Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon boldog szülinapot kívánok én is a gyerkőcöknek!!!
Betsy: te már megint nagyon szépeket alkottál!!!

Catherine: megszült már? A vonalzója azt mutatja, de híreket nem olvastam róla.

Nitacska: olyan gyorsan telik az idő. Örülök, hogy szépen fejlődik a kisbabucid!!!

Syry: Máté nagyon édes a játszóteres képen!!!

Carpe: Bálint hamarosan elindul ne aggódj, van aki ráérősen csinál mindent! Nagyon ügyi! Milyen szépek a te gyerekeid is. Látszik a képről is mennyire szeretik egymást!

Az ingázást nem csináltam még meg. Csak jeggyűrűvel lehet, vagy másmilyen gyűrűvel is?
Most megyek Olivérnek lázat mérni, mert szegényem megint beteg....
Majd jövök még!

Mindenkinek nagyon szép napot!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla bizony telik az idő...jóvolna már legalább félidőnél járni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tegnap este produkáltunk egy villámszülést. :D

Marci 21.17-kor született meg.
3730 g és 56 cm.

A szülés még felfoghatatlan számomra, annyira gyors volt.

Hat körül elkezdett szivárogni a magzatvíz, fél hétkor voltak az első bizonytalan fájások. De akkor még én sem tudtam mi lesz.
Hét körül indultunk otthonról. akkor 7-8 prces fájásokat produkáltam, amiről már tudtam biztosan, ez az.

Nyolckor, amikor a kórházba értünk, már kétpercesek voltak. (ha volt néha szünet.)
5 centire voltam ekkor kitágulva.
Mire az orvosom beért fél kilenc körül, már 9 centinél tartottunk...

Kaptam ugyan epidurált, de nem volt ideje hatni. Pedig mernnyire szerettem volna. Így fájt. Nem is kicsit. De álltólag azért is, mert nagyon gyors volt.
Kilenc után már tolófájások, orvos éppen beért. Harmadikra meg is szültett Marci. Nyakán természetesen ott volt a köldökzsinór...

Hamarosan felsírt, aztán abba sem akarta hagyni.

Utána csak próbáltuk feldolgozni, hogy már túl is vagyunk rajta...

Fél tizenegykor le is zuhanyoztam, át is öltöztem. Semmi nem fáj...
Vendég
 

 
 

Utolsó pocakfotó indulás előtt:
Kép

És Marcival a szülőszobán:
Kép

Mai kép:
Kép
Vendég
 


hatalmas gratulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
sok boldogságot a kis marcihoz!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherina:GRATULÁLOK!!! :D
Nagyon aranyos a kisfiad!!! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


hűűűűűű
ez igen!!!
minden nőnek ígyellene szülni és sok boldogságot tejcsiben bővelkedő napokat hónapokat kívánok a kis Marcinak és családjának

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szívből Gratulálok Marcihoz és a gyors szüléshez! :lol: A kép alapján, amit feltettél, nem is látszik rajtad, hogy szültél. :D Nagy helyes Marci baba. Beni mit szólt a picihez? Hogy viseli, hogy távol vagy?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Beni napról-napra jobban viseli, hogy nem vagyok otthon.
De azért mindig megkérdezi, hogy megyek-e én is haza velük. És ha ma nem, akkor mikor megyek?

Persze így könnyebb, hogy hétvége van, és ott van vele Apa is. És be is jönnek minden nap, kap valami kis ajándékot... :) :wink:

Ma amikor megjöttek, Marci a kezemben volt, és azt mondta, hogy most Ő akar oda jönni. :D
És amikor szoptattam kérdezte, hogy most mit csinálok?

Szóvl szokja az új helyzetet, de látszik, hogy féltékeny egy kicsit...
Vendég
 


majd belerázódik hogy mostmár osztoznia kell a tesóval rajtad...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cat: Gratulálok. nem is tudom mikor jártam a babaneten. De most érzetem , hogy valami történt és jöttem. Erre a hirre jönni aztán csodálatos. Gratulálok szívemből és sok boldogságot.
Azt hiszem valamikor ilyen tájban is akartál anno szülni mikor még csak tervezgetted.

Kép
csucsu05
 
 


CATHERINE: Hatalmas gratula a kis Marci születéséhez! Legyen sok örömetek egymásban! Nagyon irigyellek a gyors, sima szülés miatt, és igazán szép méretei vannak a kisúrfinak, pedig 38+6 ra született, ha jól számolom. Nagyon aranyos babóca, hasonlít az Uh képhez az arcocskája. Mikor engednek haza a kórházból?
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy pár szülinapi képet hoztam most volt megtartva hétvégén a 3 gyerek szülinapja egyszerre , volt bérelt ugrálóvát is 10.000.- Ft volt egy napra. A Dori már elindult kb. 3 hete . Majd még jővők és írok .
Gratula az új topik babának.!!!!
Kép Gergő 3 éves Kép Anya és a gyerekek Kép Viktor 6 éves Kép Dorottya 1 éves Kép Dorottya 1 éves Kép Az ugrálóvár Viktor épp ugrik a csúzdán

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


gratula a szülinaposoknak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Márti
jó lehetett a 3 gyerkőc szülinapját együtt ünnepelni. Látom az ugrálóvárat is élvezték a nagyok. :wink:

Cat
majd gyere, ha odaenged a két gyerek egy kicsit a géphez. :wink: remélem minden rendben veletek. :D

Mi újra elkezdtünk próbálkozni tesókával. Ma vagyok a 10. cnapon. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx hajrá,mindent bele.....sikerűlni fog!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx!

Most már jön nálatok is kistesó! :wink: :)

Mi kedd óta itthon vagyunk. Egyre jobban belerázódunk a dolgokba. Beni szereti a tesőt, mindenben segíteni akar. :D De azért érezni a féltékenységet is, ami szerintem természetes.

És akkor pár kép:

Első nap itthon:
Kép

Ezek pedig ma készültek a kertben:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Nita, Cat
köszi a drukkokat és a bíztatást. A napokban azt álmodtam hogy terhes vagyok, pár hónapos, és dokinál voltam (de nem annál akihez járok, ismeretlen volt.) Reméljük valóraválik az álom. :wink: :D

Cat
nagyon helyesek a gyerekeid! egyik szebb, mint a másik. :wink: Kis picurka Marci nagyon cuki, kis csomagocska az első képen. Jó, hogy Beni ügyes "nagytesó". valamennyi féltékenység tényleg természetes. (mondom én, akinek egy gyerkőce van. :wink: ) Érdekes, tesómat is kérdeztem, épp ma megyünk hozzájuk. :lol: :lol: és azt mondta, a legnagyobb fia (nemsokára 6 éves lesz) nagyon sokat fogalalkozott a legkisebbel, de most már kevesebbet. a középső meg állandóan belefekszik a picur ágyába. (de asszem előzőleg az volt az övé, úgyhogy nem csoda.) már alig várom, hogy lássam őket. sajnos csak kb. havonta 1szer találkozunk. :?

Kép

Kép
syrynx
 
 


catherine olyan jó nézni titeket...immár két gyerekes anyukaként....már én is nagyon várom......
syrynx tuti valóra válik az álmod....sokszor álmodtam én is hogy terhes vagyok....és az is lettem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reggeli kép a tesókról:
Kép Kép
Vendég
 


gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CAT: Nagyon szépek a fiúk! A csíkos rugis alvós kép a kedvencem! És az 1 hetes mosolya anyára!..:) Anyira édes! A kis kertész segéd is nagyon helyes ám! Gratula mégegyszer!
MÁRTI: Mindhárom gyerkőc nagyon aranyos. Gratula Dórinak a járáshoz! (A fényképezőn a dátum nem jól van beállítva.. :wink: )

Mindenkinek nagyon kellemes húsvétot!


Kép
Vendég
 


BETTI: Rékának nagyon boldog 4. szülinapot!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rékának én is boldog szülinapot kívánok! :D

Betsy- teszel majd táblát, már olyan rég volt. :)

néhány kép tegnapról és tegnapelőttről.
Kép
Kép
Kép

A tojáskeresős képen nem én vagyok, hanem a sógórnőm. A bicó pedig Máté unokatestvéréé. csak nagyon tetszett neki. (nekünk is van, csak még nincs oldaltámaszunk hozzá.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok.

Syrynx: hajrá projekt:)

Cat: A fiúk szépek álomszépek:)

Betsy: Rékának Boldog szülinapot kívánunk:)

Kép
csucsu05
 
 


syrynx nagyon szép kisfiú Máté!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Cat
Hatalmas gratula :D :!: :!: :!: Nagyon sok tejcsit kívánok. Olyan kis édes, elolvadok tole :wink:

Minden szulinapos gyerkocnek én is utólag :oops: nagyon boldog szulinot kívánok!

Ádám nevében koszonom a koszontéseket. Képet amint lesz idom, teszek fel.

Nita
Lassan félidos vagy :shock: :wink:
Vendég
 


carpediem bizony megy az idő...már várom hogy láthassam...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Milyen sokat vártál rá, hogy a picúr bekoltozzon a pocakodba, természetes, hogy már nagyon szeretnéd látni.
Mikor mész dokihoz legkozelebb?
Vendég
 


Betsy
Nagyon helyesek a vonalzóid. Hol kell csinálni. Rámentem az oldalra, de nem találom, hol lehet ezeket "gyártani" :oops:
Vendég
 


legközelebb a 18.héten mkegyek......kb 2 hét mulva........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy
Már megtaláltam hol kell, de a Bálintét nem engedi feltenni, azt írja ki, túl hosszú. Pedig ugyanolyan mint az Ádié. Te hogy tudtam megcsinálni?
Vendég
 


CARPE: Csak az img-től img-ig részt raktam be az aláíráshoz. Ha az előttük való képet jobban láthatóan szeretnéd, rakd fel ide, átszerkesztem.
SYRY: Majd rakok táblát, csak a laptopon nincs rajta a doksi, a gépet meg nemigen használom mostanában. Ha ma lesz időm, megcsinálom, és felrakom. Máté mióta tud bicózni?
Vendég
 


Betsy
nem tud bicózni. :D csak ül rajta. :D táblát előre is köszi.

Nita
majd rakjál egy pocis képet, már biztos látszik a hasad. :D Mátés képet is rakhatsz ám! :wink: rég láttunk róla.

MA MEGYÜNK AZ ÁLLATKERTBE.még nem voltunk Mátéval. Egy barátnőmékkel, akinek 3 hónappal fialatalabb a kislánya. Kivi vagyok mit szól Máté az állatokhoz. 8)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


syrynsx mmsbe tudok képet küldeni...sajna máshogy nem...a gép nem engedi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cat: Nagyon nagy gratula nektek!!! Nagyon jó egészséget és sok tejci kívánok!!!! Annyira gyönyörű Marci baba és ahogy mosolyog rád mintha már legalább 2 hónapos lenne. Gyönyörű!!!!

Nitacska: Mindjárt a félidőnél jársz. Hogy repül az idő. Mikor mész uh-ra?

Gyönyörű az összes gyerkőc!

Most nem tudok képet feltenni, de majd pótolom!!!

Múlt héz szerdán voltam dokinál és uh-n. Minden renden van. A méreteialapján 1-2 héttel nagyobb.
Minden héten kell járnom cukorellenőrzésre, mert a terheléses 7,9 lett és diáétáznom kell amit hellyel közzel be is tartok, így most jó a cukrom.

Már nagyon várom a végét, mert nem könnyű ekkora pocakkal és egy még nem járó kicsivel.

Levi már megint nem hagy, majd jövök még.

Bocsika....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla jövő héten megyek uh-ra!!!!már nagyon várom........
és te hogy vagy????kérünk poci fotót....még nem hoztál........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám... :roll:
Jó rég jártam erre, és azóta történt ez meg az :D
Főleg ez:
Kép

Ez egy mai termés, és ráadásul nem is reggeli elsőből... :D :D
Áááááááá, nem is fogtam még fel!Már 3 éve próbálkozunk, és most amikor teljesen abbahagytam a görcsölést, majdnem végig csináltam a 90 napos diétát ( 53 napot csináltam , és 6kg20 dekát fogytam) rögtön összejött!!!
Hűűűűűűűűűű nagyon boldog vagyok!!!

málna2162
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám... :roll:
Jó rég jártam erre, és azóta történt ez meg az :D
Főleg ez:
Kép

Ez egy mai termés, és ráadásul nem is reggeli elsőből... :D :D
Áááááááá, nem is fogtam még fel!Már 3 éve próbálkozunk, és most amikor teljesen abbahagytam a görcsölést, majdnem végig csináltam a 90 napos diétát ( 53 napot csináltam , és 6kg20 dekát fogytam) rögtön összejött!!!
Hűűűűűűűűűű nagyon boldog vagyok!!!

málna2162
 
 


málna hatalmas halk gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gyönyörű tezst!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Málna
szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Emlékszem rád! de jóóóóóóóóóóóóóóóóó! drukk az első dokilátogatáshoz, meg az első uh-hoz!!!!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


TITI: Pfú, mindjárt szülsz Te is! Annyira kíváncsi vagyok, hogy vajon kisfiú vagy kislány lesz. A neveket még nem írtad meg, hogy mik a favoritok..
MÁLNA: Én is emlékszem Rád! Kb. 1 éve írtál ide utoljára. Gratulálok a pocaklakóhoz, most már gyere sűrűbben. Ha majd engedélyt adsz rá, beraklak a tábliba! Máté is biztos sokat nőlt, nemsokára 5 éves lesz! Rakhatsz fel róla képeket, engem érdekelne!
NITA: Érzed már a pici mocorgását? Melyik nap mész jövő héten dokihoz? Nemére mindenképp kérdezz rá! :wink:
CAT: Hogy vagytok? fiúcskák? Friss képek Marciról?

Mindenkinek kellemes hétvégét!
Vendég
 


betsy csütörtökön megyek,,,kérek beutalót ...aztán lehet még aznap meg is kukkantják a babót.....

nagyon jó volt a börze!!!!!!!!!
annyi mindent vettem.............baldahinvasat...baldahint...rucikat.....mellszívót....meg még ezer dolgot.........annyira élveztem....de nagyon elfáradtam....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



MÁRTI: Boldog 29.szülinapot!!!

CATHERINE: Nagyon boldog 3.szülinapot Beninek!!! (utólag..)

Kép
Vendég
 


Betsy!

Nagyon jó lett a montázs amit Beniről csináltál! Köszi!
Milyen programot használsz hozzá?

Pár kép a hétvégéről. Bár most Beni volt a központban a szülinapja miatt.

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


catherine gyönyörűek a képek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Málna
Én is emlékszem rád. Nagyon nagy gratula!!!!!!!!!

Valamiért nem tudom a képeket feltolteni, csak ezt engedte :roll: Kép
Kép
Betsy, ez lenne az egyik kép, amit a vonalzó elé szeretnék rakni.
Ádámét nem tudom feltolteni.
Vendég
 


de gyönyörűek azok a torták!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam az orvosnál.
Nem mondott se jót se rosszat. 1 héttel az elmaradt vérzés után 14 mm vastag a méhnyálkahártyám, ami arra utal, hogy dolgoznak a hormonok. Látott valami pöttyöt ami kb.1mm volt, de nem merte 100 %-osan kijelenteni, hogy na az lesz a petezsák…Azt írta a leletemre, hogy terhes gyanús.
Két lehetőség van.
1.:Vagy van egy biokémiai terhességem, és még annak a hormonjai dolgoznak
2.: Nem félidőben estem teherbe, és azért nem látszik semmi.

Naná, hogy a másodikra szavazok! De! Ha nem a félidőben estem teherbe, akkor hogy lehet, hogy a 29.napon full pozitív tesztet csináltam, és az óta mindennap?!(Úgy hogy nekem atomóra pontos a ciklusom) De nem?! Ha később volt a megtermékenyítés, akkor a tesztnek is később kellett volna bármit is mutatnia. Szerintem meg félidőben volt, elindult valami, aztán megállt, és most annak a eredményei látszanak a teszten.
2 hét múlva kell visszamennem, ha addig nem jön meg…

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: