Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Üdv. Mindenkinek!
Az én dokim is rendkvül megbízható, eddig még semmi rosszat nem hallottam róla. Csak azt , hogy jövőre nyugdíjba megy. Remélem, én még szülhetek nála...
A 16. napon voltam nála vizsgálaton, akkor csinált egy Uh-t. Nem mondott semmit, csak felírta a Clostit. De mint már mondtam, még el sem kezdtem, mert ma vagyok a 27. napon. Várom a mensit. Az 5. naptól kell szednem napi 1-et, 5 napig. És ha ezuán megjön, akkor kell mennem vissza. Gondolom, akkor majd lesz Uh.
1 próbahónapot bevállalok!
Jezsek! Ilyen rövid próbálkozás után egyből kaptál gyógyszert? Vannak olyan dokik, akik egy év próba alatt szóba sem állnak az emberrel.
Monyo!
Hát ti már elég régen.......kívánom, hogy ez a hónap legyen a tiétek!
vikike0429
 
 


sziasztok!
Bocsi, hogy a beszélgetés közben eltüntem, de a melóhelyemen voltam, és közbe hazajöttem.
Monyo. Tényleg rég próbálkoztok. drukkolok nektek,hogy most már sikerűljön.
Azt hiszem ezt a hónapot én is megpróbálom, végül is már el kezdtem szedni, de ha nem sikerül szigorúbra fogom a dokibácsit.
Én is meglepődtem, hogy egyböl gyógyszer, de gondoltam mégis csak ő a doki.
:roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Ági!

Néha ide is benézel? Kis nosztalgia? :D

Vikike!
Látom dorogi vagy...én meg esztergomi...ide jársz dokihoz valakihez? Azt olvastam, gyógyteákat iszol...azt tanácsolom, ha majd szeded a clostit, ne igyál mellette. gyógyteákat...túlstimulálhatod magad vele (gondolok itt a cickafarkra, fagyöngyre)

Nekem egyébként a ciklus 2. napjától 5 napig kellett szedni a clostit,ciklus közepén kb 11-14. napon UH, és ha jó tüszőm volt, akkor tüszőrepi szurit kaptam.

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 

 
 

Jezsek! Legyen mindkettőnknek sikeres az első Clostis hónap, és akkor nem kell agyalnunk a továbbiakon! :)
Dana! Kicsi a világ! :D Zámbory doktor úrhoz járok. Te kinél szültél? Megfogadom a tanácsod, ha elkezedem a Clostit, leállok a teával.Úgy iszom egyébként, hogy 14 napig cicka, utána palástfű. Ma a 28. napon vagyok.
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Vikike Zámbory nagyon jóóóó! Én Orgoványihoz jártam/járok, 3-ból kettő nála született.
Most hogy a 28.napon vagy van valami jele a mensinek?

Gabi!!! Volt teszt? Mi újság???? Izgatottan várom a híreket!!!!

Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia!
Igen, tudom, hogy jó. Csak sajna nem sokára nyugdíjba megy. Akkor viszont majd nem tudom, hogy kit fogok választani.
Ma már a 30. nap.......Mensisen fáj a hasam. De tudod, múltkor 50 napos volt a ciklusom, tehát nálam ez még semmi. De nem bánnám, ha megjönne, és jöhetne a Closti, és a baba.
Gyerkőceid közül egy ovis, egy meg már iskolás? Hova járnak? Otthon maradsz főállású anyának?
Gabi! Teszt????????Drukkolok!
vikike0429
 
 


sziasztok.

tegnap(12dpo)teszteltem egy full negativat :cry:
holnap ujabb teszt es abbahagyom a gyogyszert.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Gabi azért még ne add fel...hőd hogyan alakul?
Milyen márkájú teszt volt?
Mit szedsz még? Duphastont, vagy mit?

Vikike!
Nyugdíjba megy Zámbory? Ne már...hát akkor ki marad itt jó doki könyörgöm...kihal az esztergomi nőgyógyászat... :(

Nem akarsz egyet tesztelni? Vagy totál kizárt, hogy ebben a ciklusban fogantatás legyen? A tea egyébként hatásos, szóval megeshet hogy lerövidíti a ciklust...
Jól mondod, Emese iskolás, Juli ovis, mindketten az Árpád-házi Szent Erszébet katolikus oviba jártak/Juli még most is jár, idéntől van elsős osztály, Emese itt kezdte az iskolát, nagyon meg vagyok elégedve az ovival is meg a sulival is, bár ott még vannak kezdeti kisebb-nagyobb zökkenők, de alakul.

Pusz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Monyo! Sajnálom. Mi lenne a következő lépés, ha a gyógyszer nem?
Dana! Teljesen esélytelen sztem, de, ha maratoni ciklusom lesz, akkor úgyis majd tesztelek. Belőlem élnek a tesztgyártók már egy ideje!
Hát igen, én valószínű Pestre fogok menni majd, ha elmegy nyugdíjba a doki.
Az Árpádházi nagyon jó választás! Az egyik kolléganőm is oda ment át tavaly napközisnek. A másik 2 kolléganőmnek meg a lányai járnak oda 5.-be.
Jezsek! Merre vagy?
vikike0429
 
 


Sziasztok\

Gabi, szerintem 14.dpo-ig ne hagyd abba a gyogyót!Vagy a doki nem így mondta? Sokaknak nem látszik még mensi ideje előtt.

Vikike, hátha nem lesz szükséged a clostira. :wink:

Jezsek! Nagyon jól tetted, hogy ilyen hamar dokihoz mentél. Így tuti, hogy nem kell olyan sokat várnod a babóra.
Mi sajnos már két éve, hogy próbélkozunk. :cry:

Dana, terveztek még babát? Hú lehet, hogy írtad már, csak lukas az agyam. :oops:
pihi
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy eltüntem, csak egy kicsit nehéz ellökdösnöm a páromat a gép elöl, hogy megnézzem kivel mi történt.
Monyo. Biztos írtad, de rövid az agyam neked ez hanyadik costys hónapod? Úgy sajálom a tesztet!
Pihi. Bevallom, borzasztó türelmetlen vagyok, azért mentem el ilyen hamar dokihoz. Milyen jó lenne, ha ezt is lehetne neten rendelni... :wink:
Minden hónapba képes vagyok beképzelni minden tünetet amivel a terhesség jár, és szegény kedvesemet kiborítani minden teszttel!
Ma vettem be az utolsó gyogyit, úgyhogy holnaptól Apát kizsigereljük! Azt mondta a doki, hogy a ciklus 13. napjátol, ha lehet legyünk együtt 4 napon keresztül minden nap. Hát rajtam ne múljon!
Pihi veled mi újság?
Vendég
 


vikike. Remélem nem lesz szükséged a costyra! Hátha most! :) Ha meg nem, drukkolok hogy végre megjöjjön, hogy elkezdhesd!
Vendég
 


sziasztok.

az elso stimus honapom nem sikerult :cry:
leesett a hom es a tesztem is nega.abbahagyom a gyogyszert.
a mostani honap nem stimus lesz.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Pihi! Bárcsak igazad lenne! Ti elkezdtetek már "vizsgálódni". Hol tartasz a ciklusban?
Csajok! Mi az a dpo? :oops: :oops:
Jezsek! Én meg neked drukkolok! Látod, ezt nem kérdeztem a dokitól, hogy hány naponta "célszerű" együtt lenni. Van, aki mindenapot mondja, más kettő, illetve 3 napot. Hát...nekem a mindennap tetszik a legjobban. :oops: :lol:
Monyo! Egy stimus hónapot követi egy nem stimus?
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Vikike!

Esztergomiaknak és környékieknek melyik pesti kórház van kijelölve, ahová lehet majd (nem olyan drágán) járni? Lehet majd én is oda járnék...
dpo angol rövidítés, "days past ovulation", azaz a peteérés óta eltelt napok száma.
Én úgy tudom, hogy a 2 naponkéni együttlét a hatékony, kell idő a spermák termelődéséhez, ez nekünk bevált...meg aztán nem szabad hogy az apajelölt tenyészbikának érezze magát, az nagyon lehangoló tud lenni...szegény pasik ha megérzik, hogy csak a babagyártás a cél...hát eléggé le tudnak konyulni...erre vigyázni kell, hogy lehetőleg ne érezzék ezt...

Pihi!
hát célzottan nem tervezünk babát, de úúúúúgy szeretném (és olyan nagyon boldog lennék) ha még lenne...:) Még az is lehet hogy hajlandó lennék belevágni érte egy újabb kezelésbe...mindenesetre nem védekezünk (igaz még szoptatok, és még mindig nincs ciklusom)...
bár arra már rájöttem, nekem nem a fogamzás ellen hanem érte kell gyogyit szednem, fordítva működöm mint az átlag :D

jezsek!
a tünetbeképzeléssel nem vagy egyedül, és sajnos nagyon meg tudja keseríteni az ember életét, mert egy idő után mást se csinálunk csak lessük magunkat. Ezzel én is így voltam...és nem csak az első gyereknél, másodszorra azt hittem, én már nem tudom becsapni magam...de rá kellett döbbennem újabb és újabb tüneteket tudok nagyon élethűen előállítani...és ez harmadszor is így volt, sőőőőt...már a fiam születése óta is volt egy időszakom, kb mikor fiam olyan 9 hónapos volt, hogy 100%-ra meg tudtam győzni magam, hogy tuti babám van(pedig esetemben teljesen kizárt hogy szoptatás alatt terhes legyek), aztán a negatív teszt észhez térített, szerencsére mostmár nem visel meg annyira, ha kiderül a tévedés.
Azt tudom tanácsolni, hogy mikor észreveszed magadon, hogy lesed a tüneteket, azonnal keress valami tennivalót, ami eltereli a figyelmedet. Ez nagy koncentrációt igényel, de segít elkerülni az elkeseredést...és szerintem segíti a babásodást. Nekem mindig akkor sikerült a baba, mikor sikerült nem foglalkoznom a dologgal, el tudtam terelni a figyelmemet.

Gabi!
Sajnálom, ha tényleg ennyire esélytelen már ez a ciklus...hát akkor fel a fejjel, előre a következő sikerért!!!
Érdekes hogy kihagytok egy hónapot...ez saját döntés, vagy a doki javasolta?

Huha, hosszú lettem, bocsika :D

üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Monyo, sajnálom!:(

Jezsek, én is beképzeltem sokszor a tüneteket. Aztán ahogy telt az idő, már egyik hónapban sincs hányingerem, nem vagyok kívánós, stb.... ez csak annyit jelent, hogy már nem görcsölök annyira rá a témára. Vagy inkább, hogy már nem tudok benne hinni, hogy nekünk is sikerülhet. :( De azért sokszor bizakodok.

Vivike, nálunk már volt 2* apavizsgálat, nálam hormon és átjárhatósági.
Mivel a hormonom nem lett túl rózsás, ezért szedem a clostit és most pénteken megyek újabb laborvizsgálatra, hogy kiderüljön helyretette e a closty.
Először én is egy fél év múlva mentem el dokihoz. Ő csinált nekem PCT tesztet, és csak 1-2 élettelen kisfickót talált a méhnyaknál a nyákban.
ekkor nagyon elkeseredtem és nem akartam hinni a fülemnek: azt mondta, hogy nem hiszi, hogy spontán lesz bébi.
Első elkeeredés utáneltelt egy pár hónap mire meddőségibe mentem.
Ott kiröhögtek a vizsgálat miatt. :) Azt mondták, hogy ez annyira elavult vizsgálat, hogy nem is értik, miért csinálják még egyes orvososok. Azt mondták, hogy számtalan oka lehet, hogy éppen akkor pont ott nem találtak kisfickókat.
Úgyhogy egy kicsit megnyugodtam és kezdődtek a vizsgálatok. Azóta eljöttem abból a meddőségiből és egy másik dokihoz járok magánrendelőbe, aki egyébként a SOTEII-n dolgozik.
Neki nem is mondtam még ezt a PCT tesztet, mert ki is ment a fejemből. De most megmondom neki, ha megyek jövő héten, mert kezdem azt hinni, hogy talán mégis ellenanyagot termelek, vagy olyan sűrű a nyákom, hogy nem jutnak fel a spermák. majd meglátjuk, hogy ő híve e ennek a vizsgálatnak.

Dana, én is sok gyereket szerettem volna mindig. Szerintem olyan harmónikus és szép az a család, ahol sok gyerek van. Oda mindig öröm menni.
De mostmár kettővel is nagyon boldog lennék, csak jönne már az első.
Sok síráson, kiboruláson vagyok már túl. De ezek régen voltak. Már egy jó ideje tesztet sem csinálok fölöslegesen és ki sem borulok, ha megjön. Elfogadtam azt, hogy nekünk ennyit kell küzdenünk és várnunk. Egyszer úgyis lesz babánk! :lol: :lol:
pihi
 
 


Dana! Oké, vigyázok! :) Nem tudom, hogy melyik kh van megadva. De azt hiszem, a Margit kórház van a legközelebb. Sajnos nem tudom, hol lehetne ennek utána nézni.
A magyarázatot köszi!(dpo)
De jó, hogy bevállalnál még egy babót! Én 3 szeretnék majd, bár most egynek is tudnék örülni.Párod is örülne egy 4. gyerkőcnek? Mivel foglalkoztok?
Pihi! Persze hogy lesz! Én minden hónapban "kitalálok" valami újat amiben bízhatok. Hőmérő, teák, majd most a Closti. De amikor megjön , bevallom, sírok egy picit.
vikike0429
 
 


sziasztok lányok,
én is itt,régebben irogattam aztán kihalt a topic és most látom kezd éledni úghogy jövök vissza :roll:

dana,
rád emlékszem mikor még irogattál én meg rídonli voltam :lol: :lol: :lol: úgyhogy fel is teszem a konkrét kérdést.szted hány clostys hónap után menjek vissza a dokimhoz hogy na jó,akkor eddig nem jött össze lépjünk még vmit? a fiam az elő hónapban összejött aztán nyáron volt egy terhességem ami szintén de a 12.héten missed ab-om volt :oops: most meg ez már a 3.ciklusom lesz és nem sikerült :roll: tudom hogy nem a világ,csak nekem olyan jól hatott a closty eddig mindig,elsőre összejött és most meg nem akar vhogy :cry: és olyan agyrémem van hogy esetleg a műtét miatt.........


gabi,
mé hagytok ki most egy hónapot?ez engem is érdekelne :oops:

kórházas kérdés:az antsz tudja megmondani hogy melyik az a 3 h ami közül választhatsz majd!de ha nem az ügyletesnél akarsz szülni akkor édes mindegy mert ha a 3 közül választasz majd és behivatod a dokidat pont annyit kell fizetned mintha egy tök más Hba mentél volna és ott is behivatod a dokidat :roll:

együttlétes kérdés:nekünk bejött a kétnaponta is meg az egynaponta is :lol: mindkettőből lett baba :wink: én amondó vagyok hogy inkább vmivel kevesebb katona mint a semennyi :roll: :oops: úgyhogy a napontára szavazok :lol:
Vendég
 


Szia gigi!
Mi még nem taliztunk. Köszi, hogy leírtad, hogy az első babád 1 Closti hónap alatt sikerült. Ez reménnyel tölt el.
Sajnálom, hogy most nem jön össze. Dokid nem mondta, hogy mennyi idő után keresd fel?
Én mindenképp a SAJÁT orvosomnál szülnék, ha lehet. De nem azt mondták, hogy nem lehet majd ilyet?
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Kezdek függő lenni, már másodszor vagyok itt ma :lol:

pihi,
én is sokat kiborultam...talán kell is az hogy az ember kicsit elsirassa azt a vesztes hónapot...ha már nem borulsz ki az is jó, de csak akkor ha nem visszafolytásról van szó.

vikike,
mikor 3. poronty megérkezett azt mondta apjuk hogy "na, a szaporodást befejeztük" :lol:
de azóta ha szóba kerül, már nem tiltakozik, sőt...egyszer ő maga mondott egy fiúnevet, hogy milyen jó... :lol: szeretem az ilyen kis jeleket...
a férjem tanár, én is az voltam...de már van 1 jogi diplomám is...hátha kell, :D gyes utánra..

Gigi,
ha jól értelek, eddig ez a 3. nekifutás a clostival. Ezen három közül volt valamikor vérvétel, a hormonok vizsgálatára?
Másrészt, az a ritka hogy az első clostis hónapban lett baba. Bár nálad ez kétszer megesett, sajnos a ciklus nem olyan ami mindig ugyanúgy történik és szabályt lehet a működésére alkotni. Nekem pl a lányaim előtt szedett clostinál sose volt cisztám, a fiam előtt szedettnél lett, nagyon nem értettem miért nem ugyanúgy hat mint eddig.
Az hogy a másik babát elvesztettétek, nagyon szomorú, sajnálom. Esetleg lehet, hogy azt még lelkileg nem heverted ki...de a 3. sikertelen hónap még nem ok a türelmetlenségre. Nálam az 5. hónap volt sikeres. És az én dokim 6 hónapig tervezte a clostit használni. Az után mindenképp kell szünet.
Azt hiszem még 2-3 hónapig érdemes próbálkozni, de közben, ha eddig nem volt, mindenképp érdemes vérvételt csináltatni, 3. és 21. napon szokásos. UH-val megnéz a ciklus közepén a dokid?

Ez a kórház és dokiválasztási mizéria agyréééém, és nagyon remélem mielőbb történik valami...és visszavonódik, eltörlődik, megeszi a kutya stb. :twisted:

Remélem tudtam és tudok segíteni.

pussz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana! Én is pedagógus vagyok! :D
A jogi diplomához gratula, nekem most nincs kedvem már tanulni, de sose lehet tudni.
Férjed aranyos! Biztos örülne a babának! :wink:
vikike0429
 
 


viki,
drukkolok neked hogy szerencséd legyen,látod,nekem 2X is volt :wink: dokidat meg behívhatod a szülésre,olyanról nem volt szó hogy nem,de fizetned kell érte a szülés árának a 30%-át de max.100.000 ft-ot.kb ennyi :roll:

dana,
természetesen nem lövünk ágyúval verébre,volt hormon is meg uh is van közben,nem is egy,szóval mindent figyelemmel kísérünk ahogy a nagykönyvben meg van írva.amire még kíváncsi lennék,ha nem sikerül mondjuk 6 hónap alatt....mennyi szünetet kell tartani?és ezek szerint szünet után lehet további 6 hónapig szedni mondjuk?nekem most ez a 3 hónap után mindenképpen szünet lesz mert egyéb okokból be kell iktatani egy kényszerpihenőt :evil: :evil:
Vendég
 


sziasztok!
gigi. Jó volt hallani, hogy volt olyan akinek elsőre sikerült! Szerintem én nem fogok közéjük tartozni, mégpedig azért nem mert az én drágám ma reggelre benyalt egy kis infulenzát, és alul-fölül jön belőlle minden.Kivan mint a kutya. Próbálkozás elhalasztva. Csak az bosszant, hogy hiába szedtem a costyt.( bár tegnap egy kicsit rosszalkodtunk, úgyhogy reményedek. Hátha úgy föl voltam simulálva vagy mi.. :)
pihi. Nem semmi amit végig csináltál! Lelkileg sem! Nagyon rossz volt az átjárhatósági? Eddig amit olvastam rola egy kicst horror!
Ezen a korház kérdésen még nem is gondolkoztam. Én a MÁV kh-ba szeretnék. Vagy óbudai révén ez reménytelen?
Vendég
 


jezsek,
semmi nem reménytelen ha fizetsz,sőt :wink:
Vendég
 


Jó reggelt! Sziasztok!
Gigi! Köszi az infot a kh-zal kapcsolatban.
Jezsek! Azért még ne add fel! Hátha tegnap "sikeres" estétek volt! Párodnak jobbulást!
Lányok! Ma reggel 32 napra MEGJÖTT. Hurrá! Tényleg van valami ezekben a teákban. Most furcsa , hogy örülök neki, de ez csak azért van, mert vasárnap elkezdhetem szedni a Clostit. És ez reményt ad!Na, majd meglátjuk!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Á Jezsek, ez semmi, sokan sokkal több mindent tudhatnak a hátuk mögött. És ki tudja, hogy még előttem is mi áll.
Nekem a HSG nem volt horror. Sokkal rosszabbra számítottam. Mondjuk nem is volt elzáródás sehol és ezáértis nem fájt. Inkább az volt rossz, mikor a katétert feltették, de az sem kibírhatatlan.

Gigi!Üdv itt! Remélem hamar sikerül mostmár a kistesó! :)

Vivike, akkor hajrá closti!!!! :wink:
Jezsek, egy alkalomtól is lehetsz babás, főleg, ha az jókor volt. Hanyadik napon voltál tegnap?
pihi
 
 


sziasztok.

valamivel jobban vagyok.
meg nem jott meg,tegnap ota barnazok ami azelott soha nem volt.

a gyogyi nelkuli ciklusnak tobb oka is van.az egyik az hogy tiszta sresszes vagyok tole,az uh-ak meg a elore megadott akcio idopontok miatt(ferjem szerint nem is fog igy sikerulni)a masik az anyagi vonzata.igy privatul kicsit sokba kerul nekunk.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, sajnálom. Barnit nem értem, hiszen kaptál progipótlót. Ugye a tickered nem jó és még csak a 14. DPO-n vagy?
Mennyire esett le a hőd? Téged nem stresszel ez a hőmérőzés? Én múlt hónapban csináltam először. Most meg csak Pé utántól mérem.
pihi
 
 


pihi 14ik dpon teszteltem egy negativat es onnantol8tegnap)nem szedem a progit,valahogy nem akar megjonni,nagyon idegesit.
a hom 37,1rol esett le36,6ra.
a homerozes nem sresszel,mindig kivancsi vagyok reggel mennyit merek.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Sajnálom a barnát. Én mindig barnáztam, de most sztem a tea miatt nem. Volt olyan nekem, hogy 5 napig csak barna, aztán jött csak meg rendesen.
Dokihoz akkor mikor mész legközelebb?
vikike0429
 
 


gabi,
te is magánba jársz :roll: ?nagyon is értem a helyzetet,nekünk a két hónap 60.000ba került :shock: :evil:

csajok,
azt ugye tudjátok hogy a barna nem progihiány hanem magas prolactin?azaz arra utalhat.........a progihiány inkább rózsaszín vagy véres folyáspár napig.mindkettőben volt részem életem során :? azért tudom a különbséget mert mikor azt mondam a dokimnak hogy olyan barnás rózsaszínes röhögött egy jót és mondta hogy na akkor melyik,mert nem mindegy :wink:
Vendég
 


Szasztok!

Gigi!

A szünet hosszát a dokid határozza meg, ez lehet csak 1 ciklus, de lehet 3 is, annál többnek nincs értelme, a lombikoknál se írnak elő többet, ott pedig aztán nyomják a hormonokat ... a 3 hónap pihi után a hormonzavar jellegétől függően vagy újabb closti, de ami inkább valószínű, hogy más, esetleg erősebb, vagy tabletta helyett injekciós kúrát javasolnak, ami hatékonyabban szívódik fel.

De a 6 hónap sikertelenség okát is elkezdik mélyebben kivizsgálni. A missed ab. után esetleg történhetett valami változás ami akadálya lehet a sikernek...ennek is utána kell nézni, ha tényleg nincs eredmény.
A mostani kényszerpihenő után biztosan a clostival folytatjátok gondolom.

Gabi!
sajnos a progipótlás okoz késést, nekem 1 hétre rá jött csak meg, ahogy abbahagytam annak idején :(

Nem próbáltok meg nem magánrendelésre járni? Talán olcsóbban kijön... :?

a stresszelés miatt nagyon együttérzek, tényleg nehéz levetkőzni a görcsös akarást... :?

üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


dana,
nem hiszem hogy nekem erősebb kéne mert gyönyörű tüszőm van és szép nyh is az 1X1 es adag clostytól.szóval a peteérés szépen műküdik,biztosan nem kell tovább turbózni :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Én is magánba járok, és most mindent elkezdte írni. Kíváncsi vagyok, hogy mennyibe lesz, amire lesz abónk. Az én magándokim 6000ft-ot kért a vizsgálatnál, Apa 10 ezret fizetett kiskatona vizsgálaton. Meg 600 -at vérvételre. A Closti 1400 volt. Tehát kb. 17ezernél vagyunk így az elején.
vikike0429
 
 


pihi. A 12. napon voltunk együtt. Most vagyok a 14. napomon, és 28 napos szokott lenni. Most már én is kivagyok, sikerűlt elkapnom a páromtol. Megyek is.
Vendég
 


Jezsek, a spermiumok akár 5 napig és életben vannak és várják a petesejt kiszabadulását. Ha 28 napos a ciklusod, akkor 14. napon kell PÉ-d legyen. Simán összejöhet így! :wink:
pihi
 
 


Jezsek!
Piinek igaza van. Ebből még bármi lehet. Szorítok!
És jobbulást!
vikike0429
 
 


Jó reggelt Csajok!
Sehol senki?
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak kicsit nyomott a napom...

Gigi!

Akkor ha ilyen jól stimulálható vagy, feltehetően nem hormonális jellegű a probléma, ami most a sikertelenséget okozza...még az is lehet, hogy a closti-mentes hónap lesz a nyerő...hallottam már ilyet :D

Viki!
ezek az árak még Pesten is megállnák a helyüket biz. helyeken.
Pl a kiskatona vizsgálat hivatalosan 10 ezer, vagy hálapénz formájában? És akkor a closti a legolcsóbb terápia mind közül...na és tüszőrepi szuri nem kell? mert annak van még szép ára....hogy mi pénzt le nem húznak az emberről csak mert babát szeretne...ami másnak ingyen megy..igazságtalan...

Jezsek,
olvastam olyan fórumot, ahol kifejezetten esküsznek a lányok arra, hogyha beteg vagy, gyenge az immunrendszer és akkor könnyebben fogan a baba... :wink: hát elég vadul hangzik, de ezt olvastam...
na és persze betegség ideján egy kis szerelem maga a gyógyír... :lol:

pussz
Dana

Kép
danaaia
 
 


hali,
én meg vol vagyok hol nem,vettünk parkettát ma,5re meg megyünk b-vel ortopédiára pestre és persz ma megint megszökött egy rab :evil: :evil: :evil: :evil: így lezárták a pestről kivezető utakat......úgyhogy most indulunk hogy 5re tuti odaérjünk :?

dana,
igen,én is erre tippelek hogy nem hormonális :roll: kedden megyünk apával kiskatona vizsgálatra hogy azt kigolyózzuk :roll:eléggé frusztál hogy eddig azért bár segítséggel de azzal elég hamar terhes lettem most meg már a hármadik hónapnál tartunk és semmi :cry: csak az a kérdés ez elég indok e a dokimnak egy átjárhatóságihoz :? és én kétlem :evil:

ja és nekünk kiskatona tök hivatalosan 15 :?

cupp,most el,este még benézek :wink: addig tessék szépen irogatni.
Vendég
 


Szia Dana! Sajnálom, hogy nem jó a napod. :( Kiskatona vizsgálaton Pesten voltunk, és ennyi a tarifa. Ki is volt írva. :twisted: Tüszőrepit még nem kapok.
Sajnos hiába örültem tegnap annyira a mensinek, ez még nem az igazi. Csak ilyen barnázós valami. Tehát még nem számolom első napnak a mait sem,mert azt mondta a doki, a rendes mensitől számoljak. Így most még nem kezdem vasárnap a Clostit.
Gigi!Szia! Nem semmi napod van neked is! Remélem, odaértek. 15 ezer? Az szép. Mi a Kryo intézetben voltunk. Ott 10.
Na, majd reggel jövök!
Pusz
Viki
vikike0429
 
 


Sziasztok!

a tarifáról: tehát normál álllami egészségügyi intézményben ennyit kérnek a vizsgálatért, avagy magánklinikán ennyi az ára?
Ha állami intázmányről van szó, akkor ehhez még hozzácsapják a vizitdijat vagy az már benne van??? Bocs ha értetlenkedem itt, de annyira odavannak, hogy ingyenes az ellátás csak a jelképes vizitdíj van... :twisted:

Gigi:
ha jól értelek, te szeretnél mielőbb egy átjárhatóságit...
a sorrend úgy van, hogy ha a férfi okés, akkor jössz te és mindig a könnyen elvégezhető vizsgálattal kezdik...ez lenne a hormonvizsgálat és uh ami nálad már megvolt. Utána következhet a fent már említett PCT teszt, de ezt mint olvashattad sok doki már nem támogatja(tehát ez elvileg kimarad), és akkor jön a HSG. Nyugodtan kérdezz rá a dokidnál, sőt akár kérheted is, hogy csináljon egyet...
Mindeközben jó lenne végiggondolni, akár férjeddel átbeszélni nem maradt-e bennetek valami lelki teher, kimondatlan fájdalom az elvesztett baba miatt, sikerült-e a veszteséget feldolgozni, az elvesztett kicsit elengedni, elbúcsúzni tőle...
A baba érkezésének komoly akadálya lehet egy esetleges újabb kudarctól való elfojtott félelem...ez a legnehezebb mindig, a lelki oldalával szembenézni...remélem nem veszed ezeket a gondolatokat tolakodásnak, mert nem szántam annak. Valójában nem tudhatom min mentetek keresztül, mert én nem éltem át hasonlót, de azt tudom milyen nyomasztó a sikertelen próbálkozás, ehhez képest biztosan sokkal nagyobb szenvedés elveszteni egy kis életet.
Nagyon nehezen írtam le ezeket a sorokat, mert nem szeretnék kéretlenül okoskodni...Gigi remélem nem bántottalak meg.
Be is fejezem mielőtt még tovább ragoznám a bocsánatkéréseimet...

Hogy sikerült beérni Pestre? Mi baj van a kisfiaddal hogy ortopédiára kell vinni?

Viki!
hogy áll a mensi? Nem ismered az aviva-tornát? Azzal elvileg gyorsan meg lehet hozni...meg vannak mindenféle praktikák, forró fürdő stb.

sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia!
Aviva tornát nem ismerem. :oops:
De ma megjött rendesen. A hasam nagyon fáj. :( Tehát ma van az első "igazi" nap. Kedden pedig akkor az első Closti.
Jobb a hangulatod ma már?
Nekünk a héten síszünet volt. Kitakarítottam alaposan az egész lakást. De hétfőn sajna már meló.
vikike0429
 
 


dana,
nekünk ez teljesen magán,szóval magánklinika,nem állami intézmény és ebben a magánvizitdíj benne van :wink:
ööööööööööö,igen,elég jól érted,én valóban szeretnék mielőbb egy átjárhatóságit de semmiképpen sem hsg-t hanem az uh-sat ami jobb is meg kíméletesebb is :wink: csak persze tb azt nem támogatja így 40.000 :evil:
hormonvizsg ás uh nálunk már valóban kilőve,spermavizsg kedden lesz tehát az is ki lesz golyózva.pct-re szvsz akkor sem lenne szükség ha akarna a dokim csináltatani mert eddig 2X lettem elsőre terhes és egy missed ab-nak nem hiszem hogy a következményei között szerepelne az hogy kinyírom a kiskatonákat mikor eddig nem tettem 8) tehát jön az átjárhatósági :roll: kicsit tarok tőle hogy csinál e a dokim egyáltalán ilyen uh-sat meg hogy 3 hónap után megcsinálja e nekem :?
lelki oldal:most ebbe nem akarok annyira mélyen belemenni de amennyira az ember képes magát "túltenni" egy ilyen tragédián annyira túltettük magunkat mi is.fantasztikus emberekkel vagyok körülvéve akiknek nagy szerepük volt abban hogy továbbmenjünk és előre nézzünk.természetesen a mai napig könnyeket csal a szemembe ha eszembe jut de ez 20 év múlva sem lesz másképp :(

és nem vettem okoskodásnak de jó hogy azért ezt hangsúlyoztad is mert ellenkező esetben lehet annak vettem volna :lol: így írásban olyan sok minden félreérthető :(

pestre nagyon jól beértünk,semmi dugó nem volt már addigra úgyhogy még sétálni is tudtunk egy kört :D
b-nek semmi komoly baja szerencsére csak a bal bokája kicsit lejebb van mint a jobb :roll: és biztos ami biztos alapon inkább elvittük 8) de azt mondta a doki hogy semmi vész,életkorból adódik és majd kinövi :wink:
Vendég
 


Ez reggel kimaradt. Mi is magánban voltunk . És ott volt 10 ezer.

Gigi! Szorítok, hogy megcsinálja a dokid az Uh-sat! Mikor kérdezel rá?
Örülök, hogy nincs semmi baja a fiadnak. :)
vikike0429
 
 


viki,
hát.......jövö hónapban max mert 3 hét min míg ip-ot kapok :evil: akkor meg már megvárom sikerült e ez a hónap.csak tudnám mitől függ hogy ki milyet csinál :roll:
Vendég
 


Kellemes hétvégét Mindenkinek! :)
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Gigi,

örülök hogy nem bántottalak meg...ha magánklinikára jársz, akkor jóval nagyobb esélyed van arra hogy a dokid megcsinálja amit kérsz!!! Elvégre Te ott kvázi "fizető vendég" vagy. Légy határozott, és kérd a vizsgálatot. Az UH-s vizsgálat annyiban más, hogy nem röntgennel világítanak át, hanem uh-val nézik a kontrasztanyag útját, jól tudom? Az hogy ki milyet csinál, az az eszközös és technikai felkészültségtől függ (na meg hogy van-e gyakorlott szonográfus, aki ért hozzá). Ha ők nem csinálják, kérj segítséget, hogy mondják meg hol lehet ezt a fajtát kérni...

Örülök hogy kisfiadnak nincs komoly baja...valamelyik nap beképzeltem, hogy fiam egyik lába rövidebb... 8)

Viki!
örülök hogy megjött...bár ilyet ritkán mond az ember...már én is örülnék ha visszatérne a ciklusom...

üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia!
Az előző két babónál mennyi idő után jött meg? Vagy amíg szoptatsz, addig nem ? :oops: Én ebben még nem vagyok jártas.
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki pihizett a hétvégén...helyes, helyes :D

Viki!

Hogy mik vannak....beszélünk itt a mensiről...írom tt hogy jó lenne ha már nekem is...erre tegnap megjött...hát ilyet...
Amúgy eddig az volt, hogy akkor jött meg, ha abbahagytam a szoptatást, de legalábbis napi 1-re csökkentettem a számát...szóval nekem szopi alatt nem volt ciklusom. :shock: most Zsigi még este meg éjjel párszor szopizik...
Juli lányomnál több mint 3 évig nem volt vérzésem...
Mindenkinél más ez egyébként...van akinek, habár szoptat, már szülés után pár héttel megjön, másoknál ez lehet szülés után pár hónappal...vagy akár akkor, mikor befejezi a szopit. Ez utóbbiba tartoztam eddig én...minden változik... 8)
Akkkor holnap closti? Majd minden nap kb ugyanakkor vedd be a bogyót.

puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: