Új privát üzeneted érkezett!

Nóri, én nem kérdezek semmit, nekem egy megjegyzésem lenne, de szerintem engem is elküldesz a fenébe, de ez már feltűnő: LAPTETŐŐŐŐŐŐŐn vagy! :lol: :lol: :lol: És direkt utánanéztem, az utolsó 6-ból 5-ször, azért ez csak jelent vmit, de ezen kívül is nyugi, sínen vagy bébi! :lol:

Sirkici problémakörére meg, gondoltam, nem is reagálok inkább, mert azért ez nem fekete-fehér ügy. Mikor olvastam, az volt az első gondolatom, hogy natudodmikormennékelegésznapmelózni, egyedül hagyni a gyermekem, ezek a legszebb évek, hónapok, napok és pillanatok az életemben, soha nem jönnek vissza, inkább nem eszem, nem iszom, nem öltözködöm, de nem adom!!! Azért más lenne a helyzet, ha a gyerekem meg a férjem se tudna, enni, inni, öltözködni.....Meg hát hogy nem bölcsibe kellene adni Nikit, hanem apa maradna otthon vele- azért ez így egész más. S apa tényleg akar kistesót? Szerintem elsősorban neki kellene keresni vmit, de ha nincs? Nehéz. Én megpróbálok itthon tanítani, lassan vége a jó kis gyednek, nekünk se lesz könnyű, de tudom, otthoni munkát találni még nehezebb. Nem tudom, mit is mondhatnék, tanácsot adni semmiképp nem szeretnék, csak az első gondolataimat írtam le.Sajnálom a dolgot, a kérdést, a döntéskényszert.

Judy, voltatok 4D-n? Képek?
Vendég
 


Szerintem a laplja meg legyen hepatitis C, oké?Legalább ennyi a köze egymáshoz.De neked ezt is elnézem komám.Még 15 perc oszt pattanok a kedvenc kurkász dokibácsimhoz, csak most nem kapom le a bugyimat, ha meglátom.
8)

Tavasz van, 16 fok, napsütés, imádooom! :D
csnóri1
 
 


Akkor inkább h1n1 :twisted: :twisted: :twisted:
Irigyellek a tavaszodért, itt fúj a szél, meg felhős, de énekelnek a madarak, bújnak elő a virágaim, szóval öröm ez is. :lol:
Vendég
 

 
 

Judy,
én is pont ezt akartam kérdezni, hogy voltatok 4d-n??? Vagy nekem maradt ki, de nem emlékszem, hogy mikor, hova, merre, meddig... :lol:
Szülinap???

Egyébként ma nem hivott a csávókám munka ügyben, pedig megigérte, nemtudom, hogy nem ért rá végül, vagy talált mást, de majd kiderül, ha holnap se hiv, akkor ennyi volt. Másfelől meg én is rögtön azt mondtam, hogy mindegy milyen meló, csak pénz legyen, mondtam is anyunak még tegnap este, hogy mások is dolgoznak délután, meg minden, igen ám, de nem egész nap, vagy délelőtt, vagy délután, vagy váltásra, nem is ellenkeznék, mennék, mint a rakéta, igen, apával lenne, vagy a mamákkal, mindkettő szuper, bölcsi is jó valahol, valamiért, de azért gondoljatok bele, hogy nem lenne anyja... valaki másnak mondaná el a gondjait, az örömeit, stb., ezt egy "normális" anya se birná elviselni, hisz neki tényleg nem lenne anyja, mert reggel fél kilenckor kel, én 9-re mennék, délben alszik, kettőig, én egytől negyed háromig lennék itthon, mire felkelne, már megint mennék, este hét után érnék haza, ő kilenckor megy pancsizni, tizkor már alszik, éjjel megintcsak nem tudnánk együtt lenni, másnap minden kezdődne elölről... az egy dolog, és szörnyű, ha nincs apja a gyereknek, mert egész nap dolgozik, de egy anya... na mindegy, mindenkinek igaza van, ebben a világban meg kell fogni a munkát, azért is visel meg ennyire, de a lányomat nem másnak szültem, akkor sem... majd lesz valahogy, már több, mint egy éve igy áll a helyzet, és még mindig volt valahogy, amikor minden kötél szakad, mindig megsegit a jó Isten!
sirkici
 
 


sziasztok,

Megvolt a fogdoki a srácoknak. Danikának most tömtek életében először, baromira be volt fosva szegény, de hősiesen viselte a dolgot. Jövő szerdán viszem fogszabályzóra. :oops: :oops:

Aztán sétáltunk egyet a városban, és láttunk egy motozást is. Én nem tudom mi történt, de tele volt a város fiatal, jóképű zsarukkal. Nem győztem a fejemet kapkodni. Na, ők kaptak el egy gyanús ürgét és megmotozták. Na, ilyet sem láttunk még a fiúkkal. :lol: :lol: :lol:

Aztán 2 órát matekoztunk Bazsival, mert holnap doga, és szegénykém nagyon hüle a matekhoz. :oops: :oops: :oops:
Szerintem most sem fog 2-nél jobbat írni. Szín 2-es matekból, csak az az érdekes, hogy a többi tárgyból 4-es 5-ös. :lol: :lol: Nem értem én ezt. :oops: :oops:

Bibi,Sirki,
Nem voltunk 4D-n, majd pár hét múlva tervezzük, de még nem tudom mikor. :lol: :lol:

Amúgy ma itt is szép idő volt 10 fok felett volt a hőmérséklet. :lol: :lol: Végre jön a tavasz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty,
Kezem csuriban érted. Pihizz sokat és majd gyere amikor úgy érzed........ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megsegít a "jó Isten"?...hát ezzel tudnék vitatkozni.
:twisted: :twisted: :twisted:

BETTY:nagyon gondolok rád+++


Kép
csnóri1
 
 


Van az a vicc, mikor elviszi az ár az öreg házát, jönnek érte csónakkal, tankkal, helikopterrel, hogy kimentsék, de :nem, nem, majd megsegít engem az én Istenem......aztán végül elviszi az ár és meghal, majd reklamál: azt hittem Uram, te majd segítesz a bajban, mire az Úr: hát mit gondolsz, ki küldte a csónakot, tankot, helikoptert? 8) :lol:

Betty: ++++++++++++++
Vendég
 


Na igen...duma az van...megkérdezném tőle, hogy miért halt meg a lányom 21 hetesen?Biztos van erre is valami "tuti" duma...
És akkor hogyan is segít meg? :twisted:
csnóri1
 
 


Húúú, erre is tudnak ám vmit mondani, de inkább priviben... :?
Vendég
 


De bakker nem csak ezek a hívők ilyen baromira okosak, hanem az ezoterika irányában is vannak bajok...kinezológushoz jártam sokáig szülés után, de egy alkalommal olyat mondott, hogy felálltam a 6,000-es óra közepén és otthagytam a picsába.Azóta sem jártam ott.Olyan őrültségeket mondanak, hogy legszívesebben bevertem volna neki egyet....én baromira kettő lábbal állok a földön, főleg ezek után, szóval nagyon ki vagyok hegyezve erre a témára.(is)
csnóri1
 
 


Na, jól van Nóribébi, higgadj le, ismered a jelmondatot: Mindenki bekaphassa!
Vendég
 


Nem vagyok én mérges vagy ilyenek, csak vannak témák, amik kihoznak a béketűrésből.Vagy ilyesmiről nem lehet véleményt mondani, mert az jajj de nem illő dolog?Hát engem nem érdekel, inkább elmondom a véleményem, de nem leszek álszent.
És igen, mindenki bekaphatja! 8)

amúgy meg ne dumálj, mert tűzbe hozlak a h1n1-el... :lol:


ja és végül annyi, hogy ez nem Sirki ellen szól, csupán egy általa elhangzott mondatot reagáltam le, mielőtt félreértene valaki.
Elvitatkozok én BB művésznővel is lazán, volt is rá példa priviben.
csnóri1
 
 


Mielőtt félreértés esne, senkire sem haragszom, a mondatom azért volt, mert igy szokás mondani, nem járok templomba, meg semmi ilyesmi, én sem tudom miben higgyek, de csak azért irtam igy, mert eddig tényleg valaki, legyen az Isten, vagy a szomszéd Pista bácsi, tényleg megsegitett, és vitatkozni se szeretnék, de még csak annyit, hogy kedves anyukák, és leendő anyukák, egyikőtök se hagynál el a gyermekét, bár vannak akik igen, de szerintem itt senki sem tartozik abba a csoportba, mert gondoljatok csak bele, hogy ha egész nap nem látod a gyereked, akkor nem olyan, mintha nem is lenne???
Másfelől meg nem akarok drámázni, de ez a fórum már nem is az a fórum, ami volt, úgyhogy, felesleges is erőltetni, ami nem megy! Én mindig irtam, annyira szerettem volna fenntartani, de nem silkerül, az anyukák nem mernek babás témáról beszélni, mert nehogy valakinek rosszul essen, mindig azt kell nézni, hogy kit hogy ne bántunk meg, ez igy felesleges... szóval, sziasztok, jó volt veletek, és tényleg nagyon sajnálom, de ennek igy semmi értelme!
sirkici
 
 


Még csak annyit, hogy nekem a tábliban a mai dátum van beirva, a vonalzódon pedig még egy napot ir (a szülinapról kétszer is kérdeztelek, hogy hogy lesz, ajándékok, stb. de nem válaszoltál, remélem jól eltelik), de azért
Judy,
BARBIKÁNAK NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!!
sirkici
 
 


Sirkici,
Bocsika, tényleg nem válaszoltam a szülinapra. :oops: :oops: :oops:
Amúgy semmi extra, szombaton ünnepeljük anyuékkal, egy porszívót kap és a Barney és barátaiból a Baby Bop-ot. BJ és Barney már megvan, de ez még hiányzik. :lol: :lol:

A vonalzó tényleg nem számol jól, próbálkoztam más vonalzót betenni, de a 4 gyereké nem fér ki. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


És köszönjük szépen a szülinapi köszöntést. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici, ne add fel kérlek! Én mondtam, hogy nem hagynám el a gyerekem, inkább nem eszem, nem iszom, mindenről le tudnék mondani, de róla nem! Meg megbeszéltük, hogy senki nem bántódik már meg, hogy végre ezt nem kell nézni...Én sem járok templomba, de hiszek, valamiben, Istenben vagy magamban, nem is tudom, de azt tudom, van valami...

Barbikának boldog szülinapot!


Miért ne férnének el a babás témák?
Itt van a Bíbi. 1 éves 9 hónapos és 3 napos, és imádom!!!Nagyon jól sikerült gyerek....no, ennyit tudok most mondani Vietnámról, meg mutatok friss képet:

Kép


Kép


Amúgy tényleg semmi sem olyan, mint rég, magam kezdtem el hangoztatni anno. Most akkor szavazzuk meg és oszolj van?
Vendég
 


Hűűűűű, 9 DPO? S ha nem jövünk többet, honnan fogom tudni, hol tartok? :twisted: Szavazok: MARADOK! :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Na, most már jól számol az az idióta vonalzó. Barbi dátumát holnapra kellett állítanom ahhoz hogy mára írja a szülinapját.Ki érti???? :lol: :lol: :lol:

Bibi,
Neked is köszike. :lol: :lol: :lol: :lol:
Oszt hogy érezzük magunkat így 9. dpo-n???? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nincs oszolj, és csudapofa csajod van. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nyilván rám vonatkozik ama kijelentés, hogy nem lehet babás témákról beszélni, mert nekem az rosszul esik....jelentem nem igaz.
Sokáig így volt, ezért sokáig nem is jöttem ide.De már nem úgy fáj a kisbabám elvesztése, mint régen, lecsillapodott a lelkem és bár sokmindent másképp látok, pontosan azért jöttem vissza, mert igenis érdekel, hogy veletek (régiekkel) mi van.És mivel a régiek fogalma egyenlő a babás topikkal, ezért nyilván a gyerekek is érdekelnek, csak max nem szólok hozzá vagy nem tudok hozzászólni, mivel nincs tapasztalatom.
Ammeg, hogy sajátos a világnézetem bizonyos dolgokba és még a pofám is nagy hozzá, hát...én ilyen vagyok, nincs ezzel semmi baj, itt mindenki külön kategória, de ezt is már megtárgyaltuk.
Szóval nem kell itt sértődgetni meg nyilvánosan vonulgatni, pont ezt bíráltuk meg röhögtük ki nemrég.
Kell a vita, kell az élcelődés, kell a vicc, kell a szomorúság, kell az öröm, kell a bánat, mert ez mindenkiben benne van...
Szóval mi is a gond?
csnóri1
 
 


Gond egy szál sem, max. hogy nem igazán szexeltünk peteéréskor, (de előtte, utána igen :twisted: ), de ezt leszámítva röhögök itt magamban, pár napja félig összetörtem magam saját otthonomban, lezakóztam a lépcsőről, első gondolatom volt, hogy terhes vagyok, hisz Bíborral is ugyanezidőtájt az ágyról estem le (35 cm magas :lol: ), úgy, hogy tiszta kék-zöld folt lettem, mint most. :lol:
Vendég
 


Én nem sértődök és nem vonulok, és szeretem, hogy nagy a pofád, mert legalább azt mondod amit gondolsz, és így én is el tudok gondolkodni azon, hogy na vajon nyafognivaló-e a gondom vagy nem. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nézzétek mit kaptam Betsy-től. Puszi Betsy érte. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


BB:minek iszik, aki nem bírja? :lol:

Boldog szülinapot a törpének. :wink:

Az én gondom pedig az, hogy nem jön meg ez a szar piri, mondjuk a dokim szerint a ciszta miatt késhet napokat.
csnóri1
 
 


Hát igen, ilyeneket csak Betsy tudott...

Megjön az nyugi, addig is gyönyörködhetünk a kis törpillás topánkádban!:lol:

És én bííííírom a piát! Lehet, pont az a baj, mikor nem iszom :lol:
Vendég
 


Bibi,
Kérdezhetek valamit???????
Honnan veszed azt, hogy téged utálnak???????
Utálni csak olyan embert tud az ember akit személyesen ismer.
Legalábbis én nem tudnék utálni valakit akivel még sosem találkoztam. Az egy dolog, hogy itt írunk és beszélgetünk, de az messze nem jelenti azt, hogy ismerjük is egymást.
Véleményt kinyílvánítani lehet, megsértődni is lehet, de hogy utálni????
És szerintem téged sem utál senki, max van olyan akinek nem tetszik ha kimondod azt amit a szíved diktál.Amúgy én is voltam már úgy ebben a topic-ban, hogy valami nem tetszett. És akkor mi van, duzzogtam kb 1 hétig, utána újra jöttem. :lol: :lol: :lol:
C'est la vie! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nóri,
Jönni fog meglátod, még csak a 31. napon vagy. Cisztának idő kell, hogy ürüljön. (gondolom én)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Idézőjelben írtam az utálatot, teeeee, hogy is mondják, gyérlala? :lol: :lol: Csak sejtéseim vannak. Jaimme a h1n1 után távozott, ( és a mai napig nem oltatott, bakker :lol: :lol: és milyen jól tette :lol: :lol: ) s azt én vágtam a képébe, hogy ébredjen fel. 1-0.
Aztán volt az a disznóöléses beszólás, 2-0 máris. Többre nem emlékszem, mert egy figyelmetlen tapló vagyok :oops: :twisted: Sirkit is megbántottam talán a viccel? Nem is tudom, de nem akarok üldözési mániás lenni, de benne van a kezem, hidd el. :twisted:

És nem baj, én szeretem, ha utálnak, így legalább szelektálódnak az emberek körülöttem, s az a kevés, kik végül kibírnak, imádnak, és a tűzbe mennének értem, de fordítva is. Na, ilyen is az élet. :lol:
Vendég
 


milyen érdekes, hogy én nem vagyok abban a bizonyos ÚJ felsorolásban...ezt egyenesebben is meg lehetett volna fogalmazni valós névvel....no komment....
Bíbi van egy zsepid kölcsön?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csnóri1 2010.02.25 15:08-kor.
csnóri1
 
 


Na látod, hogy így is értetted, Nyuszómuszó! :twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy igen, no komment, túl vagyunk rajta, semmi nem kötelező senkinek és mindenki azt csinál, amit akar, óóóóóóó, világszabadság! :lol:
Vendég
 


Több is veszett Mohácsnál, tartja a mondás.
csnóri1
 
 


Ja, ha már Mohács, voltatok ott már búsójáráson? Az is a világörökség része lett. Én nem nagyon szerettem, mindig fáztam, csak erre emlékszem. De legalább eltemették a telet.
Vendég
 


Én még nem voltam, nekem elég ijesztőek. :roll:
csnóri1
 
 


Na ja. És megtapizzák a csajokat...legálisan...még ilyet :roll:
Vendég
 


De miért?Mármint a jelmezesek? :shock:
csnóri1
 
 


Ja. De lehet, hogy csak megkergetik és hamut szórnak rájuk....nem tudom, nekem olyan tapizósnak tűnt :twisted: :twisted:
Vendég
 


No, gyors létszámellenőrzés, hányan is maradtunk, avagy ki velünk, ki ellenünk? :twisted: :twisted: :twisted: Én jelen! :lol: :lol:
Vendég
 


Meg még én is, hogy tudjak vitatkozni magammal. :twisted:
Tegnap mondja Fábry, odaszólt egy pszichológus ismerőse a szkizofrén páciensének: az utolsó majd csukja be az ajtót! :lol: :lol:
Vendég
 


Jelen én is, a gyerektelen főbűnös!
Mekkorát röhögtem azon, ez most jó kis adás volt, kuncogtam nagy magányomban.
csnóri1
 
 


Én is vagyok, remélem azért hogy máshova is írok még maradhatok. :lol: :lol: :lol:

Én utálom a Fábry-t. :twisted: :twisted: :twisted:

Viszont olyan tök cuki Hófehérkés tortát vettem ma Barbikának.
Holnap este tartjuk a szülinapját, alig várom hogy odaadhassam már neki az ajándékokat. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Amiatt, hogy máshová írsz, még maradhatnál Hármas...öööö...akarom mondani Négyeske, de mi bajod Fábryval? Nahát, utálod, hisz nem is ismered személyesen :twisted: :twisted:

Muti a tortát!
Vendég
 


judy5 írta:Bibi,

Utálni csak olyan embert tud az ember akit személyesen ismer.
Legalábbis én nem tudnék utálni valakit akivel még sosem találkoztam. ,


na akkor most hogy is van ez lala? 8)

Fábry nagy arc pedig, én nagyon bírom.

Akkor Sirkici létrehozott álnéven egy új topikot, körbeírt az illetékeseknek és a megszokott néven marad tovább tag, jól látom?
csnóri1
 
 


Na jó van ám, így kiforgatni a szavaimat. :lol: :lol: :lol:

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem csípem az arcát. :lol: :lol:

Tortát majd holnap, a többi képpel együtt. :lol: :lol:

Honnan veszed, hogy Sirkici volt????Nem hinném. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:jóvanna, poén volt, de jól jött ki!Engem a világból ki lehet kergetni pl: mr bean-el, azt sem tudom, hogy kell leírni. :?

Innen elköszönt, mert itt semmi nem a régi és pár óra múlva lett egy új hely és indult egy körlevél.Biztos tévedek, de ez olyan különös egybeesés.De nyugi, nem dőlök a kardomba. :wink:
csnóri1
 
 


Akárki is volt, klassz ez az arcnélküliség...de hagyjuk mááááá', könyörgöm. :twisted:
Vendég
 


ez az, könyörögj... :D
csnóri1
 
 


jájjjj tudod mit mondok én erre? :twisted:
csnóri1
 
 


Tudom, hepati...ja, nem h1n1. :twisted:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: