Új privát üzeneted érkezett!

A choragont általában a clostyl mellé adják kiegészítő kezelésként, ha az nem hoz peteértést.
több mint 6000 Ft 3 ampulla + oldószer, ezért ajánlottam, hogy én jó áron eladnám, ami nekem megmaradt. Mondjuk 2000 egy ampulla bolti ára, akkor én a kettőt háromért odaadnám.
csillagfény
 
 


Sziasztok!!!

Én tegnap kezdtem el szedni a clostibegyt. Kétségbe vagyok esve, mert nekem a 2 napon kellett elkezdenem, és ma, azaz a 3. napon elmúlt a vérzésem... Ami nagyon furcsa, mert nekem mindig 6-8 napig szokott tartani. Ez vajon normális? :oops: A másik kérdésem pedig az lenne, hogy nálam a doki csak egyszer csináltatot hormonvizsgálatot. az is csak Prolactin volt, ami teljesen normális lett... Most akkor szedjem tovább, vagy mit csináljak? :cry:
Előre is köszönöm, ha valaki tud nekem is segíteni!!!
voice09
 
 


Ja, és 2x felet kell szednem :?
voice09
 
 

 
 

Voice! Azt tudom, hogy vérzéstől függetlenül lehet szedni! Azt, hogy a 3. napon elmúlt a vérzésed, azt nem tudom hogy normális-e. Szerintem szedd tovább!

Kép
bettike
Eger
 
 


Szia bettike!

Köszönöm, hogy írtál! Akkor tovább szedem :)
voice09
 
 


Voice!
Én is most kezdtem a clostit, igaz én az 5.naptól szedtem, de nekem hosszúak a ciklusaim.
Szerintem se aggódj,én már akkor kezdtem szedni amikor már nem volt vérzés, tényleg ettőpl függetlenül írják.

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Köszönöm a megnyugtatást, Réka :) Szedem tovább rendületlenül :)
voice09
 
 


Sziasztok!


Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy a petevezető átjárhatósági vizsgálatot, illetve a laparoszkopiát hogyan csinálják illetve, hogy fájdalommal jár-e?



És esetleg azt meg tudnátok mondani, hogy egy pár kivizsgálásánál milyen dolgokat néznek meg?


Segítségeteket előre is köszönöm!

Eni
szné_eni
 
 


Sziasztok!

Én is szedtem már egyszer a clostibegyt 3. naptól 1 szemet, most mivel nem jött össze a bébi 2 szemet kell szednem naponta, az lenne a kérdésem, hogy nektek ezt a spontán terhességhez kell szedni vagy más okból, mert nekem inszeminációm volt.

Köszi.
mimi21
 
 


Mimi! Az végül is mindegy, hogy spontánhoz, vagy inszemhez kell szedned, mert a bogyó lényege, hogy peteérést csinál!

Kép
bettike
Eger
 
 


Szia bettike!

Köszönöm, hogy írtál. Ma elkezdtem a második kúrát kiváncsi vagyok, hogy mi lesz.

Mimi.
mimi21
 
 


Szerintetek a clostyl jó a pco-osoknak is???
gerike
 
 


Gerike!

Próbáltam neked írni magánban, de nem működik a fránya net.
A pco ma már egy nagyon jól kezelhető betegség. Javaslom neked a fogamzás / pcosok teherbeesési nehézségei c. topicot, illetve a www.pcos című honlapot (a csajok alkotása). Ott a legtöbb lány már szült vagy terhes, a megoldást általábvan egy metformin nevű készítmény jelenti.
Szerintem látogass el hozzánk, és biztos tudnak neked segíteni a lányok. nekem is ők segítettek, tavaly áprili környékén, most pedig február elején babázom,. Nem rossz, nem? :-)

A sternenschein@freemail.hu címre írhatsz nekem, a privi itt valahogy nem működik.
csillagfény
 
 


Sziasztok.

Már egy jó ideje böngészgetek itt a babaneten és most olvastam át ezt a topikot, látom, hogy már jó ideje senki nem járt erre én mégis feltennék egy két kérdést a Closyval kapcsolatbann hátha jár erre egy szakértő aki tud nekem segíteni. A második Clostys hónapomnál tarok és hát magátó érthető hogy az első sikertelen volt. Az előző hónapban 1db 27 mm tüszőm volt a 14-ik napon a dokim akkor is kisért uh-n , igy láttuk, hogy a 15-ik napra magától megrepedt. Ebben a hónapban 2 tüszőm volt 1 jobb és 1 bal oldalt 23 és 30 mm esek a 14-ik napon, akkor kaptam tüszőrepesztő szurit, és 36 órára rá együtt voltunk a párommal a 17 ik nap voltam ujra uh-n és akkor meg volt repedve. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek nem késtük-e le véletlenül, mert a görbém alapján a ferty a 14-ik napra tette a peteérést mi meg nem voltunk együtt csak a 10-ik meg a 15-ik nap. Kicsit izgulok, mert attól félek, hogy lekéstük a dolgot. A páromat még nem vizsgálták ki engem meg majd a 3-ik Clostys hónap után fognak( remélem, nem lesz rá szükség). CSak félek bízni nehogy nagyot essek......
moni978
 
 


tibu írta:Mi az a chorago mire jó????? :oops:



Sziasztok!
Viki vagyok. Szeretnék csatlakozni hozzátok. 8 sikertelen hónapon vagyunk túl. Ma a 18. napon vagyok, ha megjön, akkor kell elkezdenem a Clostit. Férjem kedden megy vizsgálatra.
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok köztetek. Az én problémám, hogy 2006. november 2-a óta nem volt menszeszem. Decemberben még reménykedtem, hőmérőztem, hátha látszódik hogy "megjön". De sajna nem. Január elején elmentem nődokihoz, aki elküldött hormonvizsgálatra (vérvétel, ultrahang), majd két hétre rá megint ugyanez. Mind a kettőnek az lett az eredménye, hogy a progeszteron nem termel, ami a peteérést segítené, ezért nincs menszesz. Kaptam rá múlt héten Provera gyógyszert, ami meghozná a menszeszt a gyógyszer befejezésétől számított 10-14 napon belül. Még itt tartok, most vagyok az 5. napnál és nagyon reménykedem, hogy megjöjjön a menszesz, mert már elég régen volt. Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy a Clostit akkor kell elkezdenem, mikor megjön a menszesz, az első naptól 2x1 tablettát.
Már csak abban reménykedem, hogy a gyógyszertől megjön a várva várt menszi, mert őrület, hogy nekem ez ilyen probléma. De nagyon-nagyon reménykedem, és abban is hogy utána beáll a ciklus a clostitól, mert mi is nagyon szeretnénk már babát a férjemmel. Mi tavaly augusztusban kezdtük...
Az orvos szerint a clostit is csak 4-5 hónapig lehet egyfolytában szedni, utána pihentetni kell.
Sziasztok!
Ildikó
ildiko1
 
 


Szia Ildikó!
Remélem, megjön ettől a gyógyszertől a mensid, és összejön a baba minnél hamarabb. Én ma váltottam ki a Clostit, és benne van a leírásban, hogy 3 hónapnál tovább nem szedhető.
Meddig szedtél anno fogigátlót? Mennyi idős vagy?
vikike0429
 
 


Szia Vikike!

28 éves vagyok és több éven keresztül (5 év) szedtem a fogamzásgátlót. Hála istennek tényleg megjött a gyógyszertől a menszesz, és az első napon elkezdtem szedni a clostit. Nagyon nagyon reménykedem!!!!!!!!!!!!
A doki szerint 4-5 hónapon keresztül szedhető, de utána szünetet kell hagyni.
És veled mi újság, te mennyi idős vagy?
Mi a párommal tavaly augusztus óta próbálkozunk, eddig semmi sikerrel, de most bízom benne, hogy a napi 2x1 tabletta closti segít a dolgok helyreállításában. Az én férjem a héten jön haza külföldről és utána Magyarországon dolgoznak kb. 2 hétig. Nagyon remélem, hogy a gyógyszertől helyreáll a peteérés, és így el tudjuk csípni. Remélem! Remélem!!
A provera gyógyszerre is 10-14 napot mondott hogy akkora jön meg, és tényleg a 11. napon..... Hála istennek megjött, nagyon örültem neki.
Nektek is első baba lenne?
ildiko1
 
 


sziasztok.

nekem ez az elso stimus honapon.eredmeny a 15ik napon 22mm es tuszo es nagyon szep 12mm es mehnyalkahartya.
tuszorepesztes.

arra lenek kivancsi hogy en ugy hallotam hogy minden masodik ciklus lehet stimus.tehat szunetet kell tartani a stimuk kozott.

nalatok is igy volt?

ja meg a tortenethez Pco-s vagyok es volt ket sikertelen terhesegem.

Kép
monyo83
 
 


Ildi!
26 vagyok, Férjem 30. Igen, első babánk lenne.
Nagyon örülök, hogy megjött neked, és hajrá Closti!Én most vagyok a 23. napon, de múltkor 50 napos volt a ciklusom. Pedig jó lenne, ha mihamarabb megjönne, és akkor szedhetném a gyogyit.
Gabi!
Ehhez nem tudok hozzászólni, mert nekünk még csak majd most jön az első ilyen hónapunk.
De remélem, hogy nektek nem lesz szükség többre, mert összejön a baba mihamarabb!
vikike0429
 
 


Ildi!
26 vagyok, Férjem 30. Igen, első babánk lenne.
Nagyon örülök, hogy megjött neked, és hajrá Closti!Én most vagyok a 23. napon, de múltkor 50 napos volt a ciklusom. Pedig jó lenne, ha mihamarabb megjönne, és akkor szedhetném a gyogyit.
Gabi!
Ehhez nem tudok hozzászólni, mert nekünk még csak majd most jön az első ilyen hónapunk.
De remélem, hogy nektek nem lesz szükség többre, mert összejön a baba mihamarabb!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Nekem ez a második clostis hónapom.

Gabi, nekem nem mondta a dokim, hogy a stimuk között kellene kihagyni egy-egy hónapot. A gyógyszer tájékoztatóján sincs ilyesmi. Csak 3 hónap után kell kihagyni. de lehet, hogy Te mást is szedsz mellette, nem?

Én nagyon bízok a clostiban, bár ha ebben a hónapban nem sikerül, akkor megkérem a dokimat, hogy vágjunk bele az inszembe.

Üdv mindenkinek és gyeretek az eredményekkel!
pihi
 
 


Szia!
Closti után egyből inszem jön? Nincs valami közbeeső kezelés? Csak azért kérdem, hátha nekem nem jön be a Closti... :?
vikike0429
 
 


sziasztok.

pihi,nekem sem a dokim mondta a szunetet en a neten olvastam valahol.
egyebkent nekem a hetvegen kiderul hogy sikerult -e a stimus honap.
Igen egyebkent szedek meg masfajta gyogyszert is.
ha most nem sikerul akkor asszem pihenunk egy honapot es aztan megyek vissza a dokihoz.
nemcsak testileg de anyagilag is elegge megvisel a dolog.maganba jarok.

vikike.nem kell mindjart ugy felfogni hogy nem hat a gyogyszer.bizni kell hogy majd sikerul es kesz.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Olvasgatlak titeket pár napja. Valaha, kb 2 évvel ezelőtt a másik clostis topik aktív lakója voltam. :)

Én öreg motoros vagyok closti ügyben, 3 gyerekem mind closti segítségével sikerült. :)

A szünetre vonatkozólag, az a véleményem, hogy 5-6 hónapig simán lehet szedni a clostit, nekem mindig azt mondta a dokim, 6 hónap próbálkozás, ha nem megy akkor nem folytatjuk a clostival. Mind3 gyermekem az 5. stimus hónapban sikerült. :D Az a tapasztalatom, hogy a closti hatása hónapról hónapra erősödik, sőt ha abbahagyod a closti nélküli hónapra is még kiterjed a hatása.

A clostin kívül más hasonló hatású gyógyszerek, sőt injekciók is vannak, tehát a closti után nem rögtön inszem jön, kivéve, ha nem derül ki valami olyan probléma, ami inszemmel oldható meg.

Bármi kérdésetek van, ha tudok, szívesen segítek.

Mindenkinek mielőbbi sikert, gyors babásodást kívánok de addig is sok-sok türelmet... :wink:

üdv
dana

Kép
danaaia
 
 


sziasztok!

Hát remélem, hogy nekem a closti után rögtön az inszem jön. 2 éve próbálkozunk már. Eddig is volt pém, a closti csak rásegítés. kicsit alacsony volt a progim és magas a prolaktinom, de egyik sem vészesen, ettől még simán besikeredhetett volna a két év alatt egy terhesség.
E régi dokim másfél éve csinált egy PCT viszgálatot. aminek nem lett jó az eredménye. Ilyen esetben csak inszem a megoldás. De a meddősigiben azt mondták, hogy felejtesem el ezt a vizsgálatot, mert elavult és fals eredményt mutat.
Hát nem tudom. Egyenlőre másra nem tudok gondolni, csak hogy kinyírom a kiskatonákat, mert csak 1-2 élettelen talált a doki a nyákban.
az orvosok véleménye megoszlik erről a viszgálatról.
A jelenlegi dokimnak, aki megcsinálta nekem a HSG-t és felírta a clostyt, még nem beszéltem erről a viszgálatról. Na de 2 hét múlva fogok.
pihi
 
 


danaaia!

köszi, hogy írtál. Nagyon jó pozitív példákat látni!
Meddig próbálkoztatok az első babánál? Úgy értem még mielőtt elkezdtél clostit szedni? Vagy nem volt PÉ-d és egyből így indítottatok?
Ja és nagyon szép neveket adtatok a babáknak. Mi is ilyesmikben gondolkodunk. (Ja és én is Júlia vagyok.:))

Ha a closti feltúrbózza a PÉ-t, tehát bevált, akkor nem hiszem, hogy más gyogyóval próbálkoznak.Ilyen szerintem csak akkor van, ha a Closti hatására nincs PÉ. Ilyenkor próbálnak ki mást gyógyszert.


vivike, jól mondja Gabi! légy egy kicsit optimistább!:) Bár néha én is nagyon elvesztem a hitemet. :(
pihi
 
 


Gabi, az lehet tudni, hogy a két sikertelen terhességnek mi lehet az oka? Talán progi?
pihi
 
 


pihi sajnos nem derult ki.

az elso terhesegemet orvos is bizonyitotta.akkor meg semmit nem szedtem,cirka masfel ev utan spontan jott.
viszont a 5 heten is ugyanakkora volt mint a negyedik heten,tehat elhalt.
a masodik terhesegen szintugy 2 honapra ra(most januar)csak itt nem jutottam el a dokihoz mert megjott,csak a teszt lett pozitiv.

azota voltam hormonvizsgalaton es a pcom is kiderult.A tesztoszteronom nagyon magas.erre kaptam gyogyszert.
A doki szerint van pe-m de nem elegseges.
Most klomid(u.a mint a closty)val lett egy szep nagy petem,es pe-t kovetoen szedem az utrot.
ha jol ertem akkor teged most stimuznak?mikor mesz uh-ra?

dania,koszi a torteneted,ez remenyt ad.gratulalok a gyerekeidhez.

Kép
monyo83
 
 


Gabi, nekem csak a closti a stimu. Vagy arra gondolsz? Mást nem kapok.
pihi
 
 


igen pihi arra gondolok.
mikor mesz uh-ra?

Kép
monyo83
 
 


igen pihi arra gondolok.
mikor mesz uh-ra?

Kép
monyo83
 
 


monyo, nem megyek. Csak vérvételre kell mennem. Aztán ha megyek a laborért a dokihoz, akkor gondolom csinál UH-t is. Ha nem, akkor kérem, hogy csináljon.

Én nem kapok repesztőt és érzem a pét is mindig. Így nem kell az UH követés. Bár tudom a ciszta miatt jó lenne, de azzal sem igen tudnak már mit kezdeni, csak látják, hogy ott van. Próbálok bízni a dokimban. Annyian ajánlották.

Bár most egy kicsit be vagyok szarva, mert szétfeszül a hasam alja. Nagyon fáj. Egyébként is szokott Pé-kor fájni. Na de nem ennyire. Remélem cak a turbózás miatt van.
Régóta már csak alíg érzetme, de pár éve azért voltak hasonló fájdalmaim középidőben.

Dana, Neked volt Uh követés?
És Neked Vivike?

Gabi, tudom, hogy Neked csinálnak! Jó kezekben vagy!
pihi
 
 


Monyo!
Szorítok neked, hogy hétvégén ne jöjjön meg! Mikor tesztelsz? Megpróbálok pozitív lenni :oops:
Danaaia!
Köszi, hogy írtál. Nagyon édik a babók!
Pihi!
Nem volt. A múltkori ciklusom maratoni volt. 50 napos. Bízom benne, hogy majd a Closti ezen is javít. Ma a 26. napon vagyok. Ti hányadik napon jártok?
vikike0429
 
 


pihi akkor nem is tudod hany tuszod van,meg milyen a nyalkahartyad.
nekem sem volt a tervben a tuszorepeszto,csak mentem kontrol uh-ra es akkor mondta a doki hogy nem repedt meg a tuszom kene vele valamit csinalni.
igy lett vegul tuszorepi.
drukkolok hogy nalad megrepedjen.

vikike vasarnap tesztelek.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, ha nem reped meg, az a hőből kiderül? Nekem szépen felment. De hasam alja még mindig nagyon feszül.

Vivike, ahogy a tickerem is mutatja a 14. napon vagyok. 26 naposak a ciklusaim.

Monyo, akkor Neked már nem kell sokat várnod! Én nem tudom, hogy hogy bírom ki ezt a 12 napot tesztig! Sok drukk Neked vasárnapra.
pihi
 
 


vivike, Te tudod mikor volt PÉ-d? Méred a hőd?
pihi
 
 


pihi nekem a doki meretbol kiszamolta mikor kell hogy megrepedjen,egyutt is voltunk,meg minden.masnap fajt a hasam,nem olyan veszesen csak ereztem.
elmentem a dokihoz es ott mondta hogy nem repedt meg.
a homet csak most keztem el merni ebben a ciklusban.nekem akkor ment fel amikor kellet es szepen tarja is magat.37-37,2.
mondjuk ez lehet a gyogyszertol is.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Köszi az elismerő szavakat :D
Nemsoká ti is szép csemetékkel fogtok itt büszkélkedni!!!

Pihi!

A PCT szerintem elég megbízható vizsgálat! Nekem is csinálták, egy igen nagy tapasztalatú doki végezte el. Nálunk szerencsére jó lett az eredmény. Amikor neked az a PCT eredmény olyan rossz lett, utána a párodnak csináltak spermavizsgálatot? Mert az igazolta vagy épp cáfolta volna, ha esetleg a párodnál van valami gond.
Mindenképp tegyél erről a dologról említést a dokidnak, mert teljesen hiába terhelnek téged hormonokkal, ha esetleg a párodnak is problémája van, vagy tényleg a méhnyakban múlnak ki szegény kiskatonák.
Emese lányom előtt 2 évig vártam a csodára, aztán elhasználtam kb 7 dokit, mire a 8. érdemben foglalkozott velem, így összesen három év telt el, mire gyógyszeres segítséget kaptam. Nekem sose volt rendszeres a vérzésem, volt hogy 7 hónapig kimaradt, szóval sejtettem hogy gondok lesznek, ezért nem hagytam túl sok évet a várakozásra. A többi babánál már csak pár hónapot hagytam a spontánkodásra, mert mindig reménykedtem, hátha...örökös titkos vágyam marad, hátha egyszer véletlen összejönne, csak úgy magától...de ez azt hiszem csak álom marad...
Júlia gyönyörű név szerintem :D

A clostis stimuknál mindig nagyon szoros UH követés alatt voltam. És ez elhagyhatatlan. A ciszták komoly veszélyt jelenthetnek. Ha látják hogy van, folyamatosan ellenőrizni kell, felszívódik-e, és ha nem, közbe tudnak lépni, hogy megrepedjen.
Nekem is volt cisztám, 5-6 centis...hát durva fájdalmaim voltak, és nagy szenvedés után repedt meg magától. Na meg ha cisztád van, akkor mindenképp szünet kell a stimuval, mert amíg fel nem szívódik, a további hormonszedés eleve eredménytelen és csak ront a ciszta állapotán. Csak azt tudom javasolni, aki clostit szed, ragaszkodjon UH ellenőrzéshez, ha pedig ezt nem kapja meg, mielőbb váltson orvost!!!

Gabi!!! kár hogy előző ciklusokban nem mérted a hőd....ez a hő nagyon-nagyon biztató!!!!

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


daniaa.koszi.
osztom a velemenyed,en tuti nem mernem bevalani a stimuzast uh nelkul.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!
Drukk a vasárnapi + teszthez! Majd gyere a hírrel!
Pihi!
Nem mérem a hőm most ebben a hónapban. Bevallom őszintén, nincs türelmem hozzá. Nem tudom, mikor lehetett Pé. Most iszom a gyógyteákat, remélem, meghozzák időben a mensit, és elkezdhetem szedni a Clostit.
Danaia!
Köszi, amit leírtál. Ha lesz 2. Clostis hónap, akkor lesz Uh-m is. Bízom benne, hogy majd az első hónapban nem lesz gond! :shock:
vikike0429
 
 


Szia!
Én is tegnap kezdtem el, de nekem a ciklusom 8. napjátol kell szednem. Én most használom először. Ja, és nekem a doki nem csinált semilyem vizsgálatot. Januárba volt egy pozitív tesztem, de másnap megjött, februárba több mint két hetet késett, de akkor is megjött. Elmentem a dokihoz és akkor írta föl, és azt mondta, hogy két havi adag, ha ennyi ídő alatt nem sikerül a baba, csak akkor akar újra látni.
Tudom, hogy ezzel nem segítettem, de hátha te előbb tudsz meg valamit. Már annyi fórumot elolvastam, de én nem lettem okosabb. :roll:
Vendég
 


Dana, köszi az infókat!
Ha megyek a dokihoz, akkor mindenképpen kérek UH-t ha magától nem csinál. És több clostis hónapot nem vállalok be UH nélkül.
Most a feszülés alábbhagyott hálistennek. :)

Írt egy lány privit nekem és írta, hogy őt sem hívta vissza a doki uh-ra, neki is nagyon fájt és önszorgalomból elment uh-ra, nem lett ciszta és 2 hét múlva pozitív lett a teszt. De jó lenne így járni.:)

Dana, a PCT teszt után pár hónappal volt spremaviszgálat. Nem lett jó az eredmény. A mennyiség oké volt, de csak nagyon kevés százalékuk mozgott. Elkezdtünk szedni vitaminokat és egy fél év múlva tökéletes volt az eredmény. Azóta nem volt PCT teszt.

Azért ez nagyon durva, hogy nem bírok egy mindenben alapos dokit kifogni.
az első dokim PCT-t csinált, de spermavizsgálat, hormonvizsgálat és HSG nélkül csinált egy inzsemet stimu nélkül.

aztán elmentem a Forgács intézetbe. Ami úgy tűnt, hogy nagyon jó választás volt. Ott csinálták meg a spremavizsgálatot aminek nem lett jó az eredménye és a hormonvizsgálatot, ami akkor állítólag jó volt, de az eredményt nem láttam. Csak azt mondták, hogy oké.
Ott a Forgács tanárúr azt mondta, hogy ez a PCT teszt hülyeség (ne nem ezze a szóval) de hogy felejtsem el. Meg is volt döbbenve, hogy valaki máég csinál ilyet.

Aztán mivel ott mindenre nagyon sokat kellett várni, és nem volt idejük a sok beülti miatt megcsinálni a HSG-t, kerestem másik dokit, akit itt a babaneten ajánlottak. Megcsinálta HSG-t és a sok barnázás miatt azt mondta, hogy csináljunk egy hormonképet is (pláne, hogy a Forgácsban készültet nem tudtam neki megmutatni). Így végre kiedrült az alacsony progi. Felírta a clostyt uh követés nélkül.
Próbálok bízni benne. Remélem nem lesz gond.Most mejd elmondom neki a PCT vizsgálatot. Ami lehet, hogy az akkori spermakép miatt lett szar, de ki tudja.ű

Jezsek, köszi, hogy leírtad Te is. Sokaknak uh követés nélkül írják fel. Biztos nincs rá idejük a ezeknek a dokiknak. :evil: :evil:

Remélem összejön Neked 2 hónap alatt a bébi.
pihi
 
 


jazsek.udv:)mielobbi babasodast.

jazsek,pihi.ti fizetos dokihoz jartok?

mondjuk nem ertem ezt hogy nem hivnak vissza uh.-ra.az egyik dolog a veszely, a cisztasodast a masik hogy nem tudni milyen ertekekkel probalkoztok.
szerintem fontos meg azt is tudni hogy milyen vastag a nyalkahartya,mert ugye ha az nem megfelelo akkor a petesejt nem tud beagyazodni es akkor hiaba az egesz.
az meg ugye nem mutathato ki vervetelel.
a masik a tuszo merete.nekem volt peteeresem viszont a tuszom koran repedt,nem erte el a megfelelo nagysagot.igy hiaba probalkoztunk egy nem normalis petevel.

mindenki maga donti el hogy mit csinal,de fontos utannanezni a dolgoknak nehogy hiaba menyjen a dolog.

jazsek,szerintem te is menj majd vissza es kerj egy Uh-at.

Kép
monyo83
 
 


Lányok :)
Anno én is ennek a topiknak a lakója voltam, de mivel akkoriban állandóan leállt a babanet csapatostul elköltöztünk.
Nekem azóta sikerült a baba. 2. inszemináció lett sikeres.

Nagyon örülök, hogy benéztem, mert fel szeretném hívni a figyelmeteket valamire.

Ne próbálkozzatok sima nőgyógyásszal. Anno nekem is z volt és pont úgy ahogy neketek felírta a clostyt semmi Uh követéssel.
Egyáltalán már néztek nálatok 3. napi hormonokat? Mert anélkül fel sem szabadna írni a clostyt.
Vannak nagyon jó orvosok, akik ezekhez a dolgokhoz nagyon értenek.
Kérlek titeket ne kísérletezzetek, hanem keressetek fel egy szakértőt, mert ezenm is múlhat hogy lehet e gyereketek.

Kép

Kép
pkagi
 
 


szia Pkagi!

Köszi, hogy leírtad, aranyos vagy! és gratula Dominikhoz!
Nálatok miért kellett inszem? Hova jártál dokihoz?

az enyém meddőségi szakember. inszeminációt is végez a SoteII.-n. itt ajánlották többen is a babaneten. Mégsem követi UH-n a closty hatását. ez volt a 2 clostis hónapom, de többet így már biztosan nem engedem. Most mennem kell vérvételre és akkor megmondom neki.
:) orvost már nem szeretnék megint váltani.
pihi
 
 


Köszi, a jó tanácsokat!
Igen, fizetős dokihoz járunk. Az a baj, hogy nem is gondoltam, hogy ilyen a doki, a nővérem két gyerkőcöt is szűlt nála, és minden rendben zajlott.
Erről a gyógyszerről viszont semmit nem mondott, csak annyit, hogy nehogy kettesével szedjem, mert akkor előfordulhat ciszta.
Hormonokat sem nézett.
Bevallom őszintén, az évenkénti rákszűrésen kívűl semmilyen kapcsolatom nem volt nőgyógyásszal, és most kezdem tiszta hülyének és tudatlannak érezni magam a témában.Előre is bocsi, ha fogok badarságokat kérdezni, de végre egy hely ahova írhatok, és szívsen veszek minden tanácsot. :oops:
Vendég
 


pkagi.gratulalok a babakhoz.

az en dokim specialista es volt 3.napi hormon.

jezsek,azt kivanom hogy ne keljen kiokosodnod a temaban.
en sajnos azert tudok ennyi mindent mert mar elg regota probalkozunk:(
ti miota probalkoztok?
milyen adagban szeded a gyogyszert?

Kép
monyo83
 
 


monyo83.
November óta próbálkozunk, de ez ez első gyógyszeres hónapom.
5×1-et szedek. De a ciklusom 8.napjátol. Ezt sem értem, mert bárhol olvastam mindenhol a 3-5. naptól szedik, nekem meg teljesen rendszeres 28 napos ciklus mellett mondott 8. napot. Ma vettem be a 2. szemet.
Vendég
 


mi 2005 majusatol. :cry:
en napi 2*1 et szedtem a 5-9 ik napig.
16 ik nap lett peteeresem. amugy a ciklusom 35 napos.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: