Új privát üzeneted érkezett!

Pruci,az én szerződésem már a Zéti születésével megszűnt....ígéret volt egy nyugdíjba menő óvónő helyére,de így ez már nem biztos.... :(

Vernike

Kép
vernike25
 
 


gratula Zétinek a 7. hónaphoz:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_833202


Szerintetek ez jó lenne a Zétinek?Vagy ehhez már ő nagy és nem fogjuk tudni kihasználni?

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

Helló!
Vernike, a szűkítőt gondolom ki lehet venni később, nem lesz nagy. Én biztos olcsóbbat vennék, de tény, hogy nagyon szép.
Csak az arányok miatt Emmát beletettem Levi régi ülésébe, még nagy neki (igaz, mi még csak 65 centik vagyunk):
Szerintem mindegyik egyforma méretű. Jól el tud benne feküdni.
Kb 3 éves korig használtuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2010.03.28 13:11-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Új videónk van!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2010.03.28 13:12-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Köszi szépen Naegele,nagyon drága vagy és ez az Emma baba milyen gyönyörű......
Az árát nagyjából összedobták,de itt Győrbe 5000-el kevesebb...:)
Szerintem jó lesz!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


lányok akinek már volt gyökér kezelés mit érzet?!letört a fogam/
nekem kedden reggel kell fogdokihoz mennem és sokat sírok a félelem miatt.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem volt,kaptam érzéstelenítőt,így semmit sem éreztem.Az érzéstelenítő kellemetlen,de nagyon hasznos ilyenkor....szerintem....Ne félj,nem lesz gond....nekem is mennem kellene....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


anyukám az imént üzente hogy vigyek magammal fájdalomcsillapítót mert kurvára fog fájni....... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NEM FOG!Kérj fájdalomcsillapítót!!!!Azt csak fél percig érzed,de ha az nélkül csinálja,tényleg odapisilsz majd a székbe!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


kérni fogok tripla adagot.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én a fájdalomcsillapító miatt meg se éreztem mit csinál....semmit....pedig láttam sok mindent a kezébe.....Tényleg ne félj...
Képzeljétek kisfiamnak vettünk habszivacs puzzlet,bár tesóm hozta neki,tele van apró darabokkal (még nem apásan gondolkodik :) ),de imádja Zéti,azt üti mint állat,de amint meglátok egy darabot a kezébe már rakom is el pár évre mielőtt lenyeli.... :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


És ez az új játékunk...persze csak kifele megy.... Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Köszi Vernike :wink: ahhoz szokj hozzá hogy ő kifele te meg befele fogsz pakolni....... :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már alig várom :) :shock:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


:) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bocsánat.... mindig elhavazódok. Ami persze valahol jó, mert nem unalmasan telnek napjaim, de így elég ritkán jutok nethez.

Szóval:
Köszönöm mindenkinek a tapasztalatokat. Látom nem mindenkinek jött be ez a típusú mellszívó. Remélem azért a többséghez fogok tartozni, ha már ennyi pénzt kiadtam érte :)

Olvasom közben itt a szörnyűségeket is. Hihetetlen, az ember szíve megszakad. Bele sem merek gondolni, hogy most mit élnek át a szülők. Nagyon sajnálom azt a szegény kislányt! :cry: :cry: :cry:

Mi most hosszú hétvégét tartottunk Egerben. Ez egy kis rokonlátogatással volt egybekötve :) Nagyon jó volt. Volt egy kis wellness (persze csak páromnak), egy kis gyereknyúzás :). Aminek még nagyon örültünk, hogy kaptunk egy rakat gyerekcuccot. Többek között:
- babakocsit :)
- etetőszéket
- rakat gyerekruhát.
Persze gyerek ruhákat még így is venni kell majd, mert nincs benne kezdő méret, a legtöbb 62-es, de a túlnyomó része fiús, mivel unokatesóméknál 2 fiú van. De én/mi ennek is nagyon örültünk, mert ez is nagy segítség.
Ha minden igaz, akkor még egy kiságyat is kapunk majd tavasszal tőlük, így egy pelenkázót kell még venni, meg talán valami szekrényt, de azt még kitalálom...
Szóval mondhatjuk, hogy kellemest a hasznossal :lol:

Nita
Köszi az oldalt :) megnézem majd.... most már kezdek gondolkodni, hogy lehet nézegetni kéne a pelusos akciókat is, ne a végén kelljen egy baromi nagy összeget kiadni értük. Bár még van egy kis nyűgöm, hogy mosható vagy eldobható pelenka-e a jobb. Minden féle összehasonlításban a mosható jött ki olcsóbbra (bár elsőre elég nagy összeget kell kiadni rá), de nem tudom, hogy a mosás árát is beleszámolták-e... ugye :?

Naegle
Köszi a tippet. Valóban csábítók a szebbnél szebb rucik a boltokban. Nem mondom, hogy nem fogok elcsábulni párra, de tuti megnézem a kezdő szetteket a neten is. Bár úgy terveztem, hogy 4 darabnál talán nem kell többet venni semelyik méretből. Pont azért, amit te is írtál, hogy elég gyorsan kinövik. A nagy dilemmám, de biztos tudtok benne segíteni, hogy érdemes 52-es méretet megvenni a gyereknek, vagy inkább célszerűbb 54-essel indítani? Arra gondoltam úgy is belenő, de lehet ha pindúr mérettel születik, akkor meg ki sem fog látszani a ruhából :)
Amit még neked írni akartam, hogy tündér ez a kislány! Nagyon jók a videók :)

Vernike
Látom van egy pakoló művészetek :)


Amit még eddig sikerült akciós áron beszerezni:
- hideg párologtató (lehet ezt még mi fogjuk a gyerek előtt használni :) )
- orszívó (igaz ebből elektromosat vettem, mert sajnálnám proszívóval szivogatni a gyerek orrát, ha netán arra lenne szükség) Bár lehet, ha nagyobb lesz és szükség lesz rá, akkor majd veszünk egy proszívósat.

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia Princzike!
Örülök, hogy jelentkeztél, és nagyon jó dolog, hogy ennyi mindent kaptatok. UH-on voltatok mostanában? Én 50-56-os méretekről tudok, nem tudom, van-e 52, 54. De a nagyon picit tényleg hamar kinövi, persze attól függ, mekkora súllyal születik.
Levi 3400 g volt, Emma 4050 g. Emmára ugyan az a ruha volt, amit 3 hetes koráig tudtam ráadni, míg Levire 2,5 hónapos koráig. Nagyon pici rucikat inkább koraszülöttekre találták ki. Nekünk is van 50-es ruhánk, de Emmára nem tudtam feladni, mint ahogy a Newborn pelenkát sem. Az elején minden attól függ, mennyivel születik, utána mindegy.
Az elején tényleg sok pelus fogy, anyatejes széklet sok van, de nem hiszem, hogy jó a popsijának a sima pelus. Meg azt mosogatni. Nekünk van kb 10 db, az elég, ha bukik, büfiztetéshez. Amíg nincs meg a baba ne vegyél sok eldobható pelust, mert menet közben derül ki, hogy melyik a jobb a babának. Lehet, egyikből kifolyik a kaki, másik bevágja a combját, túl vastag, túl vékony vagy csak te szereted jobban, mert itt, vagy ott gumis, kényelmesebbnek tűnik.
Az orrszívó porszívó meg csak a nevében gáz, igazából nagyon hasznos, és sokszor jól jön, de az elektromos is biztos szuper lesz.
Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegle
A legutolsó az múlt héten volt a nődokis kontrollnál (minden hónapban menni kell), de ott nem nagyon lehet képet csinálni, mert sem a felbontása nem olyan, meg a gép is elég "régi"nek tűnik nekem. Szóval ő ott csak a méreteket és egyéb fontos infokat nézeget.
Egyedül a 18 hetes genetikain kaptunk képet, de nem az igazi, mert a kisasszony szégyenlős :) azért próbálok feltenni róla :)
És nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat. Lehet jobban járok, ha veszek egy Newborn-t, ami 2-4 kg -ig és mellé egy mini-t. Ezzel talán nem szaladok mellé nagyon :)
Látod én sem tudom pontosan, hogy hogy vannak ezek a méretek. Csak tippeltem :roll: Először be kell valljam, arra gondoltam, hogy aránylag a végén veszek ruhákat, de nem merem ennyire a végére hagyni. Valszeg márciusban, áprilisban megveszek párat, ami hiányzik, aztán kiderül. Szerintem egy vagyont fogok ott hagyni. Így is annyi minden van még, amit meg kellene venni.
Szerencsére légzésfigyelőt kapunk kölcsön, így ez is elég nagy segítség. Viszont pelenkázót venni kellene....hmmm. Ahogy elnéztem, az sem lesz egy olcsó mulatság. De hát ez van :roll: :wink:
Festeni is kéne tavasszal. Azt legalább párom apukámmal megcsinálja :) Nyáron már begyakorolták két helyiségen :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike szerintem hülyeség a mosható pelus...időd és energiád se lesz rá az első időkben...
orrszívó:hatásosabb a porszívó....nekünk van elektromos is és negyedét szívja ki a porszívónál......
április 25-én lesz nagy babaruhabörze a hungexpón.....én minden évbe megyek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Aha... jó tudni, hogy jobb lesz a kis proszívócskás megoldás :) De annyira sajnálom szegénykét még előre is tőle :roll:
Na ez jól hangzik :), hogy áprilisban lesz babaruhabörze :) Fel is vésem magamnak. Addig meg csak "csorgatom" a nyálamat ....
EGyébként valóban akciósak olyankor a dolgok, vagy csak annak van kikiáltva?

Naegle
Kiderítettem és én írtam hülyeséget. Nem, nincs 52-54-es méret, csak az én fantáziámban. Neked van igazad és 50-56-62... így mennek a méretezések :oops: :lol:

Mosható pelusra nem a textilre gondoltam. Hanem a kettő megoldása igazából. Olyan mint az eldobható, de ki lehet mosni. Itt egy nadrágpelenkát veszel meg (nem találtam rá jobb szót) és betétet kell bele venni. Na ezeket lehet mosni. De olyan furinak tűnik. Itt is különböző méretek vannak belőle.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, azt délután elfelejtettem, hogy van olyan pelenkázó lap, amit a kiságy tetejére kell tenni, így nem kell egy egész szekrényt megvenni. Nekem inkább mindig az a gondom, ha meg is veszek valamit, de ha már nem kell, mit csinálok vele? Mi is kölcsön kiságyban alszunk. Persze talán biztonságosabb a szekrény, ha nagyobb a baba és forgolódik már, tényleg nem lehet otthagyni, de ezzel nincs tapasztalatom.
Nem tudom felétek hogy van, csak az akció miatt írom, nálunk a bababörzét anyukák tartják, kinőtt rucikat adnak el.
Most már rájöttem milyen pelusra gondolsz, én nem fontolgattam, hogy vegyek olyat, az tényleg baromi drága.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Van GIGI fogunk!!!!!(meg karikás szemeink) :D :)
Hogy ti menyit írtatok tegnap,na majd jövök később én is írok...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Megjöttem fogászatról.........a bal felem teljesen lezsibbadt.....most már viszont kiment az érzéstelenítő és fáj.vettem is be fájdalomcsillapítót......
a fogamat most feltárta a doki.mondta ne menjen bele kaja mert fájni fog...kösz.próbálok majd féloldalasan enni de nem könnyű.....jövő kedden megyek vissza...remélem meg tudja menteni......

Princzike vannak akciósak de nem viszik túlzásba...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre. Már akartam írni a múltkor, mikor érdeklődtetek felőlem, de aztán mégse tettem.

Szóval...8 hetes terhes vagyok :lol: :lol: :lol:
A 12. hétig várni akartam, de nem bírom magamban tartani!
Nem indult problémamentesen a dolog. Egyrészt a mensim is megjött és én azt hittem megint nem sikerült. Aztán elmúlt és 3 napra rá elkezdtem halványan barnázni. Azt hittem fel vagyok fázva vagy valami hasonló. Következő ciklus elején indult volna a stimu a meddőségiben. Eszemben se jutott, hogy terhes lehetek. Ami a legfélelmetesebb, hogy síeléskor már az voltam, csak nem tudtam. Akkor kezdtem ideges lenni, mikor azt éreztem, hogy a melleim nagyon feszülnek. Mivel barnáztam azt hittem volt egy terhességem megint, ami elhalt. Csináltam egy tesztet és életemben először azért imádkoztam, hogy nega legyen, mert akkor nem vetélés. Pozi lett és akkor én már zokogva vittem a férjemnek mutatni, hogy tuti elvetélek. Másnap mentem a dokimhoz és közölte, hogy jó híre van :D 2 hét fekvést írt elő, napi 3 utrót a 12. hétig meg mindenféle vitamint. A múlt héten voltam kontrollon, már volt szívhang is :lol: Annyi baj, hogy van mellette egy vérömleny, ami nem szívódott még fel, de nem is nőtt semmit, csak stagnál. 4 hét múlva kell visszamennem. Ja, a barnázás megszűnt.

Na, mit szóltok?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nagyon-nagyon gratulálok és nagyon örülök neked!
Biztos felszívódik az a fránya vérömleny. Vigyázz a csöppségre.
Barni mit szól, hogy fogadta?
Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


NYANYA EZ AZTÁN A HÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ilyen vérömleny nekem is volt Barni ellett.....de a 12.hétre felszívódott:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NYanya!!!Ez szuper!!!!!Gratulálok,pihenj sokat és tartsd be amit a doki mond!!!Én is 2 hetet feküdtem és 12.hétig utroztam Zétivel mert én meg görcsöltem....nyugi,nem lesz semmi gond... :D :) Puszi!!!Pihi,csak netezhetsz és írhatsz ide nekünk egész nap!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok Lányok!
Nyanya HURRÁ!!!!!! Nagyon nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!!
Nita fogad? Hát nem lehet kellemes. Ki nem állhatom a fogászatot, viszont muszáj. Nekem is volt már gyökérkezelés :?
Vernike nagyon szép fiad van, kis hucut szemű. :lol:
Remélem jövőhónapban én is hasonló jó hírt hozok, mint nyanya. Nagyon hajtunk rá!!!! :lol: :oops: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi most már jobb....2 saridon van bennem...........

Barni itt ellenőrzi amit írok........olyan cuki............ :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog 5 hót Barninak!!!!Zéti is ütné a gépet ha hagynám..... :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nyanya
Ez nagyon szuper hír!!!
GRATULÁLOK ÉS VIGYÁZZ MAGATOKRA!

Nita
Barninak boldog 5-ik hónapot!


Lányok
Nektek terhesség során mennyire emelkedett meg lent a folyadék mennyiség?
Tudom, hogy a doki is azt mondja, meg a könyvek is azt írják, hogy ez normális.
Viszont belőlem nem folyamatosan jön, hanem csak szakaszosan, de akkor olyan, mintha elindult volna belőlem valami. Nem nagy mennyiség, de akkor is olyan furi.
Egyszer már beparáztattam magamat és az orvost is, mert úgy éreztem görcsölök, utána meg hopsz egy adag érkezett lentre. Na akkor a görcs is abba maradt. Mind a ketten a dokival frászt kaptunk, nehogy gáz legyen, hogy talán elindult a magzatvíz.... de szerencsére (le is kopogom... kop-kop-kop) nem. Magzat víz ok, gyerek ok, burok ok. Most sem csinálok olyan dolgokat, hogy cipekedek vagy rohangálok..... de mintha időnként újra kezdődne.
Persze gyerek mocorog, szóval csönd az nincs :lol:
De az előzőekből kifolyólag most minden ilyen dologgal elég szkeptikus vagyok..... Most biztos gyagyásnak néztek..... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!!!!tegnap 3 fájdalomcsillapító volt bennem az éjszakám maga a pokol volt...annyira fájt a fogam.....ma már tűrhető de még fájdogál..kamillateával öblögetek......
Vernike,Princzike köszönjük:)))))))
folyás nekem is így volt..kupot kaptam rá....attól el is mult.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike,nekem is volt folyásom szinte végig,mindíg kaptam rá kupot én is,de egy ideig jó volt aztán újra előjött...ez már csak ilyen,ne izgulj minden ok....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok Lányok!
Nita jobbulást!
Ma rossz hírt kaptam. Unokanővéremet ma megcsászározták :cry: terhességi mérgezés miatt. 7 hónapos a baba és 1005 gramm. szerintetek van esélye? szorítunk.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

18 hónap várakozás után sikerült a terhességi teszt. Kép

Kép

Kép
Kép
nyanya77
 
 


szia Nyanya!!!!!!!!!!!!!!!!!
istenem de jóóóóóóóóóóó.GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hányadik hétbe vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita köszi, ari vagy. Ez a 8. hét. Annyira szeretném, ha minden rendben lenne.

A többieknek is köszönöm a gratulációkat :lol:

Ja, dobtam egy uh képet is, ott 7 hetes.

Edi szerintem van esélye az unokatesód babájának. Ma már nagyon sok koraszülött babát meg tudnak menteni. Én anno 8. hónapra születtem, anyukámnak is terhességi mérgezése volt. Mondjuk én 1850 gramm voltam, de ha hozzávesszük, hogy mindez '77-ben történt?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!


elmentem a fogorvoshoz hogy csináljon valamit...kaptam antibiotikumot..kitisztította a fogat..és mondta tömjek bele vattát és úgy egyek.....lehet én vagyok a béna de nem marad a fogamba a vatta...éhes vagyok..:(((...kedd óta alig ettem valamit.........

Kissedi a mai világba jó esélye van......már a 24.hétre szüetett babáknak is van esélyük......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Tiszta szívből gratulálok, mi még várjuk a magunk csodáját. Immár 15. hónapja. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy most már nektek is sikerülni fog....látod Nyanyának is sikerült:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy de örülök, hogy jöttél :lol: Köszönöm a gratulációt és őszintén drukkolok neked, hogy mielőbb ott legyen a pocakodban a babácskád :lol:

Nita nem irigyellek a fogad miatt :( Próbálj meg pépeseket enni, vagy igyál olyan dolgokat, amiket szívószállal is meg tudsz inni. Mondjuk babán turmixot vagy valami olyat, ami tápláló.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!
Bikfy,nemsokára lesz neked is babód,kitartás!!
Nitácska :cry: a fogad miatt!Nekem utánna nem fájt.... :cry:
Ma van a kisfiam névnapja!!!Tegnap kapott tortát,hát totál levadászta!!!Olyan édes volt,alig lehetett visszatartani! Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nita én anno rágót tettem bele, az kicsit érzéstelenítette a mentol miatt, és enni is tudtam nagyjából.
Vernike nagyon aranyos Zéti, Boldog NÉvnapot neki! Szépek vagytok így együtt!
Nyanya annyira jó látni a zebrás tesztet és a kis lurkót! :wink:
Bikfy neked is lesz nemsokára ne izgulj. Valahogy érzem, hogy ez a mi évünk!!! hajrá+!++++++++++++++++++++++++++!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Edi!

Ti most spontánkodtok, vagy meddőségibe jártok? Mi a hiba nálatok?

Minden mibabánk nagyon szép, mindig örömmel nézegetlek benneteket. Remélem, egyszer mi is hozhatunk jó hírt nektek. Igaz Kissedi? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szisztok!!!!!!
tettem a fogamba vattát s azóta nem is fáj és enni is tudok!!!!!!
Vernike Zéti édes a tortával!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Vernike
Köszi :) Remélem elmúlik. Most használtam el hétfőn az utolsó hüvelytablettát, ami a múltkori adagból maradt. Remélem most már nem szórakázik velem tovább ez a fránya folyás. Bár mondjuk izgat, hogy mi a fene lehet ez.

Nita
Kitartás a fogadhoz. Ahogy látom azért sikerült a Vatta - hadművelet :lol:

Edi
Szerintem van esély! Ismerek olyan lányt, akinek az ikrei születtek ilyen súllyal. Arra már nem emlékszem pontosan, hogy hány hétre születtek, de szépek, élnek és virulnak! Szóval csak pozitívan. :P

Nyanya
Nagyon jók a képek! Annyira örülök nektek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Végre!

Bikfy
Veled mizu? Hogy haladtok? Hol tartotok? Nektek is hatalmas kitartást kívánok! Most már jönnie kell :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike
Szuper ez a családi kép. Zéti hogy örül a tortának! :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Bikfy mi most spontánban bízunk. Megfogadtam apinak karácsonykor, hogy idén már 3-an leszünk karira, ha pociban is, de lesz baba!!! Egyébként november 1 óta szedünk vitaminokat, és eddig helyreállt a ciklusom tőle, meg az "étvágyam" is hatalmas :oops: , persze a csokiétvágyam is! :twisted:
úgyhogy most remélem hogy ez segít.
egyébként konkrétan nem voltunk még kivizsgáláson. Apinak volt számlálás. Akkor volt 10 milla, de ez nem volt reális a Kaális doki szerint. Nekem volt átjárhatósági ott minden ok. Most várunk és dolgozunk az ügyön!
Köszi a drukkot uncsitesóm nevében. A kisfiú már figyel rá, lélegeztetni is ritkán kell. Most az evéssel van gond, kijön a szondázás után a kaja, de reméljük ez is megoldódik. HÁt nagy gond ez, de bízunk!!!

Kép
kissedi
 
 


Princzike most nézem, hogy egyforma a vonalzónk. Remélem a másikat is lemásolhatom hamarosan!! :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: