Új privát üzeneted érkezett!

kész vagyok a hülyéktől
ráadásul már látom, h vonzom is őket :lol:

totál igazad van. én sem rohanok senkihez a gondjaimmal....
és ezt figyeld: "a hajniba szerelmes vagyok mert nem csalnam meg ugy ahogy régen(mást)szoval ez tuti volt.megyek majd holnap mebeszéljük a többit puszi ria"
ismt kimásoltam.
ez a duma! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nem azt írja, h soha nem csalnám meg, hanem úgy ahogy mást régen .... na, ez egy igazi pasi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Jól van Babszika, én mára leköszönök, még kell itthon pár dolgot csinálnom.
Te meg pihengess sokat oké?!
És ne idegeskedj ezen, az most nem lenne jó neked!
További szép estét! :wink:
betty615
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
betty615
 
 

 
 

megyek én is, mert éhes is vagyok

szép estét neked is!!!!!!!!!

babszika
 
 


beteg, de én percekig röhögtem rajta... (a vizualitásom):

Múlt éjszaka azt álmodtam, hogy megettem öt kiló vattacukrot, és amikor felébredtem, nem volt meg a párnám.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


no, itt még a végén magammal fogok beszélgetni.... :shock:

babszika
 
 


Sziasztok, csak bekukk!

Remélem mindenki jól van!!!
:lol: :lol: :lol:
Sok pussz, jó éjt!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi, Andi, Nóri...többiek...!!!
Hol vagytok??
He?
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


én itt vagyok, de magamban nem akarok dumálni :?

babszika
 
 


sziasztok,

Csak egy gyors bekukk, a héten minden nap anyuéknál dekkoltunk, csak olvasni volt időm. :lol: :lol:

Babszika,
Azt néztem, hogy már a 12. dpo-n vagy, nem tudom hogy bírod ki teszt nélkül. Ilyenkor már pozitívnak kell lennie. Én tuti nem bírnám.
Mikor is mész dokihoz?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
nem is bírtam ki
nega lett.....

babszika
 
 


Babszi:nem szabad ilyen korán!!!Türelem türelem türelem...((()))
+++
Izgi hetünk lesz. :wink:
Vendég
 


Babszi: ++++++++ Korai volt az még, nem?

Nóri: Mindjárt uhu, dejóóóóóóóóóó! Hogy s mint??????

Megyek, Thomas robog a tévében. Ezt muszáj nézni.
jaimee1
 
 


Csajok!
Nem hiszem.... hogy korai lett volna.

De max pénteken örülni fogok! :wink:

babszika
 
 


Jaimee:tűkön ülve, boldogan, izgatottan, perceket visszafele számolva....panaszmentesen, feszülgető pocival és giga cicikkel. :D :D :D
A hétvégén végre világgá kürtölhetjük mindenkinek.
(még a család sem tudja... :oops: )

De ki az Thomas?Popi új szerelme? :wink:

Babszi:nem feladni, nem feladni, nem feladni!+++
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!

Babszika...türelem...korai volt még hidd el+++++++++++++++

Üdv. a többieknek is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi,
mennek a drukkok!!! Szerintem is korai volt a tesztelés... NAGYON DRUKKOLOK! :wink:

Nóri,
már csak 3 nap!!! Olyan izgi!! :)
Vendég
 


Arikon:és vonalzód már nem is lesz? :roll:
Vendég
 


Csók csajok!

Babszi, csatlakozom, ne siess!

Nóri, aztaaaa, végre eljött a 12. hét is!
Vendég
 


Thomas a gőzmozdony. :lol:

Nóri:Ha rajtam múlik, miénk család sem tudta volna hamarabb. :roll: :roll: Csak nálunk befigyelt egy temetés. + tesztem másnapján meghalt a keresztapám. :( :( Úgyhogy még 5 hetes sem voltam és már MINDENKI tudta. A fél város. :lol: :lol: :lol:

4 centis lehet most kb pindúrkád......nagggggyon nőőőőőő!!!!!

Pussz mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.02.02 11:05-kor.
jaimee1
 
 


Kép

Bemutatom Thomas-t. Kiscsajok is nagy rajongói, köztük Popi.
jaimee1
 
 


Babszika,
Nem feladni, ++++++++++lesz az a teszt!
Nóri,
Hogy elment ez a 12 hét, mindjárt babakukucs. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee: :cry:
Anyósom olyan pozícióba dolgozik, hogyha megtudja, ...a helyi rádió és tv elbújhat!Szóval ezért várok én is szombatig.
4 cm, igen...a Zuram azzal a megállapítással állt elő, hogy kár, hogy nem vagyok kenguru, mert akkor most kimászna az erszényembe, növesztgeném szépen és nem kéne szenvednem a szüléssel.(szerintem ő jobban fél tőle)

Thomas nem az esetem... :D
Én a kockás fülű nyúlért rajongatm.
Vendég
 


Nórikám!
nem sok idő fog eltellni és betéve tudod majd az összes mesehős nevét, kinézetét, legfontosabb mondatait :wink:

csajok!
édesek vagytok!
köszönöm!

babszika
 
 


Nóri:
kár, hogy nem vagyok kenguru, mert akkor most kimászna az erszényembe, növesztgeném szépen és nem kéne szenvednem a szüléssel.(


:lol: :lol:

Hát....remélem, te is azt fogod mondani szülés után, mint most én, hogy dejóóóóhogy nem vagyok kenguru. :lol: :lol: :lol: Apa szeme ma is csillog, ha szóba jön a szülés. És mindig kijavít, hogy nem szüLTEM, hanem szülTÜNK. :wink:
jaimee1
 
 


Igen, a hős férfiak! :lol:
(dehát mire is mennénk nélkülük, nem igaz?)
Vendég
 


Babszem:miért vagy ennyire pesszimiska?
(valami tünet, egyéb?)
Vendég
 


na végre siekrül írnom.
remélem, el is megy.
ehész nap nem tudtam írni, mert nem hozta be csak az oldalt, az író felület hiánycikk volt.

Nóri!
a mellfájás hullámokban jön, de semmi egyéb.
már a görcsölgetés sem jön, csak ha kocsiban ülök. :shock:
a pesszimizmusom a bak mivoltomból jön - na meg.... ezt majd priviben
de hagyom, h meglepjen a bébi :wink:

babszika
 
 


Babszi:mi történt?privit várom...
De mi azért is küldjük a babragacsokat!+++
Vendég
 


sztem majd msn-en írom le.... hosszú

babaragacsot köszi!
most szembesültem vele, h nem is a 26. hanem 27. napon vagyok :shock:

babszika
 
 


Ezért jó ha nyitva van a szemed... :D
Holnap leszek msn-en illetve mindjárt felmegyek, még van 20 percem.Jer oda! :wink:
Vendég
 


Hahó kis csapat,illegális lakásfoglalók :lol: :lol: :lol:

Jöttem életjelet adni.Élek,virulok.Minden okés.11-én megyek Uh-ra.Véleményem szerint akkor már mindent látni fogunk.
Nálunk nyugi van.A hangulatom ingadozik.Inkább az utálatos és morcos van túlsúlyban,eddig.Remélem nem lesz ez mindig így.
Most elmerülök egy kád vízben,utána pedig lefekszem,mert álmos vagyok.Pihizek kicsit,mert ma egész sokáig dolgoztam.Majdnem háromig. :wink:
vedresandi
 
 


és ahogy hallottam, még vkihez be is kellett menned :lol:

babszika
 
 


babszika írta:és ahogy hallottam, még vkihez be is kellett menned :lol:


Mi az hogy hallottad????
Talán láttad :wink: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


ja izé... öőőőő :lol: 8)

babszika
 
 


Morcos Andi anyu:hát hellószia...jöhetnél dühöngeni ide is, bírjuk az olyasmit.(is)Én is néha morci vagyok, vagyis inkább dulifuli...de leginkább iszonyat PARA...tegnap már ott tartottam, hogy majd ha megszületik, elmondhatjuk, de addig bezárkóznék a házunkba szép csöndben, hogy senki se lásson...olvasom a szakirodalmat, kerülöm a rémtörténeteket, de az az okos kis fejecském azért kombinál folyton...mi van ha...mi lesz ha...jajjúristen...tegnap rákérdezett a melóhely menzán az ebédosztó csaj, akinél 6 éve eszek, erre én kissé nekiesetem,(apjuk szerint)... hogy majd térjünk ere vissza jövőhéten...totálisan meghülyültem.Annyira szeretném látni az uh-n és hallani, hogy nem tudom leírni...ez valami földön túli aggódás... :oops:
Na valaki jöjjön oszt dobjon fel egy vidámabb témát! :lol:

Judy:nagyfiadnak boldogságos névnapot! :wink:
Vendég
 


Nóri paramami: kicsit kevesebb szakirodalmat kellene olvasnod,és több romantika csatornát nézned zsebkendővel a kezedben :lol: :lol: :lol: Figyi,ne gyárts elméleteket,nem lehet baj.A rosszat mindig könnyebben bevonzzuk,mint a jót,szóval ne parázz kérlek.Na és ha elmondod,akkor mi van???Nem ezen múlik hidd el.Agyban dől el minden!
vedresandi
 
 


Andi:az addig oké, de nekem olyanom nincs... 8)
Vendég
 


Helló Kiscsapat!

Paramamik: szerintem ezen a szakaszon majdnem minden kismami átmegy, nekem személy szerint megvolt a dulifuli-mint Andinak, a lakásbazárkózós-mint Nórinak és a pesszimista-mint BABSZINAK!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Aztán meg nagypocakkal vigyorogtam az utcán, mindenkiben tudatosítva, hogy " igen, kismama vagyok...ha nem láttad elmegyek előtted mégegyszer..." :oops: :lol: ...

PUSSZANCS MINDENKINEK + BABSZINAK: Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nnnna....Ex-paramamai jelentkezik! 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :oops: :oops:

ŐŐŐŐ, izé....Ugye írhatok ide én is?

Aki nálam többet aggódott, az már a diliházban van régen.

:oops: :oops: :oops: :oops: De elmúlt az is, most tizedannyit aggódom, mint mondjuk bármelyik nagymama. ÉS ami a fura, hogy még kevesebbet, mint az Édesapa....Úgyhogy.... 8) 8) 8)

Nóri: olvastál a blogban, ahhoz én már többet hozzá tenni nem nagyon tudok, nem is akarok, csak közhelyek jutnának eszembe, mint hogy óó...az aggódás sose múlik eeeel, szülés után seeem..stb.

Deeee: Próbáld meg élvezni ezt az summa 9 hónapot, mert egyszeri és soha vissza nem tér. Nem elrontani a sok majréval és parával!!!!!!!!!! És fogadd meg mindazt, amit föntebb írtak a csajok. :wink:
Vettél már csini kismama felőket? Bandázsövet? Kismamagatyát? Ne is válaszolj! Nem, mi? :twisted: :twisted: Nahát csütörtökön indulhatsz sopppppingolni. És legyél büszke a pocakodra, mint Gyabi (vagy voltam én) :wink:

Andi: biztos nem lesz így, tudod...hormonok fel és le, ide és oda....Elvileg a második trim a legkönnyebb, de fene tudja....sztem lelkileg a 3.

Na megyek, enyém gyerek meg akarja enni a popsitörlőt. :shock: :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.02.03 10:28-kor.
jaimee1
 
 


Jaimee, Gyabi:jelentem értettem, kérek engedélyt meghunyászkodni... :roll: :wink: :D
Vendég
 


Engedélyt megadom....emlékszem, én is mndig megkaptam. :lol:

Nóri: átírtam a hsz-emet. :wink:
jaimee1
 
 


Kaptam barátnőmtől szuper 3 gatyót, meg vettem két sima, hétköznapi csípő- egy számmal nagyobb farmert, azt gyűröm.A kismama gatyókat még nem merem hordani....Felsőket nem hiszem hogy veszek, rohadt drága és van annyi felsőm, trikóm, mint e fene.(mármint nyári)
Majd ha már átmentem nagynagy pocakba, akkor veszek egyet kettőt, addig nem látom értelmét.
Ja, a bandázst beszerzem jövőhéten, mert azzal majd hordatom a régi gatyókat, amiket már nem bírok begombolni.
Vendég
 


Meg vagy díííícsérve. 8)
jaimee1
 
 


Kép
Vendég
 


BABSZI: VÉÉÉÉÉÉÉGRE SIKERÜLT, DE MÁR FELÜL IS VAN 1,5!!!!!!


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Istenem!
az a száj!!!!!!!!!!!!!!!
Imádom a fiad!!!!!!!!!!!!!
a kis kandikáló fogacskái is édik! :wink: :oops:

babszika
 
 


Jóóóóóóóóó reggelt! :roll:

babszika
 
 


Reggelt??? :shock: Az 6 kor van nálam! :wink:
Vendég
 


őőő...izé..... :oops: :oops: :lol:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: