Új privát üzeneted érkezett!

Akkor szerencsére semmi komoly. :lol:

Ginának is csúnyák voltak a csípései és szegénykét főleg az arcán kapták el a dögök. Úgy nézett ki, mint aki bárányhimlős.

Szép súlya van Barbikának! :wink: Gina még 10 kg sincs. Bár már közelíti.
Miért adsz neki béres cseppet? Vitamin miatt?

Köszi a drukkokat a uh-hoz. Nagyon izgultam, de jövő hónapban majd érted izgulunk!! :lol: :lol:
Arra én is nagyon kiváncsi vagyok hogy fiú vagy lány. De megérzésem szerint fiú lesz. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Azért kellett a béres-csepp, mert egyáltalán nem akart enni, és 20 dkg- fogyott is. Most aztán jól behozta. :lol: :lol:

Én most az esélytelenek nyugalmával várom pirit, inkább hajtanám az időt, hogy jöjjön meg és elkezdhessem a closty-t szedni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


gratulálok a sziveréshez.
nemcsak 15honapos oltás van :?:

Kép
e.andrea
 
 

 
 

szia Andi,

Én sem tudtam a 18 hós oltásról, amikor reggel a doki mondta, hogy ha már ott vagyunk beoltja, kicsit elcsodálkoztam. Biztos hülyének néztek. :lol: :lol: Amúgy ez a 3 éves oltás, csak előrehozva, legközelebb 6 évesen kap majd. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Andi, köszi!

Judy tényleg van 18 hós oltás, mi akkor kapjuk a Neiscac-c 3. részletét is.
Vagyis októberben.
Gina is fogyott a nyáron, de állandóan szaladgál. Még enni is menet közben adok neki, mert le nem ülne a kis seggére.
Állítom, hogy be van neki sózva.... Vagy futás közben készült. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Fiúk suliban, csönd van a házban. Nekiállok főzni meg mosni. :lol: :lol: :lol:

Barbikának volt este egy kis hőemelkedése, de mára már mintha elfújták volna az oltást. :lol: :lol:

Ez a ferty meg hülyének néz, betette szombatra a tüszőrepedést, pedig már péntek reggelre megrepedt :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Azt hittem sosem végzek....
Most jöttem a vérvételről, ott voltam már fél 8 kor és most értem haza. A rendelő 5 percre van tőlünk, vagyis 2 buszmegálló.

Két órát vártam amíg sorra kerültem! :twisted:
Az utolsó fél órában már sétálni kellett Ginával, mert olyan hisztiroham tört rá, hogy nem lehetett megmaradni mellette.

Mondjuk nem csodálom mert két órát ülni a babakocsiban én sem bírtam volna. :shock: Hiába vittem enni, inni, játékot már semmi sem használt.

Nem egyedül voltam kisgyerekes, aki nem bírt a lurkójával. :lol:

Nálunk is beindult a suli, hiányoznak a gyerekek. Most annyira magamra maradtam. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Hát nem semmi, hogy mennyit kell várni egy vérvételre. :twisted: :twisted:
Nálunk is nagy sor szokott lenni, de még sosem vártam fél óránál többet. Nagyon csipkedik magukat a nővérkék. :lol: :lol:
Panny,
Láttam vagy már. És azt is láttam hogy megjött végre. Akkor most mindent bele az újabb project-be. :lol: :lol: Kiváncsi vagyok kicsi fiad mit mond az első napról a suliban. :lol: :lol:

Bazsinak is ez az első nap a felső tagozatban. Én is kiváncsi vagyok hogy érezte magát ma. 1-kor elhozom őket, ma még nincs értelme maradni délután. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na sziasztok!

Na már úgy hiányoztatok!!! :oops: :wink: Azért remélem nem vok nettfüggő :lol:

Yusz!

Nagyon örülök hogy volt szívhang és minden OK!!

Judy!

Figyeld meg h most fog összejönni a baba amikor már kiváltottad a Clostyt :wink: Ez így szokott lenni...Yusz is már készült a dokihoz amikor kopogtatott a baba :wink:

Hát én is kivi vok h mit fog szólni Márk az első nap után a suliban...nem volt reggel egyátalán megilletődve mert az ovis csopirtból 6-an mentek együtt jó barátok és ez buli nekik :wink: Biztonságérztet ad nekik ,meg az én fiam amúgy se egy elveszett gyerek :wink: :lol:
Krizsike is új csoportba kezdett mert megint kiscsoportos lesz..csak 7 évesen akarom őt suliba adni ezért most ismétlünk...ő is nagy örömmel ment be reggel az oviba.Tényleg fura h üres és csendesebb a ház..Olika is keresi őket látom rajta :shock:

Andi!

Nekem is úgy szólt a doki a 15.hós oltásnál hogy akkor a 18.hósnál talizunk...én se emlékeztem.Nekem a Prevenar 3. is akkor kapja.

És úgy néz ki tényleg megjött...még nem rendesen de már nagyon barnázom...és görcsölgetek is.Örülök h nem kellett többet várni.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja és a gépünket végül apa szerelte meg :lol: vagyis nem egészen szerelet csak rájött h kicseréli a Winchestert mert hátha annak van baja...és bejött a dolog....igaz h ez most egy régi és sokkal kisebb Vinyó de működik....mondjuk elég lassú de átmenetileg jó lesz.Mindig szoktam őt zikálni h nem is ért a szgéphez csak úgy csinál :twisted: :lol: de most bebizonyatotta nekem h igenis van némi fogalma róla.Ja és képzeljétek még a 7 év képeit is le tudta menteni a rossz vinyóról...majd szívbajt kaptam amikor először közölte h elvesztek...7 év képei,a srácokról..a szívem szakadt meg...mindig monmdtam neki h mentse már le lemezre...na a lényeg h meglettek és gyorsan lementette.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Na igen, legutóbb mikor nem indult be a gépünk, apa megszerelte és azonnal lementette lemezre az összes képet. Hát én is kaptam volna infarktust ha elvesznek a képeink. :lol: :lol: :lol:

Kevés esélyt adok ennek a hónapnak, de azért a reményt nem adom fel. :lol: :lol: Tényleg vicces lenne, ha most jönne össze, főleg hogy csak egyszer voltunk együtt pénteken ebéd után, amikor is ugye már megrepedt a tüszőcske. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nálunk is folyton van gépprobléma.
Van egy nagy gépünk, ahhoz van a router csatlakoztatva. Az a férjemé. A fiamnak asztali pc, nekem és a lányomnak laptopunk van.
Nincs olyan hét, hogy valamelyikkel ne lenne gond. Annak ellenére, hogy a párom informatikus is.

Muszály volt ennyi gépet beszerezni, mert így nincs konfliktus. A fiamék sulijában szinte előírás a saját gép. A lányom is folyton azón lóg, msn-ezik a barátaival, ált délután és este. De tanuláshoz is használja.

A férjem is folyton előtte ül, neki a munkája része is.

Szóval a sok gép között általában az én laptopom a működőképes és mindenki arra pályázik. :lol: :lol:

Judy, a 4-eske nálunk is egyszeri alkalomból jött össze! :lol: Még azt is tudom, hogy júl 26.-án Vasárnap este. Apjuknak nem is igen volt hozzá ihlete, álmos volt és másnap munkába készült. Előtte legalább 4-5 nappal voltunk együtt és utána meg sokáig nem. Szóval tuti az időpont.
Előtte való hónapokban állandóan akcióztunk középidőtől végig. Semmi eredmény nem volt. Aztán bevettem a lesz@rom tablettát és nem figyeltem az időpontokat.
Kivéve azon a vasárnapon. Valahogy nagy kedvem lett hozzá :oops: és apát is rábeszéltem.
Szóval nem lehetetlen, hogy nálatok is elég volt egy alkalom. :lol:

Panny az jó hír, hogy megjött. Lassan kezdhetetd a pé-s tesztelgetést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Húúúúú....ennyi gép, lehet nekünk is ezt kellene, mert folyton vita van abból, hogy ki ül a gép elé. :lol: :lol:
Igen tudom, hogy lehetséges az egy alkalomból baba, Danika is egy alkalomból született, csak akkor még jól működtem, most meg ugye nem annyira. De majd meglátjuk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, én sem működöm jól. Még most sem, hiszen utrot kell szednem, hogy megmaradjon a baba.
A mensi előtti barnázások is mind progi hiányra utalnak.

Amint a fiúk nőnek még egy kicsit ti is rá fogtok kényszerülni a több gépre. :lol:
Főleg, hogy a házi feladatok felső tagozatban sokszor csak az internetről teljesíthetőek. :roll:

Egyszer rákérdeztem a tanárnőre, hogy akinek nincs nete, az mit tegyen? Válasz: iskolában a könyvtárban van, óránként 200 Ft. Nesze neked. :shock: Akkor már inkább fizetek havi 4000 Ft-ot és korlátlanul használhatják. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!
Azért nem semmi a suli hozzáállása a netkérdéshez! Nálunke ddig még semmi oylan házi nem volt, amihez a szg szükséges! Nemhogy net kell!
Nálunk "csak" 2 gép van, de a gyerekek szigorúan csak 7végén ülhetnek elé, akkor is csak akkor, ha "megdolgoztak" érte, és csak korlátozott ideig. Lehet gyűjtögetni gépezési időt ezért-azért, és azt flehazsnálhatják. Bevált szerencsére.

Panny!
Rami inszemes baba. Ezek szerint nem olvastad a blogomat.

Judy!
Nekem így jött össze Rami. Vas. már megrepedt de. a tüsző, és 7főn du volt az inszem. És talán pénteken voltunk utoljára együtt, vagy csüt-ön erre már fejből nem emlékszem. :lol: Szóval minden lehet! :lol:

moni
 
 


jó reggelt,

Szörnyű éjszakán vagyunk túl. :cry: :cry: Bazsi iszonyatosan köhögött, majd megfulladt olyan száraz volt. Persze egy db sinecod sincs itthon. :twisted: Reggel adtam neki sinupret drazsét, elvitte magával a suliba si , majd felhívom, hogy ebéd után is kapjon be egyet. Ma meg veszek köhögéscsillapítót éjszakára. :oops: :oops:

Barbi lába meg tele van apró hólyagokkal, először azt hittem barihimlő, de nem terjed. Valszeg szúnyogcsípés, de tényleg nagyon csúnyák. Nem győzöm kenni azzal a kenőccsel amit a doki írt. :oops: :oops:

Yusz,
Hát kiváncsi leszek Bazsiéknál mikorra vezetik be az olyan lecókat amihez kell a net.Lehet nekünk is be kell majd iktatni több gépet. :lol: :lol:
Lehet hogy barnáztál, de ettől függetlenül szépen megtapadt a baba és nem kellett sokat várnotok. :lol: :lol:
Moni,
Hát majd meglátjuk jövő héten mire volt elég az 1 alkalom és a kicsi tüsző. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj Judy, nagyon sajnálom. Szegény Bazsi nem elég a torokfájás még álmos is lesz a suliban. :(

Moni! Nálunk is működött egy darabig a számítógépes jutalomrendszer. De egy 16 éves fiút már nem lehet így motiválni.
Ami még működik, hogy ha nagyon elszáll vele a ló (szemtelen) akkor letiltom az internetről. :lol: Mivel a router nálunk van a nappaliban. :wink:

Különben is mostanában nagyon próbálgatja a szárnyait. Az utolsó hónapban este 11-ig mardt ki, (hosszas könyörgés után és alkalmanként), lányok csöngetgetnek be hozzánk, hogy itthon van-e, nem győzöm a dezodorokat vásárolni, mert mindíg illatfelhőben úszik stb....Nem tudom mi jön még! :twisted:
Azt nyomatékosan kijelentettem, hogy nem szeretném, ha nagymamává tenne idő előtt :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Az illatfelhő nálunk is megvan. Ma reggel is Bazsi úgy befújta magát, hogy utána nem tudtam bemenni a fürdőbe, mert olyan tömény dezodor illat volt. :lol: :lol: :lol:

Szemtelenség meg minden napos nálunk, néha legszívesebben úgy pofon vágnám, hogy egy életre megemlegetné. Tiszta hülyének néz néha. :oops: :oops: :oops:

Amíg kicsik voltak fele ennyi probléma nem volt velük. Akkor még játszottak is, most meg le sem szállnak arról a rohadt gépről. :twisted: :twisted: Most hogy a suli elkezdődött csak hétvégén mehetnek a gép elé.Tiszta függők már. :oops: :oops: Na meg néha olyanokkal beszélgetnek msn-en, azt sem tudom ki az illető, nem győzök nyomozni utána. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Igen, ez ismerős.
Sajnos ez csak rosszabb lesz, ahogy nőnek. Néha a fiamhoz feljön egy-egy haverja, szinte megdöbbenek olyan nagyok.
Mély hangon odaszólnak nekem, hogy "hello". :shock:
Nem vagyok maradi, de kicsit fura, hogy nem a szokásos "csókolom". :roll:

Az meg a halálom, amikor a fiam és a lányom verekednek. Ugyanis szoktak. A veszekedésüktől meg zeng az egész ház.
Na, ilyenkor van internet elvonás! :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!!

Moni: Igen emlékszem Rád naná :) Hááátazúgy volt, hogy családegyesítés folytán kaptam egy kamaszfiút :lol: Így lett 4 gyerekem :) Édesapánk tavaly szerelmes lett és elköltözött, és februárban regisztráltam egy netes társkeresőn és ott talált rám ez a drága ember aki felvállalt 3 gyerekkel (akiből 1 sérült!!!), vagy én őrá?? :D Na a lényeg a lényeg, hogy a 3 saját mellé csöppent egy negyedik akinek nagyon örülök egyébként, mert irtó jófej a kiscsávó :) Na őt szerettem volna bebiggyeszteni a vonalzóba, de nem engedi az a fránya BandB :evil:
Ti jól????

Naaagyon drukkolok mindenkinek a babaprojecthez, őszintén, hisz most már tudom, hogy minél több van, annál nagyon szeretet van itthon és törődés, és annál több emberre lehet számítani,és annál nagyobb az itthoni zajszint is, na de ez velejár :lol: szal én nagyon élvezem a sokgyerekességet. :D Persze ehhez a megfelelő társ kell, na én most már megtaláltam! :wink:
Pusza
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Ceniko!
Olyan melegség árad a szavaidból, nagyon jó érzés olvasni!
Gratulálok a nagy családhoz és hogy megtaláltad a szerető párod.

Kicsit hasonló a sorsunk, én is elváltam pár éve. Utána összehozott a sors a mostani férjemmel, akivel végre rájöttem, milyen szerelemben és szeretetben élni. Megszületett a pici lányom, ő közös baba.
Most jön a második közös baba. De a két nagy gyermekekemet, akik az előző házasságból születtek ugyanúgy szereti, mintha a sajátja lenne. :lol:

Írtad, hogy sérült az egyik gyermek. Ha nem tartasz tolakodónak szeretném megkérdezni, hogy mi a baja?
És a újdonsült fiad hány éves?
Az elvált férjed törődik a gyerekekkel? Mert az enyém azóta sem nézett feléjük. Sőt az anyjáéknak is megtiltotta, hogy szóba álljanak velünk. :(
Szegényeknek megszakad a szívük, hogy nem láthatják az unokáikat.
Na, mindegy nem panaszkodni akartam.
Gyere gyakrabban és írj, érdekel a sorsod!! :wink:

Tegnap a lányom hazaállított egy 5-össel. Le voltam nyűgözve, hogy már az első napon ilyen ügyes.
Amúgy sokszor az idegeimre megy, a szobája olyan mint egy ruhaturkálda. Ruhák az ágyon, földön, asztalon, szanaszét, kisasszony meg válogat, hogy mit is vegyen fel! :shock: 12 évesen.

Lányok, tegnap elmondtuk anyóséknak, először mély csend, aztán anyós annyit mondott, hogy "ti tudjátok".
Meghűlt bennem a vér, számítottam rá, hogy nem lesz kitörő öröm, de ez kicsit hidegzuhany lett.
Aztán (gondolom mire elért a tudatig) már mosolyogtak, hogy segítenek amiben tudnak, bár nagyon nehéz nekik is.
A férjem erre közölte, hogy a gyereket nem nekik szüljük, tehát a mi gondunk minden téren.
Azért apósom könnyes szemmel ölelgetett a végén, hogy nagyon örül de aggódik értem. :shock:
Most emésztge

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Véletlenül elküldtem.

Szóval most emésztgetik, de végül látszott rajtuk az öröm.

Anyuékkal nehezebb lesz. Anyám picit sipákolós típus, fog tartani egy kiselőadást a megélhetési gondokról stb....
Mintha nem tudnánk. :roll:

Hallottátok, hogy a csp beleszámít mostantól az adóalapba? Éves szinten legalább egy havi csp veszteséget jelent. :evil:
Ez tényleg családbarát kormány. Igazuk van, rajtunk kell revansot venni és minket kell sanyargatni, mert csak minket lehet!!! :twisted: :twisted:
Bocs, az off-ért.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Ceniko,
Hát nem semmi a story-d.Három gyerek mellett csak úgy szerelmes lesz?? :twisted: :twisted: Bár lehet jót tett veletek, mert így legalább megtaláltad a megfelelő emberkét magad és a gyerekeid mellé. :lol: :lol:
Yusz,
Gondolom sokkot kapott anyósod. :lol: :lol: :lol: De a lényeg hogy megenyhültek. :lol: :lol:
Anyukám is sipálolós típus, szerintem én olyan lelkifröccsöt fogok kapni, hogy azt egy életre meg fogom emlegetni. :lol: :lol:
Mikor mondjátok el anyudnak?

Képzeljétek Bazsi ma életében először egyedül fog hazajönni a suliból. Kibundázta hogy ne legyen tanulószobás. Nagyon izgulok, remélem haza is ér. :oops: :oops:
De muszáj lesz most már valami önállóságot felvennie, mert eddig mindig ki volt nyalva a feneke. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, minden rendben lesz, Bazsi hazaér épségben! Meglátod, milyen büszke lesz magára!
Jövőre meg majd ő hozza haza Danikát is. :lol:

Anyunak akkor mondom el, ha éppen olyan szitu lesz. Majd adja magát a helyzet, de mostantól élesítve van a dolog. :wink:

Anyósékat megkértük, hogy ne terjesszék még a dolgot, a 12. hétig szeretnék eljutni és hátra van még a genetikai vizsgálat. Utána lehet.
De addig még semmi sem biztos. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Bazsi szerencsésen hazaért. 13.40-kor hívott, hogy indul 14.00-ra itthon is volt. Jó időt futptt és egészben maradt. :lol: :lol: :lol:

Aztán szépen megcsináltuk a lecót, meg tanultunk egy kis törit. Ez új neki és tetszik neki(még) :lol: :lol: Bár ha rám üt szeretni fogja, én nagyon humános voltam, magyar, töri 5-ös, matek, fizika 3-as :lol: :lol: :lol: Valahogy az nem is érdekelt soha. :lol: :lol:

Anyud kemény dió lesz, kiváncsi vagyok hogy fog reagálni. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyes fiú volt Bazsi! Lassan belép abba a korba, amikor már ciki, ha a szülő viszi vagy megy érte. :wink:

Ma ért egy jó nagy trauma. Jöttünk haza a vásárlásból és előttünk haladó autó elütött egy kistermetű kutyust.
Szegényke bucskázott vagy három fordulatot és iszonyatosan visított.
Persze a rohadék továbbhajtott, lassítás nélkül. :twisted:
Én meg amilyen állatbolond vagyok, persze rögtön megálltam.
A párom felnyalábolta a kutyát és elvittük a közeli állatorvoshoz.

Az persze nem nyúlt hozzá, mivel nála nem volt röntgen gép, se kennel ahová tehetné. De azt megállapította, hogy úgy néz ki nem tört el semmi, csak sokk érte.
Irány az Illatos úti kutyatelep. Ott minden állatot átvesznek.
Persze nem volt orvos, csak reggel. Ha megéri a reggelt.
Akkor majd megnézik nincs-e belső sérülés, törtés stb...kap oltást és keresnek neki gazdit.
Majd holnap telefonálok, hogy mi lett vele.
Annyira sajnáltam szegénykét, muszály volt tennem valamit nem hagyhattam az út szélén. :(

Na, ezután felhívtam anyut, ő is állatbarát, elmeséltem neki a történetet. Aztán, hogy mégjobban sokkoljam azt is elmondtam, hogy 8 hetes terhes vagyok.
Meglepően jól fogadta, sőt gratulált és a hangján érződött, hogy örül :shock:
Apu is örült, de róla tudtam, hogy nem fog akadékoskodni.

Megyek ágyba, mert a mai nap nagyon kikészített. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Én is nagy állatbolond vagyok, de sajnos amit itt művelnek velük az sokszor szánalmas :cry: A barátnőm egyszer probált bejuttatni egy kutyust a menhelyre, mire közölték vele bunkó hangnembe, hogy amit mások találnak az nem az ő feladatuk, értesitse a helyi jegyzőt aki majd intézkedik a sorsáról :twisted: Azt mondtuk neki, azt a sorsot még a legnagyobb ellenségünknek se kivánnák amit a helyi jegyző csinálna a kutyával ( köztudottan utálja az állatokat) Az ember nézi a külföldi adókat, hogy mekkora állatmentés folyit itt meg nem is nagyon érdekli az embereket hogy mi lesz velük, persze tisztelet a kivételnek!

Yusz!
Örülök, hogy anyukád jol fogadta a dolgot. Szerintem sok szülő úgy van ezzel, hogy előszőr elkezdenek ésszel gondolkodni, hogy mi lesz, meg hogyan lesz felnevelve meg ilyesmi, aztán mire lehiggadnak és átgondolják újra már a szivükkel gondolkodnak és rájönnek, hogy mennyire is örülnek a dolognak :lol:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Sziasztok,

Végre szombat van. A héten nagyon álmos voltam, újra hozzá kellett szoknom a korán keléshez és a suliba szaladgáláshoz. :lol: :lol:

Yusz,
Hát nagyon kiakadtam azon amit írtál. Az ilyen embereket ugyanúgy el kellene ítálni, mintha csak emberrel tette volna ugyanezt.:twisted: :twisted:
Rettenetesen fel tudok háborodni, ha ilyet hallok. :twisted: :twisted: Szemetek. :twisted: :twisted:

Annak viszont örülök, hogy anyud egész jól fogadta a hírt. :lol: :lol: Az enyém nem fogja, már előre félek attól a beszélgetéstől. :oops: :oops: (persze előbb teherbe kellene esnem :lol: :lol: )
Panny,
Mi van veled???Látom a gépetek végleg bemondta az unalmast. :lol: :lol: Pedig kiváncsi lennék rá, hogy alakul a ciklusod. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma hajnalban (5-kor) keltünk, mert felettünk lakók beállították az ébresztő rádiós órát, max hangerőn, de elmentek otthonról mielőtt ébreszthetett volna. :twisted:
Most hallgatott el, vagy lemerült, vagy hazajöttek. :evil: De sikeresen felkeltettek vagy 6-7 családot.

Lakótelep örömei.

Felhívtam tegnap a menhelyet, sajnos reggelre elpusztult a kiskutya. :cry: :cry:

Judy, szerintem az első sokk után a te anyukád is örülni fog. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Hát a gép tényleg beadta az unalmast...egy hétig se kép-se hang...most apa valamit buherált rajta és legalább van net...de iszonyat lassú mert semmilyen progit nem lehet rátenni mert akkor leáll :shock: visszaolvasni is csak nagyvonalakban tudtam mert olyan lassú mint a dög :shock:..az egér is néha leáll és újra kell a gépet indítani... Szal ha megint eltűnök napokra akkor megint a gép az oka.Egyenlőre nincs lóvé újat venni...amíg sikerül venni addig valahogy így kihúzzuk :wink:

Yusz!

Örülök h azért jól fogadták a hírt a családban!!!!Sztem minden szülő először aggódik de később tényleg a szívük győz :wink:

Kutyust sajnálom :( én is kutyabolond vok.

Judy!

Kivi vok h mi lesz?Lassan itt a ciklusod vége.Izgi :wink:
Tul képp a babák egy darab együttlétből fogannak :lol: :wink:

Képzeljétek szept.1.-én volt a 8 éves házassági évfordulónk és ma vagyunk együtt 10 éve!Ez már gombócból is sok(k) :lol: :wink:

Most kimaradt a gyertyafényes vacsi ,de voltunk ma helyette moziba..most jöttünk meg.....a srácok anyunál alszanak...már ez önmagában ünnep :wink: A becstelen brigantikat néztük meg Brad Pittel...oltári klassz film!Tarantínó megint alkototott!!!Nagyon jól lefikázza a nácikat és kifigurázza őket!

A piri úgy igazából tegnap jött meg...de úgy mint a niagara :shock: biztos a műtét utáni tisztulás miatt is.De már nagyon számolgatok...szedem az E-vitamint és apával is szedetem.Letíltottam a cigiről(csak koca dohányos,de most azt is mellőzi)
Márk egy hete sulis!!Nagyon tetszik neki hál!istennek.Ő a tornasorban az első mert olyan magas..olyan kis büszke rá :wink: Már a második nap felmérték a szellemi képességeiket(kicsit gáz h ilyen hamar stresszelik őket)de hát ilyen világot élünk :shock:és mindenben tökéletes az én okos fiam!Persze mindenkinek a sajátja a legokosabb :wink: :wink:

Lehet csodálkozni fogtok de az én fiaim azt se tudja,egyik sem, hogy a számítógépet hol kell bekapcsolani nemhogy játszani rajta,Mi úgy gondolkodunk Krisszel h egyenlőre semmi nem indokolja h ismerniük kéne a gépet.Sztem semmiről nem marad le h csak pár év múlva ismeri majd meg,akkor amikor a suliban is kell.Majd akkor megkapja az én lap-topom(ha addigra végre megcsináltatjuk :wink:)
Én nem akartam hogy folyton a gép előtt üljön..tudom h egyébként lenne esze hozzá és biztos élvezné is...de látom h vele egyidős társa közül sokaknak ez az egytelen szórakozás...na ezt semmiképp nem akartuk!!Helyette kinnt bicajozik,görkorizik vagy könyveket nézeget vagy játszik stb..
Amúgy eléggé nem fog idén sem unatkozni mert jár néptáncra elég komoly szinten már,szolfézs,vívás,foci,úszás,angol,hittan.Tudom sokan elájulnak h hogy fogja ezt bírni suli mellet....egyenlőre úgy néz ki h fogja bírni mert eszes kölök....és ezek mind 4-ig befejeződnek,szal szabadak a délutánjai a leckeírás után......egyenlőre minden érdekli és akarja csinálni...ha nem megy persze szelektálunk.

Moni!

De olvastam még régebben a blogod,de ez valóban kiment már a fejemből h inszem volt..bocs...

Na úgy látom regényt írtam...bepótoltam magam...még előre is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Szia Panny! Örülök, hogy irtál, hiányoztál ám! :wink:

Imádom a Tarantino filmjeit! Mi is meg akartuk nézni, de még nem alakult úgy az időbeosztás. De elrángatom apát, az tuti!
Utoljára a Mamma mia!-t néztük moziban. Nekem az is tetszett. :lol:

Szerintem jól teszitek, hogy távol tartjátok a gyerekeket a géptől. Mi sem hagytuk anno, amikor kicsik voltak. Először a fiamban merült fel igény és ha jól emlékszem már volt 6.-os is, mikor kapott egy P1-es gépet.

Aztán azon játszottak évekig. Tavaly cseréltük le neki egy P4-esre. Folyton vita volt, beosztást kellett készíteni, hogy ki, mikor ülhet oda. Nekünk őrlődtek fel az idegeink.
Aztán a párom szerzett egy kisméretű laptopot és az lett Melié. De ez elég alap így a jobb játékok (amit a kamaszok szeretnek) nem mennek rajta.
Maradt a fiam gépén való vita. :lol:

Én elég komoly laptopot kaptam (hitelre vettük), mivel könyvelő progit akartam hozzá venni és itthon könyvelni. Munka is lett volna, de közbejött Gina.
Persze egyáltalán nem bánom. :lol:

Tegnap hallottátok a hírekben a csepeli h1n1-fertőzést?
Totál frászban vagyok mivel itt lakunk. Szerencsére nem a fiamék középiskolája, de mi a garancia arra, hogy az egyik fertőzöttnek sincs testvére aki mondjuk a lányom ált. iskolájába jár?
Vagy a fiaméba?
És amíg a vérvételre vártam nem ült-e ott már olyan aki hordozó volt?
Alig aludtam az éjjel. Terhesekre és 5 év alatti gyerekekre veszélyesebb mint a többiekre.
Védőoltás még nincs forgalomban, a gyógyszerek meg nincsenek letesztelve, hogy mit okoznak a magzatban! :evil:
A 12. hét még messze van....

Azt mondják a gyerekeknek, hogy kerüljék egymást, ha tüsszögnek. De most rengeteg allergiás gyerek is van! Tiszta káosz az egész. A tanárok is félnek, lányom mesélte.

Párom szerint, ha az egyik gyerek netán hazahozná, Ginussal átmegyek anyuékhoz.
Ja, persze. És ott őrülnék meg, hogy mi van a másik kettővel. :evil:
Nagyon remélem sikerül lokalizálniuk a fertőzést és kitartunk amíg lesz oltás. :shock:

Tegnap Ginus kapott a szomszéd nénitől egy hintalovat. Jaj, hogy mennyire imádja! Egész nap rajta ül és hintázik. :lol:
Nem gondoltam volna, hogy érdekelni fogja.

Na, eldugolok, megyek főzni. Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Csajok,
Bocsi ma nem tudok, jönni, csak Panny-nak

BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK!!!

(most végeztem kb 40-50 db palacsinta sütésével, mostanában nem akarok palacsintáról hallani :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz!

Ne gondolj mindig negatív dolgokra...nem lesz semmi gond!!A babucikádat a méhlepény és a te immunrendszered is védi!!!Azért tégy meg minden lehetséges óvintézkedést!4Sokszor kézmosás és lehetőleg ne menj zárt helykre mostanában ahol sok ember van.

A hintaló nálunk is nagy siker....Márk kapta anno ,aztán örökölte Krizsi és most Olika...úgy "megy"vele mint a gép....mindig félek hogy túlhajtja magát,annyra élvezi.

Judy!

Hát nálunk se nagyon érdemes 30-40 palacsinta alatti mennyiséget sütni..van itt is bőven aki felfalja :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Yusz: Vius szülési sérült, elfelejtettek megcsászározni. Most vannak ügyvédnél a papírjaim, várjuk a szakértő véleményét, hogy érdemes-e perelni vagy sem.... Ugyanis 4 indok is volt a császárra és nem császároztak meg (Magas vérnyomás, rossz lepényi keringés, kis súlyú magzat, rossz vérenzimérték avagy terhességi toxémia, mást alapból császároznak, engem valamiért nem, pedig ezek közül ha már 1 fennál, az már indok a császárra!!) Hja és a klinika zárómon ezek fel is vannak sorolva a 7 felsorolt diagnózisból, 4 eleve indok lenne csaszira......
Szóval Vius most 4,5 éves, epilepsziás, enyhe értelmi fogyatékos, súlyos magatartászavar, nem szobatiszta, nem beszél, baromi nehéz vele, sokat sír, állandóan nyekereg, nem tud semmivel játszani rossz a finommotorikája, esik kel, szal eléggé kikészít nap végére..... :cry:
Vius speciális oviba jár a város másik végébe, egy élmény reggelente a 4 gyereket 3 különböző intézménybe vinni :D . Marci 6.-kos 12 éves lesz januárban. Bogi most kezdte az elsőt ének-zene tagozatra jár a közeli szegedi szinten bivaly erős általánosban!
Zalán meg még itthon van, mert még csak 2 éves a kislegény :D

Hja még annyit, hogy a férfiak 98%-ka menekül ha sérült a gyereke... a suliba aminek az óvodai csoportjába jár Vius, apukákat nem is látni, csak anyukák vannak, mert apuka szép angolosan lelép, és ezt rohadt nagy igazságtalanságnak érzem, mert ketten akartuk ezeket a gyerekeket, és ő itthagyja nekem a sérült gyereket akit életem végéig gondoznom kell, mert valszeg nem lesz képes önálló életre, ő meg éli világát a nőjével, mennek horgászni, bulizni ideoda, nekem fizet havi 30at és ezzel le van tudva az egész "kötelesség". Nemigazán látogatja őket, mert a nője nem engedi, de ez persze hülyeség, ha akarna jönne.... De tán a nője zsarolja, hogyha eljön akkor kirakja meg ilyenek....
Szal egyszerűen lelketlen féreg, akit nem érdekelnek a gyerekei, ennyi. Pedig nem volt ám ilyen, nagyon jó arc volt régebben, csak valamiért a gyerekek számának növekedésével, egyenes arányban csökkent a lelkesedés... :shock: :? és nem tudta elviselni a sérült gyerek állandó nyekergését (én is nehezen viselem sokszor állatira kiakadok, vannak olyan gondolataim, hogy beadom bentlakásos intézménybe, ahol szintén ilyen sérült gyerekek vannak, mert már nem bírom tovább.... :cry: , hétvégén haza lehet hozni, de hétköznap ott van, megfelelő ellátást kap, fejlesztést...stb, Nem akarom hogy rámenjem az életem a kapcsoltam (Bár Karesz nagyon jól kezeli, sokkal jobban, mint én!!!!, és végtelen a türelme, enyém meg sajna nem :oops: ), meg az egészséges gyerekeim élete, mert nem hagyja őket, tanulni, aludni, játszani gyakice semmit.... :cry: szal így ez van, most perpill nem vagyok jó passzban, ma párszor rendesen kiakasztott..... :cry:

Hja egyébként, álmaim pasija avagy a párom infraszaunákat készít, nézzétek meg a weboldalát :D www.infrapark.hu ez volt itt a reklám helye :)
És Bogim szobájába csinált egy meseszép ívelt kovácsoltvas korlátos galériát pár napja lett kész :) Meg a kicsik szobájába alkotott egy naaaaagyon klassz beépített gardrób szekrényt, 2 beépített emeletes ággyal létrákkal az aprónépnek. Ha érdekel dobok fotókat :) Szuperügyi. A Marci anyai nagymamája szerint is egy zseni, szokott jönni hozzánk, jól megvagyunk, nagyon csípem :D
Hja Marci anyukája egyébként rákban meghalt 2 éve. 2 gyereket hagyott árván 2 apától :( Úgyhogy Marcinak van még egy tesója a Levi aki Békés megyében él apukájával és a nagymamájával! Karesz és Marci anyu elváltak (de utána is nagyon jó volt a kapcsoltauk!!!), akkor vette magához a Marcit amikor anyuka már nagyon beteg volt....
Szal az élet útjai kifürkészhetetlenek! Nekem jó, hogy így alakult, mármint a Karesz vonatkozásában, mert ég és föld a mostani kapcsolatom meg a régi. Én is most jöttem rá, milyen különbségek vannak férfi és FÉRFI, no meg persze apa és APA között.....háááát most már nem sajnálom, hogy így alakult, sőt :D De tavaly ilyenkor még nem így gondoltam, rettentő gatya voltam, totál kikészített a "drága" ex. :oops: :evil:

Yusz h1n1 miatt no para, kicsit felfújják a dolgot szvsz, és ne parázz a még meg nem történt dolgokon, mert semmi értelme :) :wink: meg aztán meg se fog történni... :wink: think positive...

Panni: Hova jár a fiad suliba? Milyen volt az első hete? :) Nekem is most kezdte ugye Bogim, nincs fiú az osztályban, 22 lány csücsükél a padokban és zseniális a tanítónénije :)

Judy: Igen jót tett, most így utólag már én is így gondolom :wink: Új babócához naaagyon drukkolok :)

No eldugultam, bocs a litániáért :)
Jócakát

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


sziasztok,

Enikő,
Hát nem semmi a történeted. Minden tiszteletem a tied. Biztosan nagyon nehéz lehet sérült gyerekkel, szegényke valszeg sokkal több szeretetet igényel, és elhiszem, hogy ki vagy. Még egészséges gyereknél is kiakad az ember, nemhogy olyannál, ahol nem úgy működnek a dolgok ahogy kellenek. :oops: :oops: :oops:
Még az a jó, hogy a mostani párod segít. :oops: :oops:
Panny,
Alig várom, hogy végre poti LH-d legyen. :lol: :lol: :lol:
Szerintem már ebben a hónapban sikerülni fog a babóca. :lol: :lol:
Yusz,
Már most frászban vagyok az influ korszak miatt, de én nagyon ellene vagyok az oltásnak, amit ellene adnak. Így mindig csak reménykedek, hogy nem kapják el.
Nem lesz semmi gond, tényleg, ne aggódj. Szellőztess sokat és fokozottan tartsátok be a higéniai szokásokat. :roll: :roll:
Igazából mást nem nagyon tehetsz. :oops: :oops:
Sajnálom a kutyust. :cry: :cry: :cry:

Barbikát utolérte a takonykór. Rettenetesen tele van a nózija, nem győzöm szívni neki, persze üvölt rendesen, de muszáj, mert nem kap levegőt. Éjszaka is sokszor felébredt hogy tele van az orra.
Bazsi már jól van, most már hurutosan köhög, remélem hamar túl lesz rajta. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Húúú, Enikő minden tiszteletem a tied!!! Nagyon nehéz lehetett egyedül 3 gyerekkel!!
Nagyon remélem, sikerül beperelni a kórházat és az orvost is!!! Az ilyen lelketelen nemtörődöm hozzállással tönkre teszi egy család életét! És praktizál tovább, teljes nyugalomban.

Jó ötlet a bentlakásos iskola. A kicsinek is, ott speciális foglalkozást kap és nektek is, mert picit nyugodtabb lesz a hétköznap. A hétvégén meg lesz annyi erőd, hogy türelmesen és szeretetben teljen el a két nap.
Csak azért írom ezt, mert a környezetemben két példa is van rá.

A lelketlen gerinctelen apákról mindent leírtál, én sem mondhattam volna jobban.
Én 16 év házasság után adtam be a válópert, akkor már két éve csak az én keresetemből éltünk. Az ővé elment a nőkre, piára, szórakozásra. A gyerekeivel sosem foglalkozott, gyerektartást sem fizet, azt sem tudjuk két éve, hogy merre van.
A legdühítőbb számomra, hogy én vittem lakást a házasságba, nem készítettem szerződést, és ki kellett fizetnem a felét ennek a féregnek. A jelzáloghitelt még mindíg nyögöm.

Most, hogy rátaláltál a párodra jobbra fordul a sorsotok! Nálam is így volt. Nem győzök hálálkodni, hogy így alakultak a dolgok. :lol:

Judy, Barbikának jobbulást!!
Nálunk Gina már akkor üvölt, ha meglátja a porszívót!! Pedig van legalább 8-9 hónapja, hogy azzal szívtuk a nóziját. Azóta sem felejtette el! :roll:
Ő is alakított tegnap este. Van egy játék babágya akkora, hogy ő ülve elfér benne.
Természetesen állandóan belemászik. Tegnap kiesett belőle a kőre, de nem magasról mivel kb 30 cm az egész.
De olyan szerencsétlenül, hogy elindult az orra vére, bedagadt a szája és bekékült az ajka körül minden.
Nagyon ijesztően néz ki. :shock: Éjjel folyton sír, ha hozzáér a párna.
Mikorra nem várod a pirit? Már naaaagyon kiváncsi vagyok!! És szorítok ezerrel, hogy pozi tesztet pisikélj!!!

Panny, mennek a drukkok az lh pozi miatt!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Jajj szegény Ginus, gondolom jól megijedtél. :oops: :oops: Hihetetlen, hogy mennyire nincs félelem érzetük a gyerekeknek. Barbi is állandóan a frászt hozza rám. :oops: :oops:

Pénteken vagy szombaton kellene megjönnie. Csütörtökön ellövök egy 10-es tesztet, persze nem nagy reménnyel, de hátha. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Először észre sem vettük a vért. Sírt, odaugrottam és felkaptam azonnal. Ő meg ráborult a vállamra és üvöltött. A férjem vette észre, hogy véres a pólóm.
Persze ilyenkor taknya nyála egyben, nem is látszott honnan folyik a vér, brrrrrrrr...... :evil:
Nagyon sokáig sírt már majdnem én is bőgtem vele.
Amúgy is a sírós korszakomat élem, a hormonok miatt képes vagyok mindenen bőgni. :lol:

Különben a pakolós korszakot éljük. Ginus mindent kipakol, amit elér. Szekrények, vitrinek, szennyestartó, sőt már a konyhapultot is feléri tapógatózás szinten. Ami ott van azt zutty, már rántja is le.
Egy hajszál választja el a tűzhely tetejétől és a kilincsektől.
De ha azt el fogja érni, akkor cudar világ következik! :shock:

Remélem a csütörtöki teszt pozi lesz. Az nem baj, ha nem fűzöl hozzá sok reményt, mert általában akkor szokott bejönni! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
A pakolászás nálunk is megy. :lol: :lol: Pont tegnap húzta le a kávés bögrémet az asztalról, persze el is törött. :oops: :oops:
Na meg állandóan tele a szőnyeg alsógatyákkal, mert folyton kipakolja a fiókot.Hiába mondom nem szabad, meg dádá lesz, annál jobban vigyorogva pakol tovább. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Már megint elkezdett görcsölni a hasam, mint általában mensi előtt. :cry: :cry: :cry: Lehet nem is csinálok tesztet, legalább megmarad következő hónapra. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Jaj ne is mondjátok a pakolászást...engem kiakaszt minden nap :shock: A fogpiszkálós dobozt rendszeresen kiborítja :shock: ,mindent-de mindent kiborít amit csak lát és ő is utána ördögi mosollyal nevet ránk....annyira édes h sokszor nem is tudok haragudni...hiába mondom én is neki h ráütök a kis kezére,rám se hederít..tudja h rosszat csinál mert várja a reakcióm mindig...volt h ráütöttem egy kicsit a kezére akkor meg oly mértékben megsértődött hogy csak na :wink:

Anyunál is uggyanezt csinálja...állandóan anyu konyháját is átrendezi,a nappaliban is ügyköd :wink:

Yusz!

Gondolom h megijedtél a kis balesetnél.Nálunk is akadtak már hasonlók.Olika sokkal bátrabb és merészebb mint anno a nagyok voltak ennyi idősen.Olyan mászókára tök egyedül felmegy amira a Márk fiam csak 3 évesen mert.Olika meg simán,minden további nélkül felmegy rá tök egyedül...mire észbe kapok már a legtetejéről vigyorog rám :wink:

Judy!

A görcsölés még semmit nem jelent...az terhesen is van.
De ha meg is jön,ott van a Closty...lesznak ikreitek :wink: Clostynál elő szokott fordulni mert egyszerre több pete is megérhet..itt Gödöllőn a 4-es ikrek(akik a TV-ben is szokltak lenni)ők is closty-s babák.

Ceniko!

Nem semmi a sztori.....apuka tényleg aljasan viselkedett!!!!
Nem lehet neked könnyű tényleg a kislányoddal...talán tényleg jobb lenne neki is ha szakértő kezek közt lenne hétköznap,hétvégén meg a ti szeretetetekben tölthetné nyugalomban azt a 2 napot.

Márk fiamnak nagyon tetszik a suli...ő már ki volt éhezve a tanulásra azt láttam rajta,És nagyon tetszik neki h minden nap valami újat tanul.Persze mellette ugyanolyan nagy a mozgásigénye is...este még sokat görkorizik,bicajozik kint a haverokkal.Elkezdődött neki a szolfézs,néptánc is...úszás,vívás,foci,hittan csak októbertől lesz.

Anno én is zenetagozatra jártam és nagyon szerettem.Nálunk mindig az volt a válogatott osztály akik a többi tantárgyban is jók voltak.Énekkarral bejártam a fél világot és hasznos most is h van alapvető zenei műveltségem,hozzá tudok szólni a zenéhez,a srácaimnak is tudok segíteni a szolfézsban,tudok zongorázni és furulyázni.Szal sztem jól választottatok.Krizsi is majd oda fog menni valszeg mert muzikálisabb mint Márk....Márknak is van hallása meg a ritmusérzéke is kiváló, de nála inkább a sport dominál.


Panni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2009.09.08 10:26-kor.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Jól el van tűnve mindenki. :oops: :oops:

Az éjszakánk egy fokkal jobb volt, mint az előző. Igaz így is hallottam, hogy Barbika tortyog rendesen, de néhány nyögdéselésen kívűl végig aludta az éjszakát. Úgy utálom ezt a takonykórt, szerencsétlen alig kap levegőt. :oops: :oops:

Panny,
Ide miért nem írsz??? :oops: :oops: :oops:
Yusz,
Nem csinálsz babás vonalzót???Gőzöm sincs így hány hetes vagy. :oops: :oops:

Többiek is jól eltűntek.Főleg Vivi, totál elpártolt tőlünk. Boeske is ritkán jön. :oops: :oops: Moni sem volt mostanában. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na, Panny, egyszerre írtunk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
Az ikrekre már én is gondoltam, de azért azt nem szeretném. Nem tudom hogy látnék el egyszerre 2 egyidős babát+Barbikát is. :roll: :roll: :roll: Bár benne van a pakliban. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Hogyne írnék ide!!!
Azért írok általában a tesztes topicban előbb mert az előbb van a címek közt és általában mire ott kész vok addigra elfogy az idő vagy Olika nem hagy vagy valami :shock:

De szó sincs róla h ide ne írnék,sőt!!!!

A hőd még nagyon okés :wink:

Yusz!

Tényleg csinálj egy babás vonalzót!!Úgy lesz helyed hozzá ha te is ilyet csinálsz a gyerekeknek mint Judy meg én, és alá elfér a babás is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Mikor tesztelsz amúgy ha nem jön meg ma(sztem nem fog)?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Laptetőt akarok :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Naaaaaaa..... :lol: :lol: :lol:




Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jól elvok,mi???!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ezt már nem hiszem el.....mikor vált már új lapra??!! :evil: :evil: :evil:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: