Új privát üzeneted érkezett!

vicky: igen, 2 ampulla, de szerencsére 1 fecskendőbe fel lehet szívni. Az oldat viszont elég olajos, sűrű, ezért elég nehéz az izomba beinjektálni. Sokat kellett jegelnem az érintett területeket, nehogy tályog alakuljon ki. Bízom benne én is, hogy megússzuk, de lélekben felékszülök arra is, hogy szükséges lehet.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Sziasztok!

Gota,
hogy vagytok? Kivizsgálásokkal hogy álltok?

Juli,
nálatok van valami változás? Nagyon drukkolok Nektek is!

Vicky,
hogy érdez magad? Kistesó még nálastok is várat magára?

Puszi mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


köszi kérdésed. megvagyok, jól vagyok. igyekszem mielőbb megcsinálni a forgalmi vizsgát, aztán  készülök gasztróra, bár lehet, mire odajutok, megondolom magam :D
szóval most nincs időm nagyon rágódni ezen a baba-dolgon. 9 closti-kúra van mögöttem, szedem a metet, iszom az inofolicot, ennek ellenére ciklusom nincs, hőm ugyanúgy ugrál, mintha semmit nem szednék... egyszerűen csak nem engedhetem meg magamnak, hogy ebbe belebolyduljak :o
további terveim között az szerepel, hogy időnként majd elmegyek meghozatni a vérzést, aztán vagy történik csoda, vagy nem... mindenesetre most megpróbálom háttérbe szorítani, valahova mélyen elásni azt, hogy mire is vágyok.

kislányod mennyire várja a tesót?
most nézem... már túl a félidőn :o azta!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Melinda: Köszönöm kérdésed, meg vagyunk. Nekem a diéta nem nagyon megy, tornázni viszont járok hetente kétszer. Egész jó kis ciklusaim vannak. Nálam a 30-52 napos ciklusok már jónak számítanak. A mostani 30 napos volt. Tesó még nincs, de reménykedem hogy egy kis fogyás és mozgás elég lesz. 5 kilót már fogytam, majdnem annyi vagyok, mint mikor Barbussal terhes lettem. (És amennyivel szültem egyébként.) Még kéne vagy 5 kiló. Próbálom visszafogni a ch fogyasztást, de nem foglalkozom nagyon vele. Ha kakaós csiga van itthon, akkor azt eszem. Te hogy érzed magad?



 
 


Sziasztok!
Tud valaki valamit Melindáról? Igencsak terminus-közelben van már.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Hogy repül az idő! Betti, már a 31. hét? :) Szuper!

Melinda vonalzója módosult: Zete ma 1 hetes :) Gratula!!!

Kép Kép


Sziasztok! Új tag vagyok az oldalon. Segítséget szeretnék kérni tőletek. 3 éve pco-t fedeztek fel nálam. 3 éve járkálok orvosról orvosra, de semmire nem jutottam egy halom vizsgálaton kívűl. Mindezeken felül próbálkoztam diétával gyógyszerekkel de semmi. Nagyon elkeserítő mert mindezek mellett 3 éve kb hogy próbálkozunk a párommal, de semmi. Kezdem feladni az egészet. Nemrégiben hallottam csak az aviva tornáról. Érdekelne hogy ti mit tudtok róla? Van e tapasztalatotok vele kapcsolatban? Minden apróság nagy segítség lenne. Előre is köszönöm szépen
 


Szia Szandi, üdv itt!

Nincs tapasztalatom az aviva tornához, de nekem személy szerint nem is volt szükségem rá. Kétszer küzdöttem meg a meddőséggel, és mindkétszer a diéta, sport, met (hármas kezelés) komolyan vétele hozta meg a sikert, 3 hónap igen szigorú, grammra pontos diéta kellett, és emellett kaptam hormonrásegítést is. Engem itt kezeltek: www.mensmentis.hu

(Próbálkoztunk rásegítés nélkül, csak hormonális rásegítéssel, de csak akkor estem teherbe, amikor eljutottam odáig, hogy szigorúan betartom a diétát)



Kép Kép


Szio köszönöm a válaszod kriszti. Felveszem velük a kapcsolatot.
 


Sziasztok!


Eddig a Babaprojekt2015 és a 'Negatív teszt, mégis terhes vagy' csoportban vettem részt, reménykedtem, hogy ott a helyem, de sajnos a héten diagnosztizálták nálam a PCOS-t. 5 év után tavaly 2014 februárban hagytam abba a fogamzásgátlót, után 1 évig csak Norcolut segítségével jött meg, majd 2015 március óta mindig rendben megjött 26-41 nap között... aztán most egyszer csak elmaradt.


A párommal fél éve próbálkozunk, így reméltem, hogy a baba miatt nem jött meg, de 4-5 negatív teszt után elmentem az orvoshoz és kiderült, hogy PCOS-em van.


A héten voltam vérvételen is, gondolom katasztrófális hormon eredmények lesznek ott is, így szeptember elején megyek vissza már a leletekkel... 


Mi szokott történni ezután? Nektek mit írt fel az orvos és mennyi idő után javultak a dolgok? Mennyi idő után jött össze a baba??   -- esetleg barátcserje illetve palástfű kúrával kapcsolatban valami tapasztalat?


Előre is köszönöm a segítséget és mindenkinek sikeres gyógyulást, illetve sikeres és tökéletes várandósságot kívánok! :))


Lilypie Pregnancy tickers


sziasztok mi mar tegota szeretnenk babat a
parommal de nekem pco-m van mult
honapba is kesett de eddig szokasosan meg
volt aztan minden gorcs nelkul meg jott
ebbe a honapban is kesett de viszont
tejszeru folyasom volt faradekony voltam
mindig ettem volna mondjuk meg mindig
meg vannak a tunetek jah es a gyomrom is
eg. most is kesett majd ma meg jott de
meg mindig hanyingerem van faj a mellem
es a dagadt de a tobbi tunet is meg van
elotte egy hettel szurkalt a petefeszkem
majd lenyillalt. nem ugy van meg mint
szokott hanem halvany rozsaszin es nem
nagyon. legyszi valaki segitsen

szilvi :)
 


Sziasztok! Nem tudom jó helyen járok e, de ha igen segítsetek abban, hogy milyen vizsgálat várható  a ciklus 20.napján és utána még mennyi idő mire beültetés lesz. Sajnos februr óta húzodik a dolog, már minden vizsgálat kész, ez az egy van elméleitel hátra, holnap kell mennem. Az I.számú klinikára járok Dr.Urbancsekhez. 
Ildikó

boszi73
Budapest XV. kerület
 
 
 
 


Sziasztok,

Nemrégiben csatlakoztam babanetre, már néhány hónapos kismamaként. Nálam ez a topik nem releváns, viszont úgy érzem hogy érdemes ide leírnom a tapasztalataimat, hátha bátorítást vagy reményt ad Nektek. 

3,5 éve, 20 évesen állapították meg nálam a PCO-t. IR is igazolódott, teljesen KO voltam. Mindig is rettegtem hogy mi van ha majd babát szeretnék, és gyötrelem lesz belőle, mint ahogyan nagyon sok nőnek manapság. 
Rengeteget olvastam utána, magánorvosoknál jártam, de sokkal okosabb nem lettem.  A hármas kezelést hajtogatta mindenki.

Kioktatni nem akarok senkit sem, visszaolvastam kicsit a posztok között. Tudom, hogy sokan közületek becsületesen tartják a diéta edzés met triót, ez nem Nektek szól.
Lányok, ha már megáldott minket a sors ezzel a betegséggel, és ha valóban babát szeretnénk, akkor komolyan kell venni az edzést, a sportot és a gyógyszert is (ez a minimum). Hiába edzel ha utána péksütit eszel és hiába eszel jól ha közben nem mozogsz eleget. Cukor és édesség fan voltam, 2-3 kakóscsiga simán lecsúszott, imádtam a tésztát, a süteményeket.  szörnyű (volt) a lemondás, de a pocakot látva megérte. Mi a párommal egy évvel későbbre terveztük a babát, és védekeztünk is, mégis sikerült teherbe esnem, csoda történt. Hiszem hogy ebben évek diétája, edzései vannak benne. Persze, mindenki el tud csábulni néha, vannak rosszabb napok, nem is lehet enélkül lelkileg végig csinálni, de hosszú távon ki kell tartani és következtesnek lenni magaddal szemben.

Azért írtam le a történetemet, hogy biztassalak benneteket és erőt adjak, hogy sikerülni fog Nektek is, és még egyszer: senkit sem kívántam kioktatni.

Kitartás mindenkinek!



agitth
Budapest XIV. kerület
 
 



Kedves Mindenki!


 Elnézést kérek, hogy nem a témához szólok hozzá, de szeretném a segítségüket kérni, ha idejük engedi. Végzős szülésznő hallgató vagyok a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán és szakdolgozatom témája a "meddőség megelőzésének lehetőségei és a prevenció színterei". Ezen belül a meddőség és a vele járó stressz hatásait vizsgálom a mindennapi életre. Nagyon megköszönném, ha kitöltenék az itt megosztott kérdőívemet, amely teljesen anonim és 10 percnél több időt nem vesz igénybe. Ezzel nagyban hozzájárulnának szakdolgozatom sikerességéhez!


 Előre is köszönök mindent!


 Ezen a linken érhető el: https://docs.google.com/forms/d/1ty1k1z ... I/viewform


 
 


Segitenetek kerlek! Nagyon szeretnenk kisbabat! Augusztusban teherbe estem de sajnos a 9 heten elveteltem... :( most kb 6 hetes lehetek azt mondta az orvos,viszont a hasam szur,faj amite azt mondta normalis de ma a ferekam is elkezdett fajni.....normalis ez? Nagyon felek nem akarom ujra elvesziteni..... :(
brigi931215
Kecskemét
 
 


Derekamat szerettem volna irni bocsanat
brigi931215
Kecskemét
 
 


@boszi73:


Szia!Ezek szerint már túl vagy az elsőn! Sikerült?

kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni..
Egy napja késik a mensim én nem tervezek még babát de el kezdtek fájni a melleim pár napja de nem szoktak pár hete minden nap hányingerrel kelek persze ennek lehetnek lelki okai is, A hasam is fáj pár napja mintha meg akarna jönni de semmi.
A napokban a hányinger nap közben is előfordul.
Csináljak tesztet ?Légyszi aki tud írjon. Köszönöm!
 


Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni.


Párommal babát szeretnék és jártam nőgyógyásznál és PCO -ra jellemző tüneteket állapított meg az orvos. Tudja az orvosom is hogy már babát szeretnék. Írt fel egy gyógyszert CLOSTILBEGYT-et majd azt mondta hogy reméli hogy legközelebb akkor fogunk találkozni amikor nem jön meg a menzeszem. Kicsit félek attól hogy teherbe esek de elvetélek. Járt már valaki hasonlóan aki ezt a gyógyszert szedte? Ha jól értelmeztem akkor ezt azért írta hogy könnyebben teherbe essek? Nem mondott olyat hogy jelenleg ne próbálkozzunk a babával mert erre konkrétan rákérdeztem.

 


A closty arra jó, hogy a petesejtek könnyebben megérjenek. Ez nem befolyásolja a vetélést. Ha a pcos nincs metformin származékkal kezelve, akkor a hormonod borulhat fel és ez okozhat vetélést. Én azt gondolom, hogyha a hormonjaid nem jók, akkor a teherbe esés sem jön össze. Nálam nem vált be a closty, de van akinél csak ez a kicsi hiányzik. Én egyébként inkább egy endokrinológust keresnék fel, hogy kiderüljön a hormonok helyzete. Ja, és az én dokim nem adott closty-t, amíg a petevezetékeket meg nem nézte. Neked volt hsg vagy ultrahangos? Vagy laparoskopia?



 
 


Sziasztok!
Új tag vagyok a babaneten!!
Szandi vagyok és decemberben derült ki hogy PCOS-em van.
nekem az orvosom inofolicot ajánlott és már 2 hete szedem.görcsölget a hasam és a menstruálcióm sem jött meg csak enyhén barna és rózsaszin folyásom volt 3 napig a mellem is duzzadt és folyamatosan hányingerem van.Szerintetek jelent ez már valamit?? Valaki hallotta már hogy az inofolic-tól therbe lehet.e esni??

Előre is köszönöm a válaszokat



@meruczane43: Én is szedem de ilyet nem tapasztaltam szerintem tesztelj. AMugy másnéven inositolnak hívják. 



 
:) Az Inozitolt régebben a B-vitaminok csoportjába sorolták (B9), de klasszikus értelemben véve nem tartozik ebbe a kategóriába, mivel a szervezet myo-inozitol formájában képes szintetizálni. Változatos és kiegyensúlyozott étrenddel, főleg a húsfélék, tej, tejtermékek és a gabonafélék fogyasztásával juttathatjuk a szervezetünkbe. Akárcsak a kolin, az inozitol is lipotróp anyag, ami azt jelenti, hogy nagyban megakadályozza a zsír lerakódását a májban, ezáltal védi ezt a szervet, melynek igen sok betegsége az elzsírosodásra vezethető vissza. Az inozitol részt vesz a zsírok és a koleszterin anyagcseréjében, így szigorú diéta mellett segítheti a zsírégetést, valamint az ideális koleszterinszint elérését. Elengedhetetlen továbbá az agy, az idegek és az izmok megfelelő működéséhez, fontos részét képezi a sejthártyának, ezáltal szerepet játszik az ingerület átvitelben. Az emberi szervezetben kellően magas koncentrációban jelen lévő inozitol hozzájárulhat az inzulin célsejtek receptorainak ideális működéséhez. Szerepük rendkívül fontos, mert ezeknek a receptoroknak a működési zavara inzulin rezisztencia kialakulásához vezethet. Már maga az inzulin rezisztencia is számos egészségügyi probléma okozója (pl. PCOS, ciklus-zavar, elhízás, depresszió, bőrproblémák), ráadásul ha ezt nem ismerik fel időben, úgy évek alatt diabétesz is kialakulhat belőle. A Myo-inozitol napjainkban számos kutatás központi szereplője, így tudományos cikkek és különféle publikációk is beszámolnak az elért sikerekről. Bár az eredmények nagyon biztatóak, az orvostudomány által történő elismerés és ezáltal a myo-inozitol terápiás célú felhasználása még várat magára, hiszen nem áll rendelkezésre elegendő és meggyőző bizonyíték e-téren. A folát részt vesz a normál aminosav-szintézisben, és hozzájárul a megfelelő pszichológiai funkció fenntartásához.






@csillog04:


A Clostilbegyt tabletta egy szintetikus, a peteérést serkentő (ún. ovuláció-stimuláló) hatású szer.
Javallatok nőknél:
A peteérés serkentése az agyalapi mirigy, vagy a petefészek egyes megbetegedései, valamint a fogamzásgátló tabletták hosszan tartó szedése után. Terhesség után megmarandó kóros fokozott tejelválasztás (galactorrhoea) megszüntetése.
Javallat férfiaknál:
Csökkent spermium-termelés.

babamama29
Tirol
 
 


köszönöm szépen a valaszodtad 


@meruczane43:


szívesen :) remélem bevállik :) 
babamama29
Tirol
 
 


Sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni illetve keresem sorstársaimat akinek már összejött a baba.
25 éves vagyok 18 éve 1-es típusú cukorbeteg és 13 éve diagnosztizált PCOS beteg. 8 éve folyamatosan cypromix tabletát szedtem aminek köszönhetően rendszeresen volt menstruációm nem görcsöltem ls a PCOS tünetek is csökkentek. Márciusban azonban nem jött meg gyógyszer mellett sem a menstruációm, megilyedtem hogy teherbe estem gyógyszer mellett így nem kezdtem el újra szedni a szünet után, azóta se szedem és nem is jött meg azóta se. Elmentem a nőgyógyászomhoz rá 2 hétre, nem talált semmi különöset elküldött endokrinológiára katam is időpontot augusztus 25-re. A párommal eddig nem terveztünk gyereket erre az évre inkáb jövőre, de úy döntöttünk ha jönni akar hagy jöjjön így nem szedek gyógyszert, csak sok vitamint (barátcserje, E vitamin, A vitamin, szelén) eddigi teszteim negatívak lettek, ma éjjel különös alhasi görcseim voltak és vannak is jelenleg és kicsit felvagyok puffadva nem volt még ilyen érzésem a ma reggeli teszt is negítv lett. 
Van vagy volt valaki hasonló cípőben???
Kérlek írjatok mert elég tanácstalan vagyok és nincs kivel megbeszéljem az ilyen dolgokat. A nagymamáknak nem akarom elmondani. 
Üdv Patás


Sziasztok !!
ismét  segitséget szeretnék kérni...,
 lenne olyan problémán h én szedem rendszeresen az inofolicot már más fél hónapja késett a vérzésem 11 napot... csináltunk tesztet negtiv lett aztán meg jött a vérzésem és az elsó 2 napban normális volt de utána egyre több jött és alvadékos erős görcsökkel a mai napig vérzek már 13 napja..... Szerintetek?? mit csináljak??? ez szerintem nem normális.....
előre is kösszi


Ha 2 hete verzel, mindenképp orvoshoz kellene menni!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


@meruczane43:


Mi a helyzett veled?
 


sziasztok.uj vagyok itt es koszi a befogadast. en pco.os vagyok ferjem nek rossz a spermaja lombikra kuldtek es debrecent ajanlottak,van esetleg aki oda jart es sikerul a kisbaba? es hogy hogyan mukodik ez az egesz dolog? valaszokat elore is koszonom.


Sziasztok!

Új vagyok még, nem tudom jó helyre irok e.
A párommal babát szeretnénk, de sajnos nekem nincsen menstruációm. Voltam ultrahangon ahol azt mondták hogy tele vagyok tüszővel csak azok nem akarnak valamiért kipattani. 
Eddig 3 dokinál voltam, az egyiknek csak a pénz kellett de nem segitett, a másik szedette velem a norculotot, hozzá a kérdésem az volt hogy ha utána sem jön meg akkor mit csináljak? azt mondta erre, hogy egy terhességi tesztet.  A harmadik doki pedig szintén Norculut utána pedig fogazmásgátló 3 hónapig. Őszintén megmondom, hogy gyereket szeretnénk, nem igazán szedném a fogamzásgátlót.
Kérlek titeket aki volt már ilyen cipőben mint én, segitsen, hogy mi tévő legyek. Hova ment, mit kapott, mitől lett ciklusa...
Nagyon köszönöm előre is
bbrigi0033
Dunaújváros
 
 


Szia!
Bár én nem vagyok orvos, de én is hasonló betegségben "szenvedek". Az én menstruációm is rendszertelen, illetve cisztáim is vannak. Ennek a betegségnek a neve PCOS, amihez mindig társul inzulinrezisztencia is. Egyéb tünetei: túlsúly, szőrösödés, pattanások. De mindenkinél más tünetek vannak, rohadék egy betegség. Javaslom, hogy menj el 3 pontos vércukor és inzulin vizsgálatra, plusz női hormonsorra. Bár nem túl hozzáértő orvosod lehet, ha ezt a választ adta... 
A gyógymód erre a betegségre a diéta, ahol a cukros és a fehér lisztes terméket teljesen elhagyod, naponta 5x eszel és mozogsz rendszeresen. Akinél gázak az inzulin értékek ott gyógyszert is felírnak. Sokaknak rövid idő alatt rendezi a ciklust és babát is. Én május óta teljesen életmódot váltottam, de már egy éve nagyon oda figyelek mit eszem és gyógyszert is szedek..Egyelőre mérsékelt sikerrel, bár én azért majdnem minden hónapban menstruálok, illetve volt már peteérésem is..
Remélem tudtam segíteni, hogy legalább milyen úton indulj el.
 


Köszönöm szépen a segítséget :)
Orvost fogok váltani, olyan szakemberhez megyek aki erre specializálódott. Őszintén remélem nálad is rendbe jön minden :)
bbrigi0033
Dunaújváros
 
 


Sziasztok! Új vagyok az oldalon. Rengeteg jó dolgot olvastam itt. Én is hasonló cipőben járok bár nem olyan régóta probálkozunk. Most keztem el endokrinhoz járni. Csináltattam egy teljes kivizsgálást. Cukor terhelésen már voltam ott minden oké. A ciklusommal is minden oké de meg ijedtem mert az ultrahangon legutobb azt mondák hogy van 1-2 picike ciszta a jobb oldali petefészkembe. Nem sok csak 1-2. De utána olvastam hogy ez normáli is lehet. Hisz lehet csak tüsző. Hát nem mondott tul sokat a doki úgyhogy inkább elmentem magamtol egy endokrin vizsgálatra. Várom az eredményeket.
 


Volt már valaki ilyen vizsgálaton? Mit vizsgálnak a ciklus 3dik és a 21dik napon? El magyarázta szegény doki de semmit nem értettem. Picit ideges voltam. :lol:
 


Sziasztok! 


Nem csak az inzulinrezisztencia és a PCOS, de a fórumozás területén is új vagyok még. 


Augusztusban kezdtünk bele a párommal a pocaklakó "gyártásba". A családomban körbenézve úgy gondoltam/tuk, hogy ez egy pikk-pakk dolog lesz...meg hát a 17 éveseknek megy :D  1-2 hónap próbálkozás után arra jutottam, hogy itt valami nem lehet oké. A nőgyógyász, ahogy beléptem már meg is mondta, hogy (mérsékelt) inzulinrezisztenciám van, az ultrahangon pedig tisztán látszódott a PCO is. Ezt a hormonlabor is alátámasztotta a múlt héten. 


Szeretnék gondolatokat és tapasztalatokat cseréni, sikersztorikat olvasni és ezzel a párom idegrendszerét is kímélni. Szívesen beszélget velem a nehézségekről, de nem hiszem, hogy jó "irány" minden nap a teherbeesés viszontagságaival nyaggatnom.

Eredményeim: 

Ösztradiol 1197 pmol/l


Tesztroszteron totál: 2.28 nmol/l


Progreszteron: 4.4 nmol/l


Össz. prolaktin: 425.80 MU/l


Luteinizáló hormon: 55.0 U/l


FSH: 6.2 U/l

Cortisol: 365 nmol/l

Glukóz evés előtt: 5.1 mmol/ l


Glukóz 60 perc 5.8 mmol/l


Glukóz 120 perc 4.6 mmol/l

Inzulin 0 perc 8.61 uU/ml

Inzulin 60 perc 63.2 uU/ml

Inzulin 120 perc 33.09 uU/ml 


A pajzsmirigyem kiválóan működik, szerencsére ezt kizártuk az egyenletből, de ahogy látjátok azt ösztrogén az egekben van. 400 alá kéne letornáznom azt a közel 1200-as értéket a babáért! 

Az alábbiakat javasolta és írta fel:

Élelmiszer érzékenység vizsgálata, diazulin tabletta szedése (naponta 2x1), diéta (a "szokásos", bár nem vagyok túlsúlyos így nem olyan vad), mozgás, növényi progreszteron krém a ciklus 9. napjától (Women's Cream), barátcserje kapszula 800 m/ kapszula 100 napig, MEFORAL 500 mg. 


Saját kútfűből csinálom és szedem: AVIVA hormontorna, fahéj, króm, magnézium, D-vitamin, B6 vitalim, Omega 3-6-9 vitaminok és sok brokkoli, méhpempő, propolisz, valamint dió és csalánlevél tisztító teakúra. 

Gondolom fejben is sokminden eldől vagy befolyásol. Sok dolog nyomja a vállamat a munka-család és "munka-hobbi" téren is. Biztos vagyok benne, hogy a 2017-es évet azzal kell kezdenem, hogy mindent egyensúlyba hozok. 

Az orvos (holisztikus szemléletű nőgyógyász) azt "saccolta", hogy ez minimum 6 hónap. Remélem folyamatos javulásról számolhatok majd be. Nagyon eltökélt vagyok ;) 


Hát hajrá én és hajrá mindenki, aki hasonló nyavalyával küzd! 


Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! 


R. 

 
 


@szandy0020:


Nagyon sok pozitív dolgot hallottam/olvastam róla és másfél hónapja már csinálom is. Voltam oktatáson, ahol megtanítottak a helyes kivitelezést, mert a könyvből elég nehézkes. Mindenesetre a könyvet több internetes oldalról meg lehet "szerezni" és azért már az is több, mint a semmi. Remélem a közeljövőben tudok már majd nyilatkozni eredményességről is.
 
 


Sziasztok!
Csak eszembe jutottatok!
Ölelés! (Millió éve nem jártam itt)

 


Sziasztok, jar erre meg valaki? :roll:
7andrea7
Görögország
 
 


Haho van itt még valaki?

Kép
 
 


Sziasztok!
3. honapja nem jott meg a menstruaciom, szokasos tuneteim jelentkeztek ugyan, de csak nagyon enyhen. Gondolok itt a hasfajasra, enyhe mellfeszules.
Februar kozepe tajan a parommal egy alkalommal megszakitasos modszerrel vegeztunk, de akkor mar kesett. Altalaban 30-35 napra szokott megjonni, mert PCOS-es vagyok.
Korulbelul ket hete elkezdtem erezni, hogy feszul az alhasam, mintha nolne, a melleim erzekenyek ugyan, de nem feszulnek, nem fajnak, allandoan pisilnem kell. 1 honappal ezelott csinaltam tesztet, kettot egymas utan, igaz nem reggeli elso vizeletbol, s negativ lett.
Erzekeny vagyok a szagokra, rettenetesen faradekony, de reggeli rosszullet nem igen van. Mensi elott mindig tomtem magamba a kajat, most viszont sokszor ra sem tudok nezni, ha pedig igen, akkor sosat es savanyut kivanok. S ami meglepo, hogy az elmult ket hetben az idojaras ellenere nem vagyok migrenes, pedig elotte rettenetesen az voltam.
Mit gondoltok?
Szerdan megyek dokihoz, de erdekel a ti velemenyetek is!
 


Sziasztok!
3. honapja nem jott meg a menstruaciom, szokasos tuneteim jelentkeztek ugyan, de csak nagyon enyhen. Gondolok itt a hasfajasra, enyhe mellfeszules.
Februar kozepe tajan a parommal egy alkalommal megszakitasos modszerrel vegeztunk, de akkor mar kesett. Altalaban 30-35 napra szokott megjonni, mert PCOS-es vagyok.
Korulbelul ket hete elkezdtem erezni, hogy feszul az alhasam, mintha nolne, a melleim erzekenyek ugyan, de nem feszulnek, nem fajnak, allandoan pisilnem kell. 1 honappal ezelott csinaltam tesztet, kettot egymas utan, igaz nem reggeli elso vizeletbol, s negativ lett.
Erzekeny vagyok a szagokra, rettenetesen faradekony, de reggeli rosszullet nem igen van. Mensi elott mindig tomtem magamba a kajat, most viszont sokszor ra sem tudok nezni, ha pedig igen, akkor sosat es savanyut kivanok. S ami meglepo, hogy az elmult ket hetben az idojaras ellenere nem vagyok migrenes, pedig elotte rettenetesen az voltam.
Mit gondoltok?
Szerdan megyek dokihoz, de erdekel a ti velemenyetek is!
 


Sziasztok!Puregon injekciót szeretnék vásárolni,viszont egyik gyógyszertárba sincs és rendelni sem lehet!Azt mondták,hogy már nincs a törzskönyvezve!Valaki valamit???
fabianbeata
Fehérgyarmat
 
 


Sziasztok. én még új vagyok. Ramónának hívnak. 22 évesvagyok 2 gyermekes család anya vagyok. segítségetszeretnék kérni. ha van aki hisz a szellemekben kérem keressen fel. nagyon megköszönném.
amalia0527
Tápiószele
 
 


Sziasztok.Énis Pco-os vagyok,21 éves voltam amikor diagnosztizálták...8 évig voltunk együtt az előző párommal,nagyon szerettünk volna babát,de sajnos bármit próbáltunk nem sikerült...Időközben nagyon megromlott a kapcsolatunk és szakítás lett a vége.Aztán találkoztam a jelenlegi párommal,elmondtam neki már az elején,hogy valószínűleg sokat kell majd orvoshoz járnunk illetve szenvednünk ,ha babát szeretnénk.Hálisten mellettem volt/van mindenben,mondta,hogy megoldjuk és minden rendben lesz.Nos már elmúltam 30,és úgy néz ki kellett a változás is...illetve ezek a vitaminok..Link majd lejjebb lesz.
Egy ismerősünk ajánlotta ezt a vitamincsomagot,akinek 4 hónap alatt szívódtak fel a ciszták,persze a 3 lépcsős módszer mellett...Hát énis megrendeltem,gondoltam egy próbát megér a dolog,és hála az égnek,hogy megrendeltem...Én ha jól emlékszem 1,5-2 hónaig szedtem ...... júniusban volt az utolsó menstruácium, mostmár 12 hetes kismama vagyok,csak azért írtam ilyen hosszan ,hogy értsétek a történetemet,remélem sokaknak segíteni fog és minden rendben lesz.Sok szerencsét kívánok Nektek.


https://www.babalesz.hu/termekenyseg-ta ... s-esetere/
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron