Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma voltunk Fülöp dokinál, azt mondta ha szeretnénk, még szerinte simán próbálkozhatunk 3-4 hónapig, utána menjünk vissza. Szerintem a mostanival együtt még 3 esélyt adunk a spontán babócának, aztán belevágunk.
vayacon
 
 


Kép

Vayacon!Hajrá spontán babásodás! :D

Kép
rena85
 
 


Rena, köszi szépen. :) Mindent megteszünk érte. Megpróbáljuk Api kiskatonáit felturbósítani, vettem csomó vitamint. Remélem, használ.
vayacon
 
 

 
 

vaya nagyon szurkolok, a párodnak vegyél L-KARNITINt, az tuti a spermiumszám növelésre :lol: :lol: szupppi babásodást :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszi Boris. :) L-Karnitin? Ezt milyen formában lehet kapni és hol?

Különben most beszereztem csomó vitamint, E, C, Cink, Szelén, Omega3+Q10 meg szedjük továbbra is a Fert.

Boris te hol tartasz? Mikor nem kellene megjönnie? :wink:
vayacon
 
 


vaya, jövő hét végén elvileg :wink:
az L-karnitin olyan mint egy vitamin, patikában lehet kapni, én nagyon utánanéztem anno, a lényege, hogy a sejtképződést erősíti, így közvetlenül hat a spermiumokra :wink:
párom szedte az inszemek előtt és a 3. inszemkor nagyon jó volt az eredménye :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


vaya: röviden a karnitinról:
és itt a link:
http://www.carnipure.hu/karnitin/karnit ... yites.html

Karnitin szerepe a megtermékenyítésnél
A vizsgálatok azt mutatják, hogy a mellékherében az érési folyamat során a szabad
L-Karnitin szintjével párhuzamosan növekszik a spermiumok mozgékonysága. Ugyanakkor az ondófolyadék L-Karnitin koncentrációja a spermiumok számával van arányban. Emellett az L-Karnitin fontos szerepet játszik a spermiumok energiaellátásában is: serkenti a sejtek működését.
Terméketlen férfiakban a L-Karnitin pótlás (1-4 g/nap 3-6 hónapig adagolva) növeli az ondó mennyiségét, valamint az életképes és célirányos mozgásra képes spermiumok számát5. Így tehát az L-Karnitin elősegíti a megtermékenyítést, és ezáltal az egyik legmagasabbra becsült emberi tevékenységet, a családalapítást. Bár az L-Karnitin természetesen nem helyettesítheti az orvosi kivizsgálást és kezelést meddőség esetén, feltétlenül ajánlható azon férfiak számára, akik meg szeretnék őrizni reprodukciós egészségüket.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris köszi a linket, ez tényleg jól hangzik. néztem, van a fer-ben is, amit szed a férjem, de biztos érdemes külön kapszulában is szedni. be is szerzem a héten. köszi a tippet!

remélem elkerül Piri! én a hétvége fele jövök a jó vagy rossz hírrel. De most próbálok nem reménykedni mert múltkor úgy beleéltem magam. lesz ami lesz
vayacon
 
 


vaya nagyon szívesen, az adagolást nézd meg :lol: húúúú így megy az idő??? már a hétvégén? én a jövő hétvégén tesztelek..

többiek??????????????

rena?

Kép
Kép
piciboris
 
 


krisz jól vagytok?

zsófikukac?

nárciszka?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris nekem rövidek a ciklusaim 25-26 naposak szoktak lenni, ezért is tűnik ilyen gyorsnak. :roll:

De remélem most elfelejt megjönni. Meg neked is. :wink: :lol:

Többiek nagyon el vannak tűnve. Nagyon magunkra maradtunk Borissal. :lol:
vayacon
 
 


ja nagyon ketten maradtunk...

izgulok nagyon mi lesz, pedig nem szabad idegeskedni....és nekem még sok nap visszavan..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris én ma lőttem egy nega tesztet. Érzem is, hogy nem vagyok terhes. Bár még nem jött meg, de mondhatjuk, hogy ez a hónap sem sikerált sajnos. :cry: Megyünk tovább, folytatjuk spontán.
vayacon
 
 


vaya, ne mááár :!: :!: :!: :!: még nem is kellett volna tesztelned, ejnye-bejnye :oops: várjál pár napot aztán próbáld meg újra és légyszi ne keseredj még el

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris tudom türelmetlen voltam :oops: de nekem annyira nehezek ezek a mensi előtti napok meg tudok bolondulni a bizonytalanságtól. Nem nagyon reménykedem most, nagyon az az érzésem, nem sikerült.
vayacon
 
 


Ma reggel megjött sajna, de számítottam rá. Egyelőre alig van meg, nem fáj egyáltalán a petefészkemnél. Bár inkább a második nap szoktam rosszul lenni, de most úgy érzem, megúszom.
vayacon
 
 


vaya, sajnálom nagyon...és tudom mit érzel mensi előtt...én is már majd dilit kapok és nekem még egy hetet ki kell bírnom...és ami a lényeg veled kapcsolatban, na, lehet, hogy rendeződtek odabennt a dolgok és ez jó, lehet, hogy kellett ennyi idő, szerintem a következő hónapban már 100%-os leszel és úsggyi :lol: :lol:

rena????????hogy vagy?? mi van veled :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, képzeld most szinte semmit fájdalmat nem érzek a mensi alatt. Ez remélem azt jelenti, hogy meggyógyultam, és tényleg jöhet már a baba.

Sok türelmet és szorítok nagyon! ++++++++++++

Rena, írj mi újság veled hiányolunk.

Krisz, kismami hogy vagy?
vayacon
 
 


vaya, de örülök,na most már rendben vagy, mehet a projekt teljes gőzzel,hajrááá :lol: köszi, de úgy érzem tényleg, hogy nem sikerült. így nem is izgulok...annyira :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris mikorra is (nem) várod a mensit? Bocsi nem akarlak rá emlékeztetni, csak kíváncsi vagyok, mikor kell neked drukkolni. Te mikor tesztelnél először? Legközelebb már én sem fogok, mert csak feleslegesen költöm rá a pénzt. :oops:

Renáék teljesen eltűntek. :cry:
vayacon
 
 


vaya, ez a topik szerintem is már kettőnkről szól, gyere át a sikeres inszeminációk topikba, nekem az a fő 'helyem és sok nagyon aranyos csajszi van ott, vannak próbálkozók és anyukák is :lol: :lol:
ma reggel teszteltem kb pénteken kéne először, de szerintem kimutatta volna, nega lett. érzem is, valahogy már vannak jelek amiből tudnám, hogy terhes vagyok...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris sajna tényleg úgy tűnik hogy magunkra maradtunk. Átnézek majd abba a topikba is, de azért ha nagy hír van írd meg ide is plíz. Szorítok azért hátha még jön az a két csík.
vayacon
 
 


vaya, még nem jött meg de nem bízom...te is írj :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Én is két másik topikban vagyok aktív...ide csak időnként nézek be, hogy meglássam hogy alakulnak a sorstársak- azaz a ti- babás dolgaitok.
Drukkolok mindenkinek a háttérből...ez az endo mindenki dolgát megkeseríti.De MI legyőzzük!!! :D

Azért a legfrissebbek rólunk:
17+4 vagyunk ma, pénteken voltunk uh-n, ahol is minden rendben találtatott.AFP eredmény vmikor csak jövő héten lesz meg, de asszem jövő héten megyünk a kötelező 2d-s uhra is.
Kép Kép
Kép
Ja és doki szerint tuti kislány.:)
Kép
Ezen nem látszik annyira a pocim, de itt nem is az volt a cél, hanem a szimbólikus virágom. :wink:
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz de jók a képek, tényleg lehet látni a nuncikáját, de jó édi-bédi kicsi lányod fog születni, gratulálok :!: :!: :!: és olyan csini vagy, olyan kiegyensúlyozott!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!Vagyok ám csak nem sokszor!
Mi újság veletek?

Vayacon!Sajnálom,hogy megjött a mensid!De fel a fejjel majd most,remélem sikerül!

Boris!Remélem neked nem jött meg!Nekem sajna megjött!

Krisz!Nagyon csini kismami vagy és jó a ruhád!

Kép
rena85
 
 


rena akkor vígasztalhatjuk egymást, nekem is megjött :cry: el is keseredtem, úgyhogy holnap veszek 20 lh tesztet és azzal próbálkozom...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Boris!Nagyon sajnálom,hogy megjött mensid!Remélem az lh teszteknek hasznát veszed!

Kép
rena85
 
 


Boris, Rena, sajnálom a mensiket. :cry: Hát remélem hamarosan már valaki pozitív eredményről számol be. De itt van nekünk pozitív példának Krisz az édi kis babójával. :lol:

Mi épp középidőnél tartunk, most megpróbálunk minden nap összebújni pár napig, hátha elcsípjük a pé-t. Fülöp doki szerint ez a legcélravezetőbb. Hát meglátjuk.
vayacon
 
 


vaya hajrá nektek :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hali!

21. heti uh:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz, de jó, hogy feltetted a képeket milyen édesen mosolyog a picikéd!!!!és a pockód is szép méretes kezd lenni :lol:
hogy vagy? milyen érzés kismaminak lenni?

vaya, na??? sikerült az összebújás? lett eredménye??

rena? vannak híreid?

velünk semmi különös..iszonyat a meleg, még nem jött meg, de nem számítok rá, hogy összejött, valahogy ez a megérzésem..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Krisz!Nagyon édes a babád!Szépen nődögél a pocid is!

Boris!Velem nincs semmi különös a helyzet változatlan.
Remélem már nem is jön meg mert kismami vagy!!!!

Kép
rena85
 
 


Vay!Veled mi újság?

Kép
rena85
 
 


rena, ari vagy :lol: figyu, de ti most hol tartotok? nem nagyon jössz :cry:

vaya??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok !

nagyon esélyes, hogy nekem is endóm van... :cry: :cry: :cry:

két hét múlva megyek Debrecenbe, akkor megcsinálják a vérvételt stb. majd a rákövetkező héten jön a laparoszkópia :shock:

engem még sosem műtöttek, altattak, így kicsit félek..

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


szia viki, a dokid mondta, hogy azért csinál lapart mert endóra gyanakszik?
gondolom babát terveztek és eddig mennyi ideje nem sikerült?

a lapar altatásban van, utána ajánlatos 1-2 hét kímélő életmód (én 2 hétig táppénzen voltam) nekem fájdogált utána a hasam, gyakorlatilag főként feküdtem, de ez mindenkinél más, nekem azért fájt így mert több lencseméretű endós csomót leégettek a hasgófalamról, akit 'csak megnéznek annak nincsenek ilyen fájdalmai. de ne félj, gyors túlleszel rajta és legalább tisztán látsz utána, sok sikert!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szia Picsiboris !

több mint három éve próbálkozunk, tavaly októberben voltunk a Kaáli Intézetben Budán
a vérvételnél rögtön kiderült a rekordmagasságú prolaktinom
majd az UH felvételnél a doki cisztát talált a bal petefészekben, s rögtön elhangzott az endó gyanúja, laparoszkópiás vizsgálatot javasolt
egy barátnőmet hasonló problémával műtötték Debrecenben, elmentem a doki magánrendelésére, ott megvizsgált és szerinte tuti az endó, s meg is csinálja a lapart
a lapar közben az átjárhatóságit is megcsinálja

hú, egész kis litánia lett :shock:

még sosem műtöttek, így kicsit félek :roll:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


viki, ne félj, a műtét után lesz csak kicsit rossz, de amikor az ember túlvan a műtéten egészen máshogy érzi magát, hidd el kll a lapar, pláne ha cisztád is van, a magas prolaktin meg amúgy terméketlenséget okoz (kapsz rá bromocriptint?), én szedtem rá, de még így is magas volt..

a lényeg: fel a fejjel, elhiszem, hogy tartasz kicsit, de túlesel és után ajöhet a babó, erre gondolj :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


szia !

köszönöm a bátorítást !
rám fér

a magas prolaktinom miatt voltam már MRI vizsgálaton is, ki akarták zárni a hipofízis adenomát ( tiszta szakember vagyok lassan :? )
szerencsére ilyen nyavalyám nincs :D

a Kaáliban kérdeztem a dokit, hogy kapok-e valami gyógyszert rá, de ő először a lapart javasolta

viszont mióta kiderült a magas prolaktinom, szedek barátcserje kapszulát
három hónapja nem feszítenek a melleim mielőtt megjön

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


viki, nagyon jó, hogy az átjárhatóságit is megcsinálja, ezt nem szokták elvállalni szívesen egy csapásra :shock:
azért érdekes, hogy a Bromocriptint nem írta fel neked, azt kapásból adni szokták a magas prolaktinra.
de ha meglesz a lapar akkor okosabb leszel te is (bár már most is az vagy :lol: :lol: :lol: ). Mri-m nekem is volt :cry:

na akkor fő a nyugalom, ne idegeskedj, kitartást!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok lányok,

nem jártam még itt, a 2009-es topicba szoktam menni.

Gyanítom, h esetleg nekem is endóm lehet, a tüneteim alapján: kb mensi után 1 héttel elkezd fájni lent a jobb oldalon, ovu-kor fáj legjobban, majd kicsit mérséklődik, és végül megjön, akkor is nagyon fáj, amíg vérzek.
Aztán pár napig jobb, és ismét kezdődik előlről. Ovu-kor néha fájdalomcsillapítót kell bevennem, mensikor mindig.

Voltam már csomó orvosnál, mndenféle vizsgálaton, minden negatív... az nőgyógyászati UH-on semmi nem látszott, legalábbis ciszta vagy gyulladás nem.
Csütörtökre bejelentkeztem nőgyógyászhoz, meglátjuk, mit mond.

Vaya: nem tudom, szoktál-e még jönni, olvastam, h te Fülöp dokinál voltál. Nagyon drága volt? Megírhatod priviben is.

Lujzici

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok !

Piciboris
úgy mentem oda legutóbb a Kaális dokihoz, hogy most tutira felírja a gyógyszert, de ő azt mondta, hogy először nézzék meg, mi újság odabent :shock:

a jövő héten kell mennem a műtét előtti belgyógyászati vizsgálatokra
az utána következő héten pedig műtét
megpróbálom megbeszélni a dokimmal, hogy a vizsgálat utáni napon megcsinálja a műtétet

megkérdezhetem, hogy Neked mikor csinálták a lapart ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


szia viki, nekem kb.2,5éve volt lapar.

lujzi, remélem nem endód van!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok !

na, megjöttem a kórházból, endóm van....

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


viki,hányad fokú? nekem 2. volt...nagyon sajnálom, de mit mond a doki? mi a teendő? kell hormonkezelés?

Kép
Kép
piciboris
 
 


szia Boris !

azt nem mondta hanyadfokú, de elég rossz volt a helyzet odabent nálam...
a bal petefészkemből egy zölddiónagyságú cisztát vett ki, sok vér és gyulladás volt bent, a méhkürt és petevezető is megsínylette az endót, a petevezetők csak nagy nyomással átjárhatóak
sok összenövés és hegesedés volt bent
most helyretett mindent, amit tudott
szövettan eredménye két hét múlva lesz meg, akkor tudok majd többet
a dokim a lombikot javasolja, mert más lehetőséget nem lát a teherbeesésre :shock:

hát, az hogy le vagyok törve, az gyenge kifejezés a mostani hangulatomra :roll:
de nem adom fel olyan könnyen ám !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


viki, hát ez nem hangzik túl jól....rossz olvasni is :cry: nagyon szorítottam pedig, hogy ne legyen gond odabennt.......hogy vagy? fájdalmaid vannak? pihengetsz ugye?

ha a doki a lombikot mondja akkor viszont (persze ez csak az én véleményem) minél hamarabb bele kéne vágni, nem?ne keseredj el, mindenképpen sikerülni fog, még egy kicsi türelem kell :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


szia Boris !

aranyos vagy, hogy szorítottál nekem !
most arra várunk, hogy meglegyen a szövettan eredménye
ja és a pirimre is, mert holnap kellene megjönnie

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


jól van viki akkor talán rendeződsz és kezdődhet a projekt :lol: :lol:

rena???
vaya???

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: