Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Süti! :wink:
A kendőt kipróbálom szerintem!
Az mennyi ideig hatásos? És beszívódik teljesen? Mert van egy krémem is: Protect Kölyök, azt kipróbáltam az én testemen és még órák múlva is, ha megnyaltam :oops: :lol: , éreztem a nyelvemen. Brrrr.....

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


sajnos nemtudom,mert sztem a szobába nem volt szúnyog,de csípés nélkül jöttünk haza...itthon még nem próbáltam,mert inkább kinyírom a szúnyogot a szobába,mert folyton a fülembe zizeg....

amúgy meg szúnyogja vállogatja,hisz sok szúnyogírtó már nem hatásos,mert mutáns illentigens szúnyogok vannak!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Hát nem babázok Miával. Megjött 23 napra... Éreztem én, hogy nem volt, vagy ha volt akkor nagyon korán peteérésem. Tök jól tönkrevágták a ciklusomat az elöző inszemkor. Most azon agyalok, hogy menjek-e inszemre, mert akkor pénteken mennem kéne ultrahangra. De itt vannak a fiúk, és így marha nehéz megoldani...
Fúú, most nagyon elegem van...

aviubi
 
 

 
 

Sziasztok!

Jajj Avi :cry:
Én szerintem a helyedben kihagynék 1-2 hónapot, hadd pihenjen a szervezeted, ahogy telefonban is mondtad, durván "túlgyógyszereztek", regenerálódnod kell(ene) ahhoz, hogy nagyobb eséllyel induljatok neki. Meg ugye a fiúk is "problémát" jelentenek a felügyeletet illetően, bár magamat fel tudom ajánlani, ha szimpik leszünk szerdán egymásnak, akár úgy, hogy a váróban ücsörgök velük vagy ahogy elképzeled. Kb csak a beosztásomtól függ, amúgy ráérek :) Azért az nagyon nem normális, hogy először késik heteket, aztán meg megjön 23 napra...Én várnék, de okoskodni nem akarok!
-m-i-a-
 
 


Angi, most olvastam figyelmesebben: megnyaltad? :lol: Mondjuk érthető, gondolom Dani miatt. Tényleg, nekem olyan gusztustalannak tűnnek az üveges bébikaják, azt Ti, Anyukák, megkóstoljátok előtte?
Ja és jelentem, tegnap kinyírtam egy jó nagy mutáns dögöt, eggyel kevesebb! :lol: :lol: (Addig kétszer csípett meg)

Most jól elmegyek, kell némi alapanyag Apuka :lol: vasárnapi tortájához, elugrom az eredményemért meg postára is kell mennem.

Ja és anyámnak egyszerűen nem tudom megmagyarázni, nem fogadja el a tényt, hogy az utolsó mensi első napjától számolandó a hetek száma, így 4+3 vagyok, vagyis a 2. hónapba léptem 8) Az orvosom is így mondta és én is így tudom. Továbbá szerinte a ciciknek sem kellene fájnia valamint pisi-túrák is a 8. hónapban kezdődnek. Hááát, futni fogunk pár vitásabb kört remélem.

Különben, ha sok lennék nyugodtan szóljatok rám és visszafogom magam, annyi rossz történt itt most sokunkkal, hogy nem szeretnék felesleges fájdalmakat okozni...(Rani, Avi)
-m-i-a-
 
 


Ja, ugye nekem van igazam a hetek számát illetően? (léééci, mondjátok, hogy igen, megmutatom neki a fórumot :) )
-m-i-a-
 
 


Mia én is igy tudom!ugyhogy NEKED VAN IGAZAD :)
titike84
 
 


szerintem Mia nem vagy sok és megérti mindenki hogy ennyri happy vagy :)együtt örülünk veled :) legalábbis a magam nevébe biztos :) és csak pozitiv energiát ad a legkesedésed az embernek :)
titike84
 
 


Titike!
Mindkét hozzászólásodért egy HATALMAS KÖSZÖNÖM!
-m-i-a-
 
 


Mia! Igazad van! A terminust a havi első napjától számolják, így tök mindegy, hogy 2 hete tötrént a fogantatás akkor is most 4 hetes vagy! És igenis a terhesség elején fájnak a cicik, és egész éjjel rohangálsz pisilni. Ez a 2 tünet majd elmúlik, és tényleg visszajön a terhesség végén, de akkor már azért rohansz pisilni, mert a babád ücsörög a hólyagodon... :lol:
És egyáltaléán nemvagy sok! Én öszintén örülök, hogy sikerült, és legalább annyira drukkolok, mint ti!
Akkor anyud sem lesz egyszerű eset...(bocsi) Ilyenek az anyukák. Amúgy az én anyám már arra sem emlékszik, hogy hány hetes 1 terhesség. Ha hétben mondom neki a terhességet akkor mindig rákérdez, hogy akkor az most mit jelent. Pedig nem hülye nő...

Hát még agyalok, hogy menjek-e inszemre. Sok minden szól pro, és kontra...

Titike! Amúgy veled mi van mostanában?

aviubi
 
 


Avi most velem semmi.mármint nem görcsölünk hogy babát akarunk mert ennek csak szomorkodás volt a vége most együtt vagyunk és ha sikerül sikerül ha nem akkor majd a költözés után (ha minden jól megy őszre már pestiek leszünk ) Pesten vissza megyek a régi dokimhoz és kivizsgáltatom magam átjárhatóságit kérek meg majd ő tudja még mit kell nézni. :) abba nem marad a babaproject :) csak nem számolok osztok szorzok meg stb :) ki tudja lehet pont most ezért fog össze jönni :) mindig jövök olvaslak titeket csak nem mindig tudok hozzá szólni így csak csendben drukkolok mindenkinek :)
titike84
 
 


Titike!
Nekünk is költözés után sikerült (pont aznap jött meg utoljára), úgyhogy nagyon drukkolok Neked is meg mindenkinek, őszintén! Nem volt időm "rágörcsölni" ebben a hónapban, lehet azért.

Ééééés van papírom arról, hogy tényleg igazat mondanak a tesztek, vagyis pozi lett a pisi eredményem :) :) (Tudtam ám! :) )

Avi, az én anyukám is tök értelmes és imádom őt, de vannak érdekes megnyílvánulásai, pl. szerinte a terhesség az az egyféle létezik, ami neki volt velem vagyis kissé szűklátókörű. Vannak elképzeléseim nagyvonalakban, amikkel nagyon nem ért egyet, a legeljén pl. ne mondjam el senkinek...mintha bármi is múlna azon és még sorolhatnám.
Ha úgy döntesz, hogy mész inszemre én tényleg szívesen segítek!

Puszi
-m-i-a-
 
 


Hát Mia gratula akkor és drukkolok a szívhangos uh-hoz majd :) de tök jó :) reméljük a költözés nekünk is jót hoz majd :) és addig is bármi lehet még :) de írok amint van vmi változás nálam :) de eddig nem volt ezért nem írtam hisz minden zajlik ami hónapról hónapra szokott. Mia mikor mész majd megint ultrahangra ?
titike84
 
 


Titike,

Most pénteken megyek, hogy megnézzük, jó helyen ágyazott-e meg magának az utódunk :), jó esetben látunk petezsákot, szívhangot szerintem úgy két hét múlva nézünk (akkor leszek 6-7 hét között). Azért félek egy nagyon picit, de bízom benne, hogy most sikerült! Köszönöm a drukkokat, rámfér ám! :wink:
-m-i-a-
 
 


Biztos jo helyen van a babóca :) és Szója kap egy kisgazdit :) kiváncsian várom a pénteki fejleményeket :) irj ám majd
titike84
 
 


Írok.
Sz.-nek meg azt mondtam, hogy azért lesz "kistesó", hogy még többen szeressék őt! :)
-m-i-a-
 
 


Mia..... Kép

sutimano76
 
 


Mia, én is drukkolok majd pénteken, de tuti oké minden!
Ja, igen megnyaltam, kipróbáltam érezné-e a gyerek, ha ő nyalna meg! :wink: És igen, érezné, még nem szívódott be vagy nem tudom és Dani rágcsál mindent, a saját kezét, másét.
Az üveges kajáknak tényleg undorító az ízük is, megkóstolom mindig, nehogy meleg legyen!
Akkor képzeld el, hogy Rába Tímea azokat ette és úgy fogyott..... :roll:
Ja, igen az én anyukám sem tudja hetekben a terhességet, ez akkoriban nem úgy volt, azt mondja. Meg az is hihetetlen, hogy mennyi hülyeséget mondtak akkor a kismamáknak, védőnők és orvosok. Az etetéskor szinte mindig összezördülünk, mert ő kérdezi, hogy ezt vagy azt nem szabad még (de már ezerszer bepróbálkozott) , de hát ő úgy tudja szabad, mert neki úgy mondták régen!

Titike, megnézegettem a képeidet, neked is jó sok van. szépek és boldogok vagytok! :wink:

Avi drága, sajnálom én is! De ami késik, nem múlik! Ez az inszem dolog nekem magas, ebben nem tudok írni semmi okosat. Tönkreteszi a ciklust? Az nem jó dolog. Orvos mondott valamit?
Olyan rossz lehet, hogy nincs aki vigyázzon a fiúkra (nem rád értettem Mia :wink: ) Ilyenkor jövök rá, milyen kincs, hogy nekem anyám is és anyósom is megteheti, hogy ugrik első szóra, mert nyugdíjjas mindkettő.

Ja, kérdés: Bezöldült a kinti medencénk vize,pedig algaölőztük, hypo is van már benne, vízforgató megy. Egy nap nem forgattuk és ilyen lett. Úgy néz ki ezek hatására nem javul.
Valaki esetleg hallott valami praktikát?
Mert akkor le kell cseréljük és nem kis mennyiség..... :shock:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi köszi. én is meg néztem a tieteket Ti is szépek vagytok meg boldogok:) jó ilyen családot látni :) Édesek a fiúk nagyon :) Mi is úgy szeretnénk egy kis krapekot :) de ha még egy kis hercegnőnk lesz az is nagyon szupi lenne :)
titike84
 
 


Angie,uncsitesómék csaj szimplán kiporszívózták az alját...az is egy cső végére a porszívófej....üres vége megszív és úgy jött fel,bár így nekik csak az alján volt,nemtom nektek milyen!!!

sutimano76
 
 


Süti, köszi, már csináltuk ezt is, szuper ötlet, a por, homok szépen kijött, de továbbra is zöldes színű.
Félő nincs mit tenni. :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Angie! Sajna nem tudok segíteni. Nincs medencénk. Tegnap este eszembe jutottál amikor indultunk a játszóról haza, mert már rengeteg szunyog volt. Én pedig hajkurászom azt a béna szunyog irtót amit konnektorba kell dugni, és sehol nincs. A béna gyártó nem készült fel a szunyog invázióra. A barmok már májusban tudhatták, hogy ez lesz... Van itthon szunyoghálónk, de így is bejönnek, gondolom az ajtón, és sajna Hunornak néha 1-1 csípése bedagad. Most pl. a szeme felett... :evil:

Titike! Szorítok, hogy hamarosan költözzetek, és mehess a dokidhoz!

Inszem ügyben úgy döntöttem, hogy megyek. Nem bírok kihagyni, mert így is annyi ideig húztam az időt. De igazából már nagyon utálom ezt az egész helyzetet. Azt hiszem kezdek belefáradni. Én már azon a szintem vagyok, hogy tényleg nem tudom elképzelni, hogy én még valaha leszek terhes, és fogok szülni, szoptatni stb... Úgy érzem, hogy a fiaim már egyre nagyobbak, és már elsem tudom képzelni, hogy megint lesz pici babám...
na jó lelövöm magam.

Mia! Akkor 3-kor tali! :D

aviubi
 
 


Avi köszi szépen én is szorítok neked és ne add fel elhiszem hogy nehéz de nem szabad feladni :) leszünk mi még babások újra :)
titike84
 
 


Avi,
Igenis, 3-kor! Ott leszünk :wink: :lol:
Azt képzeld el inkább, hogy lesz egy édi-bédi Zselyke baba és ne ilyen negatívakat! Annyira drukkolok!!
Majd csinálhatnánk fórumtalit is....vélemény? Megismernélek ám titeket és a csemetéket is személyesen!
-m-i-a-
 
 


Avi,
indulok 3 db percen belül :wink:
-m-i-a-
 
 


Jelentem:
Avi füllentős, ugyanis 2 azaz kettő darab tündéri kisfia van, csak még azt nem döntöttem el melyikük a tündéribb, Bence fogta a kezem, Hunor úr meg megengedte, hogy tologassam :) Majdnem elvitt minket a jégeső is, kicsit eltévedtünk, de remek délután volt!
-m-i-a-
 
 


De végül nem is tévedtünk el, csak kicsit tanácstalanok voltunk :wink:
Köszi a gyerek dicséretet! de majd azért ha megismered őket akkor meglátod te is azokat a szarvakat!
Bencének nagyon bejöttél! Már alig várja, hogy megismerje Szóját!
Nagyon örülök, hogy találkoztunk, és nagyon szimpi vagy!
Na jó nem ömlengek, mert még félreértik a többiek! :lol:

aviubi
 
 


Jó reggelt!
Örülök, hogy tudtatok találkozni, nem értjük félre! :lol:
Jó, hogy közel laktok egymáshoz.
Avi, kösz, hogy gondoltál rám a szúnyogok kapcsán. :wink:
akkor Budapest sem kivétel idén? Ott is beűznek sötétedéskor ezek a dögök.
Tegnap este már nem bírtam, bekentem a magunkat a büdös szúnyog riasztó krémmel és kiültünk. Bence is akart, nincs mit tenni. Basszus arra a millimétere jöttek, ahol kimaradt a kenés. Nem használ ezeknek semmi.
Ma védőnő Danival, kíváncsi vagyok hány kg lett. Itthon nem szoktam mérni, néha úgy, hogy az ölemben van, aztán nélküle magamat és kivonom.
Na ébredeznek és még a kávém felénél tartok! :cry:
Szép napot nektek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


itt a zuhé miatt nem volt alkalmas kint ücsörögni,viszont isteni friss levegő volt!!!

Mia,Avi kép nem készült???

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Angie! Sajna ez 1 ilyen szunyogos év. A fiúk is állandóan szunyog csípésesek, pedig nekünk van hálónk...

Suti! sajna nem vittünk gépet, de majd talizunk, hogy a fiúk megismerhesség Mia kutyusát, akit ma meglestek a facebook-on, és tetszett nekik. Na akkor majd viszek gépet!

Voltam ma ultrahangon. Nem bántam meg. Mondogattam a dokinak, hogy szerintem multkor sok volt a hormont, de nem nagyon vette a lapot! Aztán az asszisztensnő utána nézte a multkori adataimat, és azt mondta, hogy nagyon-nagyon sok volt a hormon amit felírt a másik doki, ugyanis a méhnyálkahártyám tök jó volt. Így megbeszéltük, hogy most majd az inszemkor megnézi az eredményeimet ( ugyanis megint a másik doki fogja csinálni) és beszél a másik asszisztens csajjal, és akkor nem szedek annyi hormont amennyit felír az a doki.
Húúú. Érthető voltam?
Na megyek hUNORT altatni.

aviubi
 
 


Sziasztok,

Avi,
Örülök, hogy jó volt az UH-on, remélhetőleg TÉNYLEG odafigyelnek most rád!!!
Én is sajnálom a "képtelenséget" :lol: , de az emlékeinkben örökké élni fog :lol: :lol:
A szarvak meg lehet kikandikáltak egy fél másodpercre, arra gondolok, amikor Bence lazán megdobta egy jókora kővel Hunort :twisted:
Többieknek nincs kedve találkozódni? Mostmár eltalálunk a Kopaszi gáthoz :lol: :lol:
-m-i-a-
 
 


Fog még az a szarv nőni a te szemedben is+ :wink:

Amúgy ma nagyon büszke voltam rájuk. Nagyimat kértem meg, hogy jöjjön el az ultrahangra, vigyázni a fiúkra. Vártunk-vártunk, de doki még nem jött, így átküldtem őket a nagy épületbe, hogy vegyenek valami mesekönyvet. Bence lekére kötöttem, hogy jó legyen, és vigyázzon Hunorra, mert nagyim már nem tud futkározni utánuk (83 éves). Basszus az ablakból figyeltem őket, és édesen egymás kezét fogva mentek oda,-és vissza! Azért tudják, hogy bizonyos helyzetekben tényleg nagyon fontos, hogy viselkedni kell, és ezt tisztelem bennük. Szóval ma büszke voltam. :lol:

aviubi
 
 


Avi, tegnap is rettenetesen édes volt Bence, mikor jöttek a kiabálós motoros csónakosok s megijedtek, és hogy mögé állt és átkarolta... :wink:
Mikor mész legközelebb?

Jajj, mi most kutya-pocak-szőr vágunk géppel először, izgi lesz...
-m-i-a-
 
 


ultrahangra? Hétfőn megyek. Aztán gondolom pénteken is...

Szőrtelenítitek szegény kutyát? Jujjj.Majd raksz elötte, és utána képet?

aviubi
 
 


Tényleg! Holnap mikor mész ultrahangra? Szorítok ám nagyon!!!! :wink:
Szerintem szívhangra még ne számíts. Azt majd jövő hét végén láthatsz.

aviubi
 
 



Avi, tudom, alig lesz még 5 hetes, petezsákra azért számít(hat)ok! Szerinted? vagy felritkulás vagy valami..(csak, hogy jó helyen van, annyi)
Birkanyírás már megvolt, kép nem készült, a hasáról lett levágva, de jól tűrte nagyon, ügyes kutyám van :), és már a másik Birkát is megnyírtam :lol: :lol:
Holnap 2-től rendel a doki, múltkor már fél 3-kor végeztem, de ide jövök azonnal, amint megtudom!
-m-i-a-
 
 


Háát, szerintem petezsák már látható lesz. A szívhang van a 6. héttől. De tuti, hogy jó helyen van!
na akkor most jó sok szőrtől szabadultatok meg. Kutynak hatalmas gartula! Gondolom, most élvezi, hogy szellőzik! :lol:

A 2 fiú mostanra teljesen meghülyült, de olyan meleg van, hogy esély sincs rá, hogy aludjanak. Várok mikor dőlnek ki!

Akkor holnap 2-től szorítok!!!!!!

aviubi
 
 


Hűű, de izgi. Avi, lehet írok smst, hogy mi van majd...
-m-i-a-
 
 


Nagyon szorítok! Te már megint korán keltél?!

Mi pedig ma megyünk autót nézni. Na ez közel nem annyira izgi mint az ultrahang...

aviubi
 
 


Sziasztok!

JÓ HELYEN van 5,1X6,1 mm NAGY petezsákocskám, kaptam utrot is, M. meg a legszebb szülinapi ajándékát :):):)

Köszi a drukkokat!
2 hét múlva szívhang kukk.

Avi, mi a helyzet autóval?

Puszi
-m-i-a-
 
 


Mia, őrült nagy gratuláció!
Annyira örülök! Szeretnénk végigkövetni a terhességedet, az olyan izgi, remélem sok-sok beszámolót, érzést, képet látunk majd tőled!
Millió puszi
M. nek pedig Boldog Szülinapot!

Avi, milyen autót néztek?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, köszi szépen és természetesen Ti az elsők között lesztek, minden új hír közlésekor :wink: Sokmindenen átsegített ez a fórum, lehet nem is tartanánk itt.

Lehet debil vagyok, de bekereteztem a kapott képet és szülinapi ajándék lett belőle, M. szerint mákostésztára hasonlít :lol: meg rám, mert olyan kerek, mint a fejem :twisted: :lol:
-m-i-a-
 
 


Mia gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem mutatod meg a képet ?:) de jó akkor hogy jó helyen van a kismanó :) gondolom a föld felett vagytok most :) és minden okotok meg van rá :)
titike84
 
 


Titi, de majd megmutatom, csak most megyek főzöcskézni, aztán zuhi és aludni, holnap is 6-ra megyek dolgozóba, a gépet meg tölteni kellene hozzá stb..úgyhogy majd, ha több időm lesz egy picivel ;) és nem leszek ilyen áááálmos.

És köszi!!!!
-m-i-a-
 
 


Ja, nagyon aranyos a dokim, ki akart írni táppénzre, mondtam hogy amíg tényleg SEMMI panaszom nincs, dolgozni szeretnék, azt mondta renden van és már 3 féle bogyót szedek: Femibion, Magnézium B6 (Béres) és Utrogestan, lassan belezavarodok :lol: és ajándék volt a kép!
-m-i-a-
 
 


Avi, mi újság az autóval? Tetszik? Elfér a 3 gyerekülés benne? :wink:
-m-i-a-
 
 


Mia! Itt is ÓRIÁSI GRATULA!!!!!!!
Nagyon örülök, és tényleg nyugadtan jöhetsz az élménybeszámolókkal. Azt hiszem eztzel táplálhatod a reményt bennünk is.

Autó! Hát végül nem mentünk el, mert apa vért adott a West-endben ( 2 nap szabi jár érte), és utána a tetőkerten játszótereztek a fiúk... Így most holnap reggel korán kelünk, és megnézzük. Amúgy Ford focus kombi. És piros színű... Én nem vagyok annyira oda a színért, de Hunor piros autót rendelt. Bence a szebb színeket részesítené előnyben, de nálunk most a szín egyáltalán nem számít...

aviubi
 
 


Mia, Kép jaj de nagyon örülök,de jó!!!!!!!!!!!Gratulálok!!!!!

sutimano76
 
 


aviubi írta: Amúgy Ford focus kombi. És piros színű....



az szép és jó kocsi!!!Nekem is tetszene!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: