Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Arra gondoltam, ha megszűnik a Családinet, visszatérhetnénk a gyökerekhez! :lol:
tanczy
 
 


Én már idetaláltam! :wink:

szilda
szilda
 
 


Szia Tanczy!

Csak próbaként bejöttem,de rohanok!!

Pusz:

Jutka
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Mivel már én is regisztrált vagyok ezért gondoltam bejelentkezek!
Mindenkinek hozzon szerencsét ez az újonnan indult topic!

Puszi,
Andi

Kép
andusz01
 
 


Hajhó én is megjöttem!

Puszka ismerősök!

Mi van a családinettel? Mert én nem találtam semmi olyan üzit amiből kiderült volna?

Ildikém!
Még egyszer gratula itt is!
lanett
 
 


itt vagyok...csak 1 0-val többel
korina0001
 
 


Hali, lányok, mi is itt vagyunk!

jelentjük, hogy holnap tesztelünk!
mret hiszünk a csodákban! amik előbb utóbb eljönnek!

és ha nem lesz pozitív, akkor sem keseredünk el!

a kapcsolatanalízis jegyében sok puszit küldünk minden kismaminak és minden leendő kismaminak.

amarilla és teljes csapata, méhe, petéi, és a hipotalamusza meg az összes egyéb mirigyei!!
amarilla és csapata
 
 


a vonalzomat keresem...

Kép
amarilla és csapata
 
 


Puszi lanyok en is bejelentkezem akkor. Hatha meg mentheto a csaladinet :(
Annyia drukkolok Ama neked!

baratodildi
 
 


sziasztok
én is jövök néha..

jkzsanett
 
 


Én is örülnék, ha maradhatnánk a Családineten.
Csak találnak megoldást.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés, regisztrált babanetes lettem én is :-)

Ildike,
annyira örülök Neked!!!!!!!!!!!

Ama
drukk drukk ++++++++++++++++++++
agiko
 
 


Én is idetaláltam, noha nem Clostyzok de fájna a szívem a családinetes lányok után. Igazából mire kell megoldás? Miért akar megszűnni a családinet? Tudja valaki?
Vendég
 


Áfonya:
Most nem clostizol, de lehet januarban mar igen :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Gondoltam,hogy ide is írok nektek! Nemrég értünk haza kutyakozmetikából.
Holnap 1/2 6-ra megyek csak dokihoz,nagyon drukkoljatok!!

Jutka
Vendég
 


Sziasztok csajok! Idetaláltam:)
nokica
 
 


Sziasztok Lányok! Ma már itt vagyunk? :?:
nokica
 
 


Elküldve: 18 Okt. 2006 08:25 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Hello Lányok!

Tanczy!
Ne aggódj Nekem sincs semmi tünetem. Melleim nőnek meg a szaglásom olyan mint a vadászkutyáé. Ennyi.
Ma mész UHra?

Mancs!
Megy a drukk!
Ne aggódj!Minden rendben lesz és meglátod a lombik Neked is meghozza a várva várt sikert.

Agiko!
Mi van Veled?
Azért ne tűnj el, aggódom érted!

BIldi!
Mikor mész UH-ra?

Puszka mindenkinek!
lanett
 
 


sziasztok itt!
Engem már kidobott a családinet...
De furi,itt lenni!

Rita
grita
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok,a családinet kidobott!

Noi!

Melyik privire gondolsz? Én ma kaptam egyet.
Vendég
 


Hello! engem is kidobott a családinet:) de itt is jó helyünk lesz.
nokica
 
 


Jutka! A Domikásra. Válaszoltál is?
nokica
 
 


megvagyok én is!!
korina0001
 
 


Persze válaszoltam is,csak most nem tudod megnézni.
Majd ide is irok privit,de most dolgoznom kell,majd jövök!
Vendég
 


Hogy lehet ide vonalzót feltenni?
nokica
 
 


Sziasztok!

Tegnap este teljesen véletlenül találtam rá a topikotokra a családineten, de regisztrálni már nem tudtam...
"Látok" néhány kedves ismerős "arcot" köztetek, ezért gondoltam, hogy beköszönök...
Szóval, Tanczy, Grita, Lanett, SZIASZTOK!!! :D :D :D Ildi, Rád is emlékszem egy nlc-s "nagyonszomorúcíműdeszerencséremárnem aktuális" topikból...
Nagy-nagy gratula a kismamiknak, rengeteg drukk a próbálkozóknak! :D

Mamm
mamm
 
 


Szia Mamm!!!!
De jó itt is látni téged!
Gyere közénk,ha van kedved,én nagyon örülnék neked!!!

Rita
grita
 
 


Sikerült felteni kukackát:)

Kép
nokica
 
 


Képzeljétek el, most tudtam meg, hogy az egyik kolléganőm terhes:)
Miért nem tudok ennek felhőtlenül örülni?

Kép
nokica
 
 


Sziasztok!

Hát remélem meg tudják oldani a családinet átköltözteteését.

SZia Mamm!
Régen beszéltünk ;)
Ha visszaállítják a családinetet majd ott fogsz megtalálni minket.

Már csak 1 nap az UHig. Miért nincs már csütörtök délután??? :twisted:

Kép
Kép
tanczy
 
 


Most nagyon el vagyok szomorodva: :cry:
Miért van az, hogy valakinek minden azonnal sikerül, más meg mindenért megszenved?
nokica
 
 


Noi!

Ne legyél! Én is ilyen helyzetekbe kerülök állandóan.
Egyébként Domikadolog okés,csak most nem tudok külön privit írni.Mindenben benne vagyok!!!
Ez a hülye sok munka megőrjít!!

Pusz:

Jutka
Vendég
 


Jutka! Nekem is dolgozni kéne, de nem birok rákoncentrálni a munkára.
Mindenfelé jár az agyam.

Kép
nokica
 
 


Sziasztok!
Sajna mar nem tudtam nagyon visszaolvasni a csaladineten, egesz nap alomkoros vagyok. :lol:

baratodildi
 
 


Ildikém:) Ez már tünet nem?

Kép
nokica
 
 


Itt vagyok!

Most van egy kis időm végre!

Noi!

Nem semmi,a végén még sokan leszünk!
Olyan jó lenne,ha mindenki ráérne,de az szinte lehetetlen.
Eddig hányan vagyunk? Én úgy számoltam,hogy 6-an biztosan
ott leszünk veled együtt,2-en kérdőjelesek.
Vendég
 


Remélem jó sokan leszünk, mert úgy jó bulizni, meg beszélgetni.

Legalább mindenki kikapcsolódik egy kicsit:)
Azt hiszem ránkfér a jókedv nem?
Egyébbként az előbb jól kisírtam magam a Wc-n, úgyhogy már jobban vagyok.

Kép
nokica
 
 


nokica:
Miert sirtal? Valamirol lemaradtam. :oops:
Ez mar tunet igen, megyek is visszafekszem, mert mindjart leszedulok a szekrol...
Kik jonnek? Irjatok ossze, hogy nehogy valakit elfelejtsunk! :lol:
baratodildi
 
 


Ildi! Kicsit kiborultam, mert az egyik kolléganőm augusztusban ment férjhez, és most szólt, hogy terhes lett.
De már jól vagyok. :lol: Látod? Mosolygok?

Kiírtak betegállományba, hogy otthon vagy?
Egyébbként a szédülés is tünet.

Kép
nokica
 
 


Ildi: Eddig A Judit, a Kori Pankával, az Ági Domikával, Szilda, a Grita, és Mancs kérdőjeles még:)
Tehát: 7-en leszünk mint a gonoszok, meg a 2 picur:)

Kép
nokica
 
 


Ez mar 8 + a ket gyerek. :lol: En is megyek, tudod? Meg Yasmine is jon. vagyis 9 :D
Tobbiek?
A kolleganod tema ismeros... Sajnos nekem is nehez az ilyet meg most is megemeszteni. Nagyon almos vagyok, komolyan vicc! Na megyek is aludni. mar tavaly augusztus ota nem dolgozom amugy. Itthon vagyok. Ha dolgoznek, akkor is keddtol betegallomanyba mentem volna...
baratodildi
 
 


Nem tudtam Ildi, hogy nem dolgozol:(
Szép babás álmokat neked:)
Tényleg A párodnak hogy mondtad el?

Kép
nokica
 
 


nokica:
A paromnak telefonon nehany masodperccel azutan, hogy a dokival valo beszelgetes utan letettem a telcsit. Epp ebedelt... Abszolut no romantika :lol:
baratodildi
 
 


Nincs itt senki?

Kép
nokica
 
 


Hat nem tudom, lehet ketten maradtunk? En meg mindig almos vagyok, de megnem fekudtem le...
baratodildi
 
 


halihó! :lol:
Remélem átmeneti ez a csnetes zür ....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Kérdezhetek valamit? Betegség miatt vagy otthon, vagy onnan dolgozol? Nehogy megharagudj, csak kiváncsi vagyok rá tényleg.

Kép
nokica
 
 


Kicsi Pici Nokica!!
Ne sirj..tudja az a baba hogy vársz rá és jönni fog!! Én hosszú évekig próbáltam bebabásodni a férjemmel 3évet az előző kapcsolatomba meg vagy 2 évet...mire kiderült hogy sikerült a baba 2.beavatkozásra... Én elakartam hagyni a férjemet mert ugy éreztem soha nem adhatom meg neki amit szertnénk....aztán eljött az első inszem és ..nem sikerült megjött :-( erre a kerifiam anyukája felhiv sirva telefonon hogy átjöhet e sirni mert terhes és nem akarja megtartani a gyereket.... szerinted mit éltem át???? Majd majdnem tulstimuzták egy életre apetefészkem a második inszem elött...megvolt a beavatkozás rá egy 5napra a Zolim unokahuga akinek már szintén van egy 6 éves fia, az orrom alá dugott egy 10hetes uh-képet hogy hát tessék ez van az ő pocakjába..... Fuldokolva sirtam és szivtam az egyik cigit a másik után....Majd brahiból a 13.napon csináltam egy tesztet ugy sem sikerült alapon...és tessék..most az ágyában alszik és unalmában a vállamat veregeti!!Annyira kiszámithatalan lesz...és amikor a legkvébé gondolsz rá na akkor beüt a pocaklakó...bizz benne és jönni fog..hisz tuja hogy szertettel gondolsz rá és vágytok rá mindketten!! Annyira jó lenne ha megszüntethetnénk ezt a babváró topikot és átnevezhetnénk baba a pocakomba tpikká!!!
Vigyázz magadra és mindannyian mert lassan itt a ti időtök is és utána foghatjátok majd a fejeteket hogy de jó volt mikor volt egy kis szabadidőm...most meg a gyereke lenyuzza a lelkemet is.... :-)))))
Imátkoztam értetek a hétvégén...pannussal templomba voltunk...és tessék Ildi már el is kezdte a sort!!!

Na mostmár nem fárasztalak titeket!!

Nokica!
Megkaptam a pü-t!
Ok és a dolog én elintézem ha gondolod vagy is beszerzem amit irtál nagyon szivesen! más nem kell???

Na pusssz este jövök!!!!

Tancy Baby!!!
Holnap mozizol vazzeg!!! Huuuu de jóóó!!!!
korina0001
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak fulladok a munkában,meg rohangálok a mosdóba,mert szerintem most jött ki az idegesség rajtam a tegnapi nap miatt megint.
Noi!

Eddig 9-en vagyunk? Ez rekordszám!!!
Örülök!!

Pusz:

Jutka
Vendég
 


Tavaly augusztusban ahogy terhes lettem egybol agyba parancsoltak 10 hetig, aztan is veszelyeztetett terhes voltam, mert tobbszor verezgettem es decemberben a baba miatt lett meg ket honap tappenz racsapva. Szoval egesz augusztustol februarig nem dolgoztam csak tappenzen voltam. Utana felmondtam, mert a ceg mar idokozben megszuntette a munkakorom es nehez let volna abba a szar tarsasagba ezek utan visszamenni. Aztan 3 honapig ment a foallasu eskuvo szervezes, ami majusban volt. Azota meg probalok tanulni az egyetemememet befejezni, de nem sok sikerrel eddig. Ugy voltunk vele a ferjecskemmel, hogy nem tudjuk mikor esek ujra teherbe es ha ujbol terhes leszek ugysem megyek ujbol dolgozni, igy eza probaidoket es az uj allast is elegge ellehetetlenitette... Szoval nem dolgozom semmit, tanulok, de ahhoz is sokszor lusta vagyok...
baratodildi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: