Új privát üzeneted érkezett!

Anya'
Hát ez az! :twisted: de erre az a válasz,hogy egy 3.osztályos gyereknek egyedül is tudni kell mi a dolga :twisted: és ha hazaér, akkor ül le a házihopz.ráadásul rendre olyan házikat kap, amihez internet kell... (nekik sajnos nins így telefonon értekezzük le)

:roll:
Vendég
 


Sziasztok ! :)
Látom, a hétvégén mindenki elfoglalt volt :D!

Boni

Szt egy 3-os gyerektől még nem várható el így,hogy tudja,mi a dolga :evil:....azért is napközis,nem?nem megőrzésre hagyták ott és ezt közölni kell a tanító nénivel,vagy napközissel vagy aki ott van.Aztán lehet hivatalos panaszt tenni akár az önkormányzatnál is,ha ő a fenntartó.
Azért ez felháborító :twisted: :twisted: :twisted: ...

Úgy gondolom,ilyen házit meg csak úgy adhatna,ha biztosított mindenki számára-akár az iskolában- az internet hozzáférés.... :roll:
Azért én ezt is megkérdezném a kedves tanító néniktől... :roll: Nyugodtan adjanak hangot problémájuknak,mert néma gyereknek....Ha a tanító néninél süket fülekre találnak,akkor tovább kell menni.Első körben esetleg a munkaközösség vezetőjéhez,vagy akár az igazgatóhoz.Ha sem vevő a dologra,akkor ismét a fenntartóhoz.
Tudom,ilyenkor azonnal visszahőköl a szülő,hogy mert akkor a gyereken csattan az ostor,de szt nem így van. :roll: De ha mégis így érzik,azt is lehet jelezni.És finoman előreirányozni a dolgot,hogy akkor ezzel a problémával is a megfelelő fórumot fogják felkeresni.

Na most a saját kollégáim ellen beszélek,de igazából az ilyet nem tekintem annak és úgy gondolom,aki nem tud megfelelő színvonalat nyújtani,az ne dolgozzon iylen munkakörben.(megjegyzem,lehet,hogy nem is gondol bele pl,hogy néhány embernek problémát jelenthet az internet hozzáférés...).

Ja,és nyugodtan el lehet kérni a munkaköri leírást és az iskola pedagógiai programját,mert a szülőknek joguk van hozzá.Ha abban le van írva,hogy a napköziben KÖTELESSÉGE foglalkozni a napközis tanárnak a gyerekkel,akkor számon lehet kérni.Sőt,akkor az igazgatónak kötelessége számon kérni.Nem kell háborogva,csak elmondani,hogy ők azzal a nyugalommal adják oda a gyereket,hogy mire hazajön,minden házija rendben és sorra derül ki,hogy nem....holott úgy gondolnák,az ott dolgozó pedagógus foglalkozik a gyerekkel...erre az igazgató sem tud rosszul reagálni :roll:....

Tudod,mit,Majd megyek és elintézem :lol:!!!!!!

anyapoc
 
 


Anya' oké intézd el :lol:

én is így gondolom, ahogy te...

a kedvencem..mi a virágének? keress utána:

a 19. század előtti magyar költészet szerelmi-erotikus témájú lírai dalainak..blablabla... na ezt a részét hogyan magyarázod el neki?

keress otthon a könyvespolcon lévő könyvekből minimum 5 festményt, ami vizet, vízpartot ábrázol... szerintem mindenki tele van otthon festményeket tartalmazó könyvekkel..

szóval olyan dolgai vannak a magyartanárnak is...

:roll: a többieket nem is említem...

hétvégén carul voltam, hányás, hasmenés.. nem tom mit ehettem.. :roll: fiam jól van...
Vendég
 

 
 

Megérkeztek az új barátok :lol:

még mennek mosodába :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna ehhez a temahoz nem tudok hozzaszolni, meg nincs napkozis gyerekem (es nem is lesz mert itt nincs napkozi :lol: ).

Boni: Zsigi gyonyoruuuuuu!!! Aranyosak az uj baratok! :D Olvasod Neki a meset? Az enyemek hozzak nekem a kis vastag konyuket es varjak a "meset" tetszik Nekik ahogy ugat a kutya, nyavog a cica stb. :D
Rate pedig annyira hozzaszokott az esti mesehez hogy ha nincs kedvem olvasni Neki akkor is muszaly megneznie egy konyvet. :D Szoval ugy nez ki a konyv imadatat orokoltek tolem. :D

Ratenak karacsonyra megrendeltem az Anna, Peti es Gergo sorozat kel legujjabb konyvet, meg egy csomo diafilmet. :D

Athiz: Endi beszel mar? Mond szavakat, ert Teged? Enyemek meg mindig bababeszelnek, vagyis mamamama, papapa, tetetet megy egesz nap.

Hetvege szuper volt, elmentunk kirandulni egy nagyon szep, nagy parkba, kicsik nagyon elveztek!
Imadnak hintazni!
Kép
Csipet-csapat
Kép
Sajnos csak ket kezem van ezert Alex nincs a kepen:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti de jó! :lol: :lol: olvasok neki én is :lol: :oops:

jó kis ajándékot rendeltél... diafilm jáj majd ha már mi is nézhetjük :lol:

most kaptam egy jó hírt, barátaink kisfia ma reggel megszületett
Vendég
 


Sziasztok!

No,nálunk is sajnos betegség van.Villő éjjel felébredt pisilni és tűzforró volt... :( Így éjjel írtam anyumnak sms-t,hogy reggel jöjjön ,legyen szíves.Már elvitte magukhoz.Ha lemegy a láza,akkor semmi baja szinte,eszik,jókedve van.De ha felmegy,akkor brutál.Kicsit fáj a torka,remélem,nem lesz komolyabb.Egyenlőre megy a homeo,aztán meglátjuk...

Holnap megyek apáért Bécsbe és beruccanunk egy kis vásárlásra az otuletbe is... :roll:

Bár ahogy ismerem magunkat nem fog sokáig tartani...

A gyerkőcök aranyosak :).

Boni

A magyartanár idióta...már elnézést... :oops:
És hogy magyarázta meg anyuka a virágéneket????És a magyar tanár????
Na nem húzom fel magam... :(

Tonti

Jók a képek :).

Megyek,mert hulla vagyok az éjszakázás után(ja,mire elaludtunk volna,addigra a felső szomszéd gyereke kel t fel hajnal 3-kor és ordított vagy 3/4 órát,mint a sakál.... :()


Mentem alunni :D!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Ja,és Boni,gratula a pici érkezéséhez :).Mármint nekik... :roll:

anyapoc
 
 


Anya' gyógypuszikát küldök Villőnek!

hát pedig ez egy kis vidéki suli, és szerintem a szülők nem mernek reklamálni.. :cry: szerencséjük,hogy nem lakok otthon :lol:

Átadom z azért dupla öröm, mert tavaly volt egy kis angyalkájuk..így talán kicsit enyhíti a fájdalmukat ez a kicsi csöppség :lol:

virágének.. az erotikára utaló szavakat kihagytuk, :roll:
Vendég
 


Helló!

Csak röviden, szokás szerint. :roll:

Anyapoc, Villőnek gyógypuszikat küldök én is. Nálunk u.így volt, semmi nyoma betegségnek, inkább csak a láz, de az nagyon drámai volt, és mint utólag megtudtam, a fülhőmérő 9 tizedet is csak lefelé, szóval nagyon magas láza lehetett szegény picikémnek! :cry: Na de ez már a múltté, nektek is múljon gyorsan!!!


Tonti, annyira édik vagytok, nagyon szeretem nézegetni a képeket, videokat, puszi az okos manóidnak!

Boni, én is pont Kippkoppékat szerettem volna megvenni az én picikéimnek, csak nagyon drágák, így végülis lemondtam róluk, egyenlőre. De látom, a te picúrod mennyire örül nekik, nagyon tünci!
Viszont tegnap megvettem egy V-Smile tévéjátékot használtan, így 10-essel olcsóbb volt, mint a bolti új, remélem, működik, stb, mert ez lesz az egyik ajándéka Szilinek karira, már tavaly is ezt szerette volna a kincsem. Remélem, jól döntöttem, hogy megvettem! :)

Puszilok mindenkit!
athiz
 
 


Athiz én is drágálltam, de a szerelem erősebb volt irányukba :oops: :lol:
Vendég
 


Anyapoc: sajnalom hogy Villo beteg, biztosan csak megfazas, remelem olyan hamar elmullik mint nekunk (2 nap) Te pedig pihend ki Magad!
Jo hogy ilyenkor szamithatsz Anyukadra, sajnos en nem a tavolsag miatt. :cry:
Ausztriai vasarlasert nayon irigyellek, az az egyik kedvenc orszagom, annyira szep!!!

Athiz: en is gondolkodtam a V-smile-on de mivel en fiam szamitogepes jatekfuggo mostanaban semmifele ilyen jatekot nem kap!!! Kap konyvet, diafilmet es legot. Nem valaszoltal hogy Endi beszel-e mar valamit. Kicsiknek meg mindig nem tudom mit vegyek.

Boni: en is gratulalok a barataidnak!!! :D Multkor visszaolvastam kicsit mikor elvesztettem a babat, nagyon fajdalmas volt de tenyleg karpotolt az elet es most itt van nekem a ket kis rosszcsontom. :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti igen..és sajnos ők születés után 1 nappal veszítették el, úgy hogy születéskor minden rendben volt, aztán egyszer csak összeomlott minden :cry:
Vendég
 


Bocsi Tonti, most válaszolok. Beszél, tisztán és érthetően mondja, hogy nem. :lol: Azt is mondja ritkán, hogy de, Szilit is mondja, de csak ii -nek, egyszer már mondta, hogy virág. Szerintem mindent megért, néha olyat is, amit nem gondolnánk. Rém okos, és egy rosszcsont kis gazfickó. :lol:
Én is Endivel vagyok nagyobb bajban, mármint, hogy mit vegyek neki, de az az igazság, hogy annyi játék van itthon, hogy lassan lépni nem lehet tőlük. Még gondolkodom. Meg hát bátyókától ugye azért van sok örökség, úgyhogy túl sok új dolgot nem lehet.

Boni, cuki az avatarod! :wink: Gratulálok a barátaidnak a picúrhoz, boldog és egészséges életet a csöppségnek!

Puszika
athiz
 
 


Anyapoc, valahogy atjottek a bacik, Alex is belazasodott. Es alig mukodik a bill. nem is tudtam hogy a szamitogeprol emberre is fertoz a virus. Ez valami uj mutans lehet. :roll: :lol:

Megjott a haloszobabutor, eljen!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Bulcsút is utolérte a vírus :(....Ma még nem beszéltem velük,nem tudom,hogy telt az éjszaka,de másnapra ő is úgy kelt,hogy lázas volt.Villőnek annyira fájt a torka,hogy végül anyum elvitte dokihoz és kapott antibiotikumot.Estére sokkal jobban is lett... :roll: Szerencsére ez a doki sem olyan,hogy szíre-szóra felírja a gyógyszert(anyum mondta neki,hogy nem nagyon vagyok híve),de azt mondta,hogy most már kell...Ahogy anyum leírta a dolgokat,abból ítélve igaza is van,szl most megy mellé a normafolre is :?... Ja,és cataflam cseppeket kapott,mert mondta a doki,hogy nagyon fájhat neki.Állandóan a szájába nyúlkált és sírt :(... És mellé volt egy kis hasmars is és hányás is,még az antibogyó előtt :?...szl érdekes vírus :?..

KÖSZÖNJÜK a gyógypuszikat,szt azok is hatottak,hogy iylen hamar jobban lett a csaj :wink:!

Boni

Óóóó,szl dupla öröm,akkor még nagyobb gratula a kis családnak :):)....
Sajnálom,hogy nincs minőségi oktatás...illetve lehetne az,ha egy kicsit gondolkodna a tanárnéni.Mert nem sablonos,az biztos,csak inkább ész nélküli :(....
Erotikus szavak :lol:!Na pedig meghallgattam vóóóóna :wink:!

Athiz

Nem is tudtam,hogy a fülhőmérő ennyivel mellémér :shock: ...Az azért elég sok,majd' egy fokkal kevesebb :roll:...
Biztosan örülni fog Szili az ajándéknak,bár nemtom,mi is az pontosan :).Sejtésem van,nekünk is van iylen tv-s videojáték, Nintendo (régi),amin szupermario,autoverseny stb van és amikor előszedjük,nagyon szereti és szt a szem-kéz koordináció fejlesztésében nagyon jó...persze csak módjával :D!

Tontica

Akkor nektek is jobbulást :).Isten biz,hogy nem direkt fertőzünk :D!
Végül sok mindent nem tudtunk vásárolni,mert Apa nagyon fáradt volt,alig aludt éjjel...Így inkább igyekeztünk haza a két kis beteghez :).Majd pénteken Pesten megejtünk egy vásárlást :).

Na megyek,mert mindjárt kezdődik az órám :).

Pusztok!

anyapoc
 
 


Azt nem is újságoltam,hogy a fiamnak felül is kiesett az első foga :).
Most nagyon pösze lett és naggyon édi fogatlanul :)

Legalább 2 szívószál befér a lukba :lol:!

anyapoc
 
 


Anya' gratulálok a szivószáltartónak :lol:

Unokaöcsémnek meg kinőtt az első rendes foga 5 évesen! a másik meg mégbennt. de ez Nálunk családi hagyomány dupla fog elöl lennt, fennt is :roll:

Nekme pl van még 2 tejfogam.. lehet fiamnak előbb lesz kinnt az összes rendes foga :lol:

JObbulást gyerekeknak!

Jó éjt!
Vendég
 


Boni

Köszi :)!
És ilyenkor nem kell a tejfogat kiszedni,hogy a másik rendesen tudjon nőni? :roll:

Nekem is úgy húzták ki az utolsó tejfogamat :).És nem volt alatta fogcsíra,így lyuk volt a helyén sokáig,de idén megcsináltattam :).Most már teljes a fogsor :D!
Akkor neked sincsenek fogcsírák alatta :roll:....?

anyapoc
 
 


Hello, hulla, hulla, hulla es meg annal is hullabb vagyok! :? Ki kellett pakolni mindent a haloszobabol mert holnap rakjak be az uj butort. Voltunk dokinal Alexel es semmi baja csak kicsit be van gyulladva a foginnye, jon egy fogacska. Szegenykem egy hulye fog miatt szenved annyira. Ma is lazas volt, igaz csak 38.
Rate felmaszott Alex szekere es leeset onnan arcra, lett egy szep kis monoklija. :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


nekem a két fog a szájpadláson van :cry: azt le kellene műteni onnan lehuzatni plusz fogszabályzó..blablabla még nem vettem rá magam... :oops:
Vendég
 


Tonti kitartás szép lesz a lakás

Alexnak puszi Ratenak simi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tonti

Kitartás,Alexnek jobbulást,Rate-nak gyors felépülést :).
Tényleg szép lesz a lakás biztosan,majd képet dobjál :).

Boni

Húúú,azért az már nem kellemetes... :roll: Bár én mindig szerettem volna fogszabályzót :oops: ....na de az azért fájdalmas lenne,nem?

Enyimek már túl vannak a nehezén,már kellőképpen rosszak :D!
legalább is anyum szt... :roll:

Most futok,de majd még jövök :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Hy!

Megsem Alex foga a ludas mert Anna is belazasodott igy valami fertozo nyavalya a hibas. Amugy le-fol jarkal, semmi baja, latszik hogy Alex igazi ferfi, kicsit meg van fazva es majd bele akar halni, Annanak pedig meg se kottyan. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti, jobbulást a kismanóknak, és a monoklisnak! :lol:

A fogas kérdésben nem nyilatkozom. :lol:

Nálunk most volt dokibácsi szurizni, a kullancsvacak ellenit kapták mindketten a gyerkőcök, és hősök voltak, szinte meg sem szólalt egyik sem. :D Büszke volt a dokibácsi rájuk. :lol:

Képzeljétek, megyünk Szilveszterezni Siófokra. Végre, nem itthon fogunk rothadni. 5 napig leszünk távol, és remélem, minden okés lesz a csimotákkal is! Meg megyünk a Mikulásvonatra a Széchenyi-hegyre 6-án, 7-én meg Apucival megyek megnézni a Macskák c. musicalt. Szili pedig kétszer is utazik még ebben a hónapban, kedden megy anyukámékkal Sárospatakra a rokonsághoz 2 napra, aztán rá egy hétre Vonyarcvashegyre megy anyósomékkal 3 napra disznótorozással egybekötött wellness pihire. A kis mázlista. :twisted:

Puszi mindenkinek, jók legyetek! :wink:
athiz
 
 


Jó reggelt!

Athiz jaj de jó végre kimozdulhatsz! :lol: :lol: :lol:

tegnap volt a 3 hónapos vizsgálat, minden rendben van. fiam 65 cm és 6290 g

oltást is kapott amitől éjjel belázasodott, volt küzdelem a kúppal, mindketten másik irányba nyomtuk

:wink: de én győztem :lol: azóta alszik... remélem lement neki a láza.. nem érzem melegnek...

Tonti jobbulást csemetéknek!

Anya nem írtál be este, remélem minden rendben van nálatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Tonti

Jobbulást,remélem,túl lesztek rajta hamar :)...
Anna tényleg egy hős(nő) :lol:!És annyira tipikus,ahogy leírod :).Na de igenis a nőknek kell erősnek lenniük :wink:!

Athiz

Húúú,mennyi program,győzzétek megszervezni :).Végre kicsit kikapcsolódhattok :).
Kis hősöknek gratulálok :).

Boni

Nem írtam,mert közben ezer dolgom volt,aztán már kedvem sem volt :?... Gratulálok a szuper méretekhez :).És persze a hősiességhez :).A kúpbeadás külön technikát igényel,az biztos :D!
De ha egyszer eltalálja az ember,akkor már megy.... :)

Tegnap du fogadóóra volt, 4-6-ig folyamatosan beszéltek,mert jöttek a szülők :?...szerencsére mindenki nagyon elégedett volt,főleg az osztályomból :).
Vártam egy anyukát,aki elvileg jött volna,mert a gyerek "rám uszította",miután nem lettek túl jó jegyei,leginkább a saját hibájából (uazt a dolgozatot kétszer írta 1-esre és ezek után a felelésre sem készült...hát gonosz vagyok,mi???).És az osztályfőnök kilátásba helyezte,hogy anyuka felfogása érdekes,mindent kitapos a lányának, és természetesen mindig a tanár a hibás.Már pár kollégával eljátszotta...Hát vártam...de nem jött :roll:

Én is hős voltam múlt héten,mert megkaptam az influenza elleni védőoltást :lol:!Ugyan fájt a karom utána pár napig,de már kutya bajom :).

Na megyek,mert fényképezkedés lesz az oviban,össze kell készítenem a gyerekeket....

Pusztok!

anyapoc
 
 


Boni, Anyapoc, köszönjük, nektek is gratulálok a kilókhoz és hősiességhez! :D

Anyapoc, lehet, hogy lemaradtam, de végülis mi van a kimaradozó gyermekkel és az apjával? Bementek elbeszélgetni? :roll:

Pusz
athiz
 
 


Hello!

Virusos a gepem, bill. doglodik, Annat be kellett vinni a korhazba mert azt hittem lenyelte a fulbevalojat de a rontgen szerint nem. :roll: Kicsi hosnom meg mindig lazas, Alex meggyogyult. Butor berakva de ruhak meg kupacban. Rate angoloran duhongtott, szettepte a sajat es egy-ket gyerek munkajat, azota bocsanatot kerettunk Vele es megigerte hogy tobbet ilyet nem csinal. Szamitogepes jatek megtiltva (mondjuk nem is mukodik :lol: ).

Athiz: Veled egyutt orulok, kell Nektek ez a kis kikapcsolodas!!! (Nekem is kene!!! :? )

Boni: oriasgyereked lassan utoleri az enyemeket. :lol:

Anyapoc:
mindig a tanar a hibas? Hat nana! Miert mit gondolsz ki? :lol: A szulo tuti nem!!! :oops: :lol: Tenyleg mi van a logos lannyal?
En is megkaptam multkor az influenza ellenit es en is hos voltam csak kicsit sirtam. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Megint ki vagyok akadva,ezt muszáj kiírnom magamból.

Ma reggel a férjemmel felmentünk szólni a felettünk lakóknak,miután reggel 7-kor már megint landoltak felettünk a dolgok a padlón,aztán meg húzogatták az asztalt-széket stb(szl a szokásos).Már a ferjem is felhúzta magát,azt mondta,ez nonszensz,hogy folyamatosan ezt hallgatja az ember :roll:...

Felvittük a megmaradt filcalátéteket,hogy odaadjuk,ne kelljen megvárni,míg vesznek... No, miután előadtuk,hogy mi a gondunk,hogy hangos a székhúzogatás, a reggeli mindentledobálás stb,meg átadtuk a filceket,hogy legyenek szívesek feltenni,nagyon megköszönnénk, a csaj hitetlenkedő arccal közölte,hogy ő ugyan felrakhatja,de nem fog segíteni.Mondtam,hogy szt igen,mert nekünk is van és nincs hangja(persze attól függ,hogy használja,mert ha rajta ül és úgy húzgálja maga alatta a széket,akkor mindegy :?....).
Aztán közölte,hogy fél 8-kor kelnek a gyerekei,addig ők is alszanak,szl nem tudja,miket hallunk,de hogy a felettünk lévő szobában nem is játszanak a gyerekek(pedig egyértelműen hallatszik,hogy a parkettára esnek le a dolgok...)...És hogy ő is hallja este,hogy az enyémek 10-kor még játszanak,meg sokszor fél11-kor és arra alszik el...csak most nem,mióta a férjem itthon van(mondtuk neki,hogy betegek,nincsenek is itthon...egyébként igen ritkán fekszenek iylen későn,mert9-kor már ágyban vannak,de mindegy).Mondtam,h dobálhatjuk egymásnak a labdát,de nyugodtan jöjjön le és hallgassa meg,ha nem hiszi mennyire zavaró,amit csinálnak....Aztán meg azt mondja,hogy ő ismerte az előző alsó szomszédunkat és beszélgetett vele...mintegy utalván arra,hogy mi is hangosak vagyunk.Mondtam,hogy arról én is tudnék mesélni,mert én is hallottam őket,hogy reggel 6-kor labdázott a gyerek,vagy nyáron kiálltak az erkélyre és ott kiabált a kislány,vagy éjjel órákat ordított az anyjával együtt...Szl megint mondtam,hogy dobálhatjuk a labdát,de mi csak megkértük őket,hogy ennyit tegyenek meg.
Mire a férje is bekapcsolódott,hogy szt-e ők csak élnek,semmi zavarót nem csinálnak.Mondtam,hogy rendben is van,de mi is élni szeretnénk és nem úgy,hogy reggel majd kiugrok az ágyból,úgy megijedek,h mi landolt felettem...
Meg megkérdezte,hogy akkor mit csináljanak,hogy ez ne legyen.Mondtam,h akár pár szőnyeget is lerakhatnának,hogy az tompítsa a zajt.Vagy hogy én pl nem engedem nekik,hogy a járólapon,vagy a parkettán olyat játszanak,amiről tudom,hogy hangos lent.Mennek a szobájukba,az arra való....Na ere megint jött a csaj azzal,hogy mert az én gyerekem már nagy,megérti...mondtam,hogy a lányom is 3 éves,mégis megérti.de mert az övé a kicsi csak 1,5 ...na erre már nem mondtam semmit...hogy a gyerek lehet kicsi,de nem hülye,hogy ne lehessen legalább elkezdeni vele megértetni dolgokat :twisted: ...Ha soha nem kezdi el,soha nem fogja felfogni.És a gyerek csak kicsi,nem hülye :twisted: !!!!

Na mindegy,mondták,hogy felrakják.Mondtam,hogy én is mindent megpróbálok elkövetni,hogy alattunk a lehető legkevesebbet halljanak belőlünk,de most megint én érzem magam szarul,hogy szólni mertem,mert engem zavar valami :(:(:(:(....
Nyilván mi sem vagyunk tökéletesek,de legalább próbálkozunk....
Ráadásul a csaj egész nap itthon van,mert gyesen van,erre mikor cserélnek ablakot???SZombaton :?....


Na lányok,most jól kipanaszkodtam magam,bocs :?...de egész nap úgy idegesített a dolog :(....


Ás a lányka az osztályomból....Nagyon gáz volt a helyzet.Küldtünk papírt a családsegítőnek,hogy mi az ábra.És amikor most megjelent az iskolában,akkor elkaptam és bevittem két igazgatóhelyettes és DÖK -ös lány elé,hogy ott írja le,hogy mikor miért hiányzott.Persze nem tudott mindennel elszámolni és végül kiszedték belőle és leíratták vele,hogy hamisított aláírást,időpontot és hogy véletlenül(!!!) rossz számot adott meg nekem.Másnapra hozta a telefonszámot reggel,ahelyett,hogy elment volna először az uszodába testnevelés órára :?...
Akkor felhívtam az apját,aki még mindig nem tudott semmit!!!!!!Elmondtam neki mindent,hogy mi történt,mondta,hogy elkapja a kislányt és egyik reggel bejön vele együtt az iskolába,hogy beszéljünk.Mondta az apuka,hogy ő hajnal 4-kor elmegy otthonról,délután,mire hazaér,már otthon van a lány(vagyis el sem megy...).És hát ő egyedül nevel két gyereket (ebből a másik nagykorú) és nem figyelhet erre is :shock: :shock: ...

No,azóta jön a kislány,de természetesen kapni fog vmi fegyelmező intézkedést,mert sok az igazolatlan órája is....Persze megígérte,hogy tanulni fog,meg most már többet ilyet nem csinál.Valszeg rájött,hogy tök buli,az apja nem veszi észre és kicsúszott a kezéből a kontroll...Talán még időben sikerült elkapnunk a dolgot :).


Athiz

Nem maradtál le,csak elfelejtettem megírni :).

Tontica

Húúúú,akkor most nálatok megy az ereszd-el-a-hajamat :D!
Kitartást kívánok :).
Tudod,nálunk golyólenyelés volt :wink:...tudom,milyen :).
Rate nem volt semmi,reméljük,tényleg nem lesz többet ilyen :roll:....Ő mesélte el,vagy már ezzel vártak?
Szl a tanár a hibás :evil: ...na megállj csak :evil: :evil: :evil: :evil: !
MIért sírtál az oltásnál???? :shock:

anyapoc
 
 


Anyapoc: teljesen megertem a felhaborodasodat mert en is nap mint nap atelem es sajnos eleg sokan akik lakasban elnek. Semmi okosat nem tudok mondani, jol tetted hogy szoltal de hogy valtozik-e valami az mas teszta. Viszont a masik felet is meg tudom erteni mert hozzank is foljott parszor az also szomszed. :roll: Amiota Neki is gyereke van aki atsirja az ejszakat meg egyszer sem jott fol hogy tul hangosak vagyunk. :lol:

Lanyt jo hogy sikerult elkapni, remelem valtoztatni fog!

Golyolenyeles? milyen golyo? Huha, es mi lett? Az angoltanar mondta el mert nagyon ki volt bukva (en is :evil: ) nem adjuk fol, tovabbra is jar angolra hiaba nem szereti, ez van, meg kell szoknia es meg kell tanulni normalisan viselkedni! Dehogy sirtam az oltasnal, ne mar!!! :lol:
Kicsik jobban vannak es szekreny megpakolva de addig nem rakok kepet mig nem veszek hozza valo kepeket fole es valami szep lampat. :D

Eszrevettem hogy Alexnek befel foldul a jobb laba amikor lepeget, szerintem ezert nem jar meg, aggodom, megmutatom az orvosnak.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc, nem semmi sztorik. A fenti szomszédról inkább nem is írok semmit, én 17 évig földszinten laktam egy 10 emeletes panelházban. És amikor a 2. emeleten buliztak, az valami iszonyatos erővel hallatszott le hozzánk, egész éjjel az "elefánt dübörgést" hallottam, de jó is volt azért, szép emlék maradt, bár reggel igen fáradtan keltem. Szóval nem csak a közvetlenül felettünk lakót hallottuk ám. De aki akkor felettünk lakott, pl. tornázott, dübörgött az egész lakás, ahogyan futott, ugrált. Meg amikor a srác kicsi volt, minden reggel hallottuk, hogy felébredt, mert a dömperrel beszáguldozott a kisszobából a nagyszobájukba, majd egy nagy vetődéssel az ágyba be bummmmm. :lol:
De én így nőttem fel, így nem zavart annyira, ez olyan szokványos volt.

Hát a csaj meg, aki lógott, remélem, helyrerázódott agyilag idejében, mert nekem volt egy barátnőm, aki sajnos hiába próbáltuk rábeszélni, hogy járja ki a 4. osztályt szakközépben, végül nem akarta, szerintem pedig vihette volna valamire. :roll:

Szerintem Tonti csak viccesen írta, hogy sírt. :D
athiz
 
 


Köszi lányok a vigasztalást :).Hát majd meglátjuk,hogy volt-e értelme :).

Tonti

Villő lenyelt egy vasgolyót,ami a geomagnetics része.Kb 1 éve.Felhívtam az ügyeletet és meg akarta magyarázni a doki,hogy az lehetetlen,ő nem hiszi,mert olyan nagy az a golyó.Pedig a fiam is mondta,h lenyelte,ráadásul mellettem állt Villő éppen... :roll: Aztán felhívtam egy ismerőst,aki a kórházban dolgozott,az beszélt egy gyerekorvossal.Az mondta,hogy várjunk 2 napig,addigra ki kell jönnie.Mást nem tudnának,csak röntgenezni,de semmi értelme.A lényeg,hogy ne a légutakba menjen,azt meg észrevettem volna.És 2 nap múlva ott is volt a kakában :).
Ja,tudom,nehéz az együtt élés,de ha az ember szépen kér,akkor ne támadjon azonnal...pláne olyannal,ami nem igaz :(.... Na de mindegy is.Az alattunk lakónak is megvolt a lehetősége,hogy feljöjjön...nem jött.Akkor én honnan tudjam,hogy vmi zavarja?Amúgy egyszer,amikor a bébitaxival állatkodtak a gyerekeim este,akkor felkopogtak.Azóta nem is engedem nekik (engem is zavar mondjuk...)
Azért az új bútorra kíváncsiak vagyunk ... :roll:
Igazatok van az angollal,nem kell megfutamodni.Na meg meg kell tanulniuk,hogy vannak dolgok az életben,amit akkor is csinálni kell,ha annyira nincs kedvünk hozzá :roll:...


Athiz


No igen,én is remélem,hogy a kislánynak rendben van már a feje.Egyébként olyan kis szolíd és egy hangja sincs :roll:... Persze alamuszi nyuszi....
Mi is régóta lakunk lakásban,sok mindent el is viselek.Sőt,én kolesz voltam elég sokáig.Szl van gyakorlatom,de az emberi hülyeséget és az abszolut figyelmetlenséget nem tudom elviselni.Régen egyébként is mindenki azt csinált,amit akart,de azért ma már nem így működnek szt a dolgok....
Ha csak néha-néha esik le vmi,nem is érdekelne,észre sem venném.De amikor egész nap ez megy...csak mert az ő gyerekük éppen ezt játssza... :?... (anno ezt mondták,amikor előszür 2 éve szóltunk,akkor a nagy volt kicsi...).
Na meg nyilván otthon tombolja ki magát a gyerek,ha máshol nem lehet :(.....Mert az anyja "nem meri" a két gyereket egyszerre levinni egyedül.... :shock:
Na mindegy,majd lesz vmi....Legfeljebb hamarabb elköltözünk :).

anyapoc
 
 


Ja, egyébként nálunk még most is vannak ilyen áthallom gondok, mert ugye anyósékon élünk, szó szerint, ők lent, mi fent, és hát a mi gyerkőceink is tudnak rosszcsontkodni, zörögni.
Nekünk is filc van a nagy székeken. :lol:
Meg hát a szomszéd ugyi elég közel él, mondhatni a másik szobában, csak elszeparálva, mert a ház ikerház. Szóval azért itt is vannak ilyen dolgok. Pl. a szomszéd szinte minden nap csiszol, hogy zsong minden a környéken bele, mert autókat szerel, azelőtt meg teljesen elárasztott bennünket a kéményéből áradó füst, pont teraszunkra jött át, iszonyúan szenvedtünk, azóta már szerencsére tavaly lecserélte egy nem füstölősre a melegítőjét, úgyhogy ez megoldódott. :roll:
athiz
 
 


Ja,rossz szomszédság, török átok :wink:....

Sajnos a kertes/családi ház sem megoldás mindenre :(.... Anyuméknál is látom,hogy vannak gondok bőven.Ők is ikerházban laknak, a fürdőszoba közös többek között...A szomszéd előszeretettel fürdött és simán lehetett hallani,amikor belepukizott a vízbe :lol:!

Amúgy érdekes módon,ma már nem volt székhuzigálás.... :roll:...vagy nem voltunk itthon :D!Minden esetre reggel megint a padlón csattanó dolgokra keltem,de csak vesznek vmi szőnyeget.Én már azt is elhiszem,hogy nem a gyerekek csinálják...hanem a szülők :?....

Füstről jut eszembe...én azokra vagyok mérges,akik ilyenkor ősszel,legfőképpen hétvégén, nekiállnak levelet égetni :twisted: :twisted: :twisted: .Ami egyébként is tilos nálunk,másrészt pedig iszonyat környezetszennyező.És ami a legdühítőbb,hogy az egész környéket beborítja a füst :twisted: ....Én nem tudom,az ilyen ember nem gondolkodik?????

Hát,Athiz,azért az autószerelőért nem vagyok irigy :wink....Anno majdnem vettünk egy félkész házat Felsőörsön...mire észrevették a rokonok(akik asztalosok),hogy a szomszédban egy nagy asztalosüzem van,de igen jól álcázva :shock: ...Azonnal nem vettük meg :lol:...

Nemsokára dobok képeket,de majd a saját gépemről.... :)

anyapoc
 
 


Hali!

Reggel írtam egy jó hosszút, de olyan nyüzsi volt itthon mellettem, hogy végül rossz helyre kattintottam, és elúszott az egész írományom. :evil: Ennyire mérges voltam, mint ez a jel.

Na mindegy, viszont felteszem ezeket nektek, mert úgy láttam, ez lemaradt, pedig már fel akartam rakni:


http://www.babanet.hu/album/video.php?video=49434

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=49435

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=49436

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=49437

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=49438

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=49439


Az elsőnél ne ijedjen meg senki, Szilinek csak ki van festve az orcája, éppen katica volt. Márton napi rendezvényen voltunk, és ott festették katicává a kicsikémet. Volt ott 2 szerencsétlen liba is összebújva a sarokban, meg nem volt nagy szám az egész buli, de azért mégiscsak kimozdultunk itthonról, és mást csináltunk, mint szoktunk. :lol:

Egyébként nem értem, hogy zárhatja be a levegőtlen lakásba vki a gyerekeit? Borzalmas. Én nem bírnám, nemhogy egy gyermek, akinek kell a sok oxigén, mozgástér, stb. :roll:
athiz
 
 


Sziasztok!

Athiz

Nagyon jók a videók :).És végre láthattuk az árnyékodat is :).
Jó a hason homokozás, mesteri szinten műveli Endi :wink:!
Ezek szt jól érezték magukat a Márton napi mulatságon a gyerkőcök :).

Akkor itt vagyok én is a képekkel :)....


Kép Bulcsú legózik

Kép Végeredmény ...egy uszály :)

Kép Villő és a matricák :)

Kép És így alszik.... :)

Kép Ez pedig egy újabb kaktuszvirág :)

anyapoc
 
 


CSak hoyg mi se maradjunk le a szépségek közül

Régen Kép
Ma Kép
Vendég
 


Azta, de szep gyerkocok!!! :D :D :D

Athiz: milyen nagy mar Endi "baba" mindjart utoleri Szilit! :shock: :lol: Nalatok van hinta meg homokozo meg ugrabugra az udvarban? De jo Nektek!!! :D Irigy, irigy!!! De remelem nemsokara nekunk is meglesz mindez!!!

Anyapoc: latom bejon a lego a fiadnak, en azt hiszem amig a kicsik minden szoszmoszt folszednek es megesznek a foldrol ilyet meg nem veszunk Ratenak. :roll: (Amugy Anna szuperkiesesgatlos fulbevalot kapott. :lol: )
Villo igazi no, mar disziti Magat, Bulcsu meg azt hiszem hajoskapitany lesz mint az apukaja! :lol:
Gyonyoru a virag!!! :D

Boni: Nagyon sokat valtozott es nott Zsigi, milyen kis ducika, nagyon edes!!! Latszik rajta hogy boldog kisfiu!!!

Megvan a kereszteles idopontja (mondtam mar?) dec. 28-a. Meseljetek kinel hogy volt mert en meg eletemben nem voltam keresztelon, nem tudom mik a szokasok. Kell meghivot csinalni? Ajandeknak fenykepesz altal keszitett szep fotokat adunk valami szep keretben. Jo lesz szerintetetek?
Gyerekek ruhacskai mar megvannak, gyonyoruek!!! :D

Mindjart kell mennem megint Alexel a dokihoz mert megint kohog es nagyon folyik az orra.
Ja, Rateek sulijaban az okos szulok kitalaltak hogy legyen egyenruha es bar nem kotelezo de a gyerekek 90 %-a abban van mar, most kenytelen leszek en is tobb mint 100 eurot erre a baromsagra kolteni. :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Voltunk dokinal, Alexnek valoszinu kronikus bronchitisze van mint Ratenak volt. :( Ventolint kell adni Neki 4 orankent. :roll:
Mondtam Neki hogy szerintem Alex befele tartja kicsit a labat azert nem tud meg jarni, megnezte, szerinte nincs semmi es csak gyakorolnia kell, jarassam sokat es egy honap mulva menjek vissza ha akkor sem jar akkor elkuld szakemberhez.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hello, megvettuk az egyenruhat: :D
Kép

En nagyon kivagyok, Alex ejfeltol 3-ig nyomta a musort, felvettem nem tetszett, leraktam nem tetszett, beraktam az agyamba elkezdett rohogcselni stb. ma este ki sem veszem sirjon csak ha akar. :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Szép reggelt,még így a hóesés előtt :lol:!
Én nagyon nem várom :?.....

Boni

Nagyon sokat változott Zsigi,bár asszem ez nem meglepő :D!
Olyan nagyfiú már :).
Olvastam,jó volt a tali,így ,már hanyagolsz is minket :(:(....

Tontica

Részvétem az éjszakák miatt :(...remélem,hogy azért rendeződni fog hamarosan :roll:....
Pláne a bronchitis miatt :(.
Szuper az egyenruha :):):)!!!!Igazán nagyfiú már rate.Én is örülnék,ha lenne egyenruha,még itt nálunk is.Valahogy ez a mai divatmánia az agyamra meg...a gyerekeknél :lol:!
Érdekes,hogy a járást erőltetni akarja a doki.itt nálunk az a szakmai ajánlás,hogy csak akkor járjon a gyerek,ha ő maga tud.Mert ha ennek ellenére erőlteted,amire még nincs a csontozata felkészülve.... :roll: Én amondó vagyok,hogy egyrészt kár aggódnod,mert bőven van még ideje.A másik,hogy ne Annához hasonlítsd!!!Hiszen nem egyformák!!!!Egyrészt a lányok mindent előbb csinálnak(legtöbb esetben!!!),másrészt meg ha nem egyszerre születtek volna,fel sem tűnt volna a különbség.Ha a doki nem lát kórosat a lábán,akkor szt felesleges ezen agyalnod....

Ez azért érdekes lehet. http://www.babanet.hu/faq/mozgas20.php

Ha nagyon látványos,akkor szt vidd el egy ortopédushoz.De ahogy a cikkek leírják,ez elvileg,ha enyhe,nem akadályozza a járástanulást..... :roll:

Ja,Bulcsúnál nagyon bejön a lego :).majd felteszem azt a kisteherautót,amit legutóbb rakott össze.... Nálunk mindig ment a legozás,Villő nem ette meg a kis részeket.Persze könnyebben tudok egy gyerekere figyelni,mint te a 3-ra egyszerre :).... Addig legfeljebb megy a duplo nálatok :).


Apa nem hajóskapitány :roll:.....

anyapoc
 
 


Helló!

Anyapoc, gyönyörű a virágod! :D Én is azt hittem, hogy kapitányotok van, de homályosíts akkor fel bennünket légyszi, pontosan mi is a tisztje apucitoknak?
Édik a képek. Amikor Szili meglátta Bulcsút, azt mondta, ez én vagyok. Mondtam neki, hogy nem, ez nem te vagy, egy Bulcsú nevű kisfiú. De tetszett neki a kép. Aztán látta a kisasszonyt is, és mondtam, hogy olyan, mint ő, mert csupa matrica. Nálunk már tele a tapéta matricákkal. :roll: :lol:

Tonti, egyetértek A.poccal ami a járásvárást illeti, minden kölök más, és neki több idő kell. Az enyémek gyorsjárásúak, de nem mindenki ilyen. Szóval még várj, ahogy a dokker tanácsolta, és ha még 1 hónap múlva sem úgy megy, ahogyan kell, vidd el ortopédushoz.
Jó sokat kellett ám a hintáért, homokozóért, stb. harcolnia anyucinak anyósékkal, szóval nekünk ez már járt. :wink: Én már csak ilyen anyatigrincs vagyok. Apuci is harcolt ám, hogy kiírtsuk a sok vacak növényt hátulról a kertből, és helyette szépen megnyírható füvecskét tegyünk. Végre felfogták a nagyszülők, hogy a gyerekek ezt mennyire szeretnék, és belementek szép lassan. U.így volt a medencével is, nagyon tiltakoztak ellene, aztán egyik nap bejelentették, hogy vesznek egyet velünk felesben, ha úgy jó nekünk. Naná, hogy jó. Így lett egy kis medencécske. Bár jobb lenne egy igazi nagy, de ez is tökéletes egy kis nyári hűsöléshez.
Bár lenne nyár és meleg. Na de most persze tél van, és tényleg jövő hétre havazást mondtak. Nem szeretem, de a gyerkőcök bizti fognak örülni. :)

Boni, nagyon tünci a bébi, az is volt. De közben megszerette a pancsizást. Nekünk is, mint sok másnak, ilyen kádunk volt, bár én ahogy megtanult biztonsággal ülni Endi, átvittem a nagykádba.

Pusz
athiz
 
 


Boni

Ezt az oldalt nézd meg, a legtöbb gyerekülés töréstesztje fent van.Ha kell segítség,akkor szólj...nemtom,mennyire vagy otthon a németben :wink:...


http://www.adac.de/Tests/Kindersicherun ... eID=130822

anyapoc
 
 


Anya' semennyire :lol: de apa igen, majd ő elolvassa köszi


nem direkt hanyagollak benneteket! csak van amikor nincs beírva, akkor nem írok utána meg pörgés...

úgy néz ki az ünnepek alatt megyünk felétek... :wink: :wink:

most lemegyünk sétálni, aztán jövök :lol:
Vendég
 


No itt vagyok, bővebben :)...

Athiz :)

Apa a hajó szállodarészének az igazgatója, tehát a szó szoros értelmében nem vezeti a hajót :wink:.... Persze a vezetésnek az is egy formája :D!
Nálunk az ajtó van tele matricákkal :D!Onnan szedegette le őket és ragasztotta magára :D!majd lefényképezem,hogy néz ki...
És tényleg úgy kellett kiharcolni a homokozót,meg hintát ? :shock:
De azért ügyik vagytok :wink:!


Boni

Tudom ám én,hogy nem direkt nem jössz :wink:!Azé' is szóóóótam :lol:!
Én is többször idenézek,hogy van-e esemény :D!
Szl jöttök...ezt vegyem célzásnak ? :wink: Ugyan West End nincs,de fannntasztikus Balaton Plaza van :lol:!
Kíváncsi vagyok,hogy mit okoskodtok ki az ADAC -ról :)...mi onnan néztük a nagy üléseket most,nem bántuk meg :).

anyapoc
 
 


NA itt!

Rate micsoda jóvágású fiatalember lett vazze! :lol: Alex jobban van?

Anya'ha hiszed ha nem a Balaton Plázában még nem voltam :lol: :wink: félsz mi? persze mindez attól függ menyire fogja hótakaró borítani a BAkonyt.. jaj tudod mit imádtam? ahogy Ajka felől mentünk Veszprémbe az út szélén a színes bokrokat! de jó sokat kivágtak belőle...

bár szánkózni kell... imádtam ott lakni...(nagy sóhaj)

Athiz micspoda luxust engedtek nagyiék.. homokozó zöld gyep, medence? mi kell még?

:wink: ja a link: http://www.glitter-graphics.com/gallery ... =86&page=6
Vendég
 


Sziasztok!
nincs időm most újból írni így másolok bocsi

ma takarítok.. holnap jönnek szüleim már úgy hiányoznak egy hónapja láttam őket! és csavarogni fogunk egész hétvégén ..apa meg utazik haza anyujához...


tegnap félbetört a gyökérkezelt fogam :roll: nehéz lesz megszerveznem, hogy dokihoz menjek.. mert apája olyan sokáig "fél" egyedül maradni vele otthon.. a rendelő meg Óbudán van..... na de szerencse a szerencsétlenségben barátnőm, a fogdoki..és mondta hogy visszük ZSIgit addig apa kinnt sétál vele általában azt átalussza ha meg nem akkor félbehagyjuk amig megnyugtatom és kész.. na majd meglátjuk...

tegnap vettünk csipkebogyóhusit előkészítve, ma főzi meg nekem párom alkalmazottja lekvárnak..nyami nyami c vitamin! :lol:

Szépséges napot Nektek!

na kiegészítek...

Anya' még nem jutottunk el a fordításig.. de majd ma...

Képzeljétek lesz a Westend tetején a jégpályán a Hercegnők BEll és HAmupikpőke Dec 3.án... lehet velük fényképezkedni.. hmm.. ér kisfiúval menni, ha anyukája hercegnőbolond?

egyébként dec 27.én lesz a Hercegnők a jégen, azt is úgy megnézném...

:oops: nem vagyok nooooomáális

és vadásznom kell egy Mikulásra is dec-6án fiamat le szeretném vele fényképeztetni.. lehet megint jön majd a hősök terére...

Istenem nekem inkább babaszoba kellene bár lehet a még meg nem született lányom okozza nálam ezt az érzelemkitörést...hihi
Vendég
 


Hercegnobolond Boni: :P
En ugy vagytam egy kislanyra aztan meg nincs is babaja vagy lanyos jateka, na majd karira. :D
Sajnalom a fogadat, nekem meg ket bolcsessegfogamat fogjak kivagni nemsokara. :?
En elmennek minden szupi programra Zsigivel akar hercegnos akar nem. :D Szuleid latogatasaert irigy. :cry: Mi csak jovo nyaron megyunk haza. :cry: (az is ketseges)

Havazas, szuper!!! :D Itt esik az eso. :(

Anya: szoval igazgato, ja ertem, ok, ez is szuper allas, bar ez az allando utazgatas, hat nem tudom hogy birnam. :lol: Szoval akkor Ti szupermilliomosok vagytok. :lol:
Egyenruha suliban: en is nagyon tiltakoztam mert ha megveszek mindent ami kell: 2 teli, 2 nyari es 1 melegito akkor kb. 150 euroba kerul, szoval nem olcso mulatsag ez. Viszont normalis utcai ruha igy csak hetvegenkent kell igy azon sporolunk. Nagyon aranyosak igy a gyerekek de kepzeld a 26-os osztalybol 6 gyerek nem hord egyenruhat (nem kotelezo) a tobbi meg igen. :roll: A masik: igy minden gyerek egyenlo, nincs hogy az egyik adidas-ba jar a masik meg turis ruhaba, ez is egy jo pont. :D

Athiz: csodallak, ugyes vagy hogy mindezt kiharcoltad, en meg is orulnek ha anyosommal kene laknom. Mondjuk furcsa lenne mivel mar nem el.
:roll: :lol:


Tegnap egesz du. bogtem, nagyon kivoltam, a faradtsag, az ideg, Alex egesz nap fel orat aludt. :( Direkt nem irtam mert nem akartam panaszkodni, viszont mintha tudta volna hogy nincs tovabb, nem birom cernaval a tegnap ejszakat egyszuszra vegigaludtak mindharman, senki egyszer sem keltett fol, szuper volt. Este 10-tol reggel 8-ig aludtunk. :D Szerintem gyogyul a kis szivem, igaz folyik az orra de mar nem kohog annyit.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Mar megint en vagyok az utolso, velem van tele a topik. :roll: :lol:

Alex is jar csak meg reszeg tengeresz modjara: :lol:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en3036.flv

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: