Új privát üzeneted érkezett!

Ez a topik a "Babaproject 2007" folytatásaként indul.Várok minden kedves topik-barátnőmet a régi fórumból ide holnaptól!És persze minden babára vágyó újoncot! :wink:
Csajok, hajrá 2008, mindenkinek kívánom, hogy valóra váljon az álma!
Vendég
 


Én már itt is vagyunk! :D Remélem, hogy 2008-ban mindannyian babásodunk majd.
Itt is mindenkinek NAGYOn boldog új évet kívánok!
Vendég
 


Nórikám!!!!
SZtem ez nagy ötlet volt!!!
Sok sok babát kívánok mindenkinek 2008-ra.
Egy év múlva ilyenkor,remélem már eggysel többen leszünk mindannyian!!!
vedresandi
 
 

 
 

Sziasztok!
Elöször is: :lol: Kép

Csatlakozhatok én is?
Én a novemberi topikban szoktam irogatni, de csatlakoznék közétek iis, ha nem zavar... :oops:
:?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


B.Ú.É.K Mindenkinek!

Kívánok a 2008-évben mindenkinek egy babát:)

Kép
csucsu05
 
 



Sziasztok!
Csatlakozhatok én is?Eddig főként a vetélősbe szoktam írni.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megjöttem én is!!! :wink:

Minden újnak:
Kép

Naná, h jöhettek!!!!!!! :wink:

Remélem, mindenkinek jól telt az éjjel!!!!!
Nekünk nagyon jó volt a buli... az iwiwen látszik is :lol:

babszika
 
 


Sziasztok Csajooook!!!

Ez a topic mostmár tényleg az enyém is lesz:))) :lol: Jihííííííííííííí:))))
Mindenkinek Boldog Új Esztendőt, a jelszót ne feledjétek, CSAK KEKSZ ÉS MÁS SEMMI... 8) :D és igenis mindenkinek meglesz a zebrás teszt....

Sziasztok Csajoooooook:))) :lol: :lol:
Vendég
 


Hellllóóó csajszikáim!Bujjjék utoljára. :D

Látom tetszik az új helyünk, de jóóó!Holnap dobok egy "csak szex és más semmi" táblát is.
A tegnap estém a vártnál jóval rosszabb volt,....de nem nagyon érdekel.A drága kicsit becsiccsentett, édes volt és ma persze ápolgattam délig, mert ugye mikor egy pasi rosszul van...na az a nem semmi...Szerencsére ez nagyon nagyon ritkán fordul elő! :roll: Én forraltboroztam, belehúztam a 3 bögrémmel...piszkos kemény vagyok, mi? 8)
Kitaláltuk az újévi fogadalmat:lefogyunk.Mióta nem cigizünk, (április), a drága egy 15-öst én meg egy 8-ast kaptam fel.Holnap meló után megveszem életem első mérlegét a media markt-ba és versenyt fogyunk, minden héten vasárnap mérlegelünk.Tiszta ovi, de ez van.Én jól akarok mutatni az esküvőmön, a drága meg fel akarja venni tavasszal a tavaly aranyárban vett motoros felszerelését. :D
Remélem azért nektek jól telt a tegnap este, majd gyertek!
Vendég
 


Ja, és a lényeg, hogy mit találtam ki a fogyásra...hát tipikus flúgos futam:vettem tegnap egy pink hullahop karikát! :lol: :lol: :lol: És infrakabinba fogok járni heti 3x.Kezdetnek ennyi.Ja és nincs vacsi, csak gyümölcs.
Vendég
 


Én a hullahoppal nyáron nagyon szépen lefogytam, bár mellette Update-eztem is, de sajna aztán visszajött minden. :( Mi már abban versenyzünk, hogy nekem vagy a párocskámnak van nagyobb hasa. ... Eddig nem tudtuk eldönteni, hogy ki a "szerencsés" győztes. :)
De idén, a felszedett kg-okat valahogy a babásodásig le szeretném adni.

csnóri:
kéreckedek vissza a táblára. :)
1984.06.04. nincs gyerek, Elevit, egyelőre "pihi" van még. Majd tavasszal, nyáron startolunk, ahogy a lakást végre be tudjuk rendezni, és nem kell erre is pénzt félre tennünk.
Vendég
 


Sziasztok,

még új vagyok ezen a fórumon. Először is B.Ú.É.K. mndenkinek, remélem sokan léptek át úgy a 2008-as évbe, hogy nagy álmukat is magukkal hozták, és ott növekszik a pocakjukban :) Azoknak pedig, akik hozzám hasonlóan még csak várják a pocaklakó beköltözését: sok sikert és türelmet kívánok .... :D

s.[color=olive]
[/color]
sonny
 
 


Sziiaaaaasztok Csajoooook! :D

No, így utólag is Nagyon Sikeres, Gyermekáldással kísért boldog Új Évet kívánok Mindannyiunknak!!!
Üdv az újaknak is!

Nóri!
Nagyon jó, h. megnyitottad az új topicot! Remélem szerencsét hoz Mindannyiunknak! Amúgy fogyókúrának a csak szex is elég hatásos! :lol:

Bocsi, h. így eltűntem, de mivel mi rendeztük a szilveszteri bulit, ezért sok mindent kellett csinálnunk. Takarítás, főzés, díszítés stb. Ráadásul képzeljétek el, h. 29-én ISMÉT tök beteg lettem. Hajnalban arra ébredtem, h. irtóra hányingerem van...hát alig értem el a fürdőszobát. Szerencsére csak 2 napig tartott, de most már egész jól vagyok. Úgy látszik az immunrendszerem, nem az igazi. :( De majd telitömöm magam vitaminokkal! :D
Vendég
 


szerintem is nagyon jó ötlet ez a topic! :)
arikon: képzeld, engem is ledöntött a lábamról vmi nyavalya! Lehet vmi influenza járvány kezdődött, pedig kb. 5 éve nem voltam lázas. Amúgy bemutatkozásképp: 24 éves vagyok, ez a második hónap, hogy elkezdtünk próbálkozni összehozni egy babucit. És most 10!! napja késik. Viszont neg. a teszt, szóval számomra ilyen bizonytalansággal kezdődött az év.

s.
sonny
 
 


Sziasztok!

B. U. É. K. mindenkinek, babákban és zebrás tesztekben gazdag 2008-as évet kívánok mindenkinek!!!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Jó lenne együtt várni hogy mikor tezstelhetünk vége egy pozitívat!!!
Már olvaslak Titeket egy ideje, és mindenkinek drukkoltam a háttérből.
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Sziaaa Arikon:sajnálom...de a lényeg, hogy jobban vagy.C-vitamin 600-1000 mg mehet minden nap, ha eszel gyümit, ha nem.Most nézem a tv-ben, hogy mindnehol nagyon sok hó esett, de kérdem én, itt miért nem tud esni??? :shock: :? Csak hideg van oszt ennyi... :evil:
Jajj, jó ez a hullahopp, csak nagyon könnyű volt,lecsúszott mindig, de tudjátok mit találtunk ki, hogy nehezebb legyen?Kíváncsi vagyok, van e ötletetek... :D
Vendég
 


Ketten csináljátok Nóri :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Andikám:Bújjjék!Basszus, próbáltuk...leskelődsz?Felért egy laza pettinggel... :oops:
De nem... :wink:
Vendég
 


Andi ötlete tök jó!!

Kép
szilvia80
 
 


Nóri,a pettingetbe kell fejezni egy jó kis .....minnyá PÉ-d van úgyis :wink: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Jaja, egy újévi keksz... 8) Hát igen, a gép előtt ülve nem fogok bebabásodni...minnyá megyünk fürcsizni.(mindig együtt, mi nagyon ovisok vagyunk :roll: )
Nade mitől lett nehéz a hullahopp?!
Vendég
 


ettél előtte??? :lol:
vedresandi
 
 


:lol: :lol: :lol: (diló)
Vendég
 


Na de baszki,mitől lehet még nehezebb?Én ritmikus sportgimnasztikáztam....szerinted?? :lol:
vedresandi
 
 


Ritmikus mi?Ezt pesten így hívják??? :D
Vendég
 


RSG:torna(tudod,labda,karika,buzogány,szalag)
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!

Pocakosodós Új Évet!

Üdv az újaknak!

Nóri! Anno én is vettem ilye könnyű hullahoppot és én alufóliával (ipari ami vadóstagabb, mint a konyhai) tömtem meg, hogy nehéz legyen.

Pusza
Vendég
 


Krisztinka,nálad az egy pont :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Andi:én másra gondoltam a ritmikus hallatán... :oops: De amúgy tudom, hogy mit jelent. :wink:
Krisz:jár a pont, de nem helyes a megoldás...
Vendég
 


az a krixkrax VASTAGABB akart lenni :lol: :lol: :lol: Még a bólé hatása alatt vagyok. :oops: :lol:
Vendég
 


Alkesz anyuka...hihi....Gergő mamáéknál volt?
Andikám és te-ti merre voltatok tegnap?
Vendég
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék!Lejjebb már volt egy 2008-as topic, írogattunk kicsit, de végül behalt. :S És meg akartam várni, még ti elindítjátok az újat! :)
Tehát Réka vagyok, Londonban élünk, és a baby igazából áprilisra lenne belőve (mármint a fogantatás), de innentől végülis szabad az út! Csak év végén nem szeretnék szülni, kari és új év körül, így ha aktuális még, akkor a követlező ciklusomban vigyázunk. :) Ez az első gyógyszer mentes ciklusom, és úgy érzem, h nem volt peteérésem. Hőmérőztem, és ez alapján a 20. napon volt peteérésem, de a ciklusom csak 30 napos lett, így nem lehetett az. Megfáztam kicsit, úh hőemelkedés lehetett csak. Szedek pregnacare-t (otthoni elevit kb) és omega3-at.
Nannyként dolgozom egy majdnem 8 hónapos kisfiúra vigyázok napi 10 órában, tehát gyűlik a tapasztalat. :) Aidan a neve, és a vonalzó az övé, nincs még saját baby.
Olvasgattalak titeket egy kicsit egy ideje, jó a társaság, örülök, hogy ennyi fiatal, jófej csajjal együtt várhatom a babyt! :) Mindenkinek mihamarabbi babyt kivánok!!!
És BUÉK! :)
Vendég
 


Szijasztok Csajszikák!

Én is még egyszer mindenkinek boldog új évet kívánok!

Huh mennyi új tagunk lett hirtelen, mindenkinek üdvözlet. Írjatok bővebben magatokról.

Andi: de jó, hogy itt vagy! Remélem többet fogsz majd jönni közénk!

Nórikám: nem csak ti vagytok ovisak. Mi is mindíg együtt fürcsizünk a párommal. Kitaláltátok már az esküvő időpontját?

Babszi: Szóval jó volt a buli!? Mindjárt megnézem az iwiw-en.

Krisz: te meg bebóléztál? :wink:

Arikon: jó dolog a házibuli, csak ne kéne utána romeltakarítást csinálni......

Pöttye: mit jelent ez a nagy újjongás? Kezdődik nálatok is a babaprojekt? :wink:

Bien, Zsu merre vagytok?

Képzeljétek nekem holnap Pécsre kell mennem. Hát kalandos út lesz ilyen hóban. Megbeszéltük a kolléganőmmel, hogy viszünk termoszban teát, meg túlélő felszerelést. Amúgy marhára nincs kedvem dolgozni. Nem tudom ti, hogy vagytok ezzel.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nóri,itthon egy baráti házaspárral,fél kettőkor mentek el!
vedresandi
 
 


Szia Mirci:januárba megyünk időpontért, még semmit sem tudunk, de nyugi, elsőkézből fogjátok tudni a fejleményeket!
Vigyázzatok nagyon az úton!(én forralt borra szavaznék tea helyett... :roll: )
Üdv az újaknak!Nekem olyan fura, hogy az előzőbe nem jött mostanság senki, most meg ennyi újonc...de ez tök jóóóó!
Vendég
 


Mirci, hát ez évben biztosan... 8)

tudjátok kinek örülök most a legjobban??
ANDINAK... Olyan jó újra itt látni... :)))))) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mirci! (és persze a Többiek) :) 24 éves vagyok, 2 hónapja megy élesben a babaprojekt, és most 10 napja késik. Tudom, előfordul, csak nagyon jó lenne egy újévi örömhír. :) Amúgy otthon vagyok, és készülök a vizsgáimra, februártól pedig dolgozni szeretnék. Hmmm... ja és persze szeretnék megismerkedni az itteni fórumozókkal, csak mert olyan jó érzés örülni egymásnak!
sonny
 
 


Sziasztok Csajok :lol:

Mindenkinek nagyon boldog 2008-at még egyszer :lol:

Nórikám, köszi a topikot :D

Csajok, jövök majd bővebben, de még nem vagyunk teljesen képben, reggel 1/2 6-ra értünk haza :roll:

Puszka Nektek és NAGYON ÖRÜLÖK AZ ÚJAKNAK!!!!

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozhatok hozzátok?

Nekem már van egy kisfiam, 3 éves. Lassan egy éve dolgozom, de már alig bírok magammal, hogy újra nekiálljunk a babaprojektnek. Nálam PCO miatt a babásodás nehezebb, de szerencsére nem reménytelen.

Mindenkinek boldog új évet és zebrás tesztet kívánok!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Jó ez az új topic!

MINDENKINEK HOZZON SZERENCSÉT EZ A VÁLTÁS, ÉS KIVÁNOM, HOGY MIELŐBB BABÁSODJON BE MINDENKI!

Ja, és mégegyszer BÚÉK!
sirkici
 
 


Szia Kati!

Drukkolok nagyon, hogy hamar összejöjjön a babus! :-) Remélem sok örömteli hír érkezik majd ebbe a tobicba!

s.
sonny
 
 


Jó reggelt!

Végre esik a hó itt is, juhéjjjj! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor esetelg én is csatlakozhatok?
Mi karácsonykor láttunk neki a babaprojectnek, van már 3 kisfiam, Csabi 5, Lehel 3 éves, Berci lassan 15 hónapos. 5 és fél éve itthon vagyok velük, egyébként civilben óvónő és lassan 2 éve fejlesztőpedagógus vagyok.
Úgy tűnik, jó itt a társaság, én is igyekszem majd gyakran jönni!
Mindenkinek mielőbbi pocakosodást!

Márti
borossné becz márta
 
 


Szépjóreggelt Mindenkinek!

Nagyon jó, h. ilyen sok új babára vágyó sorstárs kopogtatott be az új topicunkba!! :D Minden újnak sok sikert kívánok! :wink:

Nóri,
Köszi! Igen, már jobban vagyok!

Mirci,
Hál'Istennek Férjecske rengeteget segített, így nem volt olyan vészes a dolog.

Bien,
kíváncsian várom az élménybeszámolót a szilveszteri bulidról!

Csajok szerintetek van valami értelme elkezdenem a cickát, mert eddig mivel sz@rul voltam nem bírtam inni, csak egy-két napig és már csak 5 nap van hátra pé-ig?

Ja, és Csajok megfogadtatok valamit az új évre? :D
Vendég
 


Szia Arikon!

Szerintem kihagyhatod a cickát, én kihagytam, talán egyszer ittam a 3.nap körül, de azóta semmi.
Ha visszaolvastad a a tegnap estét, akkor tudod, hogy én mit fogadtam meg. :wink:
Dolgozol már?
Vendég
 


Okké, akkor én is kihagyom ezt a hónapot! :wink: Jaj, bizony melózom, de csak úgy lájtosan. Tök sz@r volt felkelni, mert Férjecske még szabin van.

A hullahoppos fogyózásra gondoltál? :D
Vendég
 


Arikon:igen, arra, tegnap már nyomattam!
De pl :Andikám, még mindig kérdezem, hogy hogy nehezítettem meg a karikát??? :D
Nálam jelenleg romeltakarítás megy, pakolok át az irattárba és rámolom az asztalt is...szóval ki sem látszom a papírkupacok mögül.
Vendég
 


Valamit rákötöttél Nóri?? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nóri: Itt filózok mitől lett nehezebb az a karika. Azt akarod,hogy a kiváncsiságtól megöregedjek?? :)
Gőzőm nincs mitől lett nehezebb. Az alufólia jó ötlet de mint tudjuk nem az a megoldás. nos??,

Amúgy én is azt fogadtam meg, hogy fogyozni fogok. Nincs süti és üditő!!De csak módjával mert mint tudjuk erős fogyókura alatt nem jön össze a baba.

Tényleg az új topic hozott sok sok új embert. ez tök jó :) Üdvözlet csajok:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: