Új privát üzeneted érkezett!

Hugika!

Örülök hogy férjed jobban van! :D Reméljük mihamarabb neki láthattok a babaprojectnek! :D

Syl!

Sajnálom ,hogy le kell állnotok! Sajnos ez pénzbe kerűl,de ezt már tudod az én példámból is :!: Drukkolok nektek a spontánhoz :D

Loviné :!: Timcsi :!: Nálatok mi a szitu :?: :roll:
Vendég
 


Hugi!

Örülök, h jelentkeztél, és h apid jobban van.
Remélem hamarosan már a kezdésről számolhatsz be.Puszi nektek és mielőbbi gyógyulást.

Syl,
Én azt gondolom, h semmi nincs véletlenül.Ha most nincs rá pénzetek akkor annak oka van.Egyszer már müködött segítség nélkül.Talán most is fog! :wink:

Mi elvagyunk gyógyulgatunk.Apinak megvolt a műtét, müködik a dolog.Márciusba kell menni sperma vizsire.
Vendég
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 

 
 

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPET!!!!
Vendég
 


Nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek!!!!
Vendég
 


Csajok!!!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

PUSZI!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:53-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki, kaptál segítséget?

Syl,

mi újság veletek?

Annamari,
programmal hogy álltok?

Hugi,
párod jobban van?
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 10:53-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Loviné:Velünk semmi nincs!!!
Semmerre sem tudunk menni... :? (munkahely kellenne)
Szedem a 3X500mg metet...ennyi...jaa,meg 2.hónapja egy homeós bogyót is a Sepia-t!

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi kérdésed, már sokkal jobban van, februártól ismét melózik. Babával még kicsit várnunk kell, hiszen a "házaséletünk" még elég rendszertelen, azt mondja, hogy ez még nagyon kimeríti. De már javulgat a helyzet, szerintem 1-2 hónap és rendeződnek a dolgok. Addig meg nekem kellene a petevezetékem átjárhatóságának utánajárnom. Eddig az hallottam Tőletek, hogy itt Nyh-án mindenkinek lapart csinálnak egyből, nem lehet itt csak a sima HSG-t kérni? Vagy hogy van ez? Ja és ezt is csak Gál szokta csinálni? Vagy bármelyik egyéb nőgyogyi is? Bocsi a sok kérdésért!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

ahugika:Tuti nem csak Gál csinál lapart,sok orvos csinálja még!
Szerintem a lapar azért jobb választás,mert több mindent megtudnak vele nézni ,a HSG meg csak azt nézi,h átjárható vagy-e!
Nekem pont 1 éve volt laparom!-sajnos azóta sincs baba- :?

Más:
Voltam csütörtökön itt Tokajban rákszűrésen,Kovács R. rendelt.
Elmeséltem neki,h miújság van velem,h már több mint 2 éve nem jön a baba meg a PCOD-t,meg h endom is volt a lapar előtt meg stb.....
Aztán ,ahogy kézzel viszgált húzta a száját :? és mondta,hogy sajnos úgy veszi észre,h tele vagyok endos csomókkal :( (ugye ezt tudjuk mit is jelent..)

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Sajnálom az endós csomókat! Ilyenkor mi a teendő? Újabb lapar?

Más:
Voltam dokinál, megbeszéltük, hogy a feb. végi mensim után lapar. Be vagyok tőle szarva.... Nem is a műtéttől félek, hanem az infúziós tűtől. Nálam egy egyszerű vérvétel is iszonyat lelki kínokat jelent, nem fáj fizikailag, csak a tudat, hogy bennem van!! Na de van még pár hetem hogy felkészüljek rá!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Syl,
ez nem túl jó hír.
Mit javasolt a doki?

Hugi,

örülök, h apid sokkal jobban van.
A lapar kicsit kellemetlen, de nem kell tartani tőle.Vedd úgy h hibafeltárás.
Az infúziót meg nem is fogod észlelni szerintem mert adnak bátoritót és akkor már nem fogod bánnni ha akármit is csinálnak veled.
Vendég
 


Loviné:Semmit nem javasolt,végülis nála most csak rákszűrésre mentem!
De,kb.tudom,hogy mit kellesz majd tennem ezután...
Újabb lapar az endo miatt sajna muszály lesz!
Csak nem tudom,ha majd oda kerülök akkor melyik orvost keressem meg vele?Mert nem akarom azt aki csinálta a múltkor!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl,
hát nem irigyellek!!! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Mi újság felétek? Jól eltűnt mindenki!
Nálunk kisebb nagyobb csúszások miatt csak márc végén lesz a lapar. Technikai jellegű kérdéseim lennének. Muszáj a hálóing, vagy lehet pizsit is vinni? Mert én annyira úúútálom! És betétből elég az éjszakai, vagy azért valami vastagabb kell?
Syl? Loviné? Desviki?(miért vannak törölve a hozzászólásaid?)
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szia Hugi!

Én pizsit vittem magammal annak idején.A mütőbe úgyis adnak korházi hálóinget.
Nálam sima betét volt, de nem is volt rá szükségem.Gondolom attól is függ van e oda bent probléma.Reméljük nincs! :wink:
Vendég
 


aHugika:Mi újság van,mikor lesz a laparod?Ki fogja csinálni?
Én is úgy néz ki,hogy jövőhét pénteken megyek itt Nyíregyen Kovács R.-hez magánba leletekkel mindennel,aztán nekem is minnél előbb kellesz megint lapart csinálni!Nekem 1 éve volt lapar,de az endóim visszajöttek! :cry:
Nehéz ez az orvos választás is,hogy egy jót találj!
Nekem olyan kellett,aki a lapart is csinálja és az inszemet is!

Neked ,ha jól emlékszem akkor apcidnak találtak egy kis gennyt a spermájába ,ugye?
Csak érdekelne,hogy elmúlt-e már neki,és,hogy miket szedett rá?
Mert az én páromnak is ez volt,azért érdekellne!

Többiek?

Timcsi:Réges rég nem jártál erre!

Desviki:Hogy álltok a kistesó projekttel?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: semmit nem tudok mondani, nem történik semmi izgalmas velem.

Kép
timcsi82
 
 


Syl!
Páromnak kitenyésztettek valami bacit, és az is rajta volt a leleten, hogy a baci milyen antibiotikumra érzékeny. Így a lelettel irány a házidoki aki felirta a bogyit. Mondták hogy kb 5hét múlva kontrollra kell menni, újból tenyésztésre de ugye akkor lett beteg a férjem, így az elmaradt. Szerintem egyértelműen elmúlt neki, de hogy ezt miből sejtem az nem nyilvános fórumra való
:oops: Ha érdekel priviben küldöm...

A laparom márc 25én lesz, Molnár Balázs csinálja, hozzá járok már évek óta.
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Tegnap volt a laparom, egész tűrhetően vagyok, sokkal rosszabbra számítottam. Hétfőn már ki is szedik a varratokat.
A bal petevezetőm teljesen el van záródva, a jobb viszont átjárható. Így ugye kb. fele annyi esélyünk van a spontán babára mint ha mindkét vezeték jó lenne. Azt mondta hogy keressem fel a meddőségit, ott majd valszeg csinálnak pár hónap stimut, és mikor a jobb oldalon lesz peteérés, akkor inszem. Ha 2-3inszem nem jön össze akkor lombik.
Most tavasszal pihi, mert elég mozgalmasak a heteink(húsvét, szülinap,esküvők, ballagás,méhek..), így majd nyáron lépünk valamit. Szerintetek érdemes Gált magánban felkeresni? Vagy egyből menjünk Debibe?
Veletek mizujs? eléggé leült a topik.. :(
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugi,
jó hogy túl vagy rajta.Gyógyulgass!!

Én nem mennék Gálhoz, de ez az én véleményem.
Vendég
 


Hugika, az a baj, hogy itt Nyíregyen még olyan gyerekcipőben jár ez a dolog. Bár az ismerőseim között volt, akinek elsőre sikerült. Durva lesz amit mondok, de csak a pénztárcátok vastagságától és a türelemtől függ, hogy itthon vagy Debiben próbálkoztok.

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!
Én is sorstárs vagyok. Nálunk sem jön a baba, én is túl vagyok már a laparaszkópián.

Syl!
Én is Kovács R.-hez járok, nekem ő csinálta a lapart is még februárban. Inszem előtt állunk...
dudu30
 
 


Szia Dudu30!
Nálatok mi a gond? Miért lesz inszem? Itt fogja Gál csinálni, vagy Debibe mentek? Bocsika a sok kérdésért! :)

Többiek Nálatok mi a helyzet?

Nálunk nyár végéig tuti semmi inszem, sajna párom szívével ismét gondok vannak... :(
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Ahugika!
A PCT-teszten akadtunk fenn (elöli a cervix váladék a párom katonáit), amúgy minden más OK.
Itt próbálkozunk az inszemmel Nyíregyen egyenlőre, aztán majd meglátjuk hogy állnak itt a dolgokhoz. Bár nem sok pozitívumot hallottam az itteni "hozzáállásról".
dudu30
 
 


Hugi!

Isten éltessen sokáig!!
Apit sajnálom. :cry: Jobbulást neki!!

Dudu!!
Üdv itt!
Megkérdezhetem mióta vagytok a projekten?
Vendég
 


Loviné!
5. éve vagyunk házasok, de úgy igazán 2 éve adunk bele apait-anyait. Aztán egy pár hónapja elmentem a nődokimhoz és elkezdtünk a kivizsgálásokat.
dudu30
 
 


Dudu:Küldtem neked privit!

Kép

Kép
syl100
 
 


Loviné!
Köszi, immár én is 30 felett! :D

Syl!
Nálatok mizujs? Laparra mész valamikor?

Inszemet illetőleg úgy döntöttünk, hogyha itt lesz az ideje, akkor elmegyek Gálhoz és megpróbáljuk itt először. De az első "rossz" élménynél lépünk Debibe...
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugika:Nem lesz még egyenlőre laparom.Inszemre fogunk menni!
Ti mikor kezditek?

Kép

Kép
syl100
 
 


Dudu, értem.
De azt tudod, h ez nem egy megbizható vizsgálat.

Rólam,
úgy néz ki az endodokim segítségével, visszaléphetünk egyet hátra és inszemmel folytatjuk.
Volt egy vitám az inszemes laborossal , éds ezek után nem bizok benne , lehet h egy másik városba lesz.
Vendég
 


Loviné!
Szerintem nem te vagy az első aki, nem bízik a laborosban :roll:
Azt hallottam én is hogy ez a PCT nem 100%ban tuti teszt. De hát csak nem jön az a baba.
Már lehet hétvégén túl leszek az inszemen, aztán várunk... Hátha :wink:
dudu30
 
 


Akkor drukkolunk nagyon nektek!!!!
+++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Köszönöm, aranyos vagy!
dudu30
 
 


Dudu,

megvolt az inszem?

Syl,
megvolt az esküvő?
Hogy állsz a stimuval?
Vendég
 


Syl, nagyon eltűntél! Mizu veletek?

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Syl!
Nem tudom biztosan mikor kezdünk, talán nyár végén. Addig még sok víznek le kell folynia a Dunán... :( Már ebben a hónapban stimuztok?

Dudu!
Megvolt az inszem? Megy a drukk!!!
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Már pár napja nem ültem le a gép elé!
Igen megvolt szombaton az esküvő,csak nagyon szűk családi volt, egy ebéddel.

Ma fogom beszedni az uccsó clostit,aztán pénteken a 11.cn-n megyek be a kórházba reggel 8-ra UH-ra!
Csilla nem lesz bent,ezért mondta,hogy az uh-s eredményemet valakinek mutassam meg a 3 meddőségis dokiból!
Mondta,hogy a földszinten a kartonozóba kérjek segítséget,hogy vmelyiket kerítsék elő! :roll:

Dudu:Inszem???

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: micsoda hír!! Akkor nálatok most mézes hetek vannak!!

Gratulálok!

Azt hiszem te jártál Kovács Róberthez. Írnál nekem róla?? Ki csinálja az inszemedet?

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi:Mire vagy kíváncsi K.Róbertről?
Úgy volt,h ő csinálja majd az inszememet,de Csilla lefújta :evil: !
Mert,hogy inszemet itt csak a 3 orvos közül csinálhatja valaki!(Péli,Gál,Petróczki)
A tököm ki van már,azzal ami itt folyik néha! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: sajnálom, jól kitoltak veled. Mindenre kíváncsi vagyok, amit mondani akarsz vele kapcsolatban, de inkább privibe küldd légyszi.

Kép
timcsi82
 
 


Márminr azt fújta le Csilla,hogy Kovács csinálja az inszemet!
De ettől az inszem remélhetőleg meg lesz!

Timcsi ,majd írok privit neked,csak most rohanok!

Kép

Kép
syl100
 
 


Várom, köszi!

Kép
timcsi82
 
 


Várom, köszi!

Kép
timcsi82
 
 


Dudu!
Sikerült az inszem?

Syl,
mi újság?
Vendég
 


Dudu:Eltüntél???!! :(

Loviné:Már kerestelek skypon,csak nem voltál,majd beszélünk akkor!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de 1001 gondom volt... :( (+ bedöglött a gépem is otthon, de most már jó)


Nem volt meg áprilisban az inszem, mert nem volt szép érett nagy tüszőm, úgyhogy holnaptól szedem a Clostyt és hátha ebben a hónapban sikerül. :D

Sly!
Neked végül ki csinálja az inszemet?
dudu30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: