Új privát üzeneted érkezett!

Szeretettel várunk ide mindenkit,aki idő közben Kismami lett a 2007. Babaproject topikban,és természetesen azokat is,akik szeretnék egymással megosztani a babavárással kapcsolatos tapasztalatokat.
vedresandi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.22 17:16-kor.
Vendég
 


Betsy: Aktualitás: 07.09 - Terhesgondozó+védőnő :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 

Jaimee!
És a teszted hányadik napon, mikor lett pozitív?
Vendég
 


Öööööö...mindjárt megnézem...31.-en, 16. dpo. (ez volt 2007.04.16-án)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!
Oké, beírtam. A két vonalzód amúgy szerintem azért nem egyezik, mert a lilypie-snél december 21. a szülés várható ideje, a baby-gaga-nal pedig december 23. Bocsi, lehet, hogy rosszul számolom.. December 26. UH szerint jött ki? ;)
Vendég
 


Andi, Betsy: jó ötlet ez a topic is :wink:

Betsy: nagyon szép a tábla!!

Jaimee: csak nem Neked is 9-i időpontod van? :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betsy: nekem a 25. napon (mensi előtt 2 nappal) lett pozitív a tesztem...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!
Közben visszanéztem, március 11-én írtad a tesztet. Az volt a 25.nap?
Vendég
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:41-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:41-kor.
Vendég
 


Szia Niki!

Akkor itt írok neked! Sajnálom hogy nem válaszoltál a privimre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Én is jönnék, ha nem bánjátok, bár már vagy 4 topicba irogatok, alig tudom követni a dolgokat.

Az én aktualitásom, holnap július 4 uh, majd július 13 uh és kismamakönyv.
Augy nagyon félek, hogy holnap megint nem fog látni a dokim semmit. Tiszta gyomoridegem van.

A tesztem a 14. dpo-n lett pozitív.

Niki,

Emlékszem rád, jól elszaladt az idő, már a 24. héten vagy.
Tudod már, hogy fiad vagy lányod lesz?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ditke!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:41-kor.
Vendég
 


Csajok! Most mi van????? Elhagytok?????? Most én hova tartozom???? Babás még nem vagyok! Az újakat nem ismerem....velem mi lesz??? :( :cry: Ti vagytok az alapító topik lakók, én nem szeretném, hogy szétessen a "családunk"! :( Hogy lesz ezután????

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lányok,

Nagyon be vagyok tojva, már reggel 5 óra óta fent vagyok. Nem tudtam aludni.
Mi lesz ha megint semmit nem lát a doki???Brrrrrr...........

Bocs, hogy enyire parázok, de egyszerűen nem tudok lenyugodni addig amíg szívhangot nem hallok.

Niki,

Bocsi, tényleg emékszem, hogy küldtél képet, csak most egy kissé szét vagyok esve.
Gratulálok hozzá. És mugy jól érzed mgad? Nem zavar ez a nagy meleg? Mennyi híztál??

Kamilla,

Én nem hagyom el a másik topicot sem, és szerintem senki, csak gondolom babás eredményekkel, érzésekkel kapcsolatban inkább ide írok, de ettől még oda is fogok írni, és ugyanugy drukkolok, mint eddig.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki!
Én is emlékszem Rád! :lol:

Judy!
Ne izgulj! Minden rendben lesz, majd meglátod. :lol: Gondolok Rátok!!! :lol:

Barbi!
Tőled is várjuk majd az UH beszámolót! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.22 17:17-kor.
Vendég
 


Én meg mindenféleképpen olvasom ezt is és azt is és mindenkinek nagyon szorítok...
Aztán majd ha beindul a bébigyártás, ti is izguljatok értem :lol:
Judy: Minden, de minden rendben lesz.. Mert rendben kell, hoyg legyen.
Az az UH készülék nem volt pontos.. a te picikéd már jól befészkelte magát hozzád... az életető anyaméhbe... És szeret ott lenni..
Puszillak, és várunk vissza az UH eredménnyel!!!
Vendég
 


Jó reggelt! :D

Judy: Nagyon megértelek, de minden rendben lesz, hidd el! Hogy vagy egyébként??? Mikor mész?

Niki: Hát persze, hogy emlékszem rád! Mi újság veled? :D
Honnan tudtad 12 hetesen hogy fiú lesz? Kerestelek a minap egy másik topikban, de nem találtalak, örülök, hogy jelentkeztél.

Heni: 4 hetente van terhesgondozó. Brrr..már előre unatkozom, 3 óra ücsörgés 10 perc konkrétum. De majd beszélgetek a gyerekkel. :D :D Neked ez most melyik doki lesz? A nőgyógyi gondolom, bocs, ha hülyeséget kérdezek. :oops:

Kamilla: Mindkét helyre írhatsz, amikor csak akarsz. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Lányok!

Bocsánat, csak lehet egy megjegyzésem a másik topikhoz? Szerintem nem kellene megmondani, hogy ki hova írogasson..Úgy látszik minden topikban egyszer eljön ez az idő, hogy valaki besokall...Én úgy gondolom, hogy amikor "mi" elkezdtünk írogatni a másik topikba, akkor még nekünk sem volt pocaklakónk....Azért mert most van és ők a legfontosabbak, még nem fair átküldeni másik topikba...Azt is megértem, hogy a próbálkozóknak lehet, hogy nem a legjobb, ha mi már uh-król és egyéb méretekről írunk...De ilyenkor talán azt kéne nézni, hogy nem mindenkinek jött /jön össze olyan könnyen és tudnánk segíteni elég sokmindenben...Legalábbis engem mindig az ilyen segítségek és nyugtatgatások tudtak kihúzni a rossz passzokból.... Befejeztem...


Jaimee: nőgyógyi kontrollra megyek 9-én! Ma meg védőnőhöz..De annyiszor változott már a dátum, hogy ezért nem kértem Pandit, írja be a táblába...Nagyon örülök, hogy a picikéddel minden rendben és szépen mocorgott...

Judy: ne aggódj!! Minden rendben lesz!!! A Kicsid ott van a méhedben, ez nem kétséges!! Nagyon szorítok!!!

Niki: én is emlékszem Rád! :) Csak kár, hogy olyan keveset írtál hozzánk :cry: Babócád mekkora már? Képet nem akarsz feltenni?

Én ma megpróbálok pocakfotót prezentálni! :lol:

Mindenkinek szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: végre hazajött az "eredeti" dokim...Fáraszthatom :twisted: Rögtön Te jutottál eszembe :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Bocs, gondoltam, írhat Kamilla bárhová.... :oops: Én nem akartam neki megmondani, hová írjon...Vagy nem így érted? Ezt a véleményed a régi kis helyünkre is betehetnéd. :wink:

Döbbenet, már túl vagy a félidőn...Várjuk a pocakfotót. Jut eszembe: Ma először jöttem kismama felsőben, két 80 éves papa fel is ugrott a buszon a helyéről és lenyomtak az ülésre. Az irodáig égett a képem.....Majd én is készítek már fotót, lassan tényleg látszik valami. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Én megint lefárasztottam hétfőn, illetve inkább felidegesítettem, ugyanis a terhesgondozós doki üzent a saját dokimnak, hogy beszéljük meg, mikor ejtjük meg a rákszűrést, mert a szülésig lejár az egy év. Na, az orvosom teljesen kiakadt, hogy rákszűrést akar csináltatni az ő kismamáján, 16. héten vagy túl, ez egyáltalán nem szokás, ha egyszer terhes az ember.

Eszembe is jutottál, Niki!!!!!!

Szóval nem lesz rákszűrés, de 15 percbe telt mire a dokim lehiggadt, úgy felidegesítette a kollega....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok kismamik?
Nálunk most elviselhető az idő, kicsit lehűlt, és esik az eső.

Jaimee!
Tegnap este beköszöntött Niagara. :wink: El se tudjátok képzelni mennyire vártam. :lol: Így legalább új hónap, új remények. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Ez tényleg jó hír! :lol: Nagyon sanszos nektek most ez a ciklus! Ügyik legyetek! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!
Nagyon igyekszünk. Remélem most összejön. :wink:
Na megyek, mert be kell vásárolnom, főznöm is kell valamit.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt csajszik!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:42-kor.
Vendég
 


Niki: Juj, az tényleg szép nagy baba már!!! A négyesikrek ilyen súllyal születtek kb. egy hónapja, Picurnak meg még van 15 hete!!!!

Fütyizett a Picur? :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:42-kor.
Vendég
 


Niki: Egyre jobban, köszi. Most, hogy lassan látszik valami a pocakomból, és a baba is nagyobbacska, egyre jobb érzés...

Én fiút érzek, de az UH-n nem látszott semmi, vagy legalábbis az orvos erre nem tért ki. Egyébként nekünk még teljesen mindegy, az a szupi, hogy bármelyik jöhet, örülünk neki.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee

miből gondolod, hogy fiú?
mirci74
 
 


Én
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:42-kor.
Vendég
 


Nem tudom. :shock: Úgy szoktam szólítani, hogy kisfiam, anélkül, hogy ez tudatos lenne. SZegény, ha mégis kislány..... :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Én
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:42-kor.
Vendég
 


én elsőre kislányt szeretnék aztán jöhet a fiúcska. de tul. képp. mindegy csak legyen már valami...........
mirci74
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk az uh-ról.

Adatok

petezsák: szabályos
száma : 1
embrio: 1
elhelyezkedés a méh üregében
CRL: 8 mm
Jó magzati szívhang.

És végre hallottam ahogy dobog a kicsi szíve. Akkora kő esett le a szívemről. Nagyon aggódtam.
Jövő hét pénteken kell mennem a Nővédelmibe uh-ra és kiskönyvért, 2 hét múlva pedig a saját dokimhoz controllra, mer utána elmegy nyaralni. :lol: :lol:

Képet elfelejtettem kérni a meghatódottságtól, de jövő pénteken nem fogom elfelejteni, ígérem.

Niki,

Hátra van még 15 hét, tuti szép nagy babó lesz belőle.
4 kg szerintem meglesz. :lol: :lol:

Jaimee,

Majd te leszel a legjobban meglepődve, ha kislányod lesz. :lol: De végülis nektek még teljesen mindegy, majd ha a 3-at várod akkor már nem lesz mindegy. :lol:

Chris,

Örülök, hogy végre megjött és lehet hajrázni a következő ciklusra. :lol:

Heni,

Nagyon várom a pocakfotót, kiváncsi vagyok mekkorát nőt a legutolsó kép óta. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Na ugye! :lol: :lol: Örülök, hogy minden oké.

...Én szeretnék két kislányt, vagy hármat...ugyanez fiúban már inkább Apának tetszene. :lol: :lol:

Én még nem is hallottam a picikém szívhangját. :cry:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Judy:nem vagyok idevalósi, de annyit azért akarok mondani, hogy LÁTODLÁTODMEGMONDTUKHOGYMINDNEOKÉ!!!!
:lol:
Vendég
 


Köszi Nóri, Jaimee.

Tényleg nagyon megkönnyebbültem.

Jaimee,

Az a lényeg, hogy a doki azt mondta, hogy jól van a kicsikéd, és szépen ver a szíve.

Ha nem szólok, nekem sem hangosítja fel a gépet, hogy halljam a szívhangot.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :lol:
Vendég
 


Judy:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:43-kor.
Vendég
 


Niki: Persze, egyáltalán nem biztos, hogy nagy baba lesz, sokszor még a 34. hét körüli UH-n is megijesztik a kismamát, hogy a gyerek már most 3 kiló felett van, mi lesz még a szülésig, aztán az utolsó hetekben már alig gyapapodik a pici és átlagos súllyal születik.

Én is havonta járok Uh-ra, illetve volt egy a 6., 9. és 11. héten, most álltunk meg a 4 hetire. Ezen felül lesz még 2 kötelező a kórházban, valamikor a 18. héten aszem és még egy a végén.

Tényleg, a fiúk hamarabb születnek?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni!
Várjuk a pocakfotót! ;)

Niki!
Tényleg szép nagy fiúcska lesz Dominik! :)

Judy!
Örülök, hogy mindent rendben talált a doki! Látod, kár volt izgulni! :wink:

Christell!
Mindent bele ebben a hónapban! Most már kötelező a pozitív teszt! ;)

Jaimee!

Szerintem ha fiúcska lenne, már rég lehetne látni a fütykösét (persze csak ha épp úgy fekszik). Én nem kislányt mondtam Neked? ;) Az viszont nem feltétlenül igaz, hogy a fiúk sietősebbek, mert Petit ágyúval se lehetett volna kilőni belőlem, a 42.hétre született meg, kétszer indították meg, és végül császár lett.. :lol:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.22 17:18-kor.
Vendég
 


Köszi Betsy :lol:

Egyetértek Betsy-vel, hogy a fiuk nem feltétlen jönnek előbb. Bazsi is 41 hétre született, Danika időben jött.

Ja és Jaimee, az is igaz, hogy a fütyköst sokkal hamarabb meg tudják mondani, mint a nunist.
Szóval simán megvan az esélyed a kislányra. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok Kismamik( meg jövendőbeli Kismamik is) !!!
Judy: De jó, nagyon örülök Nektek!!! :D

Niki: Szia! Rég láttalak erre felé :D Hogy repül az idő!!! Gratulálok a fütyishez 8) További szép pocakosodást!!!

Jaimee: Hamarosan Ti is megtudjátok a baba nemét :wink: Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a megérzésed :wink:

Betsy: Én a 26. napon teszteltem. Legközelebb meg július 11. megyek Uh-ra :D
Anyuci miatt a jövő hét végéig ritkábban jövők, de azért néha bekukk!!!
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Zolcsika is 42. hétre jött :wink:

Kamilla: Gyere bármikor!!! Szeretettel várunk itt, ok? 8)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Niki,

Neked is köszönöm a gratulációkat, tényleg eléggé mosolygos vagyok most. :lol:

Bár anyámmal már megint volt egy kis vitánk.

Azt mondta, hogy lányom kövér vagy, nem vagy te terhes?? Aztán egy órát papolt arról, hogy mekkora hülye leszek, ha megint szülök, meg elvesztem a munkám, olyan leszek mit egy ház, öreg vagyok már a szüléshez, éhen halunk..... és egyéb kedves dolgokat vágott a fejemhez.

Szóval ismételten nerm mondtam el, hogy babát várok. Csúnya ezt kimondani, de néha utálom anyámat, mindig is rossz volt a kapcsolatunk. Amit én csináltam az mindig hülyeség volt, meg persze én rossz anya vagyok....szerintem meg jobb vagyok mint ő valaha. Na mindegy nem panaszkodok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: :lol: :lol: Igen, emlékszem, mesélted, hogy nem nagyon akart megszületni Peti, de el is számolták a heteket, nem?
Igen, kislányt mondtál nekem. :lol: :lol: Juj, kislány??? Most felcsillant a szemem, pedig tényleg mindegy...Hát, kíváncsi leszek. :lol:

Olik: Mi a helyzet? Mentek a tengerhez végülis?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee: Nem tudjuk még, ez az utolsó napon derül ki :evil: Addig pakolok meg reménykedünk :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik, :lol: :lol:

Na akkor már 3-an rácáfoltunk hogy a fiuk előbb jönének. :lol: :lol: :lol:

Igazából tudják ők, hogy mikor kell jönniük. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: