Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anikó,
Gratula! Nem szeretném elkiabálni, de nagyon szorítok!! :D

Hajnesz,
jó, hogy benéztél!! Lehet, hogy több időt kellene velünk tölteni. :)

Magamról csak priviben szeretnék írni, ha vki kíváncsi rám.
Bocs, de a párom még olvashatja és ez nekem nem jó. Olyan, mintha leskelődnánek utánam. :cry:

Amúgy alakul az életem, hisz a szívem nem súghat rosszat. :D Így rá hallgatok. :wink: :D

A többiektől elnézést, hogy nem 'kotyogok" bele mindig a dolgokba, de mostanában van jobb elfoglaltságom. :wink: 8)
Pusza mindenkinek

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok lányok!

Először is gratula Babáéknak, sok boldogságot, tejcsit, és jó egészséget kívánok.

A többiektől bocsi, de nem tudtam mindent vissza olvasni.

2006.07.24-én 03.50-kor megszületett kislányunk Anna. 3830 gramm, és 50 cm.

Remélem hamarosan mindannyian átélhetitek ezt a fantrasztikus érzést.

Nemsokára képet is mutatok, csak most vacakol a netünk.

Mindenkinek további szép napot!

Puszi
Nina
nina79
 
 


Nina!
Gratulálok a lányotokhoz, nagyon sok boldogságot, egészséget és természetesen nektek is sok-sok tejcsit kívánok! Képeket és szülés-beszámolót kíváncsian várom.

Kép
Bernadett tegnap

Üdv: Helga
hel29
 
 

 
 

Drága Nina :D ,

nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Annához, nagyon vigyázz Rá! Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Millió puszi:

Fanni
fanny1
 
 


Nina,

nagyon gratulálok!! Jó egészséget Nektek!

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük szépen a jó kívánságokat. Hál' Istennek tejcsi az van bőségesen, hízunk is szépen. Az ígért képet most megint megpróbálom felrakni. A szülés-beszámolóhoz kicsit több idő kell, de ígérem azt is meg fogom írni.
Haza jöttünk a kórházból:
Kép

Puszi
Nina
nina79
 
 


Nina!

Neketek is nagyon sok Gratula! :lol: Meg minden olyan amit te is kívánsz másoknak. Sok tejcsi, boldogság, egészség. stb... :D

Nagyon beindultak a kismamijaink.

Lassacskán zebrásodni kellene csajok! :D

Felfrissíteni a táblát és babásodni! 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca,

nagyon örülök a vidám hangulatodnak, és nagyon egyetértek veled. Valóban ideje lenne zebrásodni, babásodni meg "táblát tölteni" :wink: :wink: :wink:
Mikor is kezdünk? :wink: :lol:
Mi talán novemberben. :wink: S Ti? :oops:

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Jitter!:)

Igen a családineten én is csak kapkodom a fejem, ki kicsoda kivel mi történik, szinte követhetetlen...Ez a csapat itt szuper!
Nem kell félni alombiktól, számomra nem fizikailag megterhelő, hanem lelkileg azt meg egy nagyon jó társsal meg lehet oldani.Nagyon szorítok!

Nina!:)
Óriási gratula és nagyon sok sok boldogság egészség és természetesen várjuk a beszámolókat és a képeket!!!!!!

Wandi!:)
Ügyi voltál szép 9 sejt! Mi van velük????? Szorítok nagyon!

Minyu!:)
kitartás egyszer a mi időnk is eljön!!!!!mindig csak előre!

Anikó!:)
teszt????

Hajnóca!:)
engem nagyon nagyon érdekel mi van veled!!!!!!
Vendég
 


Zsebike!:)
nagyon nagyon vigyázz magatokra!!!!!!Pihenni pihenni!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sajna, nagyon rossz híreim vannak, nekünk most nem sikerült. Pedig olyan szépen indult minden, és a hétfői pozitív teszt után annyira meglepett a ma reggeli negatív teszt, hogy nem is tudom megfogalmazni azt az érzést! :cry: Rögtön elrohantam a Kaáliba vérvételre, és sajnos rossz eredmény jött ki, 95% az esélye annak, hogy korai vetélés történt. A barnázás ma megint előjött egy kicsit, a doki szerint létrejött ugyan a terhesség, de valami miatt elhaltak a babák. Hétfőig, ha nem jön meg, akkor újra kell mennem vérvételre, ha rendesen megjön, akkor menses után néz egy kontroll UH-ot és ennyi volt. :cry: Rettenetesen el vagyok keseredve, hiszen októberben én már 41 éves leszek, kifutottunk az időből, úgy beszéltük meg apával, hogy mi már nem próbálkozunk újra lombikkal, szóval ez volt az utolsó esélyünk...

Sajnálom, hogy ilyen rossz hírekkel kellett feljönnöm hozzátok, most lehet, hogy pár napig nem jelentkezem, ezt mindenképpen helyre kell tennem magamban. Nektek azért drukkolok a távolból is, Anikó
anikó65
 
 


Nina! :P

Gratulálok Nektek, sok-sok örömet kívánok az egész családnak! Anikó
anikó65
 
 


Anikó,

kimondhatatlanul sajnálom, mi veled történt. Komolyan, még a könnyem is kicsordult. :cry: Egészen biztosan nem vágtok bele többször? Pihenjetek erre egy kicsit. :oops: Az unokatestvérem a 43.-ban jár és babát vár :wink: Ne adjátok fel, ha megtehetetitek!

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Sziasztok!

Gigi,
Mi még nem indulunk, de azt tudod, hogy miért nem. :roll:

Viki,
hosszú lenne leírni ide, de priviben megírom. Ja és nem egészen publikus a dolog. :?

Anikó,
nagyon sajnálom, de ez egy kis siker volt. Ne most adjátok fel!
Nekünk fiatalabbaknak csak sokadikra - ha sikerült egyáltalán - fogantak meg a babák.
Itt a cél elött feladni? Tudom, ogy milyen, mert nekem mind a két vérvétel + volt és mégis a másodiknál már tudtuk, hogy a babák nem maradnak velünk. :( Pedig az a (6 inszem után) 3. lombik volt. :?

Ha úgyérzed, hogy beszélgetni akarsz gyere. Mi itt leszünk és meghallgatunk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Anikó,
én is rettenetesen sajnálom. Ez tényleg nem jó hír. De még nincs késő, sokan próbálkoznak 40 fölött is. Ez ma már nem szokatlan. Biztos nehéz feldolgozni, miután olyan jól indult, de még egyszer mondom, ne add fel. Adj magatoknak egy kis időt és majd később döntsetek.
Nálam sem olyan fényes a helyzet. Bőgök ezerrel. A kilencből kettő éretlen volt, egy nem termékenyült meg, kettő még nem indult el, tehát van négy holnapra. Nem tudjátok, van arra esély, hogy az a kettő, ami nem osztódik, még meggondolja magát holnapig? Le vagyok törve mint a bili füle. Annyival jobbra számítottam, gondolom, ez a baj... Így most nem is tudom, hányat kérjünk vissza. Hármat szeretnénk, de akkor csak egy fagyibaba marad. Ti mit gondoltok???
Gigi, mitől függ, mikor kezdtek? Nem akartatok előbb?
Wandrea
wandrea
 
 


Wandrea,
szerintem 3at kérjetek vissza, ha megoldható. Sajnos én úgy tudom, hogy egyet nem fagyasztanak. Sőt nekünk kettőt sem fagyasztottak. :cry:
Így adott a dolog, hogy mi legyen. :!:
Nem sok jövőt jósolok annak a kettőnek, de az életben annyi csoda van, hogy veletek miért ne történhetne!? :?:

Nem szedsz méhpempőt vagy borocskát nem ittál?
Napi egy kispohárka vörösbor ezek után is jó lehet. A borban lévő antioxidánsok vagy mik a sejteket fiatalítják. :D
Legalábbis ezt hallottam.
Ha meg másra nem jó, akkor legalább egy kicsit ellazít. :)
A méhpempő meg serkenti a sejtek termelődését. (ha jól tudom)
Szóval vannak parktikák és fortélyok. Tessék vmelyiket bevetni!

Remélem, hogy sikerrel jártok és a lehető legjobban sikerül majd döntenetek. Aztán lightos pihi otthon. :wink:
Vigyázz magadra\magatokra. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Anikó!:(

nem tudom szavakban kifejezni mennyire nagyon együttérzek veled!Viszont azt felejtsd el, hogy 41 évesen "öreg"vagy ,ilyen nincs, addig amíg az embernek megvan a méhe vannak petesejtjei,addig a szervezetünk a babára éhezik!!!!!Szerintem érdemes megpróbálni, hiszen beindult a folyamat és legközelebb már ott is marad!
Nekem is beindult mind a 2x-azóta meg még nem voltam, de ez nekem nagyon nagy erőt ad!
fel a fejjel!

most sokáig nem jövök elutazunk németbe, remélem csupa jó hírre jövök vissza!
Mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Zsebike :?: :?: :?: :?: :wink:
kagyló
 
 


Bepofátlankodhat ide egy nemlombikospróbálkozó, aki hajlott korára való tekintettel egy kicsit parázik, mert most készül az elő gyermekére?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldike!

itt mindenkit szívesen látunk, ide bármikor jöhetsz!
Vendég
 


Kösz vikimi a szívélyes fogadtatást!
Most lépek is, mert mindjárt jön apa! Fini vacsit főztem ... oszt ráadásul a 15. cn-en vagyok, úgyhogy........ :) (bár a stimutól nagyon fáj a pocim, de sebaj!)

Kép
zölddisznó
 
 


WOW!
Szintén tanerő?
Milyen szakos vagy?

Kép
zölddisznó
 
 


Anikó! Én is szomorúan láttam a híreidet. Nem is annyira azt, hogy nem sikerült, hanem hogy nem akarod folytatni... Én 37 vagyok,és néha megfordulnak ilyen gondolatok az én fejemben is. De valahogy leküzdöm őket, inkább próbálkozom, nem akarom később megbánni, hogy nem tettem meg érte mindent :? De nem tudom, később hogyan fogok érezni :-(

Mindenesetre ma beadattam az első Gynevacot, részben az itteni biztatásnak köszönhetően :D Ki tudja...

Zöldi -- én sem bírlak ledisznózni... :lol: --, milyen stimud van, ha nem lombikozol? Inszem? Vagy spontán?
jitter
 
 


Jitter!

Még csak 3. adag clostilbegyt, és spontánozunk. A para csak azért van, mert Ő lenne az első babuci, és 38 nyarat megéltem már. Ugyan volt egy terhességem 23 évesen, de sajna elvetélt 9 hetesen. (Költözés, vírus, esküvő - szóval nem csodálom)
Gynevacot ki írta fel?

Kép
zölddisznó
 
 


Mára jó éjt, mert hiányol apuci...

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni, ezért feljöttem hozzátok. Olyan furcsa, hogy vérvétel szerint nem maradtak meg, de semmi jele, vérzés semmi. Jó lenne hinni, hogy minden rendben van, és persze mégsem. :cry: Szívem szerint belevágnék újra, és újra, amíg csak nem sikerül, de egy újabb csalódást már nem bírnék ki. És a párom sem partner ebben. :cry: Azt mondja, az Isten ad nekünk gyermeket, ha úgy látja jónak.

Tudjátok, tavaly félidősen - magzatvízvételt követő komplikáció miatt- elveszítettük a kislányunkat, aki egészséges lett volna. Így nagyon nehéz elfogadni, hogy most sem sikerült. meg persze előtte is volt spontán vetélésem, de az szintén csak ilyen "bioterhesség" volt. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy NE VÁLASSZA a magzatvzvételt, hanem inkább az anyai vérből történő vizsgálatot végeztesse el (Géndiagnosztikai Centrum, Istenhegyi Klinika)! Most semmi értelmes nem jut az eszembe, nagyon magam alatt vagyok...
Jó éjt mindenikenk, Anikó

Ez a Gynevac azért felkeltette a kíváncsiságomat...
anikó65
 
 


Zöldike!

Drukkolok nektek! :P

(szintén tanerő) Anikó
anikó65
 
 


Anikó,

nagyon szomorú, ami történt veletek,de még egyszer erősítelek benneteket abban, hogy ne add/játok fel! Próbáljátok meg a Gynevacot. Az RTL Klubbon volt hír róla. Volt egy 41 éves hölgy, aki ha jól emlékszem 13 lombik után azt mondta elég, nem tovább. Aztán utoljára kipróbálta ezt a szurit, és lám! Ott csücsült a baba a karján. :wink:
Olvasd el a www.gynevac.hu - n mit írnak róla. Meg fog győzni!

Zöldike,
üdv!

Wandrea,
egyetértek Hajnócával. Én is 3-at kérnék vissza. 2-t nem érdemes fagyasztani, mert kicsi az esély, hogy jól "ébred" mindkettő. Ne legyél elkeseredve a sejtszám miatt. Nekem volt egyszer egy Clostyl-es stimum 12 sejt lett, 4 vagy 5 termékenyült és csak 2 (!) osztódott. Van ilyen. A köviben meg 14-ből 9 osztódott 3-at kaptam, 5 fagyiban, mert 1 nem volt annyira szép. Szóval ne parázz! Pempő-bor-séta este apával (Zsebike receptje :wink: ) Ez járjon a szemed előtt! :lol:

Mi csak novemberben kezdünk. Most Gynevac kúra méhpempő, utána tanévkezdés ( :twisted: ) Addigra csitul egy kicsit az élet, így ha minden együttáll, akkor nekivágunk. Csak fagyibabákat kapok, nem lesz stimu. Ha ez nem jön be, akkor legközelebb csak nyáron folytatjuk.

Szép napot Nektek!

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Baba, Zsebi,

írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gigi002
 
 


Anikó,
én is rettenetesen sajnálom, ami Veled történt. Tudom, ilyenkor semmi sem vígasztal, de én is azt mondom, hogy nem szabad feladni, igen is neki kell menni a következő kísérletnek! Közben pedig próbáld ki a Gynevacot, hisz annyi mindent kipróbáltunk már, lehet, hogy ez segít!

Jitter,
amúgy az én érdeklődésemet is nagyon felkeltette a Gynevac (bár még nem olvastam el a honlapot), meg tudnád mondani, hogy Neked ki írta fel? És lehet mindenhol kapni? Mennyi az ára? Gondolom, a párod is kapja! Köszi előre is az infókat.

Lányok,
amúgy engem ma délután fog hívni a nagynéném, akinek természetgyógyász boltja van, állítólag van vmi új gyogyi meddőségre, de még nem tudok semmi részletet. Majd jelentkezem, ha már kiművelődtem!


Puszi mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Csajok!

Én úgy tudom - konkrétan Dr. Lázár Erikától, Gynevacos nőgyogyi -, hogy nem lesz szeptembertől megint forgalomban!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jó reggelt!

Anikó!
Jó sok tanárnéni van itt köztünk!

Gigi!
Milyen pempőt eszel? Melyik fajtát?

Fanny!
Várjuk a híreket! Nagyon:)

Hajnóca!
Én is ezt hallottam gynevacról.

Kép
zölddisznó
 
 


Gynevac -- sajna nem minden doki ismeri, de elvileg bármelyik körzeti orvos felírhatja. Csak receptre kapható :-( Én megpróbáltam az üzemorvosnál, de nem tudta, mi az :-( Végül egy barátném, aki amúgy háziorvos, szerezte be nekem. Csak a házidokit tudom javasolni, vagy magát dr. Lázár Erikát...

Az ára: 4513 ft / 5 ampulla, ennyi egy kúra, a legjobb 10 naponta beadatni. Jó, ha a pasi is kapja, de nálunk pl. nem megy, a zuram folyton külföldön dolgozik, és így nem tudjuk rendesen ütemezni neki :-( Azért sztem így is ér valamit, hiszen a női szervek fertőzései ellen véd...

De a legjobban itt lehet tájékozódni: www.gynevac.hu

És NEM CSODASZER!!!! Van, aki megkapta, mégse történt semmi vele, dehát ha csak elmúlaszt minden bujkáló bacit, már az is eremény, nem?
jitter
 
 


Sziasztok!

Nekem a Kaáliban írta fel a doki a Gynevacot.De a háziorvos is megírja ha olyan,
Az biztos,hogy nem csodaszer de sokak segít.Egy próbát megér ártani biztos nem árt.

Nekünk azért nem sikerültek a lombikok mert a megtermékenyített sejtek az első nap után leálltak az osztódásban.Tőlem összesen az 5 alkalommal leszívtak 37 petesejtet és csak 4-et sikerült visszatenni zéró sikerrel.
A doki azt mondta szószerint,hogy van egy rakás szir-szar petesejtem.Azt jelenti,hogy a legtöbb petesejt nagyon rossz minőségű(szemcsés,deformált).Kérdeztem a biológustól is ,hogy mitől lehet ez de nem tudta.
A doki azt mondta,hogy van közte jó is és egyszer csak besikerül.
Az utolsó lombiknál már kaptuk a Gynevacot és akkor már nem voltak szemcsések a sejtek.Igaz ekkor sem osztódtak így nem volt beültetés.De 1,5 hónappal később mégis csak sikerült elcsípni egy jó petesejtet mert terhes lettem.SPONTÁN!

Szóval csak kitartás mindenkinek!

Anikó!
Nekem azt mondta a Kaáliban a doki,hogy aki már egyszer teherbe esett nagyobb az esélye,hogy újra az lesz!Ne add fel fog sikerülni!Pihenjetek egy kicsit és vágjatok bele újra!

Remélem nem haragszotok,hogy írok Nektek így,hogy már van babám de arra szeretnék mindenkit biztatni,hogy sosem szabad feladni itt vagyok rá az élő példa!

Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Ildikó!

Ez tök jó, amit a gynevacról írtál!

Kép
zölddisznó
 
 


Ildikó, bár sokan tunánk követni a példádat... :-)
jitter
 
 


Greenpig, (Zöldi),

méhpempő. Még méhésztől nem sikerült szerezni, Herbáriában viszont igen. 1 g pempő 30g mézben (278.- Ft), ezt a mennyiséget eszem meg 3 nap alatt. Összesen 10-15 napon át. Eleinte fájt a fejem, írja is, hogy a tisztulási folyamattal együtt jár, de most már nem.
Ha végre sikerülne szerezni, akkor 5 g pempő 25 dkg mézben általános fenttartásra napi 1 teáskanál (műanyag, met fémmel nem szabad belenyúlni!) / by Zsebi R / Ha a google-ba beírod "méhpempő" kiadja a méhészek oldalát és ott olvashatsz róla.

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


sziasztok
eddig csak olvasgattalak titeket és drukkoltam mindenkinek,én is lombikos vagyok,volt 2 leszivásom már és 4 beültetésem,az utolsónál elindult valami de sajnos nem maradt meg.most én is a gynevac szurit adatom magamnak
méhpempöröl nekem nagyon jó tapasztalataim vannak,iszonyuan megnövesztik a nyálkahártyát.mi csömörön vásároljuk egy méhésztől,3000 ft egy havi adag.elötte kapszulában szedtem,az is bevált.Gynevacról én is sok jót hallottam.
ja és bármilyen orvossal fel lehet iratni,én kinyomtattam a netről és állatorvossal irattam fel :D :D
jó kis csapat van itt,mindenkinek babát kivánok!!!!!!!!

bibar
 
 


Gigi!
Köszi, akkor maradok az enyémnél, az olcsóbb egy kicsit.
300 mg/nap havi adagja 2000.-

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok lányok!

Passziv olvasó vagyok, de most ugy érzem szólnok kell :)

Nina!
Ezer grat, sok tejcsit és sok boldogságot :lol:

Anikó!
Képzeld velem is hasonló történt. Én jelenleg nem lombikozom, mivel nekem PÉsi gondjaim vannak, PCO. De ez alakult, és már 2x is volt peteérés. Az első alkalommal tökéletes volt minden az UH-n, 1 hétre rá volt hányinger, cickófesz, magas hő..de megjött és a tesztem eccer olyan halványan pozitiv volt, de 2 napra már negativ. Közben véletlenül endokrinologus vért vett. Na...nemrég behivott, mert megjöttek a véreredmények. Biza babás voltam, vagyis megfogant, de valamiert nem maradt meg. Korai vetélés. DE én ezt fél sikernek kell tekinteni. Tedd te is ezt. Ne most adjátok fel :!:

pussza

Gina
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Zöldi,

(ne haragudj a különböző nevek miatt, de a disznó nem akar jönni a kezemre, a greenipig meg aranyos, meg a zöldi is,válassz kérlek. :oops: :wink: )
Szóval mi is az, amit szedsz? 300 mg/nap 2000.- ért?

Köszi

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Nina!
Gratulálok tündéri a kislányotok jó egészséget sok sok tejcsit kívánok.

Kép

Baba CSalád!
Nagyon hiányolom a képeket.

Anikó!
Rettentően sajnálom szavakat sem találok. :(
Kívánom hogy valahogy mégis elérjétek az a csodát hogy gyermeketek születhessen. Talán még egy lombikot bevállalnátok hisz tudja a szervezeted mit kell csinálni talán kevés volt a progi amit kptál és lehet korrigálni.

Wandrea!
Nekem a legrosszabbul indult és alakult stimuból lettek a babák szóval semmi gáz nincs hidd el maradni fognak.

Zölddiszno, Bivar!
Nem tudom hogy milyen méhpempőt vesztek de a Lehel téren találtam én a legolcsóbban kis átlátszó tégely piros tetővel 5 g volt nem egész 600 forint és az egy havi adag. Ahogy már íták a lányok belekell keverni negyed kiló mézbe és naponta egy kanállal megenni.

Ritkán tudok jönni mert szerdán voltam annál a doki bácsinál akinél szülni fogok nagyon remélem és totál fekvésre ítélt. Így betartomcsak néha engedélyezek maganam egy kis gépezést.

Puszi és drukkolok mindenkinek. Tudjátok soha nem szabad feladni!!!!!!!!!!!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Én itt új vagyok

Zseboroszlán mi van veled, hogy vagy? A Kaálisból nagyon hiányzól!

Erika
erika13
 
 


Gigi!

Dr Chan féle, 10 ivó ampulla vag egy dobozban (csakegy ajánlotta). 300 mg méhpempő+ginseng. Nagy, lapos piros dobozban van. Bio reform stb. boltokban lehet kapni, és a DM+Rossmann-félékben is, de ott drágább.
Én tegnap 620.-éret vettem.

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok, én azért óvnálak titeket a piaci gyógykészítményektől... Sztem a DM-es se olyan megbízható, mint a méhészetek által forgalmazott cucc...
jitter
 
 


Jitter!

A Dm-ber forgalmazott a herbáriában a gyógynövényes és a bioboltokban is van.
Egyetértek, hogy a méhészeké a legtutibb anyag - ha van jó méhészed. Az én ismerős méhészem szerint az sem mindenhol tuti.
A Lehel piacon gondolom mészészboltban vette Zsebi a cuccost. Ott jó minőségű, ismerem.

Kép
zölddisznó
 
 


Méhészboltban biztosan :D Bár elismerem, a méhészek se mind megbízhatók :?

Képzeljétek, körül vagyok véve kismamákkal! Az egyik barátnőm a jövő 7en már biztosan szülni fog. A közvetlen kolléganőm 38 évesen első babával 10 hetes terhes. Egy másik jó ismerősöm meg ma mondta, hogy most 7 hetes, és minden ok velük (ő már 2x vetélt, szegénynek nagyon szurkolok). Milyen jó nekik, igaz? Én nagyon szírítok mindnek! De azért olyan fura, hogy nekünk meg miért nem megy ez...
jitter
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönöm a bíztató és vigasztaló szavakat! Nagyon aranyosak vagytok, nem is tudom, hogyan vészelném át nélkületek ezt az egészet!

Most épp a tüdőmmel vagy a szívemmel vacakolok: először úgy indult, mint ha beszorult volna levegő a bal oldalon, minden légvételre fájt. Ennek már két napja. Most már a bal vállamba is kisugárzik, alig pihegem a légvételt, szóval most nekiindulok megnézetni, hogy mi lehet ez, mert egyre rosszabb.

Olyan sok szépet írtatok a méhpempőről, hogy kipróbálom én is. Meg talán a Gynevacot is, hátha... De lombikra már nem megyek többet.

Mindenkinek drukkolok, Wandrea: :?:

Jó hétvégét, Anikó
anikó65
 
 


Anikó, ezek a tünetek nem hagzanak túl jól, de remélem, semmi gáz nem lesz! Azért adj hírt magadról majd!

A méhpempőt most már én is szeretném kipróbálni!

És nem tudom, a Gynevac hat-e, de két irtó ronda gyulladásos göb keletkezett az államon... Anno a kozmetikusom mindig azt mondta, az állon megjelenő göbök nőgyógyászati problémára utalnak. Most szerdán kaptam a szurit, és csütörtök estére egy, teganpra meg már kettő dudor lett rajtam... Pedig már jó ideje 1 sem volt, és nem is állok a mensihez közel, amikor régebben kijöttek ezek :shock:
jitter
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: