Új privát üzeneted érkezett!

Még egy kép Tökiről:
ez a legújabb kedvenc képem: Apához bújva kaja után

(már kezd "kipofásodni", mert enni, azt nagyon szeret :wink: )

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok !!!

gyors élejtelt adok magamról :oops:

Gabi
nagyon boldog névnapot Krisztikének !!!
Esztikének boldog szülinapot !

Mókuska
utólag is boldog névnapot !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


borzasztóan szeleburdi vagyok !

Kata
nagyoonnn klassz a kis Töki !!! :D :D :D :D :D
a képen olyan jóllakott napközis képet vág ! :lol: :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Kata,édes kis manócskád van!!!És igen,értük érdemes élni!!!Az én fiam is sokszor megríkat még mindig...olyan nagy boldogság,h létezik!!!!

Málna,hűha,nem semmi elsőre összehozni a babót!!!!Remélem nektek is összejön végre!!!Máté jól van??Jártok még aTiszához gyakran??

Gabi!!!Esztikének boldog szülinapot!!!!Hihetetlen nagy lány már!!!!A felállás után mennyi idő telt el,amíg elindult magától??Dénes kb.3 hete áll.Néha az ágy mellett már halad.De ennyi.Még elég billegős :o A másik 2 gyerkőcöt is pusziljuk!!!

Ildi,jobban vagytok??

Szia Viki,te jól vagy???Hogy áll a helyzet?Jársz dokihoz??

Nagyon jó kis hétvégét hoztunk össze Egerben.Dénes egy igazi hős volt.Komolyan mondom egy hangja nem volt egész hétvégén(kivéve hazafelé a kocsiban)
Pegódig 3 napig cígöltük magunkkal mindenfelé.Medence az élete.A vízből ki sem lehetett könyörögni.Jakuzziban volt benne csak,mert a másik medence egy kicsit hűvös volt,enm mertük belevinni.A pezsgést is élvezte.A szállodában meg mindenki csak olvadozott tőle,ahogy rájuk vigyorgott a 6 fogával...mi meg jól kipihentük magunkat!!!
Teszek képet is!!!
Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Még egyszer köszönöm a névnapi köszöntéseket :wink:

Meli
Most kicsit irigykedem :lol: Biztos nagyon jó volt Egerben, látszik Deni arcán az elégedettség :lol: Danit teljesen elbüvölte, percekig kérdezgette, h ki volt az a kisfiu a képen, meg hogy ki az apukája :lol:

Kata
Nagyon édes a kis Gergő!!! Olyan kis nyugis a képen! El is hiszem, hogy nem tudtok vele betelni!!! Ez igy is marad, én a mai napig igy érzek mindkettő iránt :wink:

Viki
Mesélj egy kicsit magadról is! Mi ujság?

Mi szerencsére már jól vagyunk. Zajlik az élet, tegnap és ma is vendégeink voltak (Lili barátnői), szóval jó kis ramazuri volt itthon :lol: A héten nagytakaritani kellene, egyrészt husvétra, másrészt vasárnap fogjuk tartani Lilike szülinapját. Dani is készül az ünnepekre, már megtanulta a locsoló versikéjét :lol: Apa erre ugy belelkesedett, h a szokásokat megtörve el akar menni vele locsolkodni az ismerősökhöz :lol: A barátnőmék is kérdezték, h itthon leszünk-e, mert az ő férje is jönne a kisfiával (Danitól 3 hónappal fiatalabb), szóval készülhetek :lol: Mondanom sem kell, h még egy darab nyuszit sem vettem -kivéve Gabi Krisztiánja, Neki természetesen már el van készitve a husvéti csomag :wink:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

Boldog névnapot Ildi utólag is!
Hú jó kis buli lehetett nálatok :)

Kata, édes a kisfiad, annyira igaz amit írtál, így van, én is Robesz függő lettem.

Meli, de jó lehetett, jók a képek, és Denike milyen édes.

Viki, mi van veled?

Málna, tényleg jó, h elsőre összejött, nekem is van egy barátnőm, 4. babáját várja és mindig elsőre összejött, hát van ilyen is. Nektek is kívánom már!!!!

Gabi, Eszterkének boldog, boldog szülinapot, Krisztiánnak boldog névnapot!!!


Majd jövök én is dobok képeket!
Amúgy mi nagyon jól vagyunk, van már két fogunk, eszünk gyümit, de. és du.. Főzit még majd most fogunk. Viszont, ha Anya kimegy a szobából akkor gáz van.


Puszi mindenkinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok!

Ildiék és a mi nevünkben kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!!!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Kata!
GRATULÁLOK GYÖNYÖRŰ FIACSKÁTOKHOZ!!!!!

SZÜLINAPOSOK,NÉVNAPOSOK!
Utólag kívánok mindenkinek minden jót.!!! :D :D
Kép

Gabi!
Gerda nevében is köszönjük a szülinapi köszöntést :)

KépKép
takido
 
 


sziasztok !

bocsánat, hogy ilyen sokáig ide sem toltam a képem !

remélem, mindenki jól van !!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Meli
nagyon boldog szülinapot Deninek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!
Viki,köszi a szülinapi köszöntést!

Dénes drágám nagyon jól van,volt egy-két kisebb betegségünk,de nem komoly.Igazi nagy fiú már!Járássegítőval szalad,egyedül még nem,de már néha úgy tűnik,h elindul,de mindig meggondolja magát,mert mászni kényelmesebb és hatékonyabb.Igazi felfedező,imádja a kertet,imád kinn lenni.Éjszakát átalussza,néha ébred csak,ha fogzik,vagy fáj valamije.
Sok mindent mond már és szinte mindent megért és szót is fogad(néha...)

Puszilunk mindenkit!
Teszek néhány fotót!
Kép
Olivérnél
Kép
Segítek anyának teregetni
Kép
Ízirájder
Kép
piknik
Kép
Keresztapu dobál
Kép
Majálisozik a banda
Kép
Várj meg pajti!
Kép
Nagy munkában

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Boldog szülinapot a nagylegénynek!
Kép
Nagyon szupik a képek, Deni már igazi nagyfiu.

Viki
Mi van Veled? Van vmi előrelépés baba ügyben?

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok !

a Kaáli Intézet vagy a BMC a következő lépés számunkra, de még nem tudtunk dönteni, melyikbe.

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!

Meli
utólag is nagyon boldog szülinapot Deninek :wink:
Kép
nagyon jók a képek

Vvviki
drukk hegyek mennek :wink: :wink: :wink:

nálunk most volt keresztelő, és elsőáldozás, így képekben egy kicsi"ízelítő"
Kép Eszterke itt még kis "pogányan"

Kép itt már kis keresztény Eszter Anna :wink: :wink:
Kép kis mennyasszonyom :D :D
Kép az oltárnál
Kép a templom mellett
Kép együtt, Ildi gyerekeivel is :wink: :wink:
Kép én a gyerekekkel :wink: :wink:

többiek Málna, Nika, Candi, Hoppá akik még szoktak jönni, gyertek, meséljetek mi ujság veletek

puszi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Gabi,nagyon jók a fotók!!!!Olyan nagyok már a gyerkőcök és nagyon szépek!!!!

Viki,előre hajráááá Kaáli!!!!!!!!

Többiek gyertek!!!!

Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok CSajok !!

ma bejelentkeztünk a Kaaáliba !

hamarosan kapunk időpontot is és utána hajrá !

Meli, Deni nagyon klassz kis krapek !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok !

szeptember 5. -ez volt a leghamarabbi időpont !

de addig már kibírjuk valahogy !

remélem, mindenki jól van !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

Remélem mindenki jól van!!!!

Viki,sok sikert a Kaálihoz!!!Biztosan össze fog jönni nagyon hamar!!!

Gabi,Ildi,gyerekek jól vannak????Gyertek néha!!!

Málna???Írtam neked wiwen,de nem válaszoltál :(

Mi jól vagyunk!Dénesen ahogy nő és ügyesedik a mozgása,járása,úgy szaporodnak a balesetek nyomai.Tegnap szétcsapta először a száját a fotel karfájával.Aztán a fejére kerül egy nagy púp,mert meghintáztatta a napszemüveget és a hinta visszaütött :roll: Nagyon sajnálom szegényt és rettegek,h mi jön még???????Úgy-ahogy bababarát lett a házunk(azt hittem)de mindig megtalálja a módját,h balesetet okozzon magának!!!
Ezt leszámítva jól vagyunk,jó baba.Eszik sokat,szopizni már csak reggel és este,néha ebéd után.Alszik egész éjjel,még most is,mostanában előbb ébredek nála jóval.És napközben állandóan megyünk,nagyon szeret csavarogni.Babakocsizást,bicajt imádja.Jókat nézelődik,mutogat mindenre,integet és tapsol ha örül valaminek.Motor a szerelem,meg az állatok.Ezért nagyon sokat viszem vendégségbe ismerősökhöz,pláne,ahol van kutya,macska,malac,csirke.Ma is megyünk unokatesózni,reggeli után.

Mindenkit puszilunk

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

De jó, hogy néha azért még benéz valaki :lol: :lol: :lol:

Vvviki
reméljük meghozza a várva-várt pocakosságot a Kaáli, ill. ott kitalálnak valamit :wink: :wink: :wink: :wink:

Meli
mi is imádunk kinnt lenni.
Púpok-foltok, hozzá kell szkni. Mindíg a fejük, arcuk ér le először. Kék folt szinte nekünk is van mindíg, ilyenek:
Kép nagy biciklin :wink: :wink:
Motrot mi is szeretjük, és a babitaxit is :wink: :wink: 3 kerekű biciklit lábbal hajtja mint a motrot, ja és a traktorra is úgy ül fel, hogy az összetételre, onnan leér a lába :lol: :lol: :lol:

Nekünk van kiskutya, na azt imádják (rotweiler), meg a szomszéd cica is haver :wink: :wink: :wink:

Mi is szopizunk bőven, sőt ennyire cicibolond egyikj sem volt :roll: :roll: :roll: gondol egyet jön felkéreckedik, benyúl a pólómba és ütögeti a cicimet, hogy onnan kér :lol: :lol: :lol:

...és nem beszélget. SEmmit :roll: :roll: mindent ért, és mutogat bólogat, arra is, hogy nem akarod mondani....nemet bólint :evil: :evil: odahoz bármit, megy ahová kéred, de nem beszél....majd.

na ha valaki még bekukkant írjon!!!

Málna, Candi, Nika ti még szoktatok jövögetni, gyertek ti is.

Ja, Ildi már dolgozik, majd bővebben ő, ha jön :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok !!!!

hogy vagytok ??????????????????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Elég ritkán nézek be a bbnetre. Dolgozom, amikor meg nem akkor meg sosem vagyunk otthon :D
Minden rendben van velünk.Tesó program áll, nem kínlódunk tovább. Már ami ezt az évet illeti. Lehet, hogy most lesz aki hülyének fog nézni, de voltam számmisztikusnál...Kerek perec megmondta, hogy ebben az évben nem fogok teherbe esni, csak a következő születésnapom után. A testvérek számát nem tudta megmondani, de azt mondta, hogy több testvére is lesz Máténak, persze ebbe beleszámíthat az is ami esetleg mégsem születik...
Kicsit szkeptikus voltam ezzel a "tudománnyal"kapcsolatban, de olyan dolgokat elmondott a nevem és a születési dátumom alapján, hogy csak pislogtam. Semmit nem kérdezett, csak beszélt rólam. Olyan voltam neki mintha ezer éve ismerne. Mátéról és a Páromról is beszélt és róluk is csak valós dolgokat, és olyan dolgokat mondott amiket csak az tud aki ismeri Őket. Úgyhogy lehet mégis igaz, hogy a sorsunk megvan írva a számokban :wink:
Na ezen felbuzdulva őrült diétába, fogyókúrába kezdtem mondván van időm ledolgozni mindent jövő februárig. Befizettem egy hypoxi kezelésre. Egy héten 2-szer megyek és NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!Nincs sok narancsbőröm, de ami van azt az istennek sem tudtam eltüntetni. Már túl vagyok 3 kezelésen még van 8 és már szinte alig látszik :D
Ettől függetlenül azért próbálkozunk, hátha a természet mást akar.
Máté nagyon bevan zsongva egy kistesóért. Az oviban is sok csoporttársának van tesója és mindig áradozik róluk. A keresztapjáéknál novemberben születik a baba, és meggyőződése, hogy az az Ő testvére lesz :lol: Sőt, volt, hogy úgy mentem érte az oviba, hogy az ovónéni félrehívott, és mosolyogva kérdezte, hogy tényleg kisbabám lesz :shock: :lol: .Azt hiszem lassan eljön az idő, amikor Máté a Jézuskától kistesót fog kérni :lol: :lol:

A hétvégén rendbe rakom a képeket és teszek majd fel. Nagyon nagy fiú már. Sokat segít a kertben, meg otthon .És minden elfogultság nélkül mondom, de nagyon okos :oops: :D
Mindenki azt hiszi, hogy legalább 6 éves.

Megyek mert megjött a főnököm.
Puszi mindenkinek!!

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Mi is jól vagyunk,most jöttünk haza a Balatonról,nagyon jó volt egy kis feltöltődés.
Dénes egy édes kis ördög.Imádnivaló és veszélyesen rafinált már most,de egy igazi hisztis,ha valami nem úgy sikerül.
Sajnos a visszahúzódott lágyéksérv visszatért,így aug.4-én meg kell műteni.Nem tudom hogy lesz,nagyon félek,akkor is,ha rutin az egész.Azt mondták,h altatástól számítva 10 perc.De félek az altatástól is nagyon.Meg attról,h éhgyomorra kell mennünk.Szopit sem kaphat.Hát nehéz lesz megértenie,azt hiszem sokat fog sírni az úton....
Mi már nem védekezünk,de nem is hajtottunk még rá annyira a tesó kérdésre.majd jön,ha jön.

Mindenkit puszilunk!!!!!

M&D

Kép Kép
meli1118
 
 


Kép
Még mindig a labda a király....



Kép
...meg a motor..


Kép
Barack


Kép
Így is lehet pancsizni!!!!


Kép
De azért ez az igazi!!!!


Kép
sziasztok!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!

Sajnálom, hogy az a fránya sérv nem múlt el :evil:
Elhiszem hogy félsz, Én is tiszta ideg voltam amikor 2 éve kórházban kötöttünk ki.(Igaz minket nem műtöttek)
DE! Biztos nem lesz semmi gond, hamar túl lesztek rajta, és Dénes is gyorsan regenerálódik!
Egy ismerősöm kisfiát is műtötték, hasonló korban.Tényleg rutin műtét, a kisfiút a műtét után pér órával már lábra is állították, hogy mozogjon.Sokkal gyorsabban gyógyulnak még amíg ilyen picik!!
Amit Te tehetsz ennek érdekében, tudom-tudom könnyű mondani, hogy megpróbálsz nem, idegeskedni, és főleg nem sírni!!A kis antennáival rögtön megérzi, hogy valami hatalmas összeesküvés készül ellenne :wink: :roll: Ha sírsz, ideges vagy Ő is felhergelheti magát ami az altatás miatt nem biztos, hogy túl szerencsés.Igaz, hogy a sírástól felszabadult adrenalin ilyenkor a gyereket elnyomja, és elalszik, de ez most más!
Úgyhogy NYUGI!!Minden rendben lesz!!!
Hajrá tesó baba!!
Állati a siestazós kép!!
puszi

málna2162
 
 


Szia Málna!!!

Köszi a megnyugtató szavakat!!!Én is így próbálom felfogni,nem sírok,nem akarom,h észrevegyen valamit is!!!!Nagyon ideges nem vagyok(még)majd az előtte való éjszakán!!!!De nagyon remélem,h minden OK lesz!!!

Ti jól vagytok????Az,h nem vagytok rajta a tesó dolgon nagyon komolyan,az gondolom nem azt jelenti,h védekeztek :?: :P :P :P :P :P Viccet félretéve,én is elhiszem az ilyen dolgokat,kicsit szkeptikus voltam,de anyumnak egy jósnő olyan dolgokat mondott,h csak :shock: gúvadt a szemem....be is jött nagyon sok minden!!!!
Annak ellenére hajrá nektek is!!!!

Többiek????Jó lenne néha olvasgatni!!!!

Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Jajj, de örülök, hogy jöttetek :D :D :D

Málna
alig várom a képeket. Biztosan hatalmasat nőtt Máté
Kistesóhoz drukk :wink: :wink: és a szépülésért gratula.
Rajtam a kilók állnak, bár ellene nem is teszek, tulajdonképpen annyira nem zavar :roll: :roll: Mozogni lusti vagyok :oops: :oops:
Munkahely jó? :wink: :wink:

Meli
sérv :cry: :cry: de az tuti, hogy a gyerekek gyorsabban felépülnek és kevésbé vesznek fel ilyen dologokat, persze csak lábadozásra gondolok.
Nekünk "csak" orrmandulaműtétünk volt Adrival, de nekem az is borzalmas volt, ő aludt utána pár órát, és utána a rossz emléken kívül semmi nem volt :shock:
Hatalmasat nőtt ez a legény.
A képek szuperek Kép az a sziesztázós meg csúcs

mi jól vagyunk, néha zsibvásárhoz hasonlít a ház, zeng az utca, de nem bánom. Nyár elején gyerekek mellé hoztunk egy kicsi rottweiler kutyust :lol: na azt imádják, bár néha van tőle sírás, mert ugye a Krisztike szalad előtte amit a kutya azzal viszonoz, hogy elkapja :lol: :lol: ilyenkor aztán ordítás van

nálunk idén a nyaralás elmarad.
Anyuéknál voltunk lennt egy hetet.
Sajnos az idő elég változékony volt, volt olyan nap amikor ki sem tudtunk menni :roll: :roll: :roll:
nekem nagyon jó volt, nem volt a mindennapi rohanás :roll: :roll:

na, sziasztok Kép nagyon örülök, hogy jelentkeztetek

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok,

jó régóta nem írtam ide..... :oops: 8)
Mentségemre legyen mondva, hogy a betgségemből adódóan (PCOS) a témát érintő topicban éltem igazán az életemet, viszont most történt valami, ami miatt visszajöttem, hogy ti is megtudjátok..... :lol: :lol: :lol:
Jelenleg 13. hetes kismama vagyok, egy kis babszemem van, aki - a hétfőn lezajlott első genetikai vizságat alapján - úgy néz ki, végre egészséges...... még mindig nem igazán merem magam beleélni, de talán, ha minden genetikai vizsgálat lezajlott (lesz még jövő héten genetikai UH, aztán lesz lepény biopszia is) és valóban egészséges, akkor már végre felszabadultan örülhetünk neki....!!!!
Ha minden igaz, februári kisbaba lesz, vízöntő...... :roll: :lol:

Na, hát ez a nagy történés a családunkban, Málna már tudta, és köszönöm, hogy megtartottad a hírt, az első genetikai vizsgálatig csak a szüleim és a legjobb barátok tudták, hogy ne fájjon megint mindenkinek, ha el kell veszíteni..... de nem kell, ő már reméljük velünk marad !!!!

Mindenkinek jó pihit a nyárra, a babagyártóknak kellemes ténykedést, 8) , puszi mindenkinek !!
zsizsik
 
 


Sziasztok!

De szuper, hogy kicsit felpezsdült az élet :wink: :lol:

Zsizsik
Olvastam ám a pco-s topicon a nagy hirt! :wink: Annyira örültem, hogy végre sikerült!!! GRATULÁLOK!!! :lol:

Meli
Deni egyszerüen csodaszép kisfiu! A kedvenc képem az, mikor alszik a gumimatracon :lol: :lol: :lol: A sérvet sajnálom :cry: , de ahogy Málna is irta, ők nagyon gyorsan regenerálódnak, nem lesz semmi baj!

Málna
Hajrá hypoxi kezelés :lol: és hajrá kistesó :wink: Sztem akkor fog összejönni, mikor legkevésbé számitotok rá :wink:

Mi is jól vagyunk. Jul. 1-től dolgozom. Nagyon furcsa igy 5,5 év után :lol: Na és ugye uj hely, uj munkatársak..., de tetszik, és hát nem mindegy, hogy normális fizut kapok-e, v. 25e ft gyes-t :roll:
Gyerkőcök élvezik a nyarat, egész hónapban anyósoméknál voltak. Sokat voltak a telken, fürcsiztek a nagy medencében... A héten az apjukkal vannak, de tegnap már azt mondta, hogy inkább irassuk be őket a nyári oviba :lol: :lol: :lol: Jövő szerdán mennek anyáékhoz, egész a következő hét végéig, aztán 2 hetet itthon leszek velük, ugyhogy nagy nehezen kihuzzuk a nyarat. Már nagyon várom az ovit, hogy minden a régi kerékvágásban haladjon. Igaz, nem egészen lesz olyan, mint azelőtt, merthát ugye a nagyfiam is ovis lesz, én meg dolgozom. Ja, a nyár elején szobatiszta lett a lelkem, igaz, hogy éjszakára még kell a pelus, de majd elhagyja azt is.
Nyaralni sajna nem jutottunk el, de pl. a hétvégén voltunk a repülőgép emlékparkba+vasuttörténeti park, aztán aug-ban ha minden összejönk, akkor lejutunk a Balcsira is egy hétvégére. Ja, és még lehet, hogy ősszel is összejön egy hétvégés buli, mert kapok üdülési csekket.

Nah, hát nagyvonalakban ennyir rólunk. :wink: Most megyek, mert holnapra kell vmi kaját főznöm. Ne tudjátok meg, hogy milyen rendi háziasszony vagyok, minden nap itthonról visszük apával a reggelit, ebédet :wink: :lol: (természetesen itthon készült :lol: )

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!

Gabi,Ildi,de jó,h jöttetek ti is!!!!Nagyon jó hallani felőletek!!!!
Örülök,h mindenki jól van és h jó az munkahely,ill.egy zsibvásár a ház
:lol: :lol: :lol: :lol:

De a legjobb hír számomra az természetesen:
Zsizsik,drágám,annyira örülök és nagyon gratulálok!!!Egész biztosan minden rendben lesz és egészséges Babszemjankó/panna születik a kis családotokba!!!!!Nagyon boldog vagyok,tényleg érdemes volt a sok hormon,gyógyszer és próbálkozás!!!!!Jó egészséget!!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Hát igen, én is rég nem voltam itt, de bevallom, hogy egy másik topikban vagyok aktív, ahol Robesszal egy idős babák vannak, de azért be szoktam kukkantani.

Nagyon jók a fényképek, hihetetlen, hogy mennyire megnőttek a gyerköcök.

Zsizsik nagyon-nagyon gratulálok!

Hajrá kistesó projekt!

Rólunk gyorsban, mert Anyum eltörte a lábát, így most ő is itt van nálunk.

Már nagyon ügyesen kapaszkodva járunk, sőt tegnap két lépést önállóan ment, a két kanapé között.
Voltunk nyaralni, a repülőtől kicsit féltem, de jól viselte.
Ügyesen eszik, már majdnem mindent, tejet még nem, de mindent kinéz a szánkból :lol:

Dobok pár képet, ja és édesen mondja, hogy hiiiinta

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Meli!!
Hogy vagytok?Rendben ment a műtét?

Többieknek puszi!
Teszek majd képet, csak most rohanok :oops:

málna2162
 
 


Kép

Zsizsik
nagyon nagyon örülök nektek. Gratulálok, remélem azért jelentkezel itt is most már folyamatosan :wink: :wink:
Nagyon boldog, nyugodt várandósságot!!!

Nektarin
azta mekkora lett ez a legény
nagyon szép.

Málna
Máténak
Kép Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na elküldtem, pedig még nem is akartam :oops: :oops:

szóval
Boldog Születésnapot neki :wink: :wink:

Meli
én is várom, hogy jelentkezz mi ujság veletek

Vvviki
nálatok van valami változás?

Candi
Te merre vagy? Ha tudsz jelentkezz Te is!!

Nika
Veletek mi ujság?

Hoppá
Ti, hogy vagytok? Legény milyen baba, ha tudsz jelentkezz Te is

mindenkinek további kellemes hétvégét!!

Képpuszi:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok !!!!!!!

itt vagyok !

Zsizsik
nagyon nagyon gratulálok !!!!!!!

Gabi
hogy vannak a gyerkőcök ? három gyerkőc és a kutyus életet visz a házba ! :D
valamikor én is úgy terveztem, hogy három csemete fog rohangálni körülöttem, de még hátha..sose lehet tudni :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Zsizsik
kimaradt a legfontosabb : a legjobbakat kívánom nektek !!!

Málna
klassz, hogy lett munkahelyed !!
Máténak nagyon boldog szülinapot !!!!!!!!!!!!!
sajnos, nekem is van narancsbőröm, masszírozom mindennap egy hónapja valami pempővel, remélem hatni fog :?
mikor a páromnak mondtam, hogy narancsbőröm van, megkérdezte, mi az :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
engem zavar nagyon :oops:

én abban hiszek, hogy az életben hétévente jönnek a nagy változások, legalábbis velem így volt. :roll:
ja, és a 13 a szerencseszámom 8)

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Nektarin
mindjárt egyéves a kispasid !! :D :D
a mosógép nagy kedvenc, látom :lol:
én a keverőtárcsásba akartam mindig belemászni... :oops:

Meli
Deni hogy van ??????????
és Te ??

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

köszi,nagyon kedvesek vagytok!!!Szerencsére túl vagyunk rajta és minden rendben is van!
Az odautat meglepően jól tűrte.Olvasgatott,beszélgetett,játszott.6-kor még kapott 2 korty vizet és utána semmit.Nem volt ez gond,hihetetlenül türelmes volt,én sem értem.....
Aztán a kórházban nagyon sírt akkor,amikor az orvosok vizsgálták,meg az volt a baj,h az ükapám lábgombájáról is kikérdeztek minket,de tényleg,h volt-e valakinek a családban cukorbetegsége,stb.Na ez sokáig tartott,akkor már türelmetlen volt.Aztán felkerültünk az osztályra,ott elővettünk mesekönyveket és jól elvolt.A műtét előtt kapott a fenekébe egy szurit,attól elkábult,olyan volt,mint egy kis részeg manó,rötyögött mindenen.Aztán eltolták a műtőbe,Hát nekünk az volt a legsz@rabb.30 percet volt benn összesen,ebből volt a műtét 15 perc.aztán aludt,majd amikor felébredt magától,akkor kapott kúpot,mert nagyon nyűgösen ébredt,de nem a fájdalomtól,mert volt ott velünk egy 5 éves gyerek,őt is erre műtötték és ő mondta,h nem is a fájdalom a rossz,hanem az,h el van zsibbadva a lába és nem érzi.Dénes egy óra múlva már lábra akart állni,de nem bírt,összeesett.Így szopiztunk,benn ült egy rácsos ágyban és meséltünk neki,játszott.Jó kedve volt,pláne,mikor már ehetett egy pudingot.
3-kor már indultunk is haza,aludt végig a kocsiban,itthon már mászkált,játszott.Kicsit nyűgösebb,mint eddig,de nem vészes!
Még most is alszik,éjjeleink legendásak mostanában,reggel szinte unatkozom.Nappalok most néha hisztisek,mert 6 foga jön,de hát ez már igazán szép lenne,ha éjjel-nappal kisangyal lenne :roll: :twisted:

Máté nagyfiúnak boldogságos születésnapot kívánunk!!!!

anyukámnak is ma van a szülinapja!!!!Sütöttem neki Sacher tortát,olyan szépen sikerült,remélem az íze is fini!!!

Nektarin,nagyon szépek vagytok!!!Robika igazi nagyfiú!!!
Merre jártatok repcsivel???

Gabi,nálatok hogy áll a fogzás???Mi most növesztjük az első 4 rágót,meg a felső szemfogakat.Hű,de gázosak...olyan az ínye,mnt egy rinocérosz háta....

Viki,már cska egy hónap van hátra!!!Hormonokat injekciózod,vagy előbb vizsgálat,vagy hogy lesz????

Mindenkit puszilok és köszi a kedves érdeklődést!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Kép
Pancsi a teraszon
Kép
A nagy felfedező!


Kép
Elaludtam a hintában...

Kép
Hústorony :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Málna
Máténak nagyon boldog szülinapot kivánok! :lol:
Kép

Meli
Hát Dénes egy igazi kis hős!!! :lol: Örülök, hogy minden rendben van, gondoltam Rátok! :wink:

Nektarin
Mekkora már Robesz! Gyönyörü kisfiu!!! -dehát ezen a topicon minden gyerek ilyen szépséges :wink: :lol:

Viki
Hajrá kivizsgálás!

Mi most megint gyerekmentesek vagyunk, anyáéknál nyaralnak a jövő hét végéig. Aztán én leszek velük itthon 2 hetet, és már indul is az ovi. Olyan furi, hogy Dani nemrég született és már ovis lesz. Ja, és Lilinek a suli miatt kell egy kicsit kavarnunk, át kell másik lakcimre jelentkeznünk, hogy oda vegyék fel, ahová szeretnénk.. Borzasztó iramban öregszenek -persze csak a gyerekek :wink: :lol: :lol: :lol:
Tegnap Pesten voltunk shoppingolni, egy vagon pénzt költöttünk, dehát 5,5 évet kellett bepótolnom! Játszira jó volt a farmer+póló összeállitás is, de most muszáj volt kicsit felruházni magam. Na és a multkor ajándékoztam el egy zsákkal, mert sajna kicsit voltak (biztos összementek a mosásban :lol: :lol: :lol: ), de mióta dolgozom sikerült fogyni! Pedig nem is fogyózok, na és a szopi alatt derékra szedett plusz is most kezd eltünni :lol:

Mindenkinek szép napokat!!! És gyertek sokan :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

Málna, Máténak sok-sok boldog születésnapot kívánok!!!

Meli, de jó, h ilyen jól viselte, örülök, h túl vagytok rajta, nagyon jók a képek Denikéről!

Viki, nagyon kíváncsi vagyok a kivizsgálásra, hajrá!

Gabi, mekkora már Eszterke, úgy megy az idő.

Hoppá, tényleg mi a helyzet Veletek?

Mókuska, pénzköltés, az igen, jól hangzik, de hát ki kell az ilyen alkalmakat használni :D
Milyen a munka?
Jaj a plussz kilókat ne is mondd, nekem össze kéne magam szedni és kicsit odafigyelni.

Mi Rodoszon voltunk, nagyon jó volt.

Na mennem kell, valami baj történt az előszobában :shock:

Puszi Nektek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!!

Régen voltatok,remélem mindenki jól van!!!
Mi igen,vége van a nyárnak,de a programjaink csak sokasodnak,baba-mama klubb minden héten szerdán,pénteken babatorna,plusz a napi rutin és még tornázni is járok heti 2x.És hétvégén mindig van valami,öcsémékkel mióta fenn laknak Pesten és csak akkor tudunk találkozni mindig összehozunk valamit!!!Így aztán zajlik az élet,sosem unatkozunk!!!
Gyertek írjatok magatokró!!!
Sziasztok!!!

Kép

Kép
keresztapuval

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok !!!!!

hogy vagytok ?????

voltunk hétfőn a Kaáliban, a jövő héten mennem kell vérvételre, majd HSG-re stb.

szóval, elindultunk az úton !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szia Viki!

Okvetlenül írd majd le,hogy mi volt!!!!
Drukk megy!!!
Unokatesómnak tegnap volt a beültetés,3-at kapott vissza,2 hét és kiderül!!!!

Hali mindenkinek,remélem mindenki egészséges!!!
M&D

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok !

megvolt a második vérvétel is, volt a 21.cn és a 3.cn. vérvétel
holnap hívom a dokit a HSG ügyében
utána a 8 és 20 cn között kell visszamenni a Kaáliba UH-ra és további konzultációra

itt Egerben nem végeznek andrológiai vizsgálatot egy ideje, ezért párommal Miskolcra kell mennünk

hogy vagytok ??????????????????????????

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok!

Vvviki
van már valami eredményetek?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok !

hogy vagytok ???

megvannak a hormoneredményeim, minden klassz, a prolaktion kivételével : 912 !! 500 lenne a maximum nem terhesen...

a HSG elmaradt a múlt hónapban, mert takonykóros voltam

remélem a jövő héten már meg tudjuk ejteni a HSG-t

utána megyünk ismét a Kaáliba, ott lesz meg a párom vizsgálata ( azt mondta, hogy ha a Kaáli is meg tudja csinálni, akkor felesleges Miskolcra zötykölődni )
nekem pedig UH-t csinálnak a Kaáliban

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok !

mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és boldog új évet !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok !

ma voltunk ismét a Kaáliban...

a prolaktinom az egekben, MRI-re kell mennem

ja, és endometriózis gyanús vagyok....

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

Vvviki
Kép
ez mit jelent pontosan?
Amúgy, hogy vagy?

Többiek, akik esetleg még szoktak ide benézegetni ti, hogy vagytok?

Mi jelenleg jól vagyunk. Bár a két kicsi jó 2 hétig beteg volt :cry: :cry: de túl vagyunk rajta az a lényeg

Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: