Új privát üzeneted érkezett!

Most látom egyszerre írtunk!

Panny sajnálom, de semmi vész, tényleg még korai, kicsit erősödjön a szervezeted. :wink:
A párod nagyon aranyos, hogy vigasztal. Az enyém is ilyen, tartotta bennem a lelket, talán őmiatta nem idegesítettem magam agyon.

Remélem Krizsi jobban lesz hamarosan, bizti nem a h1-et kapta el!!! Most elég sok ilyen baci fertőz, ovikban, sulikban. Szerencsére nem a h1-es vírus.

Nálunk is Meli lányom tiszta takony, nekem is kapar a torkom és szipogok, de csak reggelente. Napközben elmúlik. Csak arra tudok gondolni, hogy a magzatvédő vitamin miatt nehezebben leszek náthás. Vagy miatta nem teljesedik ki. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Detudod, csak pozitívan. :lol: :lol: :lol: Nálad nem lesz gond a bebabásodás. Legfeljebb nem júniusi, ha júliusi lesz. Az ám a szép hónap. :lol: :lol:

Babucidnak jobbulást kívánok. :oops: :oops: Most én is nagyon rettegek a betegségektől, remélem lnem kapnak el semmi veszélyeset, nem hiányozna. :oops: :oops:

Nem győzöm elégszer mondani, hogy milyen tündéri párod van. :lol: :lol: :lol: Sajna az enyém nem ennyire anyáskodó. :oops: :oops:
Yusz,
Látom, akkor eredményes volt a hétvége. :lol: :lol: :lol: Mármint a kerítést illetően. :lol: :lol: :lol:

Babamozgást nem érzel még???Azt mondják minél többedik terhesség annál hamarabb érezni a mozgást. :lol: :lol:

Igen, először pénteken tesztelek, majd hétfőn, mivel különböző időpontban voltak a tüszőrepedések. Az a jó, hogy most nem érzek semmi késztetést a tesztelésre, mert az elmúlt fél évben annyi nega tesztet láttam, hogy már félek a csalódástól. Amúgy meg a tesztek is a barátnőmnél vannak, hogy eszembe se jusson hozzányúlni. Majd csütörtök este megyek értük. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Judy!

Nagyon édi Barbika a babájával és milyen szépen érthetően mondja a mondókát!!! Még ringatja is. Olyan szép pillanatok ezek!
Ginus még mindíg a "szétálunk és cücc"-nél tart, azt mondogatja egyfolytában.
Van egy állatos képeskönyve, folyton hozza és mondani kell az állatok nevét. Kutya, cica, pipi, paci stb...Egy nap ezerszer. :roll:
A kacsánál folyamatosan azt mondja, hogy cápa! :shock: Hogy honnan vette, gőzöm sincs, mivel hal nincs a könyvben. De akkurátusan és csak a kacsára! :wink: Cápáról meg még az életben nem beszéltem, nemhogy neki! :P

Az a helyzet, hogy igen, érzek már mocorgást, de ez olyan bizsergés féle enyhe bökdöséssel. Olyan mintha valaki csak odaérintené a mutatóujját. :wink:
Senki nem hiszi nekem el, hogy érzem, de én tudom, hogy ez az!!
Annyira jellegzetes semmire sem hasonlító érzés.
Este lefekvés után, ha hanyatt vagyok és a hasamra teszem a kezem, akkor szoktam érezni. Napközben nem.

Előre látó vagy a tesztekkel kapcsolatban! :lol: Nehogy kísértésbe ess.
Én is féltem a teszteléstől, még 4 napos késésnél sem mertem. A rossz nagyon be tud idegződni az embernél. Sőt a halvány csíknál sem mertem még elhinni.
Igazából, ahogy már írtam nektek múlt héten tudatosult csak bennem, hogy babát várok. Ott, az uh-n amikor láttam, ahogy kalimpál a kis kezeivel, elszorult a torkom (majdnem bőgtem örömömben) és leesett a tantusz, hogy az ott az én babám!
Addig a pontig olyan felemás érzés volt, nem is nagyon gondoltam rá, vagy inkább nem mertem még elhinni. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Én simán elhiszem neked h a kisbabádat már érzed mozogni..én is Olikát már a 12.héttől éreztem....semmihez nem hasonlítható érzés amit nem lehet összetéveszteni :wink:
Állítólag minél többedik baba annál hamarabb érezni mivel egyre vékonyodik a méhfal.

Judy!

Jól tetted h a barinőnél vannak a tesztek :wink:
Érdekes mert én is tesztfüggő vok de most nem csináltam egyet sem..valahogy éreztem h fölösleges....legalább spóroltam :lol:

Kivi leszek rád nagyon..a kettő tüszőből sztem egynek tutira sikerülnie kell!!!

apa:hát tényleg nagyon optimista tud lenni és sokszor tartja bennem a lelket...igaz h még sokat soha nem kellett a babákra várni de azt a keveset is sokkal jobb volt így h apa soha nem hagyta hogy elkeseredjek :wink:

Krizsike valami vírust kapott el.Olyan kruppszerűen köhög,úgyhogy a doki adott is gyorsan hörgőtágító kúpot h nehogy éjjel krupp legyen és mehetünk a kórházba.A befelé lélegzetvételnél sípol nagyon és rekedt....tipikus krupp tünet.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!

Nagyon jó dolog júliusban szülni! :wink: Ezt mindketten tudjuk, úgyhogy hajrá!!!
Krizsinek jobbulást!

Yusz!

Hát, az én kombinált teszt eredményeim is szuperek, de süthetem, genetikára a Barossba csak 22-ére adtak időpontot, a dokim így beprotezsált Hajdu doktornőhöz szerdára az Istenhegyi útra a rém alacsony afp-m miatt. Doki bácsim ragaszkodik ahhoz, hogy megnézzen. Ok., persze, ilyenkor a pénz nem számít, de a múlt héten is kifizetten 14.000.-et a genetikai uh.-ért, most ezen a héten is ki fogok...mindegy, csak minden rendben legyen!
De nagyon örülök a jó eredményeidnek!
És én a mostani babót már a 12. héten éreztem mocorogni! kamillát viszont tavaly csak a 20. hét körül, mert mellső falon tapadt a méhlepény.

Judy!

Jaj, nagyon szorítok!!!

Cisa!

Hú, mi majdnem egyszerre fogunk szülni! én 18 hetes vagyok, de 7-12 nappal mindig előbb szültem a kiíráshoz képest! Te hol szülsz egyébként?

Moni!

Tavaly, amikor a kislányomat vártam, nem árultam el a nevét a fórumon senkinek, de a hsz.-eimből kiderült, hogy decemberben lesz a névnpja. Így az egyik topicon egy topictárs férje listát készített a decemberi lánynevekről és bárki szavazhatott. Végül ketten találták el Kamilla nevét. Nagyon jó buli vot, nekem sokat jelentett, úgy izgultak a lányok, hogy ki találja el...és most felajánlották, hogy újra megcsinálják! Szólok, ha indul a szavazás!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Na sziasztok,

Látom ma nagy volt a pangás, én sem tudtam jönni és tele van a tököm a mai nappal.
Azt mondtam, hogy Isten ments még egy gyerek :oops: :oops: :oops: :oops:

Bazsi ma az írásbeli leckét csapkodva hisztizve csinálta meg. Egyfolytában nyafogott, hogy ő ezt nem érti, meg azt nem érti. Persze hóóóót egyszerű volt. Aztán meg mondtam neki, hogy álljon neki megtanulni a bab és rokonait, mert le kell hogy dőljek egy kicsit, mert szarul vagyok. Hát persze hogy nem tanult. 6-kor állítottam neki, hogy olvassa el. Hisztizett hogy őt nem érdekli, meg leszarja és akkor sem tanulja meg. Na persze erre eldurrant az agyam és jó csúnya dolgokat kiabáltam neki, meg megmondtam, hogy engem nem érdekel, ne tanulja meg, de ha holnap felel és 1-est kap akkor haza se jöjjön. Baromira nem hatotta meg.És nem tanulta meg. :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz,
Ne aggódj, Barbikát meg a könyvek nem érdeklik. Csak széttépi őket, pedig olyan szépeket vettem neki. Talán majd később.
Azért remélem Barbika nem így fogja a kistesót csicsigatni.
:lol: :lol: :lol: :lol:

De jó, hogy már érzel valamit. Az a legszebb az egész terhességben amikor az anya elkezdi érezni, hogy tényleg egy kis élet fejlődik benne. Akkor tudatosul igazán a várandóság.Emlékszem én is mennyire imádtam amikor mocorgott, mindig találgattam, hogy melyik testrésze hol lehet. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Hát én is kiváncsi vagyok, hogy ebből a 2-ből összejött-e valami, bár elég kevés esélyt látok rá.De majd kiderül.Amúgy talán azért nem is akarok tesztelni, mert mostanában sok negatív csíkot láttam. :cry: :cry: :cry:
Remélem kisfiad jobban van már??!! :oops: :oops: :oops:
Márti,
Amúgy hihetetlen, hogy már itt jársz. :shock: :shock: :shock: Még emlékszem amikor jöttél a hírrel, hogy babás lettél egy véletlen balesetből. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Hát nem semmi napotok lehetett! Én is eléggé be vagyok táblázva, mióta Csabi iskolás, pedig még csak elsős!


Amúgy semmi jó hír, magas a vérnyomásom ( sosem volt ilyen), 140/80. Időnként keményedik a pocak és kicsit meg is rövidült a méhnyak. Most ezek miatt csütörtökön újabb labor hajnalban, holnap Hajdu dr.nőnél az uh., jövő héten pedig vissza dokihoz, hogy mi újság a méhszájjal. Addig pedig 3x1 Magnerot és nem ártana kicsit pihenni, de a dokim is tudja, hogy ez 4 gyerek mellett lehetetlen. Na, megyek is, mert még meg kell főznöm a gyerekeknek a holnapi ebédet, reggel még ki kéne porszívóznom, hogy mire jön Kamilla keresztmamája vigyázni a srácokra, nagyjából rend legyen.
Közben pénteken lesz Berci szülinapja, nincs is időm készülni rá, mert orvostól orvosig rohangálok egész héten, a lányom meg már lassan meg sem ismer ( a fiúk azért már felfogják, hogy hazajövök)!
Á, bocsi, hogy így kiafadtam, de most eléggé kivagyok (szerintem a vérnyomásom is emiatt a hülye afp mizéria miatt magas)!
De remélem, hogy holnap ilyenkor már egészen más színben látom majd a világot!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Márti !
Velem ugyan ez volt, magas vérnyomás, haskeményedés stb, de akkor még csak 15 hetes terhes voltam a kisfiammal. Befektettek 2 napra a korházba, de persze gyogyszert nem tudtak adni mert azt mondták sajnos teljesen üres a gyogyszer raktár ugy hogy jó lenne ha valaki tudna behozni :twisted: Utána otthon kellett mérnem a vényomásomat folyamatosan, fel kellett irnom és a dokinak megmutatni mindig amikor mentem, vizsgálatoknál pedig kicsit jobban odafigyelt rám. Végül aztán teljesen rendben volt minden, szépen lezajlott a terhességem minden probléma nélkül és biztos vagyok bent, hogy nálad is ugyan így lesz :wink: Csak ilyenkor nagyon rossz, mert halálra rémítik az embert!

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Panny!

Úgy látom nekem előkerültek a vonalzóim :lol:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Sziasztok!

Na, látom mindenkinek sz@r napja volt!
Én is reggel a kórházban kezdtem a genetikai uh-t. A lüke csaj hüvelyi uh-t csinált, nagyon fájt. :evil:
Mondtam is neki, hogy ne tolja már mert csillagokat látok!De ő nem látja a babát. Persze, mert középen van teljesen. Mindjárt átváltott hasi uh-ra, és szépen le tudott mindent mérni. CRL 64 mm, BPD 20 mm, NT 1,4.

Hazafelé már éreztem, hogy baj lesz. Otthon látom folt a bugyin, pici barna pötty. Persze mert jól megszadizta a méhszájat. :evil:
Szerencsére csak ennyi volt, azóta nem jött barna. Remélem nem fog kinyilni. :evil:

Judy nem akarlak elkeseríteni, de sajna a fiad belépett abba a korba, amikor már kicsit kezelhetetlenek. Főleg, ha nem akarnak valamit. Én is vért izzadtam a fiammal, most meg a lányom van soron.
Folyton este 9-ig elhúzza a tanulást, pedig nekiáll már 3-4 körül. Aztán meg nyafog, hogy már nem fog az agya és fáradt. :evil:
És még csak október eleje van! Mi lesz itt júniusig?

Márti, mikortól kezdődött a haskeményedés? Magne B6-ot nem mondott a dokid? Nekem Ginánál azt ajánlott, kb a 20. héttől én is éreztem.
Ja, és a Melinda lányomat 2 ujjnyi nyitott méhszájjal hordtam ki 34.héttől a 41.-ig!
A fiamnál össze akarták varrni a méhszájat kb a 16. hét környékén, aztán mégsem. Őt is 41 hétre szültem.

Ginusomat sikerült a 36. végére. Nem tudom miért, pedig nála nem volt nyitva a méhszáj. :shock:

Clarissa, ismerős ez a nincs gyógyszer dolog. A fiamnak szétnyílt az álla (elcsúszott a fürdő szőnyegén és állal lefejelte a kádat).
A vérző gyerekkel elküldtek a sebészetről a patikába, hogy váltsam ki a tetanuszt mert nekik nincs. :shock: No comment.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Egész nap fáj a hasam és szúr a méhszájamnál. :cry: :cry:
Ezért nem nagyon jöttem :cry: :cry: :cry:

Remélem mindenki jól van. Én baromi szarul. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a bátorítást, drukkokat!
Hajdu doktornő tényleg csúcs!!! Ránézett az afp leletemre, majd a kombinált eredményére, és közölte, inentől nem is foglalkozunk az afp eredménnyel! 5 percig magyarázta, hogy miért totál elavult, értelmetlen vizsgálat az afp, és, hogy tökéletesen alkalmatlan a Down-kór szűrésére!
De olyan mértékben vizsgált át mindent a babán, hogy elhűltem! Addig nem nyugodott, míg az ujjperceit nem látta tisztán!
Buksiját-szívét persze szintén hihetetlen sokáig vizsgálta, ott is minden ok!
Napra annyi idősnek mérte, mint amennyi!
Különösen örült, hogy hosszú combú kisfiunk lesz (ugye a Down-kór egyik jellemzője az aránytalanul rövid végtagok)
Ja, és ami újdonság volt nekem: a kombinált teszt a Down-kórra sokkal biztosabban szűr, mint az integrált! És szerinte tökéletes a kombinált tesztem! Szóval, szeintem hallani lehetett, ahogy a kő leesett a szívemről! Nagyon boldog vagyok!
Dokim a lelkemre kötötte, hogy hívjam, ha megvan az eredmény, nagyon örült Ő is! Annyi van, hogy picit több a magzatvíz az átlagosnál, ezért előrébb hozták a terheléses vérvételt, mivel az anya magas vércukorszintje okozhatja ezt. Na, megyek is, holnap hajnalban labor (toxo-rutin), a magas vérnyomás és a keményedések miatt (azért a keményedések még 2 Magnerot után is érezhetőek, szerencsére csak napi pár db)!

Judy!

Jobbulást, gyorsan! Tudni, mitől lehet ez?

Yusz!

A fenébe! Miért nem vigyázott jobban a csaj? Nehogy már egy uh.-nak fájnia kelljen!!!
Remélem, mára már jobban vagy! Eredmények meg tök jók!

Márti
borossné becz márta
 
 


Jó reggelt,

Márti,
Én annyira örülök, hogy minden rendben van veletek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg nem értem, hogy miért kell a kismamákat az afp-vel idegesíteni, hiszen olyan sok más módja van ma már annak megállapítására, hogy rendben van-e a baba vagy nem. :roll: :roll: :roll:
Yusz,
Remélem jobban vagy már. Egyes orvosok egy darab húsnak képzelik az embert. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ráadásul nő!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Panny?????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hoztam nektek valamit. :lol: :lol: :lol:
Gratulációt légyszi neeeeeeeeeeeeeeeeeeee....csak csíkerősítő energiákat kérek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!!!!!!

Nocsak, nocsak!!! :lol: :lol: :lol: Most hogy ne gratuláljak??? Na jó, a kedvedért nem! De akkor is nagyon-nagyon örülök! Látványos szép csíkocska! Éljenek a nyári babák (is)!!!
És köszi, hogy együtt örülsz velem!

Márti
borossné becz márta
 
 


Judyyyyyyyyyyyyyy!

Ez egy totál POZÍTÍV TESZT! Emlészel az enyém is ilyen volt!
Akkor te mondtad nekem, hogy ez pozi teszt. Most én mondom, hogy BABÁS LETTÉL!

A hasad sem véletlenül fáj ám! Most örülj a fájdogálásnak. :lol:
És honnan volt teszted????? Te kis korán tesztelős, ejnye bejnye szmájli!
Legközelebb 3 nap múlva tesztelj, addigra két egyforma csíkocskád lesz!

Márti! Örülök a jó eredménynek, (mellesleg én biztos voltam benne, hogy jó lesz :wink: ) és igaza van a doktornőnek, a kombi teszt többet ér mint a hülye afp. :lol:

Most már pihizz és nyugodj meg, a nehezén túl vagy! (mármint a vizsgálatok nehezén)

Én is jól vagyok azóta nem volt több foltocska. Csak az az egy.
De tegnap is még fájdogált ahogy leültem. :( Ma viszont már helyreállt minden.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Köszi lányok, de emlékezzetek, hogy pár hónapja is volt pozi, na nem ennyire de volt, és mégis megjött. :oops: :oops: Na, ezért nem akarok még örülni. :oops: :oops: :oops:

Yusz,
Igen, de akkor neked már késett, nekem meg még van pár napom a ciklus végéig. Addig bármi lehet. :oops: :oops:
Onnan volt tesztem, hogy éreztem a hasfájást és a szúrkálást a méhszájnál és ez a szúrkálás nekem csak terhesség alatt volt. Na persze rögtön szaladtam a gyógyszertárba tesztért. :lol: :lol: :lol: Amúgy ma elhoztam a többit a barátnőmtől, így lehet tesztelni. Gondolgatod hogy azt is belemártottam a reggel eltett pisibe és az is pozitív. :lol: :lol: Vagy legalábbis van 2. csíkom. Ja és az LH-t is jóstesztként és azon is szép 2. csíkocska van, ami eddig nem volt. :lol: :lol:
Márti,
Hát persze hogy veled örülök. :lol: :lol: Ez természetes. :lol: :lol:
Gondolkodtam, 4 évszak, 4 gyerek, mindegyik más évszakban. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

A múltkorinál egyértelműen mondtad, hogy szellemcsík. De ez nem az!!
Főleg, hogy másik teszt is becsíkozódott!! :lol: Azért ez már nem véletlen. :wink:
Azt megértem, hogy nem akarod elkiabálni (magamról tudom), de azért a tudat alatt legyen ott, hogy babás lettél! :lol:

Mikor kell dokihoz menni? Gondolom ő is kiváncsi, hogy a closty segített-e?

Igen, nekem késett már, amikor teszteltem, de lehet, ha én is előbb mertem volna, akkor is azt mutatja. :lol:

Szóval egyenlőre (kérésedre) nagyon halk gratula kismami!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Nem tudom még hogy mikor kell majd mennem. Először is ne jöjjön meg, majd azután felhívom, hogy 2 csíkosat teszteltem és majd megmondja hogy mikor menjek.Nem akarok túl korán, mert nagyon hártahajlik a méhem és Barbikát, illetve a petezsákot csak az 5. héten látták. :oops: :oops:

Persze tudat alatt bennem van, hogy valaki kivette albérletbe a pocakomat, mert érzem a jeleket.De tényleg rettegek, hogy nem fog erősödni a csík. Valszeg ezt a terhességet végig fogom parázni. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, no para! (persze, bagoly mondja... :lol: )

Én is csak mostanság kezdem elhinni, de tovább izgulok és félek mindentől, ami eddig természetes volt. :roll: Ez van.

A csík erősödni fog, ne aggódj. Addig is pihenj amennyit tudsz, az most fontos, hogy jól megkapaszkodjon a pici. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!
Halk gratula. De ez 2 csík akkor is! Na aggódj nem elsz semmi gond! Sztem simán lehet, hoyg ketten laknak odabenn! :lol:

Panny!
Na most már csak neked kell hasonlót produkálni a köv ciklusban, és jöhetek én. :lol: :lol:

moni
 
 


Judy!
Nahát-nahát!
Ez biz baba, csak az a kérdés, hogy 1, vagy 2.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Yusz,
Én egyébként Barbival is paráztam, de szerintem nincs olyan kismama aki nem aggódik valami miatt, :lol: :lol:
Mikor teszel vonalzót??? :lol: :lol: :lol:
Moni,
Köszi, de tényleg majd akkor örömködök, ha nem jön meg. :lol: :lol:
Nemsokára te jössz!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Következő hónap Panny-é, aztán rajtad a sor. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Merre jársz????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Boeske,
Hát igen, erre én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy 1 vagy 2 baba lesz.(ha lesz) :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, bocs most látom, hogy ugyanolyan vonalzót csináltam mint a tiéd!
Ez volt a legszimpibb és nem emlékeztem a tiédre. Ha zavar szólj és átváltoztatom! :lol:

Hogy vagy? Ugye nincs piri! Gondolom reggel teszteltél megint! :wink:
Írj valamit nagyon kivi vagyok!

Többiek?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Ma kicsit hülye vagyok. Nem is egyforma a vonalzónk!
A sajátomat láttam és azt hittem a tiéd. Agybaj :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Fáradt vagy?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen teszteltem, de most már a barátnőmtől elhozott csíkkal. Szépen látszik rajta a 2. csíkocska. Remélem a holnapi még erősebb lesz.
És csináltam LH-t is jóstesztként és azon már egyforma a 2 csíkocska. Úgy néz ki mégis van okom a bizakodásra. :wink: :wink: :wink:

Szépek a vonalzóid, így legalább pontosan látjuk hol tartasz. :lol: :lol: :lol:

Én is csináltam ám, de még nem teszem fel. :oops: :oops: :oops:
Panny,
Hááááááááááá....tűntél????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nemsokat aludtam az éjjel az biztos. Nappal Gina szívja ki az energiámat, éjjel meg a kínlódás, hogy aludjak.

Ez nagyon klassz hír! Úgy örülök neked! :lol: Arra meg nagyon kíváncsi vagyok, hogy 1 v 2 babó van a pocakban! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Hali


Nem tudtam jönni bocs,mert el vok havazva...mióta Márk sulis sokkal jobban meg kell szerevzni az estéket..hogy időben menjen minden stb..amíg ovi volt nem volt gáz h mikor kerülnek ágyba,most meg nem mindengy...tanulgatok is vele minden nap mertigényli h ott legyek vele..

Krizsi meggyógyult,mam már ment oviba.

Judy!

Miattad lestem be gyorsan..annyira örülök és írígy vok rád jó éretelemben!!!! :wink: Sztem lehet h ikrek h ilyen hamar kimutatta a teszt,nem? :wink:
Vigyázz magadra és no para!!!

Remélem követhetlek hamar!
Már megrendeltem Esthajnaltól a teszteket :wink:

Márti!

Örülök h minden ok!!

Yusz!

Klassz h veletek is minden szuper!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Judy!
Szuper a leosztás, úgyis szeptemberben szeretnék szülni! :wink: :lol: Nagyon kivi vagyopk hány lakója lesz a pocidnak!

Panny!
Hajrá ez a hónap a tiéd lesz! :lol:

moni
 
 


Sziasztok,

Ez a mai teszt. Szépen erősödik, és ideje korán megtalált az émelygés. :lol: :lol: :lol:

Kép

Panny,
Ne reméld, hanem biztos, hogy te követsz engem, csak úgy mint Barbinál és Olikánál. :lol: :lol: :lol:

A röhej az , hogy a 1-es teszt sokkal halványabban mutatja, mint ez a 25-ös. :lol: :lol: :lol:
Elvileg ma vagyok 4 hetes. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Üdv az émelygők táborában! Nekem még mindíg előfordul minden nap egy fél órácskára. :lol:
Szépen zebrásodsz, ez már tuti baba! Különben nekem is jobban látszott a 25-ös teszten. :roll:

Apa mit szólt hozzá? Gondolom a fiúknak még nem mondtad el, de apus biztos naaaaaaaaaagyon büszke lesz! :wink:

Olyan izgi, nagyon kivi vagyok hányan laknak odabent! :lol:

Ma após szülinapra megyünk, ott lesz a férjem egész családja (após 5 testvére, azok gyerekei és unokái) most kiderül a baba az biztos. Ugyanis már nagyon látszik rajtam. Ezt már nem lehet hízásra fogni, mivel a hasam olyan, mintha lenyeltem volna egy labdát. :lol:
De nem is baj, már úgyis el akartuk mondani. Legalább egyszerre megtudja mindenki. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Páromnak majd akkor mondom el, ha már biztos. Legalább petezsákot lássak. Utána jöhet a bejelentés neki. :lol: :lol: :lol:

Anyuéknak gőzöm sincs mikor. Szerintem majd észreveszik. :lol: :lol: :lol: Félek szólni neki, ismerem. :oops: :oops: :oops:

Jó bulizást mára. Mi is szülinapozunk. A húgom 29 éves lett. :lol: :lol: :lol: (jó neki :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nálunk is ekkora a korkülönbség a húgom és köztem. Pontosan 5 és fél év. :lol:

Remélem te is úgy jársz anyuddal mint én az enyémmel. A mai napig is csodálkozom, hogy mennyire jól vette az akadályt. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Ez gyönyörű teszt!!És 4 hetesen ennyire szépen látszik...hát komolyan mondom hogy nagyon gyanús h ikrek mert ott látszik a csík ilyen hamar ilyen szépen :lol: :lol: :lol:

És a párod nem tudja hogy mikor kéne megjönnie??Csak mert az enyém napra pontosan tudja h mikor kell tesztelni..nem tudnám előtte titkolni egy napig sem :wink:

Hát tényleg nagyon remélem h követlek mint anno régen is...szted nem kéne nekem is Clostyzni?!(tudom hülye kérdés de olyan rossz ez a bizonytalanság...jobb lenne biztosra menni)

Yusz!

Jó bulizást!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Yusz,
Én biztos vagyok benne, hogy kiakadás lesz.Ő mindegyik gyerekem után kiakadt. Az elsőt mert lány fejjel estem teherbe, a másodiknál mert sokat veszekedtünk Balázzsal, Barbinál meg minek erre a szemét világra mégegy. Na most nem tudom mit fog mondani, de lehet infarktust fog kapni. :oops: :oops:
Panny,
Szerintem neked nincs szükséged clostira, mert simán teherbe estél múltkor is. A dokid sem hiszem hogy felírná. Most csak azért nem jött össze mert a műtét után szüksége volt a szervezetednek egy kis felkészülésre. Ebben a hónapban biztos, hogy babás leszel. :lol: :lol:
Szerintem nincs összefüggés a csík erőssége és az iker gyerek között. Legalábbis ezt olvastam. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!
Szépen erősödik a teszted! :lol:

Tényleg nem attól függ a csík erőssége, hogy hány baba van. Nézzétek meg a Babát szeretnék topikban Zsuzska tesztjeit, az 599. oldalon. Neki ikrei vannak, és csak azután tesztelt miután nem kellett megjönnie, mégis miylen halványak. Szóval bármi lehetséges!

moni
 
 


sziasztok,

Ma csináltam még egy uccsó tesztet. Azt hiszem ez életem utolsó HCG tesztje.Ez azért jelent valamit, pl öregszem oops: :oops: :oops:
Szerintem már nincs kétség.

Kép

Moni,
Örülök, hogy te is ezt mondod, mármint hogy nincs összefügé a csík erőssége és az ikrek között. :lol: :lol:

Gépünk már megint beszart. :oops: :oops: Most már tényleg el kellene vinni szervízbe. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, most már tökéletes a két csík! Tényleg nincs kétség, ez baba.
De azért soha se mondd hogy utolsó! :lol:
Járhatsz még úgy mint Márti, hogy egyszer csak ott lesz a baba a pociban mindenféle rákészülés nélkül! :lol:
És egyáltalán nem vagy öreg!
Én a 38 évemmel nem botránkoztatom meg a dokikat, a szemük sem rebben. A 4. gyereken inkább! :lol:

Mondom én is a páromnak, hogy az utolsó baba, erre vigyorogva közli, hogy Ginusnál is ezt mondtam. :lol:

Nagyon találó a vonalzód! Tetszik!

Amúgy hogy érzed magad? Hányinger, szédülés? (remélem nincs).
Szedsz valami vitamint? Mikor szólsz a dokinak?
Tudom, hogy a 6. hét előtt csak max petezsákot látnak, de legalább azt meg tudja erősíteni. Bár Ginussal 5+6 nál már volt szívverés. Ennél a babánál csak a 7. héten látott.

Szombaton a lezajlott a szülinap jó fárasztó volt, após 4 testvére gratulált, az 5. úgy kiakadt, mintha éppen neki szülném a gyerket :shock: Hogy fogunk megélni, mi lesz a gyerekekkel, elszegényedünk, ők gyerekként szegénységben éltek, ezt akarjuk mi is? stb...
Na a párom jól kiosztotta a nagynénjét, a lényege az volt, hogy foglalkozzon a saját családjával. :lol:

Este meg elmentünk kettesben és megnéztük a Becstelen Brigantykat. Naaaaagyon jó film! És nagyon jó volt a gyerekek nélkül kicsit kikapcsolódni.
A két nagy vigyázott Ginusra, megvacsiztatták, megfürdették és lefektették. Mikor hazaértünk már majdnem éjfél volt, csak a fiam volt fent és netezett.
Nagyon büszke voltam rájuk. :lol:

Na, most jó sokat írtam, ti jöttök! Főleg Panny, ő sokkal le van maradva :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Akkor egész jól telt nálatok a hétvége, leszámítva a beszólást. :oops: :oops: :oops: Jó neked, hogy már rájuk tudod bízni Ginust hosszabb időre, én max a Bazsira és akkor is csak fél órára.

De szerintem ő lesz az utolsó, már most is segítségre volt szükségem. :oops: :oops: Valszeg kérek egy csini masnit a petevezetőimre, úgyis császáros leszek, így legalább egy füst alatt megvan. :oops: :oops:

Még igazán nem érzek semmit, kicsit a gyomrom émelyeg, de tényleg éppen hogy csak nem esnek jól bizonyos illatok.Viszont6 ami kiborító, az az állandó álmosság. :lol: :lol: Egész nap aludnék, és ha leteszem a fejem 2 percre és becsukom a szemem, már szunyálok is. :lol: :lol:

Vitamint nem tudom mit kezdjek el, mert ugye elég nagy súllyal kezdek és nem hiányzik a hízás. :oops: :oops: :oops:
Panny,
Tényleg jó le vagy maradva. :lol: :lol: Hányadik napon tartasz???Tesztek megjöttek már?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szasztok!

Judy!

Tudom h nem kéne ennyire rágörcsölnöm és tudom h nekem valszeg nem kell a closty de olyan hülye vok :shock: :shock: :lol: :lol:

Remélem nem kell sokat várni már négyeskére nekünk sem :wink:
Tesztek már megjöttek,ma vok a 7.napon.

Remélem azért innen nem tűntök el úgy mint Vivi :(

Amúgy azért is vok most megint egy kicsit lemaradva mert a változatosság kedvéért tegnap estére Olika lázasodott be iszonyatosan.Most is épp rajtam csüng,lázasan próbál aludni a mellkasomon,egy kézzel írok nektek :shock: :roll:

Yusz!

Én se bírom a kéretlen véleményeket a rokonoktól,ismerősöktől..Mintha tényleg legalábbis nekik kéne felnevelni azt a gyerekeet :shock: :shock:

Képzeljétek a barinőmnek aki 33 hetes terhes terhességi kiütése van..az egész teste piros,duzzadt kiütéses és iszonyat viszket neki...és azt mondták neki ez a hormonoktól van,minden 200.kismamánál jelentkezik kb,és eltart a szülésig(vagy még tovább is).Ma taliztunk....még a szemhéja is kiütéses szegénykémnek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Judy!

Ez már tényleg egy nagyon szép teszt! Gratulálok nektek! Most már rád is irigykedhetek mint minden pocaklakós kismamára :lol: Olyan jó terhesnek lenni!

Panny, biztos te leszel a következő és ha már te is babás leszel arra leszek nagyon kiváncsi kinek milye lesz :D

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Jó reggelt,

Jövő hét keddre kaptam időpontot az orvoshoz, akkor már 5+3-on leszek. Remélem petezsákot látunk már akkor. :lol: :lol:

Panny,
Ne félj, én nem fogok eltűnni innen.Vivi tényleg jól lelépett. :oops: :oops: :oops:
Olikának jobbulást kívánok. :oops: :oops: Most én is rettegek a baciktól, remélem semmi komolyat nem hoznak haza a fiúk. :oops: :oops:
Chlarissa,
Köszönöm szépen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, szerintem akkor már látszik a petezsák. :lol:
Nagyon kíváncsi vagyok, drukkolok neked!

Panny, nagyon sajnálom a barátnődet! :shock: Borzasztó lehet. Nem tudnak ellene tenni semmit?
Osztom Judy véleményét én sem tűnök el az biztos. Igaziból csak ide irogatok, sem időm sem kedvem a többihez. :lol:

De az 5 gyereket szeretnénk topicba, amit majd megnyit Judy, biztos fogok jelentkezni! :wink: :wink:

Clarissa mi van veletek? Te is ritkán írsz, meg Moni is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Igazán vicces kedvedben vagy ma. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 5 gyermek tuti nem lesz. :lol: :lol: Max, ha most ikreim lesznek. :lol: :lol:

De ha te vagy Panny megnyitjátok, szívesen csatlakozom, csak úgy traccsolni. :lol: :lol: :lol:

Bazsi ma töri témazárót ír, holnap meg környezet témazárót. Már ki vagyok. A mai töritől nem félek, mert szépen átismételtünk mindent és tudta, de a környezettől rettegek. Az sokkal nehezebb és csak a ma délután van rá. Azt sem értem, hogy miért nem hétfőn írattatja hétvége után. Akkor több időnk lenne ismételni. :roll: :roll:

Matek témazárót mg még mindig nem osztották ki, de sok jóra nem számítok. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Adjatok nekem valamiben tanácsot.

2010 febr 25-én lejár a GYED-em, utána csak GYES-t kapok június 19-ig, akkor szülök.Mit lehetne csinálni, hogy ugyanannyi TGYÁS-t és ugyanannyi GYED-est kapjak mint most. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Én nem nagyon értek a tb dolgokhoz sajnos, Márti ennek a dolognak a tudója, nekem is ő tanácsolta mit tegyek.
Lehet, hogy úgy jársz jobban, ha betegállomány helyett a gyest választod pár hónapra. :roll:

Bazsinak mennek a drukkok. Sajnos egyre gyakoribb lesz, hogy több dolgozatot írnak ráadásul egy napon.
Melindánál a szerda a horror nap, múlt héten 4 dolgozatot írt és két felelő óra volt. :evil:
Szegény gyerekek nagyon stresszesek, nem emlékszem mi is ilyenek voltunk?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Sztem is úgy jársz jobban ha nem mész el táppénzre hanem gyes-ről mész majd szülni..mert ha elmész táppénzre ami amúgyis már csak 65% a régi 70% helyett,szóval akkor az a 3 hónapnyi táppénz is beleszámít a gyed-be és csökkenti az összeget...remélem nem írtam le érthetetlenül :oops: :wink:
Egyébként nekem is(remélem)ez lesz majd a gondom...nekünk is ki kell azt a 3 hónapot bekkelni anyagilag a gyes-sel, hogy később a gyed-em jobb legyen...ráadásul nekem közben ment fel a besorolási bérem is,szal így többet fogk kapni mint most Olikával kaptam :lol:
Neked is a besorolási béred alapján fogják számítani a gyed-det...mert az számít hogy a szülés előtti évben(vagyis 2009-ben)volt -e jövedelemed amiből számíthatnának.......a gyed nem számít jövedelemnek..szóval ha nincs akkor automatikusan a besorolási bér alapján számolnak(én így tudom)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Judy!
Sztem a neten érdeklődj utána, van az indexen egy ún szakbarbár nevezetű, aki nagyon érti ezeket adolgokat. Sztem jobban járnál, ha most elmennél TP-re, mert a TGYÁS-ba, meg a GYED-be nem számít bele a teljes TP, csak az első x nap(nem tudom pontosan mennyi, talán 15),amit a munkáltatód fizet, és betegszabinak hívják. A többit a TB fizeti. Én anno Vikinél, és anno Raminál is jan közepétől folyamatosan TP-en voltam, és simán max. GYED-et kaptam. Sztem ez azoknál jelent vmit, akik nem haladják meg a max. GYED-et. Mert pl, akinek brutto 200E afizuja, annak a 70% a TP, ami 140E. És uyge ez a GYED alapja, ami sztem ugyanúgy a max. GYED-et adja. És így amíg te a 4.-kel TP-n vagy, addig a nagymama a 3.-kal GYES-en lehet, és így duplán jól jársz.

moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: