Új privát üzeneted érkezett!

Gio
Keresztlánykád tényleg jó kislány. Nagyon szeretném, ha a mi kis bébinknek is ilyen jó alvókája lenne. :lol:
Már alig várom a hétvégét, hogy végre kialudhassam magam. Minden nap 2 órától olyan álmosság jön rám, de munkahelyen nem lehet ledőlni, még ha nincs sok munkám, akkor sem. Otthon meg ugye vár a tennivaló.

Pendi
Hiába vagyok informatikus. Annyira gyorsan változik a világ, a számítástechnikai eszközök, hogy már én is jól le vagyok maradva. Amíg főiskolára jártam, képbe voltam sokmindenben, de ugye nem informatikusként dolgozok, és sokat felejtek. Meg hát az utóbbi pár évben nem is az a téma érdekelt. Már lehet, hogy Hogyan essünk teherbe címszóval tudnék jobban szakdolgozatot írni. :lol: :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Csajok!
Asszem a tanyán valami gáz van. Nem látok semmi üzit. :evil:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

A tanyával nálam gond van:-((Remélem megoldódik hamar és tudlak olvasni Titeket!

Gio,kerilányod egy angyal:-))Nagyon jó kislány ha így "alkalmazkodik" a szülőkhöz :D.

Pendi,az saját üzlet alatt azt értettem,hogy ha sikerül elvégeznem egy ilyen tanfolyamot,akkor itthon fogok dolgozni és ahhoz kell egy saját kis helyiség,egy kis üzlet.De ez majd később kiderül.Sajnos először a műtéten szeretnék túl esni és utána kezdhetem a tanulást:-))Ti hogy álltok most,mikor készültök a Kaáliba???Cukor vizsgálat mikor lesz??

Puszi mindenkinek
sztimcsi
 
 

 
 

Timcsi, Lilla: Akkor megnyugodtam mert én sem látom az üziket. A 5-6oldaltól simán bejönnekaz üzik előtte viszont nem. Na remélem addig itt értekezünk kivel mi van.

Kép
csucsu05
 
 


Csajok!Nekem sikerült,úgy hogy amikor beléptek a mi oldalunkra,bal oldalon megjelenik,hogy 25hsz/oldal.Ott lépjetek át arra hogy 200 hsz/oldal.Nekem így sikerült.Pusszancs!
sztimcsi
 
 


Na kipróbálom én is.

Kép
csucsu05
 
 


nekem úgy sem sikerül :-(
Vendég
 


Nekem sem:(

Kép
csucsu05
 
 


Lányok,az előbb kb 15 perce még beengedett,írtam is,de most már be sem tudok lépni:-((A jelszavamat nem fogadja el.Nem értem miért :roll: ??????Hogy vagytok????
sztimcsi
 
 


Sziaszok!

Itt vagyok én is. Most ébredtem fel. Iszonyatos fejfájással értem haza a melóból reggel. :(
Mindjárt visszaolvasok.
Vendég
 


Gio
Köszi a privit! :)
Azért nem ártana néha pihenned is! A hétvégék elég rövidek. Nem tudsz kivenni egy kis szabit?
a keresztlányod nagoynkis jólnevelt! :) Mindenki ilyen babára vágyik. :) Milyen jó is lehet a babaád mellett aludni. :) na de hamarosan megtapasztaljuk. :)

Lilla
Az új szakdolgozat címe jól hangzik. :) Majd remélem megengeded, , hogy elolvassam a dogádat! :)


Timcsi
Mikor indulsz neki tanfolyamot keresni?
Mi már készülünk a Kaáliba. Párom még megy egy katonavizsgálatra itthon, és utána megyünk. talán februárban. A cukor vizsgálat meg majd akkor lesz, ha a párom dolgozik, és én is ráérek. Már megbeszéltem vele, és csak a megfelelő időpoontra várunk. :)
Vendég
 


pihenek én, sztem mostanság túl sokat is...nem tudom mi van velem. lehet ez a trutyi idő, de vhogy nem találom a helyem most a világban, csak aludnék vagy itthon üldögélnék...tiszta gáz
Vendég
 


Működik a tanya, gyertek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Nagyon korán van még, de nem sokára itt vannak értem. Apóséknál disznóvágás. Nem sok kedvem van most menni.

Gio
Lehet, hogy erre az időre vagy ilyen fáradékony. annyira jönnek mennek a frontok, hogy a szervezeted nem biztos, hogy tudja követni. Ne is csodálkozz rajta. Ez a tél amúgy is ilyen fárasztó. Hideg is van....
Vendég
 


Csajok: nekem a Tanya nem jó :(

Kép
csucsu05
 
 


csucsu05 írta:Csajok: nekem a Tanya nem jó :(


elvileg már működik
Vendég
 


Gio: Én most este is próbáltam és nem jó .

Kép
csucsu05
 
 


Era,sajnálom hogy nem tudsz jönni a tanyára :cry: !Mi lehet a baj??Nálam is iszonyú lassú de azért beenged.Remélem holnap már megjavul és tudsz jönni hozzánk!Hogy vagytok???Szabina már teljesen rendbejött??És Neked a köhögésed múlóban???Puszillak!
sztimcsi
 
 


Timcsi: Ildi reggel hivott telcsin, hogy ő azért nem tud jönni mert nincs éppen netjük. Amint megjavul és lesz jön. De nem akarta, hoyg izguljunk ezért szólt.
Én most is próbáltam de nem enged be. Délelőtt Ildi üzijét akartam átadni kétszer is megirtam, a hozzászólásomat és lassú volt mintha valamit csinálna a gép de csak nem tette be. Aztán már belépni se tudtam . Azóta sem.
A nevemet elfogadja a jelszót is de nem csinál utána semmit.
Csak én nem tudok fellépni??

Kép
csucsu05
 
 


Szia Era!Annyira sajnálom hogy nem enged be az a sz@r gép :cry: !Ha jól emlékszem tegnap volt mindenki Téged és Ildit kivéve.Vagyis ha jól emlékszem akkor még Téged délelőtt beengedett ugye???Jaj nagyon remélem hogy ma már megjavul és velünk leszel.Mindenesetre benézek ide ma többször ha mégsem sikerülne.Ma egyébként pogit sütök,jönnek délután/este a vendégek,holnap pedig bál.Remélem jobban vagy már és múlóban van a köhögésed.Puszillak!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy valaki szed-e közületek Cerazette szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló tablettát?
Én azt szedtem, amíg szoptattam, de sajnos maradt 2 bontatlan levél a 3 havi adagból és azt eladnám, olcsóbban, mint a gyógyszertári ára!

Ha valakit érdekel, írjon légyszi privát üzenetet!

Köszönöm!

Orsi

avocado
 
 


Sajna nem szoptatok:(

Kép
csucsu05
 
 


Olyan rég jártam márt itt!De látom nem sok minden történt azóta.

avocado:Köszi de nekem sincs szükségem fogigátlóra!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!
Hú, de rég jártunk már erre.
Sajnos nekem nem megy a tanya, pont most, mikor ráérnék. :cry:
Azért ha valaki jár erre, írjatok, hogy nektek megy-e.
Puszi!

Kép
p__lilla
 
 


Szia Drága Lilla!

Nekem sem működik a tanya :( .Pedig ma már én is sokkal jobban vagyok,és időm is lenne kicsit Veletek lenni.Na de nem baj majd itt dumcsizunk :D :wink: !Mizu Veletek???Pocilakód jól van???Álmosságod már elmúlt teljesen???
Puszi!
sztimcsi
 
 


Szia Timcsi!
De jó, hogy te is idetaláltál. :lol:
Örülök, hogy már jobban vagy. Hétfőn lesz a nagy nap. Már csak 4-et kell aludni. :lol: Nagyon szorítok.
Köszi, megvagyunk. Ma épp nincs főnököm, meg úgy néz ki, holnap sem lesz, így egy kicsit ráérek netezgetni.
Álmosság már nincs. Remélem a pocaklakó is jól van. Kedden volt az AFP, ha minden jól megy, április 1-jén láthatom újra.
Ma mentünk volna síelni, ilyenkor szoktunk mindig a március 15-i hétvégén. Azért úgy hiányzik ám. Apu azért elment. Mondtam neki, helyettünk is síelje ki magát. Jó lett volna a hegyekbe egy kicsit a friss levegőn, de ha rossz az idő, azért hosszú ott ücsörögnöm reggeltől estig. Ezért inkább itthon maradtunk.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,örülök hogy jól vagytok :D !!!Akkor ma és holnap lehet kicsit lazítani a munkába :D .Az AFP eredményed mikor lesz meg???Bizit minden rendben lesz :D !Április pedig mindjárt itt van,és láthatjátok a picikéteket :D .Elhiszem hogy furcsa érzés hogy most kimarad ezévben a síelés :( ,hisz évek alatt úgy hozzá tudunk szokni dolgokhoz.Majd jövőre a picikével együtt :D :wink: !!!
Kicsit most már izgulok a hétfő miatt.Ha belegondolok,összeszorul a gyomrom...De tudom minden okés lesz és nem fog fájni,aztán elmegy az a hétfő gyorsan,kedden pedig jöhetek el a Kórházból:-)!
De jó lenne ha a többiek is jönnének!!!Vagy nekik működik a tanya??? :roll: :roll:
Puszi
sztimcsi
 
 


Timcsi
Nem vagyok benne biztos, hogy jó lesz az AFP eredmény, mert szerintem túl korán vették le, és nem is a ciklusom közepén fogant a baba. Végülis az utolsó mensitől már betöltöttem a 15. hetet hétfőn, ahhoz jól kalkuláltak, de lehet, hogy 2-3 nap is sokat számít ilyenkor. Mindegy, nem idegesítem magam.
Igen, most lazítok, ma még sokat nem dolgoztam. :lol: De ez sem túl jó ám, mert már nem tudom, mit csináljak. Lenne munka bőven, csak azt akkorra tartogatom, mikor itt lesz a főnök. :lol:
Na, már kezdesz izgulni? Elhiszem, én is izgulnék. De március 16-ának jó napnak kell lennie, és sikerülni fog. Azért mégsem olyan komoly beavatkozás, mint egy műtét. Kedden már el is engednek? De jó. És Laci hol lesz addig? Gondolom a kórházba nem lehet veled. Béreltek egy szobát addig?
Szerintem másnak sem működik a tanya. De én úgy veszem észre, mintha meg is szűnt volna a honlap, nem? Bár azért bejelenthették volna előre, hogy valami gond lesz csütörtökön. Remélem, azért sikerül megoldaniuk a problémát mihamarabb.

Kép
p__lilla
 
 


Mi van Virivel? Nem tudsz valamit róla? Hazaengedték? Múltkor azt írta, szerdán dől el a sorsuk.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Tegnap este Viri küldött sms-t nekem hogy hazaengedték :D !!!Sajnos én nem voltam internetközelben,így továbbítottam az sms-t Gionak,Ő vissza is írt nekem hogy megírta a tanyára,de gondolom hogy akkor már Te sem tudtál azóta belépni:-(!Én este 10 körül próbálkoztam de egyszerűen nem lehet belépni,vagyis be sem jön az oldal:-((.
Igen kicsit izgulok de majd elmúlik :wink: !Vasárnap már megyünk fel Dunakeszire,onnan fogunk indulni hétfőn reggel 5-f6körül.A dokival beszéltem,nincs senki más hétfőre beírva így amikor megérkezünk,átöltözök és már megyünk is a műtőbe.Így jó mert legalább nem lesz időm idegeskedni.Ha meg már bent leszek úgyis csak arra fogok gondolni hogy minden rendben lesz :D !Laci hétfőn,estig bentmaradhat velem,éjszakára pedig foglaltunk egy panzióba egy szobát hogy tudjon pihenni(bár érzésem szerint nem sokat fog aludni).Aztán kedden reggel megnéz a doki,és jöhetünk is el.De csak kesziig jövünk a kedd estét ott töltjük és majd csak szerdán délelőtt jövünk haza.Nagyon hosszú az út Pécstől hazáig,és mivel nem tudom hogy mennyire fog fájni a pocim ezért döntöttünk így hogy nem indulunk neki ennek a hosszú útnak.
Én ép nagy mosásban vagyok,és szerintem még ablakot is takarítok holnap ha ilyen szép idő lesz :D !
Puszi
sztimcsi
 
 


Sajnálom, hogy a többiek nem találnak ide. De délután hátha felbukkan még valaki rajtunk kívül. Ez a tanya még mindig nem jó, remélem nem fog megszűnni.
Jajj, nagyon örülök, hogy Virit hazaengedték. Azért sokkal jobb lesz nekik otthon ezt a pár hetet még kihúzni, mint a kórházban.
Igen, tényleg hosszú utat fogtok megtenni. Jól teszitek, hogy előtte nap elmentek Dunakeszire, azért így egy napra kevesebb jut. Remélem nem fog nagyon fájni a pocid, de azért majd inkább csak pihenjél utána.
Hú, ablakot nekem is kéne pucolni, de nincs kedvem, ráér még. Meg lehet apát fogom kiküldeni az ablakba, mert nálunk íves ablakok vannak felül, és azok nem nyithatók, így teljesen ki kell állni a párkányra, ami az emeleten azért elég veszélyes. A fürdőablakunk meg az idén nem lesz kívülről megtisztítva, mert nem férek már ki a hasammal. Pont rossz irányba nyílik és ott van a szekrényünk, ami nem mozdítható. Eddig csak én fértem ki. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Én is próbálok belépni a tanyára,de semmi :( ,remélem hogy csak valami kisebb munkálatok mennek azért nem tudjuk használni,mert nagyon rossz lenne ha megszünne :cry: !Viri szegény gondolom mennyire ki volt már a kórháztól.De a lényeg hogy most már otthon lehet :D !!Gondolom Kende mennyire örült :D !!!
Azért Te csak óvatosan takarítsd az ablakot.Árpi biztosan szívesen segít majd Neked :D .A fürdőablak pedig úgy marad,ha esetleg valakinek nem tetszik,küld ki hogy tisztítsa meg :lol: !
sztimcsi
 
 


Nekem nem működik a tanya:-((Gondolom estére visszaáll minden!
sztimcsi
 
 


Én nem tudok üzit írni a tanyára:-((De látom az üzenőfalon hogy másoknak sem sikerül:-((Remélem hamar megoldják a problémát!!
Puszi!
sztimcsi
 
 


Sziasztok!
Tudom hónapok óta nem jöttem felétek,de nagyon ok minden történt azóta.Ha visszaolvastok úgy az 50.oldal körül lehet rólam találni infókat.Kb 5. hónapban lehettem mikor eltüntem :wink: Nem más okból mint elromlott a gépünk nem volt net szolgáltatónk,elköltöztünk stb. Azóta megszültem a pici babámat aki Csaba Álmos lett.
Most 4 és fél hónapos.Egy ordítógép!!!!!!! :lol:
Akik talán tudhatnak rólam puszi nektek:Csucsu hiányoztál,Brumm te még aktív vagy? Jenny Te veled mi úság?
Jó lenne veletek dumcsizni meg írjatok ti is akiket még nem ismerhetek!
Azt hittem már nem aktív az oldalunk de annyira megörültem nektek!Igyekszem többet jönni puszi mindenkinek!
angelo2
 
 


Szia Angelo!
Örülök, hogy újra itt vagy a topicban. Bár én még nem ismerrek, mert később csatalkoztam ide.
Gratulálok a kisfiadhoz. Sok örömet és egészséget kívánok nektek!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

A tanya nem viszi el a hozzászólásomat.
Ági: De jó, hogy hallunk RÓlatok. :)))))

Gratulálok a kicsi fiúhoz. :) Ordítógép. :)))))
Biztosan nagyon aranyos. Én is sok örömöt kívánok Nekek!:))))
Én tanítok, Bercus óvodás.
Jól vagyunk.
Inkább az anyatanyán vagyunk, de most épp ott sem működik rendesen.

Mennem kell! Majd még benézek, irány az ovi. :)

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Angelo: Szia:) Gratulálok a kisfiadhoz. Tegyél fel képet ha lesz időd igérem sürün benézek irtál e.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ma reggel abszolút nem tudtam belépni a tanyára. Már kezd elegem lenni az állandó hibákból! :evil:
Remélem délutánra jó lesz. Puszi!
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudok belépni a tanyára. Pedig most lett volna időm írni, és ma már nem is biztos, hogy tudok jönni. Itt vannak még tesómék, holnap meg meló. bosszantó a dolog.
Puszilok mindenkit!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudok belépni a tanyára :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nektek működik?????? :shock:
sztimcsi
 
 


Sajnos nekem sem jön be.

Kép
p__lilla
 
 


Kicsit már uncsi,hogy mindig van valami baj ezzel a tanyával :evil:

Hogy vagy Lilla???

De jó lenne ha jönnének a többiek is ide,és tudnánk beszélgetni.

Puszika
sztimcsi
 
 


Timcsi
Köszi, megvagyok. Meló után elmentem vásárolni. Utána meg pihiztem. Eléggé nehéznek éreztem a pocim. Talán kezdődik a kismamiság nehezebb része. Már előbb elfáradok. Már napok óta nem is tudtam tornázni, nagyon hiányzik.
És veled mizujs? Hogy van Gina? Mit csináltok hétvégén?

Kép
p__lilla
 
 


ma már működik a Tanya de elég sok a gond mostanság és olyan rossz hogy pl. Anda sem tud jönni...:-( Pedig sokkal jobb mint ez a nyílt fórum
Vendég
 


Lányok!

Nekem nem működik a tanya megint :( :x .Már olyan uncsi hogy mindig van valami baj :? Nektek működik???
sztimcsi
 
 


Nekem sem jön be, úgyhogy emailben küldtem el Timcsi az éjjeli szekrényes fotót :-) Nincs még vhol amúgy ilyen zárt körű klub mint a tanya?
Vendég
 


Jaj de ari vagy Gio :D !!!!!!Mindjárt meg is nézem az e-mailemet :D !!!
Hát nem tudom hogy van-e de jó lenne találni valami másik helyet mert ez már kezd kicsit uncsi lenni :? !!!És tényleg pl Andának már nagyon régóta nem működi rendesen :( !

Milyen napod volt???Pocikád jól van???
sztimcsi
 
 


Igen, jól vagyok, bár sztem ma is hosszú esténk lesz, mert hugit elkísértük a koncertre és remélem felhív ha vége és akkor haza is visszük (Depeche mode koncert, jó sokan mentek). Poci jól van, feszülgetett ma párszor alul, gondolom ez normális, hisz növöget a drága. :)
Neked milyen napod volt szívem?
Vendég
 


Köszi Gio,egész jó napom volt,pedig Laci dolgozik:-(Kicsit nekem is fájdogál a pocim,bár nekem piri miatt :? .Na de nem baj,mejd pár hónap múlva én is csatlakozom Hozzátok :wink: :D !!!
Egyébként ma nagyon lusti voltam :oops: .Alig csináltam itthon valamit :oops: .De egyszerűen olyan jól esett kicsit tunyulni :lol: .Majd holnap bepótolom.
jaj tényleg hugid és pocilakó koncerteznek :D !!!Azért akkora élmény lehet egy ilyen koncert :D .Persze Neki most vigyázni kell pocilakóra,de biztos hatalmas élménnyel lesz gazdagabb :D !!

Most nekem bejött a tanya!Próbáld meg hátha sikerül Neked is belépni!

Puszika!
sztimcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: