Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt :D
Jaj Pinkiné, jól emlékszem, hogy holnap Neked is szülinapod lesz :lol: :lol: Hát akkor NAGYON BOLDOGSÀGOS SZÜLINAPOT NEKED!!! :D :D AZt hiszem a legszebb ajándékot már megkaptad :P Mi jot terveztetek holnapra?

Csip ma te is melózol? Gondolok mert én is este fél 10ig reggel 9töl, igaz közben lesz 2 óra körömidöpontom :D Más újság nincs, tegnap elöszülinapoztunk a hannoveri magyar barátainkkal Hannoverben, tök jó kis spontán este lett belöle :P Amúgy a p.ém, mostmár tutira esezn a héten volt a hét elején valamikor,mert 3 napja kezdett felmenni ugy rendesen a höm. Jupi. Akkor most február 2re várom, vagy nem várom... :D :D Majd meglátjuk :roll:

További szép napot!!!
Puszi :P
Vendég
 


Sziasztok....

Igen melozom :D
Tegnap otthon voltam végre rendbe tettem a lakást, mivel itt volt egy ismerős aki csinált nekünk díszlécet és tegnap fejezte be, így végre kitudtam takarítani :D Ja és elmentem a tetkoo javításra is reggel 8 kor :D szép lett :D csak ha nagyon megnézzed akkor talán az egyik hosszabb 1 mm :( na mind 1 :( de jó fej volt a csaj, mert mondta, hogy ha gondolom vissza mehetek még 1 korrekcióra, mivel, nekem eléggé vérzett mikor először csinálta és azt mondta, hogy nagy szó, hogy egyáltalán nem dobta ki a festéket, bár itt ott kifakult...de megcsinálta :D majd meglátom, hogy elmegyek-e vagy sem :D de most nem is fájt.... :D majd ha szép lest hozok képet :D ha meggyógyul :D
Aztán ágyneműt húztam a kutyának :D Rendbe tettem a helyét és játékait, mivel most őt sem lehetett bolygatni az allergiája miatt, és meg is fürdettem :D nagy macera ez nálunk, kiabálás veszekedés és a végén sértődés van, mikor a hajszárításnál tartunk már nyüszít, el megy a türelme :lol: :lol: :lol: olyan, mint egy gyerek :lol: de aztán olyan rafinált is :D tudja, hogy utána neki ez és az jár, amiért, úgy mond megkínoztam :lol: na rávett, hogy vigyem le sétálni, aztán oda ment a szekrényéhez leült és ugatott, hát kért valami nasit :D és aztán, este :D :D :D mert csak ilyenkor, meg már leszoktattuk róla, 3 szor jött oda, hogy vegyem fel az ágyba...de nem vettem, átbaktatott a másik oldalra a páromhoz, felkeltett (kapirgálja ilyenkor a kezedet a körmével) egyet...nem hármat, mint nálam :D na és persze felkerült az ágyba :D :D :D
Reggel meg mikor csörgött az óra, néztem, hogy épp sunyit fel mellém és nyalogat :D azt hittem megzabálom, és levetette magát és oda bújt a hónom alá :D olyan egyem meg imádom :D
Nem édes???Gondoltam megírom nektek :D
Aztán vittem le sétálni,jövünk fel, látom, hogy megint van egy sebbe-kikaparta :x bekentem neki, de tuti hiába, mert nem vagyok otthon leszedi a krémet :roll: úgyhogy hétvégén, megint figyelnem kell, hogy ne vakarózzon, mert akkor kisebesedik még a bőre, úgy látszik nem 100% gyógyult meg neki :(
Én is lassan pirizni fogok, kiváncsi vagyok mikor...jó lenne, ha vasárnap, mert ügye bár 3 nap mikor piri van, vv lesz....és ügye én hétfő, szerdán pénteken, melozom...szóval jó lenne, ha úgy jönne meg, hogy ne H-Sz-P legyen a 3 nap, hogy menni keljen a vv....

Na Kriszti megyek olvasom a Titkot :D ja és akkor hajrtá :D akkor csak megvolt a p.é :D huuuu de jó...

És aztán HERZLICHEN GLÜCKWUNSCH ZUM GEBURTSTAG :D :D :D
csip-csip18
 
 


Hát igen el olvastam, van benne igazság :shock: :roll:
Hmmm.....

Elgondolkodtatóóóóóóóóóóóóó
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Én is vagyok azért néha, olvasgatlak Titeket!

Én is szeretném ezt a Titkot átkülditek?
csicsiy@gmail.com

Képzeljétek nekem most megjött 3 nappal előbb, 24 helyett 21, na ilyen sem volt még soha életemben. bár most én sem tudtam igazán mikor volt pé, sokszor fájdogált, de nem volt az igazi...

Melóhely jó, nagyon összetett feladat, értékesítéstől kezdve pénzügy, minden. sok új dolog van amit meg kell tanulnom. de jó a társaság is, minden. remélem így is marad.

Na most akkor Kriszti nálatok bármi lehet már és ezek szerint jókor voltatok többször is együtt??? na drukkolok nagyon.

Csip, nektek is drukkolok, kíváncsi vagyok még mi lesz az eredmény, vagyis úgy emlékszem még konkrétan nincs meg hogy mi van ugye? bocsi ha lemaradtam.

Pinkiné láttam a pocakképeket iwiw-en. olyan jó... :)

Csip: Mókival mizu?

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Hurráááááááá képzeljétek beköszöntöt piri anyó VASÁRNAP :D a leges legjobb napon :D mivel így a 3 nap KEDDRE esik akkor kell mennem a vv, és akkor ügye nem vagyok bent a szoliban, aztán a 21 nap meg SZOMBATRA ESIK :D nagyon jóóóóó
és 35 napra :D nahát ez a TITOK, biztos segített :D

Csilla: hmmm elég érdekes, hogy 21 naponta mensisel, lehet neked is valami progi hiányod van, nem szabadna ennyire rövid lenni.... :roll: nem mész valamikor el dokihoz megkérdezni vagy, ha mész rákszűrésre, szerintem kérdezz rá, említsd meg neki :wink: biztos ami biztos :wink: Te Móki el van tűnve :shock: úgyhogy remélem minden oké náluk most, bár a csaj nem lakik ott a babácskával :? :(

Kriszti: na, hogy vagy???akkor most mikorra nem várjuk?????


Nekem jól végződött a hetem ezzel a mensis dologgal :D így jól is kezdődött :D

Na gyertek majd puszik
csip-csip18
 
 


Sziasztok :D
Élek én is, csak valahogy most iszonyat gyorsan mentek a napok, alig kapok észhez :P A szülinap is megvolt, másnap kicsit "fájt", de túléltük :D :D :D Jó volt, aztán meló, ma is :D A mensit 1 hét múlva várom :PVan egy olyan érzetem, hogy a p.é idöpontját csak körbelöttük, de nem találtuk el :D :D :D De csak a pozitív hozzállás és én azt mondom, hogy eltaláltuk és KÈSZ :lol: :lol: :lol: ...és akkor az úgy is van!

Látod Csip müködik :P :P :P Örülök neki, hogy pont jókor küldtem :D
Csicsy neked is átküldtem már, gondolom megkaptad. Szerintem is a 21-24 nap nagyon rövidke, azt mondtják , hogy 25-35 nap között normális... :roll: Hát nem tudom, nekem a mostani ciklusm pl. 35 napos lesz, nekem ez sem normális, mert k..va hosszúnak tünik :D :shock: :roll: Ovuláció után szeretnék mindig két héttel öregebb lenni, ezt a részt nagyon utálom :shock: :evil: :evil: Eléggé fájdogálok is már, áprilisban megyek rákszürésre is, ha addig semmi, megemlítem, hogy ez nem normális már, a peteérés elött elkezdödik már napokkal, aztán egész a mensiig fokozódik a petefészek fájdalom, most például tegnap már be akartam venni cataflamot,mert azt hittem kiszakad a bal petefészkem a helyéröl, ez most nem túlzás csajok, nagyon fájt, ma reggel meg jött hozzá a balo oldali derékfájás. :? :? Se ülni, se feküdni nem jó, legjobb ha állok :shock: De mégsem állhatok egész nap, majd csak a melóhelyen :D

Pinkiné hogy telt a szülinap?

Puszi nektek!!
Vendég
 


vagy vasalok, az még jobb :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok....

Krisztike: hát ez érdekes, nem tudom mért szúr neked ennyire :D ez édes volt öregebb akarsz lenni mindig abban a 2 hétben :D :lol: :lol:
Én egész jól megszoktam ez a 35 napos ciklus-t már :D
Ezek szerint akkor jól sült el a szülcsinapozás :D mit kaptál? hol voltatok?

Nekem meg volt tegnap a vv :D utsó vv megyek 3 hét múlva :D hihetetlen, hogy eltelt ez a 3 hónap....nem gondoltam volna, és remélem, hogy ilyen türelmes voltam meglesz az eredmény s a bibi is :D ma fel is hívom a kórházat és lebeszélek egy február végi időpontot konzultációra...Hát itt tartunk már :D kezdek izgulni :D de remélem ami vv majd megyek 3 hét múlva, ott találnak bibit...mondjuk sárgatestet az jó lenne :D és így lesz :D

Na gyertek majd :D
csip-csip18
 
 


Hát komolyan mondom az eszem megáll, ezen a Honvéd kórházon!!!!!!!!!!!!!!!!Hogy ott milyen emberek dolgoznak a recepción fogalmuk nincs semmiről, és összevissza kapcsolgatnak, meg, hogy nincs ilyen osztály (endokrinológus) és nem is mernek ilyen fő mondom fő orvost értitek ezt???ezeknek finguk nincs semmiről komolyan mondom...hogy ilyen kor nem tudom kivel beszélek, mert úgy beírnék, hogy kik ezek mit keresnek itt??!?!?ha semmiről fogalmuk nincs????????Felrobbanok esküszöm.....
Közli nekem az orvosom, hogy januárban telefonáljak, mert akkor meg van a februári beosztás és minél előbb kérjek időpontot, erre mit mond a nő a recepciós, aki össze vissza kapcsol, és még ő neki állt fel, hogy megint hozzá kapcsoltak vissza, hogy Nincs hely Februárra, csak Májusra???Mondom tessék????????Hogy faszba van ez ?????
Hát a hajam most hullik ki, az biztos................
csip-csip18
 
 


Úgy eldurrant az agam, hogy felhívtam a nődokimat....

És....................

Aki segített Felhívtam :) és képzeljétek el is árulta, hogy ami vv voltam 1 hete az eredmény megjött, és csodálkozott, hogy mi a szarnak mondták nekem 5 hetet, mire meg jön az eredmény :D (milyenek már az orvosok mi????)Juhhuuuuuuuuuuu
így meg van az is, és teljesen rendben van és a tegnapi leletem is jó
Azt mondta menjek 3 hét múlva az utsó vv-ez az ahol a bibi lehet- és utána 1 nap múlva meg van az eredmény s elintézi nekem, hogy azonnal kapjak időpontot az Endóshoz :D Hurrrrrrrrrrrááááááááá
csip-csip18
 
 


Na mi van kérem szépen???
Hol vagytok??
Mi helyzet, Kriszti?
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :D

Csip veled mindig zajlik az élet :P :lol: A magyar eü.-röl inkább nem fejteném ki a véleményem, persze tisztelet a kivételnek :D
A szülinapozás jó volt, anyósom kitalálta, hogy akkor menjen az egész család görög étterembe. Nyamii :lol: :lol: Hozzáteszem, nekem és anyósomnak egy napon van a szülinapja! De a világ legaranyosabb anyósa!Ez most komoly. NAgyon örültem az ötletnek, mivel én is meg a párom is délelöttös volt, így amúgy sem lett volna kedvem anyóséknál fözöcskézni, na meg amúgyis a mi szülinapunk, nehogymá még mi készítgessünk :D :D Szóval fél 7re volt asztal, 9ig ott voltunk, aztán anyósoméknál folyt köv majdnem éjfélig. Lecsúszott pár pohár borocska, nadehát most vagyok elöször és utoljára 29 éves :D :D Jövöre tuti valami bulit szeretnék :lol: Hogy mit kaptam, hát elsösorban pénzt,mert ha már megkérdezték mit szeretnék :roll: :roll:, mondtam a pénz az mindig jól jön
:wink:
Páromtól pedig egy ötletet, hogy idén menjünk tengerpartra nyaralni :D Ennek tökre megörültem,mert még nem voltunk együtt seholsem nyaralni :P Ugyhogy mondtam neki, hogy ez tök szuper, de csak akkor tudnánk elmenni, ha én nem leszek közben terhes. :shock: Na most erröl is beszéltünk és lehet ego vagyok, de azt mondtam neki, hogyha most nem vagyok terhes, akkor nem is akarok augusztusig az lenni. Kövezzetek meg, de így döntöttem, illetve döntöttünk közösen. Na most a másik oldala a dolognak, ha most terhes vagyok... :roll: :roll:

A másik újság, ezt Csip akartam neked újságolni, hogy lehet belevágok a körmözésbe. A fönökasszonyoméktól kaptam lehetöséget, majd febr. 7-en, hogy kibontakoztassan tehetségem, aztán majd meglátjuk, hogy hogy áll "kézre" a mükörmözés dolog. Ha mást nem mondta a körmös csaj, meg tudjuk majd egymásnak a körmeit csinálni :D A fönökömék örülnének egy pótkörmösnek,mert a kolléganöm egyedül van és sok a kuncsaft. :lol:

Na jó, mostmár befejezem, nem untatlak benneteket!
Puszi :P
Vendég
 


Te is itt vagy, Csip látom :D
Még nem jött meg, a höm is fent van, melleim duzzadtak és hányinger is van...de szerdáig nem tesztelek, addig tudok várni :P
Vendég
 


Huuu ha azt a mindenit :D
Akkor lehet bár beköltözött hozzátok valaki :D Hanyadik napodon???Itt küld már át a ciklus.hu görbédet, mert freemail.hu nem tudtam megnyitni :oops: :?
Jujjj de izgi :D Szerinted, terhes vagy???Na most komolyan???nagyon drukkolok!!!!!!!Én szerintem biztos :D

Szerdán tesztelsz leghamarabb???Az hanyadik napod?????
Jujjjjj nagyon izgulok érted :D
Na az tök jó, akkor vágjál bele a körmözésbe jó is az :D Drukkolok, hogy sikerüljön ?D
csip-csip18
 
 


A ciklus.hu-n teljesen máskorra jelölte be a pét, de a wunschkinder jobb szerintem. Tuti jan. 19-en volt p.ém,mert a höm is akkor kezdet felfelé menni. Öszintén mondom, hogy fogalmam sincs mi van, babonás vagyok, nem élem bele magam, de most terhesnek érzem magam :shock: :shock: Aztán ha megjön akkor sem lesz elkenödés, mert akkor meg nyaralás lesz :D :D Ma vagyok a 13 v. 14 dpo-n, de olyan furcsa az egész,mert hányingerem van és közben meg éhes vagyok :shock: :shock: Na mindegy, felteszem a görbém, habár abból nem látszik még semmi, csak hogy volt pém. :P A múltkori görbém sem trifázisos volt, meg szerintem ez sem az csak bifázisos :D

Pusszantás :D
http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... ,nummer=10
Vendég
 


http://www.urbia.de/services/zykluskale ... 34?print=1

Ez egy másik helyen volt vezetve... :shock:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 32000_.png

A ciklus.hu totál elbénázta a p.émet :?
Vendég
 


Tuti terhes vagy szerintem :D :D :D

Jujj de jóóóó, annyira izgulok :D kérlek csinálj tesztet:D könyörgöm :D :lol: :lol: :lol:
Tuti szerintem 16-a a Vasárnap az a nyerő :D az tuti :D
Megnéztem egy kalkulátoron is....Ezer 100% hogy az vagy :D és az ovud az valóban akkor volt Vasárnap, de jó is az a nap egy szép esti szeretkezés :D
csip-csip18
 
 


sziasztok,

lejelentkezem én is...

mostanában eléggé eltűntem, de mentségemre legyen, Levi mellett nem sok szabad időm van. :oops: állandóan vele kell lenni, eléggé sírós, és hisztis.. :oops: de imádom! :)
az éjszakáink is eléggé nehezek voltak, plusz még hasfájós is volt :oops:
mostanra elértük azt, hogy nagyjából átaludja az éjszakát :oops:

Krisz:nagyon ígéretes kis görbid van ;)
és utólag is Boldog Szülinapot!

Csip: látom, elindultál a kivizsgálások útján. nagyon örülök neki:)

most már remélem gyakrabban tudok majd jönni. :)Megbeszélem Levivel

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Csajok az imént teszteltem POZITÌVAT!!!!!
Jaj, annyira boldog vagyok, kiugrik a szívem a heyléböl!
Vendég
 


Szio Henne :P

Hogy megy a babázás?Láttam Leviröl képeket, nagyon tünemény, komolyan!Már az is tök hihetetlen, hogy eltelt 2 hónap :shock:
Amúgy szoptatod?Milyen baba? Alszik rendesen? Ha Levi engedi írj a tapasztalataidról! :P
Vendég
 


Krisz: halkan, de gratulalok!!! De jooooo ;)))) holnap jövök részletesen :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Na mondtam Én :D :D :D Tudtam :D :D :D

Azt a leborult mindent :D
Jézusom, hogy örülök, a könnyem is folyik :lol:
Mit mondjak...áhhhhhhhhhhhhh....
Írtam neked :D

Puszillak
csip-csip18
 
 


Kriszti: megnéztem még egyszer a ciklus.hu-dat :D
és teljesen olyan mint az enyém volt :D
Ti is akkor voltatok együtt amikor mi anno :D
19 és 22 ciklusnap....
Nézd az enyémet :D

http://ciklus.hu/images/diagramok/31d44 ... 32000_.png

Úgy látom a 22 nap a nyerőőőőőőőőőő :D

Hurrrrrrrrrrrrráááááááááá
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :P
Most ott vagyok, hogy fogalmam sincs mikor volt az a bizonyos nap :shock: Elöször a 17. hétföre gondoltam,mert amúgy a ciklus.hu szerint is akkor volt pém, aztán azt gondoltam, hogy 19. szerda,mert akkor a mleóhelyen délután olyan fura mensiszerü érzés jött rám...de az is lehet, akkor kezdödött a beýgazodás, vagy mi, viszont 24-én mostmár gondolom miért szúrt a bal petefészkem és szakadt le a derekam. :D A derekam fájdogál azóta is. Egy biztos, 3 napja van ez a megérzésem, és a megérzeseimben nem csalódtam eddig :P

Jaj ezt el kell mesélnem. A tegnapi nap nemcsak a teszt miatt volt különleges, hanem ugyebár a párom tegnap szabadnapos volt, kitaláltuk, hogy eszünk valami finom salátát a városban, mert én ugyis fél 2kor talizok a barátnömmel. Indulás elött kérdezte, hogy na megjött már? :shock: Hát mondom nem, de jele sincs...erre ö, hogy akkor a városban vegyünk tesztet. Ok, bementünk a Rossmannba, majd kajcsiztunk, barátnöztem, de közben rájöttem, hogy a teszt az 25ös, én meg gyengébbet akartam venni, de azt csak a DM-ben lehet kapni. Barátnöm bejött velem, hazajöttem, párom meg elment edzeni. Ott ültem és szemezgettem a gyenge teszttel, hogy most, vagy inkább ma reggel csináljam meg. :roll: :roll: Hát mondom mi baj lehet ellövöm. Persze vártam picit, nem ittam 1 órán át, wcre se mentem, pedig az utóbbi 2 napban negyed óránként pisilni járok, na és akkor elöötem a tesztet, amin abban a pillanatban megjelent az erös csík,majd hozok képet róla késöbb.
Este fél 7kor ért haza a párom az edzésböl és képzeljétek meglepett egy hatalmas rózsacsokorral és az egyik kedvenc filmemmel a videtékából. Azt mondta meglepetést akart csak úgy. Na erre én is befogtam a szemét és megmutattam neki a tesztet, habár ma reggel akartam, de így nagyon jól sikerült egymást meglepnünk tegnap :lol: :lol: Nagyon boldog a párom, azt mondta segiteni fog mindenben, vigyázunk a kincsünkre! A dokit holnap hívom fel, hogy jövö hétre adjon idöpontot, most ugysem látna semmit, jövö héten sem sokat, de legalább beigazolja a terhességet. A család még nem tudja, a jövö hetet kivárjuk, addig titok, de akkor is csak a szülöknek fogjuk elmondani. Ja meg ti tudtok még róla :D
Vendég
 


sziasztok,

Krisz: ez olyan szép, amit írtál tegnapról! :) nagyon vigyázz a kis babókádra..semmi emelés, semmi stressz. ;)

Leviről és rólunk:

hát, az alvás: mi rendesen megszenvedtünk, nagyon sokat éjszakáztam vele..többször volt olyan,hogy csak 3 órát tudtam aludni, azt is részletekben. Mi elkövettük azt a hibát is, hogy közöttünk aludt egy jó ideig, mert félt a kiságyban.. na meg a sötétben..így közöttünk aludt, éjszakai fénnyel..aminek persze az lett az eredménye, ha felébredt éjszaka, elkezdett hadonászni, kipattantak a szemei, és nem akart aludni..na persze és nagyon hasfájós is volt szegény.. :(

szoptatás: hát én ezzel is megszenvedtem..az elején volt sok tejem..aztán elkezdtem menstruálni (más szülés után 1 évig nem menstruál...) és elkezdett fogyni a tejem. még tudom szoptatni Levit, de már kell neki tápszer is. így 2/3 anyatej 1/3 tápszert kap.
próbáltam a szptatós teákat, mindent, de fájt tőle a hasa Levinek, így abba kellett hagynom..

most már eljutottunk arra szintre, hogy kiságyában alszik. kb 2 hetembe került, még lassan megszoktattam vele.. :)
sőt most már nem 3 óránként kel éjszaka, hanem mondjuk este fél 10kor elalszik és reggel 5 körül ébred... hát, már ez is haladás. :)

egyébként egy tünemény, nagyon szeret játszani..napközben nem igazán szeret aludni, így teljesen lefáraszt. :)

hát, lányok, én azt hittem, könnyebb lesz. :oops: Levi nekünk nagyon feladta a leckét.. jah, eléggé sírós is, az elején volt olyan, hogy végigsírta az éjszakát..
most már kezdek dolgokba belerázódni..de kemény mellette egy nap. :) lehet, most úgy tűnik, csak panaszkodom, de nem az a célom. :)
csak én a császárral is megszenvedtem, és sajnos utána sokáig is véreztem.. segítségem meg nem sok volt.. a férjem rengeteget ügyelt stb..
de már lassan 3 hónapos lesz, onnantól azt mondják minden könnyebb. :) de már most is könnyebb vele.. :)
jah, és nagyon anyás :)) olyan hisztiket vág, ha nem vagyok a közelében.. :)

bocsánat, egy kicsit hosszú voltam..most bealudt, így volt egy kis időm írni. :)

Krisz:hányinger?émelygés? :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Ez nagyon szép, tudom én hogy nem panaszkoddni akartál Henne, hiszen láttam a barátnömet, akinek ikrei vannak tavaly nyáron. Még az a szerencse, hogy a huga segített neki,különben nem ment volna,nem irigyeltem. De mostmár fél évesek és átalusszák az éjszakát :D Alig várom, hogy májusban lássam újra öket :P
Nálunk meg az lesz az elsö probléma, hogy kicsi lesz a lakás, ok 1 évig még elmegy, addig a hálóban aludna, de én szeretném mihamarabb külön,mert attól félek utánna nehezebb lesz.
Csak semmi stressz, tudom, óvatos is vagyok, de ennek a babának velünk kell maradnia és erzem, hogy így lesz :P
Hányinger van igen, de a nap különbözö szakaszaiban,meg még nemolyan erös. A melleim is olyan vészesek még, éjszaka még tudok aludni hason, habár a hasam alja kicsit húzódik, akkor oldalra fordulok :lol:
Nálatok mikor is kezdödtek az "igazi" erös tünetek? Hányadik héttöl?
Vendég
 


Sziasztok!

Chris, először nagy és halk gratula! :lol: :lol: :lol: :lol: Ez a baba most már biztosan veletek marad, főleg ha ilyen tudatosan vigyázol rá. :wink:
Rosszullétek....
Mi a 6. hét végén kezdtük Dórival, s a 11. hétig tartott. Egész napos, masszív hányinger, szédülés formájában. Nem használt semmilyen praktika, még a fekvés sem. :roll: A melleim viszont nem nagyon fájtak, simán tudtam tőlük aludni.

Csip, drukkolok Nektek is! A vérvétel eredmény pedig reméljük most is jó lesz majd! :wink:

Henne, minden együtt érzésem a Tiéd! Én borzasztóan félek, hogy Dóri hasfájós lesz majd. Peti ugyanis nem volt. 8)
Én mostanában aludni már nem tudok. :? Este nagyon fáradtan elalszom, de éjjel 1 körül felébredek, s össze vissza forgolódom, kínlódom. :roll:

Múlt hét pénteken voltunk a dokinál, s úgy döntöttünk, a 38. héten elindítjuk a csajszit kifelé, mert már most hatalmas méretei vannak. Holnap töltjük a 34. hetet, s már 2500 gr körül jár. Doki szerint, ha kivárnánk a végét, 4000-4200 gr körül állna meg, s a téraránytalanság miatt (mivel én magam összesen 156 cm vagyok), császároznia kellene. :roll: :roll: S mivel ezt mindketten nagyon szeretnénk elkerülni, megegyeztünk, hogy a 37. héten én elkezdem a homeopátiás szereket szedni. Azok Petit is 3 nap alatt elindították. 8)
Úgyhogy hétvégén berendeztük a gyerek szobát, beállítottuk a kiságyat, mosom a csajszi ruháit. Meg pakolom a táskámat.
Közben Petit csütörtökön visszük az új bölcsibe ismerkedni, mivel múlt hét hétfőn balesete volt, s kedden kivettük Őt az előző helyről.
Elesett, s a sebészeti ambulancián kellett összevarrni a sebét. Ma leszedték a kötést, s szerencsére nagyon szépen gyógyul, doki megengedte, hogy szép fokozatosan elkezdjük a közösségi életet.

Na megyek, elpakolom a csaj 56-os ruháit, s berakok egy adag 62-est. :lol:

Ez egy 2 héttel ezelőtti pocak

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kriszti: hatalmas nagy gratula, vigyázz nagyon magatokra!
puszi!!!!
Ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...

Henne: jujjj de jó, hogy jöttél :D
Tudjuk ez nem panaszkodás :D Hát igen a abarátnőm is 3 hónapos kislányával szenvedte azért...de utána minden okés lett

Kriszti: a történeteket megkönnyeztem :D Apa ráérzet akkor a dolgokra :D megtennéd átküldenéd még egyszer a Titkot vlakinek elküldeném :DSzól mikor van idpontod dokihoz :D

Csicsy: Nálatok mizu???Melo????????
csip-csip18
 
 


Jó reggelt lányok :P

Persze átküldöm, csak az az email cím jó, amire küldtem? :D
De jó mindenki jött, jó volt olvasni Benneteket :D Pinkiné akkor kitartást a finishben!!! A kisfiadat sajnálom, azért váltottatok új óvodát is nem? Én ezt nem értem itt is a párom hugának a kisebbik fia úgy néz ki, mint akit vernek :wink: Csórika tele van kék-zöld foltokkal a fején :shock: Kérdem én,mit csinálnak a nevelönök??? :shock: :shock:
Reggel csináltam mégegy tesztet ez még erösebb lett,mint a tegnapi, fel is hívtam a doktornöt, ugyhogy február 9-re, 9:30 ra van idöpont,mert ez az egy nap jó, amikor a párom is el tudna jönni,márpedig nagyon ragaszkodik hozzá a drágám :P AZ igazság az, hogy hányinger idöszakosan van, de akkor rendesen, ami nekem is más,mint a múltkor volt, hogy megduzzadtak a melleim, de nem igazán fájnak, azaz érzékynek,de hasonfekvésnél nem a melleim zavarnak (mondjuk nincs amúgysem nagy), hanem az, hogy nagyon húzódik a hasam alja. :shock: Ja,meg tegnap iszonyat fájt a fejem...mondjuk ezt kezdem annak betudni, hogy nem két kanál kávét iszom egy bögre tejjel, hanem csak egy kanállal, de ezt is le fogom csökkenteni. Plusz reggelizek rendesen és elkezdtem gyümölcsöt enni legalább 2szer egy nap :D Ez nálam hatalmas dolog :lol: :lol: Tegnap nézett is értelmesen a fönökasszonyom, hogy gyümölcsöt eszem :shock: :shock: :roll:
Vendég
 


Kriszti: jóóóóóóó persze köszönöm :D na akkor hajrá gyümölcs :D jujj de édes apácska feb.9??1 hét :D de izgi :D na kíváncsi vagyok hány hetes leszel....de h azt nézzem mikor Én ugyan így estem teherbe, hogy 35 napos ciklus napján pozi teszt........akkor ki és vissza számoltam és milyen érdekes az jött ki, hogy 2-3 hetes terhes lehetett mikor pozi lett a tesztem.....Mivel az első orvosi vizsgálat amikor mentem volt betöltött 5 hetes, és emlékszem 3 hetet vártam, úgy mentem a dokihoz....hmmmm.Érdekes....

Drukkolok
csip-csip18
 
 


Hát igen, számolgattam én is, viszont ha visszanézek és ha a peteérés jan. 17-en volt, akkor 33 napos ciklus volt, mint ahogy elötte is. Akkor volt a höm. csökkenés és onnan indult felfelé, szóval ahogy számolom most vagyok 4+ valahanyik napos. A mensinek jan. 31-én kellett volna megjönnie, szóval szerintem ahogy saccolom 4+2 napos lehetek :shock: Mire a dokihoz megyek, szerintem betöltöm az 5. hetet, de az uh ugyis többet mond. Én már annak a kis fekete pontnak is nagyon örülnék, ha láthatnám :D Utánna meg ugyis a 8. héten fog visszarendelni az elsö igazi uh-ra, úgy mint a múltkor is. :roll:

Most viszont megyek, csinálok fincsi paradicsomlevest :D :D Annyira megkívántam csipetkével :lol: :lol: Aztán pihi,majd délutánmeló, de csak lightosan. Most szarok mindenkire, nem stresszelem a hülye kuncsaftokon magam :P

hoztam a tesztekröl képet... :roll:
Kép
Vendég
 


Ja, Csip átküldtem a "Titkot" :P :P :P
Vendég
 


Jujjj de csinos a kép és a teszt :D Tetszik nagyon :D

Na drukkk a dokihoz majd, hát kiváncsi vagyok hova sacol majd be :D
Aztán szép lightosan a meloval :lol: Szarni jó magasról a vendégekre :D
csip-csip18
 
 


whááááááááááá, írtam egy csomót és eltűnt. most nem írom újra, majd jövök! :? :? :? :?

Kép
csicsiy
 
 


Na hallihóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Hogy van Drága Krisztikém??????????????????????????????
csip-csip18
 
 


Halihoo :P

Itt vagyok, csak ma melóztam, aztán délután meg lefeküdtem aludni :lol: De azt hiszem, nemsoká megint csicsika lesz, holnap megint délelöttös vagyok :D
Igazi hányinger talán a felébredésem után kezdödött, most is még tart, lehet ebböl még ma hányás lesz, nagyon környékez :roll: :roll:
De kemények vagyunk :P
Csi te most dolgozol?? :roll:
Más újság nincs, kissé már fel vagyunk rendesen puffadva, de amúgy minden oké, kiegyensúlyozott vagyok, semmi para csak optimistán :D

Ha nem jönnétek, akkor Mindenkinek Nagyon Kellemes Hétvégét!!

Csip nagyon jól esett múltkor az sms-ed!! :P :P
Vendég
 


Sziasztok...

Jaj Krisztim tudod, hogy fontos vagy Nekem és sok közös van bennünk :D Ez az alap amit megtehettem érted :)
Mizujs???????????


Nálam a helyzet változatlan....1 hét múlva ugrik a majom vízbe :shock: Szép nap lesz Valentin napon vv, még hozzá az utolsó...
Aztán szerintem 1 -2 nap és eredmény, aztán meg konzultáció...
Van egy sejtésem, hogy mi áll a háttérben, és bízom a megérzésemben :D a Titokban :D
:roll: :roll: :roll: Aztán mennem kell fogászatra, mert fáj az ínyem...meg fogkövet le kellene szedetni, meg, lehet egy tömésem is távozott...Jah és a személyi igazolványomról nem beszélve, hogy lassan lejárt már 1 éve :oops: :roll: azt sem ártana megcsináltatni...
Szerintem így ezek várnak Rám :oops: :roll:

Na puszikkkkkkkkkkk
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip: nagyon kíváncsi vagyok már az eredményre, kíváncsi vagyok a megérzésedre is!
Az 1 éve lejárt személyi nem semmi, csináltasd meg.
remélem neked nem lesz semmi gáz fogászatilag...
ja, én még nem kaptam meg a titkot! elküldenétek?
csicsiy@gmail.com, köszi!

Kriszti: gyere majd, kíváncsi vagyok hogy vagy! és mesélj milyen érzéseid és tüneteid vannak!

Pinkiné: hogy vagytok? hogy bírod? pontosan mikorra vagy is kiírva?

majd írjatok!

Kép
csicsiy
 
 


jó reggelt :P

Csicsy átküldtem. :D A múltkor is átküldtem, csak rosszul írtam le az emailcímed, egy "i" betü kimaradt :roll:

Csip akkor most ez a 3. vv?Ugye? Mire tippelsz, ami a gondot illeti?
A fogaidat pedig tetesd rendben, komolyan és akkor tényleg tiszta lappal indul az ember :P Ami a személyidet illeti az kemény :shock: :shock: 1 éve lejárt? :lol: :lol: Különben jó, hogy mondjátok,megnézem majd a jogsimat....amúgy uygis újat kell csináltatnom,mert a régi még nem uniós,meg a lánykori nevem van benne :lol: :lol: De majd ha arra járok :D :D

Köszönöm jól vagyok, ugye holnapi nap a doki, remélm minden okés :D :D Illetve minden okésneak kell lennie...pontosabban :P :P és akkor az is LESZ!
Tüneteim, hát változó....sokat kell pisilnom, egyfolytában szomjas is vagyok, estefelé fel vagyok puffadva, így mikor melózok estére kijebb kell engednem az övemet. A melleim érzékenyek, de nem úgy, hogy nem bírok rajtuk feküdni, inkább csak öltözködéskor, fürdés után, ha irritálja apizsama a mellbimbókat :oops: Folyásom is van sok (krémes), múltkor nem volt ennyi :D Ja,meg az álmoság, de hát gonolom így az 5. hét végén még ennyi is épp elég, ha ennyi maradna az sem lenne rossz :D A holnapi napot azért nagyon várom, csak, hogy azt a feket pontot is láthassam :P

Pinkiné szerintem már nagyon a végén van :P Várjuk a fejleményeket!

Puszi lányok :D
Vendég
 


Halihó!

Kriszti: igen, most már átjött az email, köszi!
Gondolok ma rád, mindenképpen gyere hogy mi volt a dokinál!

Szép napot mindenkinek!
:lol:

Kép
csicsiy
 
 


jó reggelt :P
Korán kidobott az ágy, de ezt el kell mesélnem, mostmár magamhoz tértem :D
Szóval fél 6kor felébredtem immáron hatodjára pisilni, de olyan szinten elkezdtem szédülni, hogy nekimentem az ajtófélfának...ez komoly, az volt a szerencse, hogy a kezemmel gyorsan megragadtam az ajtófélfát, hogy ne essek el :roll: :roll: No akkor mondom, lehet fel kéne kelni enni valamit, de iszonyat hányingerem volt, most egy fél órája sikerült magamba eröltetni egy szelet vajas kenyeret meg gyümölcsjoghurtot, mostmár jobb :D :D Mondjuk így, hogy az elsö reggeli rosszullétem szédüléssel vegyítve :wink: :wink:
Márcsak 2 és fél óra a doki, izgulok azért, de MINDEN rendebn LESZ!!
Majd jelentkezem!
Puszika :P
Vendég
 


Sziasztok,

Meg is jöttünk a dokitól :P
5+3 napos terhesség, úgyhogy jól saccoltuk Csip azt a január 16. vasárnapot, az volt a nyerö nap :lol: :lol: Még fiatal a terhesség, jó nagy fekete pont, de február 21.-én megyek vissza, addigra kell szívpulzálásnak is lennie. Mondta, hogy két lehetöség van, vagy várunk a 9. hétig, akkor van ugyis a rendes elsö ultrahang, de mi szeretnénk hamarabb menni, igaz ezért most fizetni kell majd, de legalább nem kell sokat várni, másfél hét :lol:
Úgyhogy most tök happy-k vagyunk! :D
Most kajcsizom, aztán megyek melózni :D
Pusszantás :P
Vendég
 


Krisztikém hurrá hurrá hurrá :lol: :lol: :lol: :lol:

Sáláláláláláláláláláláláláááááááááááááááááá


Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D n mondtam Én, hogy az a nap a nyerő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én nem sokára megyek is a fogorvoshoz...Késöbb lehet jövök

Puszi
csip-csip18
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Még azért 21-én leszek nyugodtabb, hamár látom a kicsi szívét, akkor lépek a 8. hétbe :D
Hányinger van csajok, tegnap elött óta elkezdödött úgy rendesen :lol: Naponta többször, de reggel leginkább, ilyenkor ennem kell valamit és akkor elmulik, csak egy falat és jobb máris.
Ma itthon vagyunk én is meg a párom is, lustizunk, habár lehet kitakarítom a fürdöszobát lightosan aztán pihi, fözök valamit aztán megint pihi, holnap meg délelött melóóó :D
Vendég
 


Kriszti!

De jóóóóóóóó!!!! Gratulálok!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vigyázz magatokra és minden rendben lesz!

Nálunk sajna megint az van mint jó multkor, tök keveset szexelünk, emlékszem Krisz nálatok is volt ilyen, aztán hogyan reagáltál, hogyan oldottátok meg? már nem emlékszem!
én olyat akarok mint a kapcsolatunk elején! az annyira jó volt....
:lol: :lol: :lol:
nincs valami jó kedvem emiatt!

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy és beszéltetek is róla?
Igen nálunk is ez volt a gond, de mondtam neki, hogy ez így nekem kevés, nameg ha bisbabát szeretnénk akkor aktivizálni kell kicsit magunkat. Azt mondta, hogy okés és be is tartottuk, nem mindennap, de 2-3 naponta és a kedve is sokkal jobb lett,meg is jegyezte, hogy ez nem is rossz dolog így :D :lol: :wink:
Amikor kiderült,hogy terhes vagyok, akkor meg azt mondta, hogyhát igazam volt, hogy így gyorsabban összejön :shock: :roll: :roll: :lol:
Nálatok mi a gond? Sokat dolgoztok mind a ketten?
Esteleg valami meglepit neki a valentin napra?? :P :P
Vendég
 


Nálunk asszem nemlesz valentinnapozás...nem tartjuk, szeretjük mi egymást annélkül is mindennap :D Most nem is tudnánk,mert lányok rendesen hányingeres, émelygös, majdnem rókakomás ez a terhesség :lol: De éjszaka az valami katasztrófa :D Ez most nem panaszkodás, jó így "rosszul lenni",mert addig legalább nincs gond :wink: Csak a hányinger mellé éhségérzet...aztán meg ha kinyitoma hütöt felfordul a gyomrom...
Már magam sem tudom mi segítene, éjszak eszem pár kekszet nagy nehezen, akkor tudok ismét 1-2 órácskát aludni....ja és a hányingher itt van egész nap velem, csak ritkán múlik el :D

Na akkor most kipanaszkodtam magam... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Persze, beszéltünk róla! Igazándiból azóta van ezzel gond, amióta a melóhelyén gáz volt, végül őt nem küldték el, csak levették a pénzüket 50-60e forinttal, ami azért gáz! éshát, ezt nem tudja feldolgozni, így még nem volt és nem szereti ezt az anyagi bizonytalanságot! gondolkodott h keres mást, de mivel már a cégnél van kb. 12 éve, ő nem akar lépni mert akkor nem kap végkielégítést ami már simán lenne fél milla. szóval ez egy ördögi kör. meghát manapság ismerős nélkül jó melót találni???.....
és sajna ha együtt is vagyunk, nem tud teljesen ellazulni, és lazítani és csak a pillanatnak élni! Az a baj, hogy magától meg nem nagyon beszél erről, ez sem jó, magába tartja. szóval ez így nem jó...
de amúgy meg minden rendben van köztünk!
nemtom mit tehetnék....

Szegény Kriszti. nem semmi ez a rosszullét és hogy ennyire! és nem is tudsz aludni? ha majd mész dokihoz mondd neki hátha tud rá valamit... nemtom mit....
tudsz így dolgozni menni????

majd gyertek!!!
Szép napot mindenkinek!!

:lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: