Új privát üzeneted érkezett!

Anno mikor nekem is még első szoptatos korszakom volt szoszerint 3 óránként szoptattam, mert ezt mondták, de később mikor már észrevettem, hogy baj van, nem mértem időt sose, amikor ő akarta akkor szopcsizott.
A második babánál már rutinosabb voltam, sőt cumisüveget se ismerte csak a kis kávéspoharát, ha szomjas volt.
Most is a baba igényei szerint fogok szoptatni.

Jó lett az AFP-m.
encike 2
 
 


Gona gratulálok Nektek, nagyon ügyik voltatok!!
Szépek a paraméterek is, tehát még egyszer szívből kívánok minden jót!!!
Szopizást úgy csinálom ahogyan írtad, remélem lesz eredménye.
Sajnos kicsit sárga , aluszékony így még több meló evésre buzdítani...

Marika , igen egy császár kipróbálva és nem szeretnénk többet!!
:lol:
Talán a tejecske gondok is részben ettől vannak... :cry:

Encike, gretula a jó afp-hez!!4

Most mennem kell, hívnak!!!!!!!!

:wink: :lol:
agica1027
 
 


Ditáról hir:
Tegnap 13.30-kor megszületett Ágoston, 4100gr.
Sürgősségi császár lett a vége de mindketten jól vannak!
GRATULA NEKIK!!!!

Ágica:
NEKTEK IS HATALMAS GRATULA!!!! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KIVÁNOK!!!!


Vajon nekem is császárom lesz a harmadikkal??? Az enyém sincs befordulva!! :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Na akkor szép sorjábanm!

Ágica!

Nagy-nagy Gartula neked Ákos babához!!!És gyönyörű a képen!!

Gona szavai szívemből szóltak a szoptatással kapcsoltban..egy szoptatási tanácsadó sem mondhatta volna szebben és érhetőbben a LL Ligától :wink: )

És még ajánlanám neked a homeot tejszaporításra:Utrica Urens 5ch)nagyon jó,sokan ódákat zengenek róla.

Ha lesz időd írj nekünk az egész szülésről.

Mária!

Megértele a csaszi ügyben..én is rettegtem tőle(végül megúsztam)de a lényeg h jól vagytok már!!
Te nem próbálod ki a homeot tejszaporításra?

Márti!

Neked sem fordult még be a baba?Sanszos a csaszi?
Tudom te se nagyon szeretnéd(megértelek) de ha muszáj...lényeg az egészséges babuci:)

Ditta!

Nagyon nagy Gratula neked is Ágoston babához!!!Szép nagy baba!!

Majd ha lesz időd írd meg nekünk a sürgősségi császár sztorit ami jól végződött hál'istennek!!

Sok tejcsit neked is!! :wink:

Encike!

Te is haladsz már szépen előre....lassan kiderül a neme is,ugye?....klassz h jó lett az AFP :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ágica,
igen, az aluszékonyság csapdát jelent, és pont a sárgaságon is a gyakori szopi és sok anyatejecske segíthet.
Hamar helyreteszed Te ott a dolgokat, csak kitartás! :wink: Van segítséged? Hogy Te csak a babával tudjál foglalkozni.

Ditta!
Gratulálok a babához! :D Szép nagy lett! Te nyertél! 8)
Én is nagyon kíváncsi vagyok a részletekre! Majd gyere ha időd és erőd engedi.

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!
nyáriorgona
 
 


Mennem kell genetikára, mert a főorvos szerint határérték és már 30 elmultam.
Kicsit aggaszt a dolog, de remélem minden okés.
Anno már vettek magzatvizet, ettől nem félek.
encike 2
 
 


Dita!

Nagy gratula, majd mesélj!
Sok tejcsit kivánok!
encike 2
 
 


Encike!

Mennyi az a határérték?
mert nekem is Olikánál 0,85 lett és valahol már az is már határértéknek számít(a dokimnál nem)..szerencse h megcsináltattam az Integrált tesztet is és így nem paráztam.

De amúgy se mérvadó ez az itteni AFP...sehol máshol nem is adnak önmagában csak ennek a vizsgálatnak az eredményére....

Nem mész inkább a tesztre?Én félnék a magzatvízvétel kockázatától.....és amúgy te miért voltál már anno,szintén a rossz afp miatt?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen, az akkori érték 0,3 volt. Megcsinálták, de hála semmi baj nem volt, tök egészségesen született.
A mostani érték 0,63. Mindenesetre uh-n megnézik, és megnyugszom.
encike 2
 
 


Panny:
nem fordult be, szépen csücsül a kijáraton :lol:

Encike:
nekem 0,78 volt az AFP-m és mégis minden ok. a babával.Ne aggódj! :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


0,7-2,5 normál érték.
Tehát az enyém ez alatt van.
Már minden oké, tul vagyok a krizisen csak nehéz volt egy kicsit feldolgoznom.
encike 2
 
 


Ditta, gratulálok a család bővüléséhez! Gyors felépülést és sok tejcsit kívánok!

Encike, minden rendben lesz! Mikor mész genetikára?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kicsit dicsekedhetek?? :oops:

Tegnap egész nap TakeWon-Do versenyen voltunk Márkkal és bronzérmes lett!! :wink:
Annyira büszkék vagyunk rá!!

Itt épp egy szép fejrúgást vitt be.

Kép

Ez már a következő meccse és épp készül a bíró feltenni Márk kezét mert ő nyert.(szembe nézve balra)

Kép

Itt már nagyon büszkén a nyakán az éremmel.

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, gratulálok Márknak!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya!
Csütön megyek, kérlek szoritsatok!!!

Tényleg büszke lehetsz Márkra!

Niki 2 nappal ezelőtt befulladt éjszaka, szegénykém szenvedett, persze én is vele, de már jobban van, igaz a héten nincs ovi.
encike 2
 
 


Encike, csütörtökön gondolok Rád! Remélem szerencsétek lesz és Niki nem ismétli az imént említett éjszakai programot.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Köszike, jol esik, hogy mellettem állsz.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Tegnap előtt jöttünk haza a kórházból, jól vagyunk, szopizik ezerrel, és már a 2. éjszaka képzeljétek, este 10-től hajnal 4-ig aludt! :) Jó tudom, nem lesz ez mindig így, de most nagyon jól esett egy nagyot aludni......

Hát én is elmondhatom, hogy két sima szülés után kipróbálhattam a császárt is........Hát egy borzalom! És még vannak nők, akik ezt kérik! :shock:

Szüléstörténet majd készül, de az nagyobb falat lesz megírni, de igyekszem!

Ágica!
Neked is gratulálok Ákoshoz!


Egy valami aggaszt.....a vérnyomásom magas lett a terhesség vége felé, és azt gondoltam, hogy majd szülés után visszaáll, de még mindig magas értékeket mérek.....Ági, te írtad, hogy neked is magas volt, hogy alakul azóta??

Dobok pár képet:
Ágoston 3 órás: Kép

Itt már 2 napos: Kép

Hazaértünk! Kép Kép

Üdv. mindenkinek, majd sztorival jövök!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta tiszta szívemből gratulálok Ágostonhoz !!
Gyönyörű nagy baba lett!!!

Vérnyomim én is vártam h alakul, de még magas volt, talán a héten már alakulgat. Valamint a lábam olyan vizes volt műtét után mint előtte még soha.Azt mondták 6 hét is lehet mire rendbe jön.

Császár tényleg horror tud lenni az első napokban.
Lassan alakulgatunk, de nagyon vigyázni kell még rá.
Tej alig-alig.... :( :( :(
Pedig tényleg már mindent próbáltam.Homeós bogyó már a 3.fogy.
Tea, fejés stb.
Talán a pihenés ami nagyon fontos lenne, de sajnos azt nem tudok annyit amennyit kéne. Segítség apa, aki a házimunkában tud, de főzés, meg sok minden nem megy neki.Nagyok későn érnek haza, kaja és leckézés estig.Marad a magad uram...
Szülők nem élnek már sajnos....pedig egy igazi mamára nagy szükségünk lenne- főleg lelkileg.

Ákos nagyon aranyos és jó kisfiú.
Nagyok imádják, én meg boldog vagyok velük. Egyik szebb mint a másik. Nagyon jó érzés!!!

Lassan végére érek a munkahelyi és MÁK-os ügyintézéseknek.
A héten 4x
:shock: :twisted: :twisted: :twisted: voltam ez ügyben.
Jó lenne karácsonyra hozzájutni ezekhez a pénzekhez, kicsit könnyebb lenne.

Persze előbb még vár ránk egy szép szalagavató bál -a nagyfiamé-
amire ki kell rittyentenünk .
Szóval szép nagy család lettünk, programokkal, problémákkal, megoldható és megoldhatatlan gondokkal....DE IMÁDOM!!!!!

Mennem kell, hívnak... :wink:
agica1027
 
 


Ditta!

Gyünyörű nagy baba Ágoston!Olyan a képeken mint egy egy-két hónapos csecsemő,nem mint egy pár napos.....nagyon szép!!!
Klassz h van tejcsi is és jó fiú Ágoston baab ha már egyből hagy pihenni,főleg az elején amikor nagyon kell!!
Mégegyszer Gratula!
És ha kész akkor várjuk a sztorit! :wink:

Gondolom h nem volt kellemes a csaszi...tényleg fura h valaki meg ezt kéri :?

Ágica!

Ne emészt magad a tejcsi miatt...te mindent megtettél...a pihenés tényleg fontos lenne..de ha ez van akkor ez van..azért mindig tedd cicire minél többször...és tudsz valahonnan hozatni anyatejet vagy tápiztok?

Nekem is tiszta vizes volt a lábam szülés után még vagy 2-3-4 hétig is..már azt hittem valami gondom van, de a doki azt mondta ez normális..aztán el is múlt.

Látom te se unatkozol a család mellett..de nem baj...erős vagy te is és nincs is szebb egy nagy boldog családnál!!!
:wink:

Encike!

Na mi hír ????Gondoltam rád tegnap!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


De édi baba Ágoston! Pláne mikor alszik a kis keze az álla alatt, tündéri!!!

Jé, ide nem is irtam meg, hogy nem jártam sikerrel, mert nem vittem beutalot, ezért nem fogadtak! Igy hétfőn megyek ismét!
encike 2
 
 


Ditta, gratulálok Ágostonhoz, gyönyörű baba! Kívánom Neked, hogy minnél előbb épülj fel a császár után. Vérnyomásod miatt ne izgulj, általában 4-6 hét alatt áll vissza normál értékekre.

Encike, akkor hétfőn is drukkolok, bár gondolom, szerettél volna már túl lenni a dolgon.

Puszi a többieknek is, majd talán két hét múlva jövök hosszabban is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Szüléssztorit megírtam wordben, de feltöltni nem engedi...kiírja, h nem megfelelő a fájl....
most mit csináljak? nem akarom mégegyszer bepötyögni.....

Köszi a dicséreteket!
hibákért bocs, törpe itt van a kezemben....

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Közben megoldottam a problémát, itt a sztori, meg néhány kép:

Ágoston baba születése

2008. november 2.
Vasárnap reggel a szokásos NST-re mentünk a kórházba, akkor már két napja 2 ujjnyira voltam nyitva, és a nyákdugó is távozott, de fájás semmi…..Orvosom azt javasolta, hogy jó lenne minél hamarabb pontot tenni a végére, tekintettel a magas vérnyomásra….azt mondta, hogy másnap felvesz szülőszobára, és megindítja, ha beleegyezek…én örömest mondtam igent, már nagyon nem volt jó sehogy, szerettem volna túl lenni rajta.
Nst után megejtettünk még egy utolsó vásárlást kettesben, és az egész délután együtt töltöttük, de én már csak a másnapra tudtam gondolni….és nagyon izgultam….

2008. november 3.
Reggel 8-ra a kórházban voltunk, „csodás” kórházi hálóing fel, szülőszobába be, rámtették a ctg-t, fájások semmi……Dokim bejött, szólt a szülésznőnek, hogy készítsenek elő….én vártam-vártam, de csak nem jöttek értem….elvoltam, fájás nem volt, így ment az idő délig, a szomszédos helyiségekben közben zajlottak a szülések….
Majd jött a szülésznő, hogy mégsem készítenek elő, mert a dokit sürgős műtéthez hívták, és csak 4 óra múlva jött vissza….Délután mondta, hogy mégsem úgy alakult, ahogy terveztük, ma mégsem indítja meg, és javasolta, hogy várjuk ki az 5.-ét, a kiírt napot, ha addig se lesz semmi…de reménykedtünk, hátha beindul magától. Mondom, doktor Úr, semmi baj, én nagyon jól elvagyok itt a szülőszobán fájás nélkül…közben behoztak egy másik lányt is, szintén semmi fájás, csak szivárgott a vize, egymás mellett feküdtünk, beszélgettünk. És ez így ment másnap reggelig….láttunk egy szülést premier plánban, meg néhányat végighallgattunk, szegény csaj, nagyon meg volt rémülve a hangoktól, első babáját várta, nem tudta, mi vár rá…..

2008. november 4.
Reggel kitettek osztályra, de már biztos volt a másnap reggeli indítás…..próbáltam terelni a gondolataimat, de csak a holnapi nap járt az eszemben…délután bejött a férjem, enki már sírtam is, olyan félelem jött rám. Egész délután feküdtem a kórházi ágyon, imádkoztm a babához, hogy induljon el magától, de ő nagyokat rúgott, remekül érezte magát…..

2008. november 5.
Eljött ez a reggel is…..mondanom se kell, alig aludtam valamit….fél 7-kor bevonultam a szülőszobába, felvették az adatokat, CTG bekapcs…ez egy fél órát ment, majd előkészítés….borotváni nem kellett, férjem munkájával elégedett volt a szülésznő..J
A beöntés sem volt vészes, kb. 8 óra felé kötötték be azt az átkozott oxitocint…..
Közben sms-eztem párommal, aki már az ajtó előtt állt, várta, mikor szólítják, hogy bejöhessen…..Én oldalra fordulva, a gépet bámultam, ami jelezte, ha jönnek a fájások…egy-egy fájás 100-120 –as értékig is felment, de egész jól tűrtem. Fél 10-kor jött be a férjem, hát az nagyon jó volt! Még mindig nem volt brutál fájás, közben simán tudtunk beszélgetni.
10-kor a szülésznő ránézett a papírra, mondta, hogy ezek már jó nagy fájások, hozza –e a gázt…mondtam, nem-nem, még eléggé bírom…….
11 felé kezdett durvulni a dolog, dokim jött, megvizsgált, ujjongott, hogy nagyon jól haladunk, méhszáj 3és fél ujjnyi, burkot repeszt. Szülésznő hozta azt a rémes kampós ollót, de szerencsére amint kibontotta, a doki ujjától megrepedt a burok, elöntött mindent a meleg víz..szerencsére tiszta volt. Egy pillanatra megkönnyebbülést éreztem, de rá pár percre iszonyat fájások jöttek. Ekkor már elfogadtam a gázt, bár túl sok javulást nem éreztem tőle…..szülésznő kérdezte, érzek –e már székelési ingert, hú végre, erre vártam! Mondom: IGEN! És ez hihetetlen erőt adott, hogy már mindjárt vége!!
Szülésznő megvizsgált, majd se szó se beszéd, kirohant! Az ügyeletes dokit hívta, mert az én dokim épp akkor ment ki valahova, de közben őt is hívták. Bár én a fájásaim miatt nem is fogtam fel a dolgokat, azt éreztem, hogy elég sokáig matatott bennem a doki….és odaszólt a szülésznőnek, hogy igen, ez az…….hú, gondoltam, mi az, mi a baj????? Addigra a dokim is beért, és ő megint megvizsgált, és annyit mondott, hogy érzi ő is az arcát, a kis orrát…..Elköszönt tőlem, mondta, hogy a műtőben találkozunk…Aztán annyira felgyorsultak az események, szülésznő katéter be, szó szerint rádobtak a hordágyra, és liftbe be, közben szülésznő végig mellettem állt, hallgatta a baba szívhangját, mert az is vészesen leesett….Láttam párom riadt arcát, azt mondták, hogy bejöhet a műtőbe, de annyira gyorsan kellett cselekedni, hogy már nem volt idő rá ruhát adni, így szegény kint maradt…..
Beadták az érzéstelenítőt, és már vágtak is………én majdnem felugrottam, felszisszentem, mondom, fáj……..egy bunkó nő, nem tudom, ki volt az, odaszólt, hogy az lehetetlen……(később a dokimmal beszélgetve elmondta, hogy bizony fájhatott, hiszen rögtön vágtak a leesett szívhang miatt, nem volt idő kivárni a hatást)
Közben kaptam valami bódító injekciót is, de arra emlékszem, hogy egy pillanatra felmutatták a babát, majd elvitték, és kb. 30-40 perc múlva toltak ki……
Párom már tiszta idegbaj volt, mi lehet velem. Műtét után az őrzőbe vittek, párom ott ült mellettem egész délután, ő mondta, hogy a baba 4100 gramm, 54 cm, és teljesen egészséges! 9/10-es apgart kapott! Hát én nagy zokogásban törtem ki, egyrészt boldog voltam, hogy túl vagyunk rajta, és hogy semmi baja a babának, másrészt zokogtam amiatt, hogy én, aki mindig a császártól rettegtem, nem úsztam meg……És mostmár van összehasonlítási alapom, két sima szülés után…….A csaszi utáni két nap borzalom volt…….szerencsére utána napról napra jobb lett.
De még most is érthetetlen, hogy vannak nők, akik ezt kifejezetten kérik!
Most, hogy itthon vagyunk, már letisztultak bennem a dolgok, és csak azzal nyugtatom magam, hogy szerencsésen megúsztuk, a baba ügyes, egészséges, jól szopizik, van 3 egészséges gyermekem, és legfeljebb ezentúl nem fogok bikinit hordani, csak egyrészes fürdőruhát………JJJ


Kép
Kép
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!
De jo volt ovasni a történeted! Teljesen beleéltem magam!
Mégegyszer gratulálok!
Van tejcsid?

Ma vagyis tegnap voltam genetikán, hála minden oké, nem kell levenni a magzatvizet! Annyira megkönnyebbültem, hogy okés. Az uh-s szerint nem vészes az afp, 0,63, még belefér a joba.
Aranyos volt, mert kértem képet, 1 db volt 1000ft. Benn voltak a csajok is apával és nagyon megtetszettek a nőcinek, ezért ajándékba kaptak ők is képat a tesorol.
Ugy néz ki, picurka is lány.
encike 2
 
 


Ditta!

Köszi a szorit!!

De végül kiderült h miért kellett hírtelen a csaszi??Addig értem h érezte a doki a kis arcát..de miért kellett utána hírtelen a csaszi??

Encike!

Klassz h minden OK!!!

Szal akkor 3 lány!!Szuper!!!Kellenek is a csajok az én fiaimnak :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Sose lehet tudni, még lehetünk nászasszonyok!!!!!
encike 2
 
 


Encike!

JA-JA :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


csajokrol tesek pár képet:

Kép Dorina

Kép

Kép Niki

Kép
encike 2
 
 


Encike!

Szép lánykák!! :wink:
(kicsit írigy vok h ilyenem nekem nem lesz valszeg...)

Márk fiam ezüstöt hozott a hétvégi Országos Bajnokságról

:wink:

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszike!
Gratulálok Márknak, ügyi volt!

Kép
encike 2
 
 


Encike!

Na,alakul az a poci szépen!! :wink: :wink: :wink:

Többiek?????????????????????????????????????????????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ti megigényeltétek a magzati adokedvezményt?

Régen Dorinára kaptunk havi 3000ft-ot, Nikire már nem, de most, hogy jön a 3. ismét kapunk havi 4000ft-ot.
encike 2
 
 


Encike!

Igen a 13.héttől jár az adókedvezmény 3.gyerektől...mi is megigényeltük.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!
Gratula a fiacskádnak!! :) Már miért ne lehetne lányod??? :lol: :lol:
Húzzatok bele!

Encike!
Szép kis pocid van már!! :)

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdés: A ti Jézuskátok mit hoz a gyerekeknek?
encike 2
 
 


Hali!

Hát apukám Jézuskája a srácoknak egy diavetítőt hoz...elég húzós az ára újjonan.
Anyutól Krizsike az ágya fölé kukckót kap(IKEÁS) h ne féljen,Márk meg karórát.

Tőlünk Krizsike konyhát kap mert imád főzni az oviban is(először tanakodtam mert h mégis ő fiúcska de más kisfiúk is szeretnek főzni és más ismerős kifiúknak is van otthon konyha.Márk meg Lego-t kap kétfélét.Mindketten kapnak még könyvet meg fa készségfejlesztő játékokat.Ennyi...

És nálatok?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Dorina tőlünk Polly versenypályát, látod a kislányok is autoznak. :lol:
Elemes, távirányitos pony lovat és közösen kapnak találd ki társast. Anyuéktol Pony sorozatot, fagylalt ház
Niki ugyanugy megkapja a távirányitos lovat és Pony házikot.
Igy is annyi játékuk van, hogy már be se férek a szobájukba.

Még gondolkodom Monopolyn, déditől pénzt kapnak és erre gondoltam.

Most Dori beteg, csunya a mandulája, remélem nem kell kivenni.
encike 2
 
 


Békés, boldog karácsonyt kívánok családom nevében:

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Békés karácsonyt nektek!

Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Mindenkinek boldog karácsonyt és áldásokban gazdag új esztendőt kívánok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Békés boldog karácsonyt Nektek!!!
agica1027
 
 


ÁLDOTT KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Panni


Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Utolag Boldog Ünnepeket kivánok!
encike 2
 
 


B.Ú.É.K. MINDENKINEK!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


HOL VAGYTOK?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ne haljon ki ez a topic lécccccccccci!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

Én vagyok, igaz én sem írtam, mert láttam, hogy semmi forgalom.....
Jól vagyunk, szopi megy ezerrel, legútóbbi mérésen 6 kg volt Ágoston, holnap megyünk gyerekorvoshoz, kiváncsi vagyok, két hét alatt mennyit hízott!

A közös családi képetek tök jó!! A két kisebb fiacskád mint két tojás! Úgy hasonlítanak! :)

Én is dobok képet:
Kép

Újabban ez a kedvenc virága! :)
Kép


Többiek??????? (Ágica, Gona, mizujs a babákkal?)

Rik????????VAn már valami????????

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Tényleg ne haljon ki ez a topic. Ha ehhez az kell, hogy újra csatlakozzak, akkor itt vagyok ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek! Na meg a virág is, amit Ágoston olyan megbűvölten nézeget.

Én befejeztem a vizsgázást erre a félévre, egy tantárgyat tettem el a következőre. Próbálkozunk újra babapocibavarázslással, de megint megbolondultak a ciklusaim (23-26 naposak lettek), így, ha akarnám se tudnám mikor érdemes jobban ráhajtani.

Nagyobbik fiam sikeresen veszi az akadályokat az első osztályban, nagyon büszkék vagyunk rá. És már kíváncsian várom a félévi bizijét. Hónap végén ráadásul aikidó vizsgája is lesz. A kisebbik pedig őrlődik, nem tudja eldönteni akar-e az ovis farsangra menni és ha igen akkor jedi-lovag legyen-e vagy ügynök (titkos). Ezzel kapcsolatban, ha van valakinek ötlete, hol lehet játék lézerkardot kapni, örülnék, ha megírná!

Mindenkit puszilok: Datolya

Kép Kép Kép
datolya
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: