Új privát üzeneted érkezett!

Azért nyitottam ezt a topikot,hogy akik a 3.gyermeket tervezik itt egymásra találjanak és közösen drukkoljanak a másiknak.

Szeretettel várok Mindenkit!



Magamról annyit!
39 éves vagyok,van egy 17 éves lányom és egy 13 éves fiam.
2006 novembertől próbálkozunk.
Jelenleg clostyt szedek,ez az első hónap,szombaton kell menni a 12.napi uh-ra.
Vendég
 


Szia!

Márti vagyok 27 éves ,egy másik topikban szoktam írni a 2.babánkat tervezzük mert még akkor nem volt ez a topik és így be fogadtak a csajok közéjük.Mi is a 3.babát tervezzük már van két fiam 4 éves Viktor és 16 hónapos Gergő . Most kislányt szeretnénk de az se baj hogy fiú lesz de jobban örülnénk egy csajszinak. Magamról ennyit majd még benézek.
Szia!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Szia Márti!

Nekem is van 2 törzs helyem!!
Az egyik itt van ezen az oldalon, A clostylbegyt.
A másik a Várandóság /2007-ről már lemaradtunk,de 2008-ban tuti szülünk.
A topikotokba van ismerős Kriszti,néha privizünk,és Ildi is.
Ha van kedved ide is irogass!!!!!!!!
Szedsz valamit?/vitaminra gondoltam./
Vendég
 

 
 

Az ismerősök között Krisztinka is ott van.Ez kimaradt!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Panni vagyok,30 éves és van két kisfiam(Márk 5 éves,Kristóf 2 éves.)
Mártihoz hasonlóan mi is egy kislányra "gyúrunk2 de tényleg nem gáz ha megint fiúcska lesz.Megpróbáljuk a pé előtti akciózást(bár a második fiúnkkal is azt próbáltuk) :D

Az "Élet a vetélés után"-ba írok,ugyanis el kelllette vetetnia babánkat egy hónapja.Az történt, hogy első próbálkozásra babás lettem,6 hetes voltam amikor elkaptam a Lepkehímlő vírust.Felénk(Gödöllőn)bagyon terjed mostanában.Több orvost és szakértőt megkérdezve csak az maradt az egyetlen ésszerű döntés, hogy meg kellett válnun az akkor még csak zigóta-petezsákos babától.Sajnos nagy volt a kockázat,súlyoas torzulásokkal,betegen születhetett volna mivel pont akkor fejlődött ki mindene(szíve,agya..stb)Nagyon nagy fájdalom volt,még most is az,hisz annyira örültünk neki.
Fizikailag nem viselt meg a dolog,mivel nem volt igazi kaparás csak vákummal kiszippantották.Llkileg annál jobban megviselt.De kezdek kicsit jobban lenni és csak a jövőre koncentrálni.Alig várom, hogy leteljen a 6 hét(már csak 4 és fél :) )és mindent bele!!!Csak ez ad erőt,tudom, hogy csak akkor tudok megnyugodni ha újra terhes leszek.Eddig mindháromszor első(!) próbálkozásra terhes maradtam,remélem a műtét miatt nem lesz emiatt gond.

Na, bocs hogy ilyen hosszú lettem :?

Panni
panny
 
 


Szia Panny!

Nagyon sajnálom ami veled történt!!!!
Örülök neki,hogy jobban vagy!
Bocs,de én most nem tudok többet irni,mert most készülök 12.napi uh-ra,ha haza jövök,folytatom!!!!
Örülök,hogy irtál!!!!!
Reméllem beindul ez a topik!!!!
Vendég
 


Megjöttem az uh-ról,van peteérés,15mm!
Mondta a doki,hogy 2 nap rákell hajtani!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha tudtok valami jó praktikát lány project terén akkor szívesen olvasom!!!
Panny!
Nagyon sajnálom én is ami veled történt . Ha vissza gondolok lehet hogy nekem meg spontán vetélésem volt mert dec.-ben is próbálkoztunk de már dec31.-én el kezdtem barnázni és ez így ment egy hétig majd nagyon meg jött a pirim de lehet hogy nem is voltam terhes ki tudja ! Az igazat meg valva nem voltam dokinál sem.pedig mindig hó elején jön meg 5-e környékén most pedig ebben a hónapban 9-én jött meg most is késett.

t.kriszti!
Akkor a hétvégén este nem lustálkodni ez az akciók hétvégéje!!!!! Mindet bele.

Valaki használt már lh tesztet! Én most azt próbálom tegnap még nem mutatott semmit mert halvány vonaljelent meg ma is meg próbáljuk úgy is lányos holdállás van de nem tudom lesz -e pé-m.

Na szép hétvégétmindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Sziasztok!

Ha tudtok valami jó praktikát lány project terén akkor szívesen olvasom!!!
Panny!
Nagyon sajnálom én is ami veled történt . Ha vissza gondolok lehet hogy nekem meg spontán vetélésem volt mert dec.-ben is próbálkoztunk de már dec31.-én el kezdtem barnázni és ez így ment egy hétig majd nagyon meg jött a pirim de lehet hogy nem is voltam terhes ki tudja ! Az igazat meg valva nem voltam dokinál sem.pedig mindig hó elején jön meg 5-e környékén most pedig ebben a hónapban 9-én jött meg most is késett.

t.kriszti!
Akkor a hétvégén este nem lustálkodni ez az akciók hétvégéje!!!!! Mindet bele.

Valaki használt már lh tesztet! Én most azt próbálom tegnap még nem mutatott semmit mert halvány vonaljelent meg ma is meg próbáljuk úgy is lányos holdállás van de nem tudom lesz -e pé-m.

Na szép hétvégétmindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Szia Márti!
A másik topikba ahová még irogatok,ott használnak lh tesztet,jó a vélemény róla!!!!!!
De már több topikba is olvastam megbizható!!!!
Olvastam praktikákról de nem tudom melyik topikba,de ha jól emlékszem van is ilyen topik,ha valahol valamit olvasok ezzel kapcsolatba megirom!!!!!!!!!!

JÓ 7végét!!!!!!!!!!!!

Délután megyek a barátnőmmel shopingolni,de este és holnap leszek,ha találok valamit azonnal irok!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!!!!!!!
Vendég
 


Márti!
Eszembe jutott,hogy sok tejterméket kell fogyasztani lány esetében!!!!!!!!!
Fiú,pedig sós ételeket!!!!!!
Ha kb.ott tartasz ahol én most vannak lányos napok!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap nem tudtam jönni,szülinapi bulin voltunk :D


Márti!

Lánypraktikához:én csak azt tudom, hogy a pé előtt egy-két nappal akciózás :oops: de az az igazság, hogy mi a Kristófnál is ezt próbáltuk aztán szép kis pöcsös lett :D

Valszeg nem jól számítottam ki a pé-met(mert nekem mindig 28 napos a ciklusom és nem használtam pé tesztet hanem én számolgattam ki)szóval azért lett fiúcska megint.
Mi is hajtunk a kiscsajra, de a történtek után már kicsit átértékelődött bennem a dolog.Nem akarok közhelyesnek hangzani,de tényeg mindegy.

LH teszethez egyenlőre nem tudok hozzászólni ,de tényleg láttam más topicocban hogy egyesek vér-profik benne.

Kriszti!
Ezek szuper hírek,remélem mindent beleadtok a hétvégén :oops:

Én is kivi vagyok ha hallasz valamit lányproject ügyben :)
Etz az édes-sós verziót még nem is hallottam.

hali,Panni
panny
 
 


JÓ REGGELT!


Panny!
Én ezzel a fiú lány témával úgy vagyok,hogy ez is van az is van,nekem már mindegy csak baba legyen a pocimban!!!!!!!!!!!!
De az igazság a lányom lányt szeretne a fiam természetesen fiút!!!!!!!!!
A páromnak mindegy,csak legyen már és egészséges legyen!!!!
Nagyon félt,mert a 2 gyerek császárral lett,s ez is azzal lessz!!!!
De az orvos megnyugtatott nem lessz semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!
Most egy kicsit kiváncsi vagyok,mert tojásfehérje nem igazán jelentkezik és a hőm is 37. 3 nap óta és igazság szerint ma van a 14-ik nap.De azért lessz akció!
Utánna nézek,a fiú,lány dolognak!!!!!!
Puszi!
Vendég
 


Lányok egy pár érdekesség lány vagy fiú esetében!!!!!!!!

Állitólag a BANÁN magnézium tartalma segiti a fiút a fogantatásban!
Tehát aki fiút szeretne egyen sok banánt aki lányt kerülje!!!!!!!!!

A koffein fogyasztása növeli a fiúsejtek sebességét nagyobb esélyel jutnak el a petesejhez!!!!
Tehát,ha fiút szeretne valaki,a férj igyon koffein tartalmút kb. 1 órával szeretkezés előtt,lány esetében kerülni kell a koffein tartalmú italokat!!!!!!!!!!!!!


Lány esetében nagyon hatásos a misszionárius póz és a hagyományos,de kerülendő az orgazmus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az étrend is befolyásol!!!
A vegetáriánus étrend kedvez a lány nemzésben,a húsos étrend a fiú nemzésnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jelen pillanatban ennyi,ha még rábukkanok valamire leirom!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Az nagy gáz hogy ne legyen orgazmus mert tegnap volt akció és az is volt. De joghurtot bevetettünk az akció előtt. De csináltam lh tesztet és semmit nem mutatott tehát még holnap és holnap után is tesztezek egyet. És a következő lányos holdállás 23-24.-e lesz. Remélem csak 23-án mutat valamit az lh teszt.
Na megyek mert főzök ezerrel.
Majd még be nézek. Jó 7végét mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti!
Én is főzök,de néha bekukkantok!!!!
Ha ezekben a napokban van pé most vannak lányos napok!!!!!
De hajrá!!!!!!!!!!!!
Drukkolok,hogy lány legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De főleg azért,hogy pozitiv teszted legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti mit értessz azalatt hogy a barnázás nem jó? szombaton még pár csepp vért is észleltem igaz aznap kellett volna megjönnie,
keti25
 
 


köszi hogy válaszoltál a clostys topikban.
keti25
 
 


Bocs,de teljes válasz nem tudok a barnázásról,csak annyit,hogy mindig olvasom a topikokba,a "barnázásról"és mindig azt válaszolják,hogy az nem jó!!!!
Ha babás vagy, vagy lennél akkor nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha nem vagy terhes a barnázás nem túl jó,de nem is rossz,mert valakinek a mensi barnázással kezdődik vagy végződik!!!!!!
Nekem általában úgy végződik!!!
De a legutóbbi úgy kezdődőtt és végződött!!!!
Ha valaki nagyon barnázik,akkor hormonális probléma lahet!!!!!!!
De olyat is olvastam már,hogy a beágyazódásnál is lehet ilyen mint neked!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet,hogy beágyazódásod van,azért,hogy most kell megjönni nem biztos,hogy megjön,később volt pé-d!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezért tesztelj,hogy megnyugodj!!!!!
Ezeket csak olvastam a barnázásról!!!!
Csak arra merek megesküdni ami velem történik!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


köszi hogy válaszoltál álltalában nekem is így szokott megjönni csak most nagyon halványan "barnázok" de azért észrevehető.és furcsálottam hogy nemjön meg pedig ilyenkor már kéne?!elvileg.lehet hogy bezevart volna a closty?
keti25
 
 


Nem hiszem,hogy bezavart a closty!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tesztelj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hallottam már olyat,hogy az első hónapban baba lett tőle!!!!!
Miért kell clostyt szedned!!!!!!!!!!!!!
Irsz magadról???????
Vendég
 


ja és akkor még hozzátenném hogy ez még csak az első adag volt.nekem szinte mindíg napra pontos volt a closty elöt.
keti25
 
 


keti!
Ne izgulj!!!!!
Vagy baba lessz!!!!!!!!
Vagy megfog jönni!!!!!!!!
Valamire csak alakul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Clostyt azért írta fel a dokim mert úgy kb9-éve nem akar jönni a baba.a labor eredményeim tökéletesek voltak ill a progim volt egy picit alacsony.aztmondta ha ettől se jön a bébi akkor átfújják a méhemet hát .röviben ennyi.
keti25
 
 


Keti!
9 év az nagyon sok!!!!
Mi féléve kb. hogy próbálkozunk,nekem is azért irta fel a doki,velem is minden rendben!!!!!!!!!!!
Nekem is ugyan ezt mondta doki,felirt 3 havi adagot,és ha nem lessz ezalatt,akkor nekem megcsinálja a átfújást!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neked menni kellett uh-ra???
Mit mondott a doki???
Én most voltam szombaton!!!!!!
Van peteérésem,1,5cm!!!
Sőtt tegnap beindult a tofásfehére is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hőmérőzöl?????Szedsz valamit a clostyn kivül??

Én szedem az E vitamint!!Az is peteérést serkentő és beágyazódást segitő!!!
Folsav!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni,bocsi,nem volt netünk 3 napig :(

Kriszti!

Köszi az infókat a gyerek neme- fogantatás ügyében :)

Annyit olvasok már erről az E-vitaminról,tényleg valójában mire is jó?Peteérés serkentő?Orvosok ajánlják?Pecept nélkül lehet venni?Bocs a sok kérdésért,de kivi vagyok mert akkor én is ráállnék.

Márti!
Mi is ez a joghurt dolog?Már elfejetettem..... :wink: ..Lusta vagyok visszaolvasni...bocs :?

Tanulok ezerrel..... :(

Hali,Panni
panny
 
 


Panni!
Az E vitamin,peteérést serkentő,beágyazódást segitő vitamin!!!!
Recept nélkül is lehet kapni,400 ft körül van 100mg-os 20 db-os.

Én 2x2 szedek egy nap!!!!!!!!!!!!!

Itt olvastam a babaneten,hogy jó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Ha nem bánjátok szeretnék csatlakozni hozzátok. Egy másik topicban lakok, de remélem azért ne dobtok ki.

Magamról

33 éves vagyok, van 2 fiunk, most kislányt szeretnénk.
Hőmérőzök és E-C vitamint és folsavat szedek. 28-30 naposak a ciklusaim. Ez a 2. éles hónapunk. Sajnos az elsőben nem jött össze, reménykedek, hogy talán most.
Az előző hónapban előtejet kezdett termelni a szervezetem, persze azt hittem terhes vagyok, aztán amikor megjött kezdtem aggódni, hogy mitől lehetett. Doki elküldött vérvételre FSH-LH és prolaktin hormont néznek. Jövő hét csütörtökre lesz eredmény. Az előtejből is vett mintát és elküldte az egyik felét cytológiára, a másikat pedig az ÁNTSZ-hez. Remélem jövő hétre azoknak is meglesz az eredménye.
Kedden reggel kell visszamennem a dokihoz, megnézi, hogy mekkorákra értek a tüszőim.

Kicsit agódok, mert a 2 fiu elsőre összejött, most meg nem sikerült, de reménykedem, hogy nincs velem semmi baj. :D

T.kriszti

Ha jól látom akkor te napi 400 mg E vitamint szedsz?? Nem túl sok ez?? :shock: Én csak 200 mg-ot mertem bevenni. C vitaminból 500 mg-ot, folsav-ból pedig napi 6 mg.

Panny,

Én is azt hallottam, hogy ez a joghurtos dolog jó, bár én nem mertem kipróbálni, mert pár hónapja volt egy P3-as eredményem, és azóta félek egy kicsit attól, hogy különböző dolgokat tegyek fel.

Keti25,

9 éve próbálkoztok és csak most vizsgálnak?? Ez rengeteg idő. :shock:

Márti,

Szia. Mi már ismerjük egymást. Hogy vagy?? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Akkor én már magamról nem is nagyon irok az elején bemutatkoztam!!!!!!!!!!!!!!
Nem sok az E vitamin,sokan igy szedik,sőtt azt is olvastam,hogy folsavból sem árt a 2 szem naponta!!!!
Ne izgulj nekem is a 2 gyerek elsőre sikerült,észhez sem tértem,ahogy megbeszéltük a férjemmel a babát,már ki is maradt a mensim,ezzel november 1-től próbálkozunk!!!!!!!!!!!!
Most volt az első clostys hónapom,csak reménykedek,hogy sikerül!!!
Nekem is volt 3 hónapja előtejem,nekem is nézték a prolaktint,de hogy mitől lehetett?!Az orvos nem tudott észszerű magyarázatot adni rá,én csak akkor gondolni tudok arra,hogy hcg eredményem vérből volt véve terhességet mutatott ki,csak vérzéssel végződött,sőtt volt egy halvány pozitiv tesztem is az is vérzéssel végződött.
Erre azt mondta az orvos,hogy valószinű elindult csak nem ágyazódott be,azóta szedem az E vitamint!!!!
Én is lakok 2 topikban is az egyik a clostylbegit a másik a Várandóság 2007-ben szeretnénk szülni,de 2008-ban tuti szülünk!!
Tégedet is olvastalak már valamelyikben ha jól emlékszem a Babaprojekt 2007-ben,van ott ismerős 3 is.
Örülök,hogy csatlakoztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


T.kriszti,

Folsav-ból 2 szemet szedek naponta, 2x3 mg, lehet akkor én is megemelem az E vitamin adagomat. Csak nem lehet túladagolni.

Amikor észrevettem az előtejet, én is csináltam több tesztet is, de még csak halvány csík sem volt, szóval nekem nem indult meg semmi. Szóval fogalmam sincs mitől lehet az előtej.

Azért remélem sokat nem kell várni a 3. babára. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Ne haragudjatok a zavarásért.
Szavaznátok a barátnőm kislányára?
A 20as versenyző lenne Ő.

http://www.kapos.hu/index.php?lap=babavoks.php

Köszönöm
B.
frigo
 
 


JUDY!

Emeld meg nyugodtan az E vitamit,3 hónapja szedem semmi bajom,sőtt a ciklusaimnak is jót tett 21 napos ciklusaim voltak!!!!!!!!!

Én nem az előtej miatt csináltam tesztet,hanem azért mert késett a mensim,elsőnek vérből volt a hcg akkor csinálták a prolaktint is,de jó lett az eredmény,rá 1 hónapra megint késett,akkor csináltam a tesztet!!!!

Ha jó az eredményed,más oka nem lehet a teherbe esésnek!!!!!!!!
Azzal vigasztalom magamat,van 2 gyerek,csak lehet az volt a gond,hogy türelmetlen vagyok,nagyon görcsösen akartam,de lehiggadtam,másképp gondolkodom,csak pozitivan!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Próbálok,elfoglaltságokat,programokat,keresni,elterelem a gondolatokat nem agyalok,csak egy kicsit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Halvány reményem van,mert olvastam itt a babaneten,hogy valakinek elsőre sikerült a clostytól,sőtt ismeretségi körömben is van valaki aki a clostynak köszönheti a gyermekeit,az 1 gyerek 1 hónapot váratott magára a 2 gyerek 3 hónap után sikerült!!!!!!!!


Azért nem biztos,hogy nálam is igy lessz,de bizok a véletlenben!!!!!!!

Van pé-d rendesen???
Ahogy látom a vonalzódon közeleg!!!!
Mindent bele!!!!!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hello Csajok!

Akkor mit javasoltok E-vitamin ügyben?Mennyit szedjek és hányszor?És azt hiszem úgy hallottam csak a teherbe esésig szabad szedni,pontosan meddig??Pozitív tesztig??Miért,utána mit okozhat??Bocs a sok"buta"kérdésért,de mióta történt velünk a mi kis "tragédiánk"nagyon óvatos szeretnék lenni.

Hali,Panni
panny
 
 


PANNI!

Szedjed az E vitamint!!!
Napi 2x2 100mg-sat!!!
Én már 3 hónapja szedem!!!
Szigorúan a pozitiv tesztig lehet szedni!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy mit okozhat azt én sem tudom,talán a magzatra káros!!!!
Tehát a lényeg addig mig pozitiv tesztet nem csinálsz nyugodtan szeheted!!!!!!!!!!!!!!


Már olvastalak,most jöttem rá,a terhesség alatti vérzés topikba!!!!
Nagyon sajnálom,és megértelek,hogy óvatos vagy!!!!!!!!!!!!!


Szedsz még valamit????

Pl.folsav.
Vendég
 


Kösz Kriszti, akkor azt hiszem megpróbálom a nagyobb adagot.

Felteszem az elmúlt 2 hónap görbéit.
Szerintem van pé-em.

Ez a legutolsó
Kép

És ez a márciusi.
Kép

Mit gondolsz???

Igen nemsokára idő lesz. Most 2 naponta akció van. Ovu tesztet most nem csinálok, múlt hónapban jelzett, tehát elvileg van pé.

A closty mire jó??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pont most kezdtünk el mi is a 3. gyereken gondolkodni. Igen, csak gondolkodni :( Egyelőre ilyen topikokkal próbálkoztam, hogy Kettő vagy három? meg Nagyik nélkül több gyerekkel... Szóval csak annyi, hogy nem védekezünk, adunk egy esélyt a babának. Igazából ráérünk, fiunk és lányunk is öt év alatt van :) Ez a hónap biztos ugrott, mert pont azokat a napokat teljesen kihagytuk, ez most így alakult. Kicsit megijeszt, amit írtok, hogy nem is jön olyan könnyen össze, mert igazából májusi/júniusi baba lenne jó, szóval nem is biztos, hogy ennyire ki fogjuk tudni számítani ?!? :?
Persze az se baj, egyszer majd csak összejön :D
Addig is jó titeket olvasgatni, infót és tapasztalatot gyűjteni.

Márti, Panni,
Nektek van segítségetek, pl. nagyik? Kicsit félek így belevágni, mert egyre kevésbé bírok a kettővel is, és mi lesz akkor még itt egy hasfájós csecsemővel? Viszont nagy korkülönbséget sem szeretnék, olyan szépen eljátszanak... ...néha :lol:

Hajrá mindenkinek :D
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


JUDY!

Én nem vagyok nagy szakértője a hőgörbének,de szerintem van pé-d!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most aztán mindent bele,ha szabad azt javasolni,hogy szex közben kispárna a derekad alá,és utánna nem kimosakodni ameddig csak birod bentartani az any................-ot tartsd bent!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is olvastam róla és ajánlották nekem is!!!!!!!!!!!!!!!
Itt is a babaneten,meg én időseket ápolok,ők is ajánlották,már pedig az idősek tapasztaltabbak mint mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tehát nem hülyeség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reméllem nem haragszol,hogy ilyet irtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én nem tudom bemásolni az én görbéimet,mert nem értek hozzá,hogy kell,de ha megnéznéd priviben leirom hol tudod megnézni,de azért irom priviben mert kell hozzá felhasználónév és jelszó is.



Nyáriorgona!
Üdvözöllek köreinkben!!!!!!!!!!!!!!
Gondolom olvastad,hogy van 2 gyerekem.
Nos az elsővel volt segitségem,de igazából nem nagyon volt rá szükségem mert volt egy 2 éves kistestvérem /18 éves voltam mikor anyukámnak besikerült,ő volt 42 éves/csak azért irom le mert gondolom csodálkoztok!!!
Tehát én sok mindent tanultam el anyukámtól,csak a jóváhagyása kellett mindenben,hogy jó is csinálom e!!!
A 2 gyerekkel,csak első nap kellett,segiteni már akkor 4 éves volt a lányom,de minden ment simán!!!
Valójában a segitség annyi volt,hogy anyukám nálunk megfőzött,jó tyúkhús levest stb.
De a férjem 1 hétig volt otthon,de igazából nem nagyon kellett segiteni,csak jó volt hogy eggyütt voltunk,na azért befogtam egy két dologra.
Pont akkor nem volt munkahelye,a dunántúlon dolgozott,sokáig!!!!
Hát igen kicsik a gyerkőceid,de ha véletlenül most nem sikerül,akkor csak próbálkozzatok!!!!!!!!!!!!!!!
Azért ha van kedved irj,bár nem vagyunk annyira menők legalábbis én nem, de sokat tanultam itt a babaneten attól függetlenül,hogy egészségügyis vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudunk neked tanácsokat praktikákat adni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JUDY!

A closty peteérést serkentő!!!!!!!!!!!!!!
Férj is szedheti!!!

Van egy ismerős házaspár őnekik lett igy 2 gyerkőc.
Másképp nem sikerült volna 1 sem.
Gondolom a csajnak nem volt egyáltalán peteérése,meg gondolom a hapsinak is baj lehetett!!!!!!!!!!!


Nekem van és volt peteérés,de a doki,csak azért irta fel,hogy igy biztosabb és gyorsabban terhes leszek!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ PIHENÉST ÉS JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hali!!!

Kriszti!
Vettem is már E-vitamint(100mg)abból hányat szedjek szerinted?2x2??
Mást egyenlőre nem szedek,mert mint említettem nekünk mindkét gyerek szó szerint első próbálkozásra sikerült,mivel pontos ciklusaim vannak és ki tudtam egyszerűen számolni a pé-t.Szóval eddig nem láttam értelmét semmit szedni de ki tudja most mi lesz...
Gondoltam stedek Elevitet,azt ajánlják teherbeesés előtt is,nem?!Szeretném a topon tudni az immunrendszerem,hogy nehogy megint baj legyen.

Nyáriorgona!
Nekem van segítségem olyan értelemben, hogy most fogok két hét múlva államvizsgázni és a kicsi fiam napközben minden nap anyunál van8a nagy oviban).Egyébként a 4 évet a suliban így tudtam megcsinálni, hogy anyukám sokat segített(ja és neki is még két állása és még plusz 2 unokája van :) )A férjem nem igazán tud segíteni mert elég sokat dolgozik.
Nkem a szülések után anyós volt aki 2 hétig főzött,anyu vigyázott a nagyra amikor a kicsit szültem.A takarításban,háztartásban soha nem kértem segítséget,azt szertem én intézni(ilyen hülye tisztaságmániás vagyok néha :oops: )
Szóval a lényeg a lényeg, hogy a sulim miatt kell anyu segítsége.Szerintem is jó a kis korkülönbség.Az biztos, hogy semmi segítség nélkül azért be lehet sokalni,nem?!Mi pl.el szoktunk 2 hetente járni moziba,színházba.Én a barátnőmmel is havonta kiruccanunk csajos programar és olyankor jól jön anyu segítsége.

Na jó hosszú lettem :P

Jó éjt :lol: :lol: :lol:
Panni
panny
 
 


Panny!

JÓ REGGELET!!!


2x2 E vitamint szedjél,de folsavat is föltétlen,recept nélkül is lehet kapni!Abból 2x2 szedek.
Olvass utánna a neten,hogy azt is jó ha szeded!!!!!!!!!!!!
Ezektől nem lessz semmi baj,a folsavat mindkét gyerek előtt elkezdtem szedni!!!Már akkor mikor elterveztük,hogy baba legyen!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet még csatlakozni?

29 éves vagyok,a kislányom szeptemberben lesz három éves, a kisfiam júniusban lesz egy éves.
Az első kislányom szívfejlődési rendelleneséggel született,és sajnos hat hónaposan itthagyott minket.Nehéz időszak volt,de minidg arra gondoltam, hogy neki mennyi szenvedést kellett átélnie a rövidke élete alatt.

Most tervezzük a 3. babát.Nagyon örültem,mert a szülés után a ciklusom szépen beállt 28 naposra, ami nekem sosem volt,de az áprilisi és a mostani hónapban is úgy jártam,hogy lett volna baba, legalábbis a teszt szerint,de nem maradtak meg,így most megint kitolódott a ciklusom.

Bocs, hogy hosszú lettem egy kicsit.

Niki
Vendég
 


Jó Reggelt!!

Üdv Niki! :D

Mindkétszer pozitív teszeted lett?Érdekes.Ilyet még nem is hallottam, hogy egymás után kétszer...
Nem mész el dokihoz??

Kriszti!
OK,2x2 E-vit és veszek folsavat is.Én eddig a folsavat csak a pozitív tesztek után szedtem.
Figyi,és a dokik mondták, hogy az E-vit káros a teherbeesés után??Mert mi van ha még a teszt nem mutatja a babát,de ár ott van és az ember lánya meg még mindig szedi az E-vit????Az nem gáz?!
Bocs az aggódásaim..... :oops:

Panni
panny
 
 


Sziasztok!

Panni:igen pozitív lett,a múlt hónapban,lett egy nagyon halvány pozitív,rá 3 napra,meg negatív lett,most pedig,lett egy halvány pozitív,utána egy erősebb,aztán pedig megint halványabb,ebből már gondoltam,hogy nem lesz belőle baba.

A dokimmal beszéltem telefonon,azt mondta,hogy ha nem jön meg akkor menjek,mindenképpen,de tegnap este megjött,meg azt mondta,hogy várjunk még egy kicsit ő most nem piszkálna bele a dolgokba,hátha még nem állt vissza a szervezetem teljesen.Ezzel egyet is értek,nem igen lenne kedvem valami hormont szedni,most elkezdem az elevitet majd,aztán meglátjuk.

De egyébként jó pár tesztet megcsináltam már a terhességeim során,és nem tapasztaltam ilyet,szóval én sem nagyon hinném, ha nem velem történne.

Niki
Vendég
 


Panny!

Nyugodj már meg!!!!
Nem lessz semmi bajod az E vitamintól!!!!
A folsavat gondolom nem nézted meg miért is kell még akkor elkezdened,mikor még csak tervezed a babát,azért,hogy ne szülessen fejlődési rendellenességgel!!!!
Nem doki mondta,hogy káros a magzatra,hanem itt olvastam,a babaneten,nem olyan mértékben káros,hogyha neked pl.az első 2 teszted még negativ,de a 3-ik már pozitiv,és még szeded a vitamint,semmi bajod nem lessz,vagyis a babának semmi baja nem lessz!!!!
Én addig szedem mig nem tesztelek pozitivat!!!!
Semmi baj,megértem,hogy agódsz,de ennek én is nyomatékosan utánna jártam,vagyis kérdeztem,hogy meddig szedhető az E vitamin!!!


Üdv NIKI!
Örülök,hogy Te is csatlakoztál!!!!!!!!!!!!!!!
Hát képzeld el,velem is előfordult 2x is a terhesség!!!
Az elsőt hcg vérből,tudtam meg késett a havim,de vérzéssel végződött!
Rá a következő hónapban,halvány pozitiv teszt után újra véreztem!!
Nem kellett kaparni,mert csak elindult,de nem ágyazódott be rendesen!!!
Ezt az orvos mondta,hogy valószinüleg ez lehetett!!!!
Erre elkezdtem szedni az E vitamint,mert segiti a
beágyazódást!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Ezen az E vitaminon én is gondolkodom.
Én még a cickafark teát szoktam inni.
És neked mit mondott még a dokid,vagy ez még simán belefér a természetes szelekció kategóriába?

Mondjuk annak örülnék, ha nem 38 naposak lennénak a ciklusaim,olyan 33-al kiegyeznék,de pl a lányom és a fiam előtt is ilyen volt,a fiamnál,meg ki is maradt egy már egy csomó tesztet megcsináltam,és az 55. napon lett pozitív.

Délután már nem tudomleszek-e,mert osztály találkozóra megyek.
Szép napot Nektek!


Niki
Vendég
 


NIKI!
Bocs,de nem értem,hogy idézlek "még simán belefér a természetes
szelekció kategóriába?"
Nem értem mit akartál ezzel kérdezni?!

Az E vitamin a ciklusra is jó,tehát ciklus beállitó!
3 hatása van,ciklus beállitó,peteérést serkentő,beágyazódást elősegitő hatása van!
A cickafarkfű teát a palástfűvel ittam,az is jó volt,de nem csipem a teákat,tiszta tortúra volt,mindig mikor forrázni meg ázni kellett neki!!
A gyógyszert meg csak beveszem és kész!!!!!!!!!!!!!!

Jó osztálytalit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, Panni,
köszönöm a válaszokat. Hát igen, elsősorban azért kellene a nagyi, hogy ne kelljen az összes gyereket mindenhova cipelni magammal (pl. orvoshoz) ja, meg jó lenne rendszeresen kiszellőztetni az "agyamat" is - de gyerekek nélkül :wink: Barátnőzni azt szoktam, de mindig mindenki az összes gyerekkel érkezik, szóval egymáshoz nemigen tudunk szólni, és azért az nem az igazi... :(

Panni,
ezt a tisztaságmániát nagyon ismerem, én sem hagyom, hogy más "belekotnyeleskedjen" a dolgaimba :lol: Pedig biztos könnyebb lenne... :)

Niki,
először is üdv a köreinkben (na nem mintha én nem lennék itt új) és nagyon sajnálom, ami az első babával történt. Érdekes ez a többszöri teherbeesés. Nem szoptatsz? Az szokott még "bezavarni" igaz nem pont így.
Nálatok is jó kis korkülönbségek lesznek. Megkérdezhetem, hogy a nagyik a közelben laknak-e? ugyanis én nem merek belevágni a harmadik baba projektbe, mert egyedül a kettővel is alig bírok (az éjszakáimat a kicsi tette tönkre - de nagyon, a nappalaimat meg a nagy, most meg már mindketten dacolnak ezerrel, és kikapcsolódás az nulla, ugyan ide tudom hívni a nagyit több száz km-ről, de olyan macerás, és csak nagyon ritkán) szóval izgulok egy kicsit.

Üdv mindenkinek és örüljetek, mert Ti már legalább tudjátok, hogy mit akartok! :wink:
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Kriszti!

Arra értettem,hogy van-e valami hormonális háttere a problémának,vagy ez a tipilus esete, hogy ha nem teszteltünk volna akkor észre sem vesszük.Tehát hogy emiatt ugye nem kell kivizsgálgatás?

Remélem már érted,bocs, ha esetleg hülyén fogalmazok!

Ma már nem jövök tényleg.
Szép napot!

Niki
Vendég
 


NIKI!
Nincs hormonális háttér!!!!!!!!!!!!!!!!
Semmi baj!Mármint a fogalmazás miatt,én is érthetnék belőle!!!!
Nem volt vérvétel,a doki,csak azért irta fel,hogy siettessük a teherbeesést!!!!!
Csupán ennyi!!!!!!!!!!!!!!
Azt mondta,ha ezzel nem sikerül,mármint a clostyval,mással próbálkozunk!!!!
Én sem hiszem,hogy a délután leszek,mert este bulizunk a barátnőméknél,de mig itthon vagyok és ha valaki ir,válaszolok!!!!!!!!!!!!!

Szép napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: