Új privát üzeneted érkezett!

Sok jó oldal van itt, de nehéz beilleszkedni a régiek közé. Ezért ha te is idén szeretnél babásodni és van kedved erről csevegni, a felmerülő kérdéseket megbeszélgetni és a sikereknek együtt örülni, írj bátran.
Remélem leszünk egy páran itt is!
Üdv mindenkinek.

Andi
candi
 
 


Szia Candi!

Pont arra gondoltam én is, hogy elég nehéz egy régi bandához becsatlakozni, úgyhogy nagyon örülök Neked!!! Mi próbálkozunk egy ideje a baba "készítéssel", eddig kevés sikerrel. De úgy érzem, ez a tavasz meghozza a várva várt eredményt:o)))
manófej
 
 


Candi!
Szerintem csatlakozz valamelyik már meglévő topikhoz, mert ott sem mindenki régi ám.
Ráadásul biztosan sokat tudnak segíteni bármelyik topikban.
A megint megjöttben és a főleg "előrehaladottabb" próbálkozók vannak, akik már inszeminációval, illetve lombokkal próbálkoznak, a Babaprojektesben vegyesen a babát szeretnékben még a nem annyira régen próbálkozók vannak.
Azért írtam, mert pár hónap múlva már közétek is "nehezebb" lesz beilleszkedni egy újnak, és nem hiszem hogy jó lenne minden hónapban újabb babásodós topikot nyitni.
Várunk szeretettel!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Vica!
Köszönöm a meghívást!
Többször megpróbáltam ide is oda is, nem igazán nagy sikerrel. Ott inkább csak olvasóként fordulgatok elő.
Az az igazság, hogy én csak csevegni szeretnék és tényleg nehéz egy összeszokott " bandában " figyelmet kapni.
Manófej: én is örülök, hogy csatlekozol!
Az egy ideje mit jelent nálatok, ha lehet kérdezni, írsz magadról egy kicsit?
Mi is próbálkozunk már elég régen, most éppen gyógyszert szedek egyéb hormonbajaimra és én is reménykedem a napsütés és a tavasz jótékony hatásaiban.Kép))

Andi
candi
 
 


Szia Vica!
Majdnem 1 éve próbálkozunk már. Amikor belevágtunk a nagy "babaprojektbe", voltam orvosnál. Azt mondta, hogy egészséges vagyok, mindent bele. Közben költözködtem, rendezni kellett a gondolataim. Mindig kitaláltam valamit, hogy miért nem sikerült. Most ott tartok, hogy már nagyon nagyon nagyon szeretnék egy kisbabát (a párom is!!), és kezdek bekattanni. Amíg találtam magyarázatot, hogy miért nem sikerült, addig könnyebben viseltem a dolgot. Elhatároztam, hogy nem engedek a negatív gondolatoknak, és azért is reménykedve nézek a jövőbe. Igen is összejön tavasszal!! És neked is!!! Ti mióta próbálkoztok? A hormonbajok összefüggésben vannak a baba vállalással?
manófej
 
 


Bocsi Candi! Neked címeztem volna a hozzászólást, csak nem azt írtam. Persze örülnék, ha Vica is olvasná, és többen lennénk!
Pusszancs!
manófej
 
 


Szia Manófej!
Örülök, hogy ma is jöttél! Mi igen régóta 4 éve próbálkozunk, szerintem most ledöbbentél, ugye. De igazság szerint voltak benne olyan hónapok, félévek amikor mindig volt valami más ami elterelte a figyelmünket a témáról. Úgy másfél éve akarjuk igazán. A hormonkezelés konkrétan progeszteron pótlást jelent, mert e nélkül nagyon alacsony a szint, majdnem nulla. Téged a kezdetek óta megvizsgáltak komolyabban is?

Andi
candi
 
 


Helló!!Ha nem zavarok,Én is csatlakoznék hozzátok!Bár Én egyszerre több helyen is jelen vagyok!KépDe az egyiken nehezen megy a beilleszkedés,illetve túl összeszokott a banda,a másikra meg egy héten kétszer irnak!Na csajok!!KépDOBJUK FEL A HANGULATOT!!!KépCandi!Ez egy nagyon jó 5let volt Tőled,hogy csináltál egy ilyen új helyet!Egyébként Bea vagyok,mi is szeretnénk babát,igaziból már bármikor becsúszhatott volna,de nem tette!KépJanuártól viszont már nagyon rajta vagyunk a "témán".és remélem minnél hamarabb bejön!KépNektek is minden jót,és babásodást kivánok!KépÉs minnél több partnert ITT!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Bár egy kicsit én már kitünök közületek, mert nekem már van 2 gyermekem, de szeretnék harmadikat is.
Mindenkinek sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok én is. Ja és ebben a pocsék időben jó egészséget.
Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Sajnos én csak napközben tudok jönni, de mindig örülök, ha van itt valaki.
Plútó miért lógnál ki, majd sok jó tanácsot adsz remélem nekünk, ha megbabásodunk. Remélem mihamarabb.
Bea: De jó hogy ilyen vidám és lelkes vagy , ebben a ronda időben tiszta felüdülés. Mit jelent az hogy becsúszhatott volna? Én nem tudom hogy lehet ezeket a smileykat csinálni. Megmutatná valaki. Finom kávékat mindenkinek

Andi
candi
 
 


Candi!Köszi,hogy befogadtatok!Ez egy másik helyen nem ment ilyen egyszerüen!KépSőt............Na mindegy!Remélem ez a MI kis csapatunk is JÓ lesz!KépÚgy kell csinálni a smiley-kat,hogy:-Caps Lock alatti nyilat nyomd folyamatosan,és ezzel együtt a kettőspontot /az a szeme,aztán meg megint aCaps lock alatti nyilat nyomd folyamatosan,és a számoknál fennt a nyolcas,vagy kilences gombot!SIKERÜLT???????

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
örülök én is nektek mi majd áprilisban próbálkozunk ami mindjárt itt van.
én is szeretnék jelentkezni a kis csapathoz ha lehet még?
Köszi

Kép
nika04
 
 


Ja!Egyébként évek óta a kiszállásos módszert alkalmazzuk,és akkor végül is bármikor összejöhetett volna a baba!Nem?De valamiért nem tette!!KépNa mindegy!Ezért döntöttünk amellett,hogy januártól rágyúrunk!Kép

Kép
bea27
 
 


Nika: naná, hogy beszálhatsz, minnél többen vagyunk annál jobb mindannyiunknakKép
Bea: hát én nagyon béna vagyok, mert nem sikerült csak eztKép. Még tanítsál, ha lehet.
Minden rendben egészségileg nálatok, bár ez a két hónap még bőven az eleje, azelőtt meg ezek szerint ügyesen csináltátok?!
Manócska: hová tüntél már itt az elején?
Most mentem haza, remélem holnap reggel lesz mit olvasgatnom rólatok. Jó pihit mindenkinek

Andi
candi
 
 


Bea: Mégis sikerült HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁKép

Andi
candi
 
 


Na látod milyen ÜGYI vagy??
Ami azt illeti nem a szakszavakkal irtam le,de nem vagyok zseni a számitástechnikában!Kép
Ha jól tudom minden rendben van az egészségünkkel!Kép
Majd júniusban meglátjuk!Ha addig nem jön össze a baba.Azért akkor,mert egy asztrológus mondta,hogy még a szülinapom előtt megfogan a baby!Hozzáteszem Õ azt is megmondta,hogy a még akkor tervezett lakást is megtudjuk venni,ami azóta már a miénk!!KépAzthiszem mára ennyi!!Jó éjt mindenkinek!Ti is irjatok magatokról!Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok! Még csak ma határoztam el, hogy én is csevegni fogok, ezért írtam egy másik topikba is, de lehet ez lesz a nekem való, mert ez még csak most indult.

Természetesen én is babát szeretnék a párommal, mint itt mindenki. Már hónapok óta (pontosan 13 hónapja) próbálkozunk, de eddig még nem jött össze. Nem akarok elkeseredni, de nagyon nehéz, mert körülöttem mindenki terhes, de komolyan mindenki. Nekem meg minden hónapban csak a letargia.

Elmentünk vizsgálatokra is és többé kevésbé minden rendben volt és azt mondták majd egy fél év múlva menjünk vissza, addig meg mindent bele. Hát most ez van, de egyre jobban elkeserít a dolog...ha van itt valaki, aki hasonló gondolatokkal küzd írjon. Amúgy nem vagyok egy depressziós fajta, tehát abban bízok a tavasz majd meghozza a változást...de azért egy kis lelkesítés jót tenne!
gombahölgy
 
 


Szia Gombahölgy!
Én főleg a hőmérős és a babaprojectes topikba írok, de nézegetem a többit is.
Nekem van egy 20 hónapos lányom és nagyon szeretnénk másodikat, 5 hónapja próbálkozunk. A lányom 10 hónap után jött össze. Akkor 31 éves voltam. De amit írtál, az nagyon ismerős. Körülöttem is mindenki TERHES volt. A kolléganőim, barátnőm, adminisztrátorok a munkahelyen ( az egyik ikrekkel), és a hab a tortán a 8 évvel fiatalabb húgom volt. Ha orvosilag minden rendben nálatok, akkor tényleg az a megoldás, hogy nem kell görcsölni. Nekünk akkor jött össze, amikor másik lakásba költöztünk és ez elterelte a figyelmemet, ja és a férjem névnapja volt. Elmentünk vacsizni ketten, egy kis bor ..hmm, aztán lazaság. Emlékszem hosszú idő után akkor először nem gondoltam sex közben a petesejtemreKép. És összejött.A stersszhormonok nagy kárt tudnak csinálni.Hajrá!

Kép
Kép
sosi
 
 


Sziasztok lányok!
Hát először is köszönöm, hogy befogadtok.
Gombahölgy szerintem ne akard nagyon görcsösen.
Bár nálam a teherbeesés eddig sosem volt probléma, viszont terhesség alatt kissebb nagyobb gondok voltak.
Ja nekem mind a két gyermekem februárban született, ha a fiam kibújt volna időben akkor egy napomn is. A másodiknál elmentünk sátorozni a lagbiztosabb hétvégén, és hát meglett az eredménye.
Néha jó kizárni minden "zavaró" tényezőt.

Mindenkinek szép napot!
Majd még jövök: KIs plutó

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Hát mi is régen próbálkozunk és ismerős a hó végi elkeseredettség. De jó hogy mostmár ezt megtudjuk beszélgetni itt veletek, igy talán bátorítjuk egymást. Engem már sürgetne az idő, mert már a harmincasokat taposom, de amilyen optimista vagyok még mindig reménykedek és tömöm magamba a vitaminokat ezerrel. Én is jövök vissza kicsit későbbKép

Andi
candi
 
 


Helló Csajszikák!!
Nem kell feladni semmit sem,mert előbb-utóbb összejön,csak AKARNI kell!!KépTudom,ez logikus,de mi is csak remélni tudunk!Kép Dologozni rajta,dolgozni,dolgozni......................!
És nemcsak félidőben,mert mindenkinek lehet bármikor spontán ovulációja!KépEz egyébként jó hir!!!!!!KépAmit egy JÓ SEX vált ki.Kép Kép
Mi is már kipróbáltunk mindenféle módszert!/Jónás,mikroszkóp,félidő,Asztrológus által megadott havi 1 nap,de SEMMI!!/Mindenesetre nem adjuk fel!!!!KépÉs Ti sem tegyétek azt!KITARTÁS!!!KépCandi!Nagyon mennek azok a smiley-ik!!Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a magzatvédő vitamint mikor kell elkezdeni szedni? Az van ráírva a dobozra, hogy 2-3 hónappal a terhebeesés elött ez jó vicc ki a franc tudja előre, hogy mikor lesz. Az nem baj, ha túl hosszú ideig szedem?
Köszi
Mindenkinek sok sikert én javasolnám a Jónás-módszert is a próbálkozoknak Nálunk több kollégenőnek bejött.

Kép
nika04
 
 


Sziasztok!

Tisztelem a kitartásotokat.Kép
írjatok már magatokról többet, ha lehet.
Én Pásztón élek. A lányom 7, a fiam 2 éves.
Jó lenne, ha a kicsi még azelőtt összejönne, hogy visszamennék dolgozni.
Egyenlőre ennyi. Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kép

Móni vagyok és nagyon örülök, hogy nyílt ez a topic.Remélem befogadtok engem is.
Nekem van már egy 4 éves kisfiam és szeretnénk neki kistesót.Úgy tervezzük, hogy nyáron kellene megfogannia,mert még be akarom fejezni a sulit.
De addig is jó lenne beszélni róla,mert körülöttem is nagyon sok kismama van és egyre jobban kezdek bezsongani egy kistesóért.
A fiam 2 hónap alatt megfogant,gondoljátok, hogy a második is ilyen könnyen fog menni?Sokan mondták, hogy a második már nehezebb mert mi is öregszünk....stb.
Most mennem kell mert sulinap van.Amúgy esti gimibe járok.
Kép
Õ a kisfiam:Dani.

Mindenkinek üdv:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Nika!

Milyen az a Jónás-módszer? Nem vagyok otthon ezekbe a dolgokban.

Köszi:Móni

Kép
moni3
 
 


Nika!És mennyi idő után jött be a kolléganőidnek a Jónás?Ez engem nagyon érdekel!Mivel már régi motoros vagyok abban a topicban!!KépA babák neme is bejött?Egyébként nekem is van itthon Elevitem,de nem szedem,mert,hát tényleg ki tudja,hogy mikor jön össze a baba!Hozzáteszem,hogy az orvosom aztmondta,hogy nem hive ezeknek a vitaminoknak,mert ne attól legyen a baba 4kilós!KépAzt sokkal nehezebb megszűlni!És a Baba ráér idekinnt eszegetni a vitaminokat nem kapszula formájában!Ja és még annyit,hogy a nők többsége ezektől a dolgoktól is hizhat SOKAT!!

Kép
bea27
 
 


Szióka!
Elvesztettem az üzimet menet közben, írok újat.
Bea a te asztrológusod módszere nem hasonlatos a Jónáshoz? Én ezt is alkalmazom, a hőmérőzésen már túl vagyok. Én eszem a vitaminokat, meg a gyógyteákat,szerintem ez is van olyan jó mint az Elevit és társai. Most fürdősókkal kísérletezem, hátha. Kép
Móni: nagyon édi a Dani, szerintem nem feltétlenül kell a másodiknál hoszabb ideig várni, pl. a nővéremnél elsőre összejött, pedig számolt rá, hogy úgy jár mint én.Kép
Szép ma az idő ugye, csak itt van ez a tavasz.

Andi
candi
 
 


Kisplútó!!Milyen babát szeretnétek??
Nekünk igy elsőre mindegy,de jobb szeretnék kislányt!KépMóni!Nézd meg a Jónásosok között!Na jó,leirom!!Szóval!van ez a Dr.Pánszky aki pénzt kér el azoktól a nőktől aki szeretne babát!KépAzért,hogy adjon egy személyreszóló naptárt,ami arról szól,hogy mikor vagy termékeny!KépDe ez nem a félidővel van egyidőben,hanem a Te saját születési holdállásoddal kapcsolatos!SZEMÉLYFÜGGÕ!És születési dátumfüggő.És jelöli,hogy éppen abban a hónapban mire van esély,fiúra,vagy lányra!Ezt ingyen lelehet tölteni egy amerikai oldalról is!Kép
Móni!De aranyos a kis Dani!Ez a név mindig megdobogtatja a szivem,ugyanis Dani volt az első nagy szerelmem tinikoromban!Kép

Kép
bea27
 
 


Candi!Igen,érdekes a dolog,mert a megadott egy nap mindig benne van a jónásnapok egyikében,sőt mindig a
jónáska utolsó napjára jelöli!KépÉrdekes nem?????Kép

Kép
bea27
 
 


Lányok , merre valósiak vagytok, Plútót látom. Én Szigetszentmiklóson élek. Móni megy a suli? Most fogsz vizsgázni? A Pici mellett hogy megy, van segítséged?
Bea: nekem a mikroszkóp semmit nem ért, most az ovulációs tesztet próbálgatom, hátha, de piszok drága. Na lőjetek le annyit beszélek Kép

Andi
candi
 
 


Érdekes!
És ha a lakásotok előbb összejött, mint modta, lehet, hogy már a baba is útban van?
Gombahölgy és Sosi merre vagytok, gyertek beszélgetni. Az én környezetemben is mindenkinek 1,2 gyermeke van , ha nekem lesz én olyan egyedül leszek. Dokikkal megvagytok elégedve?Kép

Andi
candi
 
 


Nem is beszélsz sokat!!Nézz meg engem!
Én a hőmérőzést nem próbáltam,mert nem mindig egy időben kelek fe!!Kép
Egyébként én pesti vagyok!Te?
Ja ,a mikroszkóp egy rakás szar!!Kép
Hányan vagyunk jelenleg itt?
Mekkorára nőtt a kis csapatunk?
Candi!Te egy zseniális csajszi vagy!!Jó,hogy ezt a topicot nyitottad!!Tartsunk össze mi is!!!Kép

Kép
bea27
 
 


Candi!!A lakásos témát nekem irtad?

Kép
bea27
 
 


Bea: neked írtam bizony, tessék elolvasni, pár sorral feljebb, hol lakom, egyébként ez 10km csepeltől.KépKép
Nem tudom megszámolni, nem megy rendesen az egerem. Kéne egy macsek, hátha megkergeti.Kép
Bea te most dolgozol?

Andi
candi
 
 


Megszámoltam már 8.-an vagyunkKép

Andi
candi
 
 


Nem dolgozom!!Itthonról irok,de nemsokára lépnem kell,mert indulnom kell dolgozni!!Mindjárt megnézem hányan vagyunk!!Egyébként a term.napokat egy barátnőm adta meg aki haladó szinten asztrológiával foglalkozik!Egy másik asztrológus adta meg a lakásos témát,meg a gyerek dolgot!Szerintem nem vagyok terhes!!Na mindegy!Nem görcsölök ezen!!KépMajd csak,ha júniusban sem leszek terhes!!
És te dolgozol?

Kép
bea27
 
 


Bea, jó lenne egy kislány. Igaz,hogy alányom sokkal elevenebb mint a fiam, de sebaj.
Az origo.hu -n van babázó rovat, amiben van egy kalkulátor egy kínai fogamzási módszerről. Aszerint márc. ápr. nov. dec. ebben az évben a 4 " lányos" befutó hónapom.Kép
Egy táblázatot találtam egy másik topicban abban megnéztem a már meglévő gyermekeim neme stimmel e, de csak a lányom jött be.Kép

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Plutó!
Szerintem ez hülyeség,hogy egy táblázat mondja meg,hogy melyik hónapban milyen nemü lesz a baba!!!!Mert az csak Tőletek függ!!!
Ezek csak találgatózások!!Néphülyités!!Szerintem!!A jónásosoknál is voltak akiknek ha össze is jött a baba,nem olyan nemü lett amit jelölt!KépEzek csak talán esélyek!Vagy nemtudom!!Mindenesetre Én nem hiszek benne!!

Kép
bea27
 
 


A párom is azt mondta, hogy Õ bármikor tud nekem egy kislányt csinálni.Kép
Egyébként unaloműzésnek jó. Én a horoszkópokban sem hiszek, de azért el szoktam olvasni.

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Én Inárcson lakom, ez kocsival fél óra Pestről,de nagyon sokat járok Pestre,mert ott éltem 22 évig, ott laknak a szüleim és oda járok sulia.
Candi köszi kérdésed,a suli megyeget,májusban kezdődnek a vizsgák.Még 1 évem van hátra.A babát is azért tervezzük nyárra, hogy még pocakosan le tudjak érettségizni.Ennél nagyobb (5 év) korkülönbséget nem szeretnénk a gyerekek között.
Amúgy 27 éves vagyok, és felszolgáló a szakmám,de most nem dolgozom.
Ti is írjatok magatokról.
Üdv:Móni
Kép

Kép
moni3
 
 


Na,Én lépek csajok!!De este jövök még!KépMindenkinek szép napot!!Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Küldöm a Jónás módszert!
Köszi a tanácsokat.

Jónás Módszer:
http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

A fejléc alatt látsz egy olyat, hogy Please select a grope:
Itt kiválasztod az "Astrodienst special"-t

Aztán látsz egy ilyen feliratot: "Please select the type of chart you want." Itt a lista legaljára mész és rákattintassz a " Lunar Pashes Fertility Calendar"-ra. Mellette pedig van egy gomb: Clic here to show the chart. Ezt megnyomod.

Ezután feljön egy tábla, itt kell megadnod az adataidat. Continue gomb.

A végén ki kell jönnie egy táblázatnak, ami jelöli a hónapokat, azon belül piros vonallal a termékeny napjaidat. Ha látsz rajta jelölést, akkor azt is, hogy fiút vagy lányt jelöl.

A kolléganőméknek az egyiknek egyből a másiknak 3 hónapon belül bejött.

Kép
nika04
 
 


Nika!
Mikor a lányomat szültem volt egy védőnő szobatársam aki azt mondta, hogy magzatvédő vit.-t érdemes már a teherbeesés előtt szedni, és ő csak a 12 hét betöltéséig javasolta. Akkorra kifejlődik az összes szerv, utána "már csak" növekednek a manók.Kép
Én bevallom sokáig szedtem, híztam is mind a két terhességgel elég sokat.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Bea köszi a választ sokat segített.
Magamról:
Zalaegerszegen élek egy informatikai cégnél dolgozom 07.30tól-16:00ig. Nincs még családom. 28 éves leszek októberben. S meg vagyok őrülve egy kisbabáért.
Abszolút kezdő így a tanácsokban a kolléganőim látnak el, mint tapasztaltak anyukák, nagymamik.

Köszi a tanácsokat

Kép
nika04
 
 


Kis_Plutó!
Átküldök módszereket a kislány vagy a kisfiú dolgokra kigyűjtögettem őket én fiút szeretnék de végülis az elsőnél mindegy mondják az étrendet is, hogy ha kálciumban és magnéziumban gazdag étrendeket kell betartani.

Mi a Czeizel-módszer szerint terveztük a fiunkat és a lányunkat is, és bejött. Ehhez hőmérőzni kell (ébredéskor, minden reggel), és amikor a görbe felfut (pár tizeddel magasabb a hőmérséklet), akkor van tüszőrepedés. Az ezt megelőző 2-3-4 napon nagy valószínűséggel lányok születnek, a tüszőrepedés napján, ill. utána "készült" gyerekek pedig fiúk. A tudományos magyarázata ennek az, hogy az X kromoszómák lassabbak, mint az Y-ok, viszont tovább maradnak életképesek. Tehát, ha korábban ott vannak a megfelelő helyen, szép lassan "beúsznak", és türelmesen várakoznak , míg szegény Y-ok nem bírják kivárni, míg megreped a tüsző, és elpusztulnak . Ha viszont ott a megrepedt tüsző, az Y-ok a nyerők, mert gyorsabban odaérnek.


akkor nem tudom hallotattok-e a Billings-módszerről ha valakit érdekel konkrétan el tudom küldeni részleteket. Jó hosszú. .))

Kép
nika04
 
 


Kis_Plutó!
pontosítás: kislánynál kell kálcium magnéziumban gazdag étrend fiúknál kálium konyhasóban gazdag étrend

Kép
nika04
 
 


Mindenki ebéd utáni sziesztán van?
Én is hallottam erről a kínai módszerről, de a környezetemben senkinek nem jött be mégKép
Én is így tudom , mint te Nika , afiúcskák lustábbakKép
Bea: igen én dolgozom, ezért vannak kisebb szünetek, mikor másra is kell a gép.
Én nővérkének tanultam és dolgoztam is3 évig szülészeten, de most teljesen mást csinálok.Kép
És ti?

Andi
candi
 
 


Sziasztok!
Én a babát szeretnékbe írok,de itt is olvasok.
Nika!Nem értettem hogy miért írtad hogy nincs családod amikor a következő sorban meg azt írod hogy van egy fiad és egy lányod?Nem értem.

Kép
breni
 
 


Szia BErni!
Azt egy cikkből idéztem bocsi ha nem voltam egy értelmű.
Csak bizonyíték, hogy valakinek már bejött.

Kép
nika04
 
 


s nincs még családom ez kimaradt úgy látszik ma egy kicsit szórakozott vagyok. Kép)
Elindulok hazafelé de holnap reggel újra itt vagyok.
Jó csevegést!

Kép
nika04
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: