Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát, képzeljétek, csináltam ma egy tesztet, mert 1 hete nem jön meg. Negatív.
Nemrég kezdtem el a cerazettet, állítólag az csinál ilyeneket, hogy összevissza jön meg, vagy hogy egyszer megjön, aztán többet nem, csak szopi végén. De gondoltam, biztos ami biztos tesztelek egyet. Dobtam volna egy hátast, ha évekig tartó cécó után egyszer csak magától befigyel egy baba, az első szülés utáni menzi után. :shock: :lol:

Syry,
Máté milyen helyes kisfiú! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: rögtön nagycsaládos lettél volna ha a teszt pozítív:)
Én is szedtema cerazettet. Nekem ezt nem csinálta én hiztam tőle és abba is hagytam.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
nekem azt mondták ismerősök, hogy mikor elkezdi szedni az ember, akkor megjön, de általában csak akkor egyszer, utána nem. Ez a szopisokra érvényes. Amúgy meg szimplán csak összevissza ciklusokat csinál.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Gabuska
érdekes a sztori amit írtál a barátnődről. az mindenesetre a pasik kiszámíthatatlanok. illetve én úgy mondanám a többség, nehezen szánja magát rá a családapaságra. viszont több olyan esetet hallottam, ahol a 2.-3. gyereket már az apuka forszírozta. :lol: hamar belejönnek! :wink:

A cerazetta fogigátló? (én csak 3/4 évig szedtem fogigátlót, harmonet-et, de én is híztam tőle 3-4 kg-t.) amúgy az én előző párom se akart gyereket, ez is volt az egyik ok, amiért 2,5 év együttélés után szakítottunk. rossz volt, mert a szeretet-szerelem megvolt. nekem majd egy év kellett, mire kigyógyultam. azóta is, havonta, kéthavonta felhív. :roll: évente 1szer találkozunk is. Mátét is látta már. érdekes volt számomra, mert van egy fia, most 17 éves és amikor anno megszületett (7 hónapra :( ) nem ment be a feleségéhez a kórházba meglátogatni. mondván úgyis egész életében fogja látni a fiát. :shock: számomra ez felfoghatatlan volt. de mindegyis, mert a mostani párom szuper apuka, gondoskodó, szereti Mátét (és engem :lol: ), úgyhogy jó választás volt. :wink:

Nita
Te nem teszel Karis képet a családról, Mátéról?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Én a Cerazettől 8kg hiztam 2hónap után.
Szóval ez alkati az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Én másfél hónapja szedem, de nem híztam. Inkább fogyok, bár még mindig van a szülés utáni kilókból, de az én esetemben ez inkább jó, mint rossz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: akkor nagyon szerencsés alkat vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, igen. A hangsúly a szerencsén van. Olyan gáz, mikor ámulnak rajtam, hogy milyen hamar visszafogytam, megez-megaz, én meg csak nézek mindenfelé, mert semmit nem tettem érte, míg tudom, hogy mások meg nagy nehézségek árán tudják csak leadni a felesleget. Igazságtalan az élet.
Egyébként érdekes, mert a családban apukámat leszámítva mindenki elég jó húsban van, a sok unokatesóm, meg azok gyerekei stb., nemtom miért pont én lógok ki a sorból. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Boldog új évet mindenkinek, sok egészséges babócát!

Mi már készülünk :lol:
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


BÚÉK Mindenkinek! Na meg sok sok pozítív tesztet a topicba:)

Kép
csucsu05
 
 


Syry, Nita, izguloooooooooooook!!!

Csucsut sajna nemtom hol tart, nincs vonalzója. :(

Mmzsó, veled mizu?

Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


syrynxén nem tudok ide képet feltenni. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

A másik topikban olvastam a jó hírt!
Valahogy éreztem, hogy be kell ma néznem!!
Halk gratula, és most tuti minden rendben lesz!!
Vigyázz nagyon magatokra!

Szia

Kép
szilvia80
 
 


köszke!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitaaaaaaaaaa, jipppppppppppppppppíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! :D :D :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nita, úúúúúúúúgy örülöööööök! :lol: őszintén szólva, mostanában nem néztem, hogy hol tartasz. pár napja láttam a vetélős topicban, hogy Vera feltette a tesztedet! dokihoz jövő héten mész, ugye? úgy láttam, azt írtad máshol. Most minden rendben lesz, meglátod!!!!!! :lol:

Nálunk lehet, hogy most 1-2 hónap szünet lesz babaprojekt terén. Épp ma telefonáltak a régi cégemtől, hogy hamarabb kellenék, mert 2 kolléganő is felmondott. február 4-én lejár a gyed, úgyhogy 5-étől már mennék. úgyhogy pont két hetem lesz innentől kezdve Mátéval! utána kevesebbet fogom látni. :cry: :cry: nagyon fog hiányozni. de sajnos kell a pénz, nem tudnánk törleszteni a lakáshitelt, de ha nem lenne az, akkor se jönnénk ki a párom pénzéből+az én 25 ezer ft-s gyesemből. sajnos ez a magyar valóság. :evil: bár örülhetünk, mert nyugaton 3-9 hónap után visszamennek dolgozni az anyukák. Épp Angliában van egy ismerősöm és ő írta, hogy ott csak 9 hónapig jár anyasági támogatás. még 3 hónapig pénz nélkül otthon maradt. de most lesz 1 éves a fia és megy vissza dolgozni. :(

Kép

Kép
syrynx
 
 


köszi a drukkokat.....
syrynx igen kedden megyek uh-ra..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx: Hú pörögnek az események akkor nálatok a cégnél.Mit fogsz csinálni??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
megyek vissza a régi cégemhez, nincs más választásom. szívesen megyek vissza, a kollégákat szerettem, bár már a felét nem ismerem. mert kicserélődtek. :? :roll: talán emlékszel voltam egy másik cégnél interjún. csütörtökön rátelefonáltam a közvetítős pasira, hogy mondja meg mi a helyzet, mert visszamennék a régi cégemhez. azt mondta végül nem engem választottak, de nem szakmai szempontok miatt, hanem mert ők egy erélyesebb-"erősebb kezű", határozottabb embert várnak. (nem vezetői állásról volt szó, beosztott lettem volna.) na mindegy, ha jön a következő baba, a régi helyemen valahogy nyugodtabb szívvel jelentem be, mint egy új helyen. (de hát hol van még az. :? :shock: :) most a februárt biztos kihagyjuk tesóprojekt terén. ma vagyok 1 cn-napon.)

Neked állás terén van újság? mikor is telik le a szabid? amúgy ciklus terén hol tartasz? mikor lehet szurkolni? Annyira örülök, hogy Nitáéknak sikerült, bizom benne hogy kedden sem lesz semmi gond, sőt tudom!!!! :wink: :lol: most már mi következünk. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Február 26-án már megyek dolgozni. Nem mondom, hogy örömmel mert nagyon sokat kell majd utaznom. De mást nem tehetek most.
Baba nem hiszem,hogy most össze jönne. Annyira köhögök meg hasmenéses virust is benyeltem. Most volt PÉ-m. SZóval ez a hónap nálunk is kilőve.
Mikor mész vissza dolgozni végül?

Kép
csucsu05
 
 


syrynx köszönöm hogy örülsz....jólesik....én is tiszta szivemből drukkolok nektek is hogy sikerűljön a kistesó!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, aranyos vagy, köszi. :lol:

Csucsu
Máté szülinapja után 02.05-én, vagyis jövő csütörtökön. :( :cry:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Talán emlékeztek rám, régebben szoktam Hozzátok is írogatni...

Lenne egy hatalmas kérésem!
Lányomékat beneveztem egy Valentin-napi játékba, a helyi napilap szervezte.Wellness-hétvégét nyer a megye legszimpatikusabb párja.

Légyszi szavazzatok Rájuk!Nagyon szeretnénk megnyerni a játékot!

Ha van olyan ismerősötök, akit esetleg meg tudnátok kérni, azt is nagyon megköszönném!

Küldöm a linket!

http://www.kisalfold.hu/jatek/ki_lesz_a ... ult_only=1


Bocs az off-ért!!!!
Vendég
 


Szavaztam. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Tavirózsa: Én is szavaztam:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csend van itt.

Hogy vagytok?

Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska nagyon édesek ahogy szeretik egymást a lányok!!!!!!!!!!
már várom hogy én is ilyen képeket tehessek fel....de az még odébb van......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, hogy s mint? :)

Többiek?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska köszi jól vagyok...néha émelygek meg elalszok........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, és az uh-n mi volt?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska a 6.hetes uh-on 3 mm-es volt a babó és már pulzált a szive....legközelebb jövöhéten megyek uh-ra...remélem minden ok lesz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nagyon örülök!!! :D

Időnként számolj be, mi újság. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


jövö csütörtökön délelőtt megyek uh-ra.........drukkolj........ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azta, mindjárt mész a genetikaira! Izgi!

Többiek, hol vagytok és hogy vagytok?

Mi így :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


de édesek ahogy ott játszanak..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska
jó kép! :lol:

Mi jól vagyunk. Várom a következő mensit--- márc. 31-ápr.1 utána kezdjük új lendülettel a próbálkozást. :lol: :lol: :lol: nagyon bizakodó vagyok. (általában ez jellemző rám. :lol: ) Ma szabit vettem ki, itt volt Tesóm a két kisebbik gyerekkel, meg Anyut is hozta.
Máté beszédfejlődése fantasztikusat fejlődött, kb. másfél hónapja mondatokban beszél. Rengeteg kifejezést tud.
:lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx akkor mindent bele!!!!!!!!!hajráááááá!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
köszi! :lol: a legközelebbi uh-ról teszel majd képet? (ha gondolod küldd át és felteszem.)

Tesóm legkisebb gyermeke. (a kép címe: "Lány kékben" :wink: )
Kép

Mai játszóteres képünk. (itt csepelen van, és szupi modern és felszerelt, minden korosztálynak alkalmas: 1 évestől 10 évesig. :wink: biciklivel mentünk oda. én 4!!!!!!!!!! :shock: éve nem bicikliztem! tök jó volt. kicsit fáj a senekem. :wink: :oops:
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx csepelen laktok ti is??????????????
ha kapok képet akkor hozok ám.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syry,
Gratula Máténak a szóf@sáshoz. :lol:
Április eleje mindjárt itt van. 8)

Édi a blue baby! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska
köszi. Igen, április eleje mindjárt itt van!

Nita
képekt kaptál? pocakosat is tehetsz ám, nem csak uh-sat, meg Mátésat is!

Végre javulgat az idő, bár még nincs meleg, de legalább süt a nap. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Látom már elég régen tettek fel + tesztet hát én most jövök 3 db-al is! :lol:

A sok éves küzdelem után, ime:

Kép

Üdv Mindenkinek!

Dita

dita75
 
 


dita gratulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dita, grartulálok!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nita, de szépek vagytok! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska köszönjük........ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi szépen, sajnos nem túl jól, gyerekek állandóan betegek, ráadásul a kicsi rém rossz alvó, legalábbis éjjel. Nappal alszik jókat, de akkor én nem tudok, így elég megviselt vagyok.

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


probáld azt hogy napal kevesebbet alszik......hátha kifárad estére......
gyönyörűek a csajok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, próbáltam, nem jött be. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: