Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vayacon!Sajnálom,hogy endód van!De remélem minél hamarabb kismami leszel! :D Tényleg jó a dokid ha tudott segíteni a csajnak akinek elzárodtak a petefészkei.

Kép
rena85
 
 


vayacon, hát reménykedtem hogy nem ez lesz a baj, azt nem értem teljesen, hogy miért nem javasolja a doki a hormonkezelést,
a kevésbé súlyos esetekben simán használhat, persze ha valakinek nagyon nagyon a göbök stb, akkor lehet, hogy nem szokás végigcsinálni a hormonszurizást ezt nem tudom.. :shock:
csak az én tapasztalotomat írom, hogy nekem 4 évig emiatt nem sikerült, és miután megkezeltek, a 3. inszem összejött..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, és neked volt műtéted?

Fülöp doki szerint elavult a gnrh kezelés, ő minden esetben az operatív eltávolítást javasolja. Szerinte a hormonokkal csak vissza lehet szorítani az endót, de nem szüntethető meg teljesen. Míg a műtét során mindent ki lehet szedni. Utána persze minél hamarabb érdemes teherbe esni.

Hát nem tudom, nagyon megoszlanak a vélemények erről. De Fülöp dokiban nagyon megbízom, és hiszek neki. Ráadásul nekem van egy ismerősöm, akit ezzel kezeltek, és teljesen ráment a veséje. Szóval nem szívesen vállalnám be.

Most volt egyébként a Fülöp doki a hírTv Gyógyhír című műsorában, az endóról volt szó. Ha jól emlékszem szerda este fél 11kor és péntek reggel 8 körül ismétlik. Ha tudod, nézd majd meg, érdekes volt.
vayacon
 
 

 
 

vayacon
 
 


vayacon, nekem volt laparom amikor 5 lencse méretű csomót égettek le, utána jött a gnrh kezelés, nem tudom..mondjuk ha sikerül gyorsan teherbe esned utána akkor a terhesség 9 hónapja a legjobb kezelés :lol: :lol:

rena hogy vagy?

többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki,jól van! :D

Boris!Köszönöm jól vagyok.Jövő hónapban elkezdjük a lombikhoz a kivizsgálásokat mert állítólak 2 hónap alatt lesz meg minden.Addigra meg mire lombikra mennénk le is jár a 3 gyülytögetős hónapunk amit terveztünk.Remélem minden rendben lesz!Neked mikor derül ki,hogy lesz e kistesó?

Kép
rena85
 
 


Boris, lehet, hogy gnrh nélkül is összejött volna, ezt nem tudhatod. bár azt én is hallottam, hogy a kezelés után gyorsabban összejöhet, de mivel így is megvan az esélye a babásodásnak, szerintem felesleges húzni vele az időt, főleg, hogy a szervezetnek sem tesz jót. de ez csak az én véleményem.

Rena, drukk neked a következő lombikhoz. Jó, hogy ilyen gyorsan megcsináltatjátok a következőt. Hova jártok?

Lenne egy kérdésem: ti csináltattatok inzulin rezisztencia vizsgálatot? Mert állítólag az endósok között sok IR-es van. Gondolkozom, hogy esetleg azt még érdemes lenne megcsináltatni.

Krisz, hogy vagy? Hányinger jobb már?
vayacon
 
 


Vayacon!Ez az első lombik szesz és remélem az utolsó,eddig inszemekre jártam.A Sote I.-re járunk.Nekem nem volt ilyen vizsgálatom!

Kép
rena85
 
 


Lesz nem pedig szesz,még korán van,bocsi!

Kép
rena85
 
 


Rena, bocsi, akkor az inszemre emlékszem. Akkor az elsőhöz nagy drukk. +++++++++++ :lol:
vayacon
 
 


vayacon, remélem, hogy nálad hamar sikerül a teherbeesés, szerintem is mindenkinél más a megolás, neked nagyon szurkolok :lol: :lol:

rena, na akkor beindlnak ezerrel a dolgok körülötted, hajrá-hajrá :lol: :lol: :!: :!: szerintem tök jó, hogy indul a lombik, hipp-hopp ugrik a baba a pocidba :wink:
14-e körül tesztelek kb, nem tudom mi lesz..... :roll: :lol: reménykedem, mert szerintem volt ovuláció és sokszor együtt voltunk..na meglátjuk..

többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Boris!Drukkolok!Majd rakd fel a kétcsikosodról a képet!

Kép
rena85
 
 


Vayacon!Köszönöm!

Kép
rena85
 
 


rena :lol:
hogy te milyen optimista vagy :lol: :lol: 8) még nem érzek semmit, bár a cickóim mintha kicsit nőttek volna.... :shock:
milyen vizyik lesznek?

vayacon, nekem sem volt ilyen :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, drukk Neked, remélem sikerült. Indítsd be a babaesőt! ''''''''''''''''''''''''''''''''

Mi nem volt Neked? Nem értem. :oops:
vayacon
 
 


Szép jó reggelt!

Vayacon
Hát IR-je gondolom. :wink:
Pont én is meg akartam csináltatni, mivel azt még sose nézték...de közbejött a babó. :D
Sajnálom az endót.Általában ha mindent ki tudtak szedni, akkor nem adnak kezelést...tessék gyorsan bebabásodni most amíg endomentes vagy!!! :D

Boris
Drukkhegyek a kistesóhoz!!! :D

Hát nálam az émelygés megvan, hol erősebben hol gyengébben.Egyszer már Rókakoma is meglátogatott kicsit mert nem találtam a b6-om...de igazából csak víz jött ki mert 5 órával azelőtt ettem, utána meg csak ittam ezt azt. :?
Voltunk uh-n kedden, akkor voltam 6+6. Babóka 9mm-es volt és szépen dobogott a szíve. :D :
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Ja ok leesett, azt hittem gnrh-ja azért nem értettem. :?

Krisz csodás a babód olyan szuper érzés lehet látni meg hallani!

Kellemes húsvétozás mindenkinek! :D
vayacon
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! Kép

Kép
rena85
 
 


sziasztok lányok!

bekukk erre az oldalra,Én is endós voltam.
Nahát vizkrisz emlékszel rám???
óriási gratula neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rena!
Neked szorítunk+++++++++++

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


vayacom!

Neked is szúrkolok++++++++++++++ :wink:
magamról:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Szia M. Reni!

Neked hányas fokú endód volt, hogy gyógyították meg? Mennyit kellett várnotok erre a gyönyörű kislányra?

Köszi a drukkot!

Többiek?
vayacon
 
 


Szia vayacom!

Nagyon rendes vagy köszi :lol: II.fokú endóm volt.volt egy laparom,
utána GNRH-Kezelés.Utána ciszta visszajött.Megint műtét.
Műtét után lombik.3,5 évig kínlódtunk3inszeminációm volt.Az első
lombikom sikerült.
Ti mióta próbálkoztok??

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni, hát ti is jól megszenvedtetek a babáért de gondolom megérte. :)

Mi 1,5 éve próbálkozunk. Sajnos eleinte a férjemet félrediagnosztizálták két oldali hereviszértágulatot és 5 milliós sejtszámot állapítottak meg nála a családtervező központban. Később viszont két doki is azt mondta nem lát herevisszért és a forgácsban 23 milliós volt a sejtszáma.

Aztán elkezdtünk gondolkozni mi lehet a gond, és kezdtem gyanítani h az alhasi fájdalmamnak köze lehet a meddőséghez. Endometriozisra gyanakodtam a Róbert Károly Klinikán megcsinálták a lapart és kiderült h tényleg az volt + mióma, összenövések. Mivel csak kisebb fokú volt (I v II) cisztám nem is volt csak bevérzés így remélem teljesen helyre raktak és h jöhet a baba. Nagyon bírom benne!

Köszi az érdeklődést és sok boldogságot nektek ezzel a csodás csöppséggel. AZtán nézz be néha ha van kedved!

Rena, Boris! Mizu?
vayacon
 
 


heelllló reni :lol: :lol: :lol: de jó hogy jösssz :lol:

így utólag...bocsika... de remélem mindenkinek szép volt a húsvétolás :lol:

vayacon, köszi megvagyok, még nem jött meg, de teszteltem 2- -t :roll: :cry: :cry: úgyhogy ez a hónap sem sikerált..

rena :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, sajnálom, de a következő hónap a miénk lesz :D elkezdünk mi is élesben próbálkozni! Nagyon bizakodom h igy rendbe raktak.
vayacon
 
 


vayacon így is lesz :!: :!: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


vayacon, na nekem megjött, így kezdődhet az új próbálkozás, sajnos azt számoltam, hogy hosszabbak a ciklusaim mint voltak...így tuti, hogy a peteérés is később volt mint ahogy gondoltam...
te hogy vagy? mikor indulhat az összebújás? :lol:

rena? mi van veled?

krisz? jól vagy?

reni, azért gyere hozzánk ide is :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, sajnálom de irány a következő ciklus :lol:

Én most várom a mensim, ma kéne megjönnie de még se híre se hamva. Kicsit félek tőle mert annak a lánynak akivel egy szobában voltam a kórházban nagyon nagy fájdalmai voltak. Lehet pont azért késik mert parázom.

Utána indul a spontánkodás. :lol:
vayacon
 
 


vayacon, ne félj, neked egyáltalán nem biztos, hogy nagy fájdalmad lesz :wink:

rena???

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Boris!Sajnálom,hogy megjött!De majd ebben a hónapban te is és Vayacon is babásodtok!

Beteg vagyok és ezért nem jöttem mostanában csak ritkán jövök mert nem sok erőm van.A mandulámmal van baj és ma az is kiderült,hogy allergiás is vagyok uh. lehet,hogy ezért van,hogy folyton köhögök és fulladok.Most próbálok sokat pihenni napközben mert éjjel egyfolytában köhögök.

Kép
rena85
 
 


rena köszi!!! és hát akkor gyorsan gyógyulgassál :lol: :lol: :lol:
jaj, hogy mindig kiderül valami...

Kép
Kép
piciboris
 
 


REna sajnálom remélem már jobban vagy. Lehet érdemes lenne kiszedetni a manduládat, állítólag az is lehet gyulladásos gócpont ami akadályozhatja a babát.

Én is szoktam köhögni, nekem kb 4 éve gyulladt be nagyon csúnyán a mandulám, azóta minden télen nagyon érzékeny. Műtét után is rámjött a köhögőgörcs meg is gyanúsítottak hogy dohányzom. Én is agyalok nem kéne-e kiszedetni, lehet, Fülöp dokinál rákérdezek. Sőt az allergia és az IR vizsgálaton is gondolkozom, de ezekre is rákérdezek majd érdemes-e.

Nekem megjött végre, egyelőre nincsenek nagy fájdalmaim remélem nem is lesznek. Picit szurkál ott ahol régen fájt, de teljesen elviselhető gondolom nem gyógyult még be a heg. De jó utána indulhat a babagyártás. :D :D
vayacon
 
 


Rena Neked milyen allergiád van? Kell rá szedned valamit?
vayacon
 
 


Sziasztok!
A legújabb sztárfotó:
Kép

M.Reni
Emlékszem.:)Kistesó lesz?

Drukkhegyek mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz, de édes :lol: :lol: :lol: annyira imádom a picurik képeit, jajj ezek a kis kargumócskák, édillibédilli :lol: :lol:

vayacon, húúú ez a manduladolog, mindenképpen kérdezz rá szerintem, nehogy terhességed alatt jelentkezzen a baj, nem is tudom mi van olyankor...
na akkor megjött és hamarosan az esélyesek nyugalmával vághattok bele, szupppppi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


lányok úgy el vagyok keseredve éjszaka megint nagyon fájt az alhasam ugyanott és ugyanúgy mint régen. szerintetek ez lehet a műtét miatt? lehet hogy ott van még a heg és azért fájt? két órát fent voltam emiatt. úgy félek hogy sosem fog elmúlni a fájdalom :cry:
vayacon
 
 


vayacon, légyszi ne keseredj el :!: nekem a lapar után annyira fájt a hasam/hasfalam, hogy kb hétig egyedül nem is tudtam felállni ha leültem, és még egy hónap múlva is fájdogált, szóval türelem, ez teljesen normális, be kell gyógyulnia odabennt a sebeidnek, gondolj bele, hogy ott kaparásztak, égettek stb..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,

Végül is visszagondolva nem is volt olyan borzasztó a mensi, leszámítva azt az éjszakai két órát. Inkább csak az ijesztett meg, hogy ugyanolyan fájdalom volt mint régen. de remélem ahogy gyógyul a seb el is fog múlni.

Közben voltunk katonavizsin a klinikán, nagyon kulturált volt minden, az eredmény 8-10 nap, remélem meglesz mire megyek a kontrollra.

A kontrollt nagyon várom már, kiváncsi vagyok mit mond majd a doki.

Boris, nálatok mi újság? Megy a próbálkozás? Mi most kezdünk bele, lassan középidős vagyok. Durva de eddig nem is mertünk a műtét óta úgy összebújni, nagyon féltem a fájdalmas menszesz miatt. Nem akartam hogy az is rátegyen egy lapáttal.

Rena, jobban vagy már? Izgulok érted.

Krisz hogy viseled a terhességet? Mesélj, milyen érzés. Gondolom fantasztikus.

Reni ti hogy vagytok? Terveztek majd kistesót?
vayacon
 
 


Sziasztok!

Vayacon!Köszönöm már jobban vagyok,még köhögök de már kezd emberi hangom lenni.Minden porra allergiás vagyok sajna. :( Olvastam,hogy fájt a hasad ne izgulj lapar után szerintem mindenkinek fájt a hasa,nekem is.

Krisz!Nagyon édes a kisbabád!Remélem jól vagy!

Boris!Veletek mi újság?Esetleg van már valami jó híred kistesó ügyben?

Kép
rena85
 
 


vayacon, szerintem jobb is, hogy még nem voltatok együtt, azért kellett ez a kis idő a gyógyulgatásnak, és szerintem a köv. menzeszed (ha lesz :wink: ) sokkal könnyebb lesz, de én azért szurkolok, hogy ne kelljen tampont venned :lol: :lol: :lol: :lol:
nekünk még kb 12 nap és kezdődik az együttlétes időszak :lol: :lol:

rena, na ez a porallergia ismerős, nekem is van egy pici, ha sok por van a levegőben én is elkezdek görcsösen köhögni, én a padlószőnyeget nem bírom...köszi, megvagyunk, még készítem páromat is az együttlétekhet, sok húst eszik a drága :lol: meg halacskát :lol: a vonalzóm szerint 10-12 nap és ucccccu az ágy :P
ti mikor kezditek?

krisz jól vagytok?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok. :D Mikor hogy.Émelygés, puffadás, éhség, álmosság, mellfájás..ezek vannak mikor melyik milyen intenzív. A hideg már nem ráz mostanában. :D Jövő hét kedden védőnő.Majd jelentkezem. :D

Sok sikert a gyógyuláshoz és a próbálkozáshoz!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz, pár hét és elmúlnak ezek a kellemetlenségek :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok lányok!

Kivel mi újság? Nagyon el vagytok tűnve.

Én voltam kontrollon Fülöp dokinál, minden rendben volt. A doki szerint gyógyult vagyok. Még csinálnak nekem egy hormonvizsgálatot, utána beszélünk arról, hogyan tovább.

Apinak volt katonavizsi, sajnos nem lett túl jó 16 mill/ml, de Fülöp dr szerint ezzel is lehet spontán baba.
vayacon
 
 


vayacon, örülök, hogy nincs gond veled :!: :lol: viszont szerintem ha ennyi a katona akkor persze lehet spontán baba, de sokkal kisebb az esély mint 50milliónál, szerintem ilyenkor jó az inszem :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Vay!Örülök,hogy rendben vagy!Nem olyan rossz az a 16 milla,nekünk azt mondták,hogy 10 alatt van inszem,ugyhogy szerintem természetes úton is összejöhet a babó! :wink: Hajrá!

Kép
rena85
 
 


Boris!Veletek mi újság?
Annyira aranyos a kislányod az avatáodon!

Kép
rena85
 
 


Ja amúgy velem nincs semmi különös,már jobban vagyok,most apa beteg.

Kép
rena85
 
 


Hát bizonytalan vagyok mikor csináltassuk meg az inszemet. Majd meglátjuk mit mond Fülöp doki reméljük segít dönteni.

Rena, mi is betegek voltunk. Api nem volt lázas de én igen. :cry: Hát lehetnének jobb kilátások is de azért reménykedünk.
vayacon
 
 


Vay!Gyógyulj meg!Így van a reményt nem szabad feladni!

Kép
rena85
 
 


vayacon, én a helyedben sürgetném az inszemet, tudom, rena is írja, hogy sponán módon is összejöhet-ez igaz is!!! de az inszem gyorsabb-hatékonyabb, ettől még együtt lehettek az inszemen kívül is. nekem az endós kezelés után a 3. inszem sikerült. és az az igazság, hogy az első kettőnél amelyik nem sikerült nagyon a padlón voltam, nem tudom mi lett volna ha mondjuk 6 hónap sikertelen... :cry: :cry:

rena, köszike a dícséretet!!! mi kb mostanában bújunk össze ismét :oops: :wink: talán ma, vagy holnap kezdjük :lol:
ti?

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: