Új privát üzeneted érkezett!

Nati:
Én olyat még nem hallottam, hogy HCG teszt ovut mutatna ki.. Ovus teszt mutathat ki terhességet, de fordítva nem... :roll:
Azért elmennék egy nődokihoz, hogy nézzen rám...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Én is pont így tudom a tesztekkel kapcsolatban, de nem tudom, hogy akkor most mi van. De az biztos, hogy most várok, várom a mensit vagy a + tesztet. Inkább a + teszet!!!! Nagyon szeretnénk mindketten.
De ha egyik sem jön, akkor én megyek dokihoz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt!

Vivinek boldog nevenapját kívánok!

Nati, a terhes teszt semmilyen körülmény között nem mutat ki ovut, viszont fordítva igen. A clearblue, tudtommal nem éppen az érzékenységéről híres, ha jól emlékszem 50es! Viszont, ha netán egy másik teszt is negát mutatna, az azt jelenti -szerintem-, hogy elvetéltél. Az orvost meg ne halogasd, mielőbb keresd fel!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

 
 

Odri, Lili jobban van már? Liza is elkapott valami takonykórt én meg tőle. Nekem még a torkom és a fejem is fáj. Meghalt az egyik h1n1es kismami, szegény! Viszont véleményem szerint csak most keltenek ekkora feneket ennek, mivel korábban is tuti betegedtek meg nagyon kismamik influenzával, viszont kicsit beparáztam, hog.... ezért lemondtam a bécsi utat is. Félek olyan tömegbe menni, meg gyorsan le kéne tudni a karivásárlást, hogy ne az utolsó pillanatra maradjon, amikor bazinagy tömeg van.

Andi, Vivi :shock: milyen huncutképű :D nagyon édes!

Mágnes, ti jól vagytok? Bencus?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


most nézem, Liza 17 hós és én meg 17 hetes vagyok :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok!
köszi a Vivi köszöntést! aranyosak vagytok!

Odri!
Lili hogy van? javul?

képzeld estére 37,8ak voltunk, szerintema foga mert más baja nincs.
amúgy most is csak 37. azért figyelgetem szegényt, egyfolytában a szájában a keze, és nyálzik ezerrel.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Mi végre döntöttünk és beadatjuk magunknak az oltást. Nem is a vírustól félek, inkább a szövődménytől. Már volt néhány tüdőgyuszim és ettő gyengébb is, így könyebben kapnám el a bajt.

Magdi
Azt hiszem veszek még 1 tesztet, ami érzékenyebb a clearbluenál és pár nap múlva megcsinálom, mert még mindig az az érzésem, hogy babás vagyok.

Andy
Vivinek tuti a foga miatt volt hőemelkedése. Kitartást!

Kép
Kép
nati80
 
 


NAti, ha terhes vagy, akkor a 12.hét végéig TILOS beadatni az oltást!!!!!!!!!!!! Ezért lenne, jó ha dr is látna!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nati!
szerintem is addig ne adasd be amíg nődoki nem látott, ennyit megér.

Odri!
hogy van Lilike? javul? jobbulást neki

Vivi 10kor már lázas volt, már meg is jöttünk a dokitól. nem a foga sajnos.a bal füle be van gyulladva. kaptunk gyogyit vasárnapig szedni kell. szerencsénkre ha nem javulna Vivi, hétvégén a mi dokinőnk az ügyeletes.
remélem azért odaáig nem kell mennünk. olyan kis bágyadtka szegényem.

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Vivinek boldogságos névnapot kívánunk!
Vivinek jobbulást, szorítok, hogy hamar meggyógyuljon!

Nati, menj el orvoshoz az a biztos...

Magdi, neked is jobbulást, vigyázz magatokra! Jobb ha kerülöd a tömeget...

Lili jól van, már csak egy kicsit folyik az orra.

Segitsetek, mit csináljak, hogy magától aludjon el a kiságyban. Ha berakom, már egy perc múlva áll is és magyaráz. Napközben sem akar mindig aludni. Este meg egy-két óra alvás után felébred és nem akar visszaaludni. Én már kivagyok és k...a fáradt. Összekeverei a nappalt az éjszakával:lol:
Ha tudtok valami tippet irjátok meg.....

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi, Andy
Én nem így tudom az oltással kapcsolatban. És én 100%ban bízom a forrásomban. És mivel nagyon úgy néz ki nincs baba, így beadattam tegnap. Fanni is megkapta, párom meg ma megy. Amúgy gyerekorvosunk is más véleményen van már. Ő is beadatta és mostmár tanácsolja is.

Odri
Olvastad a suttogót? Abban leírja mit tegyél ezekben az esetekben. Ha nem, vagy nem tudod megszerezni majd leírom tömören, csak Fanni most ébredt fel éppen. 30 perc alvás!!! NEM IGAZ!!!!!

Nem jött még meg és a tüneteim is egyre erősebbek, lehet mensit jeleznek már. De próbálok időpontot kérni dokihoz. Amúgy beszéltem vele és szerinte is kezdődhetett valami, de abbamaradt, de szeretné azért megnézni.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

Odri! örülök hogy Lilike jobban van. én is olvastam a suttogót de már sajna nem emlékszem, hogy mit kell ilyenkor tenni. és csak kölcsönbe kaptam. majd nati biztosan leírja mi a teendő. remélem hogy összejön.
Vivike még beteg, most is alszik, elnyomják a gyógyszerek, lázas is.
de remélem majd holnap, holnapután már jobb lesz. köszi a névnapi köszöntést.

Nati!
örülök hogy beszéltél dokival. mi is minden beadattuk már 2 hete az oltást. mostmár egyre többen adatják be, szerintem sosem késő.
azért írj ám mikor mész dokihoz!

magdolnam!
szakdogát sikerült leadni?

Kép
andyfekete
 
 


Nati, megvan nekem is a Suttogó, csak gondoltam hátha van valami tippetek....akkor majd megnézem.
Amúgy pár éve én is jártam igy ahogy most te. Aztán a doki azt mondta, hogy nem volt elég erős ahhoz, hogy megmaradjon a baba. De nem kellett semmit se csinálni, magától kitisztult.
Meg aztán egy csomószor van ilyen, nem is tudjuk, hogy terhessek voltunk.

Andy, örülök, hogy Vivi már jobban van. Nem lett semmi baj az oltás után?
Mi is beadatjuk Lilinek jövő héten. Mentünk volna elöbbis de az elöző két oltás miatt két hetet várni kell a következőnél.
Szerintem sem késő, mér mi is megkaptuk....

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!

az oltást a h1n1et 20án kapta, semmi baja nem volt, még hője sem. úgyhogy menjetek csak nyugodtan oltatni.

most is lázas szegényem, megkapta a nurofent már alszik is. pedig 11kor kelt fel. remélem hétvégén már nem lesz iylen kis bágyadtka.

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Lilinek nem szokott baja lenni oltás után, remélem ettől sem lesz. Jövő hét csütörtökre van időpontunk.
Tegnap hála Lili már végig aludta az éjszakát, és ma is aludt rendesen. Jó lenne ha igy maradna....

Vivinek mennek a gyógypuszik..

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

köszi a gyógypuszikat, jobban van Vivikém, bár nem eszik úgy mint régen, és kicsit fájhata pocija is. tuti az antibiotikumtól.
már csak hője van, de azért még nem "dumál" annyit mint előtte.
és nem is alszik már annyit, sajna:)
és még nem is olyan rossz:)

Odri!
ti hogy vagytok? tudsz már te is aludni? kipróbáltad a suttogót? milyen módszer kell ilyenkor?

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok. merre vagytok?

mi sajnos nem gyógyultunk meg, pénteken tök jól volt már Vivi, erre éjjel elkezdett köhögni, reggelre meg berekedt. szombaton ügyelet: légcsőgyulladás.
de hol szedte össze, nemtom, hiszen ittbent voltunk mióta lázas lett.
hiába párásítok....
remélem azért már napról napra majd jobb lesz. az antibiotikumot már nem szedi.

Odri ti hogy vagytok?
Nati?
többiek

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Vivinek jobbulást!

Nekem sajnos megjött vasárnap. Irónikus egy kicsit, hogy pont a Télapó hozta a mikulást. :roll: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!
köszi, hát próbálkozunk, ma a nagyszobában fog aludni, emrt itt csak 20-21 fok van, hátha az a baj.

neked sajnáloma pirit. remélem azért hamarosan babás leszel ahogy szeretnéd!
Vivike 2007.dec 6-án fogant, tutttti!:)

Kép
andyfekete
 
 


Reggel sajna nem tudtam irni,mert nem müködött az oldal :cry:

Andy, nem biztos, hogy a hideg miatt van....Lilinél sincs kánikula 22 fok. LEhet a múltkori náthája huzodott rá.

Nati, én is sajnálom, hogy megjött. Legközelebb bizti sikerül, ha nagyon szeretnétek :lol:

Lili hála jól van. Rendesen alszik napközben és este is.
Holnap megyünk oltásra, de egy kicsit félek tőle. Remélem nem lesz utána semmi baja. Mindenfélét lehet hallanni....

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!

nálunk a családban senkinek nem lett baja(se felnőtt, se gyerek) a h1n1 oltástól. remélem nálatok sem lesz.írjál ám du.
mi ma mentünk volna a 15.hós oltásra, de még rekedt a drágám és így csak a jövő héten mehetünk.
amúgy ma végigaludta az éjjelt 1szer köhögött a nagyszobában Vivikém a 20 fokban.
ma átvisszük a helyére, kiváncsi vagyok.....
jó éjt mindenkinek

többiek?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Lili tegnap megkapta az oltást. Nem volt semmi baja utánna, csak egy kicsit nyügibb volt......Ebéd után azonnal elaludt és este se volt gond vele. ELötte a dokinő megvizsgálta, hogy jól van. Szerencsére minden rendben a fogzást leszámitva.
Mégegyszer rákérdeztünk a dokinőnél és azt mondta inkább agyjuk be, jobb minta elkapna valamit és szövödménye lenne.

Vivi hogy van?

Készültök a karácsonyra?

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Nati, sajnálom a pirit! Akkor ezekszerint mostantól a tesóprojektre koncentráltok? :wink:
Vivinek jobbulást! Remélem jobban van már!
Odri, mikor adatjátok be a csajszinak az oltást?
Én bennem folyamatosan bújkál valami, most megint úgy érzem, mintha arcüreggyulladásom lenne, baromira fáj! Remélem holnapra elmúlik. Szerdán megyünk 19hetes uhura :) kíváncsi vagyok, hogy akkor is még fiúnak látják e!
Szegény apája hogy járt... felakart nekem venni valamit és a korlát végébe az éles részbe beütötte a buksiját és baromira vérzett nagyon sokáig :( Ma megnéztem, hát elég mély seb éktelenkedik a fején :( csoda hogy nem lett komolyabb baja!

Mi a karira már elkezdtünk készülni , én üvegfestéssel meg szalvétatechnikával. Aztán a napokban apának kell jönnie az égősor felrakásával! Ti?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


meg már a karácsonyi menüt tervezgetem! Ti?
Ja még valami, megint nem stimmel valami a cukrommal. Nagyon aggódom. Voltam terhelésen és 7,2 lett, bár nem túl sok, de a megengedett felett van. Úgyhogy most kemény diéta lesz

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, Lili tegnap megkapta az oltást....
Én is szalvátázom, teás és kávésdobozt és ékszertartó dobozt csinálok. A gyerekek ruhát meg játékot kapnak. Meg csinálok pár angyalos gömböt :lol: :lol: JA meg aposómnak egy irószertartót, mert tejfölösdobozban tartja most:roll:
Jövő héten feldíszitjük lakást....
A menűt még nem tudom. Nem akarok nagyon főzni, hisz mindig megyünk valahova.... :wink: :wink:
Nekem se volt jó a cukrom, ennyi volt nekem is. Diétáztam én is keményen, napi 200 gr szénhidri elosztva. Bevált még fogytam is...
Remélem holnapra jobban leszel. Vigyázz Gyulára :lol: :lol:

Kiváncsi leszek az uh-ra :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi
terhelésesen voltál? mert ott 7,8 alatt ok. De ha csak sima 1 óráson voltál ott 6,8 a határ. Nekem terhelésesen volt 9, valamennyi. Én tesónál végig diétázni fogok.
Még nem fogtunk bele a tesóprojektbe, bár próbálom győzködni páromat. Ő most várna még az év elejéig. Igaz már lassan itt is van.

Megyek fürcsizni!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!


Ma volt egyszem lanyunk szulinapja, egy par kepecsket kuldok, remelem nem banjatok..

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

Vivike meggyógyult, köszi a gyógypuszikat. most én rekedtem be.biztosan az ápolás miatt:)

Márti!
olyan szépek vagytok! már 1 éves......
és ez a hajpánt....

Odri!

én sem akarok főzni, reménykedem hogy megyünk.....

Kép
andyfekete
 
 


Andy, örülök, hogy Vivike meggyógyult. Jók voltak a gyógypuszik :lol:
Neked is jobbulást!
Én is max 24-én főzök valamit a többi napon megyünk úgyis megyünk :wink:

Márti, nagyon édes a lányod, mekkora lett már. Hogy repül az idő. Lilinek is csak ilyen kevés haja van, de már kezd sűrüsődni :lol:
Gondolom a fiúk imádják. Hogy tetszik nekik ott az élet és a suli?

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Múlt héten voltam a 18 hetes genetikai uhun és minden rendben van a babával. Nagyon boldog vagyok! Ja és kisfiam lesz!


Márti: Boldog Szülinapot Anettnek! Nagyon szépek a gyerekeid, igazán büszke lehetsz rájuk! Mesélj már, hogy vagytok ott kint nagy Angliában?

Magdi: Még én sem tudom igazán a menüt karácsonyra, de ki kell tennem magunkért, mert ez az első karink, amikor mi látunk vendégül mindenkit. Lehet meg fogom még ezt bánni, de már úgy untuk ezt a vándorlást.
Hogy hogy voltál már terhelésen? Nekem csak 24-28 hetesen kell mennem...
Beoltatod magad?

Pumi
pamukli
 
 


Sziasztok!

Pamukli! gratulálok a kisfiúhoz, örülök hogy mindenk oks vele. Neveken már gondolkodtatok?
na akkor lesz készülődés. nem irigyellek...

Odri!
Vivike sajnos a betegsége óta megint nagyon anyás lett, mindenen hisztizik és sír. pedig szerdán kapjuk a 15hós oltást... jó lesz utána megint...
Lilike mit csinál mostanában?
Vivi már sok szót utánoz. most megy a "pite, pizza" nagyon. és a hó.... hát attól elájulok ahogy kimondja... és persze az ablakban kell vele ácsorogni hogy nézhesse a havat.
Lilinek hogy tetszett?

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andy!
Köszi szépen! Igen van egy nevünk és az Máté! Ez az egyetlen fiúnév, ami mind a kettőnknek tetszik...

Sajnálom Vivikét hogy hol beteg, hol foga jön, hol pedig oltás ceremónia van és persze Téged is, mert gondolom, hogy már nagyon fáradt lehetsz.

Odri: Ment privi!

Pumi
pamukli
 
 


Pamukli!

Vivi is Máté vagy Dániel lett volna:)
én nem vagyok fáradt, imádom akár alszom akár nem....
de gondoloma többiek is így vannak vele.

rád is ez vár, de a legszebb dolog az életben ez..... hogy anya lehetek.

pusz mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


csajok merre vagytok?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, én vagyok:)
Tegnap kivittem Lilit bobozni, baromira élvezte haza se akart jönni....
nagyon édes volt :lol: Tetszett neki a hó!

Vivi hogy van?

egy pár kép:)

Lili művelődik:)

Kép

Lili és a Télapó...
Kép

Lili bobozik:)
Kép

Lili és a bob..

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!


Márti, mekkora már a lányod! :shock: Milyen helyesek vagytok így együtt! Nem mesélted el, hogy hogy hogy kimentetek külföldre, legalábbis én nem emlékszem rá. Boldog szülinapot a lánykádnak!

Lili :D de cukorfalat! Hómanó, kb mint az enyém :))))) és az a papucs, azta! Lizinek mikulásos volt, csak annyira szerette, hogy ronggyá hordta. Nagyon jók a képek!!!!

Vivi, hogy van?

Nati, na nálatok miújság?

megvolt a nagy ultrahang vizsgálat. Hála égnek egy neves szonográfushoz kerültem és nem ilyen aszisztenshez, akik 5perc alatt leráznak. kb 15percig voltam benn, már sík ideg voltam, mert nagyon sok időnek tűnt, míg vizsgált, épp meg akartam kérdezni, hogy netán baj van, amikor mondta, hogy minden a legnagyobb rendben van, bár az arcát nem tudta megvizsgálni, mert az én kis drágám hason szundikált Nem nagyon volt hajlandó pózt váltani és így nem tudtuk meg a véglelges nemét, de nem baj, a lényeg, hogy minden okés. Legközelebb jövő szerdán megyek 2 uhura! a 3.at lemondtam, mert hülyeségnek tartottam. Apja kissé kiborult, hogy nem tudja a gyermeke nemét. Mondom neki, legkésőbb születése napján megtudod... hát ezt a poénomat nem díjjazta.

Lizával tegnap szánkóztunk Apa húzott minket, aztán felfedezte a lányom, hogy a szomszédban lakó udvarlói is kinn vannak és szánkóznak, így velük is ment 2 kört nagyon cukik voltak. Le is fényképeztem. Ha megtalálom a telóm usb kábelját, akkor felteszem

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!


Csak gyors bekukk, mert indulunk a kocsiért és aztán az egész hétvégét apuéknál töltjük!

Kellemes hétvégét mindenkinek, puszi!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok!

Odri! Lilike nagyon édes, és miylen ügyes.
hol van ekkora hó? nálunk csak 1 centi esett, eddig:)

Magdi!
jó pihenést a hétvégére!
dejó nálatok is lehet szánkózni, irigy vagyok:)

midnenkinek jó hétvégét
Vivike meggyógyult, már én is csak picit köhögök.
majd karira leszünk pöttyösek valószínű a 15hós oltástól:)

Kép
andyfekete
 
 


Magdi, ez tök jó, jó pihenést nektek!

Andy, itt se volt olyan sok hó, de a téren megmaradt ott huzgáltam Lilit. Ma is kivittem bobozni:lol: :lol: aztán ő huzgálta olyan édes volt.... Igen nagyon ügyes és imádja a havat...
Miért lenne pöttyös tőle. Lili se lett....

Én meg dühös vagyok, mert 3 napja fúrnak a házban, Lili nem tud napközben aludni. Ma felhivtam a gondnokot és megkérdeztem, hogy meddig tart még, mert Lili egyre nyügibb. Elnézést kért és közölte, hogy holnap már nem furnak. Hurrá:lol: :lol:
Mondtam neki, hogy a lányom nem tud aludni, mert nagyon hangos...
Milyen kár, hogy karácsonyra enyhülést mond és nem lesz fehér a Karácsonyjavascript:void(0);


:cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

na itt is leesett a sok hó tegnap:)
szánkóztunk is egy kicsit.....

Odri!
nálunk is így szokott lenni, sosem írják ki ha munkálatok folynak a házban, egyszer csak elindul a fúró... és Vivi nagyon sír.
nálunk sajna lemondott a közös képviselő és még senki nem vállalta el, ezért a sok gond...
Lilike hogy van?
Vivi tegnap
Kép

éjjel vagy 10szer felsírt 3ig, aztán adtam neki tápot meg kúpot és fél 8ig aludt. tuti a foga jön, dehát meg sem tudom nézni....

Kép
andyfekete
 
 


na jól a közepébe szúrtama képet, mindegy mostmár

Kép
andyfekete
 
 


Andy, itt is jó nagy hó van és néhol csúszik is. Szerintem k..a hideg van. Tegnap is voltunk kint bobozni és majd megfagytunk, nem is voltunk kint sokat....Vivi is édes a szánkon :lol:
Sajnos nem lesz Fehér Karácsonyunk....
Lili jól van szerencsére.
Készültök a Karácsonyra?

Szegény Vivi, hogy nem tudott aludni, Lilinek egy csomó foga kibújt, de még van ami csak be van duzzadva. Szóval még várható a nem alvási időszak.. :roll: :roll:
Mikor mentek az oltásra?

Pamukli, nemsokára küldöm a választ csak még kiszámolom és kész

Többiek?

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
nagyon hideg volt tegnap, de ma hogy nálunk egész nap süt a nap, azért jó idő van. olvad is sajnos a hó, nem lesz fehér kari.
mi is csak fél órát voltunk kinn tegnap a hideg miatt.
oltást szerdán kapta meg a 15hósat, most várom majd a napokban a lázat, de remélem megússzuk.

igen, nekünk csak 9 fokunk van kinn, gondolom az a 3 aminek már ki kell lassan jönnie azok kínozzák. asszem ilyenkorra 12nek kell lennie, ugye?
amúgy tegnap már este fél 8kor adtam neki vib. kúpot és 1ig el is volt, aztán 1től négyig köztünk volt, de aludt, néha felült, aztán visszadőlt, na akkor tudtam a kiságyába letenni és aludt 7ig. ma már így jobb éjszakánk volt. lehet mégiscsak használ az a kúp.
eleinte többet fentvolt vele éjjel, mint máskor.
te is így voltál vele?
mondjuk rá is van írva a betegtájékoztatóra, hogy eleinte a tünetek erősödhetnek. nálunk bejött:)

többiek?
kari: ma a fürdő következik takarítássla, és csomagolom az ajándékokat amíg alszika drága.
asszem msot ájult be.
holnap már sütök 1 adag islert, szerdán kalácsot, meg zserbót. csüt a husikat. pénteken meg amihez lesz kedvem meg időm.
ti?

Kép
andyfekete
 
 


Whááááááááááááááá, iszonyat ideges vagyok a szívem annyira pörög emiatt, hogy na. Be tudnék boxolni valakinek.... Kaptam egy levelet a kórházból, hogy az afp-m rossz lett és azonnal menjek be megbeszélésre a kórházba!!!! A frász kerülget. De most voltam a kombinált teszten, ott minden okés volt és a nagy genetikai uhun is voltam a sotén és minden okés volt, bár az arcát nem tudták megvizsgálni, mert nem fordult a megfelelő irányba, de ennek ellenére annnnnnnyira parázok, hogy csak na. Hogy fogom szerdáig kibírni??? Akkor kell menni uhura meg a dokimhoz!

Andi, látom te is szánkóztál a lányoddal :)
apuméknál voltunk kb 4 napot, jó volt naon! Szánkóztunk karácsonyi nagybevásároltunk,
Az auchanba megkérdezte az eladó, hogy az utolsó hetekben vagyok? Mondom nem, még csak az 5. hónapban Sad A másik gyerekkel is nagy volt a pocak...

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


békés boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Kép
andyfekete
 
 


Áldott Karácsonyi Ünnepeket kívánunk mindenkinek!


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes békés Karácsonyt kívánunk!

Liza család :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


tegnap voltam uhun, az afpm iszonyat rossz lett, de az uhun mindent rendben találtak, majd részletesen leírom később. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs kislányunk lesz! 2 helyen is nézték úgyértem más dr és mind a 2 lányt nézett és kaptam a nunusáról képet :oops: :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkesve,de annal nagyobb szeretettel kivanok mindenkinek:
BEKES,BOLDOG KARACSONYT!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nos, a valasz a kerdeseitekre...

A nyaron felajanlotta noverem, hogy ha akarunk szerencset probalni itt Angliaba, kijohetunk es lakhatunk nala amig kialakul valami...
Igy kijottunk szeptember vegen, fiukat beirattuk iskolaba.
Szeretik, nem is tudtak angolul, de mar egeszen jol ertik.Huni mar ha szamolni kell angolul szamol...
A rosszabb dologrol nem is irtam nektek, nem akarom nyilvanosan, leirtam mar a varandos forumon a3 gyerekes anyuk-nal..Ha valakit erdekel elolvassa.
:)
Koszi az Anett dicsereteket!
A ti gyerkoceitek is mar mekkorak,nagyon rohan az ido!

Magdi:
ne torodj az apf-eredmennyel!Ha az ultrahang mindent rendben talalt!!!Emlekszel tavaly en is hogy megvoltam ijedve?Es minden ok. volt uh-n!
Gratula a kislanyhoz!!!
Volt egy olyan erzesem, hogy kislanyotok lesz megint! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: