Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!
Pihenek ezerrel, ezért nem jeletnkeztem. Csütörtökön voltam beültin, a négy mellett egy ötödik és észbe kapott és osztódni kezdett. Összesen így ötből választhattunk. Kettő már morula forma volt (ami azt hiszem, nagyon jó), a többi 11-12 sejtes és a későn ébredő is már 6 sejtes volt egy nap múlva :D
A biológus azt mondta, turbó sejtek :lol: Utólag kiderült, mindegyiket ICSI-vel csinálták és vékonyították is a burkokat. Hármat kértem vissza, kettőt fagyasztanak. Egyébként itt Pécsen egyet is fagyasztottak volna. Remélem azokra nem lesz szükség :D vagy csak jóval később...
Próbálok csak pozitív dolgokra gondolni, hogy minden jól alakuljon. Apa főz-mos-takarít, olyan aranyos. Mondtam neki, ha ezen múlik, nem tanítok többé és főállású terhes leszek :D

Zsebi,
én is eszem a méhpempőt, csak nem tudom pontosan, mennyi idő alatt egyek meg egy adagot (1 g pempő, 30 g méz). Eddig hetente egyet vettem. Tudsz segíteni? A doki azt mondta, a mnyh már nem is lehetett volna vastagabb. Most, hogy ez ettől van-e, azt nem tudom?!
Minda4en jól vagytok? Tényleg állandó fekvést írt elő a doki? Az egész terhesség alatt vagy „csak“ az első 12 héten??
Szerinted mehetek egy kicsit sétálni vagy fetrengjek tovább az ágyban?

Anikó,
szerintem is csinálj végig egy Gynevac kúrát. Mindenki olyan sok jót mond róla, egy próbát mindenképpen megér. A 4500 forint - vagy 9000 kettőtöknek – az azért nem lombikos gyogyi ár. Ha eddig ilyen erős voltál és nem adtad fel, akkor most ne mondj le mindenről. Mindenki szorít neked!
Beszéltem anyu nőgyogyijával erről, mert pont itt volt nálunk. Elmondtam neki, hogy mindkét oldalon el vagyok záródva és azt mondta, ez szinte mindig valamiféle gyulladástól következik be. Ha a Gynevac krónikus gyulladásokra van és a petevezetéknek köztudottan öngyógyító funkciójuk van, talán itt is segíthet. Én is végigcsinálok egy kúrát, ha nem is most, de később biztosan. A gyógyszertárban azt mondták, két nap alatt megjön, ha megrendelem, szeptembertől már nem biztos. És, hogy urológus és andrológus is felírhatja férfiaknak, akár két kúrát is.

Ginuska,
én is PCO-s vagyok. Itt Pécsen azt mondták, ha a laparon leégették minden cisztámat, a betegség – gyogyinélkül - nem zárja ki a lombikot. De nem tudom, nálatok szükség van-e rá?! Mármint a lombikra. Gyógyszert sem kell szednem, mert égetés után kb. egy évig rendeződik a cisztásodás és napra pontosan meg is jön egy fél éve.

Jaj, most látom, szóf*om van, bocsi :oops:
Csak olyan jó kicsit félig fekve üldögélni és olvasni titeket …
Üdv mindenkinek,
Wandrea
wandrea
 
 


Sziasztok lányok,

bocsi, hogy nem jelentkeztem előbb az ígért hírekkel, de igazából konkrémtumokat még én sem tudok. Szóval, nagynéném természetgyógyász boltjában együtt dolgozik egy ortopédus-gyógytornásszal. Nos, ő maga is hasonló problémákkal küzdött, az orvos férjének papírja volt róla, hogy nem lehet gyereke, elkezdte az általa ajánlott kúrát és 3 hónap múlva terhes lett, ekkor volt 35 éves, ma már 5 éves a csemetéje. Jelenleg a csoportjában 10-en is babát várnak. A módszer lényege: méregtelenítő teakúra (mindkét félnek), majd a méhpempőtől át a Multimacáig (ami olyasmi, mint a nálunk is ismere Macavibe, amiben viszont csak 1 féle anyag van, míg a Multimacában 9!) ill. valamilyen stresszoldó tablettáig csupa természetes anyag segítségével hatnak a peteérésre, a méhnyálkahártyára ill. a spermák mozgékonyságát és termelődését is elősegítik. Kb. 3-5 hónapot kell rászánni és állítólag nagyon hatásos. Mivel sok olyasmit mondott, amit már Tőletek is hallottam (lsd.fent méhpempő), számomra elég meggyőzőnek tűnik, úgyhogy valószínűleg a közeljövőben találkozni fogok vele, hogy többet tudjak meg a dologról. Árakról egyenlőre nincs infom, de gondolom, hogy nem olcsó, viszont a lombiknál biztosan nem drábább, és állítólag azzal együtt is alkalmazható, mert a gyógyszerek hatását csak felerősíti. És végül is az említett 3-5 hónap szinte a lombikok közötti várakozási időnek felel meg, nem igaz? A Gynevacot is fel akarom íratni, azt hiszem, én most inkább ezt az utat fogom kipróbálni.

Anikó,
engem az első lombik kezdete előtt óta kb. 1 jó éve nagyon sokszor gyötör mellkasi fájdalom a bal oldalon, én tavaly végigjártam az összes létező orvost és 5 különböző doki mind bordaközi ideggyulladást állapított meg, - mert hogy a leleteim hála Istennek mind jók voltak -, amire viszont nincs gyógyszer. Ez időnként múlt csak el azóta, és nagyon sokat fáj a mai napig is. (bár most 2 hete már a hátam is egy ponton, úgyhogy ez már lehet, hogy izület) Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindenkin másképpen jön ki a lombik okozta feszültség, hiszen folyamatosan izgulnunk kell valamin, pláne ha meg nem is sikerül, akkor jön az igazi sokk... Tudod, az ideg nagyon alattomos, sok problámát tud okozni, úgyhogy szívből remélem, hogy Nálad is csak valami hasonlóról van szó!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok lányok!

Végre hazajöttünk péntek délután, most kicsit megpróbáltam visszaolvasni is, több-kevesebb sikerrel.
Nézzétek el a páromnak, hogy nem tett még fel képeket, de nem tudta lekicsinyíteni őket, meg a munka mellett még egy csomó dolgot kellett intéznie. Pl. befejezni a gyerekszobát. :wink:
Ami ilyen lett:

Kép

Kép

Persze a csajokról is rakok mindjárt, csak itt a 6 órás evés ideje, és Zsófikám már jelez, hozzá órát lehetne állítani. :D
baba888
 
 

 
 

Szia Baba!
Most tudtam csak erre az oldalra jönni,hogy megnézzem,mi van veled!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajnos nem tudok visszaolvasni,mert szigorúan feküdnöm kell!
A lényeg,hogy jól vagyunk,megvan mind 3 baba,nagyon várjuk már őket!

puszi:Andi
14+1
aanda
 
 


No, csajok tisztába téve, megetetve, lefektetve, cici lefejve. 8)

Kicsit szét vagyok szóródva, de először is én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat és a jókívánságokat!!!!!!!!!! Nagyon jól esett!!!
Láttam, hogy megint vannak rossz hírek, nagyon sajnálom, reméltem, hogy mire visszajövök vár néhány zebra. :?
Akik épp a várakozás napjait élik, azoknak nagyon drukkolok, és egyébként üdv az újaknak!

Kicsit leírom a történteket, megpróbálok nem túl hosszú lenni.
A legelejét már tudjátok. A császár után nagyon fájtam, az első nap még katéter volt meg infúzió, úgyhogy fekvés. Nem is tudtam volna mást... Nem ehettem, így eléggé legyengültem másnap reggelre, amikor katéter ki, fel kellett kelni zuhanyozni, és persze onnantól magamnak wc-re, mosdóba menni. Nem szépítem, nekem kín szenvedés volt az első két nap. Első nap, míg feküdtem csak fényképeket láttam a lányokról, másnap párom kocsival tolt át az intenzív és a koraszülött osztályra, hogy megnézzem őket. De annyira fájtam, hogy nem tudtam igazán felszabadultan foglalkozni velük. :cry: Következő reggel beindult a tejem elég durván :lol: , és innentől kezdve rá voltam kényszerülve, hogy menjek, fejni kellett, stb. Így napról-napra erősebb lettem, és már próbálhattam cicire rakni először csak Zsófit. Innentől a következő lelki megpróbáltatások az etetés miatt voltak, nagyon sokat sírtam, mert nehezen kezdtek el enni, picik voltak, borzasztó hamar elfáradtak, a nővérek meg egy idő után már kitessékeltek, hogy nem lehet ennyire elhúzni, mert egymásba nyúlnak az etetések, és olyankor sokszor Annácskát szondával etették. :cry: Nagyon akartam, hogy gyorsan elkezdjenek hízni, hogy összekapják magukat, ezért nem hagytam, hogy elaludjanak a kaján, piszkáltam, dörzsölgettem őket, nyomtam a cumit szinte a torkukra, hogy nyeljenek. Utána meg persze bőgtem a szobában éjjel, hogy milyen egy dög vagyok. De sajnos muszáj volt. És végre kezdtek gyarapodni, láttam, hogy egyre ügyesebbek, az adagjuk egy részét kiszopizták ciciből, a maradékot cumiból. És mostmár nagyon kis ügyesek, Zsófi annyira tud éhezni, ha egy kicsit csúszik az etetés, hogy rágja az öklét! :lol: Anna még mindig kényelmesebben eszik, nem egy bélpoklos. Szegénykém, őt több megpróbáltatás érte a születés után, így lassabban erősödik, gyorsabban elfárad még.
Nagyon jó itthon lenni, nyugodt környezetben más még a küzdés is.
Amúgy nagyon jó gyerekek még, az evések között alszanak, sok gond nincs velük, olyankor tudok én is pihenni.
Tejem szerencsére van sok.
És akkor a képek.
Itt 8 naposak:

Kép

Teljesen különbözőek, de azért az ásítás... :lol:

Kép
baba888
 
 


BABA!

nagyon szép lett a szoba és nagyon édik a babák. Szerintem abszolút nem tűnnek picinek - csak a ruha nagy :D
Nagyon örülök hogy van elég tejcsid, és hogy még ránk is jut néha időd, bár tudom két pici lány ellátása nem egyszerű feladat.
Minden jót nektek, sok tejcsit és gyors gyarapodást.

Orsi
orshe
 
 


Szia Baba,

tüneményesek a csajok és megátod, egyre ügyesebbek is lesznek és egy pár hét múlva már nem is emlékszel a kezdeti megpróbáltatásokra. Használd ki az időt, amíg hagynak Téged is pihizni, hisz kell az energia! Millió puszi és azért néha tegyél fel nekünk legalább egy pár képet, jó?

Fanni
fanny1
 
 


Jaj, én is ilyeneket akarok :D
Baba, gyönyörűek a babáid, és az ásítós kép... :lol:
Jó egészséget neked és a piciknek is. Ha jól szopiznak, biztos gyorsan meghízlalhatod őket.

Lányok, segítség!
Van, aki görcsölt közületek beültetés után? Én már egy napja szét akarok robbanni. Jól bírom a fájdalmat, de ez olyan szörnyű volt, hogy fel kellett hívnom a dokit (vasárnap délben - biztos úgy gondolt rám, mint legkedvesebb páciensére :oops: ). Azt mondta, talán mert túl sok petesejtem volt és a hormonok utóhatása, hogy még növekednek. A hasam olyan mint egy lufi. Azt is mondta, ez jó jel, mert a terhességi hormonok megjelenésével alakul ki gyakran hasonló puffadás és hasi görcs - egyfajta hiperstimu. Ha ájulásos rosszulléteim lennének, leszívja a petefészkekben felgyülemlett folyadékot. Remélem a babócák kapaszkodnak, azt mondta a doki, ne aggódjak, ez inkább jó jel és csak úgy nem slisszolnak el, még ha fetrengek is a görcsöktől. Próbálok hinni neki :roll:
Van valakinek hasonló tapasztalata?
Üdv,
Wandrea
wandrea
 
 


Sziasztok!
Nagyon régen nem jelentkeztem, de többynire nem volt kedvem írni sehova. Viszont most jó hírem van és szeretném megosztani veletek. Úgy néz ki, hogy sikerült az ötödik lombikunk. Többször is mértek HCG-t, mivel kórházban voltam hiperstimuval és szépen növekedett. UH-ra majd szerdán megyünk.
Szóval kitartás lányok, mindenkinek sikerülni fog, bár remélem ennyit nem sokatoknak kell várni, mint nekem és Zsebinek :)

Wandrea :)
Szia, még nem ismerjük egymást. Én is azért kerültem be a kórházba, mertegy éjszaka úgy begörcsöltem, hogy szinte menni sem tudtam. Ott kiderült, hogy hiperstimu, bár csak enyhe volt, azért bennfogtak két hétig megfigyelésen.
Amit ott a dokik mondtak, hogy egyek-igyak:
- erőltetetetten sok folyadékot. Én megittam 4-5 litert egy nap.
- iszonyatos mennyiségű fehérje, főleg hús, sajt és túró. Ebből is lenyomtam egy nap minimum fél kiló husit és 25-30 deka sajtot. A túrót nem szeretem úgyhogy azt én hanyagoltam.
Ezt tudom tanácsolni neked is, én szép lassan elkezdtem rendbejönni tőle, bár még most is eléggé fel vagyok puffadva.
De azért az jó hír neked, hogy a hiperstimu az esetek nagyrészében azt jelenti, hogy megtapadtak a babák :)

Baba:)
Tüneményesek a lányok. Annyira aranyosak :)
Jó, hogy végre otthon vagytok és a saját ritmusotokban szervezhetitek a napjaitokat :)
Nagyon szép lett a babaszoba is. Elképzelem, ahogy majd egy évesen mutogatnak a falra és próbáják mondogatni az állatok nevét :)

wish
 
 


Sziasztok lányok!

Látom minden kismama lassan anyuka lett. Mi még várunk a sorunkra.
Hogy telik a nyaratok? Nagyon meleg volt, ami megterhelte a szervezetünket rendesen. Nekünk felüdülés a hűvös.

Anikó65, sajnálom, hogy nem sikerült. Ha tehetitek, akkor még ne adjátok fel. A szomszédomnak a 8. fagyi beültetésből lett kisfia. A remény hal meg utoljára.
Nekem az anyai vér vizsgálat nem jól sült el. Mehettem magzatvízvizsgálatra, egy hónap kétségek között. Rettenetes volt. Nem akartam érezni a babám fejlődését, növekedését addig, amíg nem kapom meg az eredményt. 21. hétre lett kész, ami szerencsére negatív lett. Kimentünk a kocsihoz, és egymás karjában zokogtunk a megkönnyebbüléstől.
Elég szörnyű, hogy pont belekerültetek az 1%-ba. Nekem is volt sűrűn görcseim, összehúzódásaim, de öntöttem magamba magnéziumot ezerrel.

Most leszünk 36 hetesek. Megváltás a hideg idő, de még mindig melegem van. Voltunk 4D-n is, de fotó nem készült, mert Balázs már nagyon befeküdt. A feje a méhszájnál van, de még zárt. Kb. 2 kg.
Wish: Fogad gratulációmat. Jöjjenek az új kismamik.
Baba: Nagyon szépek a lányok. Otthon minden más, nyugalmat ad.
tina30
 
 


Drága Wish,

micsoda hírek! Azt hiszem, így a lehető legszebb nászajándékot kaptátok, nem igaz??? Nagyon-nagyon szorítok Neked, hogy rendben legyen minden a továbbiakban is, vigyázz nagyon magatokra!

Millió puszi: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok lányok!

Nahát, micsoda hírek!! Nem is tudom, hol kezdjem! Baba, gratulálok a lányokhoz, tüneményesek!!! Hány hétre születtek végül! Nina, nektek is nagy gratula!!

És az új kismamák: Zsebi, Wish, nagyon-nagyon gratuálok!!! Nagyon örülök nektek!!!!!! Zsebi, nem semmi az a három!!! Jól vagytok? Wish, a Jánosban is akarsz majd szülni?

Nálunk az az újság, hogy ma töltöttük be a 12. hetet, és van két pocaklakónk, egy kis lusti és egy izgő-mozgó, pont akkorák, amekkoráknak lenniük kell. És már nagyon várom, hogy fél év múlva legyen...

Fanni, Hajnoca sokat gondoltam rátok, igazán akkor örültem olna, ha nálatok is zebrahegyek fogadtak volna, de nem szabad feladni!!! Zsebi és Wish az élő példa!!!

Üdvözlet az újaknak is, kívánom hogy adjon nektek erőt Wish és Zsebi!

Tina, kitartás!!!

Lucia

UI: Zsebi, ha csinálsz táblát, kérlek babonából se rakj fel, jó? Köszi!!![/b]
lucia1
 
 


Wish,
nagyon jó olvasni a sikeredről/sikeretekről. Akkor a hosszú küzdelem megérte :lol: Szorítok nektek, hogy minden rendben legyen. Mikor voltál beültin pontosan?
Köszi a jótanácsot, már a leszívás óta iszom mint a kacsa (hiperstimu megelőzésképpen, orvosi tanácsra). Már nem vagyok olyan rosszul, csak fájdogál a hasam, a görcsök egy napja megkímélnek. Remélem, hogy igazad van, próbálok végig csak arra gondolni, hogy ez jó jel :D
Te mikor lettél rosszul? Te is a beültetés után? Olyan rossz, hogy csak 3 hét múlva kell visszamenni. Szörnyű ez a várakozás! De úgy sem fogom kibírni és veszek egy tesztet. Jövő héten, a 14. napon a megtermékenyítés után jó vagy még korai? Ti milyent használtok?

Lucia,
gratula nektek is. Biztos nagyon jó érzés hármasban lenni :D
Megkérdezhetem, ez hányadik lombikotok?

Csajok,
tényleg igaz, hogy minden ICSI-s terhesnek kell mennie amniocentézisre vagy chorionboholyvizsgálatra? Tegnap láttam egy fórumon, erről eddig még nem olvastam és adoki se mondta. Annyival nagyobb így a fejlődési rendellenességek esélye?!
Üdv mindenkinek,
Wandrea
wandrea
 
 


Sziasztok!

Csajok gratula minden kismaminknak!!! Megintcsak! :D

Wish, Zsebi!
Ezekszerint sokaig el kell tünni a nyílvanossag elől és akkor sikerül? !
Legalábbis nálatok ez volt a recept! :lol: 8)

Baba,
tündériek a lánykák!! :lol: A babaszoba meg mesés. Még, hogy nincs kézügyességetek rajzolni. Nagyon jó a falon a rajzolmány! Nagyon tetszik. :D

A többieknek mag kitartás! Mindenhez. :D Ja és pozitív hozzáállás!! Ez nagyon szükséges.!!

Bocs, hogy ilyet kell írnom, de már nem akarom titokban tartani a dolgot és igazából már az sem érdekel, ha a férjem olvassa amit írok! :!:

Sajnos rossz?! hírt kell veletek közölnöm. :?
Válunk! Igaz vmilyen szinten az én hibámból. Szerelmes vagyok egy másik férfiba aki mellett NŐnek érzem magam. :!: Több, mint 10 éves álmomat váltotta valóra most pénteken a szülinapomon.Megkaptam azt a parfümöt amire még ennyi idő után is sajnáltam magamtól a pénzt. Mindemellett a figyelem, a törődés....stb az amit minden nap megkapok. :) Meg sok olyan dolgot ami számomra és számára is fontos. Férjemnek piti dolognak tűntek, de nekem fontossak voltak. Vagy nem konkrétan maga a tett, hanem a mögötte rejlő gesztus és az, hogy hallgatok a másikra hamár annyiszor elpofázta.
Ma beadta a papírokat. :?

Mégegyszer bocs, hogy ilyeneket írok egy ilyen örömteli napon és időszakban, de most egyenlőre a zebra el fog kerülni! Sajnos!
Ettől függetlenül maradok vmennyire aktív tagja a topiknak!!

Pusza mindenkinek. Leendő kismamiknak, kismamiknak, kisbabáknak. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Andi :)
Beültetés után három nappal görcsöltem be. A 13. napon 153 volt a HCG szint, amit az aznap esti vizeletből csinált teszt is mutatott már.
Az én dokim nagyon propagálja az ICSI-s babáknál az amniocentézist, de mások szerint nem kell. Én úgy gondolom, ha a vérvizsgálatok (több markeres) és a UH alapján minden ok, és nem vagy idős, akkor nincs rá szükség.

Hajnóca :)
Fúúúú, nem is tudok mit mondani. De ahogy kiveszem az írásodból talán jobb így. Mindenesetre kívánom, hogy találd meg a boldogságod valaki mellett és aztán hajrá, jöhetnek a babák :)
Az eltünés lehet, hogy tényleg jó taktika :lol:

Lucia :)
Gratulálok a 12. héthez. De jó lehet, hogy már itt tartasz :)
Nem tudom még hogy hol fogok szülni. Ha maradok a lombikos dokimnál, akkor ott, de még ebben nem vagyok biztos.

wish
 
 


Baba, mi nem találkoztunk még, de nem állom meg szó nélkül, főleg az a sztereóásítás ragadott meg nagyon :-)

Olyan jó már annak, aki kismami, akár szülés előtt, akár utána! Ha olvasom az ilyen történeteket, már alig bírok megülni a fenekemen, annyira rohannék én is a lombikra!
jitter
 
 


sziasztok lányok,ha még emlékeztek rám!!!
csütörtökön lesz a beültetésem!!!!!nagyon várom, nagyon izgulok!!!
tanácsotokat,véleményeteket szeretném kérni.
2 embriót javasolt a doktor úr a visszaültetésre,mondom jó. most meg bánom miért nem hármat mondtam, mert megkérdezett,rábíztam a döntést.
tudtok olyat,akinek kettőből sikerült, mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?
gratulálok aszerencséseknek, a többieknek szorítok ezerrel,ti is nekem csütörtökön,alig várom!!
lola29
 
 


Lucia
köszi! :) Végül 32 hét + 4 napra indultak a csajszik. Még a mai napig olyan fura érzés, mikor eszembe jut az a pillanat, amikor arra ébredtem, hogy folyik belőlem a magzatvíz. Olyan kínosan tehetetlen, azt akartam, hogy maradjanak még, de rögtön tudtam, hogy ez nem lehet más, csak a magzatvíz... Ettől a gondolattól olyan feszengő érzésem támad. Sosem akartam semmit változtatni a múlton, de lehet, hogy ez az az érzés.. :?
De annak örülök, hogy már itt vannak, és egészségesek, ettől is féltem a korai miatt.

Wish,
nagyon örülök a jó hírnek, neked is mindig úgy drukkoltam, mint Zsebinek!! Én is már azt tervezgetem, hogy fogom nekik tanítani a képekről a szavakat. :lol:

Nina,
gratulálok nektek!! Nekem most minden normál méretű babci olyan nagynak tűnik az enyéim mellett. :D

Hajnoca,
nem mondom, hogy váratlanul ért ez a hír, mert bár nem tudtam rólad/tok semmi konkrétat, de a szavaidból éreztem, hogy ilyesmi lehet a helyzet. Kívánom neked, hogy megtaláld a boldogságodat, akárhogy is lesz! És azért, ha "hír" van, jelentkezz! Éééérteeed? :lol:

jitter,
üdv! Hát igen, én is nagyon szerettem olvasni a babások írásait, Dzsúd, Stella, Trallala, és a többiek, őket nem ismered, már kicsit eltűntek, babáznak. :lol:
baba888
 
 


Baba,
no comment!! Ömlenek a könnyeim :wink: :wink: :wink:

Hajnoca,
sok boldogságot! Hiszem, hogy megtaláltad!

Zsebi,
:?: :idea: :?: :idea:

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat. :D

Úgyérzem, hogy nem hibáztam, de vannak dolgok amiket másképp csinálnék, ha vissza lehetne menni a múltba. :roll:

Nagyon úgyérzem, hogy az új páromtól - hamajd úgy döntünk, hogy szeretnénk - spontán maradok majd várandós. :D 8)
Szivem lelkem érzi, hogy jó helyen járok. Legalábbis most.
Biztos még elöttünk lebeg a rózsaszin felhő, de nem most ismertük meg egymást így nem lutri az egész.
Már egy jó ideje együtt lakunk. Pontosan 8 hónapja. Ebből az utolsó 1 hónapban kerültünk igazán közelebb egymáshoz.
Mindent szeretek vele csinálni. Mindent!!! :wink:

Szóval egy új mederbe tereltem az életem. 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok lányok!

Üdv az újaknak. Köszike a jó kívánságokat.

Wish!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, de annak még jobban, hogy ilyen csodás hírekkel. Gartula, és jó egészséget nektek. Aztán nagyon várom a képeket az uhról.

Baba!
Nagyon édesek a csajok. Az ásítós kép tényleg nagyon édi. Nekem azért nem tűnnek olyan picuriknak a babók. Remélem azért hamar utolérik Annámat súlyban, mi már meghaladtuk a születi súlyunkat, szépen hízunk. Várom a további sztár fotókat.

Hajnóca!
Remélem, megtalálod az igazi boldogságot, szívből kívánom.

Még néhány szó a Gynevacról. Nem mondták a Fókuszos riportba sem, de a férfiaknak is nagyon jó a szuri. Nálunk, a páromnál is voltak gondok mind mennyiségben, mind motilitásban. Mi mind a ketten kaptuk a szurit, és a kezelést követő hónapban estem spontán teherbe. Bár előtte az eredmények alapján még az inszemet sem javasolták a Kaáliban. A dokitól tudom, hogy ezzel kezelt már prosztatagyulladásos betegeket is. Én mindenképpen javasolnám, hogy egyszerre kapja a pár a szurit, mert sokat javíthat a kiskatonákon.

Mi is voltunk picik:
Kép

Ha tele a poci, álmomban mosolygok:
Kép

Puszi
Nina
nina79
 
 


Szió lányok!

Olvasgatok és gondoltam picit szólok én is :)

Wish! Gratula és sok boldogságot, egészséget nektek :)

Baba! Gyönyörűek a babák...wow....csodásak :) És nem is egyformák, de mégis. Gratulálok és sok egészséget nektek :)

Hajnóca! Bizti nehéz volt a döntés, de drukkolok nektek. A baba is biztosan hamar megérkezik majd ebbe a boldog kapcsolatba :)
( valahogy olvasgatva téged, sejtettem hogy valami ilyesmiről lehet szó )

Lányok! Tanácsot kérnék, hátha tudtok segiteni. MéhpempŐ? mikor érdemes szedni? mennyit? milyen gyakorisággal és mire jó? Esetleg létezik valami gyógytea is ami segit a babásodásban?

wandrea!
szóval te is PCO? Hát nekem ugy néz ki, hogy teljesen javult ... most abban bizunk, hogy összejön a baba spontán. Várunk még a lombikkal, hisz ciklusom rendeződött (28napos), nincsenek ciszták, van peteérés..csak találtak valami fertőzést..ebből kellett még kikúrálódnom :) Persze nem kizárt még a lombik, de nem akarom elsietni. És a doki szerint nem volna most tanácsos hormonokkal zavarni a végre okés ciklusaimat . Neked pedig sok pihi...és küldök sok-sok pozitiv energiát is. Várom a + tesztet :) Szió

Gina

Kép
Vendég
 


Nina,
tündéri ez a csöppség :D látszik, hogy jól érzi magát a bőrében.

Hajnoca,
így ismeretlenül is kívánom neked, hogy megtaláld azt, amit keresel. Az számít, hogy úgy érzed, jól döntöttél.
Ez nekem is a második házasságom, és egy percig sem kétellkedem abban, hogy jól döntöttem. Csak azt sajnálom, hogy nagyfiam már tíz éve egyke - de ahogy te is montad korábban, gyereket nem azért vállal az ember, hogy rendbehozzon egy kapcsolatot.
Most viszont belehúzunk, és nagyon bízom abban, hogy már úton van(nak) a babó(k). Minél több, annál jobb :lol:

Lola,
a barátnőmnek (egyből) egy fagyibaba maradt meg, egy tanítványomnak pedig négyből kettő. Neki azért engedtek négyet, mert már nem fiatal és a második lombikja volt. Szerintem ez nagyon változó. A dokim azt mondta, mindenképpen nagyobb az esély három embrióval, de ha olyan probléma áll fenn, ami nem összeegyeztethető a terhességgel, akkor mindegy hányat ültet vissza.
Biztos vagy benne, hogy nem kérhetsz még hármat, ha szeretnél? Talán módosíthatod. Nekem a doki előzőleg nem javasolta a hármat, mivel volt már egy spontán fogant problémamentesen kihordott terhességem, de a beülti előtt nálunk a biológussal kellett egyeztetni és ő azt mondta, ezt mindig a pár dönti el - persze felső korlát van. Így döntöttünk mi a 3 mellett.
És nagyon szeretném, ha már erősen kapaszkodnának a mamiba.. :lol:

Wish,
ha voltál uh-n, tegyél ám fel képeket :D
wandrea
 
 


Lola,
csak csatlakozni tudok Wandreahoz. Nálunk minden egyes beülti elött feltették még a kérdést mikor megmutatták a 'ribizliket", hogy mennyit szeretnénk visszakapni. Akkor is mondhattuk volna, hogy mennyit szeretnénk. Mi alapból 3-at kértünk vissza. Mindig. Csak a harmadiknál kérdezték és ajánlották fel, hogy ha gondoljuk, akkor 4-et adnak vissza. :) Harmadik napra! Ezt is mi kértük és 'díjjaztuk".
nekünk ebből a négyből indult meg a terhesség ami sajnos rövid időn belül vetéléssel végződött. :cry:
Előre is bocs azért amit fogok írni,... de most úgyérzem, hogy jobb hogy nem maradt meg. :cry: :roll:

Wandrea,
bíz magadban. Nagyon szorítok én is, hogy minden a lehető legjobban alakuljon. :D

Baba, bocs, hogy a lánykákra nem reagáltam. :oops: Most szeretném bepótolni. :)
Mindkettő egy - egy csoda és csodásak. :D
Persze, hogy kicsinek látod őket. A másik babákhoz képest kisebbek lehetnek. De soha ne felejtsd el, hogy nem egyszerre születtek a többiekkel. Sőt azt se, hogy ők ketten nevelkedtek egy pociban. Míg az a másik baba lehet, hogy egyedül. Az ikreknél ez van, de okos, ügyes lánykák. Hamar behozzák a 'lemaradást". :D

Ginuska,
ennyire kivehető volt, hogy mi zajlik le körülöttem? Nem is gondoltam volna.
Mindenesetre most boldog vagyok. Persze kintről ez nem mindig látszik, de én tudom. Sajnos az utcán még 'nem tudjuk felvállalni" igazán egymást, mert megbeszéltük, hogy addig nem sétállunk kézenfogva együtt amíg a papírok el nincsenek intézve. Ezt nem fogjuk tudni úgysem betartani. :wink:
Tegnap pl. a WestEndben voltunk és kééz a kézben sétáltunk. Felemelő volt!! Nem számított senki és semmi. CSAK MI!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!

Szívből kivánom hogy vele boldog légy :) Remélem mihamarabb rendeződnek a fránya "hivatali" dolgok és akkor kikiabálhatjátok a nagyvilágba, hogy szeretitek 1mást :) Drukkolok nektek

Gina
Vendég
 


Ginuska,
köszönöm, hogy mellettem állsz!
Mindenkinek köszönöm aki ugyanígy áll hozzám. Sajnos van olyan barátnőm - BARÁTNŐM így nagybetűvel - aki elítél. Úgy, hogy még le sem tudtam ülni vele megbeszélni az elmúlt időszak eseményeit. :(
Persze tudom, hogy vannak dolgok amiket nem így kellett volna elintézni ahogy, de a múltat megváltoztatni nem lehet. :?
Annak így kellett lennie. :wink:

Szerintem hamarosan megmutatjuk a világnak, hogy mi már 1ek vagyunk.!! Nem lehet sokáig kibírni, hogy az utcán csak menjünk egymás mellett. :( Hisz tiszta szívünkből szeretjük egymást!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca, én nem ismerem a történetedet, de nem nagyon tudom, azon mit lehet elítélni, ha 2 ember megtalálja egymást... Senki nem tudhatja, hogy mikor, milyen élethelyzetben talál rá valakire, akit egyszerűen nem engedhet el többé maga mellől! Inkább jó hallani, ha ilyen történik valakivel :-) Csak sajnálom, hogy ezexerint titkolnotok kell -- remélem, 10000000000x kárpótol ezért majd a boldogságotok :D
jitter
 
 


Kedves mindenki!
Köszi hogy írtatok nekem!
Hajnóca!azért írtad,mert szétmentetek, hogy jobb hogy nem maradt meg?
nekem van egy régi barátnőm, és elkezdte az inszemeket,aztán elvált,és folytatta mintha mi sem történt volna.most sikerült neki az első lombik, dec.re várja a babát.annyi volt hogy kérték a papírokat a válásról.megkérdeztem,azt mondta lehet hogy máshogy sikerült volna az életük, ha sikerül a baba.
tudtok nekem (jó)tanácokat adni beültteés napjára.és utána?utazás( 3 óra az út győrből haza)sex,étkezés,elevit,italok,stb.
előre is köszönöm!
lola29
 
 


Hajnóca!

Csak az a fontos, hogy boldog légy. A többi majd jön magától.
És tán tényleg van benne valami "szerencse" szerű, hogy nem lett közös baba, talán a sors keze .... De az ujjal, a nagy Ővel tutti lesz..bizti vagyok benne :)

Jó olvasni végre boldogságot sugárzó sorokat is tőled :)

Gina
Vendég
 


Lola,
igen azért írtam. :cry:
Amúgy a mai napig fontosak számomra a gyerekek és szerintem az első adandó alkalommal mikor már lehet próbálkozni fogunk vele. !!
Remélem, hogy az élet értékeli, hogy mertem váltani.

Ginuska, kicsit ma magam alatt vagyok, de még írok.
Most megyek enni!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Ginuska,
szóval a ma reggelem kicsit sírós. :cry:
Tudom, hogy jól döntöttem, de a lelki terrort nem szeretem és most ezzel 'ostromolnak". Legalábbis ennek érzem azokat amiket a férjem megoszt velem magából.
Tudom, hogy nagyon szar neki, mert szeret. Én is szeretem, de ez már nagyon régen nem csak ez. Hanem talán hála is, 'összetartozás" a 10 év miatt. :?
Vasárnap is mondta nekem, hogy a temetőben volt az apukáknál.
Hétfőn meg, hogy vasárnap a temetőből hazafelé menet menni akart a vasútállomásra. Hétfőn meg a déli 'beszélgetésünk" után megivott otthon 2 dl konyakot és azon gondolkodott, hogy begyógyszerezi magát. :cry:
Nem tudom, hogy mi legyen. Szeretem a férjem, de most - mégha sokaknak nem is így látszik vagy tűnik annak - boldog vagyok és remélem sokáig az is leszek.
Persze ezt a férjem is megtudta volna adni, de későn kapcsolt.
Ez a szekér már elment és én rajta ültem. Persze nehéz nagyon feledni az elmúlt éveket. Főleg, hogy a nővéreméknél ott van a keresztfiunk Zolika és nem jönnek hozzám. Így már majdnem 2 hónapja nem láttam őt. A Zsolti bátyjáéknál meg ott vannak a lányok - Dorka és Hanna (keresztlányunk) és velük sem fogok tudni találkozni. :(
Ez az ami nagyon fáj!! :cry: :cry:

Szóval most egy kicsit sz@r!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Drága Wish!!

Nem tudom emlékszel e még rám, de én pontosan nyomon követtem az utadat!
Annyira, de annyira örülök neki, hogy sikerült!!!!
Kívánok neked problémamentes babavárást.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok :)

Egy szép petezsák boldog tulajdonosa vagyok :)

Ági:)
Persze, hogy emlékszem :) Köszönöm :)

Lola :)
Ha egy picit visszaolvasol, megtalálod, amit Dzsúd útmutatásai alapján Zsebi írt.
Én annyit tettem, hogy ettem kb minden másnap méhpempőt. Sok víz, sok husi, de semmi mással nem foglalkoztam. Az első nap feküdtem, a többin minden ugyanúgy ment, mint más napokon. Főztem, pakolásztam ilyesmi. Aztán jött a hiperstimu, és onnan többet pihentem, de addigra megtörtént a beágyazódás.

wish
 
 


Wish!
köszi a jótanácsokat!a zsebi írását már ki is jegyzeteltem.neked hányadik sikerült?
a méhpempő mire jó?
neked utána vették észre a hipersimut?
nekem már a punkciókor,ezért lettek lefagyasztva.
most olvastan vissza,tévedésből punkcikort írtam!haha
lola29
 
 


Sziasztok,
tudom ritkán jelentkezem de most azt hiszem elmesélek főleg Hajnócának valamit, csak hogy jobb kedvre derüljön:

17 éves voltam mikor megismertem egy srácot 9évig voltunk együtt, ebből 2 évet csemetegyártással "vesződtünk". Szószerint vesződtünk, mert nem akart összejönni. Ez az első perctől kezdve érdekes kapcsolat volt, de akkor a párom úgy gondolta örökre tart csak nem úgy viselkedett. Én nem éreztem magam biztobságban mellette. Majd 9 év együttlét után pakoltam és hazaköltöztem egyik napról a másikra. Akkor jöttem rá, hogy biztos vigyáztak rám odafenn és ezért nem sikerült a baba vele, mert minek a világra még egy elvált szülők gyereke.

Évekkel később ismertem meg a férjemet, és úgy gondolom melette minden adott a bébihez, de akkor is boldog leszek vele, ha véletlenül nem sikerül (DE FOG!) és így lett kerek az életem.

Viszont abban biztos vagyok hogy szükségem volt arra a 9 éves kapcsolatra, azalatt nőttem fel, és tudok már sokkal jobban vigyázni erre a kapcsolatra, értékelni milyen ha szeretnek, és én is szerethetek úgy igazán.... tudoood :)

Tulajdonképpen ez a rövid sztori, szerintem hasonló és drukkolok neked, hogy a te életed is ilyen boldog legyen mint az enyém most . :D

Többieknek drukkok mennek a hátérből is, ritkán szólók, de annál gyakrabban olvasok.

Orsi
orshe
 
 


Wish!!!
Ez nagyszerű :D gratula
Csak nagyon vigyázz magatokra és pihengess.
Olyan jó ilyen híreket olvasni, engem nagyon feldob...

Már én is alig várom, hogy teszteljek. Be vagyok sózva :lol:
Meg sz*va is :?
wandrea
 
 


Lola :)
Már a transzfernél is látszódott, hogy kicsit duzzadtak a petefészkek és volt szabad hasűri folyadékom is. De görcsölni, csak transzfer után 3 nappal kezdtem el.
A méhpepmpő turbózza a szervezetet. Ez az az anyag, amit a méhkirálynővel etetnek a méhek.
http://www.magyarmez.hu/termekek.html

Andi:)
Mikor esedékes a tesztelés?

wish
 
 


Hajnoca,
mikor négy évvel ezelőtt egymásba szerettünk a párommal, neki volt egy pár hónapja tartó kapcsolata, amit még le kellett zárnia, de a lány éppen nagyon mélyponton volt minden téren, így párom várni akart egy kicsit, hogy ne a legszarabb helyzetben hagyja ott. Én ezt megértettem, és titokban tartottuk a kapcsolatunkat mindenhol. Még a reptéren is, ahova a lányt semmi nem fűzte. Nehéz volt, de volt benne szépség. Annyira vágytunk egymásra, egész nap bizseregtünk, ott álltunk egymás mellett, és semmit nem tehettünk, így estére, mire jutott egy kis idő kettesben lenni, már elepedtünk egymásért. Én azt az időszakot nem cserélném el semmiért, de azért a végén már jó volt, hogy szabadon szerethettük egymást! :lol:

Az Anima Sound System-nek van egy száma a következő szöveggel:
"Úgy akartalak szeretni, ne tudják
de az eget kivilágosították
világosítsa es ki a Jóisten
mer' az igaz szerelemnél jobb nincsen."
:wink:
baba888
 
 


Orshe,
egy az egyben ugyanaz van veletek, mint velünk. :(
Annyi különbséggel, hogy nekem közben lett valakim én nem költöztem haza.
A 10 év érzéséhez képest ez szerelem, de akkor miért gondolok még mindig a férjemre és miért fáj az, hogy el akar válni? Hisz ennek ez a 'menete".
Már kezdem unni, hogy minden reggel bőgéssel kezdem a melóhelyen a napot. Igazából nem tudom, hogy miért. Valami visszahúz a férjemhez, de tudom, hogy az új párommal jobb lehet minden. Tudom, hogy mi az ami hiányzott, stb.. És ő is tudja és meg is akarja adni. Lehet - sőt biztos - ,hogy nem vagyok hozzászokva ehhez a sok ölelgetéshez és ahhoz, hogy ki is mutatja amit érez. Fura. Hisz pont ez az amit szerettem volna a férjemtől. Persze megadhatta volna ezt ő is, de amikor akarta akkor már volt az új párom. Lehet, hogy még mindig a férjemtől szeretném ezeket? Tudom, hogy jobb lesz mindkettőnknek így, de még nehéz elfogadni. Ennyi év után.

Wish,
csak így tovább! Rendes gyerkőc. Hallgat a mamára. Vigyázzatok magatokra.

Baba,
köszi, hogy te is megosztottad velem ezt. A bizsergés meg van még, de valamiért a szívem egy kicsi része kiabál.
Most gyötrődés, kínlódás és kétségek gyötörnek.
Mint fentebb Orshenak írtam nem tudom, hogy miért.
Bízom benne, hogy jobb lesz ez a kapcsolat, mint az előző, de 10 év nagyon sok idő.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


'Röviden" az én történetem:

17 évesen ismerkedtünk meg Zsoltival. Ő akkor volt 21 éves.
3 év után össze szerettünk volna költözni, de a szüleim nem szerették volna. Mondjuk elejétől kezdve nem volt túl jó kapcsolatuk Zsoltival. Gondolom azért, mert felnőtt, önálló ember volt már akkor is. Szóval elvoltak, de én voltam a villámhárító. Aztán kiköltöztünk ahogy kiköltöztünk anyósék vikkendházába, vidékre. Váctól 10 kmre. Közel, de mégis távol mindenkitől. Viz csak a fúrtkútból volt, fűtés meg fával vagy szénnel. Szóval nem volt egy leányálom. Öt töltöttünk 5 évet. Akkoriban szerettünk volna magunknak venni ágyat, mert amik kint voltak azokat apósék nagyon régen vették. (Nem voltak vmi jó állapotban.) Mikor közöltük anyósékkal, hogy szeretnénk ágyat venni, akkor a válasz a következő volt: 'Vegyetek lakást vagy menjetek albérletbe!". Ja mindezt 2 - 3 héttel az esküvő elött!! Beköltöztünk albérletbe Vácra és az első bútorunk az ÁGY volt!! Itt elvoltunk 2 évig. Igaz túlságosan közel anyóshoz. (Nem emiatt választottuk azt a lakást.) Közben túl voltunk 6 inszemen. Sorra halltak meg a rokonok így már mindenki várta az új családtag érkezését. Közben sógórnőm megszülte a második kislányukat, Hannát. Belecsöppentünk a lombikba. Túljutottunk ezen is. A tavalyi évben meghalt após év elején és apum év vége felé. Szóval kijutott nekünk. Januárban Vácon belül elköltöztünk. Közelebb anyumhoz. (Ezt szintén nem miatta választottuk.) Aztán jött a 3. lombik, kocsi eladás, vetélés. Érzelmek hiánya, stb.... Valahogy közelebb kerültem a lakótársunkhoz Ricsihez. Mind lelkileg, szellemileg és végül fizikailag. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi érzés lakozik benne. Legalábbis külsőre nem úgy tűnt. Kellemesen csalódtam benne. Ez tart kb 1,5 hónapja. A férjemből azthiszem kezdtem kiszeretni. Igaz ez az elején sem volt szerelem. (Ahogy kiköltöztünk az érzéseket újra kellett építenem.) Szeretet és talán ragaszkodás a legjobb szó rá. Most a válásnál tartunk és a kétségeknél.
Érzem, hogy Ricsivel jobb lehet, de .... az a 10 év csak ott fog bent maradni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Wish,
elvileg csak két hét múlva kell visszamennem. A régi nőgyogyim, akinél másodszor is szülni szeretnék, azt mondta, hétfőn bemehetek hozzá és csinál vizelet meg vértesztet. Tegnap rendeltem két helyen is Qupido-t, de nem tudták beszerezni. Most nem tudom, milyent vegyek és csináljak-e egyáltalán... :roll:
Tűkön ülök (fekszek) már 10. napja... Nem gondoltam volna, hogy ilyen lassan telik az idő.

Lola,
nekem is ugyanígy volt mint Wish-nél. A doki azt mondta, ha nagyon görcsölök és rosszul érzem magam, nem ültet vissza, egyébként mehet a dolog. És Andrea azon nyomban összeszedte és kitűnően érezte magát :wink:
Csak két nappal később már nem annyira...
wandrea
 
 


Ginuska,
megkérdezhetem, mitől rendeződött a PCO-d? Szedsz rá gyogyikat?
wandrea
 
 


Andi:)
Megsúgom, hogy druszák vagyunk, tehát mindenképpen jó úton haladsz :)
Szerintem transzfer után két héttel bármilyen teszttel tesztelhetsz, ha van valami mutatnia kell.
Én valami átlagos gagyi gyógyszertári tesztet pisiltem le 13. napon este (HCG teszt, ennyi volt a neve :) ) és simán két csíkos lett.

wish
 
 


Ok,
hétvégén csinálok egyet. Egyébként most beszéltem egy barátnőmmel. Tőle tudom, hogy a gyogyitári tesztek közül csak a pozitívak megbízhatóak :wink: :lol: A negatívak selejtesek.
Én meg persze elhiszem... :lol:
wandrea
 
 


Kép

Jobb oldalt Anna, balon Zsófi. :D
Ma "utaztunk", voltunk szemészeten kontrollon. Mindent rendben találtak, 3 hét múlva újra kell menni.
Zsófi most itt alszik a mellkasomon, ezt a ringatózást a székben már megszokhatta a pocakban. :wink:
baba888
 
 


Sziasztok,

én sajna csak ilyenkor jutok ide...


Zsebi - MI EZ A CSEND ? Ugye minden rendben.

Wish - drukkok mennek továbbra is elkél még vagy 9 hónapig

Wandrea - tőlem mindig megkérdezik, a gyógyszertárban, hogy milyen tesztet kérek. Mindig azt válaszolom, hogy POZITIVAT. Eleinte hülyén néztek rám, de mivel mindig ua gyógyszertárba megyek, ma már tudják és nevetnek és megkérdezik, hogy az előző sem nyert? :)

Baba - tündériek, nagyon tetszenek, én is, én is, én is kérek szépen ilyesmi(k)et :)

Hajnóca irok privit

szépestét mindenkinek

Orsi
orshe
 
 


Sziasztok!

Nem tudja vki a lombikos törvénymódosítás számát?
Hanyadik paragrafus, ....

Nagyon fontos lenne!

Köszi

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Zsebi és a babák is jól vannak, csak Zsebi barnázik egy kicsit, ezért elég szígorúan feküdnie kell. És hát gondolom megértitek, hogy nem is akar kockáztatni.
De egyébként annyira boldog, öröm vele beszélni :)

Hajnóca :)
2005. évi LVII. törvény. (A Munka Törvénykönyvéről szóló 1992. évi XXII. törvény módosításáról)
A Magyar Közlöny 86. számában (2005. június 25.) jelent meg a közzététel.

wish
 
 


Wish! :)
Nagyon örülök, hogy jó híreket olvasok felőled!!!
Vigyázz magadra!!!

Hajnoca!
Ne engedd - szerintem - , hogy érzelmileg zsaroljon a férjed!
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

koszi, hogy leirtad, de nekem igazabol maga a torveny szovege kellene.
Ezt en is megtalaltam, de ez nem tartalmazza a lenyeget. Nekem pont az kellene. :)

Zsazsoka,
nem tud erzelmileg zsarolni, mert nem engedem es nem is hagyom. :)

Igaz ma valtozott a helyzet es sajat magamnak adok egy eselyt a hazassagom helyrehozatalanak. Csakis magam miatt!!!
Lombikolni ettol fuggetlenul sem fogunk szeptembertol. Majd az ido megoldja, hogy mikortol. Egyenlore nagyon az alapoktol szeretnem kezdeni a ferjemmel.
Megismerni egymast, az ezeseket felismerni, ...
Tudom, hogy most ezt kell tennem megha faj is a masik elvesztese. :cry:
De tudnom kell adni magamnak egy eselyt, hogy tenyleg ugy van-e ahogy erzem.
Ha igen - vagyis nem javul a dolog - akkor legalabb tehetek egy pipat az elvegzett oldalon, hogy megprobaltam. :? [/img]

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: