Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csajok, nekem ezt írja ki a tanyán:

,,Az AnyaTanyát másik gépre költöztetjük, addig az oldal nem elérhető.

Költözés után az IP cím változás befrissülése szolgáltatónként változik, van aki egyből látni fogja az oldalt, van akinek 1 napot várnia kell.''

Remélem jöttök majd akkor ide. Pussz!
jenny29
Mór
 
 


Szia Jenny. Én is próbálkoztam de nincs még most sem tanya. :(

Kép
csucsu05
 
 


Szia Era!

A többieknek volt ma tanya? Csak mert ketten jöttünk egész nap? :shock:
Remélem napokon belül megjavul, és jobb is lesz, mint eddig.
jenny29
Mór
 
 

 
 

Sziasztok Drága Lányok!

Én is próbálkoztam ma 2x belépni,de nekem is azt írja ki mint Jennynek! :(
Sajna nem vagyok jobban,lázam még mindig van,így holnap doki.Pedig ma már vettem Coldrex tablettát is,eszem a C-Vitamint,mézet iszom a meleg teát de nincs javulás :( .Az éjjel is alig aludtam:-(
Remélem Ti jól vagytok!!!
Era,Jenny,puszi Nektek!!!És persze a többieknek is!!!Jó lenne ha addig itt dumcsiznánk míg a tanya helyre nem áll :wink:

Most megyek,később még lehet benézek!Puszi!

Timcsi
sztimcsi
 
 


Sziasztok!
Nekem sem sikerült belépnem, igaz, csak most próbáltam, meg délután egyszer. Ugyanazt írja ki, mint nektek.
Mi ma grilleztünk anyuéknál, voltunk jó sokan, most értünk haza. Délelőtt bababörzén voltunk, rengetegen voltak, de 2 sapin kívül nem vettünk semmit. Aztán mekiztünk egyet, meg az obiba vettünk polcokat. Ma kicsit pihentünk.

Timcsi
Szegénykém, ennyire lebetegedtél? Kúráld ki magad drágám, remélem a coldrex és a c-vitamin segít.

Puszi mindenkinek!

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok Lányok!

Nekem is ezt a költözést írja ki a gép. Remélem hamar meglesz.

Voltam pénteken dokinál, és képzeljétek, volt egy 12 mm-es tüszőm. :) Valami változás beállt már, mert ugye eddig nem volt még ekkora sem. Igaz, van mellette sok kicsi is. De, ebből akár lehet is valami. Tegnap jól rá is gyúrtunk. :) A doki azt mondta, hogy, ha babás leszek akkor azért talizunk, ha nem, akkor jövő hónapban uh, és vérvétel megint.

Csókollak benneteket!
Vendég
 


Pendi
Ez nagyon jó hír!!! Drukk, hogy sikerüljön!

Kép
p__lilla
 
 


szia Lilla!

Bocsi, de leléptem, mert gyógyszertárba, meg boltba kellett mennem.

Köszi a drukkot! :)
Igen, jó hír, én is örülök neki. Így van esélyem, hogy még belátható időn belül legyen normális méretű tüszőm. :)

Nem is írtam, de a tegnap este elég ramazurisra sikerült.
Szegény Drágám, totál kész lett. Apósom rosszul lett, be kellett vinni az SBO-ra. (sürgősségi a kórházban) Kiderült, hogy vesekő. Nagyon szenvedett szegény apósom. Majdnem éjfél volt, mikor hazaértünk. Apósom kapott injekciókat, és hazaküldték. Ma már állítólag jól van.
Tegnap párom olyan ideges volt, hogy azt hittem nem is lesz semmi az összebújásból. Mondjuk nekem sem jutott eszembe, de itthon már igen. :) Pedig a doki megmondta, hogy a 12-13-14. napon tessék szeretni egymást! :) :)

Most mindjárt állok neki mosni, meg takarítani. Aztán közben megcsinálom az ebédet. Túrós tészta lesz sültszalonnával. De a levest még nem tudom.
Vendég
 


Pendi
Szerintem még 5-6 nap kell a tüsződnek, mire szép érett lesz, de legalább elindult, és ez is valami.
Hú, húzós volt a tegnap estétek. Akkor már jól van apósod? Nem kell műteni?

Én meg most nekifogtam egy kis takarításnak, mert holnap jön a védőnő. Csak úgy nagyjából, hogy ne lássa mindenen a vastag fehér port, ami a csiszolásból maradt. Aztán utána nekiállunk minden helyiség takarításának, hogy szép rend legyen. Csak annyira fáj a csípőcsontom, hogy mozogni alig bírok. Biztos tágulnak.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
nem tudom mennyi idő kell a tüszőnek. A doki a 12-14 napot mondta, de azért nem fogunk ott megállni. :)
Te is takarítasz? Jó sokszor megy hozzátok a védőnő. Miért megy ennyit? Másnál nem hallom, hogy megy ennyit.
Apóssal az előbb beszéltem, tényleg jól van. :) Volt reggel uh-on, és azt mondta neki a doki, hogy valószínüleg kiment már a kő. Nem kellett műteni szerencsére. Az éjszaka még nem volt biztos, hogy benn fogják-e.
A csípőd lehet, hogy tágul, és jön a melegfront is. Azért pihenj is, mert eléggé lestrapálod magad! Pedig már elég előrehaladott a terhességed! Vigyázz magadra!
Vendég
 


Hali lányok!

Nekem sem jön még be a tanya!

Pendi!
De jó, de jó, de jó!!!! Nagyon fogok drukkolni nektek (is).

Én ma vagyok a 12. napon Nem tudom,hogy mi van peteérés ügyben, mert ugye a múlt hónapban nem látszott már az UH-n, vagy talán nem is volt. Azért tervezem én is, hogy apát elkapom egy körre! :wink:

Képzeljétek! Szombaton nem tudtunk anyuékhoz lemenni, mert féltünk, hogy nagyon nagy lesz a vihar. Ezért vasárnap mentünk ki Szentendrére. És amikor sétáltunk a kapu felé, kőrözött a fejünk felett egy szép méretes gólya! Anyuék mondták, hogy már napok óta látják a ház felett kőrözni! Nővérem mondta, hogy most vagy én leszek terhes, vagy ő, de akkor már inkább legyek én, ő átadja nekem a lehetőséget! :D

Kép
anda81
 
 


Szia Anda Drága!!! :)
Nem dolgozol?
Apára fel!!! :) :) Ez a gólya sztori elég bíztató! csak hívogassátok azt a gólyát! :) A nővéred meg nagyon kis cuki, hogy átadja neked! :)
Nálunk is nagyon meg voltunk ijedve a vihartól, de nálunk nem volt akkora. Inkább csak a szél volt erősebb, és az eső is csak egy kis ideig esett, igaz, akkor rendesen.
Vendég
 


Pendi:
De dolgozom, csak most nincs annyi meló. Úgyhogy most növényvédelemmel és veletek való beszélgetéssel töltöm az időt.

Kép
anda81
 
 


:)
Növényvédelemmel? :))) Locsolgatod, szeretgeted őket?
Főnökasszonyod visszatért már a szabiról?
Vendég
 


Nekem sincs tanyám. Pedig most mindkét gyerek alszik. Kicsit olvastam volna vissza. No mindegy!

Pendi: neked szuper híreid vannak! Örülök a tüsződnek!

Timcsi: neked meg mennek a gyógypuszik!!!!

Anda: hajrá-hajrá! Reméljük a gólya nem véletlen köröz anyudék háza felett! Drukkk!!!

Lilla: csak óvatosan a takarítással. Nem kell nagyon megerőltetned magad! A védőnő sokat jár ki hozzátok??? Nálunk a baba születése előtt nem is volt. Bár tudja milyen a lakásunk, mert Kendénél volt kint összesen 3-szor. :) Csaninál eddig 2-szer volt fent. De majd jön megint valamikor. Én terhesen havonta 1-szer voltam nála.

A többit majd a tanyán! Remélem hama lesz megint!!!
Puszika

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan helyzetjelentés, mert nemrég értem haza, és mindjárt melózni kell mennem.
Sajnos ez a szar tanya még nem jön be, de remélem nem sokat szarakodnak már vele, mert ez így nagyon nem jó. :evil: (na, tiszta Bridget Jones barátnője vagyok ezzel a szarozással... :D )

Ma voltam reggel Fehérváron az endokrinológusnál, Apa nem tudott velem jönni, mert 11-kor eü vizsgára kellett mennie. (még mindig nem ért haza, pedig ő is du-os, és tök ideges vagyok emiatt)
Na szóval, emelte a dr.nő a Letrox adagomat, mert bár már a TSH-m 4,1 (határértéken belül van), de 2 körül kell a babához. Most már 75-öset kaptam, amit ki is váltottam. Azt mondta, a progiszintem tökéletes, szépen van peteérésem, és az Anti TPO-m is faszányos, ami ugye a vetélést okozhatná.
Adott laborbeutalót, ha terhes lennék, irány a vérvétel, aztán soron kívül meg hozzá. Kontroll 5 hónap múlva.
Jövőhéten meg megyünk a meddőségi dokihoz, bár ez az endokr. dr.nő azt mondta, adjak magamnak még 1-2 hónapot, addig ne menjek bele az átjárhatóságiba. Én viszont nem akarok várni.

Timcsikém, nagyon sajnálom, hogy beteg vagy! :cry: Remélem a Coldrex segít, a családunk arra esküszik.

Többiek is remélem jól vannak!
Anda, köszi az sms-t, sajnos 200 ft van a kártyámon, azért nem válaszoltam vissza. Ez ilyen vészhelyzetre való píz. :lol:

Jók legyetek, szép délutánt nektek!!!Puszi!
jenny29
Mór
 
 


Szia Viri!
Én is úgy jártam , mint te. Vissza akartam egy kicsit olvasni, és nem jött be a tanya. De már tegnap sem. Nem tudtam, hogy átrakják. Tegnap még nem volt kiírva. Ezért is írtam Andának, hogy még élek, csak nem tudok belépni.
Hogy van Csani baba? Hogy viselitek a frontot?

Jenny
Most mégy dolgozni? Szegénykém! Akkor kitartás!
Nagyon jó hírekkel jöttél! :) Hurrá! Én meg tudlak érteni, hogy nem vársz, és irány a meddőségi doki. Mire is várnál??? Vártál már eleget!
nagyon drukkolok nektek!
Vendég
 


Pendi:
A növényvédelem nálam most azt jelenti,hogy van itt egy különleges orchidea, ami hát hogy szépen és nőiesen fogalmazzak eléggé csúful néz ki. Most keresgetem a neten, hogy mit lehet vele tenni. Nagyon mérges voltam, mert semmit nem találtam róla, aztán találtam egy fórumot, ahol beszélgetek éppen hozzáértőkkel.

Jenny:
Azért ez már nagyon jó, hogy jók az eredményeid, s majd csak beáll az a fránya TSH is!

Kép
anda81
 
 


És mit tudtál meg róluk? Mert én is kaptam anyukámtól egy cserepes ciklámen színűt, és már kezdi elhullatni a virágait. Nem tudom mit lehet vele csinálni azután, ha már nincs virága.
Vendég
 


Ja, és még valami!

Ma van az újra kezdés/reménykedés napja! Eltelt végre ez nagyon szomorú három hónap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
anda81
 
 


Pendi:
rajta van az ismertetője? Ha nincs, akkor fényképezd le és tedd fel, vagy küldd el e-mailben. Egész hétvégén ezzel foglalkoztam, úgyhogy nagyon kiművelődtem! :)

Kép
anda81
 
 


Ma van az újra kezdés/reménykedés napja! Eltelt végre ez nagyon szomorú három hónap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy


Ez nagyon jó hír!!!!!!!!! :) :) :) :)
Annyira örülök neked!!!! :) :) :)

Ok. Mindjárt csinálok képet, de csak a telóval tudok, mert a fényképezőt elvitte após felesége a balcsira, ahol dolgozik.
Vendég
 


Jó, akkor várom :)

Kép
anda81
 
 


Na meg is vagyok.

Kép
Kép
Kép

Kissé már megviselődött, egy középső virága már leesett, kettő meg már igencsak elhervadt. Pedig olyan szép volt.
Vendég
 


Nah, akkor a következő:
Ha jól látom akkor ez lepkeorchidea, de ebben csak akkor lennék biztos, ha meg lenne a kártyája. Na de mivel nagy valószínüséggel az (mert az európai klímát ez bírja a legjobban), a következőt kell tenni:

Ha átlátszó cserépben van, akkor vedd ki a kaspóból, mert ennek a fajtának a gyökerei is fotoszintetizálnak és a sötétben elsorvadnak. Ha nagyon kaspóba szeretnéd rakni, akkor olyat vegyél neki, ami valamivel nagyobb, mint a cserép, és fehér a belseje, hogy a fényt tovább tükrözze a gyökereknek. Félárnyékot kedveli, vagy reggeli, vagy esti napsütés érje csak, az is ha lehet, akkor szűrt fény legyen. Párásítani kell, ami azt jelenti, hogy a leveleit naponta le kell permetezővel spriccelni. Lehetőleg esővízzel, vagy szénsavmentes ásványvízzel (állítólag a Szentkirályi a legjobb erre a célra) Hetente csak egyszer max. kétszer lehet meglocsolni, nyári időszakban minden második héten tápoldatozni kell!!!
Én az egyémet a fürdőszobában tartom, ott jött helyre szegényke.
Nagyon vigyázz rá, hogy ne álljon a cserép vízben, mert akkor elrothadnak a gyökerei! Nem baj, ha egyszer-kétszer kiszárad teljesen.

Kép
anda81
 
 


Sziasztok Csajok!
Most egy kicsit pihenek, mert fáj a csípőm.
A védőnő most jön másodszor hozzánk. Egyszer a terhességem első felében volt, meg most jön. Én mentem hozzá kb. havonta. Remélem, most meglesz a vérvételem eredménye is.

Pendi
Gyönyörű az orhideád. Anyukámé is pont ilyen, még színre is, egyszer anyáknapjára kapta, azóta csodaszép virágokat hoz.

Anda
Örülök, hogy van egy kis időd, és nem csak a munka, meg a munka.
Nagyon jó, hogy letelt a 3 hónap, és a gólya is sokat sejtető. Reméljük, tényleg azért kőröz felettetek.

Jenny
Szerintem is csináltasd meg az átjárhatóságit, veszteni nem vesztesz vele. Legalább megtudod, hogy minden okés. Gratula a jó eredményekhez. Apának drukk a vizsgához, remélem beért dolgozni.

Képzeljétek, tegnap vettük észre, hogy a kocsimat is agyonverte a jég. A tetején kb. 10 pici benyomódás van, úgyhogy kinyithatjuk a buxánkat sajnos. Amúgy kb. 20 háztetőt fóliáztak be a tűzoltók, ahol meg szigetelés volt a házakon, olyan, mintha puskával lőtték volna szét. Vakolatok leesve, redőnyök átlyukasztva, ablakok kitörve. Csúnya világ van errefelé.
Na, megyek, mert kimosott a mosógép.
Szép délutánt nektek!

Kép
p__lilla
 
 


Anda
Húú köszi szépen. :) Hogy te mennyit tudsz ezekről. :) Én még nem néztem utána. Eszembe sem jutott, hogy itt a neten nézzem meg. Tényleg átlátszó cserépben van. A kaspó az fehér. Azt tudtam, hogy nem szabad nagyon locsolni.
A virágai hogy jönnek vissza? azt tudod? Mert ugye ennek már esnek le, és nem tudom mit kell velük csinálni. Vagy, ha ezeket betartom, akkor visszajönnek a virágok? Tegyem be a fürdőbe?
Vendég
 


Lillám:
Sajnálom a kocsit, de inkább ez, minthogy bajotok legyen! Pihizzél amennyit csak tudsz, mert szeptembertől meg sem áll az élet nálatok! :D

Kép
anda81
 
 


Lilla
Elég félelmetes, hogy nálatok ekkora vihar volt.
A kocsidat meg sajnálom. Akkora jég volt, hogy meglátszik rajta? ez durva.
Én még áprilisban kaptam a virágot anyutól, a névnapomra. :) Tényleg szépek. :)
Vendég
 


Pendi:
A virágai el fognak száradni, és maguktól leesnek, (ezt meg kell várni, nem szabad leszedni!) de a virághozó szárat nem szabad elvágni, mert később azokból fog kifejlődni az új virágfürt. Vannak olyan fajták, ahol a virág maga elszárítja a virághozó szárat, ezt hívják nyugalmi időszaknak, ha jól tartod, akkor télen újra hozza majd a virágait, új száron.

Én is most azon imádkozom, hogy hozzon új virágszárat, mert az enyémnek teljesen elszáradt a virághozó szára. Most tápoldatozom, permetezem hurcolászom, hogy néha érje napfény, de csak óvatosan, igyekszem párás környezetet biztosítani a számára. Hozott is már négy új levelet, és a gyökere is rendbe jött.

Kép
anda81
 
 


Anda
Nagyon köszönöm a tippeket! Akkor azt hiszem, megvárom, amíg leszáradnak a levelei, és utána beviszem a fürdőbe. Ott elég párás a levegő neki.
De ez tök jó, hogy már tudom mi fog vele történni, és nem dobom ki, mert nincs mása csak levele. Az is 4. :)

Ne haragudjatok, de én most elköszönök. Kezd kiújjúlni a migrénem, és lefekszem. Bevettem egy bogyót, hátha elmúlik.

Csókolok mindenkit!
Vendég
 


Jobbulást drága Pendi! :)

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Kb 2 órája írtam egy hsz-t de vírust jelzett a gépem :evil:
Most gondoltam újra próbálkozom.
Nem vagyok túl jól még ma sem :( Reggel elmentem a dokihoz,de azt mondta hogy a Coldrex-nél jobbat Ő sem tud ajánlani.És lázcsillapítónak pedig Paracetamolt ajánlott.Na majd meglátjuk hogy hat-e?? :roll:
Hazajöttem a dokitól,azóta mosok,takarítok,teregetek.Még mosogatnom kellene de most kicsit pihenek.
Gyorsan visszaolvasok :wink:

Addig is puszi mindenkinek!
sztimcsi
 
 


Lilla,jó kis napotok volt tegnap :D .Mi majd ma este szeretnénk grillezni anyósoméknál,remélem addigra jobban leszek,mert most elég szarul érzem magam :?
Ma is volt a védőnéni nálatok??Azért jó hogy így odafigyel a kismamikra :D Szegénykém,fáj a csípőcsontod??Marcika már biztosan fészkeli be magát :wink: Pihengessél sokat!!!
Atya ég,meglátszik az autódon a jég???? :shock: Iszonyat hogy milyen idő volt Nálatok :( .Sokat mutatták a híradóban Ajkát...Nagyon sajnálom :cry:

Pendi,nagyon örülök ennek a csodálatos hírnek!!!!Nagyon drukkolok Nektek!!!!Apósod jobban van???
Apácskával pedig hajrá :wink: :wink: :wink: !!!!!


Anda drága,hogy Te milyen okos vagy :D :D :D !!!Képzeld nekem is van egy orchideám,olyan mint a Pendié,és az összes virága leszáradt de nem csináltam azóta vele semmit.És köszi hogy leírtad hogy mit is kell vele csinálni!!!!!Olyan aranyos vagy!!! :D
Nagyon drukkolok Nektek is!!!!!
És látom a gólya is meglátogatott Titeket :D :D :wink:
És végre letelt a 3 hónap!!!!!! :wink:


Virikém,köszi a gyógypuszikat!De jó lenne ezektől meggyógyulni!!!
Ti hogy vagytok drága???Babucik??


Jennykém,Jaj de boldog vagyok hogy ilyen szépen áll be a TSH-d!!! :D :D :D Annyira drukkolok Nektek is!!!!!
És teljesen megértelek hogy nem szeretnélm már várni még 1-2 hónapot!!!Hisz olyan régóta várunk a babára,hogy már szerintem mi teljesen besokaltunk ettől a várakozástól :oops:
Szerintem is jól döntöttél,hogy elmész a meddőségi dokihoz és megbeszéled Vele a HSG-t!


Lányok,kezdenek felpörögni az események :D Aminek szívből örülök!!!!!! :D És érzem hogy jó dolgok fognak most már Velünk történni :D Meg egyébként is Jenny,Anda,mi megbeszéltük hogy együtt babásodunk szeptemberben vagy októberben!!! :wink: És még boldogabb lennék ha még többen babásodnánk egyszerre :D

Tényleg Jenny,Ti hogy álltok a Gynevac injekcióval???Én ma megrendeltem a gyógyszertárba,és péntekre itt is lesz!Hétfőn pedig megyünk,és megkapom az elsőt!!! :wink:

Megyek én is lepihenek,mert nagyon fáj a buksim is :( Puszikálok mindenkit!
sztimcsi
 
 


Timcsikém:
Jobbulást drága!!!!!
Nem vagyok ám olyan okos! Most gyűjtöttem az infokat egy másik forumon. Nagyon kedvesek az ott lévők, és annyi mindent írtak már,hogy elmondani sem tudom. De ha nektek is van orchideátok, akkor nektek is elküldöm, amiket írnak!

Kép
anda81
 
 


Timcsi
Jobbulást Drága!

Nem tudtam, hogy beteg vagy, mert ugye nem voltam péntek óta a tanyán, mert dolgoztam, meg aludtam, aztán elment a tanya.
vigyázz magadra! És igyál sok folyadékot!
Apósom már jól van. :) Köszönöm kérdésed. :)

Nem sokára megyünk is hozzájuk vacsizni. :)
Vendég
 


Sziasztok.
Tanya meddig nem lesz ?, Mert én azt hittem ez max 1napig tart csak.

Pendi: Hajrá akkor peteérés:9 Amúgy olyan 20-25mm reped meg egy tüssző. van akinek 22mm repesztik meg ha kell.
Szóval még pár nap kell neki mig megérik. De addig is húzzatok bele:)

Lilla: Hú nem semmi vihar volt nálatok. A kocsid nagyon csúnya lett?

Timcsi: Mindig ilyen szarul vagy még?? Nem mondta a doki milyen vírus ez?, Szegénykém javulást neked.

Anda: Gólya?? Jajj az nagyon jót jelent. A 3hónap jól eltelt . De túl vagytok rajta mostmár csak a jó jön:)

Kép
csucsu05
 
 


Nekem most bejött a tanya, csak kíváncsiságképp katt rá és lám minden ok. :)
Most nincs időm olvasni csak ezt akartam írni.
Igyekszem holnap jönni, de már apa melózik és én vagyok a két lurkóval. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csajok! Nekem ma nem jön be a Tanya.
Hol vagytok?

Kép
csucsu05
 
 


Era szia!

Nekem még délelőtt és olyan 6 körül még bejött a tanya,de most már megint nem :( !
Olyan jó lenne ha már visszaállna és rendben menne minden!!!
Hogy vagytok drága Erám???Dolgozol???Szabina???Sikerül lemennetek a 7 végén a Balcsira??
sztimcsi
 
 


Sziasztok!

Most akartam visszaolvasni, de megint nem működik az a..... :evil:
Kalandos délelőttünk volt az biztos!
Éjjel arra ébredtem, hogy a jobb fülemben valami mocorog, tök megijedtem, mert nem maradt abba. Ütögettem, piszkáltam, de csak hallottam benne valamit. Kimentem a fürdőbe, fülpucolóval belenyúltam, erre látom, vérzik. Kb. 8 pucolót telivéreztem. Már a sírás határán voltam, pánikba estem, pár mp alatt teleizzadtam a pizsamám. Apát nem akartam felkelteni, de pánikban voltam, hogy belemászott egy bogár a fülembe, és át fogja szakítani a dobhártyám. Nagy nehezen elaludtam, de még reggel is motoszkált valami benne. Mikor elmondtam Apának, megnézte rögtön, mikor van fülészet és át is mentünk. 1 órát vártunk, mire bejutottam, megnézte, meg ki is fujatta, de azt mondta, tiszta a hallójárat, és ha volt is benne bogár, már kijött. De legalább megnyugodtam. Most meg nem akarok aludni menni, mert félek...
Sajnos tavaly láttam egy olyan filmet, amiben a csaj fülébe csimasz mászott, és élőben adták, és a csaj visított, úgy kellett lefogni, mert mocorgott benne a bogár. Brrr...
Remélem jól vagytok, és remélem azt is, h. holnap már a tanyán talizunk.
Jó éjt csajok! Timcsi, gyógyulj meg!!!pussz
jenny29
Mór
 
 


Jó Reggelt Csajok!

Sajnos a tanya nekem tegnap este óta nem működik:-(

Lillám,láttam a poiképet :wink: Nagyon szép nagy már :D És hogy megint mennyit nőtt a múlthetihez képest :shock: . :shock:

Jennykém drága,hát nem semmi éjszakád volt:-( :shock: De szerencsére akkor minden rendben!Elhiszem hogy megijedtél mikor láttad hogy vérzik a füled :shock: !

Mi ma megyünk Tiszafüredre Nórikával.Itt van nálunk nyaralni:-)
Én már egész jól vagyok:-)Pocim kicsit fájdogál,de majd elmúlik :wink: !


Ja és igaz hogy tegnap beírtam a tanyára de szerintem nem sokan tudtuk elolvasni,hogy Viri írt sms-t.Jól vannak,de nincs otthon net,így nem tudja hogy mikor fog tudni jönni hozzánk!És puszil mindenkit!



Szép napot mindenkinek!Puszi!

Timcsi!
sztimcsi
 
 


Most van netem, de tanya nincs. Gr.... ilyen az én formám, pedig most mindkét kölyök elvan magának.

Jenny: elhiszem hogy bepánikoltál. Én se mertem volna aludni. A szomszéd csajszi fülébe egyszer egy pók mászott bele, és a fültisztítóval sikerült pár lábat kiszednie. De mire a fülészetre ért addigra már neki se volt benne már semmi.
Szuper eredményeket produkáltál!!!! Lassan haladtok ti is a cél felé már! Szerintem is megcsináltathatod az átjárhatóságit. Nincs mit veszteni vele.

Timcsi: meggyógyultál? Nekem elvan mindkét gyerek. Csani szenved a fogzástól. Tegnap óránként kért enni, de lehet a a foga miatt, vagy meleg volt, vagy nem tudom miért.

Lilla: te hogy vagy ebbe a melegbe? Marcika? És a babaszoba hogy áll?
Sajnálom a kocsidat. Mit lehet vele tenni?

Era: veled mizu? Clostizol még? Szabina hogy viseli a meleget?

Pendi: reméljük ez a hónap sikeres lesz. Nagyon örülök a tüsződnek. Szerintem már azóta tuti nőtt és lehet hogy már ki is szabadult. Gyúrjatok rá!!!
Csani változó hogy viseli a frontokat. Szerintem a fogzás jobban kínozza őt :(

Anda: örülök, hogy eltelt ez a 3 hónap. És most elkezded a clostit újra, vagy csak spontánkodtok?

Csajok ma hőség lesz. Nem is tudom kimerjek-e menni a gyerekekkel.

Tegnap előtt lementem velük busszal a városba. Csani kendőbe, Kende meg gyalog. Elég jól boldogultam velük. :)
Tegnap csak a játszón voltunk, de ma mit csinálok velük még nem tudom. Délután meg a védőnő járt nálunk. Kikérdezett mindkét gyrekről. Ilyen státuszlapokat kell írnia róluk. Ez valami új divat lehet, mert Kendéről nem csinált ilyet pár hónaposan. :shock:

Na megyek majd bekukkantok ide. Hátha ide írtok.

Puszika

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok drágáim! :)

Nálunk semmi újdonság nincsen. Még mindig virág mentési akcióban vagyok, bár nem tudom, hogy az elkövetkezendő három napot hogy fogja kibírni, mert mi holnap már nem jövünk dolgozni! - Hip-Hip-Hurrááááááááá!!!!

Virikém:
Igen, végre eltelt a három hónap, most lenne épp ideje apával való sűrű találkozásnak, de hát itt a nyár eddigi legmelegebb időszaka, mellesleg anyuéknál dolgozik Szendendrén, így nem tudom őt rávenni semmire :(
Most még nem szedek semmit, azt beszéltük meg a dokival, hogy szeptemberben megyek hozzá, és akkor kapok újra clostyt, szeptemberben még csak megnézzük, hogy hogy hat a gyógyszer, és ha minden rendben van, akkor októbertől indulhat a buli. :D

Szegény Csanikám, nagyon szenved biztos ettől a melegtől is, pláne, ha még a foga is jön! Gyógypuszi és gyógysimi neki. Kende baby hogy bírja?

Timcsi:
Vigyázzatok nagyon magatokra ma nagyon meleg lesz! Jó szórakozást mára! :)

Jenny:
Drága, hogy van a füled? Elhiszem, hogy megilyedtél éjszaka! De nem lehet, hogy a vér az a bogárból jött, és nem a füled sértette meg? Bár akkor meg hová lett a bogár... Úhhh, még belegondolni is borzongás!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy fogom kibírni a mai napot, délutánosban...
Egyszem ventillátor áll a rendelkezésemre, meg vizes zsepik. Viszek be még kiürült testpermetes flakont, abból fogok magamra spriccelni vizet.
A buszon még mindig se légkondi, se kinyitható ablak. Remélem nem leszek rosszul.

Anda, de jó neked, hogy ma mész utoljára a héten! Fülem azóta okés, múlt éjjel már a legnagyobb szobában aludtunk.

Viri, szegény gyerekek!!!Csaninak még nem fülledt be a pelusnál a pici bőre? Ebben a dög melegben szegénynek még azt is el kell viselni. Milyen korán jön a foga! Nemrég született... :D

Timcsi, gyógyulgass! MItől fáj a pocid? Gina bírja a hőséget?

De irigylem Gioékat!!!! 8)
jenny29
Mór
 
 


Jennyikém:
Nagyon-nagyon vigyázz magadra!!! Nehogy bajod essen! Vidd csak permetezőt, jót fog tenni,egy kis hűsítő!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Hát a hőség nálunk is iszonyú. Én ma lájtosra fogom a takarítást is, nem kell úgy kapkodni. Árpi egész nap futkoz, dolgozik, úgyhogy sok jóra nem számíthatok programilag. Maradok itthon egyedül. De az elkövetkező heteken is ez vár rám. Úgyhogy szerintem Gioékkal sem tudunk találkozni Füreden, mert nem lesz időnk lejutni a Balcsira. Pedig jó lett volna. Azt hittem, ezen a nyáron programozunk ezerrel majd, kihasználjuk az utolsó kettesben töltött heteket, de hát nem fogjuk, már elegem van. Ennyi erővel akár még dolgozni is bemehettem volna a héten. Na jó, nem panaszkodom tovább.

Anda
Örülök, hogy holnap már nem mész dolgozni. Kell is egy kis pihenés. Mit fogsz csinálni?

Jenny
Nem irigyellek a munka miatt a hőségben. Azért vigyázz magadra.
Hát, ez a fülbemászós történet nem semmi. Már nem érzed benne, ugye?

Viri
A meleget még egyenlőre bírom a lakásban. Neki vagyok vetkőzve, meg közbe bekapok egy-két fagyit. Babaszoba kész nagyjából, tanyára tettem fel képeket, majd talán hamarosan beenged, és meg tudod nézni.
Ebbe a melegbe ki ne vidd a gyerekeket a játszóra. Nehogy valami baj legyen.

Timcsi
Örülök, hogy jobban vagy. Tiszafüreden mi van? Tudtok fürdeni? De jó nektek.

Kép
p__lilla
 
 


Lillám:
Ha tehetném leutaznék hozzád, hogy legyen egy kis társaságod! Lélekben veled vagyok/leszek, gondolok rád! Igyál sok vizet ebben a hőségben!
Én holnap apukámhoz megyek a temetőbe. Vasárnap lesz hat éve, hogy meghalt. :( :cry:

Kép
anda81
 
 


Van tanya! Gyertek! :)

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Most látom csak, hogy volt ide bejegyzés.
A tanyára írok.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: