Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnos jó ideje nem írtam, de sajnos nem volt erőm hozzá. :? Már egy ideje nekem is nagyon összekuszálódott az életem. Elkezdtem minden nap 5 órában dolgozni egy cégnél, erre is nehéz volt ráállni nekem is és Vivinek is. Bár kettőnk közül én viseltem rosszabbul, Vivi egy kis tündérként vette az akadályt. :) Meg persze a többi cégemet sem akarom elhanyagolni, így van hogy csak nagyon későn érek haza. :( Ha már biztos lesz ez az állás akkor majd a többi cégemet otthagyom, így nekem és a Vivinek is jobb lesz.
A másik, pedig hogy a mi kapcsolatunk is haldoklik a párommal, így a tesóprojektet teljesen elvetettük már egy jó ideje. :( Úgy néz ki jővő év elején külön is válnak útjaink. Ez a topik egyre inkább a sikertelen kapcsolatok topikja lesz.

Babus!
Sajnálom, hogy még mindig ennyire megvisel ez a szakítás, de ha eddig nem vette a párod észre hol lenne a helye, akkor már ne akard visszakapni. Meglásd lesz majd egy jobb ember aki a társad lesz. Nem érdemel meg téged! Titó is majd hozzászokik, ez lesz neki is a természetes. Nagyon jók a képek, nagyon tündéri a kisfiad. :D

Timika!
Javulást Kristófnak!!

Most megyek pihizek egy kicsit, már napok óta későn fekszem.

Nikol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok

Nicol
Borzasztóan sajnálom, hogy ti is... :(

Lassan már tényleg elhiszem a statisztikát, miszerint minden 2.házasság válással végződik, éshogy a leggyakoribba a válás a gyerek 3 éves kora körül (illetve a gyerek kamaszkora körül.)
Én úgy látom, sehol senki nem lehet manapság már biztos abban, hogy azzal fog megöregedni, akihez egyszer hozzáment, netán még gyereket is szült neki. Hiába minden boldogság, meg ilyenekek, akkor sem.
Mi 6 év után házasodtunk össze, együtt is laktunk évekig Kristóf előtt is már, 8 éve ismertük már majdnem egymást, amikor Kristóf megszületett, tehát nem lehet azt mondani, hogy elkapkodtuk a dolgokat, éshogy nem ismertük volna egymást eléggé.
Boldogok voltunk, amikor Kristóf végre megszületett.
Mégis mi lett belőle? A férjem kifordult önmagából, elment minden esze. Mi a garancia, hogy ez más pasival nem történik meg? Én nem hiszem, hogy hinni tudnék már bármelyik pasinak is.
Eleinte minden szép és jó, mindenki boldog, velünk ez sosem történhet meg, az én férjem ezt úgyse tenné meg, mert szeret minket, pláne a gyerekét, aztán nesze. Nekem legalábbis ez a véleményem.

Na mindegy.
Más:

Timika
Láttam a nyaralós képeket a másik topikban, nagyon ari Kristófotok:D
Tesóprojekt miért lett elhalasztva?


Leesésgátlós ötleteket köszi, majd még utánanézek :) Hálósat viszont nem szeretnék, nem szimpi, a rácsos fa változat jobban bejön :)


Móni

Kép
babus2005
 
 


Hát csajok!

Teljesen bedepizek....

Nicol! Babus! Mea!

Hát mi van itt? Kép Kép

tjuca
 
 

 
 



Sziasztok :lol:

Megvagyok,én is.
CSak nincs nagyon miről irnom,nem történik semmi különös,szépen éljük a mindennapjainkat :D

Tündi.

Olvastam,hogy megint rosszabbodott Rolika állapota :cry: :cry: :cry:
Annyira sajnálak benneteket,hogy lehet ezt ki birni? :shock:
De tudom,ki kell.
Remélem minnél előbb javul az állapota.
Nagyon ügyesen megcsináltad a blogodat,ha van időm mindig bele olvasok :wink:

Mea.

Te is már régen jártál itt nálunk.
Sajnálom,hogy nektek is megromlott a házasságotok :shock:
Livike,hogy viseli,régen láttuk már őt.
tegyél nekünk képet :wink:

Nicol.

Mi már beszéltünk egy párszor msnen,de nem hittem,hogy mégis bekövetkezik nálatok is,hogy ketté válnak utjaitok :cry: :cry:
Erre nem is lehet,igazából mit irni......
Aki nincs benne az nem tudja,min megy keresztül az ember.
De remélem a szüleidre te is számithatsz,hisz kihez forduljon az ember ha nem hozzájuk :roll:

Móni.

Megkaptam az emailt,amit irtál.
Köszi,majd megirom,hogy mi volt :lol:
Köszi,hogy a multkor meghallgattál telón.
A sulihoz gratulálok,de azt hiszem ezt már irtam :oops:
Jól,teszed ha belekezdesz vmi uj dologba,leköti a figyelmedet.
A leesés gátlóhoz nem igazán tudok,hozzá szólni,mert nekünk Viktória még ragaszkodik nagyon a kiságyához.
De már neki is csak egy rács van fennt.
Kristóf kiságyáról nem lehet levenni az egyik oldalát?
Mert a miénk is olyan kombi kiságy,átalakitható gyerekágyá.

Hogy van Kristóf,gondolom nagyon hiányolja az apukáját :cry:
Szegény gyerek,legalább az apja rá lehetne tekintettel ha már rád nincs :evil: :evil: :evil: :evil:

Timi.

Nagyon szép helyen voltatok??
És az a szobor ÉLŐ VOLT :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem semmi,remélem nagyon jól éreztétek magatokat :lol:
Sajnálom,hogy a kistesó projekt halasztva lett :cry:

Rólam:

Mint irtam,nagyon sokáig nem jött meg.
Elmentem dokihoz aki megállapitotta hogy mindkét petefészkemben ciszták vannak.
(jó indulatú)
Igy policisztás ováriummal.
PCO-gyanus lettem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kaptam norculotot,az meghozzta a mensimet, és most jövő héten hétfőn-vagy kedden kell mennem hozzá tüszűnézző uh-ra.
Kétnaponta kell hozzá majd járnom.
Remélem szép tüszőim leszenek.
De a legeslegjobban azt szerteném,ha már nem lennének meg a cisztáim.
De majd kiderül.
Hát ezért nem irtam,már egy jó ideje.
Kisirtam magam,hogy mért????kell hogy ilyen nehezen jöjönn ösze a kistesó,ha Viki elsőre össze jött.
De nagyon remélem,hogy hozzánk is beköltözik a kistesó.
Mert Viktória a Jézuskától kistesót kért :roll: :roll: :roll:

puszi....
edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok

Edina
Örülök, hogy jelentkeztél :D
UH-ról feltétlenül számolj be! Drukkolok, hogy eltűnjenek azok a fránya ciszták!

Kiságy oldalát nem akarjuk levenni, mégha lehet is, mert azt se tudom lehet-e, mert a lényegen nem változtat, akkor is kéne leesésgátló, hisz rács nélkül ugye leesik. Ráadásul a fő gond, hogy Kristóf 1méter magas, az ágya pedig 120cm hosszú, így szegény már alig fér el benne, hálózsákostól végigéri már, így folyton beveri a buksiját. Nameghát egy lassan ovis nagyfiúnak már rendes ágyikó kell :D
Bár félek is tőle, mert ő is ragaszkodik nagyon az ágyához, csak ott aludt még mindig, de majd kiderül :D
Mindenesetre találtunk egy asztalost, egy öreg bácsikát, aki a kép alapján megcsinálja, 2db lesz összesen 6ezer Ft körül, az nagyon jó ár, ahhoz képest, hogy a Brendonban 1db 8ezer. Plussz 17 ezer a kókuszmatrac, de az se volt egyszerű, mert nem szabványméret az ágy, 176x70cm-es matrac kell, egyedi méretre pedig itt Gyöngyösön nagyon kevés helyen csinálnak matracot.
De ezekre még várni kell, a leesésgátló 2 hét, a matrac 3-4 hét.
És reménykedem, az új ágy majd az elalvásban is változást hoz, jó irányban, mert az az utóbbi időben katasztrófa. 1-másfél óra, mire este elalszik. Legkésőbb fél 9-kor már ágyban van, de fél 10-10 előtt sose alszik el, és odáig ott kell kuporogni az ágya mellett, baromi fárasztó és mindenem elzsibbad.
De nem volt ez mindig így, így ő több mint 2 éves koráig mindig egyedül aludt el, 8-kor lefektettük és 10-15 perc alatt álomba énelete magát.
Aztán nyár elején jöttek a rágófogai, jött a hiszti és a hányás, ezt elkerülendő odaültem az ágya mellé, ami persze nagyon tetszett neki, hányni se hányt már hónapok óta, csak épp jól hozzászokott. A Balcsis 1 hét együttalvás pedig pláne betett neki. Azóta amíg el nem alszik, ki nem jöhetek tőle, mert ordít.
De érdekes, mert ha éjszaka felébred netán, iszik egy kortyot és gond nélkül visszaalszik. Csak este kell ott lennem. Tehát tuti nem az van, hogy fél a sötétben, csak épp a megszokás.
Na és így ugye, hogy későn fekszik le, reggel is későn kel, átlag fél 10-10-kor, de van, hogy később, ha már 8-kor kel, az már korán van. Ma pl. 9-kor ki kellett vernem az ágyból, mert mennünk kellett. Na de ha meg későn kel, délben nem álmos, még 1-2 órakor is könyörögnöm kell neki, hogy aludjon már, van, hogy 1 órán keresztül altatom, és így mire elalszik és felkel, már késő du. van, nem csoda ha este nem alszik.
De van, hogy délben egyáltalán nem alszik, ilyenkor este 8-kor már horkol, 10 perc alatt beájult. De így meg a kimerültségtől fog holnap 10-ig aludni.
De felébreszteni meg nincs szívem. Még 3 hónap és úgyis ovi, elég lesz szegénykémnek akkor kelni korán.
Dehát így meg el van csúszva az egész napunk.
Na meg a legújabb, hogy a mamákkal nem alszik el délben. Kijelentette, hogy soha többet nem is fog, és tényleg tartja is magát ehhez.
Anyósoméknál egész nap rohangál az udvaron, múltkor, mindkét alkalommal kivételesen még reggel 8-kor is ébredt, mégse tudta délben elaltatni, sőt, egész nap pörgött. Anyum se tudta ma elaltatni, merthogy én ugye dolgoztam, pedig totál álmos volt, mégse.
Szóval kész káosz az elalvásunk manapság. Szerencsére éjszaka legalább jól alszik és sokat, 12 óra alvás minimum, egyhuzamban. És nincs hányás.


Másik kérdésedre:
Apját pedig igen, nagyon hiányolja. Ma olyan műsort rendezett, hogy csak lestem.
Jött az apja, szokásos max. 45 percet volt itt :evil: , utána elment, Kristóf pedig elkezdett itt őrjöngeni, és ordított, hogy "apa, gyere!", meghogy apához akar menni, menjünk apa után...észbontó volt, ilyet még sose csinált :cry: Ne tudjátok meg, a szívem majd megszakadt...De mit tudtam tenni, elkezdtem neki énekelni meg táncikálni, hogy eltereljem a figyelmét. Borzasztó ez... :cry: Tényleg, ez készít ki egyszer :(


Na mindegy. Tereljünk...

Ma találkám volt az egyik gyöngyösi gyógyszertár főnökével. Kis protekció. Anyum dokija, akivel dolgozik, meg akivel ugye én is, heti 2 nap, nagy haverságban van ez a gyógyszerésszel. 3 patikája is van Gyöngyösön.
Na szóval úgy vettem észre, bejöttem neki. Nagyon lelkes volt. Azt mondta, januártól 99,9%, hogy mehetek, mert egy asszisztense jan. 1.-től nyugdíjba megy, de egyébként totál ki van öregedve a gyógyszertár, csupa nyugdíjközeli asszisztense van, plussz most épül a következő patikája, úgyhogy tuti lesz valami megoldás. Januártól szinte tuti, ami nekem tökéletes lenne, hisz Kristóf legkorábban akkortól mehet oviba, de előfordulhat, hogy hamarabb is lesz munka, na akkor nem tudom mi lesz Kristóffal, mert heti 5 napra még anyósom se hiszem, hogy elvállalja, anyum meg ugye dolgozik, bölcsiről már lekéstünk, oviba hamarabb nem mehet, bébisziterre nincs lóvé, nagy bajban leszek, az tuti, de valahogy meg kell oldani.
Én azért bízom benne, hogy csak januártól kell mennem. Elég volt Kristófnak most az apjától elszakadnia, nem szeretném, ha nagy hirtelen tőlem is el kéne szakadnia. Nehéz helyzet ez most neki.
Ja, és a suli. Ez a gyógyszerész mondta, hogy Egerben is indult ilyen asszisztensi suli, és ez csak másfél év, és nem 2év, viszont 75ezer/félév, és csak csütörtökön kéne menni, nem pedig péntek és szombat. Ezt majd megérdeklődi nekem, hogy lehet-e még csatlakozni utólag. Persze Pestre szívesebben jártam volna, dehát ha ezt rövidebb ideig tart elvégezni, meg csak 1 nap 1 héten, akkor ezt kell bevállalni. Majd hív, ha megtudott valamit.


Na húzok, mert kisregényt írtam.
Megyek alukálni, már ha sikerül. Legalább most időben vagyok, Máskor ilyenkor még az ágya mellett csücsülök :?


Móni

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok :lol:

Móni :D

Köszi,szépen :wink:

Hétfőn 1-re kell mennem a dokihoz,tüszőnézőbe :lol:
Annyira izgulok,sztem addig nem is fogok tudni alaudni :oops:

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Na előkerültem én is, lassacskán behozom a 2 hetes kimaradást :)

Nicol
Hát ez tényleg nem a legszerencsésebb topik mostanság, de azért bízunk benne, hogy ez a tendencia most már megáll, és hamarosan sokkal jobb hírek is napvilágot látnak. Nagyon sajnálom, hogy a ti kis családotok is széthullóban, erre igen nehéz írni bármit is. Te hogy vagy?

Edina
Húúúú PCO! Na jól kifogtad te is! Momentán 2 barátnőm is küzd vele, nem egyszerű eset sajnos. Kitartás, lesz kistesó igen, de ne keseredj el, ha kicsit több előkészületet igényel, mint Viki. Drukkolok nektek nagyon!
Örülök, hogy tetszik a blog, olvasgasd csak ha időd engedi :)

Vanda
Köszi az infót a Dévény módszerről, nem tudtam, hogy csak 5 hónapos korig hatásos, sajnos esélyes, hogy akkor lecsúszunk róla, így addig nem is keresgélek, míg nem látok esélyt rá. Sebaj, akkor a Pető módszerrel próbálkozunk, valszeg már itthontartózkodás alatt. Most a kórházban nem lehetséges a torna, egyrészt Roli állapota miatt, másrészt oda nem vihetek be egy Dévényest. De még mindig időben vagyunk szerencsére, remélem, van még időnk... Örülök, hogy jól vagytok!!!!! :) Jó ilyet is olvasni :)

Móni
Készülök neked levelet írni, továbbra sem felejtkeztem el rólad! Addig is ami publikus: a férjed szive helyén egy csökevényes szerv van, ami csupán keringteti a vért az ereiben. Mert a nem csökevényes szív érzéseket is produkál :!: :!: :!: Az a férfiállat, aki szaporodott ugyan de aztán nem törődik az utóddal, az SOHA nem volt APA, és soha NEM IS LESZ! Ergo innentől te csak jól járhatsz! Mert azért biztosan rohangálnak Gyöngyös környékén egyedülálló APUKÁK, vagy leendő apukák! Ami Kristófot illeti, hát ebbe bele lehet őrülni!!!!!! El is hiszem, hogy ez jobban fáj, mint az, hogy te magad is elhagyott lettél. Ezt elképzelni sem tudom, hoyg lehet megbírkózni a helyzettel. Biztosan sokáig fog ez tartani, hisz egy 2,5 éves kisgyerek honnan értené meg, hogy mi zajlik, azon túl, hogy baj van?!? Azt kívánom, hogy a családod tudjon nektek oly mértékben segíteni, hogy amíg Kristóf megnyugszik, maximálisan támogassanak, suliban, munkában melletted álljanak, megoldások szülessenek Kristóf őrzésére!
A kitartásodhoz pedig hozzájárulok némi +++++++ virtuális energiával, sajnos ennél sokkal többet nem tehetek, bár ha úgy érzed mégis, akkor állok rendelkezésedre.

Syry
Köszönöm, hogy kerestél, hogy olvasgatsz itt is, látod megvagyok, sajnos ha én szó nélkül eltűnök, az mindig valami rosszat jelent. Pl. ugye márciusban 2 hét kórház volt, aztán a visszatartás, majd a születés, most meg a számítógép :) Ha rajtam múlik, több biztosan nem lesz :)

El kéne magam tenni holnapra, vagyis mára :) Jó éjt!

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert aludni szeretnek vegre egy kiadosabbat!

Tundi,
ti szerintem nem szamitotok meg 5 honaposnak, mivel gondolom a korrigalt szuletesi idot szamitjak alapul, tehat augusztushoz kepest lenne jo elkezdenetek 5 honapon belul a Deveny modszert. De 5 honapos kor utan is nagyon hatekony a modszer, mivel rengetegen csak aakkor mennek el ide, ha nem jol fejlodik a gyerkoc mozgasa, ami ugyebar 6-8 honapos korban valik egyertelmuve, ha nem forog pl, es nem kezd el kuszni, stb. Ugyhogy nem vagytok elkesve! A Peto modszert nem ismerem, nem tudok hozzaszolni.

Nicol!
Nagyon sajnalom, hogy igy alltok ti is. Van meg remeny, hogy rendbehozzatok a dolgot vagy ez a januar mar biztos?

Babus,
maximalisan egyetertek Tundivel, nem erdemli meg ez az ember, hogy Kristof ennyire ragaszkodjon hozza, Kristof pedig azt nem erdemli meg, hogy ilyen traumanak legyen kiteve.

Mi egyebkent jol vagyunk, Majacska fogzik, igy a fule begyulladas elotti allapotban van, jarok vele minden nap az orvosirendelobe, hogy ellenorizzek, nehogy belobbanjon neki.
Mate delelottre bolcsibe jar, nagyon szereti, ugy tunik beilleszkedett es vannak mar baratai is.

Hat nagyjabol ennyi!

Kitartas mindekinek!
Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!
Ha nem baj, csatlakoznék hozzátok. Mi is baba project előtt állunk. Jobban mondva, a novemberi menstruációm után (23-a után) kezdünk neki. :)
Vendég
 


Szia Picuranyu!
Csak halkan súgom meg neked, hogy az ez alatti topik ababaproject előtt állóké, itt már a babások vannak, de persze ide is írogathatsz, bár a másik topik egy kicsit pörgősebb, ott többen vannak egyelőre baba nélkül(sajnos).De itt is kaphatsz választ a kérdéseidre. :D
Akkor decemberben hajrá kismanó, remélem mielőbb beköltözik Hozzád!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok

Nagy a pangás itt...

Vanda
Örülök, hogy Máténak tetszik a bölcsi :D
Majának pedig kitartást a fogacskákhoz! Na meg neked is :)


Rólunk:
Holnaptól indul a sulim, végül Pest, és csak csütörtök.
Úgy néz ki kapok egy rakat felmentést, ráadásul pont a legnehezebbekből, anatómia, élettan, kórélettan, jó lenne a kémia is, de abból valszeg nem adják meg, elsősegélynyújtás, később majd latinból is, alig marad tantárgy:lol: Na jó, marad, épp elég, egyedül egy gyerek mellett, munka mellett (remélhetőleg), minél kevesebbet kell tanulni, annál jobb.


Kristófom megint beteg, a szokásos éjszakai hirtelen hányással kezdődött, mindig így kezdődik, már sajnos megszoktam. Egyelőre csak orrfolyás, köhögés, de lesz még ebből bőven hányás.


Egyelőre ennyi, megyek, "ünnepelem" egyedül, hogy ma lenne 10 éve, hogy megismerkedtüönk a férjemmel Szomorú , '97.okt.10., egy szüreti bulin...hát eddig tartott...


Hú, mennem kell, Titó ébred, öklendezve a köhögéstől...


Móni

Kép
babus2005
 
 


Na, be is hányt szegény megint... :(
Ezért utálok még egy szimpla náthát is, míg más gyerek elköhécsel meg folyik a nózija, addig Kristóf teljesen leamortizálódik a sok hányástól :( Pedig egyébként semmi komoly nem lenne...

Kép
babus2005
 
 


Na meg éjszaka pl. akkorát hányt, hogy bevérzett pontszerűen az arcán a bőr, szép látvány...de sajna ilyen már sokszor volt, doki is látta, állítólag az erőlködéstől elpattanak a hajszálerek.
Mi lesz velünk oviban????? Csak ezen az ősszel harmadjára beteg és mindet ugye végighányja. Katasztrófa lesz az az ovi, az tuti :(

Na nem jövök már többet.

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Szegény Titó, gyógyőuszikat küldök neki!!!!
Nem lehet könyű akkor így vele, az oviban sem lesz az. :( Reméljük nem lesz sokat beteg.Esetleg egy kis Béres -csepp???Meg c-vit.?
Suli:na még jó, hogy elengedtek egy csomó tantárgyat.Gondolom, hogy örültél neki. :lol:
Nem szabad nosztalgiázni!!!! :(

Mi járunk Emilivel gyógytornára 2 7ig minden nap reggel, egy órás a foglalkozás, és el is fárad rendesen.Eddig csak tegnap nem üvöltötte végig :( A mai volt a legdurvább, dehát ez az ő érdeke.
Én addig bírom jól, amig nem néz rám zokogva, hogy mentsem meg!Na az nagyon kemény, tartanom kell magam, hogy ne bőgjek én is. :? :(
Ja, és már mászik Emili, ma 1 hete kezdte!Azóta a tempón is kapcsolt 1 fokozatot! :lol:
Kedvence a virágcserépborogatás, cipőtalp nyalás :lol: :twisted:
Férjem megy megint Japánba hétfőn, így 1 hétig megimnt egyedül leszünk, de majd jön anyukám 2 napra, itt is alszik. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Babus,
Nagyon sajnalom, hogy Kristof ennyit beteg es foleg, hogy ezt a hanyast nem tudjatok mellozni meg mindig! En egy egyszeru orrfolyasos kohogos nathatol is kikeszitem magam, el sem tudom kepzelni mi lenne velem, ha ez a hanyos verzio jutott volna osztalyreszul!
Remelem a sulit elvezni fogod, szerintem jot fog tenni, hogy "kikapcsolodsz".

Panka,
nagyon ugyes Emili, hogy mar maszik! Maja meg csak a negykezlabazasnal tart, elore hatra hintazik orult iramban. Sokak szerint meg ez is csoda, mivel ezt a 8,5 kg-s testet nagyon nehez lehet mozgatni.
Emili hany kg?

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 


Hellóka!

Móni!
Sulihoz nagyon drukkolok, szerintem is jót fog tenni neked, és külön jó hír, hogy kimaradnak neked már tantárgyak :) Tök jó hogy csak 1 napra kell felmenned, ha jól emlékszem nem így volt korábban a verzió, vagy ez csak a kevesebb tárgyad miatt alakult így? Gyakorlatod mikor indul?
Szegény embert még az ág is húzza :( Kristófnak mielőbbi gyógyulást kívánok, ez a sok hányás még inkább próbára teszi a türelmed. Igazán feszegetve vannak a határaid :(

Vanda
Hát ha a korrigált korhoz mérik az 5 hónapot, akkor biztosan bele fogunk férni a Dévénybe. Csak még azt nem tudom, akarom-e hogy tovább szenvedjen Roli ezen a tornán, aynit szenvedett már eddig is :( Nem biztos, hoyg akarom/tudnám hallani, ahogy 1 órán keresztül csak sír. Ezt jól át kell gondolnom.
Maja füle nem durrant be, ugye? Hogy viseli a fogzást?

Tündi
tündi30
 
 


Hellóka!

Móni!
Sulihoz nagyon drukkolok, szerintem is jót fog tenni neked, és külön jó hír, hogy kimaradnak neked már tantárgyak :) Tök jó hogy csak 1 napra kell felmenned, ha jól emlékszem nem így volt korábban a verzió, vagy ez csak a kevesebb tárgyad miatt alakult így? Gyakorlatod mikor indul?
Szegény embert még az ág is húzza :( Kristófnak mielőbbi gyógyulást kívánok, ez a sok hányás még inkább próbára teszi a türelmed. Igazán feszegetve vannak a határaid :(

Vanda
Hát ha a korrigált korhoz mérik az 5 hónapot, akkor biztosan bele fogunk férni a Dévénybe. Csak még azt nem tudom, akarom-e hogy tovább szenvedjen Roli ezen a tornán, annyit szenvedett már eddig is :( Nem biztos, hogy akarom/tudnám hallani, ahogy 1 órán keresztül csak sír. Ezt jól át kell gondolnom.
Maja füle nem durrant be, ugye? Hogy viseli a fogzást?

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!

Hat en is elokerultem, mert fontos felhivasom van, hisz szinte egy idos gyerekeink vannak, es nem szeretnem, hogy Titeket is olyan varatlanul erjen a dolog, mint engem.

FONTOS!!! MEGERI VEGIG OLVASNI!!!

Atti tegnap reggel egy kis kohogessel ebredt, semmi komoly. Gondoltam, na remelem nem lesz semmi komoly betegseg, mert nemreg gyogyult Andrisom, es a ferjem is, en meg pont benne vagyok valami torokfajos nyavajaban.
Delutan meg egy kohintes, de ez valami iszonyat hangu volt, egesz melyrol jovo. Meg sosem hallottam hasonlot. A szamar kohogest gondolnam ilyennek, de az ellen ugye kaptak oltast. Na tobb kohoges nem volt, igy nem foglalkoztam ezzel.
(halkan megjegyzem epp ezen a napon maradtam egyedul a ket picurral, a ferjem kiment az epitkezesre, es csak ma estere volt varhato)
Este olyan 7fele furan kezdett horogni. Neha egy kohhintes, szinten olyan kutyaugatos. Gondoltam hivom a dokit, ha van laz. De nem volt, sot. Vacsit nem kert (ez tobbszor elofordult, igy nem gyanakodtam meg mindig) Andrist elinteztem, leraktam aludni. Mire visszaertem (nem sok ido, ossz. kb 10perc) a gyerek mar ugy horgott, mint Dart Veder. Fogalmam sem volt mi ez. Hivtam a sogornomet, anyumekat. Adtam Abroxol Q, Calcimuscot. Gondoltam natha, hisz eletemben nem hallottam ezekrol a tunetekrol.
Majd jott egy Isteni sugallat, hogy felhivom a Heim Palt. A no vegig sem hallgatot, csak annyit mondott azonnal kuldom a roham kocsit. Na ettol total bepanikoltam.
Kozolte, hogy KRUPP, es ha a 10perc alatt mig kier a doki rosszabbodik az allapot azonnal vigyem ki a levegore.
Hat csajok, eletem leghosszabb tiz perce volt mig kiert a doki.
Megnezte, beadott egy kokemeny steroidot (rectodelt, amit azota beszereztunk) es Fenistil cseppett. Fel kellett oltoztessem, es kimentunk az udvarra dokistol.
Allitolag szerencse volt, hogy meg a roham elott kiert, mert ennek nagyon sulyos kovetkezmenyei lehetnek.
Azota egyfolytaban bujom a forumokat, mert allitolag visszatero, 6-8eves korra novik ki, es tesonal is elojohet. Altalaban a jellemzo eletkor a 2-3 eves babak, de volt mar 6hetesnel is, es 10evesnel is. Altalaban tavasszal es osszel, de olvastam olyan anyuka levelet, akinek nyaron lett rosszul a gyereke. Szoval minden megtortenhet.

Nem akarok senkit megijeszteni, csak szeretnem, hogy ne ugy erjen Titeket, mindent engem.

Teendok:
a kutyakohoges a legjellemzobb. Azonnal ugyeletet hivni, es kivinni a gyereket addig friss levegore. Ha ez nyaron tortenik ki kell nyitni a fagyaszto ajtajat, es jol bebugyolalva ele ulni kb 20-30percre. Ez nem vicc. Ez allitolag virusos betegsegre (amit meg doki sem tud meg megallapitani, tehat lappango) torteno allergias reakcio.
"A 1-1,5 cm legcso gombostunyire osszeszukul ilyenkor" ezt egy anyukatol ideztem, aki sajnos rutinus, mind ket gyerekevel tobbszor vegigcsinalta.

Azert fontos, hogy tudjatok mivel van dolgotok, mert az lenne a jo, ha a rohamot meg lehetne elozni. Egy anyuka arra ebredt ejszaka, hogy a gyerek iszonyat hangon kohog. Bementek hozza, es mar llilult a szaja. Szoval ilyen nagyon sulyos is lehet.

Most Atti velem, Andris apukajaval alszik, mert annyira rettegunk.

Amugy Attinal meg ma sem javult a dolog, ki is jott a doki nenink, de mondta, hogy estere lesz rosszabb, igy mar szamitottunk ra, es kapta szegenyem megint ezt a steroidos kupot (egyszeruen muszaj, en sem orulok, de tudom, hogy szuksege van ra), es meg a Fluimucin port.

Remelem Nektek sosem kell ezt atelnetek.

Erdekes, hogy olyan sokan esnek ezen keresztul, megsem hallunk rola. En legalabbis eddig nem hallottam, pedig utolag kiderult tobb barati hazaspar is keresztul ment ezen. Persze osztottak az eszt, de errol bezzeg nem beszeltek :)

Jobb ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ja, es en allandoan befutok estere, mert felek, hogy megfaznak. Na kiderult ezt rosszul tettem, mert ha van hajlama a gyerekeknek, ez meginkabb elohozhatja.

Allitolag a 20koruli a jo,
fontos a suru szelloztetes, foleg lefekves elott
es a lefekves elotti sok folyadek!

Akinek meg mar volt, annak allitolag jo ha van otthon hidegparasitoja. Na mi holnap megyunk megvenni. Es abbol az ultrahangosat ajanljak, mert az olcsobb egyszerubb iszonyat hangos.

Ez nem okoskodas akar lenni, de komolyan. Egyszeruen csak segiteni szeretnek, remelem feleslegesen

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


A gyerekekrol elfelejtettem irni.

Andris mar all :) Kisagyban ma allt fel (agy mellett mar ket-harom hete felallt) Negykezlab megy, nem kuszik, mint Atti :) Viszont ha nem lat, uvoltesbe kezd. En meg ilyet nem lattam :) Ha kikerulok a latoterebol azonnal visito hangon uvolt, amint visszajovok huppogve abbahagyja, majd ez megy egesz nap. Most mar tenyleg luxus a slozira mennem.
Pedig higgyetek el, nem kenyeztettem el, hisz itt az Atti is. Sot, szerintem ahogy okosodik, ugy jon ra, hogy is lehetne tobb figyelmet kieroszakolni.
Az Atti is nagyon anyas lett :) Allandoan a nyomomban van, hogy anuci idejosz???
Elkezdodott a feltekenykedes. Atti multkor ezt mondta: mindegyiket nem adom :)
Taktika: ha egy helyen akarom, hogy jatszunk, akkor ugy megyunk be, hogy Attika be szabad jojjunk jatszani? Erre mindig igent mond. Majd elveszek egy jatekot, es ezt mondom: ugye oda adhatom Andriskanak? Megnezheti? Igy nem veszi el. Viszont ha csak ugy bemegyunk, es leulunk jatszani, akkor mindig mindent elvesz szegenyketol.

Atti meg mar gyonyoruen beszel. Regota ragoz, hasznalja a tobbes szamot :) Neha rajuk jon a 10perc, altalaban egyszerre, es total kikeszitenek, de ehhez lassan hozzaedzodom. Nem, hazudok. Ehhez nem lehet :)

Na megyek is. Mert a draga nem tud a geptol aludni, allandoan felebred.

Jo ejt!
Judit

ui: bocsanat, hogy nem reagaltam a hozzaszolasokra. Holnap megprobalom potolni

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc
köszönjük, hogy leírtad. Én hallottam a Kruppról. De csak a nevét, meg hogy köhögéssel jár, de ennyire részletesen nem tudtam, hogy mivel jár, és mit kell csinálni, ha előfordul.
sajnálom, hogy át kellett élnetek, de reméljük ritkán lesz ilyen.

gratulálok Andris állásához. Nálunk Máté még csak 1 hete ül önállóan. Ma láttam először, hogy a járókába belekapaszkodott és föltérdelt. úgyhogy szerintem már nálunk sem kell sok az álláshoz. Testvérféltékenység. :wink: :( hát biztos nem lehet könnyű. meg most már Andris is mobil és mindig az kell neki gondolom ami Attinak és fordítva. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok

Judit
Nem semmi ami veletek történt. Elhiszem mennyire megijedtél.
A múltkori náthánál, kb. 1 hónapja, Kristófnak is volt egy éjszaka, csupán 1-szer ugató köhögése, én is megijedtem, bár én sejtettem, hogy esetleg mi lehet, de szerencsére soha többet nemfordult elő.
Sajnos tényleg veszélyes egy betegség, nagyon oda kell figyelni!

Andrisnak pedig gratula az álláshoz:D Nem semmi kispasi :D

Képeket nem teszel fel a fiúkról?


Tündi
Igen, ez egy másik suli lett, ahol csak heti 1 nap, csütörtökönként van tanítás.
Gyakorlat 1300 óra lesz, (kb. 9 hónap), ezt én osztom be, hogy mikor, másfél év a suli, addig a végére kell érni, de úgy tervezem, hogyha januártól összejönne a gyógyszertári munkahely, akkor az ugye egyenlő a gyakorlattal is.
Suli amúgy tetszik, egyelőre még be kellett mennem minden órára, anatómia és élettan elég nevetséges volt a fősulis színvonalhoz képest, dehát ez van :D
A gyógyszertan és a kémia viszont nagyon kemény, és ezekből felmentés sem lesz, sőt, novemberben mindkettőből dolgozat lesz :shock: Kémiával az a baj, hogy sík hülye vagyok hozzá, de tényleg, egy szót nem értek belőle, sose értettem, csak bemagoltam, gyógyszertanból pedig ugye a millió kimondhatatlan nevű hatóanyag és gyógyszernév :shock:
De azzal nyugtatom magam, hogy rengeteg olyan jár ide a suliba, aki sík hülye egészségügyis dolgokhoz, hát ha az meg tudja tanulni, nehogy már nekem ne menjen.
Van pl. egy takarítónő, aki munka mellett, estin leérettségizett és most ide jár. Van kertész is közöttünk. De rengetegen vannak sima gimi után, és akárhogy is próbálják gagyin előadni az órákat a tanárok, dehát óhatatlanul elhagyja a szájukat nem kevés orvosi latin szakszó (haematogén, paraszimpatikus, appendicitis, stb.), éshát csak bámulnak szegények értetlenül, mert aki ugye ezeket nem tanulta, annak kínai az egész, így nekik ezerszer nehezebb dolguk van, mint nekem.
Én kicsit furcsállom is, hogy nem kötik valamilyen eü.-is végzettséghez ezt a sulit. Komolyan sajnáltam pl. azt a csajt, aki mellettem folyton kérdezgette, hogy ez meg az a gyógyszer pl. hypertoniában használatos, de mi is az??? Meg ez a szemcsepp glaucomában használatos, de mi is az??? Ez így nekik nagyon gáz!
Na mindegy, végülis ez az ő dolguk, ezzel nem untatlak titeket :D


Móni

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Az lemaradt az előbb, hogy olvasom ám rendszeresen a blogodat :D , nagyon teszik, a versike különösen :lol: , és nagyon-nagyon örülök, hogy Rolika végre jobban van :D És nagyon jóképű kisfickó :lol: Adj át neki egy nagy puszit a nevemben :D

Móni

Kép
babus2005
 
 


Hu Judit, ez tenyleg szornyu lehetett! Foleg ugy, hogy egyedul voltal veluk! En is hallottam mar a krupprol, Mate unokatesoi kozul kettonek is volt mar. A kislany 1 hetig korhazban is volt vele, annyira durva volt. Es sajnos a szoke, kek szemu, vilagos boru gyerekek nagyon hajlamosak ra :(
De jobbulast es koszi, hogy leirtad!!!

Tundi, sajnos tenyleg szornyu, amikor sirnak a picik, viszont sosem bocsatanad meg magadnak, ha mondjuk 1 eves koraban derulne ki, hogy miert is nem mozog rendesen Roli, vagy iskolaban derul ki, hogy dislexias pl. Ezek mind mind kikuszobolhetoek 3-4 atsirt kezelessel.
Hogy van egyebkent Roli? Mondanak valamit az orvosok, hogy mikorra varhato a hazakoltozese?

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Vanda!
emili majdnem 8 kg, kb, 7800-900 lehet.

Móni!
Hát igen, nehéz lehet a gimisekne, de majd megtanulják, én is megtanultam. :wink: :D
Kémia az nem könnyű, főleg amikor gyógyszerekről van szó. :?
Titó?Hogy van?Melóhely milyen?

Ezvicc!
Mikor írtad, hogy hörög, már tudtam, hogy krupp lesz, de elolvastam, felfrissítettem a tanultakat.
Sajnálom nagyon, elég nehéz, mert ugye bármikor jöhet. :( Jobbulást!
Andriska nagyon ügyes, Emili lassan 2 hete már,hogy mászik, most ő is gyakorolja a felállást, mert a mászás mostmár nem is elég
:lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Judit
Köszi hogy leírtad, én még életemben nem hallottam erről, de most aztán kész is vagyok...
Építkezéssel hogy álltok?

Móni
Örülök, hogy tetszik a suli, gyakorlatod meg tuti meglesz, mire kell :) Érdekes tényleg, hogy nem kötik e.ü. képzéshez, mert így aztán tényleg sokkal nehezebb egyeseknek. Én pl biztos nem kezdeném el :)
Jó, hogy olvasod a blogot, és örülök, hogy tetszik is :)


Vanda
Nem arra gondoltam, hogy nem viszem Rolit tornáztatni egyáltalán, hanem hoyg nem Dévényeshez, hanem hagyományos gyógytornászhoz. Persze, lehet hogy azt is vgigsírja, mert ha nem is fáj, biztos kellemetlen. Jajj bárcsak már ott tartanánk, hogy ezen sopánkodjak! Roli jobban van egyébként, a szombati vérvétele lényegesen jobb eredményt mutatott, de a búra többnyire még rajta van. ÁÁáááá, nem mondanak ilyet az orvosok, hoyg mikorravárható a hazajövetel, mi meg nem kérdezzük, mert erre nem lehet válaszolni. Még kb. sem. Pláne amíg nem stabilizálódik az állapota :(

Tündi
tündi30
 
 


Tündi!
Emili is végigordytja a tornát, de próbálom úgy felfogni, hogy ez az ő érdeke.A Dévényes masszírozás nem fáj, szerintem kellemetlennek is alig mondható, bár ugye nem én érzem. :wink: :lol:
A sima gyógytornász csaj úgy meggyötörte szegénykémet, hogy elaludt öltöztetés közben utánna! :( Na az durva volt, még nézni is!Én azaokat a gyakorlatokat meg sem tudnám csinálni! :oops: :roll: :?
És a Dévényesek állítólag tuidnak olyan is korriogálni, amit más tornával nem lehet.
Ha vége ennek a 7nek, utánna fogok én is kresni egy tornászt, aki házhoz jön, mert szerintem eza 2 7 nem lesz elég.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa
Hát ha ezt is azt is végigordíta, akkor a hatékonyabbat szeretném, ami rövidebb idő alatt hoz javulást :) Az meg a Dévényes lesz, ahogy én látom, már ha beleférünk az időbe, ahogy Vanda írta, a korrigált korhoz képest az 5 hónap januárban jár le. Hát addig csak itthon leszünk bőven! :)

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok

Panka
Én is gimi után mentem a fősulira, de az más volt. Ott az alapoktól kezdtünk, mindent, alaposan, volt rá idő, hisz nappali tagozat volt.
A levelező szakon úgy tudom,már akkor is feltétel volt eü.-is végzettség.
De ezen az OKJ-képzésen, ami össz-vissz másfél év, heti 1 nap, csak kapkodás van, anatómiából pl. másfél óra alatt adták le az emberi test összes csontját, izületét és izmát. Képzelheted, milyen részletesen lehetett ennyi idő alatt.
És egyáltalán, minden tantárgyból csak gyorsan, kapkodva, felületesen leadják az anyagot, nincs rá sok idő, vedd meg a könyvet, abban benne van és tanuld meg! Így megérteni és felfogni nagyon nehéz annak, aki az égvilágon semmit se konyít ezekhez a dolgokhoz.

Melóhely még nincs, remélhetőleg csak januártól :D

Kristóf már jobban, de a hányás még mindig előfordul. Már 1 hete :( Pedig ez a náthája most nagyon enyhe, alig köhög, kicsit folyik már csak az orra, tényleg semmi komoly. Mégis.
Tegnap pl. éjfélkor felébredt és összehányt mindent, aztán aludt tovább de. 10-ig :?
Előző nap pedig megette uzsira a pudingját, és 5 perc múlva a konyhát kidobta a taccsot :?
Én komolyan úgy ki tudok akadni, amikor egyes anyukák mondják ott nekem, hogy egy kis nátha, mit vagyok úgy oda, miért féltem minden bacitól a gyereket, stb. Hát ezért. Szaros, ártatlan nátha és 1 hete hány tőle!
És az oviban pedig ott lesz a rengeteg taknyos gyerek, mert viszik oviba őket, ráadásul pont januárban kezd Kristóf. Kész röhej lesz nekünk ez az ovi-téma, az tuti.
Most épp Broncho-Vaxom immunerősítő kúrán vagyunk (talán ez is segített, hogy most nem voltak olyan komoly tünetei és nem köhögött olyan sokáig, mint szokott, de persze a hányáson ez se segít), mellette Vitacolan, C-vitamin, de ezek minden télen. Szereztem be Echinacea szirupot is, ez is immunerősítő. Tavaly Aloe Vera gélt kapott, plussz Ribomunyl immunerősítő kúrát. Semmi se segít :?

Más:
Kristófnak végre átalakítottuk a kiságyát heverővé :) , tetszik neki, de főleg az, hogy apa hozta és hogy apa szerelte össze, mindig csak apa és apa (azt bezzeg nem tudja, hogy lökött apája egy fillérrel sem szállt be a fia ágyacskájába, sőt, határozottan elutasította a kérésemet. Biztos magamnak veszem. Na meg a kókuszmatrac+rácsvédő potom 23ezerért, nem gond, a gyesem pont fedezi :? )
De a lényeg a lényeg, hogy alszik benne, mert apától van, ez így nagyon jó, altatáskor 50-szer végighallgatom, hogy apa hogy fúrta és szerelte az ő ágyát...apa, apa és apa, akit ha idejön szó szerint körbepuszilgat, ahol csak éri, hátát, fejét, mindenét :shock: (engem bezzeg folyton bánt, üt, durva és hisztis), de apája az Isten... Nagyon jól esik... :(

Majd teszek fel róla, ha készül, új ágyikós képet :)


Móni

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Atti szerencsere jol van, azota semmi. Kis horges visszamaradt, de semmi mas.

Csak egy gyors bejelentkezesre van idom, mert mostanaban reggel 6tol este 10ig nyomom pihenes nelkul (felvaltva alszanak :() Meg foznom is kene, a lakas meg... Szoval a netezeshez van legkevesbe most energiam.

Egy hetre egyedul maradok a kicsikkel. Apa megy az epitkezesre, huzzak a falakat. Mar most tiszta ideg vagyok. Rettegek, hogy Attival ne legyen semmi.

Vettunk egy parasitot (hat mit ne mondjak jo aruk van, mert ultrahangosat vettunk, krupposoknak azt ajanljak) Most meg egy dokitol azt hallom nem jo, mert szaporitja a bacikat. Hihetetlenek ezek a dokik, semmiben sem tudnak egysegesen megegyezni. Egyik ezt mondja, masik meg azt. Utalom az egeszet.

Tundi!
Tudnal segiteni? Nagyon kene valami relaxalos zene.Kerestem a neten, de nem talaltam olyan igazi, kikapcsolosat. Emlekszem Nalad annyira jo szolt annak idejen. Segitesz???? Eleg az is, ha csak az eloadot megadod. Elore is nagyon, nagyon szepen koszonom!!!

Mennem kell, Atti meg akarja nezni a leveleit :) Oda all a gep ele, es ezerrel nyomja a billentyuzetet, es azt kiabalja: elolvasom mit irtak nekem :) Irok szoveget.

Kitartast mindenkinek!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Enya cd-ket vegyél, azok tuti jó relaxosak, nekem pánsípos feldolgozásban van meg, nagyon állat, ezen nem énekel az Enya. A másik amit ajánlani tudok, az az indián zenekar, nekik van MEditation című lemezük. De vannak kifejezetten relaxációs zenék is, előadót nem tudok, mert nekünk ez nem eredetiben van meg. Az indiánok az Americanta együttes.

Lányok
Írom ide, mert biztosan nincs ideje mindenkinek a blogot olvasni.
Rolikát tegnap délután lélegeztető gépre kellett tenni, délelőtt és délután is rosszúl volt, így elkerülhetetlen volt. Telefonáltunk ma reggel, állapota változatlan, nyugodt, alszik. Biztos nem kell írnom, hogy hogy vagyunk... Ez most egy újabb, hosszú fejezet lesz :(

Tündi
tündi30
 
 


Tündi
Elolvastam a blogot is. Ez már tényleg annyira borzasztó :(
Én annyira, de annyira sajnálom Rolikát és titeket :( Felfogni is nehéz, hogy tudsz ennyire erős lenni. Persze tudom, muszály, de nekem nem menne.
De én is azt hiszem, hinni kell és sikerülni fog, Rolika igenis meg fog gyógyulni! Meg kell!!!

Ezt a Micimacit neki küldöm:
Kép


Hétvégén amúgy itt voltak nálunk Kristóf keresztanyukájáék, aki egyben az én fősulis évfolyamtársam volt. Ő 5 éve PIC-en dolgozik, most ugyan már megszűnt, így csecsemőintenzíven. Rengeteg BPD-s babája volt már. Neki meséltem Rolikáról, sok újat ő se tudott mondani, csak főleg amiket te is írtál, bár furcsállta a helyzetet. Ő még annyit tett hozzá, hogy esetleg nem lehet valamilyen anyagcserebetegség a háttérben? Mert szerinte valaminek itt még lenni kell, amiről nem tudunk.
De nem akartam belekotyogni, csak gondoltam leírom, nem mintha bármit is befolyásolna :?

Mindenesetre jobbulást a nagyfiúnak! :) És kitartás!


Judit
Jól bírod :D Menni fog az az 1 hét, erős csaj vagy :D
Nekünk is UH-os hidegpárásítónk van, szerintem jó :D


Móni

Kép
babus2005
 
 


Draga Tundi!
Annyira sajnalom! Hat en azt hittem lassan mar vegre kiengednek a korhazbol benneteket! SOk kitartast kivanok!

Koszonom a relaxalos otleteket! Tudod, amikor egyszer meglatogattalak akkor szolt valami nagyon-nagyon kellemes, megnyugtato zene, mar nem emlekszem ki volt az eloado. Azota sem hallottam ahhoz hasonlot. Az embernek szerintem szuksege van neha arra, hogy visszavonuljon, kikapcsoljon, ha nem is tobbre, de egy 5percre. Nekem eddig nem sikerult, de tervben van :)

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Draga Tundi!

Beleolvastam en is a blogodba, es hat sirtam en is. Egyszeruen ezt nem hiszem el, ilyen nincs, hogy ilyeneken kell keresztul menjetek. Amikor nagy pocakkal talalkoztunk arra gondoltam vegre, karpotol mindenert az elet.
Egyszeruen nem tudom felfogni. Azt meg plane nem, hogy mindemellett ilyen eros vagy. Dobbenet! Mennyire masok vagyunk. En minden aprosagon nyavajgok, ahelyett, hogy osszetennem a ket kezem, es halat adnek Istennek mindazert amim van. Ezen erdemes mindenkinek elgondolkodni.
Sok erot kivanok Nektek!!!!

millio puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Aranyosak vagytok, de eltörik ám a mécses nálam is gyakran! Férjem nálam sokkal erősebb, ő rögtön meglátja a pozitív értelmet mindenben, nekem ehhez idő kell. De muszáj tartani magunkat, mert Rolikának igenis szüksége van ránk!

Judit
Hát talán majd akkor leszünk kárpótolva, ha Rolcsi itthon lehet velünk. Már ha az élet úgy gondolja, hoyg kárpótolnia kell, és nem várnak ránk további megpróbáltatások.

Móni
Látod, ez a betegség a mi keresztünk, neked is megvan a sajátod. Te azt viseled jól, szerintetek én meg ezt. Ilyen az élet, tele vizsgákkal, hogy méltóak vagyunk-e az ajándékainkra. Persze biztosan vannak más okok is, csak talán jobb, ha nem tudunk mindent...
Anyagcserebetegség alatt mit ért a keresztanyuka? Emésztése rendben, a gázcseréje nincs rendben, ami a tüdő miatt van. Neeem, nem lehet már más baj is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tündi
tündi30
 
 


Tündi
Akkor is le a kalappal előtted. Nekem "csak" a férjem ment el, mégis pocsékul vagyok. De mindezek ellenére azt mondom, inkább hagyjon el 1000-szer a férjem, vagy bármilyen pasi, minthogy Kristóffal történjen valami. Én beleképzelni se tudom magam a helyedbe...

Egyébként mit mondanak a dokik? Hogyan tovább?

Eszter "Keresztanyu" konkrétat nem mondott, ő inkább a szitut furcsálja, hogy szinte nem is volt lélegeztetve, mégis BPD-je lett, meghogy eleinte relatíve jól volt és csak később lett rosszabbul.
Egyébként anyagcserebetegségek alatt nem emésztést, gázcserét értenek, hanem enzimproblémák, hiányok, ilyenek.
De tényleg, ne agyalj ezen, a dokik tudják a dolgukat. De ha nagyon érdekel, megadhatom Eszter elérhetőségét, de szerintem ne rágódj ezen. Jobban lesz Roli:D Tuti :D

Amúgy minden netezéskor legelső dolgom megnézni a blogodat (már a kedvencek közé tettem, hogy egyszerűbb legyen), annyira aggódok és drukkolok értetek :)


Móni

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Móni
Nem kérem Eszter elérhetőségét köszi, tényleg nem akarok már még újabb dolgon agyalni :)
Hogyan tovább? Ha Rolika állapota tényleg stabil tudna lenni, akkor megpróbálunk a lélegeztetéssel visszaállni a kevésbé drasztikusabb beállításra. Hát ahogy a tüdőgyulladása engedni... reméljük, hamar, csak nem kapkodva!

Tündi
tündi30
 
 


Móni
Egyébknt BPD-t nem csak a lélegeztetés válthatja ki, elsősorban az, de vannak más, kisebb okok is, amik előidézhetik. Hogy ezek közül nálunk melyik jött be, azt nem tudni. És azért csak 3 hetes korára derült ki, mert a gépről ugye 1 nap után le tudták venni, csak az oxigént nem tudták elvonni tőle, és akkor igazolta a röntgen a BPD-t :(

Tündi
tündi30
 
 


Tündi

Olvastam, hogy Rolika jobban van :D Nagyon-nagyon örülök :D
Tündéri lehet, ahogy mosolygott mindenen :D

Móni

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok

Nagy itt a pangás :(
Azért felteszek néhány képet Kristófkámról :D :

Fürdés után:
Kép

Az új, átalakított ágyikóban boldogan, amit Apa (az imádott, a tökéletes, a mindenható) csinált:
(az első képen kicsit álmosan, az egész napos nem-alvás után)
Kép

Kép


Kedvenc nagymamival:
Kép



Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Nagyon aranyos Kristóf!Szupi az új ágyikó is! :D
Suli milyen?Meló?
Másik fórumon is nagy pangás van.Mindenki babázik :wink: Vagy babát gyárt :lol: Dehát ez az élet rendje.Emili ugyan elvan maga, hiába ülök mellé játszani, akkor nem játsziok,hanem rámcsimpaszkodik, vagy ugyanúgy játszik,mintha ott sem lennék. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Móni!
Jajj de édes Kristóf! Tök jó az ágyikója :) Na és a pizsije! Az tetszik a legjobban, csini benne :) Nagymamás kép olyan tudod milyen? harmónikus... igen, ez a legjobb szó rá. Megható nekem, nagyon!
Igen, én is kérdezném, amiket Pankaa :)

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Panka, Tündi
Köszi az érdeklődést :D
Suli tetszik :D , bár mint írtam, a kémia és gyógyszertan nehéz, de ettől függetlenül jó :D , a tanárok többsége is nagyon jófej :D
Holnap megyek megint, de csak du. fél 2-re :D , mivel de. csupa olyan tárgy lesz, amiből felmentésem lesz, így arra be se kell mennem.
Együtt járok egy gyöngyösi csajjal, így pláne jó, hogy nem egyedül, aranyos csaj, ha minden jól megy, jövendő munkatársam is, mert ő már dolgozik abban a gyógyszertárban, ahol a tervek szerint én is fogok :D
Munka még ugye nincs, mert januártól van elvileg is tervben, akkor megy nyugdíjba ott egy asszisztens, dehát ez így jó is, mert Titó is csak akkortól mehet legkorábban oviba :D


Móni

Kép
babus2005
 
 


Tündi

Olvastam, hogy jobban van Rolika, annyira örülök:-)
Csak így tovább:-)


És ha már így tetszett Kristófról a pizsis kép, akkor csak a kedvedért:D , és még macis is :D :

Kép Kép


És még pár kép, amiken szerintem annyira gyönyörű :D :
Kép

Kép

Kép



Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Nem csak szerinted gyönyörű :wink: :D
Az jó, ha nem egyedül jársz, így az idő is jobban telik, és legalább van egy ismerős is. :wink:

Mi jól vagyunk, Emili egy Rontó Panna! :twisted:
Pár kép róla:
http://www.picturetrail.com/flicks/2601201/preview

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
Nagyon komoly, ahogy meg vannak csinálva Emili képei :lol:
Na és persze szuper helyes a kiscsaj :lol:
A szájban kacsás kimondottan tetszik :lol:
Ezen az oldalon amúgy bárki csinálhat magának ilyen fotóalbumot? Vagy ha tudtok más oldalt, ahol lehet ilyeneket csinálni, szívesen venném, mert akkor nem kéne itt terhelnem titeket ezzel a sok képpel :-)

Addig is viszont, ha már így belejöttem a kép-felteszegetésbe, dobok még kettőt, ha nem baj :lol:

Ezen szintén iszonyú helyes :lol: :
Kép

Itt pedig egy igazi csibész-vigyor:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Panka
én is megnéztem a képeket. naggyon dizájnos! :lol: a kacsa, ami nektek van Máténál is kedvenc játék.

Babus
Tito nagyon vagány kis fickó a képeken. Örülök, hogy bevált a suli. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Móni!
Köszi!Tényleg nagyon sármos afiad!
Persze hogy bárki!Regisztrálni kell, albumot létrehozni, majd create flick.Én nehezen jöttem rá, hogy lehet csinálni, de te tuti okosabb vagy :wink: :lol: Az angolom nem túl erős. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: