Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.voltam ismét uh-on és nggyon jó híreket mondtak!!!!!!!!!!!
volt tüszőrepdésem.mostmár csak várni kell.a nykh-m is már 9.9 mmes!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Jaj de jó!! Akkor márcsak tényleg várni kell. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


olyan jóvolna ha teljesűlne az álmom.egy kistesó.nem is kérnék mást karácsonyra!!!!!!!
éééééééés laptetőőőőőőőő!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: reméljük teljesül az álmod.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Móni!
De jó, hogy jöttél! Szurkolok, hogy baba legyen a pocakodban! :)

Csucsu!
Neked is!

Nita!
Akkor reméljük, hogy az új év nálatok egy kistesóval "kezdődik"!

Mindenkinek nagyon kellemes estét kívánok!
Holnap is jövök!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: te hogy vagy most a ciklusban??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Kösz a kérdést, azt most én is szeretném tudni, hogy mi van. Írtam a múltkor a hasfájást, hát azóta sem múlt el. Nem tudom mi lehet ez. Pé-től nem lehet, mert gyakorlatilag azóta érzem, amióta együtt voltunk a párommal, nem görcsös, de erős alhasi és derékfájdalom. Ma vagyok a 21. napon és ma hajnalban is arra ébredtem, hogy fáj. :cry: Hát, ennyi!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: nekem is volt ilyen hónapom amikro a Pé-től egészen a ciklus végéig erős alhasi fájdalmaim voltak. Már reménykedtem de akkor mégsem babától volt. Mert lehet babától és az én példámból anélkül is.
Nagyon rossz érzés tudom. De hátha babától van és akkor a fene sem bánja.
Még van egy heted és kiderül:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi a biztatást!

Próbálok nem gondolni rosszra. Én nem hiszek benne, hogy ez babától lenne. A múlt hónapban nekem is volt, hogy fádogált a hasam, de jóval pé után és nem ennyire. Most meg gyakorlatilag pé-től fáj, nagyon. Na, mindegy, igazából, ha ez lehet babától, akkor nem bánom, bmi fájdalmat megér.

Nálad piri?
pedi
Kalocsa
 
 


Megvolt igen köszi. csak nem írtam mert már olvasni sem szeretem "az új hónap új remények" mondatot.
Tisztelet a kivételnek van akit tényleg érdekel mi újság.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Jol vagyok, de a dokim szerint folyásom van, adott canestet.
Csak azt nem értem én miért nem vettem észre, mert nem láőtom, viszont a nagyajak körül iszonyatosan fáj, ezért kerestem fel.

Gyerköcök jövö7en se mennek oviba, mert köhécselnek, jo hosszu szünetük lesz.

Kész a mézeskalács és készülök az ünnepi menühöz is.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Bocsi, hogy megkérdeztem, megértem, hogy eleged van! Hidd el, én tényleg őszintén szrukoltam, hogy Szabina szülinapjakor már ott növekedjen a tesó a pocakodban!

Encike!
Vigyázz nagyon Magadra! Ha a dokid úgy látja jónak, hogy canesten kell, akkor az kell, reméljük minden rendben lesz!

Többiek merre vagytok?
pedi
Kalocsa
 
 


Egy másik topikban is leirtam, hogy mit tapasztaltam és volt egy csajnak hasonlo tünete, neki cisztát állapitottak meg, amit le is szivtak.
De gondolom, ha nekem ez lenne a doki csak látta volna nem????
encike 2
 
 


Encike!
Bízzunk benne, hogy semmi ilyesmiről mincs szó. A dokidnak tudnia kell, hogy ilyen is szóba jöhet, és akkor nem próbálgat Canestennel. Hanem rögtön elvégez más vizsgálatot is, de ez csak az én véleményem. Szerintem nyugodj meg!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: ne butáskodj nem is miattad írtam. Te pont az vagy aki mindenkire odafigyelsz.
Csak nem akartam irni mert ha 1-max 2ember érdeklődik akkor minek leírni.
De erről már volt szó talán Babszika írta le ezt nem is olyan rég. De ne értsd félre mert megköszönöm ha téged érdekel a dolog.
Ezért is kérdeztem veled mi van.Mert engem is érdekel kivel mi van csak nem mindenki érdeklődik a másik után.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, Csucsu aranyos vagy!

Egyébként, képzeljétek, ma dolgozom, és szinte egy árva lélek se jött ma. Egy-két éredeklődö, de mostmár az uca üres! :roll:
Kíváncsi vagyok, hogy most tényleg ennyire nincs az embereknek pénze, vagy mindenki mindent az utolsó pillanatra hagy?!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok csajok!

Kinek hogy telt a hétvége? Hogy álltok az ajándékokkal? Már csak 9 nap és itt a jézuska!! :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom most annyira várom, mint gyerekkoromban. :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Itt a friss tábla.

Csucsu drága! Megmondanád nekem hogy hányadik ciklusnapon vagy? Azt láttam hogy írtad, hogy megjött, csak azt nem tudom hogy mikor. Nem írom hogy sajnálom, hisz úgyis tudod. Együttérzek veled nagyon is.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Amúgy merre vagytok csajok?
Sehol senki? :shock:
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Miért várod ennyire a karit??Van valami ami miatt úgy várod mint gyerekkorodban??
Igen ma a 6cn vagyok.
Köszi ha a táblit javitod. :)

Pedi: milyen boltban dolgozol ha nem titok??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Kösz az infót. Természetesen javítom a táblicskut.
Hogy miért várom a karácsonyt? Olyan jó érzés nézni ahogy örül a kisfiam az ajándékoknak. Igazából miatta várom a karit. Az már csak másodlagos, hogy ez lesz az utolsó esély arra hogy még az idén összejön tesóbaba.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Ja igen értem. Emiatt én is várom a karit hisz mi is imádjuk nézni ahogy a lányunk csodálkozó szemmel nézi a fát és az ajándékokat!
Minden évben sirok is :)
Mi is akkor hozhatjuk csak össze az biztos. nekem pont a szenteste lesz PÉ-m.
Kérdés mennyire leszek aktiv majd mert úgye főzés, diszités stb. után lehet állva alszok el a fa alatt:)
Volt már ilyen év:)
Mit vettetek ajira??

Kép
csucsu05
 
 


SZIASZTOK CSATLAKOZHATOK.JÖVÖHÉTEN MEGYEK DOKIHOZ POZITIV TESZT MIATT :D
Vendég
 


Olgi: Persze hogy csatlakozhatsz:) Gratula a zebrás teszthez:) Mikor mész dokihoz? Nagyon szép lesz a karácsonyotok az biztos:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nekem egész jól telt a hétvége, túléltem a munkát is! Takarítottam, díszítettem egy kicsit! Mostmár én is "be vagyok sózva" a Karácsonyra! :lol:

Csucsu! Nem titok, Vodafone boltban vagyok. De nálunk semmi pörgés nincs, nem értem! :roll:
Ajira mi anyukámnak atckrémeket vettünk, apukámnak parfüm szettet, tesómnak parfümöt, sógoromnak Neutrogéna szettet. Márcsak a férjem családja van hátra. Szerintem anyósomnak könyvet veszünk, viszont após és sógi még kérdéses. Egy biztos, nekem kell majd kitalálnom, hogy mi legyen az.

Móni!
Köszi a táblácskát, már vártam! És írok majd a Jézuskának az "ügyetekben"! :wink:

Egyébként, tényleg, hol vagytok többiek?
pedi
Kalocsa
 
 


Olgi!

Üdv a csapatban és gratula a teszthet!

Írj Magadról bővebben!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Igen ez a nő dolga marad mindig kinek mit vegyünk. Nálunk is igy van a páromnak mindegy mit veszünk. Mindig én találom ki , hogy minek örülne éppen a másik. Ez valahogy női dolog:)

Tényleg érthetetlen miért nem mennek az emberek vásárolni. Hisz a telefon az mindig menő ajándék.Bár válság van de én azt vettem észre karácsonykor az embereknek semmi sem drága.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok :)

Hali Olgi, gratula a zebrához :D Gondolom most nagy az izgalom.

Hát lássuk karácsony...én jobban várom a jövő évit :D Akkorra Pocok baba már fél éves lesz, és már szó szerint elképzelem, hogy a kis vakond hogy fogja bámulni a színes csillogó izéket :D

Mi nem vettünk ajándékot senkinek, megy a spórolás babucira. Gipszangyalkákat öntöttem (már régóta megvolt a mintaív is, és tavalyról maradt két csomag gipsz), már ki is vannak festve. Jól be is fulladtam a festéktől..érdekes. Api meg nyomtatott szép színes doboz mintaíveket, a héten megragasztgatjuk őket, apró csokik-cukrok meg az angyalkák bele azt jóvan. :) Remélem mindenkinek tetszeni fog.

Hétvége eléggé húzós volt. Nagytakarítás. Késő délután úgy zuhantam az ágyba, a hasam meg görcsölt mint állat. De persze ha két percre leültem, anyós már sepákolt is. :( De ott egye meg a fene.

Ma megyünk orvoshoz. Megnézi az összes leletem, megvizsgál, meg gondolom Pocok babát is megkukkoljuk :D Jaj annyira izgulok, hogy minden rendben van-e, meg hogy szétteszi-e végre a kis oktondi Pocok a lábacskáit. :D Apukám annyira fiút szeretne, meg ha minden igaz végre valahára Rod is láthatja (már ha hazaér, mert vidékre ment melózni)
Vendég
 


VAN EGY 15HOS KISLÁNYOM VANESSZA ÉS MÁR NAGYON SZERETÜNK VOLNA KISTESÓTAMI UGY NÉZKI HOGY ÖSSZE JÖTT.JÖVÖHÉT KEDDEN MEGYEK DOKIHOZ DU.4-RE :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Csucsu!

Lehet, hogy pont ezért fog most összejönni tesóbaba, mivel el leszünk foglalva a karácsonyi készületekkel. :wink:
Amúgy mi már megvettük mindenkinek az ajándékokat. Már csak be kéne csomagolnom. A kisfiam tűzoltós legókat kap (ez most az egyik kedvence), meg bankártyás pénztárgépet (imád pénzzel meg kártyával játszáni (kis anyagias már most)), meg vettünk neki egy társast amit a minimaxon is relkámoznak, Fred a bolhás kutya a neve azt hiszem.
Szabinának egybe tartjátok a szülinapját és a karácsonyt? Vagy hogy szoktátok? És mit kap majd?

Edit!
Köszi, hogy írsz a jézuskának! :lol: Már nagyon jó lenne újra pocakosnak lenni. :roll:

Olgi!

Üdv a kis csapatunkban! Első baba? Mesélj magadról egy kicsit. Mióta próbálkoztatok?
És természetesen GRATULÁLOK a pozitív teszthez!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Anuk!

Szerintem nagyon jó ötlet a saját kezüleg készített ajándék. Én legalábbis nagyon örélnek egy ilyen ajándéknak. :wink:
Akkor drukkolok hogy a pocaklakód megmutassa hogy milyen nemű lesz? Tényleg! Nevek vannak már?

Olgi!

Majnem egyszerre írtunk. :lol:
Ennél szebb karácsonyi ajándékot a kislányodnak nemis adhattál volna. :wink:
Most egy kicsit irigykedem ám, de ez olyan természetes irigység. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


MÁSODIK BABA NEHEZEN ÉS AKISLÁNYOM IS NEHEZEN JÖTT OSSZE.EZ A HARMADIK TERHESSÉGEM.ELSÖ FÉLÉVBEN NEM VOLT MENSZIM SZÜLÉS UTÁN MERT CISZTÁIM VOLTAKA :(A DOKIM TANÁCSÁRA FOGIT SZEDTEM 3HONAPIG MAJD ABBA HAGYTAM ÉS RÁ 4HONAPRA JÖTT MOST ÖSSZE :D
Vendég
 


[/urlKép
Vendég
 


HOGY LEHET MEG CSINÁLNI HOGY A VONALZOK MINDIG LÁTSZODJANAK?
Vendég
 


Olgi!

A vonalzót úgy tudod megcsinálni hogy mindig látszódjon hogy a profilodba az aláírásnál be kell másolnod a BBC kódot.
Remélem tudtam segíteni. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok!
régen tudtam gép elé ülni a munka meg a suli miatt, de most itt vagyok, bár holnaptól újra meló, 6 napig.
Üdv Olgi, gratulálok a teszthez, már én is nagyon szeretnék egyet . a vonalzót a profilodnál az aláíráshoz kell rögzíteni és akkor mindig látszik.
bocsi, ha nem tudok sűrűbben jönni, és írni, de arra mindig szakítok időt, hogy legalább elolvassalak titeket.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


HALIHO VAN MÉG ITT VALAKI? :?:
Vendég
 


Mi már minden ajándékot megvettünk, már csak a párocskámnak akarok vmi apróságot. sajnos 24-én is dolgozok, igaz csak kettőig, de 25-én megyünk vidékre anyukámékhoz. keresztlányomnak ez lesz az első karácsonya, már alig várom, legalább otthon babázhatok egy kicsit.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


én még itt vagyok, csak közben még dolgozatot is írok

KépKép
Kép
s.vera
 
 


PROBA:)
Vendég
 


KÖSZÖNÖM ASEGITSÉGEKET :D
Vendég
 


Szia Vera!

Jó hogy jöttél. Mit tanulsz amúgy? Lehet hogy már írtad, csak én vagyok ilyen feledékeny. :oops:

Olgi!

Nincs mit. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép VANI
Vendég
 


Móni: Szabina szülinapját minidg 20-án tartjuk meg. Nem hozzuk egybe a karácsonnyal.
A helyzet , hogy szülinapjára mi is bankkártyás pénztárgépet vettünk.A helyzet az, hoyg felmenta padlásra valamelyik nap és az ajik ott vannak eldugva. Erre egyből oda ment és 2doboz volt rátéve meg egy pléd, hogy véletlenül sem lássa meg. Erre oda ment és kivette. Azóta egyfolytában azzal játszik. Nagyon szereti. Igy kap tortát és lehet még egy barbit mellé. Na meg lesz buli. Azt nagyon várja. Jönnek gyerekek és szülők kerianyúja keriapuja. Szóval lesz nagy sütés főzés. Szombaton tartjuk. Már megvettem a lufikat diszeket. Minden évben van neki lufi, disz, zene. A Halász Jutka megy a torta a latt a boldog szülinapot. Ez hagyomány mert az első éves is igy volt tartva és a 18 is igy lesz szerintem:)
Én ilyenkor mindig sirok persze.
A videot minden évben én csinálom mert különben ha nem én csinálnám csak annyi látszódba hogy sirok:)
Majd teszek fel képet a buliról:)
Amúgy a ruha is ki van választva. Minden nap a Szabina kiveszia szekrényből a ruhát a harisnyát és a kopogós cipőjét:)

Olgi: Kislányod mennyi idő alatt jött össze?

Kép
csucsu05
 
 


MÁSFÉL ÉV UTÁN TELJESEN VÁRATLANUL AKOR AMIKOR FELADTAM HOGY NEM LESZ RÁADÁSULSZILVESZTERKOR FOGANT :D
Vendég
 


Gödöllőre járok egyetemre, ez a 4. évem az 5-ből, most éppen elemzésből kellene megírnom egy dolgozatot, de nagyon nem akar összejönni :(

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Én is itt vagyok! :)

Olgi!
Vani nagyon szép kislány! ?Micsoda kék szemei vannak!

Csucsu!
Annyira szép amiket írtál Szabina szülinapjáról, hogy mindjárt én is bőgök!
Úgy szeretném már én is látni, ahogy örül a gyerekem. Én annyira szeretek örömet szerezni! Sajnos a férjem olyan típusú ember, (hogy persze örül Ő mindennek), de nem úgy mutatja ki, mint pl: én. Nekem mindegy hogy mit kapok, vagy kapok egyátalán vmit, nekem már a karácsonyfa látványa is öröm, vagy az is ha együtt a család. És én ezt ki is mutatom, olyan vagyok mint egy kisgyerek. Nemhiába én vagyok a hugica a családban, illetve a páromék családjában is a legfiatalabb és ráadásul az egyetlen lány. :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Vera!
A férjem is Gödöllőn végezte a másod diplomáját, annyira szép ott az egyetemi városrész, mindig mentem vele, amikor vizsgázni ment!
pedi
Kalocsa
 
 


olgi üdv köztünk!!!!!!!!gratula a babóhoz!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: