Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szeretnék valakinek felajánlani 1 doboz bontatlan Utrogestan hüvelykapszulát (100mg) INGYEN. Tavaly januárban vásároltam és azóta a fürdőszobában tároltam /ismertető szerint is 15-25 C között kell/. Felhasználható 2009.07-ig.
Átvehető Budapesten. Akit érdekel, írjon privit.

Mindenkinek mihamarabbi gondtalan babavárást kívánok! :wink:
cosmo
cosmopolita
 
 


Cosmopolita,aranyos tőled,nekem most nem kell.Esetleg a megmaradt gyógyszerek topicban írd meg...vagy már írtad?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt a fotó a kislányomról. Kép

Kép
princess
 
 

 
 

De gyönyörű Lilla baba!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Princess, nagyon édes a kis Lilla!!! Kis hajas baba.
Írhatnál pár sort, ha időd engedi, hogy hogy telnek napjaitok.

Nyulasz, holnap uh? Hány embrikét kértél vissza a pocakba?

Kép
mazsi02
 
 


Princess gratulálok. Nagyon szép lánykád van :D :D :D

Nyulasz nagyon várom a holnapi híreket :wink: .

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Princess
Nagyon nagyon Gyönyörűséges a Pici Lány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mégegyszer nagy nagy gratula hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz
várjuk nagyon a holnapi napot mi is!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Princess
Nagyon nagyon Gyönyörűséges a Pici Lány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mégegyszer nagy nagy gratula hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz
várjuk nagyon a holnapi napot mi is!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Princess,egyszerűen gyönyörű ez a kiscsaj :D :D :D micsoda dundi arcocska,és mekkora haj :D Gratulálok!!!

Kérek szépen mindenkitől babaképeket!!!

Uhura csak délután megyek,köszönöm a drukkokat.
Vendég
 


Nyulasz drukk mára!!!

Kép
kata05
 
 


Nyulasz várom ám nagyon a híreket :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


NO Comment!!!

Kép
Vendég
 


3-an vannak???? :shock: Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Nyulasz itt is gratulálok,nagyon-nagyon ügyesek voltatok :wink: :D :D :D :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasssz!!!!!!! Aztaaaaaaaaaa! 3????? Nagyon gratulálok! Gondolom apával röpködtök :lol:
Nagyon bejött ez az új protokoll :wink: Jól kibővül a család :)
Pocaksimi

Kép
mazsi02
 
 


Köszi lányok,igen röpködünk :lol: Sokkosan de boldogan :lol:
Vendég
 


Ja, Nyulasz! Meg sem dicsértem az új avatarod, pedig már régóta erre vártam :lol: :lol: :lol:

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok,
Princess,
Csodaszép a leánykád!

Nyulaszkám
itt is gratula, Te aztán tudod, hogy milyen szaporák a nyulak, akár nyúlbogyó, akár kisnyulak tekintetében! :wink: :D

Mazsi,
Fénykép Manókáról?
Vendég
 


Sziasztok

Tegnap írtam, és most látom, hogy nincs sehol
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nyulasz
ez HIHETETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon nagyon nagyon sok boldogságot, és nagyon boldog babák várását kívánjuk Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és nagyon várjuk az újabb híreket a babákról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz!

Micsoda hír! Három baba! Gratulálok!

Kép
princess
 
 


Köszönöm lányok! :D Nagycsaládosok leszünk...még most sem tértünk magunkhoz :D
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
ügye nem dolgozól?????????????
Most pihenj jóóóóóóóóóóóóóóóó sokat, aludjátok jóóóóóóóóóóól ki magatokat, amíg megtehetitek :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon Boldog Pihenést :lol: !

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm, hogy írjak pár sort a szülésről és az első itthon töltött napokról. Végül kellemesen csalódtam a MÁV kórházban. Nagyon tetszett, hogy mindenki odajött bemutatkozni és elmondta, hogy mi fog velem történni. 30-án délelőtt én voltam az ötödik műtétes, az elkőszítés után vittek a műtőbe, ott adták be a gerincérzéstelenítőt (sajnos csak harmadszorra sikerült). A vágás és a baba kiemelése kb. 2-3 percig tartott, éreztem vmi kotorászást és húzást, de inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas. A varrás tartott 20-25 percig. Sajnos a méhem miatt elég nagy (20 cm) a vágás. Végül megállapították, hogy a bal méhem belenőtt a jobb oldaliba, még szerencse, hogy elfért a baba.
A párom egy üveg mögül nézte végig a műtétet. Először meg sem ismertem, ő is be volt öltözve, de a fényképezőgép ott lógott a nyakában, így be tudtam azonosítani. Először ő foghatta meg a kislányt, aztán miközben engem varrtak, behozták nekem is megmutatni. A műtét után rögtön bevittek a szobába, 10 órát kellett mozdulatlanul feküdni, majd este jöttek segíteni felkelni és zuhanyozni. Az első éjszakára elvitték a babát, hogy tudjak pihenni, de végül hajnalban kihozták, mert annyira sírt és nem tudták megnyugtatni. Utána, a hazajövetelig már végig velem volt.
Jó itthon lenni, én kicsit lerobbantam, nyirokkeringési probléma lett a lábamban, alig bírok menni. Kórosan vérszegény lettem. A melleim nagyon durván megkeményedtek, napokig szenvedtem, be is lázasodtam. De több órás kemény masszázs után végül megindult a tej. Igaz, a végén már bőgtem a fájdalomtól, de azért nyomkodtam tovább. Mivel még nincs elég tejem, tápszert is adok Lillának, aki nagyon jó baba. Csak akkor sír, ha éhes. Éjszaka kétszer ébred, nem szopik, ki kell fejnem a tejet naponta többször. Valószínűleg kicsit ellustult a tápszer miatt, a cumisüvegől ugye folyik a kaja, nem kell érte megdolgozni.
Mindennap egyforma, de nagyon élvezem. Kedden kell mennem varratszedésre, remélem utána könnyebben fogok mozogni.

Kép
princess
 
 


Princess,köszönjük,hogy leírtad :D Remélem gyorsan felépülsz,és Lilla meg jól rászokik a cicire :D Micsoda öröm,még ha adódnak is problémák,mostantól család vagytok :D :D :D Nagyon sok boldogságot kívánok,és persze egészséget!!!

Erika,itthon vagyok...asszem nem is nagyon dolgozhatnék.Amennyit tudok pihenek,de mivel egyenlőre nagyszerűen vagyok,talán kicsit nem veszem komolyan.Tegnap ahogy áthúztam az ágyat,iszonyatosan megfájdult alul a pocim,de már pár perc pihi után jó is volt.Megpróbálok óvatosabban ténykedni :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Princess
kitartás, minden nap csak jobb és szebb lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyulasz
nagyon nagyon vigyázz magadra-magatokra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Várjuk a további híreket a Nyúlbogyókról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Princess
Kitartás és hátha Lilla baba is belejön a szopizásba!
Vendég
 


Na,itt vannak ők. :D Jól vannak,9,5 mm-sek,egyik picit kissebb,de jól vannak.Hasi uhu volt,a 4D-sek csinálták.Talán utoljára láttszódnak egy képen,lassan kinövik:
Kép

Princess,hogy telnek napjaitok?
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
Gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Köszi Erika :D

Kata,nagy drukk a mai uhuhoz!!!Kívánok nagy szívdobbanásokat mára,és annyit amennyit szeretnél :wink: Majd jelentkezz!!!
Vendég
 


Nyulasz, köszi!! Neked meg gratula, nagyon jó kép!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok,

Nyulasz, nagyon örülök, hogy minden rendben. Képzeld az ikres topikban van még 2 lány akik 3-as ikreket várnak :wink: . Végülis Tűzkő lett a dokid? Mit szolt a 3 ikerterhességhez?

Kata mikor lesz uh?

Princess lábad helyre jött? Képeket, képeket....... :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, ma voltunk Uh-n és egy pocaklakónk van! :D Még szívhang nem volt! De nagyon örülünk!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Sajnos én még nem vagyok jól, a lábam javult, már csak a bokám és a lábfejem van bedagadva. Kedden volt varratszedés. A méhem még nem húzódott vissza, az orvos megnézte ultrahanggal és folyadékot látott benne, ami nem jó, de nem tudja, hogy mitől van. Kaptam Ergam cseppeket, ami segíti az összehúzódást.
Napokig görcsöltem, elég intenzíven, aztán láttam, hogy kijött belőlem vmi hús darab. Vittem üvegben az orvoshoz, kiderült, hogy a bal csökevényes méhemben is kifejlődött egy kis méhlepény, ami most távozott.
Lilla változatlanul nagyon jó baba. Sajnos most több gyógyszert is kell szednem, emiatt nem kaphat anyatejet, csak tápszert. Azért naponta többször használom a mellszívót, hogy ne apadjon el és majd később adhassam neki.
Párom ma reggel hozott pár nőcis magazint és megjegyezte, hogy átlapozta a régi fényképeinket és akkor milyen jól néztem ki. Gondolom finoman arra akart célozni, hogy lecserélhetném a két hetes pizsimet és a nagymamás mamuszomat (a lábam még a normál papucsba sem fér bele). Így kicsit összeszedtem magamat, iszonyú nehéz volt. Fáj a hasam, főleg a belső varratok miatt és fáradt vagyok az éjszakai nem alvástól. De ma felöltöztem, igaz még mindig csak a kismama cuccaim jönnek rám, és sminkeltem is. Férjem tiszta lelkes lett, hogy végre gyógyulok, ha már foglalkozom magammal. Ha tudná, hogy milyen nehéz volt!

Nyulasz!
Nagyon jó a kép! Már elmondtátok a családnak és a barátoknak, hogy három babát vártok? Akkor most már nem dolgozol, ugye?

Kép
princess
 
 


Princess,jajj,nem is gondoltam,hogy még mindig ennyire rossz :( Párodtól nem volt túl tapintatos dolog,dehát férfiak...
Örülök,hogy Lilla jó baba,biztos tudja,hogy anyukájának most nehéz.Mielöbbi gyógyulást kívánok!!!Apának meg kitartást!!!Nekünk meg képeket!!!

Igen,elmondtuk mindenkinek,és nem dolgozom...sajnos már régóta.

Kata, :D :D :D gratulálok!!!És apa benn volt?És mikor kell legközelebb menned?És mikor rakod fel kisbabád első fotóját?És szép a vonalzód :wink:
Vendég
 


Nyulasz!

Hát, a férfiaknak sem könnyű ilyenkor, szerintem. Szegény férjem csak látja, hogy szenvedek és nem tud segíteni. Persze segít azzal, hogy itthon van velem (sajnos hétfőtől már dolgozik), de olyan tehetetlennek érzi magát.

Most ne is gondolj munkára, csak pihenj sokat. Gondolom gyakrabban kell majd járnod vizsgálatokra, mint másoknak.

Kép
princess
 
 


Nyulasz, apa nem volt bent, doki nem mondta hogy bejöhet, de utána elmagyarázta neki hogy mit lát a képen! :D Február 4-én megyek legközelebb, akkor is még a Kaáliba, utánna ha minden rendben már a saját dokihoz!

Kép:

Kép

Princess, nem semmi a történet, reméljük lassan helyrejössz, és a pici lány is tud majd szopizni!

Kép
kata05
 
 


Princess,elhiszem,hogy apának sem könnyű...remélem javulgatsz!
Kata, :D Hogyhogy olyan soká kell menned?Azt hittem egy hét múlva megnézik újra...legközelebbre nagy szívdobbanásokat kívánok!!!
Vendég
 


Mert az én dokim, így csinálja, de azt nem tudom miért?Őt csak a peteszák érdekelte, közelibe be se hozta és meg sem mérte. Valahogy nem aggódom, mióta tudom hogy jó helyen van! :D

Kép
kata05
 
 


Így van,nem is kell aggódni :D Ki a dokid?
Vendég
 


Dr. Kovács

Neked ki volt? Krizsa?

Kép
kata05
 
 


Nyulasz, Kata
Gratulálok Nektek! Boldogságos Babavárást! :P

Princss,
Gyönyörű a kislányotok! Sok erőt és kitartást kívánok Neked és mihamarabbi felépülést!!!

Drukk Mindenkinek!
puszi

KépKép
tobi
 
 


Kata,igen nekem Krizsa doki...mondjuk én mindig faggattam,de ő amúgy is elég közlékeny,de amit nem mondott arra mindig rákérdeztem,hány sejtesek az embriók,aztán mennyi lett a hcg,progi,aztán mennyire egyformák a bébik...de általában mondta magától,szerintem már ismert,hogy úgyis megkérdezném :lol:
Kovácsból a Péter vagy a drnő?
Tobi,köszönjük.Gyere sűrűbben,a gólya itt kőröz :wink:
Vendég
 


Tobi, köszi!

Nyulasz, a Péter! :D

Kép
kata05
 
 


Kata,akkor neked a csillagszemű,nekem meg a mágus :lol:
Vendég
 


Erika!

Neked a császár után meddig fájtak a belső varratok?

Kép
princess
 
 


Sziasztok

Princess
bocs hogy csak most írok, olvastam amit írtál, és írni is akartam, de az elmúlt napokban agyilag teljesen mélyponton voltam.
ezek a férfiak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
én megmondtam volna neki hogy OK - cseréljünk
nekem ilyenkor apjuk mindig azt mondja, hogy ő ezt nem tudná csinálni, hogy egész nap a gyerekekkel legyen (igaz mostanában elég sokszor rájuk zárom a nagyszoba ajtót, mikor főzök, de ő ilyenkor gépezik, és Ákos van hogy 5-10 percenként is ki jön, és persze utána Áronka)
belső varratok: ???? - én nem éreztem külön, hogy kívűl vagy belül fáj, nekem fájt Ákosnál az első 5 napban, de annyira, hogy reggel felkeltem az ágyból, és csak este feküdtem vissza, Áronkánál már csak 4 napig volt rettenet, de emlékszem: még Áronkával a klinikán voltunk és jött apjuk, kimentem hozzá és leültem (alacsonyan volt az ülőfelület) jóformán úgy kellett, hogy felkaparjon, annyira nem bírtam felállni, de ha már áltam, vagy normál széken ültem akkor már OK volt, de nekem mint már írtam tényleg csak az első 5 illetve 4 nap volt rettenet, mikor már itthon voltunk elég türhető volt, vagyis sokkal de sokkal jobb volt, de azért a gyorsaságom járásban eléggé lelassult egy jó ideig, önmagamhoz képest, csiga lassú lettem, és enyhén görnyedt is a hasam miatt.
méh összehúzódás: nekünk a klinikán minden nap adtak méh összehúzó injekciót, + itthon kellett szedni még 6 hétig (már nem tudom a nevét) méhösszehúzó bogyót
drukkolok nagyon, hogy mihamarabb jól legyél!!!!!!!!!!

Nyulasz
munka - miért sajnos, hogy nem dolgozól?
most alud aludjátok ki és pihenjétek ki magatokat, mert a bébik érkezése után pár évig ezekre nem lesz lehetőségetek :lol:
és mit szóltak a nagy hírhez a nagyszülők-rokonok- dokid??????

nálunk Ákos péntek óta lázas volt, már kipróbáltam vagy 4-5 féle lázcsillapítót is, mire az utolsó JÓ lett - Panadol.
Nála most jött ki a 3 napos láz (Áronkánál ősszel volt), csak láz és semmi más, nem köhög semmi, de semmi más. És úgy látszik, hogy már vége is van, mert délután óta nem volt lázas és most estére már kiütéses is lett, mint Áronka is és remélhetőleg hogy ez is elmúlik holnap. Úgyhogy most már e téren remélem minden OK!

Kata
Nagy Nagy Gratula

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Nekem a hasi vágás egyáltalán nem fáj és nem is fájt. A méhemet belül kb. a köldök alatt vágták, az viszont nagyon fáj. Még mindig úgy mozgok, mint egy rozzant maci. Tegnap elmentünk egy baba boltba, hát szinte végig bőgtem az utat, annyira fájt a hasam az autóban, a rázkódástól.
Neked volt lábdagadásod? Már mindent kipróbáltam (felpolcolás, masszírozás, gyógyszer), de semmi sem segített. Lányok! Ha valakinek van vmi ötlete ezzel kapcsolatban, annak nagyon örülnék.
Én Ergam cseppet kaptam a méh összehúzódásra, de csak egy üveggel, egy hétig tartott, most fogyott el. Azt mondták, majd görcsölni fog a hasam, de semmi ilyet nem éreztem.
Megjött a vérvételem eredménye, gyulladás van a szervezetemben, CRP: 65 (normál érték 0-5), valószínűleg a hasamban nincs rendben vmi, azért fáj még mindig ennyire. Az orvosom nem csinál semmit, annyit mondott, amíg nincs lázam, addig nincs semmi probléma. Igaz, annyit azért megemlített, hogy az nem normális, hogy folyadék van a méhemben, de nem tudja, hogy mitől. Már annyira szeretnék rendbe jönni!

Kép
princess
 
 


Sziasztok

Princess
a párod nem mondta, hogy keressetek egy másik nőgyogyit?????????
én lehet, hogy megtenném, mert szerintem ez nem normális, hogy neked még mindig így fáj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sajna nem találom a cetlit amire felírtam annakidején a méhösszehúzó gyógyszer nevét :cry:
én nekem csak a külső hasi vágás fájt!
láb dagadás: nekem a csaszi utáni napon volt 2-3 napig, elég látványos elefánt lábakat növesztettem, de aztán el is múlt szerencsére, nekem a doki csak annyit mondott, hogy feküdjek, és ne lógassam a lábaimat (igaz én ekkor még a klinikán voltam)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Princess, menj el egy másik orvoshoz sűrgössen!! Ez nem játék. Tesómnak is császár volt, de mire hazaengedték addigra csak húzodott neki de nem fájt. Egyrészt ha gyulladás van a szervezetedben akkor csak a méhed lehet mert fáj.... és ne adj isten hogy a folyadék a méhedben ne vér legyen, nem ijeszgetni akarlak, de mi más lehetne....? Sajna orvost nem tudok ajánlani, mert jelenleg nekem sincs még.

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: