Új privát üzeneted érkezett!

Málna!!!Éljenek a fiús anyukák!!!

Hát nekünk is csak lánynevünk van és még mindig nem döntöttünk....pedig lassan ideje lenne...

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok !

most jöttünk haza a kórházból, endóm van...

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Meli
Köszi :wink:

vvviki
Sajnálom :(
Hogyan tovább?

málna2162
 
 

 
 

sziasztok !

hát igen, endóm van, még nem tudjuk hanyadfokú, de elég rossz volt a helyzet odabent nálam...
a bal petefészkemből egy zölddiónagyságú cisztát vett ki, sok vér és gyulladás volt bent, a méhkürt és petevezető is megsínylette az endót, a petevezetők csak nagy nyomással átjárhatóak
sok összenövés és hegesedés volt bent
most helyretett mindent, amit tudott
szövettan eredménye két hét múlva lesz meg, akkor tudok majd többet
a dokim a lombikot javasolja, mert más lehetőséget nem lát a teherbeesésre
:cry:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna,van már nevetek????Nekünk még mindig nincs...

Viki,sajnálom.Akkor minél előbb jegyeztessétek elő magatokat és hajrá lombik.Jó,tudom,nem olyan egyszerű,de már olyan sokat vártatok!!!!

Többiek?

Kép Kép
meli1118
 
 


vvviki

Én csak egy dolgot nem értek. Ha rendszeresen jártál dokihoz, már pedig emlékszem, hogy írtad, hogy Egerbe jársz, hogy a francba nem derül ki ez eddig?!?!Legalábba ciszta!Az uh-n azt kellett volna látnia :twisted:

málna2162
 
 


Meli

:lol: :lol: :lol:
Igen, Bogi :lol: :lol: :lol:
Dávid, Bence, ...De ezek csak nekem jönnek be :shock:
Apa nem csak a családnevét, de a keresztnevét is szeretné örökíteni :x Én meg nem

málna2162
 
 


Nem értem.Először nem akarta örökíteni?????Másodszor miért?? :lol: :lol: Dávid nekem is nagyon bejött,Meg a Dorián,Benedek,Boldizsár.Apa vétózott.Most így állunk.Ő nem akar örökíteni,szerencsére :lol: (Kálmán)

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Hú Málna gratulálok a kisöcsihez, nekünk is fiú lesz:) Én örülök, olyan szuper lesz két fiú Anyukájának lenni.
Nevekkel én is bajban, nálunk a Richárd, Kristóf, Péter jöttek szóba, a Kristóf nekem a Péter az apjának a Richárd nagyjából mindkettőnknek tetszik. Nehéééz.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült apával zöldágra vergődni, és megvan a kisöcsi neve;)
Apa önző módón :lol: , nem csak a vezeték, de a keresztnevét is örökíteni szerette volna, én meg nem vagyok ennek híve :wink: .Szombaton esküvőn voltunk, és 3 pohár pezsgő és egy jagermuki után kibökte, hogy mi lenne, ha MÁRK lenne öcsibogyó neve :lol: Én csak narancsleveztem, de rögtön emeltem poharam a remek ötletre :lol:

málna2162
 
 


Sziasztok.

Viki, sajnálom az eredményeket :? De tényleg, akihez eddig jártál doki, nem vett észre semmit?? :evil: Na mindegy, a lényeg, hogy legalább tudjátok, mi a gond. Nem kell félni a lombiktól, több embert is ismerek, akinek elsőre összejött. És nem lesz rád írva, hogy lombikbébit hordasz a pocidban :)

Málna, gratulálok a kisöcsihez!! Húúú, mennyi 2 fiús anyuci van itt...

Nem tudom, csatlakozom-e én is a két-fiús anyucik táborához :lol: :lol: :lol: :lol:
De nálunk is érkezik kistesóóóóóó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Már a 10. hetet kezdtem :)

Majd jövök még!!

Puszi mindenkinek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Hoppá
Mit látok? :lol: Nagy-nagy gratula a kistesóhoz!!!!

Mennyi fiús anyuka lesz! :wink:

Málna
Szép nevet választottatok! Máté várja már a kistesót?

Na és Robesz meg Dénes? Az iwiwen szoktam nézegetni képeket, nagyon jók! Melinek már jó nagy pocija van :wink: :lol:

Meli
Kicsit megkésve, de boldog névnapot a nagyfiadnak!

Mi pörgünk ezerrel, minden napra jut vmi elfoglaltság. Itthon már semmi kedvem a házimunkához, bár időm sincs sok. 5 előtt soha nem érünk haza, akkor még etetés, fürdetés, fektetés és kész vagyok.... Egy du. tollasozni megyek, egy du. edzést tartok, aztán még pénteken tánc a csajnak... Még jó, hogy péntekenként csak 1/2 2-ig vagyunk, 4-ig van idő a bevásárlásra. Dani is egyre nagyobb és szuperebb kiscsávó... Ő anyának a dlágasága és a szelelme. :lol: Ja, és még mindig ciciimádó, állandóan dumázza (gyurmázza) és puszilgatja! Sztem még mindig szopizna, ha anno nem szoktatom le :lol:

Viki
Neked továbbra is mennek a drukkok!!! Hoppának igaza van, mindegy, hogy lombik baba-e v. nem! A végeredmény a fontos!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!


Hoppá!!Hoppá!!
Gratulálok!!!!

De jó!!
Felkéne ébreszteni ezt a jó kis topikot;)
Most sok egyidőben születő gyerkőc lesz, lesz miről dumálni :wink:
Holnap megyek dokihoz, remélem mostmár kapok képet a picurról :wink:
Állandóan párnának használja a méhlepényt, és eddig még nem is láttuk az arcát :(

Este teszek pocakképet, mert itt bent nem tudom lekicsinyíteni :(

málna2162
 
 


19+4
Márk-lak pocak :D

Kép

málna2162
 
 


Málna, hogy te milyen vékony vagy!!!! Nekem (már most) nagyobb hasam van.... de csak azért,mert hájas vagyok :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ahogy nézem, még a végén szülinapi Márkotok lesz!! :wink:

Többiek? Mi újság??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hali!!!

Kata,nektek van már nevetek????Hogy viseled a terhességet??Nincsenek rosszullétek???

Málna,nagyon irigykedek!!!!!Nekem a teherbeeséskor nagyobb hasam volt!!!eszméletlen vékony vagy!!!!!!No,de nem baj,majd szülés után én is visszafogyok!!!!Legalábbis remélem!!!

Én lassan a finisben leszek,ha hozzávesszük,h D 35.hétre jött,talán nincs is már sok időm hátra.Nagyon várom már egyébként,nem szeretek terhes lenni(továbbra sem :? )Alig várom,h ismét önmagam lehessek!!!!

Teszek fel képet,2 hete készült kb.!!!!Szép napot

Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, szép nagy pocid van már!! Na, látom Gergő lesz a tesó :) Jó kis név!! :lol:

Nevünk van pár, de majd akkor állunk rá a dologra, ha megtudjuk, hogy pöcsös, vagy puncis :mrgreen: Most is elmegyünk 4d-re kb. a 16. héten, Gerinél akkor derült ki, hogy cerka van a lábai között :) Én kislányt gondolok, de majd kiderül.

Na, megyek, ébredezik a kishercegem :)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok !

nagyon örülök, hogy jól vagytok és ismét babaeső van !! :D :D :D :D :D :D :D

fiús topik lettünk ! :lol: :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok.

Na, csajok, tegnap voltunk 4d-n.... csatlakozom a két kisfiús anyucik táborába!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A második is pöcsös lesz!! :)

Itt a bizonyíték: (a fenti kerek a nagy pókhasija, alatta meg amit látni kell :))



Kép

Gyertek ti is csajok!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meli, egyben vagy még?? Hogy bírod?? Deni mit szól a tesó érkezéséhez??


Málna, nálatok hogy áll Máté a tesókérdéshez?? Várja már??

Nálunk fiúnévből sok tetszik, de döntés még nincs. Apa megint elkezdte, hogy kapja az ő nevét, de mondtam neki, hogy nekem nem lesz Imre nevű kisfiam, az biztos.....

Szóval tetszik a Máté, Ádám, Balázs, Bence, Botond, Áron, meg a Krisztián is. Most több nem jut eszembe :lol: Ma épp a Balázs az, ami legjobban bejön, de még alszunk rá párat...

Viki, most akkor hogyan tovább?? Van már pontos "menetrend"??

Na, megyek, várom, hogy ti is írjatok!! Puszi mindenkinek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Viki, mesélj, m i volt ma??!!!

többiek????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata!!!!Hihetetlen,h a 15.héten ilyen jól látható!!!!Gratula az újabb fiúcskához,akkor már 4-en vagyunk,Esztinek is fiú lesz újra!!!!!

Még egyben.Dénes pont így született.Szerda volt akkor is a fordulónapom,35+1 napra született csütörtökön.Szerintem most kihúzok még egy-két hetet,remélem...Jól vagyok,leszámítva ezt-azt.....de ezek elmúlnak a szüléssel.

H1n1 ellenit beadattam,hosszas tépelődés után.Mindenki megkapta a családban,Dénes ma.Így is zárlat lesz a kórházban,pont,amikor szülök,legalább Gergő védett lesz.És nem kell azon agyalnom,h a a takarítónő rátüsszent és elkapja....

Málna,ti jól vagytok????Nem írsz a másik topikra sem????És ti,Eszti?????Többiek????

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok !

Meli
Gergely lehet, hogy megváratja az anyukáját
Dénes hogy van ? várja már a kistesót ?

Kata
ti is pasis család lesztek !


a szövettan is bizonyította az endómat, mind a két petevezeték el volt záródva, emiatt a debreceni dokim szerint csak lombikkal van esélyünk..
három hónap Danoval, utána Kaáli

gyűlölöm ezt a betegséget, és még most sem tudni pontosan mitől van ez, mi okozza :x
de csakazértis legyőzöm !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Viki, hú hát ilyen kérdéseket tesz fel az ember, de sajnos erre nincs válasz, de helyes nagyon jól állsz a dolgokhoz, igenis legyőződ, és minden rendben lesz, nagyon-nagyon drukkolok.

Meli, jézus mindjárt szülsz, remélem kitart Gergő, tényleg Dénes várja már?

Hoppá, gratulálok az újabb kisfiúhoz, szuper

Málna, ti hogy vagytok?

Mi jól, december 03- án Uh, és hát látjátok megvan a nevünk is.
Amúgy minden ok, Robesz annyit dumál, és ugye már nyár óta teljesen szobatiszta, és most október óta járunk heti három de. családi napközibe, illetve ő jár, most már nagyon jó elvan, annyit mesél róla, néha mondja ugyan, hogy nem megyünk, vagy hüppög egy kicsit, de nagyon ügyes azt modják, és olyan ügyesen ebédel is.

No megyek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok !

Hogy vagytok ?

Meli
ha jól látom a vonalzódon, akkor még 2 in 1 ?
lehet, hogy Gergely karácsonyi baba lesz ?

Kata
Kisöcsi már kalimpál odabent ?

Málna
Márk megmutatta már magát ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Összedem a gondolataim, képeim :wink: és írok!

Csak egy gyors kérdés...
Pocakosok, hogy álltok az oltás beadatásával kapcsolatban?!?!?!

málna2162
 
 


Málna,most lesz 3 hete szerdán,h megkaptam.Semmi mellékhatás.Nem akartam,de dokim rábeszélt és nem bántam meg,mert Gergő így már védett.Te beadatod???Nagy lett most a pánik.

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok.

Én ma megyek nődokihoz, én nem adattam be (eddig.....) Ő beadatta az egész családjának, és ezt írja a honlapján:

"A H1N1 vírussal történő fertőzések nagy előfordulása miatt a Nőorvosi Szakmai Kollégium olyan állásfoglalást adott ki, hogy az első trimeszterben lévő terheseket kivéve mindenkit be lehet (ajánlott) oltani vakcinával. Ha valakinél a fertőzés kialakul, akkor a legfontosabb a lázcsillapítás! Magas lázak esetén Infectológiai kórházi elhelyezés, inhalációs, vírus ellenes gyógyszer alkalmazása indokolt! Mi is mindenkit beoltottunk a családban."

Tök bizonytalan vagyok. Az a baj, hogy azt sugallja a média, hogy ha nem adatod be, meghalsz.... De sokak szerint ez csak business, mert rengetegen nem adatták be, így megmaradt a sok oltóanyag, gyorsan pánikot kell kelteni, hogy mindenki beadassa....

Hát nem tudom. Én attól félek, hogy ki tudja, később (sok-sok év múlva) milyen mellékhatásai lehetnek. Itt most főleg nem magamra gondolok, hanem pocaklakóra. Mert sosem nem tudnám feldolgozni, ha valami baja lenne majd emiatt akármikor is... Persze itt a másik oldal, hogy lehet, hogy akkor tennék jót, ha beadatnám....

baromi nehéz döntés.... Főleg, hogy meghalt egy kismama.... Bár ilyenkor mindig felmerül a kérdés, hogy vajon milyen körülmények közül jöhetett?? Ugyanúgy élt, mint mi?? Vagy lehet, hogy hajléktalan volt akár?? Volt valami betegsége?? Mert a legtöbb emberről, aki meghalt, kiderült, hogy volt valami más betegsége is...

Várom én is a véleményeket.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Meli

Jó volt a tegnapi dumcsi :wink: Az utóbbi időben egyre jobban az oltás beadása felé kacsingattam, de a beszélgetésünk után méginkább meggyőztem magam arról. hogy kell.
Sőt.Az oviban van egy másik kismama is, eddig ő sem akarta beadatni, de pont tegnap este mikor találkoztam vele, kérdeztem, hogy ő oltat e mégis.Azt mondta, hogy a reggeli hírek után az volt az első hogy elment beadatni.
Máté ma reggel megkapta, én holnap megyek.

Hoppá

Tudom, hogy nehéz.Nekem is már nagyon elegem van/volt az álandó tépelődésből.Ezzel keltem, ezzel feküdtem, agyaltam, mindenféléket olvastam, de végülis az oltás mellett döntöttem.
Az én háziorvosm nem oltás párti, de azt mondta ha elkapom és gyógyszert kell szednem- ami biztos-, annak sokkal súlyosabbak a következményei.Ott már a kifekszem, és pár napig lázas vagyok meg hőemelkedésem nem működik.
Normál esetben is leveri a lábáról az embert egy láz.De terhesen a hosszabb ideig fennálló hőmérséklet emelkedés a baba bármely életszakaszában káros.

málna2162
 
 


Málna,beadattad???Barátnőm ma kapta meg,ő 22 hetes.

Remélem hamarosan írom a sms-t.Gyakori és erős fájásaim vannak 2 napja.Már úúúúgy szülnék.....

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli üzent!!!
"Ma éjjel 1.19-kor megszületett Gulyás Gergely, 3400g-al és 56cm-el. Jól vagyunk!"



Itt is gartulálok!!!
Jó egészséget és sok sok tejet kívánok :wink:


(Azt hiszem én vagyok a következő :wink: )

málna2162
 
 


Sziasztok!

Nagy sokára beestem olvasni én i s, és milyen szuper hírekre jöttem.

Meli
Gratulálok nektek!
Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!
A picurkának pedig sok tejcsit.

puszi mindenkinek

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Meli nagy gratula:)
Szép méretek:)

Málna, előbb még én szülnék egyet:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok.

Meli, hatalmas gratula!! Sok boldogságot és rengeteg tejcit kívánok!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok !!

Meli
gratulálok Gergely érkezéséhez !!!!!!!!!!!!!!
boldogságot, egészséget és sok tejcsit !!!!!!!!
vvviki
 
 


Sziasztok !

hogy vagytok ?

Meli
már négyesben vagytok otthon, fiúk jól viselkednek ? :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYT!!


Közben lehet, hogy mégsem két kisfiús anyuci leszek :shock: :lol: :lol:

Amint kiderül, jövök a hírrel! AZ utolsó két uh-n kislányt mondott két különböző doki! Úgyhogy lehet, hogy a kukacnak kinéző dolog csak egy köldökzsinór darab!!???????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Mindenkinek boldog ünnepeket kívánunk!!!!

Nálunk minden szépen alakul,fiúk imádják egymást,Dénes rosszcsont,Gergő hízik,eszik,alszik......tejem sok,mint mindig :lol:
Remélem mindenki jól van!!!!Pár fotó!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, nagyon szép kis család vagytok!! Gratulálok hozzá!!

Nálunk most már véglegesen úgy néz ki, mégsem kisfiúnk lesz :) A dokim szerint tuti kislány! Előtte egy másik doki megnézett a 18 hetes uh-n, ő is kislányt mondott. Úgyhogy most fiú nevek elfelejtve, és gondolkodhatunk lánynéven :D Bár már régen meg volt az Eszter, de most újra gondoljuk.... Bár apa még mindig Esztit akar. Meglátjuk, mi lesz a vége...

Ha addig már nem jönnék, BUÉK mindenkinek!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hoppá 2010.01.01 10:31-kor.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,köszi :lol: :lol: nektek meg gratula a kislányhoz!!!

Mindenkinek BÚÉK!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok !

remélem, jól telt a karácsony mindenkinek !!!

Meli
nagyon klassz két kispasid van ! :D :D :D

Kata
trükkös a hugica, álcázta a lányságát :lol: :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok !

nagyon boldog új évet kívánok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hello csajok!

Jövök minden nap, hátha írtok, de semmi.... :? Kismamik, pocikép?? Meséljetek, hogy bírjátok, már nincs sok hátra nektek!! Nekem még 18 hét. Pont ma töltöttem be a 22. hetet. Eddig 6 kilót híztam :? :oops: , aminek nem nagyon örülök, de az igazság az, hogy zabálni nagyon szeretek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na gyertek, írjatok!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Kata !

most itt vagyok !
hogy vagytok ? 6 kg sok ? én is nagyon szeretek enni és most már látszik is rajtam :oops: :oops:
a hasamra hízok csak, hát elég murisan nézek ki :lol: :lol: :lol:

Gergő mit szól az anyukája dagadó hasához ?

annyira jó, hogy itt a topikon a három évvel ezelőtt még babára váró lányokból többgyerekes anyuka lett !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
remélem, előbb-utóbb az én napjaimat is a pisis pelenkák és a szoptatás fogja kitölteni :D

szedem a Danovalt ami leállítja a női hormonjaimat, hogy addig ez a szemét endó visszahúzódjon
hát, van néhány mellékhatás, hőhullám, állandó hangulatváltozások :roll:

decemberben mentünk volna a Kaáliba konzultációra, de akkor ónos esőt jósoltak
január 12. az új időpont, akkor meg BKV sztrájk lesz..

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Na, csajok? Hol vagytok?? Csak nézem minden nap, hátha írtok, de nem :?

Nektarin, Málna, lassan szültök! :shock: Meséljetek már valamit, mi van veletek?? Hogy bírjátok itt a hajrában??

Viki, február 9 mindjárt itt van! Remélem beindul nálatok is a gépezet, és összejön a bébi!!
Gege szerintem még nem fogja fel, hogy mit is jelent a kistesó szó, de megcirógatja a pocimat, meg puszit ad rá, megmutatja, hogy van a hugija, ennyi.

Meli, hogy boldogulsz a kcsi fiaiddal? tejcid van gondolom! Jó kisfiú Gergő??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!

Kata,kedves avgy,h ennyit érdeklődsz!!!Minden OK,néha kivagyok,általában Dénes miatt,mert nagyon rámszállt,mindent csak én csinálhatok,stb.Meg hisztis is,azt elintézem gyorsan....szerencsére Gergőt imádja.G teljesen más,mint D,nyugisabb,többet van ébren,de azt elnézelődi,persze vannak neki is rossz napjai,de ált.jó baba.Éjjel 2x kel és szopi után alszik is vissza.Tejem sok,igen,G nem is bír néha vele mit kezdeni,ügyesen szopizik,de D ügyesebb volt.Gergő sokat nyel félre,fuldoklik,utána sír,nem kell neki...erős a tejleadó reflexem..tudom,fejhetnék szoptatás előtt,de szaporítsam??Minek???Majd ügyesedik,ahogy nő.Viszont hatalmas,D 3-4 hósan volt ekkora,jó,ő kevesebbel is született,de G is rohamtempóban nő.Már 5,5 kg körül van.

És te??Hogy bírod a pocakosságot???Gergő várja hugit??van már nevetek????

Viki,szorítok,h neked is minél előbb legyen babád!!!Jó régóta vártok már rá!!
Többiek????

Teszek fotót!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok !

de jó, hogy újra élet van itt a topikon ! :D :D :D

Meli
nagyon klasszak a fiaid !

KAta
már a 25.hetet töltöd !! :D :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Meli

Nagyon édesek a srácok;)
Dénes, hogy viseli az öcsit?Nem féltékeny?

Kata

Gratulálok a kislányhoz;)
Én is szerettem volna egy hugit.De miután kiderül, hogy megint fiú, hogy is mondjam...nem bántam;)Már tudom, hogy hogy kell "bánni" egy fiúval;)Arról nem is beszélve, hogy mindent megvenni lányosba :shock: ...Az megint egy kész anyagi csapás :roll:
Hízás...Mielőtt terhes lett fogytam 8 kilót.Valszeg ezért is sikerült szinte azonnal :wink: De az a 8 kiló kb.az első három hónapban vissza is jött.A dokim azt mondta nem foglalkozzak vele, mert egyrészt nem átszik, másrészt a testem nem érti, hogy mi történt, és most kompenzál :wink:
Ok.Most vagyok 76kg...Tehát ha a "plusz vissza mászott 8 kilót nem számoljuk :wink: , akkor csak 8 -at híztam :D
Jól kilogikáztam mi? :D :D Aztán lehet hogy csak magamat vígasztalom :D Az egész terhességet kihúztam egy, azaz egy darab kismama farmerban, úgy hogy még van 6 lyuk a gumipánton...Így nem aggódom.Meg az össze is merősöm azt mondja nem is látszik, hogy terhes vagyok :wink:
Teszek képet.Ez tegnap készült valahol a 36-37 hét környékén;)Ja mert hogy előrébb vagyok egy másfél héttel;)
Lehet hogy nem is márciusi, hanem inkább február közepe vége körül fogok szülni :wink:

Kép

Kép

málna2162
 
 


Málna, de jó, hogy végre jelentkeztél!! A pocidról csinálhatnál oldalról is képet, mert így nem látni a nagyságát igazán!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


:wink: Kép

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: