Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is rohanásban, de meg kell szereznem a laptetőt :lol:

Zsani
örülök, hogy írtál! Azért pihenj is két rohanás között! Elhiszem, hogy sok dolgod van, de legalább a munkát majd letudhatod egy időre (majd jön helyette a 24 órás műszak Samuval).
Itthon vagyok még, párom is, majd ő jövő héten megy vissza két hétre, aztán megint jön haza. Majd utána vmkor megyek ki, júl. vagy aug.

Nóci
na akkor jót csavarogtatok ti is Itt nem nagyon van erre lehetőség, marad a házi buli
Fejlesztés: és ennyi kimaradás nem baj? Mondjuk az jó, hogy nyáron a dög melegben nem kell hurcibálni a gyereket...

Meli
nem járok vizsgálatokra, a múltkori csak sima rákszűrés volt, és ellenőrzésképp nézett meg uh-van a doki.
Amíg a párom végleg haza nem jön, nincs értelme... De remélem, addigra meg már lesz baba - nincs kedvem megint dokitól-dokiig járni
Amúgy ha normális ciklusom lenne, hétvégén lennék pé közelében
Homeós cuccal nem ártasz semmit, sztem belevághatsz nyugodtan! Címet meg tudod adni, hogy hol nézted?

Én tegnap füvet nyírtam, kertészkedtem, ma voltam már háromféle boltban, aztán megyek át két várossal odébb ügyeket intézni, este barátokhoz.
Meg rákattantattam a sorozatokra
kitty22
 
 


Sziasztok!

Zsani! Már a frászt hoztad rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takarítással csak óvatosan! van még időd elég no para!!
És nagyon aranyos vagy, hogy eszedbe jutok jól esik!! Köszönöm!

Meli!
Genetikáról írtam már nem keveset még akkor mikor aktivan jártál közénk! Írtam, hogy mancinak van egy olyan genetikai eltérése ami senkinek nincs a világon és ezért nem tudják mire számitsunk mi lesz és mi lehet vele! Ezért írtam, hogy Őt speciális suliba óviba akarják majd rakni, de én küzdök ellene nagyon! Írtam engem még tavaly megvizsgáltam nállam minden ok apára most került sor! köbö 4 hét mire lesz eredmény!
HPV: Mivel vissza hívtak újabb rákszürésre amin voltam ma 2 hete újra levették és másik helyre küldték, hogy tenyésszék ki egy sokkal speciálisabb laborba egy sokkal jobbab felszeretlbe! Ott is kitenmyésztik és, ha ugyan az az eredmény akkor kell lépjek valami okosat! Keresek majd egy jó dokit aztán meglátjuk!
Jól teszed, hogy le akarod foglalni az agyadat! Így akkor Marcika bölibe vagy oviba megy??

Kitty! Hmm te kis cseles! Minjá a 300. oldal kell??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: DE jó képet tettél ám fel!!!
Örülj neki, hogy nincs hova menni mármint a szó nem túl szoros értelmében! Hisz így nem szalad a lakás és a kert!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Fejlesztésre meg hát szerintem baj, hogy ki marad ez sok a idő, de majd itthon én probálgatom csinálni! Ez ne olyan masszirozos féle mint a dévény modszer, hanem ez tényleg torna! Kuszatni kell labdával ügyeskedni gurgulászni meg lyenek szal majd csak tudom én is csak azért kell erősnek lenni hozzá, mert végig üvölti a gyerköc és ez fáj, hogy sírni látom és hallom!
Meliyk sorozatot nézed?? Én is nézek 14 órátol a cool-on aPaula és Paulina 15 órától médium a viasaton 16 órától a szomszédok az M1-enés este bari közt! Bár a médiumot már sokszor láttam szal azt nem mindig nézem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, ezt megfigyeltem, hogy mostanában a laptető mindig a tiéd :D :wink: bitos van jelentősége...... :wink:

Zsani :) elhiszem, hogy sok az elintéznivaló, de pihenj inkább, ha már melózni sem kell!Tanítsd be jól a csajszit, aztán húzás onnan!! :) örülök, hogy Samu manóval minden oksi! :)
Anyum kösz szépen jól van, sugarazásra kell járjon azért, abból is már csak 2 hetet kell menjen.De nem viseli meg, jár ki a kertbe, meg minden.Basszus, kiderült, hogy a sok ösztrogén hormon okozta a rákot, mert ugye őt kipakolták 15 éve és azóta hormonpótlást kapott. Azzal leállitották amikor kiderült, most meg a hőhullámoktól szenved :?

Nóci :) köszi az infót, de igen, valami rémlik, hogy írtad, csak talán nem olyan részletesen.
Ha lesz munkahelyem, igen, megy Marci bölibe, vagy oviba, mert ugye ha szobatiszta, akkor mehet már oviba 2,5 éves kortól akár.ÉSS, KÉPZELJÉTEK, SZOBATISZTA LETT MARCI!!!!!!
Egyik napról a másikra.Csak lestünk apával. Úgy kezdődött, hogy ugye a meleg miatt már nem adtam rá pelust, csak mindig a bilire terelgettem. Még éjjelre van alatta, de mindig száraz már.
Csak a baj, hogy nem szól, csak látom rajta, hogy készülődik valamelyik, és irány a bili.Inkább visszatartja, ha nincs biliközelben:)

Kép
meli0805
 
 

 
 

Meli!
Örülök, hogy beugrott!
De annak még jobban örülök, hogy Marcika milyen ügyes nagyfiú! Örülök, hogy szobatiszta! Akkor neked már nincs is értelme a böliba íratás, hanem inkább célszerübb lenne az ovi! És van hely nálatok?? Fel is fogályák venni elsőre?? vagy ez hogy mükszik??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ugye hivatalosan november 7.-től vennék fel az oviba, akkor tölti be a 3. évét. De ha van hely, akkor már most lehetne. Hát, mig nincs munka kilátásban, addig nem is érdeklődöm. Viszont ha beugrik a kistesó vagy nem lesz munkám, akkor nem is novembertől megy, hanem elég lesz márciusban beadni.
Az lesz még egy kemény menet.a barinőm kisfia április óta bölis, de még jó hogy szabin van a barinőm, mert mostanáig beteg volt a kisfiú.Egy hét jó, egy hét beteg :shock:

Ja, ezek a sorozat nézések tök jók! A paulát én néztem régebben, imádtam!! :)
Mit szóltok a csillag születik nyerteséhez, a kissráchoz?
Tehetségben a harmonikás jobb, viszon a kissrácnak nagyobb szüksége volt a lóvéra.

Kép
meli0805
 
 


Ja, Kitty, a cím: www.babatervezok.otthona.net

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok! :)

Meli, gratula a szobatisztasághoz!!!! :) sajna a bölcsi/ovi ilyen, nekem is mondta mindenki... :( aztán alkalmazkodik az immunrendszerük és jó lesz :) csak eddig gázos...

Paula és Paulinát anno én is néztem :lol:

Takarítás: ez nem konkrét generál felújítás, még mindig a gyereknek csinálnánk helyet, mert szegényem nem fér el sehol, egy sarokban eddig jól elvolt, csak ahogy egyre több és több cucca van, úgy kinőtte a sarkát... de mindegy is, még holnap kell menni 30 sok hetes barátnőt látogatni, nem maradunk sokáig, csak sajna messze laknak, vasárnap átpakolni az asztalt és beélesíteni a TV-t, mert szerdán kötik a netet és a kábelTV-t, és akkor hétfőn lehet megint szemetet válogatni egy körben... lassan járj, tovább érsz :) aztán még a jövő hét lesz egy kicsit zűrösebb, de ehhez a héthez képest semmi, és kész, utána már tényleg csak takarítgatni kell :)

Nóci, most hogy hogy nem jártok fejlesztésre? na, akkor sok sikert a tornához :) nem lehetne valahogy játék formába önteni? Hátha Regi is jobban élvezné...

Kitty, nálatok is ilyen car idő van?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
látod, telhetetlen vagyok :lol:
Torna: osztom Zsani véleményét, játékos formában jobban élvezik. De amúgy ott a szülőket nem tanítják meg, hogy otthon is tudják csinálni?
Sorozat: neten nézem a Született feleségeket az elejétől, tv-ben a Jóban rosszban - t. Ezt nem találom sehol az első résztől :(

Meli
nem tudom, jelent-e vmit a laptető, mondjuk én direkt úgy csinálom, hogy az enyém legyen :oops:
Marcinak gratula a szobatisztasághoz! Volt vmi praktikád, vagy csak magától jött rá? Bnőm kisfia 2,5 éves, ő is most szeretné elkezdeni, mert ugye az ovihoz kell, de még sehogy se állnak vele...

Zsani
utazást bírod? Takarításhoz kitartást!
Itt is sz.. idő van, megint hosszú nadrág+pulcsi kell, mert megfagyok :(

Csucsu? Kati???
kitty22
 
 


Sziasztok!

Zsani és Kitty! Remélem nem bánjátok, ha közösbe írok nektek!
Nos: megtanitották, hogy hogy kell meg azért láttam is mit hogy csinálnak, de most itt az uccsó alkalomnál kértem had csináljam én úgy jobban berögzül! Nos a mkuszatást azt nem tudom, hogy lehetne játékos formába csempészni, mert ahoz muszáj, hogy a földön maradjon és ne gurgulásszon el ahoz meg konkrétan le kell szoritanom na azért nem durván, de így még se az van amit Ő akar és az már nem játék az Ő számára és így kezdödnek nála a problémák!

Zsani! Takarításhoz drukk!!

Kitty! Itt is reggel eléggé tré idő volt, de most már tők jó idő van!

Mi most jöttünk haza! Két barinőmmel voltunk pesten csatangolni voltunk Burger King-be majd bementünk egy ruha boltba és vettem magamnak egy felsőt! Kis csini!
Éjjel eldurrant egy viszér a lábamba! Most már nem fáj, de iszonyat csúnya! Rosszabb mintha valaki agyba főbe verte volna a lábam!
Ki mit csinál ezen a hosszú 7végén?? Pünkösd meg miegymás?? Mi holnap Karcagra megyünk vasárnap és hétfőn meg még passz!!! Nem tudom leszek-e!!?? De azért majd belesek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na Karcag elmaradt tegnap, mert apát behívták dodozni! Így elcaflattam mancikával a tescoba ahol ölték egymást az emberek és úgy tettek mintha 100 napig nem nyitna ki semmi! Mert húsit már én sem tudtam venni délelött és nálunk egész Monoron nem volt hanem este mentünk el apával mikor haza jött avecsési tescoba! Na nem mintha ott nagyobb lett volna a választék! Választhattunk pipi cici pipi nyak meg zuza között! Így maradt a pipi cici! Tegnap nem főztem csak ettünk amit találtunk! hideget! De komolyan a zöldséges rész is totál üres volt! Nincs pénzük az embereknek sírnak azt úgy vásárolnak fel minden szart már bocsánat mintha háború lenne!
Ma itt volt a sogorom és mondta pilisen rodeo verseny lesz este 6-tól és egész napos programok vannak! Szal most alszik mancika és ha fel kel lehet ki nézünk! Ilyenen még úgy sem voltunk! Apa most nyirta le a fűvet most szedi össz a fűvet és meg főztem meg mosogattam bár egy adag mosást is kéne indítani! Holnap meg megyünk kereszt anyuékhoz! Kerszttestvérem most töltötte a 18-at és babát vár! Totál ki vagyok tőle! Szal viszek baba cuccokat nekik, mert hát nagyon nem fog tudni vásárolgatni a babnak! Én nagyon haragszom rá! Sőt mélységesen felháborít, hogy ilyen felelötlen, mert tavaly meg abortuszra ment! És nem is az bánt isten láss lelkemet, hogy most babát vár, hanem, hogy egy kis takony gyerektől aki még ráadásul bűnőző is és az anyáék nem így nevelték! Engem az abortusz zavar és most éretségizett! Na mindegy Ők tudják, de tuti, hogy a kedves apuka nem sokáig lesz melette szerintem marha hamar ott fogja hagyni! Ne legyen igazam, de ez lesz! És itt vagyok én már nem őnzöségből mondom, de most ugye kiderült, hogy HPV-s vagyok ki tudja, hogy szeptemberben ahogy elterveztem neki állhatunk e a kistesónak vagy mi lesz velem egyáltalán! Félek, ez remélem nem bűn!!! És picit depis is vagyok ez miatt!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
visszér elég durván hangzik :( Jobban van már a lábad? Nézetted már orvossal?
Torna: hát így elég nehézkes egy izgő-mozgó kisgyerekkel. Ott nem ismerkedtél össze anyukákkal? Együtt egyszerűbb lenne és vehetnétek egymástól ötleteket ;)
Rodeo milyen volt? Én se voltam még sosem...

Hosszú hétvége: péntek este bnőmmel meg az ő bnőjével boroztunk hajnali háromig, aztán persze egész nap olyan álmos voltam, alig álltam a lábamon. Vasárnap egy másik baráti párnál voltunk, pizzáztunk, fagyiztunk, beszélgettünk. Tegnap néztem a sorozataimat :lol:

Párom ma ment vissza, de jövő hét csüt. már jön is, mert Németo.-ban lesz egy négynapos hosszú hétvége vmi ünnep miatt.

Bátyámat meg vittem dolgozni, f6-kor indultunk, és én hoztam haza a kocsit, mert vinni kell műszakira. Aztán meg ha jön haza hétvégén, mehetek érte :roll:
kitty22
 
 


Szejjasztok!

Kitty! Lábammal nem voltam dokkkernál, de mivel már nem is fáj csak a szine szép így nem megyek!
Nem is merkedtem meg más anyukával a tornán, de igazán alkalom sincs rá ,mert az egyik baba-ma ma jön a másik megy! Épp csak köszönünk és már adjuk is át a kilincset egmásnak! Ritka ha csúszás van!! Szerencsére!
Apa akkor jó, hogy megint haza jön!! És 4 nap az tök sircsi!!

Barinőzés bizti jó lehetett, de tudod egyszer egyszer ki birja az ember, hogy egy napig olyan miunt a mosott rongy!

Nos nálunk apa szombaton dodozott így én vásároltam és takarítottam vasárnap bika rodeon voltunk @rva jó volt Ja és ott volt asszem a WW2-ben volt a Csabesz gyerek aki ilyen rodeos volt és az is versenyzett hát nem bizonyitott csóri sokat és milyen kis törpe srác?
Aztán tegnap megfőztem kelötte jöttek is mik főztem ebédeltünk megint jöttek ismik aztán mikor elmetek utána elmentünk egy másik ismihez és apa segített nekik medencét állítani meg sütögettünk kint a kertben jó kis házi hambi húsit és ettünk rengeteg zöldséget!!

Ja és mivel ujr fogyizom nem tom írtam-e? De 3 hét=3kg!!! Olyan jó!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Továbbra sem nagy itt a forgalom :(

Nóci
fogyira én nem emlékszem, hogy írtad volna, de tök jó :D Kitartást hozzá! Nekem csak egészségesebben kellene étkeznem, elég sok vackot eszek, de vhogy nem megy - főleg hogy ugye papám tesójával közös konyhán vagyunk, és hogy vegyek rá egy 82 évest??? Na mindegy, majd lesz vhogy...
Tegnap meg orvost kellett hozzá hívni, mert elég rosszul volt, de mára már jobban van szerencsére.

Én kinéztem magamnak egy esti sulit, majd holnap megyek be személyesen is megérdeklődni, még csak telón érdeklődtem. Tanulási lázban égek, hiányzik :oops:
kitty22
 
 


Szia Kitty!
Hát igen nincs nagy forgalom! Én napi többször van, hogy benézek, de mikor a saját írásom látom akkor nem írok minek??
Fogyihoz most kell nagyon a kitartás, mert most örül belölem a cukor és rettenetesen szeretnék enni csokit!! Ma meg jött a várva várt fogyi őv amit rendeltem a teszveszről! Remélem ez is segít majd!!
Sok mekis kajára gondolsz??? És hát igen egy 82 évest sehogy nem változtatsz meg az tuti! De ha te főznél akkor nem lenne egyszerübb??
Sulihoz kitartást és nem baj, ha tanulás lázban égsz! De kettöt tudsz csinálni egyszerre vagy a levelezőset abba hagyod?? Vagy hogy??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
milyen fogyi öv? Tudsz róla linket mutatni? (csak kíváncsiságból kérdem :oops:)
Életmódot is változtattál? Kaja, sport, stb?

Nem mekis kajára gondolok, mert szerencsére az nincs a közelben, meg nem is rajongok érte. Hanem pl elég sok pizzát eszek, meg alapból sok tésztát eszek (lehet vmelyik ősöm olasz volt?? :roll:), meg olyan jó magyaros kajákat... És több zöldséget, gyümölcsöt kellene inkább ezek helyett...
Ha én főzök, az sem megoldás. Mivel ő elég válogatós (idős létére), és kettőnknek kétfélét meg nem főzök :roll:
Amúgy meg ma trombózis gyanús, bevizesruháztam a lábát, majd félóra múlva megnézem, hogy használt-e, ha nem, irány a kórház (pedig ellenzi, de én nem vok orvos, meg az 50 kilómmal nem emelgetem az ő 80 kilóját).
kitty22
 
 


Szijasztok :)

Nóci, olyan ügyes a párod, használt gumiabroncsokból nem tudtok kintre kis kúszóalagutat csinálni? Nagy abroncsokból persze és csak rövidet, hogy ha esetleg regi beszorulna, akkor ki tudjátok még húzni :) ez egy jó kis játék lenne szerintem, ilyen sok volt nálunk az oviban is anno :)

Mi hosszúhétvégén átrendeztük a lakást, beállítottuk a TV-t, kidobáltuk a szemetet és hétfőn meg pihi+pihi+pihi :) ja, meg szombaton voltunk barátnőméknél :) én ezért nem is megyek már ünnepek előtt úgy boltba, mert 1000en vannak!!!!! :( de minek??? ma is hajnalban sétáltunk ki Sammerrel a boltba, mert akkor nincs tömeg, de 7re már ott is rengetegen voltak :?

Nóci, micsináltatok (volna) Karcagon??? Lakik ott valakitek? :) én a szomszédban nőttem fel :) (szerintem nem tudnád, hiába írnám le, picuri falucska..)

Fogyókúra: nekem is baromi nehéz volt, amikor azt mondták, 0 szénhidrát, de azóta legelek :D itt a nyár, sok sok gyümölcs, és basszus tényleg nem úgy tapad!!! a 22. hetet kezdjük és 6 kilónál tartok, most sajna 2 kilót híztam, mert ugye a görcsök miatt elmaradt a torna, de most már sétálok is minden reggel egy órát, + minden másnap kismama tornázok, így most jó, jobban is alszom :)

Nóci, visszeret sajnálom :(

Kitty, papád? Hogy van? :(

Na, ezt a kétfélét főzést megértem, én sem szeretném... szerencsére mi egy koszton vagyunk, csak én kevesebbet eszek, inkább gyümölcsözök, ha éhes vagyok, bár ugye itt meg nincs kert, így ez is egy vagyon :( de mindegy, hát ez van...

Mi holnap elvileg megyünk strandra, yupi :) ma kimostam egy hatalmas adag babaruhát, meg még 3 adag ágyneműt, most már van hozzá zsák, így el is tudom őket pakolni... este kivasalom a kisrucikat is, és méret szerint csoportosítva elpakolom őket... jövőhéten elvileg kapok még egy hatalmas adagot, meg utána is valamikor 1-2 zsáknyit :) szóval majd folyamatosan mosom és csoportosítom őket, hogy ne egyszerre kelljen... nálunk lassan talán rend lesz, de még nem merem elkiabálni :) Samu meg nagyon aktív, pörög állandóan, meg most már akkorákat rúg, hogy hullámzik a pocim is :)

Na, rólam ennyi elég volt, húzok is ebédelni, nagyon finner savanya gombalevest :)

Pusza, majd most már talán tudok gyakrabban jönni, de júl. 1től mindenképpen!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Jelentem élek, de még olvasni sem tudtam! Azaz lusti is voltam! Röviden csak annyi, hogy mancika ujjabban az éjszakai müszakot kedveli és nem törödik azzal, hogy én mit szeretnék!! Pölö éjszaka aludni! Nos vagyok, de nagyon fáradtan! Igérem hamarosan jelentkezem!! Nem tünök el!!!

Zsani! Stzrandon voltál??

Kitty! Nagyapocád hogy van?? minden rendben azóta?? Jobbulást neki innen a távolból!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani
majd muti képet Samu birodalmáról! :) Strandon voltatok? Szombaton nagyon meleg volt itt is, de tegnap szadabidőruhában voltam egész nap, olyan hideg volt :oops:

Nóci
nem lehet, hogy a meleg zavarja Regit az alvásban? Én pl mostanában éjfél előtt nem tudok elaludni (máskor bezzeg már 10kor), és hajnalban tudok csak aludni - aztán reggel meg alig bírok felkelni, olyan vagyok, mint akik fejbevertek :roll:

Köszi a kérdést, de nekem papám már sajnos nincs, és nem is ismertem egyet sem. Papám nővérét gondozzuk bátyámmal, most inkább csak én, ő van kórházba. Lassan javul a lába, de úgy látom, ez el fog húzódni egy ideig... :roll: Még mindig nagyon be van dagadva, és térdtől lefele totál vörös.

Én pénteken beíratkoztam a suliba, 1,5 év alatt ad két szakmát, és ingyenes :)
Ma meg csináltam a levelezőset, pakolgattam, takarítottam, néztem a sorozatomat :oops:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért de kéne egy kis segítség a 2011 es januári topiklakó vagyok és jelentkeztünk egy játékra amira szavazni kéne ha van egy kis időtök

http://www.esküvőnklesz.hu/szavazas/osszeadunk_14_csoport

Amúgy a szavazók között kisorsólnak egy Szigetközi 2 személyes nyaralás úgyhogy Hajrá mindenkinek!

És akikre szavazni kéne
Csilla és Zsolti

Üdv

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Sziasztok!

Kitty! Ohh bocsi! Akkor jó egészséget a papád nővérének! És mit mondanak a dokik?? Rendbe jön teljesen a lába??

Huhh sulihoz gratu! És milyen szakmát ad majd?

Én ma semmi extrát nem csináltam barinőmet tanitom főzni ma pörit csináltunk nokedlit és finom főzeléket! Asszem jól sikerültek! Elötte persze voltunk vásárolni!

Nem tudom, hogy lánykámat a meleg zavarja e meg, de vasárnapról hétfőre virradóra 1x sem kelt fel tőkéletesen végig aludtuk az éjszakát mintha kicsrélték volna! Én ez miatt vagyok olyan mint a mosott rongy! Ebbe nagyon el lehet fáradni ebbe az örökös éjszakázásba! Kialvatlan vagyok és ez miatt feszült és ingerült! Nem tudom mi tévő legyek! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral? :lol:

Nóci
köszi a kérdést, rendbe fog jönni papám tesója, de még egy hétig tuti kórházban lesz - szégyen, nem szégyen, jobb ez így. Múlt héten is, mikor kezdődött ez az egész, alig bírtam emelgetni (neki ettől lett köldöksérve), meg elég sok gond van vele. Félre ne érts, bírom az időseket, szeretem a meséiket, de mikor már ugráltatni akarja az embert, meg megmondani, hogy hogyan csináljam (ami ált az, amit 100 éve elvártak a nőktől), na akkor kiborul a bili :oops:

Suli: pénzügyi, számviteli és TB ügyintéző szakmákat ad :D

Barátnőd hogy halad a főzéssel? Egyből pörkölt? :lol:

Éjszakáitok milyenek? Javultak már?

Tudom, sovány vigasz, de kitartást! Nekem is sokszor van olyan, hogy elszakad vmiért a cérna, és kiborulok, de aztán vhogy mégis megy tovább az élet :roll: Muszáj erősnek lenni minden helyzetben.

Velem semmi extra, szinte naponta járok be a kórházba látogatni, meg csinálom az itthoni teendőket.

Párom ma jön haza, így majd csak hétfőn jövök legközelebb, és nagyon remélem, hogy addig ír vki ;)

Kellemes hétvégét!
kitty22
 
 


Szijasztok :)

Kitty, de jó :) milyen suli ez, vagyis mit fogsz tanulni? :) akkor papád nővérének mielőbbi jobbulást!!!

Igen, strandoltunk, hát meleg nem volt, nálunk legalábbis, vagyis délutánra az lett, de előtte :? majdnem belefagytunk a vízbe :D na mindegy, azért jó volt, majd még megyünk :) végtére is nyár van :)

Képeket csináltam, majd teszek fel, bár azok még babaruccantások, még pakolok, mert... :? basszus, még mindig kupi van :lol: bár nyilván hatékonyabban haladnék, ha meg tudnék maradni itthon :)

Vettem Samusnak képet a komódja fölé, persze puzzle, mert ugye én abban utazok, de 200 db-os XXL volt, nem nagy kihívás, 15 perc alatt kiraktam :D ilyen am:

Kép

Egy vagyon volt.. basszus, drága hobbi ez a kirakózás... bár most már egyelőre nem veszek többet, van itthon egy 3000 db-os majd azt akarom kirakni, ha rendet pakoltam végre, akkor utána úgyis bőven lesz időm :)

Nóci, mancikádat simán zavarhatja a meleg, én sem tudtam túl jól aludni... csak az a baj, hogy ha meg lehűl a levegő, akkor meg Samu aktivizálja magát, akkor meg azért nem alszunk... kész vagyok :D de délutánunként ha úgy van időm akkor hunyunk egyet, az sokat szokott segíteni :)

Itt éjjel olyan vihar volt, basszus, majdnem befolyt az eső... félelmetes volt! :shock:

Amúgy jól vagyunk, bakker, tegnap beléptünk a 6. hónapba, jézus, hogy rohan az idő, kész...!!! :shock:

Ha nem járna erre senki, akkor kellemes, hűvös hétvégét mindenkinek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! nagyon jó ez a kép tetszik nagyon! Várjuk a többi képet is! nem semmi, hogy te így szeretsz kirakosdizni! Bár nem sokára úgy sem lesz hozzá sok erőd!!! Úgy hogy hajrá most!
És a hűvös hétvége bejött!!

Nekünk ma van az első házassági évfordulonk! Úgy terveztük ma api elvisz étterembe, de ezt most el kell kicsit toljuk ezek a piszkos anyagiak! De jővő héten bepotoljuk!!!!!!!!!!! Meg hát a nyaralást is másként tervezem! Szal azért nem szontyolodom! Csináltam ma fincsi husi levest és brassoit! most alszik mancika és amikor felkel megyünk barinőmékhez megbeszélni a nyaralást, mert lehet ők is jönnek aztán egy másik ismiékhez babanézőbe!

Kinek hogy telik a hétvége??? Én marha lusti vagyok, de ez az idő teszi tuti!

Ja és mancika 3 éjszakát végre végig aludt! hipp hipp hurrrrrrrrááá!!!

Kitty! Apázol??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani
pakolás ráér akkor is, ha már nem tudsz nagyon mozogni, addig használd ki :) Kép nagyon aranyos!
Suli: pénzügyi, számviteli és TB ügyintéző, esti suli, szóval csak heti egy-két du-t jelent ;)

Nóci
gratulálok az évfordulóhoz! Hogy ünnepeltétek végül? Hova mentek nyaralni?
Apáztam tegnapig :( Ma reggel ment vissza... és csak egy hónap múlva jön megint.

Az elmúlt négy nap jól telt, együtt voltunk, meg barátoknál. Csak gyorsan véget ért, és csak júl. 22én jön haza megint :(

Ma takarítottam, mostam, olvastam, sorozatot néztem - vhogy telnie kell az időnek :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Elolvastam nagyjából, amit írtatok.

Meli, Marcinak gratula, nagyon ügyesek voltatok!!!
Kérdésre röviden a válasz: nem.
Lépteke előre babaügyben?

Nóci, ha az ember nem alszik eleget éjszaka, persze hogy kimerült, és türelmetlen, ez természetes!
Fogyókúra megy?

Zsani, szuper a kép, örülök, hogy jól vagytok. Azért néha gyere a máik topicba is, hiányzol. :wink:

Kitty, le a kalappal, hogy ismét tanulsz, nekem már nagyon nehezen menne... Ügyes vagy! Az idő pedig meglátod, repül 22-ig. :wink:
Mikor mész ki a párodhoz?

Mi jól vagyunk.
Marcusnak nagyon bejött a hozzátápi, tegnapelőtt volt 7860 gramm, már fél kilót hízott 6-a óta. Szereti a körtét, banánt, háztartási kekszet, répát, krumplit, pulykahúst, és ma bejött az őszibarack és a zöldborsó is. Nagyon örülök, vele jobban élvezem a kanalazást, mint anno Lexivel. Őt is szerettem etetni, de ő csak az üveges bébiételt ette meg, Marcus pedig azt eszi, amit én főzök és turmixolok.
Tegnap is négykézlábazott, persze sokáig nem tud úgy maradni, kúszást pedig elkezdte, csak pár centit halad, de akkor is borzasztóan büszke vagyok rá! És persze szerelmes minden porcikájába.

Lexi pedig egy kis ördögfióka, de imádom őt is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok a zavarásért. Csak egy percet szereték elrabolni az életetekből. Kérlek szavazzatok Rám és a kisfiamra, Leventére a Kismama magazin címlapfotózásán. Nagyon sokat jelentene nekünk ha végre nyernénk. Köszönöm szépen.

http://www.babaszoba.hu/cimlapszavazas/ ... el_?id=803
maumacko
 
 


Sziasztok!

Nos elösször is bocsi a nagy eltünésért! Most értem haza ma is!!!!
A helyzet az, hogy járok rendezvényekre dodozni és ez most egy 3 napos rendezvény volt a Rákoczi napokat tartottak Gyömrön és ott voltunk! Igaz csontig hatolóan fázom!!! Pedig már dobtam egy forró zuhanyt és mégis!!! Közben szervezem a nagymamikám 89. szülinapját mancikáéval egyetemben! Jővö szombaton tartjuk! Elég nehézkesen alakul, de remélem annál jobb lesz! Bevallom csak futólag olvastam át, mert marha fáradt vagyok a napi 14-15 órák után! De ígyekszem potólni!!! Meg ahogy elnézem elég sok a helyes írási hibám, de nézzétek el nincs kedvem javítani szal ez most az éntelis tele hibákkal való írásom lesz-e lapon!

Beze! Fogyokurával most épp leáltam! Azaz ez így nem teljesen igaz, meg az se ha azt mondom flottul megy! Most stagnál a súlyom és nem igen teszek azért, hogy lejjebb menjen csak arra figyelek most, hogy ne menjen feljbebb!!
Huhh! marci baba nagyon belehuzott akkor! Ő még azért cicizik és nem tápizik úgye?? Most akkor már csak reggel és este van cici??
Kuszáshoz gratulálok! Bár csak mi is ott tartanánk már!!!
Lexikét puszilom! Meg persze Marci babát is!!

Kitty! Évfordulot végül itthon ünnepeltük, de majd potoljuk valamelyik nap! De most minden olyan nehézkesen megy! nem tudom miért! Mindig van valami mindig valami közbe jön!
Nyaralás?? Passz!
Az az egy hónap el fog menni pikk pakk!!! Majd meglátod!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsani! Pocifoto?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Pocifotó még nincs, mert bekrepált a gép, mindenáron formázni akarja a kártyát, szóval a másikról kell majd pendrivval átmenteni, de még ahhoz akarok pár másik fotót is csinálni, szóval... :roll:

De hoztam mást :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Majd még jövök hosszabban is, csak most ledőlök egy kicsit, utána meg vasalnom kell...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Zsani!
Sajnálom a gépet, de azért mi türelmetlenül várjuk a másikról a képeket!
Ezek a képek fantasztikusak! Nagyon jók!! És nagyon cuki a kis Samuka! Ahogy a kis öklét össze szorítva a fejéhez emeli úgy olyan mintha gondolkodna, hogy na most hogy is üssem el az időt! Nagyon édes!! És nagyon jó fotok!!!
És amúgy te hogy vagy?? Hogy birod ezt a hideget?? És Samut nem viseli meg nagyon??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák!

Végre ideértem én is, tegnap akartam jönni, de az az igazság, amióta jó idő is van, a napirendünkben délelőtt 2 óra, délután 3 óra van, amig kint vagyunk. Mire meg ideértem volna a gélphez, addigra délután mindig felébredt már Marci.

Beze :) köszi! utána fogok járni és addig ütöm a vasat, amig meleg! :evil:

Zsani :) hát egy kis tündér Samu baba!!!!Nagy a pocakod egyébként?

Nóci :)eredmény?Jó, hogy beszélgettünk egy kicsit fb.-on :wink:

Kitty?

Mi meg úgy döntöttünk, belevágunk köv. hónaptól az inszembe. Kell laparaszkópia is előtte, szerencsére az csak egy nap kórház.
Ha nem sikerül, talán lesz mégegy, de utána pihit tartok.Igaz, apa eredményei 40%-al jobb lett, az tök jó!Aztán elkezdek munkát keresni ezerrel, mert van 4 hónapom arra, hogy bebabásodjak vagy munkát találjak.Ha bebabásodok, akkor nem mondok fel a cégnél, mert akkor jár a táppénz szülésig még.
Jó lenne, valamerre dőlne már a sorsom, mert szorít az idő.A munkát azért keresem folyamatosan, de inkéább még csak keresgélek.Ha meg bebabásodok mostanában, akkor meg nem érdemes új munkahelyet keresni, hogy aztán meg lelépjek onnan.Úgyhogy nehéz.....

Marcika egy ördögfióka, de nagyon sokat okosodott. Már 3 hete, hogy teljesen szobatiszta, éjszakára sem kell már pelus. Ez egyik napról a másikra történt.Úgyhogy akár mehetne máris oviba .

Mentek valahova nyaralni?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!Sziasztok!

Na csak ide értem egy pár szó erejéig!
Nos már szinte kész vagyok a nehezével már csak a fürdő van amit igazából holnapra tartogatok aztán a kis szobában le kéne szedni a száraz rucikat és bevasalva berakni a szekrénybe a konyhában leszedni a pókhálót lepucolni az ablakot felseperni és felmosni! De ezt mind jó lenne, ha 2-ig végeznék, mert utána van a sorozat amit szeretek és mancika is szeret a zenéjét és aztán várom tesóm, hogy jöjjön vigyen el barinőmöz, mert meg kért menjek el venni vele ajit mancinak, mert ruhát akar venni neki, de egyedül nem meri meg venni! Még nincs babája és fél, hogy nem jót vesz! Úgy hogy sietnem kell!

Meli! Én is örülök, hogy jöttél és annak is örülök, hogy beszéltünk fb-on! De remélem azért majd tudsz több időt szánni ránk pláne így az inszem lábánál és mesélsz mindig a fejleményekről!!!

Kitty?? Most is lesz cherry-s hétvége??? Mi zujs veled?? Sulik??Papád tesója???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Én is itt, előbújok az olvasó üzzemódból ;)

Beze
azért két gyerek mellett nekem is nehezen menne a tanulás, de így hogy nincs, és nagyrészt egyedül vagyok, jó kis kikapcsolódás. Meg azért hiányzik is :roll: Új társaság, új ismerősök, most erre van szükségem úgy érzem ;)
Talán aug.-ban megyek ki, de ez még sok mindentől függ...
Marcus nagyon ügyes! És az jó, hogy megeszi a főztödet. Én is úgy tervezem, hogy majd főzök a babámnak, nem valami guszták számomra az üvegesek :roll: Aztán majd kiderül mire lesz energiám, meg megeszi-e :lol:

Nóci
örülök a munkának! Elhiszem, hogy elfáradsz, de legalább kicsit kimozdulsz az otthoni körforgásból!

Zsani
Samu nagyon édi :D De a beszámoló elmaradt ám, irgum-burgum! Hogy bírod a meleget? Én még így is nehezen, a hűvös jobb volt :oops:

Meli
nagyon örülök, hogy belevágtok az inszembe, és szívből kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön! Munkát megértem, de jobban szurkolok, babás legyél ;)
Képet kapunk?

Eltűnésemnek különösebb oka nincs. Sokat voltam barátokkal, múlt hét szerdán borozás bnőmmel, hétvégén bátyám haverjaival kerti party (cherrys :lol:), meg bátyám is itthon volt öt napot. Holnap másik bnőmmel találkozok, több mint egy éve nem láttuk egymást, pedig már ált suli óta bnők vagyunk.
Papám tesója is nehezen közlekedik, nagyon legyengítette a betegség, meg a két hét kórház. Így körülötte is sokat kell segítenem, főzök, kiszolgálom, stb.

Kellemes hétvégét mindenkinek! :)
kitty22
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan, ma jöttünk haza Hőgyészről és még szalad a lakás...

Nócika!

KICSI REGINÁNAK BOLDOGSÁGOS 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK SZERETETTEL!

Kép
meli0805
 
 


Regina, nagyon sok boldog szülinapot kívánok Neked :)
kitty22
 
 


Sziasztok :)

Férjem még horpaszt, így van egy kis időm, bár ha minden igaz, ma megyünk strandra (ha minden igaz...)

Mi jól vagyunk, meleget nehezen viselem, borzalmasan vizesedek, a kezeim és a lábaim be vannak állandóan dagadva, de a vérnyomásom és a vizeletem jó, így nem aggódok, tuti csak a meleg. Szedem a natrium sulfuricumot, meg rengeteget iszok, az segít. Sajna így is +10 kilónál tartok a sok víz miatt, pedig a melegben nem nagyon kell a kaja, csak a jóóóóóóóóóóó hideg gyümölcs, meg ugye a rengeteg víz, így nagyon sokat fogytam, de süthetem, ha a mérleg nem ezt mutatja, a szülészemet szerintem nem nagyon fogja érdekelni, így mehetek majd a táplálkozási tanácsadóhoz... aminek bevallom, nem tudom, mi értelme lesz, de nem baj, hát majd beszélgetünk valamiről :)

Samu is jól van, nagyon aktív reggelente meg este, amikor lehül az idő, a meleget ő sem bírja. Megvan a kiságyunk is, "használtan" vettük, a legnagyobb baja, hogy kimetszették a baldachintartó helyét, és eléggé pocsék munkát végeztek, de amúgy tényleg vadiúj, és újonnan 25.000ért láttunk ilyen ágyat, mi meg 6000ért vettük matracostól mindenestől :) ennyiből megérte, az a kis szépséghiba meg... hát üsse kavics :)

Nem tudom, írtam-e, a férjem lerobbant, gerincsérv, nagyon király volt, legfőképp ezért nem tudtam jönni, mindig volt vele valami, most már talán rendbejön, járunk gyógytornára, meg minden, és várjuk a csodát... nem jött ez most túl jól, de mire Samu megszületik, talán rendbejövünk...

Samu meg jó nagy már, 65,5 deka a becsült súlya :) de utólértük magunkat, már csak 1 nappal nagyobb a kiírt dátumnál :) Ennek módfelett örülök :) talán mégsem lesz olyan óriásbébi :)

Ti mindenki, hogy vagytok?

Meli, lapar nektek még nem volt? Inszemet pontosan mikor kezditek?

Nóci, te hogy vagy? Van már valami előrelépés a vizsgálatokat illetően? Regi hogy áll a gyógytornával?

Kitty, te meg mostanában mégy ki párodhoz, ugye? Izgulsz már? Én tuti tűkön ülnék :)

Beze, mennék én, de ide sem nagyon tudok jönni :(

Húzok is, mert reggelizünk és indulunk lassan... :)

Puszi, majd még jövök!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nos vagyok én is!
Apa itthon van szabin ezért nem nagyon tudok jönni!
Nos a vizsgálatok eredménye: mindkét rákszürési eredményem P3 plusz alacsony kockázatú HPV virus! Ebből most az következik, hogy augusztusban leveszik újra a rákszűrést annak az eredménye kb 4 hét, majd, ha megint P3 akkor lesz egy kis műtéti beavatkozásom, hogy a méhemből egy V alakban lecsippentenek egy darabot szővettanra küldik és a doki néni szerint ez nagymértékben gyógyuláshoz is vezethet az eddigi tapasztalatok alapján! Nos most felírt egy hosszú gyógyszeres kúrát és utána lesz az ismétlődő rákszűrés! Ettől még nem is félek, de a műtéttől nagyon! Ezért sem igen jővők ez a nagymagyar igaszság!

Köszönöm nektek mancika köszöntését!

Zsani! meglestelek az fb-ora feltett képpel és igen csak gömbölyödsz!
Milyen volt a strand??
És mikor mész arra a tanácsadásra??
Örülök, hogy Samu jól van és mocorog rendesen! Remélem azért tudsz jól hűsölni, mert ez a nagy meleg elhiszem, hogy kikészit!
Apának jobbulást! De az a jó, hogy nem kell a sérvre műtét!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, mégsem kell menni, pont tegnap volt hideg, éjjel lement a víz, szal csak 1 kilót híztam :) így 7 kilónál tartok, az nagyon jó :)

Barátnőmnek volt egyszer ilyen műtéte, már délután hazaengedték, ő azt mondta, nem volt vészes... neki P4 lett az eredménye :( drukkolok, hogy azért ne kerüljön erre sor!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani :) Amindenit! Lassan a visszaszámlálás indul!
Szegény párod! Jobbulást Neki! Hogy van most?
Az inszemmel még várok, a doki mondta, hogy döntsük el, mikor szeretnénk.Jövő hónapban clostizok, meg lehet azutániban is, aztán majd utána.Azt is mondta, nem kell lapar, csakha szülés óta volt valami problémám.De nem volt, így bele lehetne vágni.Egy kicsit félek tőle, azért döntöttem így még egyenlőre.

Nóci!
Hát, ez nem is rossz eredmény, eléggé biztató.
Nekem is P4-em volt, de már írtam, hogy én Győrben végeztettem el, az a kúpmetszés elég brutál megoldás, nekem ez a rádiósebészeti eljárás volt, én azóta (már 4 éve volt) P1 vagyok!!!
Hallottam, hogy a V-metszés(vagy kúp) után is kiújulhat!!!
Én az akkori dokimnak mondtam ezt, hogy én inkább private végeztetem el, nem ővele,és tökéletesen egyetértett, mivel aki csinálta országosan elismert profi.Mondjuk 60 ezrem bánta, de rá 2 hónapra megfogant Marci is:)
Nekem 3 napot kellett volna kórházban maradnom, gondolom Zsani bnője sem sima kórházban végeztette el.
Így én, ahogy megcsinálta a doki, fél óra után hazamehettem.

Kép
meli0805
 
 


Meli, drukkolok, hogy sikeresek legyetek! :) hát, már 2 számjegyesek vagyunk :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
nem tudom, mikor megyek ki, még nincs lefixálva. Most pénteken jön haza a párom, majd akkor megbeszéljük.
Két számjegyhez gratula! :D Telik az idő...
Használt cuccok sztem is tök jók, főleg, hogy egy csomót spórol rajta az ember. A gyerekcuccokkal meg amúgy is szeretik lehúzni az embert :roll:
Majd képet kérünk ám, ha végleg összeáll a szoba ;)

Nóci
sajnálom a rossz eredményt, de félj, minden rendben lesz! És remélem, a műtétet megúszod. Mintavétel gondolom, hogy rossz lehet, de Anyu pl meg sem érezte, pedig neki a hasán keresztül vették.

Velem semmi különös, hétvégén itthon volt bátyám, tegnap apunál voltunk vacsizni, és 1kor jöttünk haza. Kicsit elbeszélgettünk :lol:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Mi a 7végén strandoltunk Cegléden voltunk mind a két nap! Tegnap ettem egy gyrost és beletört az egyik rágófogam! Nagyon fáj, majd szét hasad a fejem! Délután viszem mancit csepelre szemészetre és utána rohanok haza, hogy menjek fogászatra! Eddig csak a hidegre fájt, de most ha kell ha nem! Ki vagyok teljesen! Sőt a vérnyomim is az egekben pénteken rosszul éreztem magam és meg mértük és 161/87 lett! Szal így már érthető miért voltam rosszul! Ma készültem a házidokihoz is emiatt, de így tuti oda ma nem megyek! Majd holnap!

Meli! Neked P1?? Az hogy lehet?? Mindenki azt mondja meg itt a neten is azt olvastam, hogy P1 a nm szült szűz lányoknak P1 csak aki már nem szüz azoknak P2 a normális! És ki volt az a doki aki téged mütött?? Írd már le légyszi a nevét lehet én is felkeresném!!! Egy beszélgetést simán megér! Köszike!

Zsani! Hogy vagytok?? Samu sokat ficánkál???

Na megyek mert szét hasad a fejem!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Igen Nóci, úgy rendberakott, hogy a doki amikor múltkor vizsgált, azt mondta, olyan szép a méhszájam, mint egy császárosnak, alig akarta elhinni, hogy spontán szültem!

A doki neve: dr. Szalay László cytológus, szülész-nőgyógyász.
Tel.: 06-96-410-923
Csak hát Győrben van. Nekem-ahogy elmentünk első alkalommal már megcsinálta, mert ránézett vmi nagyitóval és azonnal elvégezte.aztán lelet volt pár hét múlva, azt úgy küldték és 3 hó múlva kontrollvizsg. volt.Aztán a kontroll után kérdeztem, hogy nekiindulhatunk-e a stimus babaprojectnek, és azt mondta, hogy ő adna egy esélyt előbb a természetnek.És igaza lett, utána megfogant Marcika.
Éberen csinálta, nem volt leányálom, de kb. fél órás volt az egész, a monitoron nézhettem közben mit csinál, a végén meg csokit, üditőt is kaptam, aztán irány haza!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Kitty, hát babaszoba/sarok nekem is meglepetés lesz, azt beszéltük apával, hogy csak akkor rakja össze, ha megszülettünk :) addig várja jobb sorsát a kiságy is és a bölcső is. Ami fel lesz "készítve" a kis lakó érkezésére az úgyis csak a bölcső lesz, mert abban alszik majd, a kiságyon csak pelenkázom, szóval azt ráérek majd én is felhúzni 2-3 héttel később (mert persze néha abba is szeretném betenni a kislegényt, hagy szokja :) ) csak ugye oda fel kell kötözni a pelenkatárolót vagy hogy hívják ezt, meg azt is be kell pakolni, szóval a kiságyat azért szeretném összerakatni, meg a főbb dolgokat gondolom apa is meg tudja csinálni... de majd csinálok képet, csak egyelőre nem nagyon van miről :roll:

Nóci, köszönöm szépen, mi jól vagyunk, Samu hol ficereg, hol csendben van sokat, még nem jöttem rá, nála ez mitől függ... :roll:

Nem tudom ki kérdezte, párom is jobban van, ma már ment dolgozni, remélem, túléli ezt a napot :S este viszem gyógytornászni...

Nyah, megyek, van még némi varrnivaló :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nos fogak! Hát basszus én nagyon meg jártam a poklok poklát! Hétfőn ahogy írtam el is mentem a fogdokihoz szépen ki is gyökérkezelte a jobb felső 6-osomat! Nem fájt meg sem kottyant! De tegnap délben bedurrant a bal lenti 5-ös öm! Hát azt hittem csillagokat látok csak úgy jajgattam! Mancika eleinte nagyon jól türte, hogy anya szenved, de aztán kész eltört a mécses neki is! Na az még jobban doppingolta az agyam! Már beszedtem minden itthon levő gyogyit, de nem használt! Ezért hát átmentem a szomszédba gyogyiért adtak és mondták jegeljem az jót tesz! Köszöntem a jó tanácsot és haza mentem! Na akkor szépen elkezdtem jegelni és csak üvőlteni tudtam a fájdalomtól! Ilyet még nem éreztem! Telefonáltam apának nagyon siessen haza! Úgy is tett! Na addig elmúlt a fájdalom, de időnként úgy bele nyilalt, hogy a fülem is fájt! Na aztán ismét a fogászatra vettük az irányt. Ott kaptam szúrit jelzem nem zsibbadt sehol, mert teljesen be volt gyulladva, elkezdte gyökérkezelni ezt is de hát köszi abszólút nem volt elzsibbadva!!! Rettenetesen fájt sikitottam ami nem igen szokásom, de megtettem! Rettenetesen szégyeltem magam!! De a dokinéni aranyos volt és mondta tudja, hogy nagyon be volt gyulladva azért fájt ennyire! Szal a fogaimmal így jártam!!

Aztán a tegnap esti viharban itt nem messze tőlünk néhány méterre bele csapott a vilám a pannon toronyba nem volt térerő a telefonon se! Éjjel megint nagyokat csapkodott és ma délelött se volt egyszerű, én rettegek a villámlástól dörgéstől! Manci meg szerencsére jól viseli!!

Meli! Szívből örülök,hogy neked minden helyre jött! Bárcsak már én is ott tartanék!!!

Zsani! Örülök, hogy manócska jól van!! És mit varrsz???? Tényleg terheléses cukron voltál már??

Kitty! Örülök,hogy apudnál jól el voltatok legalább kicsit össze ült a család!! És most mit csinálsz???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani
na, akkor neked is meglepi lesz, nem baj, akkor majd a tulajdonosával látjuk meg a szobát :wink: Engem is érdekel, miket varrsz, arról is tehetnél képeket! Ügyes vagy, én varrni nem tudok, pedig néha olyan jó lenne :roll:

Nóci
Cegléd jó lehetett!
Fogadat sajnálom, szegény... :( De akkor most már minden rendben? Kell még visszamenni?

Én csinálom a logisztikát továbbra is, itt nincs nyári szünet :lol: Amúgy meg a szokásos házi teendők, barátokkal találkozok/chatelek, így telik az idő ;)
Hétvégén jön haza a párom, de sajnos csak hétvégére, hétfő reggel már megy is vissza :(
kitty22
 
 


Kitty, már nem dolgozol?

Nóci, fogadat sajnálom :( én egyszer jártam így, na ott nem volt ilyen megértő a dokibácsi... 2 injekciót kaptam, de csak hulltak a könnyeim, csak hulltak... szörnyű volt :(

Itt is olyan villámlás volt, hogy azt hittem, belénk csap + dörgött is, szörnyű volt!!!

Volt pár babaruci, ami ki volt szakadva itt ott, azokat varrtam meg, férjem boxereit, mert a drága kitépi mindig a cimkét belőle, és ott szakad, ahelyett, hogy szólna nekem, hogy szedjem ki, na mindegy, meg a mózeskosár tetejében véletlenül eltörtük a merevítőt, azt cseréltem ki, csak ugye ahhoz ki kellett bontani 2x is, egyszer ahol eltört az előző, meg egyszer ahol az újat bele tudtam fűzni... jó móka volt :D

Amúgy bölcsőbe varrok majd takarót, csak azt még egyelőre hímzem, meg levéltartót akarok varrni, szintén hímzés alatt áll, meg ilyen sokzsebes mindenttartót, ha már polcunk nem lehet, de még azt is ki kell hímezni. Szeretnék még ezen kívül egy pelenkázó táskát csinálni és egy tűpárnát, csak ahhoz meg még az anyagot nem vettem meg, szóval alapvetően nem unatkozom :D

Na, megyek, még kimosom az utolsó adag babarucit + megcsinálom a krumplipürét a cukkinihez :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Na mi tegnap a barátainkal el mentünk Karcagra este 10-re értünk haza! De azért jó volt!

Kitty! Fogammal kell még vissza menni, mert mind a kettöt gyökérkezelni kezdték és hát azt ugye be kell fejezni! Úgy félek, hogy azt elmondani nem tudom!
A suliban nincs nyári szünet?????????????????
A párod ha haza jön akkor tessék minden időt igen hasznosan kihasználni!!! De te akkor most sem mész vele????

Zsani! Nagyon kis ügyi vagy, hogy ennyi mindent meg varrsz! Én sem tudok varrni! Én pölö apa boxereit tuti nem állnék neki varrni! Nem is tudok és nem is szeretek!! :oops: :oops: :oops:

Nekem úgy, de úgy fáj a fejem, hogy minjá ketté szakad komolyan! Nagyon fáj!!! Útálom ezt az időt, tuti az a baj!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én szeretem a hűvös időt :)

Én sem szeretek annyira varrni, de szakadt boxerben mégsem járhat a zuram :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
már ápr. óta nem dolgozom :(
Varrni én szeretnék, ruhákat magamnak :lol: Amúgy kisebb dolgokat megvarrok pl gomb felvarrás, v. kis szakadás ruhán.

Nóci
most úgy néz ki, aug.ban megyek ki, kb két hétre, csak még nem tudom, mivel. Majd utánanézünk, melyik az olcsóbb :roll:
Távokt.-ban tanulok, itt nincs nyári szünet, u.úgy küldik a leckéket :) Mondjuk nem baj, egyrészt ráérek, másrészt meg haladok vele.

Én csüt kimentem bnőmhöz, limbóztunk, beszélgettünk, levágta a hajam (amit láttam, hogy lájkoltatok fb-n, köszi itt is :D ), hétvége pedig a párommal telt. Nagyon jó volt, szombaton voltunk a kecskeméti vadasparkban :) Csak hát gyorsan eltelik ez a kevés idő. Reggel indult vissza, és még két hónapig lesz kint (közbe még egyszer jön haza két napra).
kitty22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: