Új privát üzeneted érkezett!

Látszik h ráérek per pill...Olika húzza a lóbőrt :wink:

na jó feladom...nem lesz laptetőm :( ...bár ez úgyse ért volna mert nem véletlen lett volna.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ejnye Panny, direkt laptető nem ér ám!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy csütörtökön akarok tesztelni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Az előbb hívott fel a nő a Duna ingatlanirodából, hogy 3-ra menjek be interjúra. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Asszem elkezdtem tüneteket produkálni. :lol: :lol: :lol: Bizsereg a mellbimbóm (lehet csak szex hiányom van) és jött egy csöpp előtejem, pedig már vagy 2 hónapja totál üres volt. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Most pakolgattam össze a feladnivaló csekkeket.

69 000ft lett, ehhez jön a 4000ft-os LTP+27000ft személyi kölcsön+20 000ft a hitelkártyára+10 000ft a bevásárlókártyára+11000ft életbiztosítás, 50 000ft-os lakáshitelt már levonták meg a lakásbiztosítást is 1 600ft.

Kész vagyok. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és még a kölkök ebédje nincs befizetve, meg a bérletet sem vettük meg, az még legalább 15 000ft. :twisted: :twisted:

Miért nem vagyok én milliomos. :oops: :oops: :oops: Anyu mindig mondja, "látod lányom rossz helyre születtél" :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Egész délelőttömet lefoglalta a kisasszony!!!
Ilyen rossz volt :evil: :evil: . Mintha tényleg az ördög bújt voltna belé.
Most tudok írni amíg alszik.

Judy, az hogy görcsölgetsz még nem jelent semmit. Nekem is voltak görcseim, teljesen mensi szerüek. Szinte óránként néztem, hogy na, jött-e már a piri! :wink:

Vonalzót 12. hétig babonából nem szeretnék készíteni. Most 8+2 vagyok. Nem vagyok pesszimista (csak egy kicsit), de ezt a babát nem érzem olyan biztosnak, mint a másik három terhességem alatt.
Lehet, hogy azért mert nehezen jött össze, vagy a korom miatt már hisztisebb is vagyok, nem tudom.

Azt viszont észrevettem, hogy a hasam már most akkora, mint Ginával a 12 hét körül. :shock:
Csütörtökön megyek a védőnőhöz a leletekkel meg a kiskönyvért. Majd megkérdezem, hogy ez normális-e.
Azt tudom, hogy minden terhességnél előbb látszik a has. Én meg amilyen piszkafa vagyok most nagyon durván néz ki! Mintha lenyeltem volna egy kisebb labdát. :lol:

Panny, jól kibuliztad a laptetőt! :lol: :wink:

Hát iiiiigen, úgy néz ki, hogy Vivi és Márti már elpártoltak innen.

Az a helyzet lányok, hogy nézegettem a babváró topicokat. De nekem nemigen jönnek be azok a fórumok, ahol rengetegen vannak, neveket meg sem tudom jegyezni, az emberek kiválasztanak egy-egy szimpi valakit és csak azokkal foglalkoznak.
Van, aki csak irogat, sokan hozzá sem szólnak, kivéve ha balhét csinál. Na, akkor nekiugrik mindenki és még azt is megbánja, hogy megszületett.
Meg ezek a "beteszlek a táblázatba, hogy mikor szülsz, meg hol laksz, meg mikor szoktál pisilni stb... És ha bekerülsz, érezd magad megtisztelve.
Aztán, ha történik veled valami tragédia sajnálkoznak ugyan, de utána már ki vagy közösítve, hiszen "elpuskáztad" a hozzájuk tartozást. Nem is érdeklődnek irántad többé.
Persze tisztelet a kivételnek. De én ezt vettem észre.
Szóval én ilyen maradi vagyok.

Itt mi páran már ismerjük egymást, és megmerem kockáztatni, de érdekel minket a másik sorsa, akármi történik is.
Abban is biztos vagyok, hogy ez az érdeklődés őszinte, és nem udvariasságból fakad.

Anno abba a kórházas topicba irogattam, ahol Gina született. Arra is az volt a jellemző, hogy meghallgattak, néha kaptam udvarias válaszreakciót, de semmi több.
Aztán nem írtam pár hétig. A kutya sem keresett, vagy hiányolt volna.
Nem is néztem be oda azóta sem.

De örülök, hogy Judy elindította ezt és itt olyan "családias a hangulat". Ide szívesen írok és fogok ezután is. :lol:

Jaaaaj felsírt Gina, csak nem fog felébredni :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Szerencsére visszaaludt.

Judy én is ismerem ezt a fajta matekot! Útálom.

Ebben a hónapban a súlyadó érintett hidegzuhanyként. Teljesen elfelejtettem. :( Nem is tudom, hogy fogom besúvasztani.

Hú ezek nagyon biztató jelek!!! Hajrá, hajrá!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Igazad van Judy, tényleg ritkán jövök. :oops:

Beindult az ovi, Márk is jár már 3 napja :). Andrist viszem hetente 1x éneklős foglalkozásra, és holnapután megyünk úszni is.
Rengeteg tanulnivalóm van, ha akad egy kis időm, azzal szoktam foglalkozni.

A háttérből azért drukkolok mindenkinek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Boeske!

Gondoltam én h azért nem jössz sűrűrn mert van mi lekösse az időd :wink:
Szólj ha már ti is próbálozós fázisban lesztek.

Yusz!

Még most is azt mondom h ne légy pesszimista és bízz ebben a babában nagyon!!!

Amúgy a fórumokról hellyel-közzel igazad van...ahol túl sok ember gyűlik össze ott tényleg lehetetlen is követni a sok embert és ezáltal személytelen az egész....itt nálunk tényleg az a jó h a kevés létszám miatt tudjuk egymás dolgait követni és én is úgy érzem h őszintén érdekel a másik sorsa :wink: :wink:
Anno a 2008 márciusi topicab elég jól érzetme magam de ott is volt egy nagy vita és szétesett a banda kétfelé..aztán zárt lett meg skype..de én szép lassan elmaradoztam..nem volt tudatos de valahogy így alakult..van még akikkel onnan néha privizünk de már korántsem olyan intenzív és napo szintű a kapcsolat mint régen volt,vagy mint veletek.
Van még itt a béneten egy két fórum ahova még napi szinten írok és azokra is az jellemző hogy kevés a létszám,ezért is lehet jobban követni.

Judy!

Hát tényleg jó sok kiadás....hasonlókkal mi is büszkélkedhetünk.

Remélem a jelek tényleg babára utalnak.Amúgy nekem ilyen előtejszerű tej szinte 2 éve egyfolytába folydogál néha pedig már egy éve nem szoptatok :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Csak egy életjelre futja az időmből.

Panni! Judy!
Mindkettőtöknek szurkolok!

Ceni!
Ezeket nem is tudtam amiket leírtál. Azért jó, hogy Happi a vége.

Na megyek, mert a csajok már jó ideje a kádban vannak.
Martint meg ki kell kérdeznem.

Próbálok sűrűbben jönni, de nagyon enm akar össejönni. :cry:

moni
 
 


Neeeeeem!!!!

Márti nem pártolt el innen, csak szét van esve, mióta elkezdődött az ovi-suli! A másik 2 topicra is csak hébe-hóba írogatok, egyszerűen nincs időőőőm! Most is a házimunka rovására vagyok itt, de már elvonási tüneteim vannak!
Szóval jövök, ahogy tudok, csak még plusszban a családban szeptemberben van 9 szülinap (komolyan) és 2 névnap! Én most 3 napon belül 3 tortát sütöttem, szombaton éjjel 2h-ig voltam emiatt fenn. na mindegy, nem magyarázkodom, majd megtudjátok Ti is nagyon hamar, milyen a 4 gyerekes anyák élete! :wink: (Ez nem fellengzős, lenézős duma akart lenni, inkább csak poén, arról végképp nincs fogalmam, mondjuk, hogy bírom majd 5-tel??? De a 3 gyerkőc után a 4 nekem nem jelentett komolyabb megrázkódtatást -már persze az újabb földöntúli boldogság az akkor is jött-, csak a vasalnivalóval úsztam el még jobban...)
Szóval jövök, olvasok, drukkolok, naponta gondolok Rátok! Főleg Panny, hogy nálatok hogy alakult az iskolkezdés? Márknak hogy tetszik stb.?
És úúúúgy szorítok mindenkinek a pocaklakóért!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


NEGATÍV. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Olvastátok, hogy szegény Vivinél a babóca nyakiredője magas lett??Ráadásul 2 helyen 2 különböző méretet mértek. Ma megy megint uhu-ra, remélem jó híreket kap.
Ugyan elpártolt tőlünk, de nagyon szorítok neki, hogy csak téves legyen a mérés. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy! Most jön a ti hónapotok, tudod! :wink:

Márti! Akkor igazolt a hiányzás! :lol: De azért néha kukucskálj be hozzánk is. :wink:

Szegény Vivi, én is drukkolok, hogy ne legyen baj!

Nálunk is van gond, a fiamék osztályában 30-ból 12-en vannak. Van olyan, aki napközben lett rosszul.
A suli meg hangoztatja, hogy nincs járvány..... :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Hali!

Szia Márti!

Jó h jöttél!

Márknak nagyon tetszik a suli....ő már nagyon ki volt éhezve az új ismeretekre :wink: Minden nap valami szakkör neki a suliban...tők jó h nem kell hurcibálnom annyi helyre...kÍvétel a néptánc meg az úszás ahova apa hordja őket.Szal jár vívni,focizni,kézművezni,akrobatikus tornára,angolra,szolfézsra,hittanra a suliban.És még így is tele van energiával...este eljár bicajozni meg görkorzini a haverokkal ..de csak szogorúan a lecke után :wink: Nagyon talpraesett kis vagány a nagyfiam...egyszer sem sírt vagy ilyenek....még csak el sincs kámpicsorodva, hanem örömmel megy suliba..csak azért írom mert vannak akik sírnak szegénykék.És nálatok?

Judy!

Sajnálom :(

De jövő hónap clostyval tuti lesz :wink:

Yusz!

Tömd a fiad meg magadat is vitaminokkal!!Meg tudod a sok kézmosás..mást nem tudsz tenni.Drukk h ne kapjátok el!!!


Vivit nem olvastam..szegény:(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a védőnőnél. Kaptam kiskönyvet, ronda fekete-fehér. Na, mindegy.
Szerinte nem nagy a hasam, de megerősítette, hogy a 4. már előbb látszik.
A h1n1-ről meg az a véleménye, hogy jobban fel van fújva, mint amennyire veszélyes. Veszélyes, de nem jobban mint a szezonális influenzák.

Az első 12 hétben mindegyik gondot okoz, főleg a láz. Remélem nem hozzák haza a gyerekek. Bár az esti híradóban megint lesz róla szó, újabb iskolák érintettek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Jó reggelt,

Yusz,
Tényleg nem tudsz mit tenni, csak gyakori kézmosás,meg vitaminok.
De biztos hogy nem fogjátok elkapni. :oops: :oops:
Egyébként meg szerintem is jobban fel van fújva mint amilyen igazából. Állandóan ezt csinálják ebben az országban. :oops: :oops:
Gratulálok a kiskönyvhöz, most már hivatalos kismami vagy újra.
Panny,
Akkor úgy látom Márk fiad olyan mint az én Danim. Mindenre jár+kitűnő tanuló és még este is van energiája hogy rosszalkodjon. :lol: :lol:
Ne sajnáld, majd a closty segít. :lol: :lol:
Márti,
Jó hogy jöttél, tedd gyakrabban, bár én mindig olvaslak benneteket. :lol: :lol:

Rühes piri nem jött meg, valszeg holnap. :twisted: :twisted:
Remélem azért nem éjszakás hétre fog esni a tüszőrepedés, mert akkor olyat mondok. :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most csak futtában!
Vivékkel minden ok.! úgy örülök! 1.5mm a tarkóredő, a baba minden porcikája tökéletesnek tűnik!
:D :D :D

Márti
borossné becz márta
 
 


Jó reggelt,

Végre megjött piri, így most nagy reményekkel kezdem meg az új hónapot. :lol: :lol: :lol:

Márti,
Köszi szépen az infót, nagyon-nagyon örülök, hogy Viviéknél minden rendben. Azért nem semmi hogy min mehetett most keresztül. :oops: :oops: :oops: Szegényke. Puszilom, mondd meg neki, ha már ide nem jön. :oops: :oops:

Többiek????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, akkor hajrá ebben a hónapban! Mikor kell elkezdeni a clostyt?

Márti köszi az infót, szegény Vivi, de örülök, hogy minden oké.
Én is parázok a 12. heti vizsgálatoktól, nekem különösen áll a zászló a korom miatt. Biopsziát nem szívesen csináltatnék, inkább a kombinált tesztet és egy jó alapos 4d-s uh-t. Valószínű a Géndiagnosztikai centrumban, Ginussal is ott vizsgáltattam magam.

Napok óta émelygek, hol a rókakoma közeli állapotban vagyok, hol meg nagyon éhes. :shock:
A fejem is monotonon fájdogál már a harmadik napja, éppen csak annyira, hogy egész nap tudjak róla és ne érezzem jól magam. Bár az émelygéstől úgyse lennék jól.
Tökre kikészít, hogy ilyen lekvár vagyok. Szegény férjemnek kell főzni mert ha kimegyek a konyhába már öklendeznem kell. :oops:

Gina meg elvesztette az egyik fülbevalóját. Már széttúrtam a lakást, tuti, hogy itt tűnt el valahol, de sehol nem találjuk. :(
Most nincs pénz másikra és parázok, hogy benő a füle. A fiamnak levált a cipőtalpa, venni kellett újat. Melindánál hétfőn szülői, min. 5000-10000 ft. között fognak megvágni. :evil: Ja, és idén erdei tábor ami kb 25000-30000 között mozgott két éve. Sajna kötelező, mivel a tanterv része.
Bátran kijelenthetem, hogy elég rossz passzban vagyunk mostanában..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,

Szerdán kezdem a clostit, napi 1-et kell szednem és a 10. napon megyek tüszőkukucsra. :lol: :lol: Remélem használni fog. :oops: :oops:

Remélhetőleg nem tart nálad sokáig ez az émelygős korszak és élvezheted a várandóság apró örömeit. Én Barbival szerencsés voltam, csak a 6. héten voltam rosszul, de akkor cefetül. Állandóan hányingerem volt és szédelegtem. 1 hét után mintha elvágták volna. Na meg a B6 vitamin segített. :lol: :lol:

Nálunk is lesz szülői, hétfőn Bazsiéknál, kedden Daniéknál. Én is már előre félek mennyit fognak legombolni rólam. Az osztálypénz az alap, de ehhez jön még a többi, mozi, kirándulás, gitáróra, néptánc. Na meg matektanárt fogadunk Bazsi mellé, az sem lesz 2 ft. :roll: :roll: Utálom az év kezdést, nem elég a felszerelés augusztusban, de még a szeptember is egy kész anyagi csőd. :oops: :oops:

Remélem megtaláljátok a fülcsit, de addig is nincs másik amit betegyél??Nekik még tényleg hamar benő a fülecskéjük. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello!

Vivi jó hírnek örülök!! :wink:

Yusz!

Sajnálom az émelygést de sztem "jó"is mert tutira nincs baj...nekem megnyugató volt mindig a rosszullét...tudom elviselni nem olyan megnyugtató :?
Ne is mondd..nekünka cumi tud úgy eltűnni a lakásban hogy évekig nem találjuk :shock: :lol:

Judy!

Kivi leszek a closty hatására...tényleg esélyes a több peteérés is egyszerre :wink:

Pénteken már reggel fél8-ra a Syma csarnok előtt álltam sorba többedmagammal a DVSC BL meccsekere bérletet venni.Hát ne tudjátok meg milyen tömeg lett...mire kinyitott a pénztár(10-kor)már kilométeres kígyózó sorok voltak..szerencse hogy én kb a 15.voltam.Ja és volt kb 10 pénztár és mindenhol ennyi tömeg :shock: Mit meg nem teszek én is apáért,mi?! :?: :!: És sikerült viszonylag jó helyet szerezni középkategóriás áron.Apa megy a haverjával ketten.

Tegnap meg voltam este egy Hoppál Bori előadáson.ismeritek?Születés hete alkalmából szokott sok előadást tartani,dúla amúgy.
A menstruációról,a fogamzásról szólt az előadás...nagyon sok új infót szereztem amiről eddig gőzöm sem volt,annyira érdekes volt :wink:
Ma vok a 10.napon..a hőm stagnál,az lh tesztem meg elég erőteljesen erősödik :wink:

A hétvégén Sörfesztivál van itt Gödöllőn.Délután letrappolok a srácokkla mert lesz Ládafia bábszínház,este meg tűzijáték.Apa sajna melózik:(

Ja és mondanom se kell hogy mindhárom fiam taknyos :(:(:(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Hát te aztán tényleg odaadó egy feleség vagy. Nem mindenki állt volna sorba ennyi időt. :lol: :lol: Apácskád biztos értékelni fogja. :lol: :lol:

Örülök, hogy kezd erősödni az LH teszted, akkor pár nap múlva költözik négyeske a pocidba. :lol: :lol: Én biztos vagyok benne, hogy már most sikerül, csak úgy mint Olikánál. :lol: :lol:

Sajnálom a takonykórt, nálunk is megy végig a családon. Most már én is taknyos vagyok, Barbika és apa már jobban vannak, Danika még nem kapta el. :oops: :oops:

És milyen új infókat kaptál???Megosztanál velünk is egy párat, főleg a fogamzással kapcsolatban? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Húúúú, Panny már attól elfáradtam, hogy olvastam a hsz-t. Mennyi energiád van?!!!! :shock: Le a kalappal.
Én olyan lusta feleség vagyok, apa nélkül nemigen mozdulok semmerre. :oops:

Az én párom amúgy elüt a többi férfitől. Nem szereti a focit, a horgászatot, (a sportot sem), nem iszik (szinte soha), alig bírtam rávenni egyszer-egyszer egy kis vörösborozásra. :lol:
A szenvedélye a számítógép és az utószerelés. Meg talán az elektronika.
Mostanában meg főzni tanul és folyton gyakorol. Persze én nem bánom. :wink:

Drukk a pozi lh tesztekhez!!

Judy, neked is mennek a drukkok!!!!

Sajnos nincs másik fülbevalónk, vehetek másikat. :(

Nálunk is kitört a takonykór, Gina reggelre már szipogott és el volt dugulva az orra.
Én is érzem, hogy kapar a torkom és rossz a közérzetem. Melinek a torka fáj, a párom is kezd szipogni. :(

Megyek kicsit összerámolok, mert Ginus után úgy néz ki a lakás, mint terrortámadás után. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Elég nehéz lenne itt most visszaadni azt amit tegnap hallgattam 3 órán keresztül...ne olyanokra gondolj hogy minden másképp van mint ahogy mi gondoltunk..csak apró nüansznyi kicsiny dolgok amik annyira érdekesek.Ha egyszer lesz időd nézz be a Hoppál Bori honlapjára és sztem ott te is megtalálod.

Nálunk a családban egyedül én nem vok még náthás..apának a torka is fáj,Krizsike olyan rekedt mint egy rockzenész egy átmulatott koncert után :lol:

Yusz!

Hát az én férjem imádja a focit...ő maga is focista volt ifjú korában(NB III-ig jutott),imádna horgászni ha a családtól tudna :wink: és kb ennyi.Inni ő sem iszik hál'istennek csal alkalmakon,cigizni is csak nagyon néha.Ja a számítógépet ő is kedveli és szeret barkácsolni is.

Te meg vigyázz magadra.Egyél sok vitamint és ztem nem ártana ha szednél is valamit!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Szedem a Gravidát, folsavat, C vitamint és eszem egy rakás gyümölcsöt.
Főleg almát, anyóséknak almafájuk van. De szinte nincs olyan gyümi, amit nem szeretek.
Csipkebogyó teát iszom és citrommal ízesítem.
Ha ez nem elég az egészséghez, akkor feladom. :lol: :lol:

Nekem szimpi a férjurad, én is szeretem a focit. A jó focit. Ami sajna nálunk nincs.
És horgászni is szeretek. Ja, és alkalmanként egy jó pohár hideg sör!!!! :lol: :lol:
De asszimilálódom a páromhoz. Igazából nem esik nehezemre, mert ez az élet is passzol. Kicsit nyugisabb, de tetszik.
Ímád sétálni, kirándulni, amit én is szeretek, napozni, úszni, jókat enni stb...
Szóval csak a sport marad ki. De a tv-ben sem nagyon nézi. Inkább egy romantikus filmen érzékenyülget. :wink:

Na, most jól kibeszéltem. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Akkor a te párod minden nő álma, ahogy írod...komolyan!!Szerencsés vagy!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Még mindig csak hétfő van. :oops: :oops: Mikor lesz már szeda, hogy kezdhessem a gyógyit?? :oops: :oops:
Türelmetlen vagyok, mi?? :lol: :lol: :lol:

Panny,
Milyen volt a bábszínház???
Jegyeket odaadtad már apinak??Biztos nagyon örült neki. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz,
Ne aggódj, én is néha nagyon lusta tudok lenni. :oops: :oops: :oops:
Imádok pl aludni, amiben sajna nincs túl sok részem mióta Barbika megérkezett. :lol: :lol: :lol:

Az én párom utál sétálni, viszont imádja a focit és horgászni is szeret, amikor van ideje elmegy apuval meg Bazsival. Ők mindig pecáznak. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panny, azt nem mondanám, hogy a nők álma. Néha nagyon csúnyán tud káromkodni. Igaz sosem velünk, de a számítógép naaaagyon fel tudja húzni. :wink:

Judy, hamarabb eljön a szerda, mint gondolnád. Nem vagy türelmetlen, szerintem abszolút jogos, hogy siettetnéd az időt. :wink:

Minket ledöntött a nátha. Gina egész éjjel nem aludt, úgy be volt dugulva az orra. Adtam neki a Nasivint, de nemigen használt. :( Lefekvés előtt kapott Panadol szirupot is, attól mindíg jól aludt idáig.
A porszívó is elöl van, szegénykém hatalmas körben kerüli ki. Sokat tüsszög, utána menekül mert jön az orrszívás. :lol:
Fiam, lányom köhögnek, fáj a fejük, fekszenek. Nem mentek suliba.
Én még csak előstádiumban vagyok. Az orromon érzem, hogy náthás leszek.
Viszont szerencsére eddig senki nem lázas. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Akkor lassan kiteheted a vörös keresztet az ajtóra :lol: :lol:
De komolyra fordítva a szót az a jó h nem lázasak.A férjem is pont ebben a stádiumban van hogy folyik az orra ,fája torka,feje és tüsszög de hál'istennek nem lázas...mert akkor ugrana erre a hónapra a babaproject is..pont a napokban lesz pé-m :shock:

Szerencsére már a melóhelyről hívott hogy elmehet -e este egy rendkívüli focira a haverokkal(amúgy minden szerdán jár)...úgyhogy nagy baj nem lehet ha van ereje focizni :wink: :wink:

A srácok nálunk is továbbra is náthásak és néha köhintenek egyet...semmi komolyabb.
Olikának este úgy kiszívom az orrát(sterimar+orrcsepp)hogy egész éjjel tud aludni és nem kel fel.

Judy!

Ja,apa előre tudta a focijegyet..ő vetette fel h úgy menne a haverjával..aztán az én apám meg megszponzorálta neki :wink:

Mindjárt itt a szerda és hipp-hopp itt lsznek az ikreid :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fúúújjj de szaaaar idő van itt...esik az eső és szürke az ég :(:(:(:(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok
Panny lenne egy kérdésem mivel én még gyogyit szedek vagy is cerezetett annak menyi idö kell hogy kiürüljön a szervezetböl?

Kép
e.andrea
 
 


Judy nem sokára itt van szerda és elkezdheted szedni

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a szülőiről. Háááát, sajna amit vártam.
Erdei iskola 20000 Ft, osztálykirándulás: őszi 2000, tavaszi 5000, színházbérlet 5500, könyvtár és számítógéphasználat éves díj 3700, rajzszakkör 16000, osztálypénz 3000.
Egyenlőre. :evil:

Andi! Bár Pannyt kérdezted, de hátha tudok segíteni. Általában 3 hónap, mire teljesen helyre áll a hormonháztartás. Az orvosok is 3 hónap várakozást szoktak ajánlani.
De az abbahagyást követő hónapban már nem okoz gondot a babának, ha megfoganna. Vagyis nem kizárt a rögtön teherbe esés. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Azta..... :shock: :shock: :shock: ez nem semmi. :shock: :shock:
Remélem azért szívszélütést nem kaptál. :roll: :roll:

Én is voltam Bazsién, de hála a jó égnek csak az osztálypénzzel vágtak meg 2500ft. Na meg lehet menni sítáborba potom 50-60 000ft-ért. :shock: :shock: Na ezt kihagyjuk. :lol: :lol:

Danié már húzósabb lesz holnap. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Andi,
Általában a fogamzásgátló abbahagyása után, mivel elszabadulnak a hormonok sokkal könnyebb teherbe esni. És ma már az orvosok is azt mondják, hogy nem kell 3 hónapot várni.(persze van aki még a régi felfogás híve)
Másik topic-ban olvastam(2009 augusztusban induló babaprojectesek)hogy egy lány a fogigátló abbahagyása utáni hónapban elsőre babás lett. :lol: :lol:
Panny,
Addig beszélsz itt az ikrekről amíg még a végén tényleg rágyúrunk a 2 babára. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Kissé megviselt a dolog. Annyi könnyítést kaptunk, hogy a 20000 Ft-os tételt 3 részletben kérik.
Itt is ajánlgatták a sítábort, még a szemkontaktust is kerültem! :lol:

Amúgy én is kétszer rögtön a fogigátló után estem teherbe. Ginusnál meg vártunk egy hónapot és utána rögtön sikerült az első próbálkozás. 4-eskéről inkább nem beszélnék. :lol:

Ha tényleg összejön az iker, akkor felkötheted a gatyót! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Aranyos sztori:
Már látszik picit a pocim. Persze aki nem tudja, az kicsit ducinak néz.
Láttam a sok kaján tekintet a szülőin, látszott a szemükben, hogy "anyám látod te sem tudtad leadni a felesleget". Szinte sugárzott róluk a káröröm. :lol:

Na, majd a következőn!!! Viszont akkor nem kövérnek fognak tartani, hanem bolondnak amiért megint terhes vagyok. :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Vagy irigykednek, hogy már megint terhes vagy :lol: (én biztos irigykednék) Lehet, hogy sokan szeretnének még csak nem merik bevállalni, csak ezt már nem mondják ki igy. Könnyebb azt mondani, hogy ez bolond. Ne foglalkozz senkivel, csak a saját boldogságoddal!
chlarissa
 
 


Ez lemaradt :lol:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Sziasztok!

Clarissa, igazad van, nem is foglalkozom velük. Csak mosolygok magamban rajtuk.
Végülis évente kétszer kibírom a társaságukat. Nem vagyok nagyon agilis anyuka ami az iskolai részvételt illeti. :oops:

Most olvastam, hogy meghalt Patrick Swayze. Sajnálom őt, viszonylag fiatalon ment el. :cry: Tinikorom egyik kedvence volt. Főleg a Dirty Dancing miatt. :roll:

Lányok már akartam kérdezni, hogy hogyan álltok a biliztetéssel?
Mi még nem nagyon próbálkozunk, bár a bili mint játék elég előkelő helyen áll.
Már magyaráztam, hogy bele kell kakilni meg pisilni. Gina ilyenkor rögtön a pelusára mutogat, hogy ott van a pisi. Ültünk is a bilin kb. 10 mp-ig, aztán már menekült.
Eröltetni nem akarom, de ilyen idős korban már a lányom simán bilizett. :roll:

Viszont azt már elértem, hogy nem üvölt orrtörléskor, megadóan tűri és amikor végeztem kijelenti, hogy "kész". Ha erre én is rávágom, hogy kész, akkor tudja, hogy mehet. :lol:

A másik kérdés: ki ismeri az immunerősítőt? Hallottam, hogy olyan kisgyerekeknek ajánlatos adni akik még nem járnak közösségbe, de a testvéreik igen, így ki vannak téve a folyamatos fertőzésnek.
Azt hiszem ez egy 3 hónapos kúra és utána jelentősen kevesebbet beteg a kicsi.
Fel szeretném iratni dokinkkal, hogy Ginus kicsit megerősődjön a téli influenzás időszakra. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Igen, én is olvastam Swayze-t, imádtam, sok filmjét láttam és nálam is a Dirty Dancing viszi a pálmát. Annyira szuper pasi volt.
:cry: :cry:

Bilizés:
Barbika ráül és néha bele is nyomja a kakit, de legtöbbször a pelusba megy, de legalább szól utána hogy "tati" :lol: :lol:
Szerintem se erőltesd, annak csak rossz vonzatai lesznek. WC-vel nem próbálkoztál??Lehet azt jobban szeretné. Dani nálunk nem sokat bilizett, inkább a wc-be kakilt és pisilt.

Nyugodtan mehet az immunerősítő szerintem, nekünk is ajánlotta a doki, de én most csak a béres-nél maradok napi 10 csepp, aztán majd meglátom. Fiúknál bevállt. :oops: :oops:

Nagyon csúnyán összevesztünk apával. :oops: :oops: Lehet nem is kellene még egy baba?? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nálunk is voltak viták, főleg a próbálkozós időszakban. A folytonos stressz, hogy meg volt határozva, mikor kell akicózni. :roll:
Bennem is felmerült, hogy bolond vagyok én, hogy még felvállalok egy babát, amikor így is sokszor megszakadok? Néha még most is érzem, hogy erőn felül lesz, kevés a pénz, egyre nehezebb az élet, a poblémák meg csak jönnek...

De hidd el, elmúlik. Megnyugszanak a kedélyek és csak mosolyogtok majd a veszekedésen. :wink:
Most semmiképpen ne gondolj olyanra, hogy nem kell még egy baba. Hiszen annyi mindenen keresztül mentetek és most a küszöbön adnád fel? Holnap kezded a clostyt és hipp-hopp kopogtat 4-eske!

A nagyim mondta mindíg, amikor magam alatt voltam, hogy a dolgok előbb-utobb a helyükre rázódnak! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Remélem ettől a hírtől mindenkinek jobb lesz a kedve:

Megszületett Anna (laki papné) 9. gyermeke: Emese Mária.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeke,
Köszi a jó hírt. Ennek tényleg nagyon örülök. Gratulálok nekik. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Egy apró hülyeségből indult, aztán tudod hogy van ez, utána már minden "büdös volt. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gratulálok Annának! :lol:

Judy, akkor minden ok! Nem lesz maradandó a harag! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Hali!

Hát itt aztán volt termés...helyes-helyes :wink: :wink:

Judy!

Sajnálom az összeveszést...és min tört ki ennyire a balhé ha nem titok?Miket vágtatok egymás fejéhez?(mert ez szokott lenni a forgatkönyv,nem?! :))
Mi is szoktunk balhézni(ki nem :?: )és van hogy olyankor én is éreztem hogy nem kéne a 4. baba.....és van hogy ezt apának is mondtam..erre ő felháborodott hogy hogy mondhatok ilyet...na ekkor magamban annyira örültem h ő is ennyire akarja :oops: :wink:

Ikrek....apa mindig ikreket akart régen(ma már nem hinném :) )esély lenne is rá mert van a csládban az ő részéről.

Yusz!

A bilinülés nálunk eddig max 3 mp-re korlátozódott :lol: :lol: de legalább Olika is közli ha bemyegy a pelusba a kaka hogy:kaka :wink: és mutogat is a pelusra.Az én nagyfiam is ilyenkor már rég bilizett..ez már egy másik nemzedék úgy látszik :lol: :lol: :wink: :wink:

Osztály kiadások nem semmi....

Azon meg ne agyalj hogy ki mit gondol..ahogy Chlarisa is írta...a nagyja inkább írígykedik csak neki valószínű nincs bátorsága újabb babát vállani,vagy ami még valószínűbb hogy rossz a párkapcsolata,nem akar a férje több gyereket vagy ilyesmi..csak így álcázzák a keserűségüket hogy bolondnak néznek esetleg...de hidd el ők a legjobban írígyek és lennének a helyedben!!!!

Boeske!

Gratula a kisbabához..tolmácsold léccci!!

És veled mizu?

Andi!

Ahogy az előttem szólók írták..a protokoll 3 hónap de én is Krizsivel anno a fogigátló abbahagyása után azonnal terhes lettem és kutya baja nem lett a kiscsávónak :wink: A legutóbbi rosszul végződött terhességem is úgy jött hogy április végén hagytam abba a gyogyit és a júniúsi cilkusban már terhes lettem.
Csak bnem ti is belevágtok?Hajrá!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Gratula Annának a kislányhoz!

Panny, Judy!
Nektek meg hajrá!
Tessék bebabásodni, mert akkor nekem mikorra fog összejönni?! Mert mondtam, hogy úgyis én leszek az utolsó.
:wink: :lol: :lol: :lol:

moni
 
 


Yusz!
Az előttem szólók már úgyis mindent leírtak. De én is azon a véleményen vagyok, ha aki nem tud veled örülni, az irigykedik, mert ő nem meri bevállalni, pedig szeretné.
Mondjuk már előre félek én is mit szólnak a szülők, mert az enyémek féltenek, anyósék szt már így is sokan vagyunk. Ja persze ők semmit nem segítenek, csak anyuék.
:?

moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: