Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nyulasz
Hát ez Óriási Hír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majd még jövök, de most nem engedik

sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz!

Micsoda hír! Ez a legszebb karácsonyi ajándék! Annyira örülök!

Princess

Kép
princess
 
 


Nyulasz!!! Egy ideje nem jártam erre, és micsoda hírekre jövök!
Nagggggyon-naggggyon örülök nektek!!!!!!!! Micsoda karácsonyotok lesz :wink: Kép

Kép
mazsi02
 
 

 
 

Sziasztok

Nyulasz
én meg már alig vártam, hogy 2009-et írjunk, hogy lombikozzál, és erre tessék itt a Nagy Hír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennél szebb karácsonyotok, már csak jövőre lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
akkor most már azért fogok nagyon izgulni, hogy hányan vannak!!!!!!!
Amúgy ha szabad megkérdezni, akkor a mostani lombik miben volt más mint a többi?

Princess
amit ígértem mindjárt küldöm!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Princess,Mazsi,Erika köszönöm szépen :D
Igazából mindenben más volt,antagonista protokoll,beülti után már másnap autóban ültem,nem pihentem semmit,max fél óra az utróval,főztem,vásároltam...
8 tüszőt szívtak le,négyben volt petike,másnapra kettő termékenyült meg,de amikor a 3.napon mentünk beültire,kiderült,hogy már hárman vannak,két 8 sejtes és egy kompakt morula.
Erika,Áron alszik már rendesen?
Mazsi,hogy telnek a napok Minimanóval?
Princess,atyagatya,már nincs egy hónapod hátra :D
Vendég
 


Erika!
Megkaptam, nagyon köszönöm!

Nyulasz!
Már csak egy hetem van hátra! 29-én megyek be a kórházba, 30-án lesz a császár! Mi az a kompakt morula?

Kép
princess
 
 


Ó,pedig írtad is :oops: bocsi....hát akkor kitartás ahhoz az egy héthez :wink:
A kompakt morulának assem a szedercsírát mondják,de lehet hülyeséget mondok.Ez a blasztocita elötti állapot,nem számolják a sejteket már....harmadik napra ilyenünk még nem volt :D
Melyik kórházban szülsz?
Vendég
 


Nyulasz!

A MÁV kórházban. Annyira nem lelkesedem érte. Vizsgálatolra a Rókusba jártam, de ott sajnos megszűnt a szülészet, csak az ambulancia maradt meg. Itt mindenki nagyon kedves és emberséges. A MÁV-ban eddig egyszer voltam, az altató orvosnál vizsgálaton. Ő aranyos volt, de aztán felmentem a szülészetre és megpróbáltam pár információt beszerezni, de elég barátságtalanok voltak.
Te hova fogsz járni a vizsgálatokra?

Kép
princess
 
 


Az én nőgyógyászom a Péterfiben rendel,magánrendelése meg óbudán.Én ott születtem a Péterfiben,de azóta sem voltam ott.A dokim sem nagyon ismerem,egyszer találkoztunk,meg telefonon beszéltünk egyszer,de nagyon tündéri.A lombikhoz kárpátmedencényi drukkot küldött,biztos jópofa ember.Igazából az unokatesómék dokija,így kerültem hozzá.
Szerintem jobb lesz nektek ott,bár a MÁV-ot nem igazán ismerem,de két barátnőm is szült a Rókusban,hát egyik sem vágyik vissza.A csecsemősök is hagynak kivetnivalót maguk után,no meg az állandó rendőrségi ügyek,ilyen lopás,olyan lopás...tudom ez bárhol lehet,de itt nagyüzemben ment.
Vendég
 


Sziasztok

Szerintem minden kórházban :cry: lopnak,
én a Péterfiről sem hallottam még jót sajna, persze általában mindenkinek az a jó kórház ahol a dokija dolgozik - persze azért a nővérkékkel néha gond van :cry:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Péterfinek a szülészetének nagyon jó híre van. Nagyon anya centrikus. Mivel sokan járnak oda és nincs semmi probléma, a spontán szülő nőt a szülést követő 2.nap reggelén, a csaszisokat pedig a 3. nap reggelén engedik haza. Barátnöm mind a 2 gyermekét ott szülte meg.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, nekem a hugim szült ott, és én is ott fogok szülni ha eljutok oda! Az orvosok nagyon jók, a szülésznők nagyon profik a csecsemősök nem mindig állnak a helyzet magaslatán.

Kellemes Ünnepeket szeretnék kívánni Mindenkinek!!

Kép
kata05
 
 


Nagyon boldog, karácsonyt kívánunk mindenkinek.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nekem sokan a Szent Imrét és a Kútvölgyit dícsérték, de persze én is oda megyek, ahol az orvosom dolgozik. Így lett a MÁV.

Nagyon boldog karácsonyt és új évet kívánok!

Princess

Kép
princess
 
 


Igen,szerinem is mindenki a dokija után megy...Szent Imrébe nem mennék,sajnos nagyon rossz tapasztalat volt ott,de nem akarom lehúzni őket sem,mert ha a dokim ott dolgozna,akkor biztos én is oda mennék.
Vendég
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK!
Kép
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek Nagyon Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk!

Áron
Ákos
Apjuk
Erika



Kép

Kép
erika13
 
 


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!

Kép

Kép
mazsi02
 
 


Princess,mindjárt itt az időd :D Holnapután,ugye?Nagyon izgi,biztos rettentően várjátok már :D
Vendég
 


Nyulasz!

Már csomagolok, holnap reggel kell bemenni a kórházba, még vár rám pár vizsgálat, aztán kedd reggel lesz a császár. Nagyon izgulok, de már alig várom, hogy lássam a babát.
Szoríts nagyon!!!!!

Kép
princess
 
 


Princess,rettentően szorítok,és várjuk mihamarabb a fotókat :D Éreztem,hogy ma még benézel,örülök neked :D
Vendég
 


Sziasztok

Princess
milyen vizsgálatok?????
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ mindjárt találkoztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!

Még holnap reggel is lesz ctg és ultrahang.
Igen, már nagyon várom, hogy találkozzam a babával.
Nagyon szorítsatok!

Kép
princess
 
 


Sziasztok!

Princess, ma nagyon fogok gondolni rád!!

Ma reggel ilyet tudtam csinálni, 25-ös teszttel:( annyira izgulok és félek)

Kép

Kép
kata05
 
 


Princess,ma nagyon-nagyon drukkolok,ma egy kis csoda születik :D
Kataaaaaaaa :D én bizony látom a csíkot :D :D :D rettentően drukkolok,csíkerősítőket és babaragacsokat küldöm!!!!
Mész vv-re?
Vendég
 


Pénteken megyek vv-re( saját elhatározás), és akkor kell a kaális tesztet is megcsinálni. A vv-re mikorra lehet menni, ill ugye nem kell rá bejelentkezni?

Kép
kata05
 
 


Szerintem a legjobb,ha 8-9 között mész,és nem kell bejelentkezni,csak megmondod,hogy hcg vv-re jöttél.Leveszik,és megkérdezik,hogy telefonon kéred az eredményt,vagy megvárod,vagy visszamész.Mi mindig visszamentünk,mert akor a dokival meg tudtuk beszélni a hogyan-továbbot...amikor nem sikerült,akkor új időpontot,most,hogy sikerült,írt fel utrót.Ja,és nem kell éhgyomorra menni :wink: Péntekre szép magas HCG-t kívánok!!!Persze gondolom tesztelsz holnap is :D Drukkkk!
Vendég
 


Princess,már biztos anyuka vagy :D :D :D Jelentkezz amint tudsz,és nagyon-nagyon sok boldogságot,egészséget,örömet kívánok!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Princess
Nagyon Boldog Mamaságot és Sok Sok Tejcsit kívánunk Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fényképet is kérhetünk majd?

Kata
hajrá PÉNTEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Mindenkinek Nagyon Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldogabbat mint az idei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! volt

Sziasztok

Áron Ákos Apjuk Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nagyon boldog babavárós, babázós új évet mindenkinek!!!!

Kép

Kép
mazsi02
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok,

BUÉK,

Princess gratulálok kislányod érkezéséhez :D

Kata Neked is gratulálok a pozitív teszthez :D . Látom jan.16-a uh :wink:

Nyulasznak meg jövő héten uhu. Tényleg miért ilyen sokára tették az első uh-t?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,nem tudom...mindig azt mondta a dokim beülti után,hogy 2 hét múlva egy boldog telefont szeretne tőlem,és négy hét múlva egy ultrahang.De mostmár én is látom,hogy sok doki már egy hét után is csinál uhut. :roll: Talán a szívhang miatt?
Vendég
 


Ma voltam vérvételen, és sikerült az inszem!!!

Nyulasz én is 2 hét múlva megyek Uh-ra!

Csibe, köszi a gratut!

Kép
kata05
 
 


Kata,már olvastalak a Kaálison,gratulálok!!!!!!! :D :D :D
Az év első kismamija :D
Vendég
 


Nyulasz több mint valószínű, hogy a szivhang miatt mondta ezt az időpontot :wink: . Költői kérdés: Mi a nehezebb a beültetés utánni időszak az eredményre várva, vagy az uh-ra várni? :D :wink:

Kata és mennyi lett a hcg-éd?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza a kórházból. 2008. dec. 30-án, 11 óra 41 perckor megszületett a kislányom, Lilla Zsófia. 51 cm, 3 kg.
Majd jövök a részletekkel.

Kata! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
princess
 
 


Princess gratulálok Lilla Zsófiához :D Képet,képet,képet........ :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Princess
Nagy Nagy Gratula a Királylányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csibe
fogyi hogy megy??????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Princess, gratulálok a kislányod érkezéséhez!!! Sok boldogságot, jó egészséget nektek, és sok tejcsit!

Kata, Neked is gratulálok!

Nyulasz, az első Uh-kor hány hetes leszel? (Az utolsó mensitől kell számolni, bár már biztos tudod) Igen, valószínű, hogy a doki a szívhang miatt mondta ezt az időpontot, meg akkor már tuti egyértelmű, hogy hány petezsák, hány lakó lapul a pocakban... Nekem a 12. hétig volt vagy 6 hüvelyi Uh a Kaáliban, de szerintem elég lett volna kevesebb is... Közérzeted? Már biztos nagyon izgatottak vagytok apával a létszám miatt :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Csibe, nem tudom mennyi lett, mert nem mondta, annyit mondott h minden jó még a progi is, és szedjek vitamint!
Amúgy én egy tüszőrepesztőn kívül semmit nem szedtem még progipótlást sem kaptam!

Mindegyik nehéz mert várni kell rá, főleg így h két hét múlva rendel vissza UH-ra! Én pont akkor leszek 6 hetes.

Kép
kata05
 
 


Princess,Isten hozta Lilla Zsófiát :D :D :D Micsoda újév :D Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!
Várjuk a képeket,és hozzá a történeteteket. :wink:
Csibe,asszem a tesztre várni nehezebb volt,mint az uhura.Azt hittem,majd mindennap tesztelek,de valahogy nem így lett...pedig még van tesztem.Ti hogy álltok?Történik mostanság valami?
Kata,csini a vonalzód :lol:
Mazsi,köszönöm,teljesen jól vagyok.
Tegnap lettem felvilágosítva,hogy lombiknál punkció-14 napot kell számolni.Az alapján ma vagyok 6+1,és az uhun leszek 6+5...de ha az utolsó mensitől számolom,akkor 5+3 vagyok,és 6+0 leszek uhukor.
Vendég
 


Sziasztok,

Erika, karácsonyig lement 6 kg-am, aztán az ünnepek miatt visszajött 1 kg :oops: . Igyekszünk párommal inkább egészséges életmódra törekedni, mint fogyókúrázni, úgy néz ki, hogy bejönn. Szüleimtől kaptam egy wokot, és isteni zöldségeket lehet benne készíteni :lol: . Ja azt nem irtam, hogy páromról majdnem 10 kg ment le. :lol: :lol: :lol: . Fiúkról kép?

Nyulasz nálunk még semmi, ahogy régebben hajtottam a lombikozást, most úgy nem izgat a dolog. :lol: . Lassan fel kéne keresnem a dokimat is, mert nagyon fájnak a petefészkeim.( Menopur féle stimum óta) Ha felkeresel majd egy szülészt, az utolsó menstritől számolja majd a terhességet.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Hello! Igen Nyulasz, terhesgondozáson stb. mindenhol az utolsó mensitől számolják, úgy leszel kiírva is. :wink:

Csibe, sajnálom a petefészekfájást, menj el dokihoz, ne halogasd.

Többiek???? :roll:

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok,
Boldog új évet Mindenkinek!

Princess,
Gratulálok a kiscsajszihoz!:)

Mindenkinek babásodást kívánok ezévben!
Vendég
 


Princess, utólag is gratulálok a kislányodhoz!! Majd tegyél képet!

Nyulasz, tőled vettem az ötletet, mert nagyon tetszett! Ugye nem baj?

Kép
kata05
 
 


Kata,már hogy lenne baj :wink: ...azért dícsértem meg,nekem is nagyon teccik,de már szeretném lecserélni.Na,majd holnap.Jól vagy?
Vendég
 


Jól vagyok, érzem időnként a pocakom azon az oldalon ahol volt a tüsző, néha émelygek( de nem vészes). Nagyon drukkolok holnapra!!!! :D
És neked vannak tüneteid? Nektek saját baba?

Kép
kata05
 
 


Kata,szerencsére nem vagyok rosszul,bár még változhat.Igen,saját baba :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: