Új privát üzeneted érkezett!

jó nagyot! :wink:


tegnap megint talpmasszőrnél jártunk és kb majd besz*rok, úgy fáj a lábam és megint tiszta zöld-kék. Hát, nem hiszem, h ez lesz jobb érzetre legalábbis.

viszont jövőhéten készül a gyerekszobánk!!!!!!!! - úgy írom, mintha aktuális lenne, de vele megkezdődik a ház befejezése.
tegnap kinéztük a terméskövet a lépcsőre és a falra, no meg a fürdőbe a kavicsokat, amiket a plafonra akarok tenni. már nagyon várjuk, h megint szépüljünk.

Bíbi!
16. dpo. az szép. neked mostanság ilyen ciklusod szokott lenni?

barátos!
veletek álmodtam egyik este. összeröffentünk. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2010.03.04 10:53-kor.

babszika
 
 


Babszi:ezért nem kell átolvasni...meg amúgy sem, de azért ne vesd magad a Dunába.
Milyen kavicsokat a fürdőbe? :shock:
csnóri1
 
 


a lenti fürdőszobánk a lépcső alatt van. Így a plafon "tekeredik"
A tekeredés miatt nem lehetett csempézni, festeni meg nem szerettem volna.
kitaláltam, h kavicsokkal fogom kirakni.
képzelj el tyúktojásnyi méretű hófehér és kicsit barnásabb kavicsokat, amiket egyenként fogok felragasztani, majd kifugázom.

tudom, h őrült vagyok, de én ebben élem ki magam 8)

babszika
 
 

 
 

jut eszembe!
arikont én is hiányolom!!!!
nem mostanság járt erre ő sem.
(úgy pofázok, mintha én sűrűn jönnék :oops: )

babszika
 
 


Akkor majd nyomsz képeket, tök jó, Te ebben, én másban élem ki magam, éljenek az őrültek!
csnóri1
 
 


Nekem ma megjött. :lol: 15 dpo, elégedett vagyok.
Hajrá fogyiklub! :lol:
Vendég
 


Kép
csnóri1
 
 


megjött? akkor tessék frissíteni :lol:

fogyiklub?
na én "pontlesz*rom" érzésekkel vagyok most teli a fogyás irányában. jól visszahíztam és már a tököm kivan azzal, h mindegy mit eszem, mert az inzulinom megint besz*rt.

(úgy érzem, kicsit egy síkon gondolkozom, mintha folyamatosan egy szót emlegetnék) :twisted:

igen, naná, h hozok majd képet.
a blogot is megint írni fogom, és ott is lesznek képek. :wink:

babszika
 
 


Ez a lökött picsa rávett egy fogyózásra, online fogyunk január eleje óta, heti mérlegelés van.Király!!!

Sebed meggyógyult szépen?
csnóri1
 
 


igen, azt hiszem, h igen szépek.
elvileg jövőhéten telik le a 6 hét, és megyek is a dokkerhez, majd ő megmondja a tutit, de úgy érzem, h a sebek alatt nem maradtak kemény részek sem :wink:

őrültségről jut eszembe: a terméskövet is én fogom letenni, 30m2 :shock:
tegnap bejelöltük Bálinttal és hát most látom, h jó darabig el leszek vele, bár áprilisban 1 hét szabin leszek, szóval végülis lesz időm.

online fogyi?
az milyen?

babszika
 
 


Mindenki fogy szépen a saját módszerével, hétvégén megmérjük magunkat és aki többet fogyott, azt marha büszke magára és jót röhög a másikon, aki aztán összeszedi magát és az azt követő hétre belehúz...BB már 6 kiló felett van, én az 5.-et taposom.Van egy cél kg, azt próbáljuk elérni.Jó móka. :D
csnóri1
 
 


jaaaa értem.
máshogy gondoltam.

akkor most szurkolok nektek!
hajrá egyik, ne hagyd magad másik! :wink: :lol:

babszika
 
 


Na, mi hír csajok? Nagy a csend. Ahogy látom, Babszinak végre megjött, Bettynek, meg már csak két nap a tesztig, +++++++++++, nekünk meg koma kellene csinálni egy fogyitickert, mi úgyis ebben a hónapban erre gyúrunk. :lol:
Vendég
 


ha valami igazán tartalmas és értelmes dologra vágysz...üssd be a youtube-ba, hogy "pártvéder".És figyelj nagyon...
És majd utána elmondom, hogy mi a legdurvább benne!
csnóri1
 
 


Na mi?
Vendég
 


Hogy az ő szavazata iy annyit ér, mint az enyém vagy a Tied!
És 200 forintért oda rakja, ahova kérik... :twisted:
csnóri1
 
 


Akkor te írtad azt a kommentet, hogy az övé is annyit ér, mint egy atomfizikusé? Amúgy ez tényleg nagyon durva volt már...gátvéderen meg a polgárjenőmesteren még röhögtem is :lol:
Vendég
 


Azért nem mondom 100 biztosra, hogy képes is oda rakni, ahová kérik. :roll:
Vendég
 


én nem kommentelek ilyenekre sosem, csak ide max....de akkor más is hasonlóan vélekedik.
A polgárjenőn én is röhögtem anno, nálunk szállóige is lett otthon, ha valami helyzet van, szoktam mondani, hogy :ne hőbörgj életem, mert megyek a jenőhö és feljelentelek!
csnóri1
 
 


Bakker, hogy én mindig is hogy utáltam, mikor valakinek fél oldalnyi vonalzója volt. :lol: Majd leszedem, nyugi, keresek kisebbet, de ez olyan vidám, tetszik. Meg amúgy se ír már senki, legalább kitölti a oldalt. :twisted: :twisted: :twisted: Most pedig megyek villanypásztort szerelni, és ugyanitt kutya még mindig ingyen elvihető. :lol:
Vendég
 


Le ne égjen a racka fejed, vegyél gumicipőt.
8)
csnóri1
 
 


Most lehet, hogy engem pont azért nem csap annyira? Mármint a szuper katonai mínusz 40 fokig védő vastag gumitalpú csizmám miatt? Valahol pont olvastam, ha nem tartjuk elég bivalynak, próbáljuk ki mezítláb. 8) Egyébként nem ez a baja, de nem jöttem rá, még mi? :? Na, hát én nem szedem le a tickert, megérkezett a testvére! :lol: És ez a répa még jobb is, nehogy ellopjam:lol: :lol:
Vendég
 


De ha fogyok pl 1 újabb kilót, akkor újat kell csinálni?
csnóri1
 
 


Hát max. hetente felülvizsgáljuk, nem tudom, hol lehet vezetni, de nincs is türelmem tovább bíbelődni vele. :twisted:
Vendég
 


SZevasztok Fogyisok! :lol:

Hogy áll a verseny?

Remélem, Nóri jobban vagy már!

Jelentem, nálunk terméskő megrendelve (barátainknak hála jóval olcsóbban kaptuk meg mint máshol), gyerekszobába laminált parketta megvéve, kavics a fürdő plafonjára megvéve. Ja és holnap reggel jön a festő ééééééés elkezdi a gyerekszobát! :wink:
Szóval, szépen haladunk majd!

Ja és 16-ától megvan az új szerződésem az előléptetésről. A 8 órás munkának nem örülök (elég lett volna a 6 is most a ház miatt), de a fizu emelkedése jól jön :wink:

Bettyvel mi van???????Nem tudtam még utána olvasni.

Bíbi!
Én elhoznám a tünemény kutyátokat, hisz a 4-ből sajnos az egyik 17 éves 8-án elaludt, de azt hiszem, h a család nem örülne, ha újra 4 lenne.... :roll:

babszika
 
 


Húúú, pedig Bodzagyerek de boldog is lenne, ha tudna bandázni!!! Szegény kutyátok, de nem semmi az a 17 év...

Dobj majd képet, ahogy alakul a kégli!
Vendég
 


naná, h dobok!

el is hiszem, h örülne. a mieink is imádnak bandázni!!! a 2 lökött Shar-Pei-ünk sztem megőrülne örömében, h még egy lökött kutyával lehet játszani :lol:

babszika
 
 


Hahó kreatvívka!

Jobban vagyok köszi, a hétvégén voltam szarul nagyon, még a kutyához sem mentem ki délután...szóval gondolhatod.
Fogyás most épp lassabb, de komolyan meglepődtem, hogy ilyen jól fog menni, a beültiig még le kell nyomnom a maradékot.
csnóri1
 
 


Azért csak szólj, ha mégis meggyőzted a családot!:wink:
Vállalok rá visszavásárlási garanciát is, ha mégsem válik be. Bár lököttnek lökött, az szent. :lol: :wink:
Vendég
 


Helló csajok :!:

Azért nem írtam, mert habár pozi a tesztem, de attól tartok, hogy a még a hcg van bennem :roll: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na tessék. És akkor mikor lehet már tudni vmi biztosat? Drukk, drukk!
Vendég
 


Betty:
+++++++++++++++++++++++
csnóri1
 
 


Betty!
De mikor mész vv-re??
Mert ugye tesz nem nega volt és KicsiBab mégis ott bujkált.... szóval, még bármi lehet!

Nálunk elkezdődött a gyerekszoba szépülése.... csajok! libabőrös leszek, ha bemegyek a szobába, mert már komolyan mondom, h látom magam előtt az egész berendezést.... Vele együtt ..... :oops: :roll:

Na, megint húzok dolgozni... ma este 10-ig, holnap éjfélig nyomom...

babszika
 
 


Nincs v.v. megjött piri is :twisted: :twisted:
Megyünk tovább.
Nekem nem tetszettek a halványka tesztjeim, hát be is igazolódott, hogy az még a szuri volt amit mutatott :!:

Új hónap, új protokoll :lol: :lol: vagy stimu :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:nagyon sajnálom, nem tudok mit mondani, a rohadt életbe..........ez most akkor hanyadik volt?Kezdhettek egyből vagy most hogy lesz?Úgy bíztam, hogy erősödik....((()))
csnóri1
 
 


Ó, a francba, már megint nincs igazság...nagyon sajnálom.((( ))) Hogyan tovább, tenyleg?
Vendég
 


Még nem tudom mikor kezdhetem a stimut, a 3 hónap végülis már lejárt.
Eddig volt 1 stimus, 2 fagyis, 2-2-2 embrivel.
Most 3-ak jönnek, ezt már eldöntöttem :lol:
Kedden hívom a klinikát, gondolom kapunk megint konzira időpontot.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok!

betty!
nagyon sajnálom, de ezt tudod! és azt is tudod, h sajnos okosat sem tudok mondani.
nem fogom azt mondani, h sebaj, majd legközelebb, mert az nem én lennék. de őszintén szurkolok, h végre felétek is járjon egy gólya, de ne üres csőrrel!

Nóri!
beszéltem pandával!!!!! jól vannak és kaptam egy meghívást hozzájuk, szóval vmikor átmegyek trécselni és majd jól kikérdezem. azt mondta, h nagyon sajnálja Jázit is, de ő lemaradt akkor pötit és rajtam keresztül megtalált téged (bár eddig nem tudta 100%-ra, h te vagy a vidéki műtyúk :lol: ) és szokott olvasni.

babszika
 
 


Babszi:de jóóó, üdvözlöm őket, Dudorkát puszilom és mondd meg neki, hogy naponta frissítek, hátha már nem szünetel... :roll:
Mindenkinek kellemes hétvégét, illetve:Babszi, Bíbi és Betty, ez rátok vonatkozik!:-)))
Csók, ...megyek sütni, főzni.
csnóri1
 
 


No szép napot! Két nap, és kitör a tavasz! :lol: Annyira várom, 20 fok, ez de jó lesz! Kibújtak a paradicsom, meg paprika palántáim is, no meg a kukoricák is, annyira édesek!( Éjjel meg tiszta hó volt minden, nem hittem a szememnek.)

No, hogy telt a hétvége pajtikák?
Mi volt a sütés, főzés tárgya? Nekem három nap alatt közkívánatra kétszer kellett megcsinálnom a kolozsvári rakottkáposztát. :lol:

Meg voltunk megint szórakozni, dobok egy képet a kis nyuszifogúmról. 8) :lol:

Kép

Apa most nem vitte fel a színpadra, szegényem teljesen oda volt, alacsony kis színpad, a válláig élt, ott csápoltunk az első sorban, oszt mikor jött az "Ő" száma, felrakta a füle mellé a kis csizmás lábát, úgy tört volna fel a rivaldafénybe. Önjelölt sztár, kész voltam tőle :twisted:
Vendég
 


Helló koma,

megjártam a nagyfalut, ültem kafa kis 7 autó koccanós dugóban, fújj fújj fújj, soha nem mennék pestre lakni, brrrrrrrrrrrrrrr. :twisted:
Hajnalban, mielőtt indulunk kimentem a kuttyomat etetni, a madarak üvöltve csiripeltek, közben meg szakadt a hó, minden tiszta fehér volt...na ennyit a tavaszról, hiszem, ha látom, nem biztos, hogy húsvétkor nem hógolyózok! :D
Nyuszifogút imádom, a harisnyája szenzációs, ha kinövi, nekem adod?És az a két copf...magad sem hitted, mi?A kakukktojás hajráfot izzíthatod!
És hol a vonalzód?
Káposzta jöhet erre is, imádjuk...nálunk becsinált leves, rakott krumpli, rántott gomba és karfiol, meggyes rizstorta...ezeken éltünk napokig, holnap a maradék mascarponéból lesz diós kifli, meg valami, még szét kell nézzek a fagyóba.
csnóri1
 
 


Háhá, mi is ezt mondtuk Ketteskémmel, hogy soha a nagybüdöspestre, aztán tessék. :lol: Bár én nem ott vagyok, ragaszkodom ahhoz az 5 méter távolsághoz...amúgy tényleg, még közigazgatásilag sem. 8) :lol:

Copfokat tényleg nem gondoltam volna, meg azt sem, hogy 2 órán keresztül is eltűri. :lol: Harisnyát öröklöd, majd írok egy végrendeletet. :lol:

Karfiolt rántok ma én is, hozzá tzatziki, meg sültkrumpli, nyammmm, hajrá fogyiklub! :lol:
Vendég
 


ÉS ÉLJEN, HOGY KITÖRT A TAVASZ! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!

jelentem, valszeg méginkább eltűnök..... kész..... kitört rajtam.... eddig bírtam, most vmi miatt előtört

oltári depi vagyok, és nagyon komolyan írom ezt.

tegnap már a biorezonanciás kezelés alatt az első mondata ez volt a gépnek, amit kiírt: "érzelmi élet rejtett zavarai" .... már több alkalom óta végigbőgöm a kezeléseket is, és csak dolgozom mint gép, mert akkor nem gondolkozom.

azt hiszem, h most ért meg bennem ez az egész a feldolgozásra. elindult bennem a gyász-munka és most ne haragudjatok, de nem megy. nincs erőm írni, olvasni és egyébként is az első fára kötném fel magam legszívesebben.

Bálintomat is állandóan csesztetem, holott nem akarom. már annak örülök, ha nem vagyunk együtt, mert akkor nem fogom ok nélkül b*szogatni.

pedig tudom, h örülnöm kéne annak, amim/amink van. összekaparom magam és újra jövök!
azért tudjátok, h imádlak titeket ám!!!!!

babszika
 
 


Babszikám:((())) én is imádlak, ha akarsz beszélni, írni vagy ...tudod hol találsz.Puszillak és vigyázz magadra...ezt egyedül kell végigcsinálnod és utána jobb lesz. :cry:
csnóri1
 
 


Babszi
osztom Nóri véleményét én is ....sajnálom, kitartás, fel a fejjel drága :!:
Jobbulást :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jajjj, Babszi, annyira sajnálom! ((((( ))))))) De úgyis megcsinálod, túléled, és egyszer akkor is jó lesz! Csak Bálintodra vigyázz... Pusssz
Vendég
 


Majdnem írtam Babszinak, hogy visszavárunk. De aztán elgondolkodtam, hogy vajon tényleg ide? Megcsappant nagyon a számunk, privátban úgyis tartjuk a kapcsolatot szinte napi szinten, ott vannak a blogjaink, szóval kezdem megkérdőjelezni ennek itten az értelmét, hmmm? Bááááár, megint csak innen látom, hogy CD 16. :twisted:
Vendég
 


És laptető, laptető, laptető. :lol: :lol: :lol: És de kár, hogy nem szexeltünk tegnap, jajj de kár, jajj de kár! :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


De mi igen! :D
csnóri1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: