Új privát üzeneted érkezett!

Szia Betty!
Igen április 2-án volt kb.1 héttel a mensi előtt pozitiv terhességi tesztem,felhivtam a dokit,elhivott ultrahangra,bár a méhszájam megvolt vastagodva,mégsem látott babát.Utána elküldött vérvételre és a hcg szint a szervezetemben:1,2 volt.Én megkérdeztem tőle,hogy ez hogy lehet?ha nem vagyok terhes mégis van hcg a szervezetemben erre az volt a válasz mert a petefészek termelhet ilyen hormont állitolag,és itt le is zárta.utána igaz egy kis késéssel de megjött.Lehet pont alakult valami,csak nem teljesedett ki?vagy nem tudom de már rég volt,ugyhogy már nem izgatom magam,csak valahogy eszembe jutott,mikor olvastam itt a neten,gondoltam megkérdezem hogy szerinted mi lehetett ez.Most jöttem a bnőmtől és szegénynek 3 hete volt egy méhenkivüli terhessége és ami benne a brutál,hogy adtak neki a patologián egy hallotti anyakönyvi kivonatot a babárol mert állitolag már tiz hetes volt,na ez amit nem igazán hiszek el mert ha ez igy lenne akkor az már a pofátlanság teteje lenne egy korház részéről,nem?láttam a zárot,de a kivonatot nem,csak mondták neki,hogy van de nem adták oda,na ez ami még érdekes.nem?hány napja csuszik neked?hőmérsékletet méred?mennyi ?
p.szilvi
 
 


Micsodaaa :?:
Ez teljességgel hülyeség, hogy kapott anyakönyvi kivonatot egy 10 hetes méhenkívüli babáról...hát ez vicces, ilyet még nem hallottam.
Ez tuti nem igaz :!: Ha meg van (bár mint mondtam, tuti nincs), akkor azt a kórház részéről kötelesek kiadni :!:
Halál pontos a menszim, órát lehetne hozzá igazítani, ma 3 napja csúszik...menszis tünetek megint elmúltak :lol: ha kihúzom így az uh időpontjáig, akkor mindenképpen el kell mennem, aztán majd meglátjuk mi lesz.
A hőmet mérem, ma, és tegnap is 36,9 tehát fent van, de ezt is betudom az utronak, mert a progi nyomja fel a hőmet is. És sztem azért nem tud megjönni sem.
A hőm egyébként általában alapszinten 36,3, 36,4 körül mozog, pé. után 36,7, 36,9 körüli stádiumban szokott lenni. Nagy ritkán eléri a 37, 37,1 fokot is.
Szerintem pedig áprilisban nálad ott elindult valami, csak megállt.
Mert csak úgy nem termel a női szervezet hcg-t.
Pontosan mikor lesz a laparod :?: Most valamikor nem :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kedves Szilvi!
Bocs,h beleugatok(véletlenül egy topikkal lejjebb kattintottam és olvastam Bettyt,fel sem tűnt,h rossz helyen járok)

A 10 hetes babáról nem kaphatott a barátnőd anyakönyvi kivonatot.A 24 hét után született babák kapnak csak,őket tekintik ebből a szempontból megszületett babáknak,24 hét előtt vetélésnek minősül.Ezen időpont után még halva születés esetén is úgy tekintik,mintha már lenne egy gyereke az illetőnek(pl szocpol esetében).
Vendég
 

 
 

Milyen
gondoltam hogy véletlen félrenyomtál :lol: :lol:
(én mindenhol ott vagyok, látod..) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!Én is igy gondolom,mondtam a barátnőmnek,hogy hülyitik és akkor mutassa meg nekem,szoval szerintem sem igaz,mert kézzel foghato bizonyitékot nem adtak neki.Én is szedtem utrot és mellette ugyanugy mértem a hőmet,igen nekem is késett tőle de a hőm már a harmadik nap leesett,szerintem még ne add fel legalábbis én ezt mondom,a tünetek ugyanazok mint amikor megjön,de szerintem te ezt ugyis tudod,alul hasszúrás,derékfájás,aluszékonyság,rossz kedvstb.de te ezt ugy is tudod,mert lassan te is doktorálhatsz szülész-nőgyogyászatbol.
szóval szerinted is elindult valami nálam akkor ugye?mert az orvos hamar lerendezett ezzel a válasszal,hogy petefészek termelhet.
A laporoszkopiám jan.26-án lesz még két hét,de öszinte leszek már ugy tul lennék rajta,hogy minden rendben van vagy valamit tudjak,de megfogom mondani a dokinak hogy ha megműt utána csináljon egy hormon labort,csak tudod az én dokim meg olyan hogy nem szabad okosabbanak lenni nála mert akkor azt mondja nekem,hogy cseréljek vele helyet.és teszteltél már még egyet?ugy szurkolok neked!!
p.szilvi
 
 


Igen, teszteltem ma, többet nem fogok... :lol: mindig nega :lol:
A hőd leesett utro mellet :shock: :?: Mennyi utrot nyomtál :?:
És mielőtt megjött, érezted, hogy meg fog jönni :?:
A hőm ugrál nekem, ma megint ugrott egyet 37-re.
Január 26 az mindjárt itt van, legalább túl leszel rajta mielőbb. :wink:
Majd szorítok neked :!: Jól teszed, hogy utána csináltatsz egy labort, már csak a magad megnyugtatására is...
Ez még nem tűnik okoskodásnak, ha kérsz egyet :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!Nem ,nem éreztem az utro mellett,hogy megfog jönni,egy hónapig szedtem.És mikor késett amit irtam mellette nekem fokozatosan esett le,ugyhogy a tiednek is kellett volna már esni és ezért nem értem?miota késik?De azt ne feledd,hogy valakinél még ilyn korán nem mutatja ki a teszt,hacsak nem a DM-be vetted a CLEAR BLUE-t az a neve,legalábbis sokan arra esküsznek mert annak a tartalma a legalacsonyabb hcg-t is kimutatja,mert általában a patikákban 10-es erősségű van és az még ugyis negát fog mutatni.Reggel mikor mosod a fogad nem vérzik a inyed?Vagy volt mostanában lábgörcsöd?mert sok a lombikossal beszéltem én is és általában ezek voltak tünetek is.Holnap megyek én is a sziv ultrahangra,hogy most lehet e altatni vagy sem,mert ha nem akkor lőttek mindennek,sajna!! :oops: És szerinted majd ha megyek 20-án vérvételre akkor szoljak a nővérnek,hogy csináljon majd hcg-t is?vagy majd ha be megyek a korházba?mert ez nekem is fura,hogy mensi előtt egy héttel műtenek???Mert 16-17-18-19 peteérés időszaka nekem,ha jol számolom plussz minusz egy két nap.szoval veszel majd ilyen tesztet?
p.szilvi
 
 


Szilvi koráááán :shock: :?:
Hiszen ET+8-on már kéne valamit mutatnia a tesztnek. Ezért biztos, hogy nincs semmi. Nekem nem esik a hőm, ma is feljebb ment...nem csinálok tesztet sem, fölösleges...az uh-t várom, hogy abbahagyhassam az utrot, és végre megjöjjön, és mehessünk tovább.
Nem szokott vérezni az ínyem, és lábgörcsöm sem szokott lenni.
Szorítok neked, hogy ne legyen a szív uh-n semmi gond, és mehess a laparra :!: Sztem ha úgyis vesznek most vért, akkor szólj, hogy szeretnél hcg-t is nézetni belőle, nehogy épp úgy legyen, ahogy nem kéne...
Van egy clear blue tesztem, de kineveztem ünneplősnek :lol: tehát azt majd akkor fogom ellőni, ha egy másik már plusszt mutat, és azt tartom meg magamnak :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!Képzeld kiderült,hogy van egy veleszületett sziv rendelenességem az egyik billentyűm lazább és kisebb szerkezetű,amit lehet hallani fülell is,de ettől még lehet műteni,illetve altatni:)Viszont ami rosszabb hir,hogy ma mentem a vizelet tenyésztés eredményért is és nincs még kész azt mondták valoszinű nem jo és ezért még elemzik.szerinted ezzel milyen okok lehetnek,hogy nem jo?
És amit még szeretnék mondani,ill.kérdezni még a páromnak sem mondtam,emlékszel a multkor kérdeztem,hogy van e olyan akinek mensi alatt van peteérése?na a következő a helyzet:megjött 4-én együtt voltunk kb,6-7én pontosan nem tudom,mert nekem rövid a mensim egyik honapban a másikban meg hosszu.És tegnap volt egy barnás-vöröses pecsétem,azota semmi,szerinted ez mi lehetett?két dologra gondolok,vagy akkor fejezödött be végleg az e havi mensim,vagy lehet beágyazodás?rosszul voltam,hányinger,szédülés,stb.Mondjuk lehet már eljutottam arra,hogy bebeszélem magamnak?!mert félek a mütétől?nem tudom,de közben rágom is magam miatta.csak a véleményedre vagyok kiváncsi.elöre is köszi.Veled azóta mi ujs?jel?mensi? :?:
p.szilvi
 
 


Szilvi
velem nincs semmi, a helyzetem változatlan.
Tegnap felhívtam a klinikát, hogy mitévő legyek, de azt mondták, várjak 19.-éig türelmesen, és ha nem jön piri, menjek automatikusan 3.heti uh.-ra.
Mint írtam, nagyon ritka, hogy valakinek menszi alatt van pé-je, de előfordul :!:
Hogy mi lehetett az a barna nemtudom, de az én véleményem szerint, csak a műtéttől parázol...pedig tényleg nem kéne...
Majd ha felébredsz, meg fogod magadtól kérdezni, hogy ettől féltem :!: :?: :wink:
Mindenesetre, mivel nem ciklus elején lesz, mindenképp csináltass béta hcg-t, nehogy tényleg pont most jöjjön össze.
Én anno a dokimat megkérdeztem, esetleg mi van, ha épp most jön össze :?: Azt mondta, épp azért teszik a műtétet a ciklusomtól függővé. Az első 10 napban meg kell lennie, még pé. előtt.
Ezért nem is értettem, neked miért nem akkor. Bár lehet, más orvos, más szokás.....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!igen igazad lehet,tul parázok a mütéttől,és ne haragudj,hogy ezzel fárasztalak,de tényleg!!:)Hát nagyon kiváncsi vagyok mi lesz 19-én ,hogy most ott van a baba vagy nincs?és nem kérdezted meg a klinikát,hogy mitől nem jöhetett meg?vagy nem annyira közlékenyek,hogy telefonon fel világositsanak?nagyon szurkolok,hogy nekem legyen igazam veled kapcsolatban :lol:
Igen lehet ahány ház annyi szokás!és utána meddig nem szabad együtt lenni?
p.szilvi
 
 


En csak annyit akarok idekottyintani,hogy eleve egy terhesseg a 12.hetig meg nem is terhesseg mert barmi tortenhet!

Tovabbi jo forumozast csajok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szilvi
nem tudják, mitől nem jött meg, azt mondták, várjak türelmesen, és ha továbbra sem jön, akkor menjek uh-ra.
Utána mi két nap múlva együtt voltunk, mert nálam ugye pé előtt csinálták, és gondoltuk, hátha frissiben összejöhet....de hát nem jött össze :lol:


Bri
Szia :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!hát akkor tényleg várni kell.Most nagyon kiváncsi leszek,hogy mit mondanak ultrahangon?19-én mész ugye?
p.szilvi
 
 


ja-ja, kedden... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia Betty!tünet még semmi?kedden hányra kell menjél ultrahangra?én is szerdán megyek a mütét miatt vérvételre,szerinted ha akkor szolok az asszisztensnek elfogja felejteni a hcg-t mütét előtt ugye?
p.szilvi
 
 


Szió :!:

Velem minden változatlan. Kedden megyek reggel 8-tól van uh.
Tuti nincs semmi, mert éreznék valamit, egyszerűen csak kimaradt a piri, és kész sztem.
Szólj akkor is, meg esetleg műtét előtt is említsd meg neki.
Bár, ha most v.v.-nél szólsz, tuti nem felejti el, annyit csinál, hogy a laborpapíron bekarikázza, hogy hcg-t is nézzenek, a labor meg tudja a dolgát. Legalábbis nálunk így van, ami be van karikázva, azt nézik.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia Betty!miért volt már neked olyan honapod amikor kimaradt?igy,hogy babát terveztek,mert ha nem akkor megnyugodhatsz baba van a dologban,olyan nincs hogy most csak kimarad,ha meg nem érzel semmit örülj neki,az én bnőm is ugy vitte végig a 9 honapot,hogy csak a cicije feszült picit,ennyi.megis kérdezte a dokt,hogy ez igy normális e ,hogy semmi baja?a doki válasza meg az volt:hogy tudja,hány kismama cserélne önnel?mindenkinél más.Ja amit még szerettem volna megkérdezni,hogy a vérből hány napos terhességet tudnak ki mutatni?te tudod?vagy az hogy van?
mindenképp szolok,a csajnak.v.v előtt,meg mütét előtt is.nem érdekel ha hülyének néznek.
p.szilvi
 
 


Szilvi
általában 10 napos terhességet már kimutatnak vérből, de valakinek a 8 napost is kimutatta.
Még nem volt ilyen, hogy kimaradt, mindig napra pontosan megjött, amikor még nem próbálkoztunk, akkor is.
Ha véletlenül valami miatt késett, az 1 nap volt, de az is ritkán fordult elő.
Én nem találgatok már, egy biztos: a tesztnek akkor is már rég kéne mutatnia, még ha nincs is semmi testi tünetem. Pedig menszi előtt (kb. másfél hete ) a melleim majd leszakadtak, és nagyon görcsölt a hasam addig, amíg a betegségemnek meg kellett volna lennie.
Tehát az egész olyan volt, mintha meg lettem volna betegedve, csak a piros nem volt sehol :lol:
Aztán el is múlott minden, mint mikor elmúlik piri is.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia

Jó oké,értem,csak furcsállom,az elöző lombiknál,hogy volt?akkor is megjött időben?barna pecsételésed nem volt peteérés után?vagy a mensid napján?viszont én ha jol számoltam akkor tegnap-ma-holnap van peteérésem,ráfeküdtünk a témára a drágámmal,de nekem jövöhét szerdán kell mennem laborba,ugyhogy az még számomra reménytelen,hogy bármi legyen.mindegy,már nem fogok ezen lovagolni,igyis-ugyis megműtenek,ez csak a pánikom,meg az utolso remény amibe kapaszkodom,ennyi,ugyhogy nem foglak tovább ezzel fárasztani,jo?és köszi,hogy ilyen megértő vagy!
p.szilvi
 
 


probáltam lépet feltenni de nem megy?!
p.szilvi
 
 


Szilvi
képet úgy tudsz tenni, hogy a melléket feltöltésére rákattintasz, és kitallózod a képet amit akarsz, és a kódot beteszi neked, csak el kell küldened.
Ha nagy a kép, akkor le kell kicsinyíteni, mert max 600x600-as fér be.
Ha a fájl típusa nem megfelelő, akkor meg jpeg-be át kell konvertálni.
Bonyisan hangzik, de nem az :wink:
A stimus ciklusban napra pontos volt piri. Bár lehet, hogy azért, mert "mesterséges" ciklusom volt, nem természetes...most meg az van. Piri napján nem volt semmi barna sem. Csak a mindjárt megjön érzés.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia.Értem,megprobáltam,de ugysem ment!hát mostmár mindjárt itt a kedd és megtudjuk mi a helyzet!
p.szilvi
 
 


szia betty!mi ujs?voltál ma?
nem irtad meg,hogy mit mondtak?irj feltétlen,holnap én is megyek vérvételre,aztán mindjár itt van a nem várt.irj.
p.szilvi
 
 


Nincs terhesség (azért elküldtek béta hcg-re, nemtom minek), 9,2mm a mnyh., jobb petefészekben egy !30! mm-es híg folyadékkal telt elváltozás (azaz tuti ciszta) látható.
F@sza mi :?:
Eddig nem volt semmi bajom, most legalább lesz :twisted:
Holnap kell telóznom a v.v. miatt is, meg megkérdezem, hogy így mehet e tovább a dolog.

Drukk a holnapi v.v.-hez+++++++++++++++++++++++++Puszillak :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betti!hát ezt tényleg nem hiszem el,hogy igy jártál?!de ez hogy kerülhetett oda?mondtak valamit?ilyenkor hogyan tovább?
Tegnap én is megjártam a poklot,elmesélem sajna az előző három napban nagyon erős migrénem volt,már semmilyen gyogyo nem segitett,igy indultam reggel hatkor éhgyomorral vérvételre,ugye mondtam,hogy fel kellett hivnom az asszisztenst,odaérek nagyon sokan vannak,a nő a recepcion kérdezte hogy kismama vagyok e?hátranézek a sorra mondom legyek az?kaptam egy 20-as sorszámot és leültm mert csak egy nő vette a vért és még csak a harmadik kismama volt soron.odaérek,kérdezem,hogy melyiköjük az Erika?mert ugy hivják a csajt,erre ő nagy bunkon én vagyok mert?de igy .mondom neki kivagyok és hogy jan,26ánra vagyok beirva laparra,erre azt mondja nekem hogy az nem lehet mert ő nem emlékszik rám,tudod mit éreztem amugy is lüktetett a fejem hát még erre a mondatra,én meg vissza adtam a bunkoságát,mondtam neki hogy akkor most jobban jár ha belenéz a kis noteszébe és ha nem irt bele én felnyársalom,erre azt mondja nekem hogy jo lenne ha nem lennék ideges,mondom ne legyek ideges drága 2 honapja erre a mütétre várok,és migrénem is van most ugyhogy jobb ha nem huz velem ujat.azt se tudta mit mondjon nekem.nem hagytam magam.majd ez lement adott a kezembe 8 hosszu fiolát a vérnek,és küblit a pisinek.És ugye meg szerettem volna kérdezni tőle ezt a hcg-t és hogy mégis mire számitsak anyagilag,szerinted meglehetett?tiszta paraszt volt,és én ezt nem türöm mert ha én tudok normálisan beszélni valakivel,akkor lehet az bárki én is elvárom.mert ha nem akkor én is kitudom nyitni a szám.és még oda nyögte nekem,hogy hétfőn 11-re menejk a felvételi osztályra várjam meg az altato orvost és utána haza mehetek de reggel vissza kell mennem.ennyivel lezárta.na most mondd meg,én csak azt nem értem ha már unja valaki a meloját miért nemvált?nem?na mindegy,már nem mérgelödök,mert még mindig fáj picit a fejem.kiváncsi vagyok holnap mit mondanak neked a vérvételre???
p.szilvi
 
 


0,42 lett a Bhcg-m, tehát a terhesség kizárható.
És a jó hír, ma megjött piri is, úgyhogy ez a ciszta valószínűleg távozik is, és mehetünk vissza az embrikért ebben a ciklusban.
Ennek nagyon örülünk :!:

Hát te aztán jól jártál akkor ezzel a nővel :twisted:
Nem semmi, én is megmondtam volna a magamét neki :!: Hihetetlen, hogy nem tudnak az emberrel néhány helyen szépen, csak paraszt módjára beszélni :!:
Akkor nálad most kimarad a Bhcg is mi :evil: :?: :!:
Sajnálom :!:
De hamar túl leszel rajt, és utána már nem lesz gond :!:
3 napot leszel bent :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!Na legalább kiderült végülis,hogy mi a helyzet,örülök,akkor hogy az a ciklusod is jo és mehettek,nagyon remélem,hogy sikerül:)
Sajnos nem mertem már megkérdezni és ez a szomorú,igy jártam:(
igen nagyon mérges voltam a bestiára és ugynéz ki ő ott lesz mikor mütenek,na még ez is.
ugyvan hogy kedden van a mütét én aznap fekszek be és másnap haza engednek.mikor kezdödik az uj baba?mikor mész?
p.szilvi
 
 


Holnap telózok a klinikára, de sztem tuti úgy kell menni, hogy 10cn. UH, 13cn. UH, 18cn. beülti.
Plusz minusz 1 nap, attól függ...
Ott lesz akkor bent ez a nőszemély is :twisted: te szegény :roll:
Kitartás :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!na tudtál beszélni a klinikával?Drukkolok neked nagyon,szerettem volna már neked mondani valamit a multkor is,ill.kérdezni is.Te szoktad nézni a Széfet?tudod a Balázs müsorát,azért mert még a multhéten volt benne egy csaj 54 éves és azért ment hogy nyerjen hogy tudjon az uj párjának gyereket szülni,16 év van köztük,de talált egy zürichi klinikát ahol garantálják a terhességet,csak éppen 1.5 millio forintba kerül és állitolag csak vitaminokat kell szedj félévig és az meghozza a csodát.hallottál már ilyenről?azért ez durva.és ha nem sikerül?visszaadják?még az ujságban is benne volt a csaj és mivel megnyert 3 millát igy tud menni.kiváncsi lennék azért erre,és megkérdezném a nőt hogy milyen oldalon talált rá a klinikára,mert mondta hogy a neten keresztül.
Ma nagyon nem vagyok jol,olyan érzésem van mint amikor megakar jönni,egésznap álmos vagyok most is majd elalszok,ez az időjárás kikészit.a héten voltam kaposváron,nagyon szép város!te jol vagy amugy?párod?
p.szilvi
 
 


Igen, telóztam ma, jövő hét szombat, vagy vasárnap UH, még csütörtökön fel kell hívnom egyeztetni, hogy mi legyen a pontos időpont (attól függ, a dokim hogy lesz bent).
Láttam a széfet, általában nézem mindig. A story magazinban is volt ez.
Én gondolkodtam ezen, meg beszéltük is férjemmel, hogy vajon milyen baja lehet, hogy ilyen speciális kezelésre van szüksége, miért nem sima lombikra mennek :?:
Szóval nem tudok rájönni, hogy miért kerül másfél millába, mármint, hogy miért ilyen speckó helyre kell menjenek, mert azt említette, hogy csak az az esélyük van, ott a klinikán.
Ez a város szép :?: :roll: Nincs itt semmi :!: :lol:
Bár mindenkinek a saját városa, ahol lakik, nem nagy cucc nem, csak egy idegennek :?: :!: :wink:
Én amúgy jól vagyok, férjem is jól van :lol:
Most már nincs sok hátra a műtétig, bírd ki :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia.én szerintem a csajszinak vissza kell hozni a menszeszét és valoszinű az lehet ilyen bonyolult,mert nekem is volt egy ilyen koru nő ismerősőm és neki azt mondták hogy csak egyszer lehet ezt meg csinálni,hogy legyen peteérése,ezzel nem is volt baj,csak a doki elszurta mert most mondjam ugy ,hogy keddre hivatta be a beültetésre de akkor már késő volt és nem lehetett mit tenni,igy nem lett baba.mi is beszéltünk rola,ha vissza adják a lovét mert mondjuk nem sikerült,akkor az ugy a korrekt,nem?
Ne is mondd a mütétet,pikk-pakk és itt is van,most biztos gyorsanfognak menni a napok,félek még mindig,hiába mondják nekem hogy nem kell:(én még nem tudom milyen érzés ennyi,de szerintem ez természetes.?!Igen mindenki más városát látja szépnek.de tudod melyik a kedvenc helyem szeged,voltatok már ott?én sokszor na az nagyon jo hely,érdemes megnézni.
p.szilvi
 
 


Én még nem voltam Szegeden, férjem azt mondja már volt...Ő is azt mondja, szép hely, már amennyire emléxik rá.
Természetes, hogy ezt érzed, én is fostam, bár én csak az altatástól, fájdalomküszöböm magas. Attól nem féltem :lol:
Nem tudom, lehet, hogy így van ennél a nőnél is, de biztos valami bonyesz dolog lehet, mer azt mondta, az az egyetlen hely, ahol segíteni tudnak nekik.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia Betty!Akkor te nagyon szerencsés ember vagy,hogy magas a fájdalom küszöböd,nekem a béka segge alatt van gyök kettővel,igen én is inkább az altatástol félek,te rosszul voltál utána?hogy altattak?szurit kaptál,vagy olyan zavaros levegőt?
és véreztél utána?megjött rendesen a mensid?
p.szilvi
 
 


Véreztem egy kicsit, talán aznap, de elég volt a tisztasági betét. Meg ilyen szép kék színű folyadék jött ki belőlem :lol: , nagyon szép színe volt-hát ez volt a kontrasztanyag :lol: valaki kéket is pisil utána, úgyhogy ha esetleg ilyen van, ne ijedj meg :wink:
Nekem az altatás nem jött be sajna, amikor felébredtem nagyon rossz volt-először is azért, mert ennél a műtétnél igazából megdöntenek, és a vállaid tartják úgymond a testedet, és mikor felkelsz, olyan izomlázad van, mintha lefutottadvolna a maratont :lol: nna hát én is ezt éreztem. A másik szar, hogy itt felpumpálnak levegővel, hogy a beleid ne lógjanak rá a dolgokra, és ne legyenek útban, amíg ott bent kutakodnak a laparral (nem tudtam szebben írni).
Szóval ez miatt rendezkedett az egész belsőm, kicsit fájt a gyomrom is.
A harmadik maga az altatás, amit el kezdtem írni, hogy (mondjuk én voltam a hülye), amikor felébredtem, nagyon szomjas voltam, és ittam 2 korty barack levet. 2 perc múlva "rohantam" a wc-re, mind kijött belőlem, és azt mondták, ez az altatás miatt van.
Intravénásan kaptam egyébként. Sztem te is úgy fogod.
A menszim utána megjött napra pontosan.
De tényleg ne izgulj, azért írom le ilyen részletesen a dolgokat, hogy minél jobban beleláss, és ne izgulj annyira.
Mert ha feszült vagy, sokkal rosszabb az egész. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!kösziszépen,igy már picit jobb,és kaptál reggel beöntést is ugye?igen,mindjárt itt van,és hát jo lenne már tul lenni rajta!holnap hivom fel az asszisztenst,hogy mégis mennyiben fog ez nekem kerülni??mert hát azt jo elöre tudni,hogy miután lehoztak adják oda a dokinak a boritékot.kiváncsi leszek holnap mit mond az altato orvos,remélem ki enged,hogy ne kelljen bennt aludjak.legalábbis remélem.Meg azt mondák még,hogy valami laza gatyát vigyek,mert fájni fog a sebs nyomni fogja anadrág.te neked is igy volt?
p.szilvi
 
 


Igen, a varrat pont a gatyánál van, így nem is fájdalmas, inkább kényelmetlen :roll: úgyhogy valami bő gatyót keress.
Beöntés nem volt, előtte nap délután meg kellett innom egy löttyöt, amit nekem kellett a gyogyitárban kiváltani, és az megf..atott kicsit :lol: , de nem volt vészes, 2-3x mentem csak wc-re este.
Ajánlották, és be is tartottam, hogy aznap, mikor iszod ezt a löttyöt, ne egyél sokat, és akkor nem teker meg annyira. De tényleg nem is volt vészes.
Én a műtét előtti nap mentem be a kórházba, akkor kellett, délután felvettek az osztályra, 4-kor megittam a löttyöt, 6-tól semmi kaja, éjféltől semmi pia, reggel műtét, aznap pihi, és másnap hazaengedtek. Varratszedés egy hét múlva volt.
Én egyébként a "borítékot" varratszedésnél adtam oda személyesen a dokinak. Bármilyen beavatkozásnál úgy vagyok, ha a controllig nincs semmi gáz, probléma, akkor adom a kis jutalékot :lol: ha valami probléma fellépne, nem adnám...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia Betty!Na bepakoltam remélem mindent,holnap megyek 11re remélem kiengednek,én remélem azt is hogy én is ugy fogok járni hogy adnak löttyöt,mint neked és elkerülöm ezt a kis kellemetlenséget.Raktam be:1 háloruha,betétek,törcsi,wcpapir,tisztálkodoszerek,papucs,köntös,bugyesz,szerinted mit hagytam ki?vigyek még valamit?ha holnap nem jönnék szurkolj,hogy minden oké legyen,na most jött el a félelmem igazán.nem baj tul leszek rajta.majd jövök pussz
p.szilvi
 
 


Nem hagytál ki semmit, max. az ásványvizet, de az ott is pótolható.
Nyugi van, szorítok :!: ++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz ne aggódj...
Majd gyere, ha már jobban leszel, és mesélj :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia!na holnap 6ra kell mennem én leszek a második,olyan 10körül visznek,kaptam 2 tablettát amit most vettem be hogy meginduljon a hasmeno,meg két injekciot,mikor lefekszem akkor kell beadni,azt meg a trombozisra,ja és egy altatot.ezeket kell bevennem.most várom a hatást,normális volt aránylag az altato főorvos,csak szerintem látta rajtam hogy izgulok mert egyszerüen nem birtam ki remegés nélkül,tuti az arcomra volt irva,ráadásul senkit nem engednek be a korházba a járvány miatt,igy jártam.na majd jövök szerdán,remélem,és irok.remegés beindult.
p.szilvi
 
 


Szilvi
én itt leszek, várlak :wink:
És tényleg ne félj ok :?: :!: Szépen elalszol, álmodsz egy szépségeset, és mikor felébredsz, már túl is vagy az egészen, ne aggódj :!: 8)
Én is kaptam trombózisra is műtét után 10 napig szúrni kellett a hasamba. Kaptam előtte nap egy altatót is....jó anyag volt :lol:
Na, akkor egy nagy kalappal neked holnapra, szorítani fogok++++++++++++++++++++++++ Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!itt volnék,tényleg tul éltem bár az altatás nagyon rossz volt azt hittem megfulladok,de mégsem,állitolag mikor fel keltettek széthánytam a mütőt,de miután magamhoz tértem,sirtam nagyon azt mondják,és az orvos fogta a kezem mert kiabáltam,hogy ez nekem nagyon fáj,de különben okés vagyok odabent,a köldökömet furta csak át,majd hétfőn kell mennem varrat szedésre,kicsit fáj a hasam mozogni nehezen mozgok,ez van.de legalább tul vagyok rajta,ja és nem rakott fel katétert,mert szoltam neki előre,hogy ha fel tesz akkor utána én rakok neki tehát ez elmaradt,rendes volt,igaz aztmondták,hogy tizkor mütenek és 1,30volt mikor felvittek a mütőbe,és képzeld mikor be toltak pont akkor ment el az áram,na mondom ez jo buli lesz majd lefagyok erre még ez is,utána mikor helyre állt minden nem találták az alatato orvost mindenki rá várt.ugyhogy voltak események.ja és le van zárva az egész korház ugyhogy senki nem lehetett mellettem,szegény drágám meg pont ezért nem ment meloban hogy velem tudjon lenni,nekem is kell szurnom magam kéthétig,most vároma kincsemet,hogy menjünk a háziorvoshoz.25000ftot adok a dokinak szerinted annyi elég?és veled mi ujs?
p.szilvi
 
 


Szia Szilvi!
Régebben jártam erre, októberben volt laparom. Hősiesen viselted, gratula érte!!! A hányás sajnos természetes, és az ébredés utáni sírás, bizonytalanságérzés, félelem is: sokan reagálnak így az altatószerre, a dokik hozzá vannak szokva.

A fő, hogy túl vagy rajta! A fájdalom egyre csökkenni fog, tehát a leges-legrosszabbat már átélted! A varratszedés majd egy kicsit fájni fog (hmmm... nem kicsit... inkább, közepesen...), főleg a köldöknél, de túlélhető az is. Az összeg szerintem oké.

A vállaid nem fájnak, meg a mell fölötti részen?

Pussz, és hamar jobbulást Neked!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


szia manguszta,köszi a jo kivánságokat,pont csak a kldökömnél van varrat,ugyhogy fájni fog az már nekem tök mindegy.de fáj mindenem sőt még a másik kezem váraláfutásos is valamitől.
p.szilvi
 
 


Lehet, hogy abba kaptad az infúziót, vagy talán próbáltak vénát találni, csak nem sikerült...?
A fájdalmak most még nagyon erősek. Emlékszem, én a wc-re alig tudtam kivonszolni magam, felkelni egy külön program volt. A varratszedésre már sokkal jobban leszel, utána pedig rohamosan csökkenni fog a fájdalom. Pihenj sokat, kényeztessen a párod mindenféle finomsággal!
Jobbulást Neked hamar!

Kép
manguszta
 
 


p.szilvi

Most olvasom, hogy túl vagy a laparon. Nem lehetet valami jó érzés mielőtt be vittek volna. Nagy a lyuk? Találtak valamit nálad?
Ne haragudj,hogy most zaklatlak ezekkel a kérdésekkel,mikor most jöttél haza. Szeretném elintézni,hogy el tudjak menni én is egy ilyen vizsgálatra. Megkérdezhetem,hogy hogyan szereztél beutalót? Ki volt az orvosod,hol csinálták?
Mégegyszer ne haragudj,hogy éppen most zaklatlak.
köszönöm kagyló

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


sziasztok csajok!

Manguszta:nem,nem kerestek ott vénát mert akkor még fent voltam mikor szurtak.és ez majdnem a vállamon,mindegy nem érdekes,csak most mondják,hogy fáj a varrat szedés nagyon,na nem baj,majd tul élem ezt is.köszi az érdeklődést,neked is volt?

Kagyló:egyátalán nem zavarsz,nekem az istenhegyiuton van a dokim,Dr,Gasztonyi Zoltán,ő hozzá járunk,már minden vizsgálatunk megvolt,különben minden rendben van oda bent,csak akkor nem tudom,miért nem jön a gyermek?hogy lyuk mekkora azt nem tudom!de fájni fáj,különben az István korházba csinálták.ha kell megadom a számot ahol be lehet jelentkezni.jo?

Betty:mi ujs?nem irtál?
p.szilvi
 
 


Szilvi csak most jöttem, látom túl vagy mindenen :!: :wink: Hát igen, az altatás sajna ilyen, nekem is az volt a legszarabb :roll:
De minden oké veled, ennek nagyon örülök :D
A varratszedés ehez képest már szinte semmi...
Velem nincs semmi, holnap hívom a klinikát, hogy mikor mehetek uh-ra.

Manguszta
szió, mizujs veled :?: Rég hallottam felőled, hogy vagy :?:
Hol tartotok a babaprojektben :?:

Kagyló
szió neked is, ha kicsit előrébb mész, rengeteg kérdésre találhatsz választ ezzel kapcsolatban, mert Szilvi szinte mindent elkérdezett (előző1-2 oldal) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty!
Na örülök,hogy vagy,én ma már picivel jobban vagyok mint tegnap,csak még azt felejtettem megkérdezni,hogy neked is 2 hétig kellett szurni magad hasba?mert mondták ha nem szurom baj lehet belöle,miért?szerinted?Ráadásul tegnap mikor lementem hogy kiirassam a szurikat,nem volt a házidokim,igy mondtam hogy tök mindegy nekem most hogy ki rendel mert ez fontos,erre közölték velem hogy ők sem irathatják ki és majd jöjjek holnap vissza,mondom a dokinak és akkor a mai adaggal mi a helyzet,igy inkább gyorsan kerestek nekem egy fecskendővel,hogy legalább ne maradjon ki.ja és a korházban azt mondták,hogy azért kell ezt a háziorvosnak kiirni mert akkor csak 3000ft,ha a korház irja ki akkor meg 30000ft.ezt nem értettem,ráadásul közölte velem ez az idegen orvos,hogyha a háziorvos ki irja nekem akkor is 30000ft,tehát egymásra mutogatás ment a házidoki meg a korház között,amugy se voltam este még toppon és akkormég ott vitáznak velem,hogy miért nem adtak nekem a korházba,kész röhej volt.na mindegy,aztán mondtam a páromnak hogy ez van,mert ő se nyugodt természetéről hires,ja és meg csinálja nekem a dokim a hormon labort azt mondta,hogy megnézzük .ugyhogy ennyi :roll:
p.szilvi
 
 


Kedves Szilvi,bocs,h beleugatok:

Amit szúrsz,az véralvadásgátló és azért kell,mert ilyenkor műtét után nagyobb az esélyed a trombózisra.Ergo:igen,baj,ha kihagyod!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: