Új privát üzeneted érkezett!

Moni!

Én is paráztam anyumtól, tudtam, hogy patáliát fog csapni, főleg az aggódás miatt.
De nem így lett! Örült és ismerem annyira, hogy tudom, szívből jött az öröme. :lol:
Anyósék is örültek, de főleg apósom mivel neki Ginus az egyetlen unoka, az egyszem fiacskájától. (anyósnak van egy idősebb fia is az első házasságából, ott van 3 unoka, szintén két házasságból :lol: )

Az meg egyáltalán nem biztos, hogy te leszel az utolsó! :wink: Gondolj Mártira, aki még várni akart és mindenkit beelőzött. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Moni!
Az utolsó én leszek. Rendben?

Panny!
Velünk nincs semmi különös. Tanulok-tanulok-....

Szép estét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


sziasztok,

Délelőtt csavarogtunk. Babatalit szerveztünk a fehérvári lányokkal. Nagyon jó volt, Barbika jól ki is fáradt, most húzza a lóbőrt. :lol: :lol: :lol: :lol:

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉssssssssssssss...végre ma bevettem az első closty-mat. :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom úgy örülök neki, mintha az életem múlna rajta. :lol: :lol: Most meg várom a hétfőt, hogy mehessek uh-ra. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Hali!

Judy!

És kibékültetek apával?

Moni!

Anyósomékkal nem is beszélünk már másfév éve lassan..de ő már a 3.-nak se nagyon örült..vagyis jópofizott de én tudtam meg visszahallaottam h "félti szegény fiacskáját hogy többet kell dolgoznia"..de ez csak a duma...folyton fúrt rám,ezért is szakadt meg a kapcsolat..
Anyukám nagyon fog örülni!!Nálunk is csak ők segítenek apuval .

Én ezt nem értem...a 9cn meg a 10cn egyre erősödött az lh(írtam is nektek)a 11cn meg a 12cn(tegnap)meg egyre halváyodik...most mi a túró van????A hőm stagnál,nem volt még pé,se tüszőrepedés.
El vok keseredve :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Még nem békültünk ki, illetve ma annyit beszéltünk, hogy ő kérdezte "megnyugodtál?" én meg "igen".
Még kell 1-2 nap a teljes béküléshez, de jövő hétvégére mindenképpen ki kell békülnünk. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Szerintem ne aggódj, max annyi lehet, hogy most egy kicsit később lesz pé-ed, és az elmúlt pár napban csak próbálkozott a szervezeted. Ott lesz az a pé, nálad nincs semmi gond, csak nyugi. :lol: :lol: :lol:
Egy görbét azért dobhatnál. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sajnos egész nap nem volt netünk, szabályos elvonási tünetek jelentkeztek. :lol:

Panny, szerintem is később lesz igazi pé-d! 14-16. napon sem kizárt!

Judy! Jó jel az enyhülés, még szebb lesz a teljes kibékülés! Olyankor a szex is jobb! :oops:
Szóval mindent bele!

Nálunk semmi változás, mindenki dögrováson, láz, köhögés, szörcsögés, kivéve minket a két felnőttet. :roll:

Jó lenne már kilábalni belőle, hogy jöhessen a következő baci. :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Hali!

Ma már megint elkezdett erősödni a második csík az LH-n :lol: kezdek reménykedni :wink:
Olikánál is a 18.napon volt a pé-m.
Ha így erősödik akkor sztem holnap vagy holnapután lesz tuti pozi a teszt és rá 1-2 napra a tüszőrepi..szal megint a 17.-18. nap környékén mint anno :wink:
Mi szorgoskodunk apával minden nap :oops: :wink:

Yusz!

Jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Hajrá-hajrá! nagyon szorítok!!!
Nálunk is jól megy a suli Csabinak, én mondjuk ennyi szakkörre-különórára nem járatom, tudom, hogy ilyenkor úgy tűnik, sokat bírnak, de később kiderül, hogy elaprózódik a tehetség ( hisz nincs elég idő, energia arra, amiben igazán jó a gyerkőc) és később csúnyán megbosszulhatja magát a sok különóra! Persze Te ismered a legjobban a gyerekedet és nyílván, ha látod, hogy sok neki, akkor lépni fogtok. Nem akarok ám bele vau-vau... :oops:
Szóval nálunk a hittan (heti 2x) beépítve az órarendbe, mivel református taozatra jár Csabi +hétfőn és pénteken reggeli áhítat a templomban (kb. 2 percre a sulitól), onnan mennek át aztán tanulni.
Népitánc, szintén az órarendben, de csak ennek az osztálynak van, így heti 3x sajnos 5 órát kell kibírniuk a manóknak. Gyűlnek a piros katicák, pontok, mosolygók, már csillag is van, persze matekból ( apja agyát örökölte a gyerkőc, simán szoroz fejben), csak a 4. órától már fárad szegénykém és előbújik a sajtkukac! :lol:
De a tanítónőről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, nagyon türelmes, jófej a gyerekekkel, megérti, hogy még kicsik (naná, van óvodapedagógusi végzettsége is).
Lesz még a nagyon jó matekosoknak szakkör, külön is, de itt amúgy is emelt óraszámban tanulják a matekot a srácok, heti 5 órájuk van. Sokan küzdenek is a sok matekkal, Csabi mondjuk ilyen szempontból is jó helyre került, a matek a kedvence.

Yusz!

Jobbulást!
Nálunk csak nátha+köhögés van és csodát tesz mindegyik gyerkőccel a citromfű-csipkebogyó-hársfavirágtea mézzel (már Lehel kivételével, Ő nem hajlandó meginni). Nyomom nekik a C.vitamint ezerrel, azért be vagyok tojva az új influenza miatt. Ahogy ebben az országban mennek a dolgok, az ország 2/3-a átesik majd rajta, mielőtt elkészülne az oltóanyag...


Judy!

Gyors békülést Nektek! és jövő hétvégén hajrá-hajrá!!! :wink:


Én ma voltam AFP-n, szerintem megint jó alacsony lesz, mert még nem töltöttem be a 16. hete, meg amúgy is kritikán aluli értékeket produkálok mindig...
És 2 hét múlva jön a 18. heti genetikai uh.!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Igen én is parázok a vírustól, főleg, hogy állandóan mutálódik és nem elég, ha egyszer elkapod jön a következő válfaja....

Nagy drukk az AFP-hez, minden oké lesz. Bizti.
Ha a 12. heti genetikán nem volt gond, szerintem most sem lesz.

Nekem most jön majd a 12. heti, de én csináltatok kombi tesztet is. Csak még nem tudom hol.
Nem tudsz ajánlani egy megbízható helyet, ahol elég alaposak?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Márti,
Én is drukkolok az AFP-hez, de minden rendben lesz. Daninál nekem is alacsony volt, ismételni kellett, de kiderült, hogy az elsőt nem jó időpontban vették le. :oops:
Yusz,
Már itt tartasz? :shock: :shock: Olyan rossz, hogy nincs vonalzód és nem tudlak követni. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Most a 10. héten vagyok. Ígérem lesz vonalzó, csak legyek túl a genetikán.

Meg megvárom a tiéteket! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Na arra aztán még várhatsz, hacsak Panny-nak nem lesz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Hát jó lenne minél hamarabb egy olyan vonalzó de nem tudom lesz-e ebben a hónapban...de nem vok türelmetlen...próbálok nem nagyon rágörcsölni mert akkor nem fog sikerülni.
A hőm még mindig stgagnál.

Márti!

A matek nálunk is 5 óürában van pedig nem emelt szintű :?
Az én fiam inkább humán beállítottságú,kedvence a magyar és a környezetismeret.
Egyátalán nem aggódom a sok különóra miatt...a külön néptánc kivételével az iskolai különórák egynelőre ismerkedésre jók...ezekből tudja majd kiválasztani 1-2 éven belül h melyiket akarja komolyabban űzni vagy melyikhez van tehetsége.És ha ismernéd Márkot te is azt monmdnanád hogy le kell kötni minden percét :wink: Nekik is 5 órájuk van minden nap...az én fiam is sajtkukac lesz a nap végére :wink:

Yusz!

Én Olikával a Czeizel féle integrál teszten voltam és UH-n a Bolgárkerék utcában.Sztem ők az egyik legmegbízhatóbbak a szakmában!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hello!

Judy, ejnye ejnye! Meg sem hallom az ilyen pesszimista hsz-t! :lol:
A végén tényleg túl teszel rajtunk és ikresedsz!!! :wink:

Panny! Ginussal ott voltam én is. Csak most kicsit húzós a 30e.
Ezért inkább a kombi tesztet választom abban benne van a uh is. Náluk ez is 30e körül van.
Viszont egy csomó helyen csak 9e. Állítólag ugyanaz. A géndiagnosztikai centrumban láttam, hogy sok helyen végzik. Csak a Czeizelék ilyen drágák.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Bolgárkerék utca a nyerő, ez tuti! Én már Kamillával is odajártam uh.-ra, mert a dokim ott uh.-ozik! Ha a dokid ott dolgozik, ingyenes a kombinált teszt, nekem így az volt, nagyon tuti eredménnyel, mindjárt bemásolom Nektek ide (azt hittem már felraktam, bocsi)
Viszont! Rakok fel egy linket, nem tudom, melyik kórházban szülsz, de egy csomó kórházban ingyenes már, pont a Bolgárkerék u.-iak biztosítják egy csomó kismamának. Ráadásul a vizsgálat után pár nappal kapod a z sms-t egy kóddal, amivel megnézheted az eredményt a Sejtbank honlapján! A többi infót majd elolvasod, ha megnézed a linket!
De az tény, hogy a Bolgárkerék u.-ban van az ország legjobb uh.-os gépe (egyébként Czeizel dokié)! és az ott dolgozók nem csupán szonográfusok, hanem orvosok!

http://www.ultrahangvizsgalat.hu
http://www.sejtbank.hu/hirek/ingyenes_d ... szures.php

És akkor az eredményem:

A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint:
3140.00
miu/L
1.25
MoM
Szabad ß-hCG szint:
52.70
Ng/ml
1.40
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.50
mm
0.99
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 7 200
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Panny!

Nem akartalak ám megbántani, ugye tudod?
Még jó, hogy a legjobbat akarod a gyerkőceidnek és nyílván te ismered a legjobban!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Márti köszi az infót. A régi dokim az ÁEK-ban dolgozik, ott ingyenes lenne a kombi teszt.
De oda járkálni terhesrendelésre elég húzós lenne.
Viszont a uh-ot megcsináltatom a Ceizeléknél, ha tényleg olyan jó a gépük, akkor ott érdemes.
Ha valami gond van, gondolom észreveszik valamelyik uh-n mivel elmegyek a körzeti kórházba is a 12. hetire.

Szóval ha gond van, akkor mindenképpen magzatvíz vizsgálat lesz utána.
De remélem nem lesz rá szükség. :wink:

Judy, mi a helyzet? Van a clostynak valamilyen mellékhatása? Apával már enyhül a helyzet? :wink:

Panny nálad erősödik a csíkocska? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Márti!

Dehogy bántottál meg,ne viccelj már!!!!

Sztem is a Bolgárkerék utcában vannak a legprofibb gépek és uh-s orvosok az országban!Én is ott voltam Olikával és sztem a 4.babával is majd oda megyek.De pl én nem is tudtam h van ahol ingyenes az a teszt :shock:

Yusz!

Hát elég lassan erősödik a csíkocskám...két lehetőség van..vagy nem lesz most pé-m,vagy csak a 17-18,napon mint anno Olikával.Majd meglátjuk.A hőm is stagnál.Mi azért szorgoskodunk apával :roll: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Élek ám csak el vagyok havazva a hétvégén. Szokásos mosás, főzés mellett nagytakarítást kellett csinálnom, mert már akkora kosz volt, hogy ha valaki bejött volna seggel ment volna kifele. :lol: :lol: :lol:

Bazsival is törizünk a hétvégén, mert a héten ellébecolta és nem tanult óráról-órára, így most 2 anyag is van amit meg kell tanulnia.

Délután meg be akarok menni a városba, a nagycsaládosok szerveztek valami bulit 3-6-ig, lesz vásár, versenyek, arcfestés etc....

Holnap meg 10-re megyek az orvoshoz. Remélem tüszőcskéim nődögélnek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Yusz,
Enyhe szédülés és fülzúgást érzek a gyógyitól, de semmi mást. :oops: :oops: Apával is kibékültünk. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Nálad mi a helyzet??Csíkocska pozi lett már??Hajrá-hajrá.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

Megvolt a tüszőkukucs, bal oldalon és jobb oldalon is van 1-1 db 12mm-es tüszőcske. :lol: :lol: :lol:
Méhnyálkahártya 6mm-es, ennek még nőnie kell, de még csak a 10. napon vagyok, szóval van még ideje. :lol: :lol:
Csütörtökön kell újra mennem, és ha úgy nő mint múlt hónapban, hogy 2 nap alatt a 9-ből 17mm-es lett, akkor csütörtökön vagy pénteken kapok tüszőrepit, de nem biztos hogy ad, erről még nem beszéltünk. A lényeg, hogy valszeg hétvégén lesz tüszőrepedés. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Ezek jó hírek! Remélhetőleg nem kell adnia tüszőrepit és megrepednek maguktól!
A végén tényleg lehet, hogy ikreid lesznek, ahogy Panny mondta. :lol:

Apácskával minden rendben? Remélem kibékültetek!
A hétvégén mindent bele! :oops:

Panny nagyon eltüntél!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Köszi szépen. Azért én szeretnék tüszőrepit, mert akkor jobban kiszámítható, hogy mikor is legyünk együtt. :lol: :lol: :lol:

Hát én azért remélem, hogy nem ikrek lesznek. :oops: :oops: :oops:

Veled mizu???Te is eltűntél a hétvégén. :lol: :lol:

Panny,
Te gondolom nagyon elfoglalt voltál apával. :lol: :lol: :lol: Így ez igazolt távollét. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mindkét nap anyóséknál voltunk és a kerítés elemeket állítottuk össze. Mármint apa. Én rohangásztam Gina után.

A hétvégén fojuk a kerítést a telken felállítani és muszály volt előkészülni. :roll:
Nagyon jó lenne, ha tavasszal végre el tudnám adni a lakást és végre elkezdhetnénk építkezni.

Kicsit hányingeres émelygős vagyok mostanában. Ez nekem teljesen új, egyik gyerkőccel sem volt ilyen. :roll:
Voltam terhesrendelésen, kaptam beutalót a 12. heti genetikai uh-ra, de ettől függetlenül elmegyek egy kombinált tesztre is.

Mivel nem voltam itthon hétvégén, most van mit takarítani, mosni, főzni, ugyhogy rohanás az egész napom. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


jó reggelt,

Pocsék egy éjszakánk volt. Apa hegesztő, és begyulladt a szeme, egész éjszaka mászkált, csöpögtetett meg fújta az orrát. Aludt vagy 1 órát. Nem is tudom hogy tudott reggel felkelni. :oops: :oops:

Yusz,
Akkor ez nagyon jó jel, ha émelyegsz. Tudod az erős terhességre utal. :lol: :lol: Annyira kiváncsi vagyok, hogy fiú vagy lány lesz? :lol: :lol:

Remélem egyszer mi is eljutunk arra szintre, hogy házakat nézegessünk. Bár az még nem mostanában lesz. :oops: :oops:
Tudsz valamit Panny-ról?
Panny????????????????
Hol vagy?? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jujjjj szegény párod!!! Az nagyon kellemetlen! Az enyémnek is volt tavaly, egy hétig kinlódott vele.
Voltatok dokinál? Nem ártana, ha megnézné, van rá klassz antibiotikumos szemcsepp. Az enyém is azt kapta, mert nem akart gyógyulni a szeme.
A hétvégére meg rendbe kell jönnie!!! :oops:

Nekem is sz@r éjszakám volt, de zsinórban már a sokadik. Gina nem alszik éjjelente, folyton gagyarászik, játszik, rugdalja a rácsot, tejet kér, szóval mindent elkövet, hogy vele foglalkozzak.
Ami önmagában nem lenne baj, de mostanában nagyon fáradt vagyok (ha nem csinálok semmit akkor is), folyton aludnék vagy feküdnék és nem tudok tőle.

Most néztem bele a tükörbe és elszőrnyülködtem. Mintha az öreganyám nézne rám. Brrrrrr :shock:

Igaz most két foga is jön egyszerre, de amúgy is olyan rossz mostanában.
Folyton tiltott dolgokat akar megszerezni, húzgálja és borogatja a fiókokat, dobálja a játékait, a kutyát a farkánál fogva húzza végig az előszobán, az meg sír közben, áááááááááááá
Egész nap utána rohangálok időm semmire sincs. Nagyon el vagyok csüggedve.
Tegnap este mire fürdés után lefektettem, már bőgtem az egész napos kimerültség miatt. :shock:
Persze ilyenkor szégyellem magam, hogy nem bírok el egy gyerekkel és eszembe juttok, főleg Márti, akinek négy van. :roll:
De ez a gyerek ez felér 3 fiúval!!!! :roll: Anyámnak 6 unokája van, de ilyet még ő sem látott.

Szerintem kisfiú lesz a babuci. Olyasmi tüneteim vannak mint a fiamnál és egész másképp érzem magam, mint a két lánnyal.

Pannyra majd ráküldök egy sms-t mert tényleg régen volt!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Itt vok csajok,itt vok :lol: :lol:

Nagyon sűrű volt a hétvége azért nem tudtam jönni..apa végre mindkét nap itthon volt és nem volt meló...Szombaton voltunk a Nagy Sportág választón a srácokkal,vasárnap meg Állatvédelmi napon meg itthon grillezutünk.

És a lényeg hogy tegnap du és estére nagyon szép és erős kétcsíkos lett végre az lh-m :lol: :lol: már el voltam keseredve hogy mi a fene van...ma vok a 19cn...nekem amúgy a 13-14 szokott lenni..gondolom most a műtét miatt csúszott ennyit..de Judy talán emlékszel hogy Olikával pont így volt...anno akkor is műtét volt előtte és Olika is a 19.napon fogant :wink: És a nyákom és a hőm is könyvbe illő...ha nem is jön össze most a baba,már akkor is örülök h rendeben működik minden és nem zavart nagyon be a műtét.

Apával persze minden tőlünk telhetőt megtettünk este :oops: :wink: és lehet még ma is rádolgozunk.

Judy!

Az h mindkét oldalon érik a tüsző az normális esetben is így van?Vagy ez csak most a Closty miatt?Amúgy csak az egyikben szokott,ugye?Mondom én h ikrek lesznek!! :lol:

Yusz!

Jaj annyira ismerős érzés..Olika dettó kikészít mostanában..mindent kiszed,kipakol,ledob,széttép...néha én is sírni tudnék a idegtől..de megpróbálom magam tűrtőztetni..nekem még nem volt ilyen rosszcsont fiam :wink: amúgy meg imádom mert olyan okos másfél éves létére...úgy látom h csomó mindent sokkal előbb csinál mint a nagyok.Kitartás!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny,
Már nagyon hiányoztál ám. :lol: :lol: :lol: :lol:
Na végre 2 csíkod lett, és igen emlékszem Olikával is így volt, és tessék milyen kis tökéletes gyerkőc lett. :lol: :lol: :lol:
Görbédre kivi vagyok, légyszi dobd majd fel. :lol: :lol:

Normál esetben 1 tüsző érik egy ciklusban, kivéve aki genetikailag hajlamos az ikerszülésre, ott lehet 2-3 tüsző. Most a closti miatt lett 2db tüszőm, és ráadásul fej-fej mellett nőnek, szóval most tényleg benne van a pakliban a 2 babóca.(remélem 1 legalább megtermékenyül :lol: :lol: )
Yusz,
Csak hogy megnyugodj, én minden nap elmondom, hogy Barbika felér 10 fiúval. :lol: :lol: Ugyanezeket a dolgokat csinálja. Kipakol, bepakol, felmászik, összetör dolgokat(már 2 poharamnak és 1 csészémnek annyi :lol: :lol: )

Én drukkolok a kisfiúért, de még olyan messze van hogy kiderüljön. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

És apának mesélted hogy esélyes az iker project?? :wink:

Szeme jobb már?

Bevallom olyan lassú a gép h egyenlőre csak papíron vezetem a görbét...pár napja nem volt idegrendszerem kivárni míg betöltöget...de ehet h ma beírom a gépbe is és felrakom,ok?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 



Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!

Jó, hogy írtál, már kezdtünk aggódni. :wink:

Gratula a csíkocskához, remélem sikerült a babót összehozni! :lol: Ahogy olvastam rajtatok nem múlt! :wink:

Köszi lányok a biztatást, kicsit megnyugodtam, hogy nem mi rontottunk el "valamit" Ginánál. Amúgy ő is nagyon okos, sokszor ledöbbenek, miket meg nem ért.
Akkor valószínű, hogy én vagyok most rossz "passzban", ezért viselem nehezebben. Lehet, hogy a két nagy is hasonló volt, csak az idő megszépíti már az emlékeket? :shock:

De van abban valami, hogy az én koromban már nehezebben visel az ember mindent. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Délelőtt megint csavarogtunk. Játszóházban voltunk. Nagyon élvezte a kis szaros. :lol: :lol: :lol: Még csak most állok neki főzni. Még jó, hogy apa csak 6-ra ér haza. :lol: :lol: :lol:

Szeme már jobban néz ki, de be van dagadva, olyan neki mint egy bagzó macskáé. :oops: :oops: :oops: :oops:

Holnap megint megyek tüszőt nézetni, remélem szép nagyra nőttek.
:lol: :lol: :lol:

Panny,
Mizu???Mai hőd???Elkezdett felfelé araszolni??? :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Ne aggódj, nem te rontottad el. Szerintem a többedik gyerek mindig rázósabb. Muszáj neki kivívni az őt megillető helyet a családban, és szerintem ezt így érik el, hogy rosszalkodnak, hogy több figyelmet kapjanak. :lol: :lol:
Nagyon rafkósak ám. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Judy!

Igen,a hőm araszol felfelé :wink:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 50400_.png

Yusz!

Egyet értek Judyval..többedik gyerekek valahogy így próbálnak több fiygelmet kicsikarni :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Tegnap sajnos nem volt netünk, ezért inkább sétálgattunk a jó levegőn. Nagyon élvezem ezt az időt, süt a nap de nincs kánikula és olyan kellemes a levegő.
Ez az én nyaram! :lol:

Lehet, hogy igazatok van, bár Ginus körül nincsenek "kicsik" vagyis konkurencia. A nagysrácaim inkább a saját szobájukban szeretnek időzni, Ginus meg a nappaliban rosszalkodik. :lol:

Hétvégén anyóséknál voltunk és átjött a párom bátyja. Ott van egy 3 éves kisfiú és 1 éves kislány. Na, ott láttam, hogy

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Folyt...

Gina milyen féltékeny tud lenni a kortársaival és sokkal hangosabb, hisztisebb lett. Akkor tényleg követelte, hogy csak őrá figyeljünk. :wink:

Na, majd ha megjön a kistesó, akkor elszabadul a pokol..... :shock:

Judy, mi volt az uh-on? Nőnek a tüszőcskék?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Lányok az én gépem sz@rakodik, vagy tényleg nem látszik a vonalzótok?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


jó reggelt,

Yusz,
Nem a te géped szarakodik, tényleg nem látni a vonalzómat. :oops: :oops:
Még nem voltam, majd 10-11 körül megyek. :oops: :oops:
Bár sokat nem várok tőle, mert az LH-m kaka, nem beszélve a hőmről. Nem tudom mekkorák lehetnek, de nem hiszem hogy túl nagyok. :oops: :oops:
Panny,
Viszont a te hőd nagyon szépen elindult felfele. :lol: :lol: Szerintem tuti összejött kistesó megint. :lol: :lol: :lol:

Barbi megint náthás, de most jobban mint 2 hete. Taknya-nyála egybefolyik. :cry: :cry: :cry: Utálom az őszt. :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és a nap híre, hogy ma reggel Barbika szólt, hogy "anya, tati", gyorsan ráültünk a bilire és belekakilt. :lol: :lol: Eddig mindig csak én szoktam elkapni, hogy mikor nyom és ráültettem, de ma reggel nagyon ügyes volt. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, gratulálok az okos lányodhoz! Az nagy előrelépés, mikortól már kezdik a bilit "megérteni" és használni.

Nekem is szól Gina, de csak utólag. Kiszámítani meg nem tudom, mert nem mindíg egyidőben van kaka. Ha meg ráültetem, nem marad ott, még azt is el tudom képzelni, hogy visszatartja. :lol:

Rengeteg folyadékot megiszik, és folyton átázik. Ezek a pelusok nem nagyon bírják már a strapát. Kipróbáltam, hogy veszek drágát, de ugyanúgy ereszt, mint az olcsóbb. Napi 5-6 pelenka simán elmegy.
Jó lenne már ha bilizne....

Gina is náthás még mindíg, jön a foga, hisztis és hasmenés is van egy pici. Két hét múlva megyünk a 15 hós oltásra, remélem addig összeszedi magát. :(

Ne légy pesszimista, szépen növekszik a tüsző!!! Majd meglátod! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


megjöttem, és hát nem vagyok túl lelkes. :oops: :oops:

Jobb oldali tüsző 15mm-es a bal oldali 16mm-es, a méhnyálkahártya viszont szépen vastagodik, már 8mm-es. :lol: :lol: :lol:

Azt mondta az orvos, hogy ez nem rossz, főleg hogy nekem 30-31 naposak a ciklusaim, így valszeg a 16-17. napra várható a tüszőrepedés.Hétfőn újra megnéz, de én azért reménykedek, hogy akkor már nem lesznek ott a tüszőcskék. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy ez azért nem olyan rossz hír!
Azok a tüszőcskék még szépen megnőnek a két nap alatt!!!! A nyálkahártya miatt aggódtál és látod az meg tök jó!
Ne aggódj, szombatig minden rendeződik! :lol:

A hétvégén meg mindent bele! Hétfőre meg már nem lesz tüsző, csak vándorló babóca. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Akkor nem is kell tüszőrepi szuri,ugye?Azért mégiscsak jobb ha természetesen reped meg,nem?!
De hétfőn hogy néz meg uh-n?Hüvelyi uh vagy hasi?Csak azért mert ha hétvégén alakul valami akkor sztem nem kéne bolygatni hüvelyi uh-val..sztem ha a hőd alapján látod h megvolt a tüszőrepi akkor ne menj uh-ra.Legalábbis én ezt tenném.Látom a tüszöcskék egyforma ütemben fejlődnek...mondom én hogy ikrek lesznek!!!:)

NAGY GRATULA BARBIKÁNA a bilizéshez!!

Yusz!

Nálunk is ismerős..Olika is vedel :lol: és sokszor átázik a pelus...a Pampers ugyanúgy mint a noname :shock: éjjel szinte mindig átázik mivel este 3 dl tápot bever és van még hogy éjjel is szik ugyanennyit :shock:

Olika is kb 1 mp-et ül meg a bilin :shock: :wink:

Olika meg annyira határán áll már annak hogy beszéljen...látszik ahogy artikulálgat ,annyira édes.Ma egyfolytában motorozás közben azt hajtogatta:papapa(nagypapa)mamama(nagymama)Má(Márk) és apa.

Én holnap viszem Olikát a 18 hós oltásra és a Prevenar utcsó szurijára.

Hál'istennek Olika náthája hamar elmúlt..elég volt az orrszívás és nem lett rosszabb.

Krizsike se náthás már..Márk gyakorlatilag ősztől-tavaszig egyfolytában náthás :?

Képzeljétek tesóm a kisfiával Ábelkával tegnap előtt éjjel bekerült a kórházba mert rájött a kisfiúra a asztmás roham..majd meg fulladt :shock: :( Ja és mentőt nem tudtak küldeni csak 2 órával később :shock: :shock: Így az éjjel kellős közepén telefonált szegény tesóm és a férjem vitte be őket(tesóm elvált,kocsija nincs)Szerencse hogy apa nem sörözött a baba project miatt és vitte őket...és szerencse hogy mivel mi is oda járunk Olikával a bronchitise miatt így Krisz tudta a járást.Amúgy Ábelka is bronchitises de ez most más volt.Ma már jönnek haza.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
nem tudom, hogy kell-e tüszőrepi szuri, igazából akkor szoktak adni, ha pontosan akarják tudni, hogy mikor van pé. Pl inszemnél.
Én nem bánnám, ha legalább a tüszőrepedés menne természetes úton.

Hüvelyi uh-al néz, de ez ilyenkor nem okoz semmiféle problémát. Végülis a 12. hétig is csak hüvelyi uhu van a legtöbb helyen.

Ezzel az iker dologgal már teljesen beparáztattál. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszönjük a gratulációt. Remélem ez minden napos dolog lesz már nála, aztán jöhet a pisi is. :lol: :lol:

Gratulálok Olikának a beszédhez. Ezek nagy mérföldkövek.Barbika már rettenetesen sok mindent mond és minden szót utánunk szokott mondani.A múltkor is majd megzabáltam. Mondtam neki, hogy mindjárt lesétálunk a boltba, erre ő "Anya Barbi téta bóbba" :lol: :lol: Nagyon szépen rakja egymás után a szavakat.
Bazsit Badzinak Danit Dadinak hívja. A nevét meg gyönyörűen kiejti.Hihetetlenül fejlettebb a beszéd terén mint a fiúk voltak.És nekem ez nagyon furcsa, de közben jó is, mert így legalább ki tudja magát rendesen fejezni, és azt is meg tudja mondani, ha valami baja van.Amikor a múltkor elesett, pont nem láttam, csak a sírást hallottam, jött oda és mondta, hogy "bibi jábi"(fáj a lába)Azért így egyszerűbb. :lol: :lol:

Mentővel kapcsolatban no comment :twisted: :twisted: Sajnos mostanában rettenetesen sokszor hallom a tv-ben hogy nem ér ki a mentő időben egy helyszínre. :twisted: :twisted:

Ja, és megvan az oka a bő takonynak. Fogzunk, ma vettem észre hogy a bal alsó 3. kibújt és a jobb alsó 3. is most fog jönni, nagyon dagadt a fogínye, de az még nincs kint. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Perzse tudom hogy a első 12 hétben is csak hüvelyi Uh van(megjegyezm én azzal sem értek egyet mert van doki aki ellenzi....talán van oka rá)de hétfőn még nem lesz megtapadva a ti kis embriótok hanem csak úgy úszkál pár napig...szal ezért aggódnék h nehogy abból baj legyen..de tudod és túl para vok a terhességek elején(az előzmények miatt is).

Barbika nagyon ügyes h így beszél már!
Olika is kifejezi magát de csak babanyelven:)

Lehet h van valami abban h a lányok előbb beszélnek -lehet h nincs.Nálunk Márk anno már egy évesen beszélt..fel is van véve videóra..Krizsi sokkal később...úgy látszik Olika meg a kettő között lesz.

Olika meg mozgásban van sokkal előrébb mint a kortársai..legalábbis én is ezt látom meg a szomszédunkba lakó tesi szakos tanár néni és az atlétika szakos edző Ákos bácsi szerint is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Én is elhavazódtam....minden gyerkem full takony, velem együtt, Csabinak begyulladt a füle, ma már suliba sem mentm helyette szedheti a Zinnatot 5 napig és írjuk a sok házit+órai munkát itthon...
Pénteken volt kamilla kisasszony 1 éves, hoztam Nektek képeket!

Judy!

Hajrá a hétvégéhez! :wink:

Panny!

Neked pedig drukk, hogy október elején meglepj minket egy kis zebrával!

Yusz!

Na, kíváncsi vagyok, bejön-e a megérzésed! Nálam talán jövő csütörtökön kiderül, ki lakik a pocakban (ami 1 hónap alatt 10 cm-t nőtt :shock: )...jön a genetikai uh., a 18. héten! Bár az sokkal jobban iígat, hogy minden ok. legyen a bébikével!

Képek: Kép Mi ez a felhajtás?

Kép Ezt a katicát Anyáéktól kaptam!

Kép Tényleg huncut lennék?

Kép Lakoma...
borossné becz márta
 
 


Kép A kedvenc ajándékommal...

Kép Ég a gyertya, ég!
borossné becz márta
 
 


Kép Na, akkor kezdjünk hozzá!

Kép Ez nagyon fincsi, de miért nevet mindenki?


Bocsi, hogy sok a kép, nem tudtam választani! :oops:

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Klasszak a képek és a kiscsajszi tündéri rajta! Igazi kis hercegnő.

Bizti minden ok lesz az uh-on. Megcsináltattad a kombinált tesztet, szerintem ha gond lenne, azt már kimutatták volna. Szóval no para! :wink:

Panny, nálunk is az a helyzet, hogy Gina inkább babanyelven kommunikál. De már van benne rendszer, mert ugyanazon tárgyra, mindíg azonos szót használ. Így már mi is értjük mire gondol, pedig halandzsa az egész. :lol:

Mondjuk szépen kimond pár szót, pl, mama, papa, apa, anya (ana ezt úgy mondja) kész, pápá, kaka, szia. Kb ennyi, lehet hogy kihagytam belőle, de a lényegesek benne vannak.
A fiam 2 éves kora után beszélt, a lányom 1 éves szülinapja előtt pár nappal kezdte.
Gina a kettő között lesz valószínűleg.
És igen, ő is egy örökmozgó, ki sem nézném belőle, hogy miket megtesz a korához képest. :lol: :lol:

Úgy látszik ez a mostani generáció nagyon mozgékony! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Jó reggelt!

Judy nálunk is most jön az alsó két 3-aska. Nagyon nyűgös a drágám és állandóan harap! Bárkit bármikor képes megharapni. :lol:

Kicsit szédelgős vagyok lehet, hogy a front miatt de az biztos, hogy nem sok hasznos dolgot viszek ma véghez. :lol:

Teszteltél már? Hogy vannak a petécskék?

Panny! Nálad a helyzet? Hanyadik napon vagy? Izgulok értetek ám nagyon!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Remélem nem baj,ha csatlakozom hozzátok.Régebben regisztrálva voltam már az oldalra nellersaci-ként,csak aztán rengeteg idő kimaradt és "elévültem".
Nos mi nem terveztünk 4 gyermeket (egyenlőre,még jó 5-6 évig)de úgy alakult,hogy 14 hetes terhes vagyok az új manónkkal.Nemtudom ki,hogy van vele,de bennem rengeteg kétség ,kérdés,aggódás van,mivel nálunk úgy alakult,hogy nem elég,hogy én nagyon fiatal vagyok(23),de a gyerkőcök is azok(4,5 ; 3; 1,5éves)még így 3jukkal nincs is gond a két nagyobb oviban,a legkisebb manó itthon,de mi lesz megint egy csecsemővel...mondjuk legalább a rutin még megvan.
cisa
 
 


sziasztok,

Hát ma nagyon fáj a hasam alja. :oops: :oops: Nagyon nyomnak az ikrek :lol: :lol: Ülni szinte nem is tudok. :oops: :oops:
LH-m még mindig negatív és megmondom őszintén hogy már nagyon szeretném ha pozi lenne és elmúlna ez a feszítő érzés.
Sokkal fájdalmasabb így hogy stimuzták a lurkókat. :oops: :oops:

Yusz,
Tudod hogy a szédülés is a terhességgel jár. Próbálj meg minél többet pihenni, már amennyit lehet Ginus mellett. :lol: :lol:
Panny,
Mai hő???Hogy érzed magad??Gondolod hogy már vándorol a kis lurkó lefele? :lol:
Cisa,
Üdv köztünk. Húúú milyen fiatal vagy és már 4 gyerkőcöd van. Nem semmi. :shock: :shock: De legalább fiatal nagymama leszel :lol: :lol: Ez sem elhanyagolandó. :lol: :lol:
Hogy hívják a gyerkőcöket?Nem lesz könnyű neked, ebben biztos vagyok. Tényleg nagyon kicsik a babák, de biztos vagyok benne, hogy megoldjátok, csak elég akarat kell hozzá.
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Cisa!

Üdv közöttünk!
A kétségeidet sajna nem tudom eloszlatni mivel nekem is ezek vannak. De azért bízom abban, hogy majdcsak boldogulunk valahogy. :lol:
Tényleg fiatal vagy 3 gyerkőchöz, de sabaj, legalább fiatal leszel akkor is, amikor nagyok lesznek. :lol:

Én a másik véglet vagyok, mivel 38 évesen bevállaltam a 4.-et is. :shock:
Nekem is a legkisebb 1,5 éves és egy égedelem. Nehéz lesz vele és a csecsemővel.
De legalább a nagyok "önellátóak". Szerencsére nem voltak elkényeztetve így maguktól intézik a szobájuk renbbentartását, ha éhesek kiszolgálják magukat, elmosogatnak és tanulnak önállóan.
Nekem a felügyelet jut rájuk (a főzésen és a mosáson kívül).
Néha még a kicsi felügyeletében, fürdetésében, etetésében is segítenek.
Legutóbb ők vitték le a játszótérre, hogy pihenhessek egy kicsit.
Szóval ebből a szempontból könnyebb nekem, de a korom azért nehezít a feladaton. :wink:

Én bízom benne, hogy menni fog, neked is, nekem is legfeljebb "telefonos segítséget" kérünk! :wink: :lol: (vagy felezzük meg?)

A többiek is fogják majd írni, hogy ne aggódj, ők is kisgyerekkel vállalják be 4-eskét!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: