSH 1.605,
FSH 6.3,
LH 4.54,
Prolactin 1154.7,
Ösztradiol 91.0,
Tesztoszter 1.42
A menzesz alatti vérvételen a prolaktin hormonom 1154 ami igen magas a 600 tartományhoz.
Az AMH eredméynem 3,0.
Cukor inzulinos viszgálatom eredménye a következő:
Se Inzulin 0 perc 7.80 uU/mL 2.60-24.90 F
Se Inzulin 60 perc 60.07 uU/mL F
Se Inzulin 120 perc 73.29 uU/mL
(KPLACUK) vércukor terhelés/profil KPLA
Érték Egység Abn Referencia tart.
Cukor 0p 4.6 mmol/L F
Cukor 60p 6.6 mmol/L F
Cukor 120p 5.1 mmol/L F
Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata, hogy mi lehet a gond és baj, hogy miért nem jön össze a baba?
kicsilany084
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok.Én is ezer éve nem jártam erre orvosról orvosra járkálok mire végre kiderült hogy endometruózisom van tehát műteni kell,tudom nem jó hír de legalább valami kézzel fogható hogy miért nem estem teherbe közel már egy éve....Bizakodom az orvosokban a műtét után remélem egy kis élet bennem is megmarad:-)Sok sikert a pozitív tesztre váróknak!!!!kitartást
ungiadri
 
 


Sziasztok új vagyok ebben kicsit tapasztalatlan. Látom hogy milyen sokan várunk II csikra! Mi február hónaptól próbálkozunk. Lelkileg hol fenn hol lenn. Sokan mondják hogy ez még nem idő de könnyű azt mondani egy nőnek, nem? Nagyon szeretnék a parommal kisbabat próbálok nem görcsölni de nem mindig megy sokszor figyelem itt miért szúr ott miért nem.... most már fizikailag is erősödtem hiztam nem fáj a hasam annyira hát bizakodom. Jó tanács? Köszönöm
csillus33
 
 


Sziasztok. Kis segítség kellene nekem. Már másfél, lassan 2 hónapja szedem a gravidát [és mellé magnéziumot és e-vitamint (minden 2. nap) az édesanyám tanácsára -> ápolónő, de most nem olyan a viszony, hogy segítséget tudnék kérni tőle], de semmi eredményt nem hozott. A párommal rendszeresen élünk nemi életet és mivel szeretnénk babár nem is védekezünk, ez egyértelmű is Mit tudok tenni annak érdekében, hogy sikerüljön végre teherbe esnem??? Már lassan feladtam a reményt is, mivel volt időszak mikor azt hittem, de sajnos nem úgy jött össze a dolog. Most késik már több mint 9 napot, de ugyanakkor görcsölök és fehér folyásom van.  Ha tud nekem bármelyikötök segíteni azt nagyon megköszönném
cirip
 
 


Sziasztok! Újra itt...mi 6 hónapja próbálkozunk. Amióta próbálkozunk teljesen felborult a ciklusom. Idoben "jön" meg,de pecsételget, alig van 1 folt. Múlt hónapban voltam nődokinál, fogalma se volt,hogy mi ez... ráfogta egy bacira. Újra antibiotikum stb..Utolsó mensia 36. Napon jött meg normálisan. December 20án. Elvileg múlt hét szerdán kellett volna megjönnie. De semmi :) múlt hétfőn görcsölt a hasam. A mellem 2 hete érzékeny,mirigyes. Szédülgetek,fáradékony vagyok. Tegnap este viszont - teszt. :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Szia Manatus! Én is vörösvári vagyok. :) Szerintem még várj egy picit, és bizakodj!! Valami oka biztos van, hogy késik. Nekem is szurkált, pont olyan tájban, amikor meg kellett volna jönnie, de arra azt mondták, hogy "beágyazódás" volt. Lehet a teszt még nem mutatja ki. LEhet érdemes lenne később, vagy egy másik tesztet kipróbálnod.


szappanka
 
 


@szappanka!

De jó :) holnap reggel tesztelek. Ez a 7.nap. Fáradékony vagyok, cicim ultraérzékeny :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok! :) xepil tesztet csináltam tegnap és lett egy nagyon halvány 2.csíkom :) pénteken újra csinálok egy másfajtát. Remélem, baba :) 6 hónap próbálkozás után
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:

Ez eléggé bíztatónak néz ki!! Nagyon szurkolok! Várom a pénteki fejleményt ;)
szappanka
 
 


Csajok! :) ma esti meglepim, amit 6 hónapja várok. Nagyon szorítok mindenkinek!!!!!


manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Gratulálok!!!! Éljen éljen :))
szappanka
 
 


@szappanka
Veled?
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:

Mi még nem indultunk neki a kislányért. Most lett féléves a kisfiam :) csak vágyom egy kislányra, ezért téblàbolok ebben a csoportban :))
szappanka
 
 


Szappanka :)

Ma voltam orvosnál, fél centis, nagyon picike :) jó helyen van. Holnap vérvétel, 2 hét múlva doki újra
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Jajjjjj, hát ez csodás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok, szívből. Veled együtt örülök. Sok egészséget, örömet, és hidd el nagyon izgi lesz az elkövezkező 8 hónapocska :)  Első baba, ugye? :)
szappanka
 
 


Köszönöm :) igen, első baba. :))
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Huuu, akkor nagyon izgi lesz minden. :) Lesznek nehéz napok, de összeségében fantasztikus!!! Irigyellek :))) Én olyan örömmel emlékszem vissza a terhességemre. :) Hát, várom a fejleményeket!!
szappanka
 
 


Sziasztok.
Azt szeretnem kerdezni hogy mensi alatt esett-e valaki teherbe? Olvastam mar ilyet is olyat is, de en azert nizom benne hogy most osszejon :)
Koszi elore is...vagy esetleg van ennek kulon topic?
csibebaba91
svájc
 
 


@csibebaba91:


Rettentő kicsi az esélye, de van rá esély. :)
szappanka
 
 


Koszonom, majd elmeselem a tapasztalatomat par het mulva ;)
csibebaba91
svájc
 
 


Szappanka! Esetleg nincs kölcsönbe, vagy eladó bármid ami kismamáknak kell? :) kismamanadrág, szoptatópárna ( alváshoz jól jönne :) )
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Szió!

Sajnos nem jut eszembe semmi, mert a kismama nacimat még mindig hordom, ha sétálunk, mert bár teljesen visszafogytam, mégis ez a legkényelmesebb, amit valaha hordtam :DD Én a HandM-ben  (boccs nem tudok "and" jelet csinálni) vettem, kb. 6000-ért, de teljesen megérte, imádom!!!
A szopipárna pedig most bent van a babakarámban, a rács előtt. Szintén ajánlom, hogy beszerezz egyet, én imádtam terhesen ölelgetni :DD

Ha fent vagy facebookon, ott van egy olyan csoport, hogy Pilisi Anyukák Klubja, használt cuccok, de nagyon jókat ki lehet fogni, játékokat is, babaruhákat is, meg minden félét. Amúgy van sok felesleges is, amit így első babánál az ember szépen összevásárol, úgyhogy csak "ésszel", ha gondolod, kérdezz majd. :)
szappanka
 
 


Köszönöm :)
Te meddig dolgoztál?
Nekem elég stresszes a munkám.magánoviban dolgozok (nem a gyerekek miatt stresszes), lenne másodállásom a táppénz mellett. Nem tudom mit csináljak. :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:



Stresszes helyen SEMMIKÉPP se maradj... Hidd el, az a későbbiekben a babánál ki fog ám jönni, nem most míg baba, majd ha nagy lesz, felnőtt. Ha teheted, és van megoldás, én akkor arra szavazok, bár tényleg nem akarok beleszólni.
Én nem dolgoztam, utolsó éves egyetemista voltam a mesterképzésen, mi pontra így számoltuk ki, hogy lediplomázok, és jön a baba. Ha elmentem volna dolgozni, akkor még 2 évet kellett volna a babára várni, a Gyed miatt, így viszont kapom a diplomás gyedet, bár csak egy évig, de legalább már itt a baba. :) A férjem 10 évvel idősebb, nem nagyon akartuk ezt a dolgot húzni.
szappanka
 
 


Sziasztok!! 


neharagudjatok a zavarásért.. Mult hét kedden voltam orvosnál , szerinte biztosra terhes vagyok ..Nagyon örültünk párommal együtt , szerettük volna a babát , bár nem terveztük . 


Csütörtökön megyek ultrahangra akkor derül ki hány hetes , viszont a terhességi tesztek negatívak , de az orvosom továbbra is állitja hogy kis babát várok. Lehetséges az ilyen ? 


Az elöző kisbabánk elment , és nagyon szeretnénk hogy ő velünk maradjon.  Aazt mondja teljesen kitapintható a kisbaba. Történt már veletek ilyen ? 


Előre is köszönöm a válaszotokat! 

dzsenifer24
Pécs
 
 


@dzsenifer24:


Huuu, én még sosem hallottam ilyet. Hány tesztet csináltál? Különböző fajtákat?
Mi az, hogy kitapintható a kisbaba??
szappanka
 
 


4 tesztet csináltam , ebböl 1 eredménytelen lett a többi meg negatív.


3 az ugyanaz a fajta volt, egy pedig különböző .. 


Igen , kisbabát mondott  , gondolom a magzatra gondolt. Elég jó orvos , és évek óta hozzájárok , ezért meg bízom benne ,  de ha ő érzi a terhességet a tesztnek is ki kellene mutatnia nem ? 


 

dzsenifer24
Pécs
 
 


Vegyél cleavluet. Drága de kimutatja hány hetes a magzat.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Clearblue
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@dzsenifer24:



Nem a kisbaba megnevezésen akadtam fenn, hanem azon, hogy "kitapintható". Ha van ott egy magzat, az alig pár miliméternyi, nem tudja kitapogatni... Sokszor az elején a magzatot még ultrahangon nem is látják, csak a petezsákot. Szóval érdekes, de ha ő mondja... Mindenesetre csütörtökön megtudjuk és bízzunk a legjobbakban :)


szappanka
 
 


Kívancsi vagyok :)


Szappanka! Hogy vagytok? Én holnap táppénzre iratom magam elvileg. Fájdogál a hasam, stresszes a munkam :( a főnököm nem jo fej lett...a gyerekeket sajnalom,de a sajátom a fő :)
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Kedves babákat tervezők és babákat várók! 
Az Ipsos Közvélemény- és Piackutató Intézet kutatást végez 
"Egészséges életmód- gyermekvállalás" témakörben. 

Várom azok jelentkezését, akik szívesen részt vesznek jövő héten (17./18.-án, délután) egy 1,5 órás Fókusz-csoportos beszélgetésen. Akiket várunk: 
1. csoport: babát terveznek, 
2. csoport: már várják a babát. 



Kvóták: életkor 25-39 év, Budapesten vagy az agglomerációban élnek, legalább érettségivel rendelkeznek, a családi összjövedelmük min. 200.000 Ft. Életmódjukat a tudatosság jellemzi! A részvételt honoráljuk. 



Várom a jelentkezőket! A pontos részleteket meg tudjuk beszélni​:​
agnesdorkanagy@gmail.com
 vagy tel. 70-634 8713 
Köszönöm a figyelmet, szép napot!
Nagy Dorka

 
dorka14
Budapest XI. kerület
 
 


@manatus88:


Köszi, mi jól vagyunk! :) Forgolódik már ezerrel őnagysága :)
Nagyon jól teszed, hogy elmész táppénzre, a Ti egészségetek a legfőbb. :) Ráadásul nemsokára úgyis olyan elviselhetetlen hányingered lesz, esetleg hánysz is majd, hogy jobban fogod magad otthon érezni. ;)
szappanka
 
 


Szia
manatus88
Pilisvörösvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: