Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gynevac szuriból most kaptam meg a 4.-et. Most viszont feldagadt a helye és nagyon piros. Másnak is volt már ilyen mellékhatása? Eddig nálam ilyen nem volt :(
isen
 
 


Sziasztok!

Isen!Volt,hogy nekem is bepirosodott de fel nem dagadt.Szerintem baj nem lehet belőle.Lehet,hogy most picit másképpen adták be.Meg ha 3-tól nem lett bajod nem hiszem,hogy pont az utolsó kettőnél lenne valami.

Kép
rena85
 
 


Dita!Gondolom te lövöd magad ezerrel!Mikor kell menned dokihoz?

Kép
rena85
 
 

 
 

RENA
Ördögöd van! :wink:
Nincs sok időm ki vagyok purcanva, de írtam a blogba! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Nem semmi napod volt,eseménydús.Nagy türelmed lehet.De csak így tovább,lövögesd magad.Dolgozol is vagy már pihensz?Megkérdezhetem,hogy mennyi lesz kb. a lombikod?

Kép
rena85
 
 


RENA
Még a héten dolgozom, péntektől már nem!
Eddig már majdnem egy százas ......... :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Még lesznek gyógyszereid?Én azt hittem egyszerre kapsz meg minden gyogyit! :shock: Ezek szerint rosszul gondoltam.Jól is teszed,hogy előtte is pihensz kell egy kis nyugalom!Amúgy ez a százas sem gyenge összeg! :roll:

Kép
rena85
 
 


Rena!
Még nem váltottam ki a tüszőrepit és a többit.... úgyhogy még vagy 30 biztos lesz. Tehát olyan 130 csak a gyogyi. :roll:
De ezt igazán a végén lehet tudni, mert ha közben emelik az adagot nem biztos hogy elég amit kiváltottál. :roll:

dita75
 
 


Na most olvastam vissza alaposabban, észre sem vettem a túloldali hírt!

TILL
Ez szenzációs! Annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!! Őszintén gratulálok! :)
Nagyon szép napot szereztetek ezzel a hírrel.

Tegnap a bmc-ben már nem mertem senkivel szóbaállni, mert mindig kifogok egy olyan lányt akinek negatív élményei vannak.
Tegnap elsőre egy olyan lány mellé sikerült ülnöm aki a 7. lombik eredményére várt. Utolsó esély volt és nem sikerült ez sem! :(
Ilyenkor egy kicsit elmegy a kedvem az egésztől, de próbálom elterelni a gondolataimat, hogy velem ilyesmi nem fordulhat elő.

dita75
 
 


Sziasztok!

Rena85! köszi a választ, már elmúlt :P :)
isen
 
 


ISEN
Szuper, hogy megszűntek a panaszok. Nekem mindig voltak gondjaim, ilyen-olyan fertőzések, baci, és gomba, és ezek ping-pong fertőznek.
A gynevac óta semmilyen panaszom nincs minden szuper, megérte az árát.
Párom szegény is mindig pöttyös volt az együttlétek után, pedig gondolhatod ápoltak és tiszták vagyunk mindketten.
Évente néhányszor elmentünk a pápai strandra és sztem ott kaptunk el mindenfélét, mert másoktól is hallottam, hogy megfertőződtek vmivel ott.
Aztán persze ezekkel a krémekkel meg izébizékkel nem múltak el, sőt.
Párom is végigcsinálta a kúrát, szóval állítom, hogy nekünk bevált.

dita75
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál. Romlott a méhnyakam. Hiába feküdtem. Most C1000-res. (a normál c3000) Holnaptól kórház. Infúziót kapok. Nem tudom meddig leszek bent. Reménykedek, hogy csak pár napig, amíg a keményedéseket leállítják. Nem akarok még szülni!!!!!!!!!!!!

Ha hazaküldtek jelentkezem!

Puszi mindenkinek!!!
Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


VIRÁG
Sajnálom a rossz híreket, és mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++
Remélem minden rendben lesz, vigyi magadra!

dita75
 
 


Ditu,
megadrukk a tüsziknek!!!++++++++++++++++++++++++++++++

Kisvirág,
nagyon szorítunk!!!!!!

Rena,
Te hogy vagy? :P

Holnap megyek újra UHra, este jelentkezem!!!

tillidian
 
 


Till
Okés csatlakoztam a másik topichoz! Úgy látom oda többet írol.
Majd tedd fel a képet a babákokról! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Isen!Szivesen!Örülök,hogy nem lett bajod! :wink:

Virág!Nagyon sajnálom! :( Remélem hamar kiengednek!

Tilli!Köszönöm jól vagyok.Szinte egész héten babázom mert a tesóm kisfiára kell vigyáznom,nagyon szeretem a kis törpit.Jó kiélni anyai ösztöneimet!Holnap írj,hogy mit mondott a doki.Nagyon örülök,hogy két kis lurkód lesz egyszerre!Kisfiad tudja,hogy lesznek kistesók?

Kép
rena85
 
 


RENA
Az jó! Ennél jobb nem is lehet............. de irigyellek. Akik folyamatosan kisbaba közelében lehetnek hamarabb beköszön a sajátjuk. Figyeld csak meg ... tuti! :)

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Bárcsak úgy lenne,hogy tényleg hamarosan beköszön hozzánk a baba!!!!!!
Hozzátok már csak napok kérdése és kopogtat a gólya! :wink:

Kép
rena85
 
 


Ditu,
jó, hogy a beültishez is csatlakoztál!!! :P
Figyu, nem okoskodni akartam ám a TSH-val, csak megkímélni attól, amin én már keresztülmentem (konkrétan: magas TSH miatt nem tapadtak meg a tavalyi babók)...Szívből örülök, hogy Nálad ez rendben!!! :D
Nagyon szurkolok!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Rena,
Neked is!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rana,
lehet, hogy csak az egyik babánk akar most megszületni...tegnapi UHn - bár mindkettejüknek volt már szívhangja - a nagyobbik 8mm, a kicsi 3mm, Doki szerint túl nagy a különbség, a Kicsi valszeg "visszafordul"...

tillidian
 
 


TILL
Gratulálok a szívhangokhoz, remélem a kicsi is behozza a lemaradást!
Nem gondoltam hogy okoskodni akarnál, csak nagyon feszkóban vok a lombik miatt, minden szaron aggódom és most ezen is mert fogalmam sincs milyen az eredményem, mert nem kötik az orromra.
A beültisben sztem ennyi volt a pályafutásom, de egyáltalán nem emiatt, hanem mert egyszerűen ez már az én képességeimet is meghaladja amilyen pörgés ott van! Most erre nincs időm, és bevallom egy kicsit szeretnék visszafogni a lendületből, mert ha itt lógok naphosszat (amire most a felgyorsult "előkészületek" miatt nem is lesz időm) akkor akarva-akaratlanul is találok valamit ami miatt aggódhatom. :roll:

Drukkolok mindkét babádnak, de ha csak egy marad gondolom annak is örülni fogsz. Majd akkor később lesztek nagycsaládosok! Puszillak, aranyos vagy! :D

dita75
 
 


Sziasztok!

Tilli!Örülök,hogy vannak szívhangok!! :D Remélem a pici is marad veletek!!

Kép
rena85
 
 


Dita75!

Nekem soha sem voltak ilyen problémám, csak esküvőnk előtt szoliba jártam :? Pedig mindig le is fertőtlenítettem. De az a szuri most úgy látszik hatásos lesz :lol: Nektek is fájt, mikor megkaptátok? Mármint a szérum, égetett?
isen
 
 


Sziasztok!

Dita!Olvastam a blogodban,hogy ma voltál vvételen meg uh-n,remélem csak jó híreket kaptál!!!!

Kép
rena85
 
 


Dita!Megint olvastam a blogod!Annyira izgi már mindjárt visszakapod őket!!Nagyon nagyon drukkolok értetek!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Kisvirág!
Így a távolból szorítok nektek!!!!! Remélem nem a kórházban fekszel.

Dita!
A rossz példálat is meg kell hallgatni, mert okosodhat belőle az ember, de követni csak a jókat!!!! :wink: Hajrá tüszőcskék!!!

Rena!
Remélem én is, hogy szerencsét hoz a babaőrzés. :)

Mi jól vagyunk, babácskám elkezdett mozgolódni. Várjuk nagyon a március 9-et, akkor lesz 4D uh.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Katerina!Örülök,hogy jól vagytok!Biztosan csodás lehet érezni ahogy mozog a kis drága! :D Kíváncsi vagyok,hogy megmutatja e magát 4d-n,majd írd ám meg,hogy mi volt!

Virág!Én is remélem,hogy minden ok veletek!Pihenj sokat!!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Dita!Mi újság van veled?

Tilli!Hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Dita!Hogy vagy?Mi újság?
Ide már be sem nézel?

Kép
rena85
 
 


RENA
Kétnaponta járok dokkerhez, meg a nővéreméknél dekkoltam pár napot ott meg elég szar a net, szóval nem nagyon volt lehetőségem benézni ide, de a blogomban mindig vannak friss hírek.

Hétfőn punció lesz. :D

Az avatarodat amikor megláttam azt hittem bef....k a röhögéstől, nagyon állat, hol szerezted! :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti hol tartotok?

KATERINA
Drukk a 4D-hez, ne felejts el képeket hozni nekünk!

dita75
 
 


Dita!De jó,hogy már itt tartasz!Jövőhéten már nem egyedül leszel,ez olyan jó!Kétnaponta kell menni?Mennyi időn keresztül kell kétnaponta járni?Már nem kell gyógyszert vennetek a lombikhoz?
Az avatárt egy másik nőcis oldal képeslapjai között találtam,nem tudom,hogy ide lehet e írni az oldal nevét.Nagyon jó kis képeslapok vannak ott.De kódolva inkább leírom az oldal nevét H.x.!Remélem ebből kitaláltad de ha nem akkor küldöm priviben.

Mi ott tartunk,hogy jövőhét pénteken megyek Pestre az uh és vvételre az inszem miatt,az utánna következő héten pedig meglesz az utcsó inszem.Remélem,hogy az utolsó lesz,és ha nem jön össze akkor mehessek lombikra!

Kép
rena85
 
 


RENA
nem ismerem fel a hx-ből hogy mi lehet az! :roll: :roll: :roll:
de ez a gólya telitalálat..... remélem szerencsét hoz, ahogy ott gyaloglászik.... eszem a csőrét! :lol: :lol: :lol:

De még kell venni egy-két gyogyit de már nem lesz több mint 10ezer ft.

Hát kb. 150-be volt a lombik és ebben nincs benne az utazás, vitaminok egyebek, csak a kötelező gyogyik ára.

dita75
 
 


Dita!Kívánom tiszta szívből,hogy sikerüljön a lombik.Miután meglesz az eredménye biztosan nem számít majd,hogy mennyit kellett kiadni a létezéséért!Milyen vitamint érdemes szedni lombik előtt?

Kb.2,5 hét múlva remélem ilyen képet raksz majd fel! Kép

Kép
rena85
 
 


Ditu,
akkor ma megvolt a punkció??? Gyere már, hogy sikerült???
Istenem, annyira drukkolok!!! :D ++++++++++++++++++++++++

Rena,
puszillak!!! Ti hol tartotok?

Köszi a kérdést, megvagyunk...
Holnap 9kor UH, eléggé izgulok, hogy hogy alakultak a dolgok, jövök majd az eredménnyle!

Mill puszi Nektek!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Dita!Én is várlak a hírekkel!!!!

Tilli!Örülök,hogy jól vagytok!Kíváncsian várom,hogy mi lesz holnap az uh-on.Remélem szépen nődögél a pici!!

Pénteken megyek vvételre és uh-ra aztán jövőhéten inszem!!!!Nagyon bízom benne!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok! :)


Ditu,
nem tudok kommentet írni a blogodba!!! :(
Kukucskáltam: 5 babó, ez tökéletes arány!!! (nekünk is ennyiből jött Kicsike :))


Nálunk minden ok, egy babánk van! :P
Holnap orvos választás...

Mindenkinek pussz!!!

tillidian
 
 


Jajj, Dituli,
gyere már és mesélj!!!! Megkaptad a Kicsiket???
Annyira szurkolok :P ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rena,
mindjárt kezdesz!!!!! :D +++++++++++++++++++++++++++++++
Drukk holnapra! :)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Örülök,hogy minden ok volt uh-n!Köszönöm a drukkot!Holnap jövök és mesélek,hogy mi volt.

Dita!Nagyon izgulok érted!!Mennek az én drukkjaim is!++++++++++

Kép
rena85
 
 


Dita drága!Most olvastam a blogodban,hogy visszakaptad két kicsikédet!Nagyon szorítok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
rena85
 
 


Dita!
Nagyon szurkolok!!!! Remélem nem vagy ideges, csak legyél nyugod és boldog!!! Ha érzel fájdalmakat se aggódj, nekem amikor fogant a baba egy hónapig azt hittem meg fog jönni, volt hogy sírva mentem a wc-re, hogy na most biztos....

Nekem pár napig nem volt kedvem nagyon írni, azért mert a rákszűrésem P3 lett. És van egy kis méhszájsebem is. :( Eddig soha nem volt még. Csak telefonon beszéltem az orvosommal, annyit mondott, hogy kapok rá valamit ( mármint a P3-ra, mert a méhszájsebet azt rögtön látta a vizsgálaton és akkor azt mondta azzal most nem foglalkozunk) de ha a kontroll is P3 utána szövettant vesznek. Csak nem tudom, hogy terhesség alatt vagy utána. Ami miatt szomorú vagyok, hogy ha nem gyógyulok meg, akkor nem szülhetek spontán. És persze csak bízom benne, hogy nem fog romlani a dolog. Valakinek volt már P3 rákszűrés? Kismamáknak lehet erre valami természetes bogyót szedni, vagy teát? Ha valaki tud ilyet örömmel venném.

A 4D uh-t meg átették hétfőről szerdára, pedig már annyira várjuk. :) Minden napot számolgattunk eddig is. Na de már nem sok van és láthatjuk :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Dituli,
pihengess, mi folyamatosan drukkolunk!!! :P +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek puszi! :D (jövök majd bővebben is!!!)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon-nagyon köszönöm, hogy drukkoltatok nekünk :)
Most szerdán 3 hét után kiengedtek a kórházból és szerencsére még egybe vagyunk. :)
És bocsi, hogy csak most jelenetkezem, de hát annyira jó itthon és hát van mit bepótolnunk. :)
A szerdai vizsgálat alapján azt mondta a dokim, hogy a méhszájam nem nyílt ki, és egy kicsit mintha javult volna a méhnyakam is. Szóval „bátran” elengedett, de a gyógyszert szednem kell a 36. hétig, és fekvés ezerrel. Jövő héten kell mennem ellenőrzésre, de bármi is lesz engem tuti többet be nem fektet, mert nem vagyok hajlandó kh-ba menni, csak ha szülünk. Nagyjából ennyi van velünk.

Till: örülök, hogy jól vagytok! Grat az egy babóhoz!!! Vigyázz rá nagyon!

Dita: drukk, hogy a lombik meghozza a várva várt kisbabótokat! Nagyon szorítok!!!

Rena: drukk nektek is, az uccsó inszemhez!

Kat: anyám már félidős vagy! Hogy megy az idő! Remélem jól viseled a pocakosodást! Olvasom, hogy P3 az eredményed :( Erre nem tudok mit írni. Remélem a következő eredményed már jó lesz!

Most megyek is, mert nem merek túl sokat a gép előtt ülni. Úgyhogy hatalmas ölelés és mindenkinek nagyon-nagy pusszancs!!!!!
Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Virág!De jó,hogy hazaengedtek és,hogy jól vagytok!!!!!Nagyon örülök nektek!!Neked is hatalmas ölelés és puszi!Köszönöm a drukkot!

Kép
rena85
 
 



Dita!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Kép

Kép

dita75
 
 


Dituli,
gyönyörű a tüzijáték, de most akkkó' mi újság??????????? :D

Lehet gratulálni??? :D :roll:
Hányadik napon vagy? Voltál vvtelen??? Mennyi lett a HCGd??? Írjál már, ne kínozz minket!!! :D

tillidian
 
 


Drága Till és Rena!
Annyira boldog vagyok, hogy nem is kérdeztem a hcg-met! DE KISMAMI VAGYOK., és ez a lényeg. 4 hetes vagyok, március 2-án volt a punció-

Lírok majd mindent részletesen, de nagyon fáradt vagyok egész nap telefonokat meg gratulákat fogadtam, alig ettem annyit telefonáltak a rokonok ismik.

dita75
 
 


JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyönyörű napunk van!!! :lol: :lol: :lol: Éljen az új Kismami!!! :D
Nna, Te kis huncut! :wink: És a blogon sem írod!!! :D

Szívből gratula!!!!!! Most valami fantasztikus zeneszámot küldenék Neked legszivesebben! :D

Rena, Drága,
most már 1000rel Rád koncentrálunk!!! :D

tillidian
 
 


Ugye, hogy Mindenki Kismami lesz, aki nem adja fel?????? :D :D :D

tillidian
 
 


Tilli!Nagyon aranyos vagy!Nagyon jól esik olvasnom amit írtál!Remélem hamarosan beállok én is a hivatalos kismami sorba! :lol:

Dita!Várjuk a beszámolót! :D

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: