Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Sosika: a hiszterot én sem hagytam volna ki. Nekem még a kezdő kivizsgálások alatt meg kellett csináltatnom, még az inszemek előtt.

Bridget: köszi, nehéz felfogni, már itt a félidő, még szeretnék legalább 14 hetet 3in1ben eltölteni :D
Utrodugdosás, jáááj, ki nem állhattam, úgy vártam a 12. hetet mint a messiást! Mondjuk nekem csak 2x kellett, reggel és este, de akkor 3-at is :lol: Nem szeretném újra :roll: :lol: Vagyis felrakni még oké, az nem gáz, csak amikor a maradék visszakívánkozik! Na, azt nem szerettem :( Farkasétvágy és nem kívánósság ismerős, a mai napig vagyok úgy, hogy nem tudom mit ennék, de valamit irtózatosan és azonnal :lol: Derék- és hátfájás, nekem is volt, most mintha annyira nem lenne, csak amikor fekszek és fordulok, de nem lehet, hogy a hormonok miatt van az is? :)
Ez a terhességi program jól néz ki, azért nagyjából mindig lesz valami, amire várhatsz :wink:
És már csak 3 hét, és itt a 12. hét :D Hajrá :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Laptetőm bárkinek ingyen átadó :D :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Brí!
Gratula! Nagyon örülök nektek!

Mi most pihenünk, és nem is foglalkozunk a babakérdéssel. Nyaraltunk is a Balatonnál, ami tök jó volt. Hívtam a Kaálit is, majd csak októberben lesz időpont, szóval meg kell várnom a következő menzimet. Bár abban sem vagyok biztos, hogy belevágjunk e egyáltalán, vagy pihenjünk még egy kicsit.


Pusz Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Sziasztok!

Kis!!!
Már félidős vagy, hihetetlen, hogy telik az idő. Még nemrég jelentetted be a jó hírt és nemsokára két kis csöppséget fogsz tartani a kezedbe. Pihenj sokat.

Bumi,
Nekem sikerült szeptemberre időpontot kapnom. Sajnálom, hogy neked várnod kell, bár lehet igazad van a pihenéssel kapcsolatban. De mi már szinte 2*3 hónapot pihentünk és tényleg nem a babára koncentráltunk.

A múlt héten jöttünk haza Londonból. Nagyon jó volt. Teljes 7 napot voltunk, plusz két nap az utazás. Két hétig szabin voltam, a végén már lelkiismeret furdalásom volt, hogy egyedül hagytam a kollégámat, én meg csak pihennek, de olyan jóóóóó volt. Egyedül csak anyukámmal kommunikáltam az itthoniak közül. Amit tudtunk megnéztünk, és még kiélhettem vásárlási szokásaimat. Sikerült olcsón jó minőségű ruhákat vásárolnunk. Megnéztük az óceánt is, bár azon a napon már esett az eső, így nem sok időt töltöttünk az angol riviérán.

Miután hazajöttünk elmentem pajzsmirigy vizsgálatra. Pénteken megyek vissza az eredményért, remélem nincs nagy gond.

Drukkolok azoknak akik épp próbálkoznak. majd jövök eredménnyel.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Szép estét mindenkinek!

Ágika, pajzsmirigy eredmény?

Rana, ha erre jársz, nagyon boldog névnapot kívánok!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Voltam terheléses vv-n.
Inzulin 120 perc 23,4 mIU/L
Glucose 4,0 mmol/L 3,8 - 6,0
120 perces glucose 3,6 mmol/L
Inzulin 15,0 mIU/L 3,0 - 25,0

El fogok majd menni Valicskó doktornőhöz.
Úgy tudom a 0.percesnek kéne 10 alattinak lenni, és nekem mindig azzal van a gond, nem a 120. percessel.
Mindenki másnak a 120. perces szokott magas lenni. Nem is értem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok! Még új vagyok :) szabad csatlakozni? Lehet kérdezni pár dolgot?
Vendég
 


25éves vagyok..szombaton voltam beültetésen, 2db 1hetes manócskát kaptam a pocimba. :) Beültetés után kicsit fájt a hasam már mikor jöttük haza. Azotta néha baloldalt egész lent fáj,csak pár pillanatra. Meg ha oldalt fekszem, akkor fent (szur) picit néha. De amint megfordulok semmi baj. Hányingerem van és érzékenyek a melleim. De ez talán a gyógyszerek miatt. ezek jót jelentenek vagy nem? Hcg injekcio után mikor lehet már tesztelni? Szombaton kapom a harmadik hcg szurit..akkor elvileg 2hetes leszek már :) köszi a válaszokat..
Vendég
 


Sziasztok!

Ágika: szuper jó lehetett a londoni út! Remélem jövőre én is végre kijutok a barátainkhoz :D Képeket csináltatok? Dobhatnál fel párat :wink: Pajzsmirigyeredményed milyen lett? :wink: :D
A "nemsokára" már jó lenne ha itt lenne :? A korábbi rossz emlékek most fognak tobzódni, úgyhogy az elkövetkezendő 2-3 hét borzasztó "nehéz" lesz, de optimista vagyok :D

Bumi: ezek a cukorértékek azért jók nem? Ránézésre jónak tűnnek :D

Pinklady: gratulálok a beültihez :D Vigyázz a babócákra! Tüneteket keresni nem érdemes, mert a HCG szuri okozhatja, meg a progeszteron is. A HCG fokozatosan ürül ki a szervezetből, naponta feleződik. Ha szombaton volt a beülti, akkor most szombaton lesz 7. napja, hogy visszakaptad őket, ha nem tévedek :roll: ami viszont még korai a tesztelésre :) Mikorra vagy visszahívva? +++++++++++++++++++++ babaragacsok ezerrel :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kis-csillag Szia :) végre valaki ír itt is. Igen holnap leszek 1hetes..jövöhét szombaton szabad a tesztelés.. Mi külföldön voltuk beültetésen, ismerö segitett. Teszt után majd telefonálni kell.. Remélem picurkák jólérzik magukat a pocimba és maradnak. Tünetekel nemtörödök már.. Nemgörcsölök rá, az nemjó. Már ugyis megtapadtak ha akarnak :) Gratula a picikhez.. Vigyázz magatokra nagyon.pihenj sokat :) Elsöre sikerült? Bocsi nemolvastam vissza oldalakat. :)
Vendég
 


Sziasztok lányok! Mindenkinek kellemes hétvégét.. :) vigyázzatok magatokra és picurkákra... Ma 1 hete volt a beültetésem.. Most taliztam egy ismerösel, és azt mondta olyan más az arcom... Na szuper..végén a sok hormontol tényleg olyan leszek mint az NDK uszonök :D :D Már csak 1hét és kiderül... :)
Vendég
 


Kis,

A "nemsokára" eljött, pontosabban jövő hét szerdára kaptam időpontot. Megvan a pajzsmirigy eredményem, a TSH 4,69 fT3 3,65, fT4 pedig 0,86. A papír szerint mindhárom eredmény a normális tartományban van. De ettől függetlenül jövő héten megmutatott BB-nek.
Londonról majd rakok fel képeket, kb 1000 képet sikerült készítenünk.

Egy kérdés: hársfavirág teát lehet fogyasztanom, akár beültetés alatt is????? Aki tud segítsen, mert iszonyatosan csúnyán köhögök. Már beüzemeltettem a sólámpát, ami éjszaka segít a nyugodt alvásban, de napközben sokszor befulladok.

Pinklady: gratula a beültihez, bizok benne, hogy minden rendben lesz és veled marad mind a két picur. :)
ágika10
 
 


Sziasztok! Régóta olvasója vagyok a fórumnak.

Ágika! A 4, 69-es TSH-val ne kezdj bele a következő kezelésbe. :!: Mindenképpen 1-2 között kell lennie, annak aki babát akar. BB. nem biztos, hogy elküld endokrinológushoz, de reméljük. Menj el a Mensmentisbe, már van Debrecenben is.
giina
 
 


Sziasztok!

Pinklady: lassan telnek a napok, de kitartást! Mikor kell majd menned vissza? A sok hormontól bizony más az ember :) Főleg a HCG tudja a bőrt kisimítani :wink:

Ágika: hársfát nem tudom, viszont Stodal szirup az jó, homeopátiás cucc. Alig várom már a képeket!

Gina: írj magadról bővebben :D A magas PM hormon valóban nem jó, sőt az alacsony sem!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok! Ágika szia :) köszönöm, remélem én is hogy minden rendbe lesz. Bár tudom hogy okos gyerekek és erösen kapaszkodnak mert tudják hogy nagyon várva várt babyk :) :) csak ne telne ilyen lassan ez a pár nap :( de már Pénteken tesztelhetek :)
Vendég
 


kis-csillag :) szombaton megvolt az utolso hcg szuri, már nemis baj. Olyan a popsim mint a tüpárna :) jobbrol balrol :D de még van 10 Am szuri.. Szombaton kell kitelefonálni hogy mit mond a teszt.. És ha negativ akkor kell majd kimenni újra. Most vigyázzok magamra nagyon... Bár elöbb eltanyáltam :( :( neki a fotelnek, pont oldalba kaptam. Nemestem nagyot de mégis csak elestem :( remélem ezmiatt nemlesz baj..
Vendég
 


Pinklady: nem hiszem, hogy a babákoknak ettől baja lenne, ugyanis ilyenkor, még amikor akkorák sincsenek mint egy mákszem, a méh is kicsi, és teljesen lent van a kismedencében. Az oldalad viszont sajoghat pár napig, meg a bordáid, még akár meg is kékülhet.
Azért csak vigyázz magadra! :P Pénteken pipilsz? Szuper, az mindjárt itt van!!! :wink:
Legutolsó lombikomnál, ami most többszörösen sikerült, kibírtam, hogy nem teszteltem :oops: pedig a 3 babát (mert akkor annyi volt megtapadva) tuti kimutatta volna elég korán :oops: de jobb így :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Sok-sok babaragi!!!

Csak pinklady van most akcióban?

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag :) köszi a választ.. Szerintem sincs baj, csak ugy megijedtem.. Holnaptol indul a méhpepö akcio..kicsi turbo :) Csendben megjegyzem 2napja nembirom meginni a kávét... 2korty és undoral raktam le a csészét.. :oops: ez már valami jel :) Csenge és Csongor lesznek a picik? Nagyon szép nevek :) gondolom ikrekkel szép kerek már a pocakod..
Vendég
 


Sziasztok! Mindenkinek szépnapot... Mehpempö ampulla :roll: egy borzalom.. Éhgyomora kell inni, persze tökjó lenne ha fele nemjönne vissza.. De kibirom hátha segit :) holnap kéne megjönni de semmi jele... :) :)
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Tegnapi nap folyamán lemondtuk a következő lombikot, elhalasztottuk egy hónappal. Ugyanis holnapra kaptam időpontot Valicskó doktornőhöz. A TSH értékem tényleg magas, majdhogynem a kétszerese a maximumnak.

Kis, igyekszem ma felrakni képeket.

puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok lányok :) reggel teszteltem,nembirtam ki :oops: ET +11 nagyon halvány a második csík..alig láttni :roll: hogy ez most jó vagy nem.. Nemtudom.. De láttam sok csajszinak tökre negativ volt a teszt..majd pár nap és pozitiv lett.. Örüljek vagy még korai... Nemtudom. Ma kellett volna megjönni de még sehol semmi :)
Vendég
 


Sziasztok!

Pinklady! Tesztelj holnap is, meg pénteken is ha addig nem jön meg, ha a csík erősödik, akkor az jó :wink:
Az utolsó szombati HCG szuritól is lehet még ma halovány a teszt :roll: Addig is további sok-sok drukk!

Ágika: megértem, hogy halasztatok! Tavaly októberben nekem is gigamagas volt a TSH-m, hasonló mint a tied, nekem Propicylt kellett rá szednem, és az rendbe rakta hamar. Ezt a bogyót ráadásul terhesen is lehet szedni :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.16 07:46-kor.
Vendég
 


A 25-ös teszt szerintem megbízhatóbb! Ha az pozitív, és erősödik, akkor valami van :wink:
Drukk a nemmegjövőhöz :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok,

Ma voltam Valicskó doktornőhöz. Nagyon kedves volt. Felvett minden adatot, majd megnézte az utolsó leleteket. Hát nincs túl jó hírem. Inzulin rezisztenciám van erőssen!!!!!
Ez még nem elég a pajzsmirigyem sincs rendben. Az IR-re kapom a metet, de még hétfőn csinálnak újabb vvt. Abból derül ki, hogy a pajzsmirigyemre meddig kell gyógyszert szednem, de nagyobb esély van arra, hogy egész életemben. Kapok diétát, mert a betegségemnek köszönhetően nem fogytam soha, csak híztam. Sőt, mivel még leidenes is vagyok, így konzultál egy hematológussal, hogy innentől kezdve szedjem a heparint.
Semmi okom panaszra, mert mindent megtesz értem. Nagyon kedves doktornő és segítőkész. Úgy engedett el, hogy nem is voltam szomorú, mivel mindenre van gyógymód.

Pinklady!!!
drukkolok, hogy szombaton kétcsíkos teszt legyen a vége :):):):)
ágika10
 
 


Köszönöm lányok a drukkot... :) apukám nagyon hisz az agykontrollba és mindig azt mondja csak pozitivan,sikerülni fog.. :) megwan dvd a Titok... És probálok tanulni :) butakérdésem lenne :roll: sose mértem a hőm hogy mikor van peteérésem. Ha babás valaki akkor milyen a hő-je? Reggeli mérés számit csak? Digitális lázmérövel is lehet mérni? :oops: kellemes estét mindenkinek..
Vendég
 


Pinklady: mivel hormonkezelés alatt állsz, értem a progeszteronra pl., szerintem lombik alatt túl sok értelme nincs a hőmérőzésnek. :roll:
Viszont ha ragaszkodsz hozzá és a higanyos mellett voksolok, a digitálisokat pontatlannak érzem/találom.. :)
Babásodáskor a hő általában 36,9-37,0 körül van, és tartósan fent is marad, nem esik le, mint nem terhesség esetén a menzesz napján.

Ágika: ezek a dolgok nem hangzanak túl jól, viszont akkor a lombik sikertelenségének ezek szerint meg van az oka? :roll:
Akkor most az a cél, hogy az IR-t visszaszorítsátok, a pajzsmirigy hormonjaid rendbe szedjék /Mit kell rá szedned???/ :) A diétáról írhatnál, azt hiszem későbbiekben nekem is szükségem lehet hasonlóra :) Tessék előre nézni, az a jó hogy az orvos odafigyel rád, ami néha nagyon ritka! :) :D Gondolom most akkor a lombik egyelőre hanyagolva :oops: (((((())))))

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok lányok :) kis-csillag köszi a választ.. :) akkor hőt nemnézek :lol: éjjel fájdogált a hasam,mintha izomlázam lenne.. Hülle hasolat tudom :roll: de a lényeg hogy nincs barnázás söt még jele se.. Pedig tegnap kellett volna megjönni.. Sose volt rendszeres ez igaz,bár a bogyok miatt azért megjött normálisan..1nap késésel. :? ezért nemhiszek ennek a jelnek :roll: mert pl akkor a tesztek lehetnének már szép pozitiv.. :) bár mit akarok ET +11napon :roll: majd 14napon teszt. Mindenkinek szépnapot...
Vendég
 


Sziasztok!

Kis-csillag! Négy sikertelen lombikunk volt, a negyedik biokémiai. A Kaáliból nem küldtek semmilyen kivizsgálásra. A negyedik beültetés előtt egy hónappal már szedtem a Meforalt. Biztos kevés ideig. Az inzulinrezisztenciám januárban 3x-os, áprilisban 2x-es, most lesz meg a szeptemberi eredményem. A pajzsmirigy alulműködésemre áprilistól kapok L-thyroxint.

Ágika! Örülök, hogy elhalasztottátok. Pár hónap gyógyszerszedés és sikerülni fog! Nekem is szednem kell mindkét gyógyszert mostmár. Te milyen gyógyszereket kaptál?

Pinklady! Bíztató jelek!!! :)
giina
 
 


Sziasztok,

Még nem kaptam gyógyszert, mert hétfőn reggel lesz vérvétel. A jövő héten nincs Debrecenbe a doktornő, majd 29-én szerdán megyek hozzá a receptekért.

Kis!

Ha meglesz a diéta elküldöm. Igen a lombikot hanyagoljuk. Olyan szinten, hogy ha rendeződnek az értékeim még akkor is várni fogunk legalább két hónapot. A doktornő szerint az egyik vezető elzáródása miatt még spontán teherbe eshetek, de ehhez rendbe kell szedni az értékeimet. Ő optimista volt és azt mondta, hogy 80% esélyt ad a spontán terhességre. Megpróbálunk és kipróbálunk mindent. Időnk van mint a tenger. :)

Giina,
Ha te nem írtad volna, hogy menjek el megnézetni az értékeimet, most nem tudnám, hogy mi is a kiváltó oka a sikertelenségnek. Köszönöm.
Bár már a rokonom Hanna is javasolta, de nem hallgattam rá. Most már bánom, mert ha akkor rá hallgattok, már lehet terhes lennék. de tudjátok mindig ott van az a bizonyos "HA".

Mindenkinek kívánok további szép napot. Ha lesznek eredmények jelentkezek.

ágica
ágika10
 
 


Sziasztok! ET +12 déli termésnél Gravi Hcg teszt halvány pozitiv 8) mindegyik tesztem halvány de poz..bár 2 csináltam napközbe és az full negativ volt.. :roll: ha szombaton sötét csíkom lesz akkor baba lehet a dologba :) meg persze ha addig nemlesz barnám. Kiváncsiságbol néztem a hőm este meg reggel és délbe..mindig 37,6.. De mivel sose mértem igy szerintem nincs nagy jeletösége :roll:
Vendég
 


Ágica!

Sajnos saját tapasztalatból tudom, hogy a Debreceni Kaáliban nem egyénre szabott a protokoll. Sokáig bíztam a sikerben...
Most egy hosszú kivizsgálás sorozat után tudom, hogy IR-em, pajzsmirigy alulműködésem és így immunológiai problémám is van.
Sok sikert és kitartást! Nem lesz egyszerű a diéta és a gyógyszerszedés, de menni fog. Majd írdd meg miket kaptál.
giina
 
 


sziasztok

nem tüntem el,csak várakozó állásponton vagyok,ha megjön hivom a dokinőt a hysztero miatt.remélem találnak végre v mit ,hogy mi az oka a sikertelenségnek.

giina:nekünk is négy sikertelen lombikunk volt idáig:(
nálam év elején derült ki az IR.diétázom a mai napig,kaptam Metform.ot is azt szedtem 3 hónapig a 4-lombik előtt .sőt voltam terhelésen is,sokat javult az eredményem,de még csinálnom kell a diéátát ( amig megnem szülök!? ) nov.kell mennem ujra kontrollra.
a többi eredményeim jóklettek,a férjemé is:) most várok a hyszterora.hátha ott találnak v mit a megnem tapadásra.
amugy a legtöbb vizsgálatnak magam jártam utánna,netröl,lombikos ismerősöktöl..sajnos :( nem az orvosom küldött magátol.amugy nagyon kedves,de annyit mond hogy nem tudják a választ az embriócskák megnem tapadására :(
a legtöbb amit tehetünk hogy nem adjuk fel!!

szép napot mindenkinek!
sosika
 
 


Sosika! Szia!

Te hol lombikoztál? Sajnálom, hogy nem sikerült. :(
A diéta betartása nem nagyon megy, pedig még kicsit fogynom kellene. A megtapadásnak sok-sok oka lehet, immunológiai is. Ezért jártam kivizsgálásokra.

Pinklady! Csináltál ma tesztet? +
giina
 
 


Szia Ginna

én a Bp kaáliba járok.köszönöm az együttérzést!
hát nekem nem volt sok tulsulyom mikor kiderült az IR.59,5 kg voltam.most 51 nél járok.de már nem szeretnék fogyni.De valóban nem könnyű a diéta,bár én már megszoktam,sőt néha kicsit csalok is :)
majd mielőtt megyek a köv.terhelésre nov.ben meg a lombikra utána, akkor majd előtte szigoritok megint.nekem nézték még a kromosz., a pajzsmir,et , a véralvadást,minden ok volt.A progi szintem sem jó,ezért a beültetés után kaptam Progr.szurit az UTrog.mellé.Még lesz most a hysztero.meg utánna lapar lehet.ha most nem találnak semmit.csak ne telne ugy az idő...2 hónap és 35 leszek :( és lassan 6 éve próbálkozunk..na mind1.

Pinklady!! nagyon drukkolok! sz.tem minden esély meg van a sikerre,pláne ha már halvány csikod is van :) irj majd!
sosika
 
 


Sosika :( szia...köszi holnap leszek ET +14... reggel teszt... remélem jóhireim lesznek :) söt biztos...mindig csak pozitivan :)
Vendég
 


jajj nem :( hanem :) bocsi Sosika :) elnéztem a jeleket...öregszem :D
Vendég
 


Lányok!
Nagyon drukkolok ám mindenkinek, hogy ti is átélhessétek azt a csodát, hogy gyereketek van!

Ágika
V. doktornő szuper :lol: :lol: :lol: :lol:

Giina
Miért érzed úgy, hogy nem egyénre szabott a protokoll?
Én 3 lombikot csináltam végig Debrecenben...mindegyik más volt. (volt 2 lombikom Pécsen is :? )
Nekem jobban bejött a Kaáli, mint a POTE.
B-hez jársz, vagy T-hez?

Kis-csillag
Jó látni a vonlzódat!

Bridget?????

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Szia Lombikbaba!

A debreceni Kaáliban volt öt stimulációm, ebből négy beültetés. Az első két stimulációm T.Z-nél a többi B.B-nél. Egyik orvos sem küldött el plusz vizsgálatokra, hogy miért nem sikerül, holott a vérvételem eredménye nem volt jó, pl:a Tsh-m mindig 2. felett volt. Akkor még nem tudtam, hogy csak 1-2 közötti jó a beágyazódáshoz. Az interneten és ismerősöktől kutattam ki, hogy milyen vizsgálatokkal lehetne kiszűrni a gondokat. Magánorvosomtól kértem beutalót Debrecenbe Immunológiára és a Genetikára. egyiknél sem találtak eltérést. Ezek után budapestre kezdtem el járni egy hosszas és alapos kivizsgálásra. Kiderült, hogy IR-re és pajzsmirigy alulműködésre gyógyszereket kell szednem. Voltam immunológiai vérvételen Budapesten és hát az sem stimmel.
Sok örörmöt, egészséget a kisbabádhoz! :) (Olvastalak a fórumokon.)
giina
 
 


Pinklady!

Teszteltél?
giina
 
 


Sziasztok lányok... Reggel teszteltem 4x is de sehol semmi :( az egyiken mintha halvány csík de lehet már bediliztem és csak képzelem.. Igaz hogy mindegyik teszt más márka volt.. Barnázás nincs még jele se. Hányinger az van/volt meg olvastam egy könyvet és oldalonkét megsiratam :D :( nemtudom milehet a helyzet...ha baba van akkor miért nem tesztelek végre egy normálisat :roll: A gyógyszerek miatt lehet hogy nembarnázok? Lehet nincs baba csak a bogyok miatt nemjön meg???. Elsö lombik igy nincs tapasztalat, csak a forumot olvastam hogy akinek nemtapadt meg a pici az elkezdet hamar barnázni vagy megjött neki. :( bocsi a sok irást,csak tanácstalan vagyok..
Vendég
 


Giina
Nekem az IR, a hematológiai kivizsgálást BB javasolta. Igaz, én mindig kérdeztem, mindig előadtam a saját ötleteimet is :wink:

Pinklady
Vérvételre nem tudsz elmenni?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba!
Nem tudom engem miért nem küldött B.B. sehová. Pedig rákérdeztem az immunológiára, a pajzsmirigyre és az IR-re is, mégsem adott beutalót és nem tanácsolt vizsgálatot sem. 3 beültetést is Ő csinált, ebből kétszer voltak blasztó beültetések is.

Pinklady!
Menj el vérvételre, az a biztos. Még bármi lehet!
giina
 
 


Pinklady

szerintem is mindenképpen menj vérvételre!még semmiképp ne add fel :)
nekem három sikertelen lombik után megjött pontosan,előtte barnázás volt.A negyediknél nem jött meg, sőt az elmaradt menses időpontja után 10 nappal jött meg.barnázás sem volt,már kezdtünk örülni. Aztán két tesztem is negativ lett :cry: aztán megis jött.

Giina: sajnos tapasztaltam én is hogy az orvosok maguktol nem nagyon küldenek sehova.Én néztem utánna sok mindennek,és kértem rá beutalót.én is 3 blasztót kaptam vissza legutóbb.még van 4 db fagyi baba,most őket szeretnénk visszakapni majd :) remélem idén összejön az 5.beülti. :roll:
sosika
 
 


Nemadom fel :) még van 5doboz tesztem :D és azért elmegyek UH.. csak olyan izé hogy már 3x volt pozitiv teszt halványan.. De az lehet a hcg injekciotol :roll: itt van az a baba csak szégyelös :) lehet késöbb tapadt meg kicsivel és ezért alacsony a hcg.. Hmm miért nem tanultam én orvosnak :D
Vendég
 


Giina
Nekem sose volt blasztóm :cry:

Sosika
Nekem az 5. lombik volt sikeres :wink:

Pinklady
HCG-injekció kb. 10 napig befolyásolhatja a vizelet-tesztet. Viszont a vérvételes teszt sokkal biztosabb!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Magán laborokban is olyan 2-3000 Ft körüli összegért lehet b-HCG-szintet nézetni...
http://www.biolabor.hu/BioLabor-laborvi ... at-sos.php

http://www.pentacorelab.hu/upload/penta ... 100907.pdf

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nekem ET+9. nap már mutatott a pisis teszt (3 napos embriókat kaptam vissza)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok,

Sokan jelezték, hogy miért nem mentem hamarabb kivizsgálásra. A helyzet a következő, még a kezdetek elején elmentem a házidokihoz adjon beutalót terheléses cukorra és IR-re. Adott is, amikor meglett a cukor eredményem, azt mondta felesleges Ir vizsgálatra mennem, mert látja az eredményből, hogy minden rendben van. Hittem neki, pedig nem kellett. De csak kíváncsi voltam és elmentem a helyi kórházba. Ott meg is csinálták és kiadták a papírt, hogy minden rendben. sőt még furcsán is néztek rám, hogy miért kértem ezt a vizsgálatot.
Az első lombikunk nem sikerült. Már akkor jártam talpmasszőrhöz, ő jelezte, hogy érez valamit a pajzsmirigyemnél. Úgy gondoltam, hogy veszíteni semmit nem fogok, így SAJÁT MAGAM kértem egy vizsgálatot. Így derültek ki a dolgok. Hát röviden ennyi.
Rá kellett jönnöm, hogy a helyi kórház dolgozói nem érnek egy kalap sz...t sem. Bocsi, de felháborító, ami itt megy.

Giina,
Köszi a bíztatást a diétához. Egyet megfogadtam, hogy mindent be fogok tartani akármilyen nehéz is lesz. Muszáj lesz, mert nekem nem csak IR és pajzsmirigy betegségem van. ezekhez még hozzátársul a leiden mutáció. :(

Pinklady, drukkok mennek ezerrel. :)

ágica
ágika10
 
 


Lombikbaba köszi a linket :) náluk nemnéznek hcg vérböl, a beültetés külföldön volt ismerös segitet.. :) Ágika köszi :) reggel jövök remélem jobb hirel.. Jóéjt mindenkinek..
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: