Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

A fodrásznál festetek és vágatok is a hajamból, bár rövid, de növesztem és kellene valami új fazon! Régebben hosszú feket hajam volt, amióta fodrászt váltottam rövid barna szőke melírral :roll: ! Nagyon ügyi a fodrász csajszim!

Olyan jól esik, hogy így drukkoltok nekem :oops: ! Nagyon aranyosak vagytok! Fenn vagyok az iwiw-en, ott megnézhettek magatoknak :lol: ! Ti fenn vagytok?
zuszka
 
 


Hello! :)

persze, küldd el priviben hogy talállak meg, és bejelöllek! :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Ja... és csajok: ezennel Zsuzska megnyitotta a második lapot! :)

Judit
Kép
sonny
 
 

 
 

Sziasztok újra :P

Zsuzsi,
nekem is küldd el légyszi priviben,s én is bejelöllek :P Természetesen Sonny, téged is szeretnélek megtalálni :P Te is elküldöd,hogy, hogyan keresselek?

Valamelyik topicban azt olvastam,hogy aki elkezdi az új oldalt,a topic következő babása lesz :D :D :D
zsebi79
 
 


Úgyhogy Zsuzska mindent bele :lol:

Judit
Kép
sonny
 
 


Anita: elküldtem a privit!

Judit
Kép
sonny
 
 


Köszi a privit!

Szerintem megtaláltalak,s be is jelöltelek :P
Nagyon aranyosak vagytok a férjeddel az esküvői képeken,s a kutyusotok nagggggyon cuki :D
zsebi79
 
 


Anita:

Fanni egy tündér! :) és az esküvős képen is nagyon szépek vagytok! Hú, és milyen volt a nászutatok a Kanári szigeteken? Csak nem ott fogant a kislányotok? :wink:

Mi Krétán voltunk, és egy álom volt!

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok csajok!

Hát jó lenne, ha bejönne az új oldal=kisbaba szindróma :lol: !

Képzeljétek telefonált a fodrászom, hogy nagyon beteg, úgyhogy nem mentem :cry: , jövő héten keddre beszéltük meg az új időpontot. Én is küldöm nektek, hogy találtok meg az iwiwen, ti is küldjétek nekem légyszi!

Hogy telt a napotok?
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Sonny!
A nászút egyszerűen fantasztikus volt.Ha tehetem, egyszer még szeretnék visszamenni/na nem nászútra :P /
A kislányunk nem ott fogant,ugyanis sikerült összeszednem valami fránya fertőzést,így lőttek a babaprojectnek.
Én nagyon kíváncsi vagyok Krétára,már régen tervezem,hogy odamegyünk nyaralni,csak valami mindig közbejön :cry:

Zsuzsi!
Bejelöltelek az iwiwen,úgyhogy már nem is kell engem keresned :P
Nagyon aranyosak vagytok a képeken.Tetszik a kutyusotok neve :D
Fodrász :(
Holnap jelentkezz ám,hogy mi volt a vérvételen :!: Az eredményt mikor tudod meg?
zsebi79
 
 


Szép jó reggelt! :)

Zsuzsi: megtaláltalak! Nagyon jók az esküvős fotók, aranyosak vagytok :)

Én is drukkolok a mai vérvétel miatt, írj amint tudod az eredményt!
Nekem tegnap elkezdett fájdolgálni a hasam, mintha meg akarna jönni. Hát remélem, hogy nem kavarodott meg teljesen a ciklusom. :(

Zsebi: hát igen, én is szívesen megismételném a nászutat, de persze a férjemmel :) Krétára tényleg érdemes elmenni, mert csodálatos!

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok csajok!

Kösszi a drukkolást, túl vagyok a vérvételen, nagyon ügyi volt a csaj, egy szúrás és kész :) ! Már ma délután lesz eredényem, amint tudok valamit írok neketek!

Olyan aranyosak vagytok mind a ketten, én is megnéztem a képeiteket az iwiw-en :lol: ! Jó, hogy a nevetek mögé, már képet is tudok társítani!

Ma csak kettőig dolgozom, mindjárt indulok haza, délután otthonról írok majd!

Addig is legyetek jók! :lol:

Anita: nagyon aranyos a kislányotok, egy igazi tündér!
Sonny: a ti kutymorgótok is nagyon édes, mennyi idős?
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Egy picit ráérek,s gondoltam,bekukkantok hozzátok :lol:

Sonny!
Hát csak nem kavarodik meg ez a fránya ciklus :!: Ha a vonalzódból jól látom még 5 napod van hátra?A 10 DPO mit jelent?
Lehet,hogy ez egy buta kérdés,de sajnos nem vagyok otthon ebben a témában :oops:
Hogy halad a szakdolgozat?

Zsuzsi!
Örülök,hogy túl vagy a vérvételen,s klassz,hogy sikerült egy ügyes csajszit kifognod :P
Nagyon várjuk ám az eredményt,ha tudsz valamit,írj!Én már csak este tudok jönni,de nagyon szorítok,hogy minden OK.legyen!
zsebi79
 
 


Sziasztok :)

Zsuzsi: a kutyus a családé, szóval kicsit az enyém is persze, de apukámé valójában :) De mindannyian nagyon imádjuk. A kis kölyök pedig más gazdinál van, és már egyáltalán nem pici!

A DPO az az ovuláció utáni napokat jelenti. Szakdoga nem halad, ma voltam a gyakornoki állásinterjún, és nagyon szimpatikusak voltak. Valószínű két héten belül kezdhetek :)

Amúgy hétvégén nem nagyon leszek netközelben, a férjem céges irodáját költöztetjük, meg család, barátok miegymás miatt alig leszek itthon. De jó hétvégét mindenkinek! Rosszalkodjatok sokat 8)

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok!

Nem lett meg az eredményem ma :cry: , hívtam a dokimat, de azt mondta, hogy nem küldte át a labo! Majd hétfőn délben kell újra felhívni a doktor bácsimat. Addig meg izgulhatok :roll: !

Sonny szép hétvégét neked, és ne dolgozz túl sokat! Anita ti mit csináltok a hétvégén?

Én azt hiszem, holnap behozom a heti lemaradásom(mosok, vasalok, takarítok, főznöm is kellene valamit :? ), Vasárnap pedig remélem pihi lesz!
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Zsuzsi!
A csudába a laborral :x Én egész hétvégén a könyvelést csinálom.Anyukám itt van nálunk,vigyáz Fannira,s így én kihasználom az alkalmat.

Kellemes vasárnapot :lol:
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok Csajok, hogy telt a hétvége? Az enyém meglehetősen fárasztóan, de elintéztük a dolgainkat 8)

Azóta is fáj a hasam, szerintem ma tuti megjön :roll:
De új hónap, új remény!

Ti hogy álltok a baba-projecttel?

Picúr: eltűntél :(

Judit
Kép
sonny
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Ma dél körül lesz meg az eredményem, majd írok, ha beszéltem a dokimmal! :roll:

Jó volt a hétvége, szombaton behoztam a heti lemaradást, mostam, vasaltam, takarítottam stb. Tegnap pedig Debrecenben voltunk :lol: , A férjemnek volt ott elintéznivalója, így összekötöttük a kellemest a hasznossal és kirándultunk egy kicsit :wink: !

Csajok, olyan jó idő volt és a Hortobágy gyönyörű!

Sajnálom, hogy ti nem sokat tudtatok pihenni, de ,majd bepótoljátok :wink: !

Hogy telik a mai nap? Én már dolgozom nagy erőkkel! :shock:
zuszka
 
 


Na, beigazolódott a sejtésem... de legalább van szép új vonalzóm

Judit
Kép
sonny
 
 


Sonny!!!!!!

Nehogy elkeseredj itt nekem! Csak pozítívan, s meglátod hamar összejön a pocaklakó!
:wink:

Egyébként tényleg jó az új vonalzód! Mit csinálsz?
zuszka
 
 


Zsuzska: nem vagyok elkeseredve, csak nyűgös vagyok..
de majd az is hamar elmúlik :oops:

Amúgy most takarítok, mosok, főzök. Délután meg irány az Ikea, veszünk bútorokat az irodába. Te jól haladsz a munkáddal?

Gondolom Ti is vágytok egy kis pihire :)
Jöhetne már a tavasz.. azért van ennyi virágom, hogy csalogassam :) Nem bírom ezt a nyomi időt

Judit
Kép
sonny
 
 


Sonny, akkor kitartást délutánig, a vásárlás mindig jót tesz :lol: !

Most lement a nagy hajsza, munka terén, gyűjtöm az erőt a következőre (érettségire jelentkeztetés+tankönyvrendelés)!

Én is nagyon várom már a tavaszt, jó hír, hogy a medvék kinnmaradtak, és nem bújtak vissza a barlangba! :wink:

Mit csinál a párod, és hová költöztettétek az irodáját?

Anita merre vagy, csak nem könyvelsz még mindig? :cry:
zuszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Megvan az eredményem, sajna nincsenek túl jó híreim :cry: !

Szóval a prolactin szintem teljesen jó, de a doktorbácsi azt javasolta, hogy szedjem továbbra is a napi egy szem bromocriptint. Továbbá azt is mondta, hogy a progeszteron szintem csapnivaló, így clostit kellene szednem. Ma vagy szerdán be kell mennem Pestre a receptért. Hát ez van :roll: !

Veletek mizu?
zuszka
 
 


Sziasztok!

Zsuzska: sajnálom :(, de azért ne búslakodj, hamar rendbejön minden! A prolactin szint mit mutat? (bocsi, csak nem vagyok túl tájékozott ezen a téren). Remélem a köv. eredményed jó lesz!
Milyen időközönként kell menned dokihoz?

Húú lányok, annnyira várom már, hogy valaki gólyahírrel érkezzen :) Úgyhogy hancúrozzatok sokat :lol:

Judit
Kép
sonny
 
 


Zsuzska: a férjem közgazdász, de most szoftverfejlesztőként dolgozik, és szerencsére itt van az irodája a közelben :)

Anita: azért vigyázz magadra, ne dolgozd magad agyon! Ha pedig a kislányod rosszcsontkodik, mondd neki, hogy irgumburgum :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Jó reggelt Lányok!

A férjem most ment el dolgozni, úgyhogy kihasználom, hogy szabad a gép :lol: (este szinte lehetetlen hozzáférni).

Hát tegnap voltam a dokimnál és névnapomra kaptam tőle egy pizsamapartyt :shock: ! Február 19-én mennem kell petevezeték átjárhatósági vizsgálatra a II. női klinikára és sajna egy éjszakát ott kell aludnom, mert nem engednek haza az esetleges komplikációk miatt :cry: .

Sonny: a prolactin a tejelválasztásért felelős hormon, aminek normál esetben alacsony az értéke, de nekem 670 volt. A dokim azt mondta, úgy képzeljem el a helyzetemet, hogy a szervezetem azt hiszi, hogy egyfolytában szoptatok, azért nem jön meg a mensim sem. Erre szedek 2,5 hónapja bromocriptint, amitől úgy látszik helyreállta a rend, mert már 3 hete jó az érték és megjött magától. :wink:

Mi lesz a mai program?

Anita, remélem minden rendben veletek, hiányzol :cry: !

Sonny te voltál már dokinál, vagy még csak úgy természetesen próbálkoztok?
zuszka
 
 


Sziasztok Csajok?

Merre vagytok :cry: ?
zuszka
 
 


Sziasztok!!!

Na, most értem haza, rohangáltam mindenfelé.

Anita: én is remélem, hogy rendben van minden, és várunk!
Picur: Téged is!

Zsuzska: voltam már dokinál 1x, mert az történt, hogy késett a mensim 2 hetet.. a teszt viszont neg. volt, de a doki látott az UH-n valamit, de aztán megjött sajnos :(

Remélhetőleg nálunk minden rendben van, úgyhogy majd akkor szeretnék legközelebb dokihoz menni, ha a kezemben van egy szépséges pozitív teszt :)
Szerintem nálam is a fogigátló kavart be, most kb. fél éve hagytam abba a szedését, és ez a 3. hónap, hogy "élesben" próbálkozunk, szóval nem aggódom, csak nagyon várom már, hogy beköltözzön a kispajtás :)

De úgy látszik jó dokit választottál, és remélem minden hamar rendbe jön! Ha pozitívan álltok hozzá, akkor biztos így is lesz! :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Jaj,lányok olyan szomorú vagyok,hogy ilyen rossz híreket kellett olvasnom :!: ,de légyszi ne búslakodjatok.Minden rendben lesz,s hamarosan mindannyiunkat megajándékoz a gólya egy kis pocaklakóval :!: :!: :!: Egyszerűen így kell lennie és kész :P

Sonny!
Sajnálom a mikulást :cry: A vonalzód tényleg nagyon szép lett,s tuti,hogy segít a tavasz gyors eljövetelében :P

Zsuzsi!
Ne aggódj,minden rendben lesz :!: Amúgy a bromocriptint nekem még a terhesség alatt is kellett szednem,az első 12 hét végéig.Te Pestre jársz dokihoz?

Lányok!
Olyan aranyosak vagytok,hogy hiányoltatok!Ti is nagyon hiányoztatok,de sajnos nem tudtam jönni :cry: Viszont van egy jó hírem is:már majdnem készen vagyok a könyveléssel :!: :!:
zsebi79
 
 


Jó reggelt Lányok!

Mi újság veletek?

Anita, örülök, hogy jelentkeztél és annak is, hogy jól vagy a sok munka ellenére :roll: ! Kitartás! Pestre járok dokihoz, Sipos Miklósnak hívják, dolgozik a Forgács Intézetben, a II. Női Klinikán és van magánrendelése a Nemzeti Múzeumnál is. Életem legjobb döntése volt, hogy átmentem hozzá :wink: ! Most kicsit megnyugodtam a bromocriptint illetően :lol: ! Csináltak neked petevezeték átjárhatósági vizsgálatot vagy hallottatok róla valamit? Nagyon félek :cry: !

Merre laktok Pesten?

Sonny, merre csavarogsz? :roll:
zuszka
 
 


Hello Lányok!

Zsuzska: épp most csavarogtam haza :D Segítettem a férjemnek ezt-azt intézni, estére meg áthívtuk pár barátunkat, úgyhogy csinálok vmi finit.

Mi Pasarét környékén lakunk! Szép innen a kilátás, de sajna lakásunk van, pedig a gyerkőcnek jobb lenne kertes ház. Ti kertes házban laktok?
Amúgy azt tervezzük, hogy itt lakunk még néhány évet, és spórolunk, aztán veszünk Bp. környékén egy kertes házat.
Bár szeretek itt lakni...szóval hiányozna

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok!

Érettségire jeletkeztetetek, de annyira szörnyen unalmas, úgyhogy inkább bekukkantoik hozzátok :lol: !

Sonny: Pasarét tényleg nagyon szép hely, mi kertes házban lakunk, 2003-ban vettük és teljesen felújítottuk (2 szoba, amerikai konyha, nappali, fürdő, előszoba), nem nagy, de nekünk bőven elég, még egy-két gerkőccel is. Tervben van, hogy eladjuk és építünk vagy ehhez hozzáépítünk, de ezt még nem döntöttük el :roll: . Mi jót főzöl?
zuszka
 
 


Zsuzska: ami a házat illeti, nagyon jól hangzik :)

Zöldséges (padlizsán, répa, meg iglo-mix) rizottót csinálok, római köményes fűszerezéssel. Sütni ma valahogy nincs kedvem... :oops:

Judit
Kép
sonny
 
 


Hmmm... nyam-nyam, ez nagyon jól hangzik :lol: !

Nekem is kellene ma főznöm valami fincsit , szerintem sütök le husit tepsibe és mellé lesz krumplipüré :roll: .

Irigyellek, hogy otthon vagy a kuckótokba, én meg itt robotolok :cry: !

A párod meddig dolgozik?
zuszka
 
 


hát igen, most tényleg jól érzem magam itthon, de nemsokára vége a jólétnek :)

A férjem rugalmas munkaidőben dolgozik, remélem ma hamar hazaér. Még bútorokat is kell vásárolnunk (vagy legalább kinéznünk) mielőtt a vendégek megérkeznek.

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Zsuzsi!
Nekem nem csináltak ilyen vizsgálatot,s sajnos nem is tudok róla semmit.Ha lesz időm, egy kicsit utánanézek,hátha tudok neked segíteni :!: Gondolom,hogy nagyon félsz,de hidd el minden rendben lesz.Arra gondolj,hogy mindezt a babáért teszed,s ez erőt fog adni.
Mi Pestszentimrén lakunk,kertes házban.2 éve költöztünk ide,s nagyon jól érezzük itt magunkat :P
Sonny!
Fincsi lehet a rizottó :lol: Remélem,sikerül a bútorvásárlás.

Majd még benézek!
zsebi79
 
 


Jó reggelt Lányok!

Olyan szép időnk van :lol: ! Mi újság veletek?

Sonny: milyen bútort vettetek tegnap és hogy sikerült a baráti összejövetel?

Zsebi: örülök, hogy bekuksiztál, hogy van a lányod?
zuszka
 
 


Sziasztok!

Zsuzska: jól sikerült az összejövetel!
Végül nem bútort, hanem hűtőt és főzőlapot vettünk az irodába. Pénteken szállítják, remélhetőleg jövő héten kész lesz a festés, szóval minden jól halad :)

Veled mizujs? Hogy vagy?

Anita: elkészültél a könyveléssel?

Lányok: nem tudom mikor kell nektek drukkolni: hol tart a ciklusotok?

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok, újra bekukk :lol: !

Sonny: Megvagyok köszi, még mindig érettségire jelentkeztetem a jónépet, most a levelezősöket!

Te mit csinálsz?

Nekem most jön meg a hétvégén, már barnázok, úgyhogy nekem egyenlőre nem tudtok drukkolni :cry: .

Neked mikor szorítsunk kb?

Ma bejelentkeztem a kórházba, február 19-én reggel nyolcra kell mennem, na nekem majd akkor szorítsatok, de nagyon :wink: !
zuszka
 
 


Zsuzska: remélem rendben lesz minden 19-én, majd drukkolunk, persze!

Nekem ez a 4. nap, szóval még arrébb van a ciklus vége. Hát nagyon boldog lennék ha összejönne :)

Most ment el a fűtésszerelő, mert iszonyat hangja volt a fűtőnek, de megszerelte szerencsére. Nemsokára indulok a szüleimhhez, aztán estefelé romantikázunk szerintem (mozi, étterem..ilyesmi) :)

Remélem Nektek is jól telik majd a nap!

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha a babacsinálás minden csinjára-binjára kíváncsiak vagytok, a Hőmérőzés topicban a Lányok szívesen válaszolnak mindenre.
Ott már kész diplomásak minden babaprojekt témában :D :wink:
Magamról annyit, hogy 35 leszek hétfőn 11-n, környzetmérnők szakos vagyok BMF-n, és van 5 lányom.

Kívánok Tavaszra Mindenkinek sok zebracsíkot :D :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Jó reggelt Csajok!

Mindjárt indulok dolgozni, csak előbb még bekukk ide hozzátok :lol:

Sonny, milyen volt a tegnap esti romantikázás? Hol voltatok? :oops:

Szia Surmi, gratula az öt csemetéhez és köszi a jó kívánságokat! Ti is szeretnétek még babót?

Zsebi, merre vagy? Magányosak vagyunk nélküled :cry: ! Remélem túl vagy már azon a fránya könyvelésen!

Legyetek jók, később jövök :wink: !
zuszka
 
 


Sziasztok :P

Nem tüntem ám el :P ,csak sajnos nem tudok olyan sűrűn jönni közétek :cry: A kislányom az egész napomat lefoglalja.A párom nem igazán segít a gyermek körüli teendőkben,így igazából csak este 9 után vagyok nélküle,s persze amikor alszik délután.Mindig valami programot kell csinálnom,mert különben unatkozik.Egy kis örökmozgó :P
A könyveléssel szerencsére végeztem :!: ,s ami a ciklusomat illeti,pár nap múlva meg fog jönni :cry:

Sonny!
Jól sikerült a romantikus estétek?

Most megyek,mert megyünk sétálni!Olyan szép idő van :P
zsebi79
 
 


Sziasztok!

Surmi: üdv közöttünk, gyere gyakran! :)

Zsebi, Zsuzska: jól sikerült az este, sétálgattunk, moziztunk, ilyemi ;)
Anita: hát tényleg gyönyörű idő van, sétáljatok jó nagyot!

Lányok: Ti hőmérőztök, vagy van valami praktikátok? Nekem nincs semmi, a hőmérőzéshez nem vagyok elég fegyelmezett (mindig elfelejtem), LH-tesztem van, de nem tudom mennyire megbízható.

Judit
Kép
sonny
 
 


Sziasztok :P

Sonny!
Nekem semmi praktikám nincs.Ha ez a hónap nem volt sikeres/tuti nem lett pocaklakóm :cry: /,akkor jövő hónaptól hőmérőzök.Az első terhességemnél nem láttam sok hasznát,de hátha most segít.Már annyira szeretnék egy kisbabát :!:

Jó sokat sétáltunk,s most alszik a picim.Szerintem rettentően elfáradt.

Ti mit csináltok?
zsebi79
 
 


Szisztok Csajok!

Nem rég jöttem haza munkából, hulla vagyok!

Ma nem kell főznöm, este átmegyünk Turára hambizni :lol: !

Végre hétvége, úgy irigyellek benneteket, amiért sokat lehettek otthon :roll: .

Nekem sincs praktikám, bár eddig nem is lett volna értelme, hiszen még ciklusom sem volt :cry: .

Mit terveztek hétvégére?
zuszka
 
 


csáó melír kapitány! figyellek ám drága testvírem :lol: pá bolond hugod :lol: jó lenne már keresztanyának lenni huzzatok bele :lol: :lol:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!!

Hello Erzsébet: kinek vagy a tesója?

Csajok: hogy vagytok? Hogy telt a hétvége? Nekem rohangálósan, de voltunk barlangászni, meg családozni ilyesmi :)

Judit
Kép
sonny
 
 


szia Sonny! én Zuszkának vagyok a huga és mi is szeretnénk már babát de eddig még nálunk se semmi :cry: én is most megyek majd hsg-re. úgyhogy most versenyben vagyunk :lol: :lol:
erzsebet0312
 
 


Akkor hajrá nektek!
Szép lenne együtt kismaminak lenni :D

Judit
Kép
sonny
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: